Z kraju

Zamieszki pod lokalem morderców Polaka w Ełku

mw-elkW Ełku pod lokalem Prince Kebab przy ulicy Armii Krajowej 32 gdzie w sylwestrowy wieczór kilku cudzoziemców z obsługi lokalu (najprawdopodobniej dwóch Algierczyków, Marokańczyk i Tunezyjczyk) zadźgało nożem 21-letniego Polaka doszło do zamieszek.

W niedzielę już rano mieszkańcy zapalili tam znicze, po południu w tym samym miejscu zebrał się tłum – około 200-300 osób. Który wznosił okrzyki (m.in. „j***ć ciapatych!”), rzucał kamieniami i petardami. TVP podała, że lokal został zniszczony, w jego stronę poleciały kamienie, cegły i  płyty chodnikowe.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. stan

  1 stycznia 2017 at 19:54

  Normalny, ludzki odruch naszych. Lepszej reklamy na całą Polskę i Europę kebab nie mógł sobie zrobić. Ach, te przyszłe obroty, ta klientela waląca … !

  • Robert B.

   1 stycznia 2017 at 21:07

   Oczywiście, że ludzki odruch. Co mieliby zrobić mieszkańcy? Przepraszać ich, mówić, że „Wiemy, że to nie wy” tak jak ci eunochoidalni Francuzi? Malować kredą i puszczać gołąbki? To my jesteśmy u siebie, a oni w gościach. Coś się nie podoba? Won!

   • Aramis

    2 stycznia 2017 at 02:48

    Gościom z zagranicy nie wrzuca się petard do lokalu pełnego gości – notabene, polskich rodzin z dziećmi.

    • gzk

     2 stycznia 2017 at 04:16

     Od tego jest telefon i policja a nie morderstwo.

    • tma

     2 stycznia 2017 at 07:15

     Jaka jest kara za morderstwo czterech na jednego w Arabii Saudyjskiej?

    • Robert B.

     2 stycznia 2017 at 10:50

     Bardzo to znamienne, że w tym górnolotnym wywodzie nie ma ANI SŁOWA o tym, że ci Arabowie go ZABILI. To, rozumiem, DOPUST BOŻY, nad którym tacy jak TY przechodzą bardzo szybko do porządku dziennego. Co innego „mowa nienawiści” czy „obrażanie społeczności muzułmańskiej”… Uuu… Tu sprawa jest poważna…

     • klioes vel pislamista

      2 stycznia 2017 at 11:49

      Szopka niebetlejemska
      (dedykuję JarKo i tango1234 z Forum Korwina)

      Franciszek Corbo, proboszcz z Potenzy
      Wzniósł szopkę: W burce jest w niej Maryja,
      Tęczowa flaga i łódź, co sprzyja
      Uchodźcom – z nimi łódź! I nic więcej…

      Szkoda, że w szopce brak ciężarówek,
      Co rozjeżdżają Europejczyków.
      Brak w niej jest także innych wybryków,
      Do których włoskich potrzeba słówek:

      Bugia, attaco con agresione
      Et invasione, fisso violenza…
      Więc oburzona jest dziś Potenza.
      Don Franco – oh! – intolerazione!…

  • Andrzej Sokół

   2 stycznia 2017 at 22:49

   Chodziło o bandyckie porachunki a wy robicie z tego jakieś mordy rytualne. Wstyd.

 2. Stan2

  1 stycznia 2017 at 20:06

  jak ruscy przekraczali myśliwcami terytorium to w końcu turvy jednego zestrzelili.

  • Robert B.

   1 stycznia 2017 at 22:35

   Jednego zestrzelili, bo taki padł rozkaz ze strony USraela.

