Z kraju

Tunezyjczyk z zarzutem zabójstwa 21-latka w Ełku

prawy.pl_images_kajdany21-letni Daniel zginął w Sylwestra w Ełku przed kebab-barem od ciosów nożem. Zatrzymani w sprawie są dwaj Algierczycy, Marokańczyk i Tunezyjczyk.

Po śmierci 21-letniego Daniela doszło do gwałtownych protestów. Kilkuset mieszkańców Ełku zebrało się przed prowadzonym przez cudzoziemców barem Prince Kebab, wyrażając sprzeciw wobec zabójców. W tłumie były też osoby agresywne, które wybiły szyby i niszczyły mienie w witrynie lokalu, rzucały petardami, butelkami oraz kamieniami w stronę funkcjonariuszy i radiowozów.

Mariusz Błaszczak – szef resortu spraw wewnętrznych – poinformował, że wśród zatrzymanych było czterech podejrzanych o zabójstwo oraz 24 osoby, które brały udział w ulicznych burdach. – Zatrzymani są zarówno ci, którzy dopuścili się tego morderstwa, jak i sprawcy późniejszych awantur – wyjaśniał minister.

Minister zapowiedział, że sprawcy zabójstwa, a także chuligani, którzy niszczyli mienie, zostaną surowo ukarani. Po dokładnym zabezpieczeniu wszystkich dowodów sprawa zostanie przekazana wymiarowi sprawiedliwości. Zatrzymani mogą odpowiadać za zniszczenie mienia albo zakłócenie porządku publicznego.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. milicja

  2 stycznia 2017 at 09:53

  chuligani po 5 lat ciapaty 1 rok w zawiasach na 3. Państwo pisu i ta wasza iluzja bezpieczeństwa. a co z tymi którzy tu jadą z turcji lub czeczni tez pisy macie zamiar czekać na kolejnego zabitego? co do policji tłukli jak by to byli imigranci ale by zapobiec zabiciu nic nie zrobiono bo to obce, tylko Polaków można napier/** po tej akcji policji wiem, ze sprawiedliwość trzeba brać w swoje ręce bo oni morderców będą chronić jak w de a walczących o wolność tłamsić gazem i pałami! Policja =zdrajcy narodu! pispo jedno zło!

  • gzk

   2 stycznia 2017 at 10:21

   Nie ma wyroku, nie ma co podgrzewać atmosfery.

  • Paweł

   2 stycznia 2017 at 10:26

   Odbierz jurgelt i weź zimny prysznic cwaniaku, bo w tych stronach głupków co się nabiorą na twój milicyjny bełkot nie znajdziesz.
   Idź na piwo z Bolkiem bo tam pasujesz a i na piwo może niedługo nie będziemy ci płacić.

   • hansi

    2 stycznia 2017 at 12:17

    Dlaczego tak agresywnie napadasz wkurzonego, a doświadczonego DOTYCHCZASOWĄ działalnością „sprawiedliwości” w polskim Bantustanie, faceta o nicku „milicja” ????..
    MOŻE i wybiega on przed fakty, ale ZAPEWNIAM, że będzie dokładnie tak, jak to „milicja” wieszczy 🙂
    Więcej powiem. Przypuszczam, że na temat KONSEKWENCJI morderstwa dla tego ciapatego będzie EMBARGO informacyjne, identycznie, jak W Rzeszy, albo jakieś kłamstwa i krętactwa 🙂 Nie będzie też już i żadnych więcej relacji z Ełku, gdzie być może dojdzie do poważniejszych rozruchów. Włącznie ze spaleniem posterunku Policji 🙂
    Atmosfery w Polszy NIE TRZEBA podgrzewać specjalnie 🙂 W każdym większym mieście wystarczy już samych tylko Ukraińców, nazywanych powszechnie „Banderownią” (na czym cierpią zwykli Ukraińcy, bynajmniej nie wrodzy Polakom…
    Żydownia NIE MUSI więc specjalnie niczego podgrzewać 🙂 ..
    Wystarczy, że podgrzewa Pan