 3. tma

  1 stycznia 2017 at 20:19

  Na miejscu radnych Ełku podjąłbym decyzję o zamknięciu wszystkich kebabów w mieście. No sorry, musi zaboleć. Nie ma zgody na karę śmierci za rzucenie petardy. Poza tym właściciel kebaba powinien zapłacić odszkodowanie, jakieś 1 mln. zł, rodzinie chłopaka – po co zatrudnia bandytów, bo było taniej?

  • Aramis

   2 stycznia 2017 at 02:51

   Łatwiej zamknąć polskich bandytów, a Kebaby niech prowadzą swoją działalność i płacą podatki na tych polskich bandytów za kratami.

   • gzk

    2 stycznia 2017 at 04:18

    Bandytami okazali się ciapasy a nie Polacy.

   • msg

    3 stycznia 2017 at 02:01

    Już wydałeś wyrok komunistyczna prokuratorska kurwa, czasy stalinowskie sie przypomniały?

 4. renedar

  2 stycznia 2017 at 00:46

  Na islamskich bandytow tylko breneka sie nadaje !!!

 5. renedar

  2 stycznia 2017 at 00:48

  TRZEBA rozkrecic akcje Bojkotu kebabów to przeciez syf !!!

 6. Bartek

  2 stycznia 2017 at 01:11

  Czy ktoś mógłby się dowiedzieć i przekazać opinii publicznej na jakiej zasadzie obywatele Maroko, Tunezji Algierii czy innych krajów pozaunijnych przebywają i robią interesy w Polsce ?

 7. Psalmista

  2 stycznia 2017 at 01:15

  Ciapaki zabiły Polaka! a „spontaniczna” bojówka KODu dewastuje kebab, gdy – co widać na filmie – szpaler glin obok stoi i patrzy, tzn chroni ich. KODofile wykorzystają to przeciw Rządowi. Proponuję hasło „TYLKO SZWABY ŻRĄ KEBABY” – Polacy niech je bojkotują, wystarczy. Kupujesz kebaba osiedlasz araba!

 8. Aramis

  2 stycznia 2017 at 02:45

  Są takie petardy, że jak dupnie, to jakby ładunek wybuchowy podłożyli – tym bardziej w zamkniętym lokalu, gdzie w środku mogą być POLSKIE rodziny z dziećmi. O możliwości wzniecenia pożaru nie wspominając, bo ileż takich przypadków już było, że od byle ognia wielki pożar i dziesiątki, a czasem setki zabitych, poduszonych w środku, a o stratach materialnych nie wspominając.

  Wydaje się, że sprawcy mogą liczyć w takim wypadku na np. szczególne złagodzenie kary, bo działali w obronie mienia, zdrowia, a może i życia, w afekcie, wzburzeniu. Gdyby była sytuacja w drugą stronę, to tak właśnie bym interpretował taki przypadek – wielka szkoda, że taką głupotą i brakiem odpowiedzialności wykazał się akurat Polak – być może dodatkowo, Polak z promilami. Tak czy inaczej, prawo musi być równe dla wszystkich, bez wyjątków.

  PS. Domagam się od ministra Błaszczaka wyłapania wszystkich chuliganów-wandali, aby odpowiedzieli ze swoich kieszonkowych za straty finansowe, zarówno te państwowe, jak i prywatne.

  • gzk

   2 stycznia 2017 at 04:22

   Nie siej lewaku fermentu. Gdzie napisane że to petarda, że były tam polskie rodziny? Nie dolewaj oliwy do ognia. Idź kup kredki i porysuj po chodniku.

  • wars

   2 stycznia 2017 at 06:58

   A ja się domagam karania takich jak ty jako współodpowiedzialnych za to morderstwo. To właśnie takie żydowskie popychadła jak ty które teraz domagają się karania polskich „wandali”, wcześniej postulowały potrzebę sprowadzenia do Polski tych „pokojowo” nastawionych i ubogacajacych nasz kraj obcokrajowców.

  • tma

   2 stycznia 2017 at 07:18

   Proponuję, abyś w ramach solidarności z nieszczęśliwymi „uchodźcami” zamieszkał z nimi przez rok w jednej celi. Będziesz mógł ich pocieszać i ocierać łezki.

  • Robert B.

   2 stycznia 2017 at 11:21

   Do @Aramis:

   Większego gówna chyba nikt tutaj przed tobą tutaj nie usrał… Ale cuchnie lewactwem i żydostwem…

  • MAciek

   2 stycznia 2017 at 11:59

   aramid czy ty cos z glowa masz nie tak ? Jak można usprawiedliwiać morderstwo tylko dlatego ,że ktoś petardę odpalił i to nie w lokalu tylko pod lokalem jak podja najnowsze informacje . Oby nikogo z twojej rodziny nie spotkala taka sytuacja

  • Ja to mówię

   4 stycznia 2017 at 23:57

   Trzeba być albo durniem skonczonym albo na usługach żeby pisać takie brednie. Petarde walnięto PO morderstwie.

 9. Wa cóś

  2 stycznia 2017 at 07:25

  Polskiemu ŚWIROWI wszystko wolno? A no wolno: bo zamiast nauki, poszanowania drugiego taki świr może wyrzucić petardę z samochodu pod pieszych na chodniku, pod rowerzystę, pluć, charkać, bluzgać qurwami i ch**mi, chlać piwsko i co się da w autobusie, w pociągu. Istne „róbta co chceta”. Widzi to ktoś? Reaguje? A po co. Mamy skutki? Mamy. Wyciągnie z tych chamskich obyczajów wnioski?

  • Marek

   2 stycznia 2017 at 07:42

   Polskim świrem jesteś TY. Jak można porównać wrzucenie petardy (lub innego ogłusza-cza) do lokalu z zabójstwem. Jeżeli tacy bojowi ciapaci to powinni gościowi sprać twarz i było by po sprawie. Tu następny Aramis ” … POLSKIE rodziny z dziećmi … wielki pożar i dziesiątki, a czasem setki zabitych, poduszonych w środku…”. Masz jakieś info na temat zabitych poparzonych uduszonych, w środku kebabu? O czy wy lewacy piszecie? Młokos zachował się jak szczeniak, ale za to nie grozi kara śmierci, a taki wyrok w samosądzie został wykonany. Mam nadzieje, że dostaną po 25 lat.

   • Wa cóś

    2 stycznia 2017 at 07:59

    @Marek. Młokosie do książki. Jeśli nie teraz, to może na starość zrozumiesz głupotę młodego człowieka. Nie jestem polskim świrem, gdyż nie podrzucam komuś petard a wymagam porządku od siebie i od drugiego. Najwyższy czas abyś to zrozumiał.

    • PolishPolackski

     2 stycznia 2017 at 08:28

     +Wa cóś
     „a wymagam porządku od siebie i od drugiego”
     Rozumiem, że zabójstwo za wybryk jest porządkiem według ciebie? Bo rzucenie racy było nie w porządku, i za to zbluzgałeś zabitego dzieciaka, ale wyczynu jego zabójców nie skomentowałeś słowem, czyli to było okay? Tak?

     • Wa cóś

      2 stycznia 2017 at 11:56

      @Polish… Nikogo „nie zbluzgałem” lecz potwierdziłem fakt zachowania prowokatora albo celowego działania odpowiedniego do Jego poziomu IQ czyli z zachowania – świra. Wg Ciebie chłop 21 lat to DZIECIAK. Moi Rodzice przeżyli cudem aresztowanie przez nkwd. Ja dzięki Bogu przeżyłem komunę. Za moich czasów dopóki się nie ożeniłem w domu było polecenie w Sylwestra pójść na ostatnią Mszę Św. po to aby podziękować Panu Bogu za miniony Rok. Dzisiaj wg Ciebie „dzieciak” 21-letni ma miejsce na ulicy i zamiast pokory, myśli i modlitwy za Ojczyznę, głupieje, nienawidzi, świadomie wywołuje agresję. Służy lewakom okupującym Sejm RP, gdyż takie awantury są Im bardzo w tym czasie potrzebne. TY zaś Polackski jeśli faktycznie nie jesteś w Polsce, to zanim i TY palniesz beznadziejne słowa posłuchaj, poczytaj Polaków zrównoważonych, którzy myślą o Polsce i jej przyszłości. Wychowane przez komunę lewactwo (i nie tylko, gdyż Polak stał się leniwy w myśleniu i wygodny) pokazuje w Sejmie i przed, kim Polak jest. Myślący zada sobie pytanie kto to lewactwo wspiera. Kto na nich płaci, aby praworządnie wybrany Rząd obalić.
      I gdzie są ci myślący, jeśli za komuny dostał pracę, premię, wczasy itd za darmo. Dalej są tacy, co by wybierali żar cudzymi rękami, czerpali zyski ale sami itd. najlepiej od obcych i prowokatorów.
      Lamentować przychodzi im dopiero wtedy, gdy skończyło się koryto, albo zabili ICH dziecko lub członka Rodziny. Wtedy, chyba wiesz, jest za późno. Zamiast do Kościoła, dziczejemy na ulicach, a efektem są takie wydarzenia. Czy nie za późno po rozum?
      Ps.
      1. Nie popieram zabójstw i samosądów, ale informacji kto jest zabójcą jeszcze nie zauważyłem. Nie jestem fanem debilizmu internetowego (rozpusty, pornografii, sex-u itd).
      2. Zajmijmy się Polską a nie szaleństwem, wygłupami i to na ulicach.

  • wars

   2 stycznia 2017 at 07:43

   Jakieś głos w głowie czy tylko ojkofobia przez ciebie przemawia?

  • byk

   2 stycznia 2017 at 11:43

   jestes naziolem z antify oplacanym przez berlin czy brudnym muzlem, ze ich tak bronisz? a moze robisz za koze dla muzli? tego wszystkiego nie wiem, ale ze jestes antypolskim CHAMEM to moge po twoim wpisie poswiadczyc! spadaj do kalifatu germanskiego lewacki bucu!

 10. Leszek1

  2 stycznia 2017 at 12:21

  Troche za malo mamy informacji, zeby moc jasno ocenic sytuacje i sprawiedliwie skomentowac zdarzenie. To byla noc sylwestrowa i w tym czasie uzywa sie roznych efektow akustycznych. Chlopak to robil. Nie wiemy, czy wrzucil petarde do srodka, czy tez odpalil ja przed lokalem. W obu wypadkach reakcja byla niewspolmierna do winy. Rzucilo sie czterech na jednego i zabili go. Stad policja nie reagowala kiedy ludzie w odwecie zdemolowali lokal. Z cala pewnoscia nalezy surowo ukarac mordercow, a chuliganow potraktowac ulgowo – bo to byla naturalna i sluszna reakcja na zabojstwo Polaka przez cudzoziemcow. Taka reakcja swiadczy o tym, ze solidarnosc w Polsce nie zanikla i nie wszyscy Polacy sa eunuchami.

 11. agenciak Urzędu Skarbowego

  2 stycznia 2017 at 19:28

  Jestem bardzo ciekawy czy jakiś państwowy urząd lub instytucja interesują się i wiedzą co w lokalach ‚kebabowych’ prowadzonych przez cudzoziemców jest tak naprawdę robione, czy te legalne punkty gastronomiczne nie są przykrywką dla przestępczych działań międzynarodowych mafii dla handlu narkotykami, bronią, ludźmi, ze szczególnym uwzględnieniem handlu kobietami do burdeli i prostytucji, wreszcie najważniejsze czy nie są przykryciem dla spiskowania i konspiracji terroryzmu muzułmańskiego? Odpowie ktokolwiek z władz do tego uprawnionych na te wątpliwości?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra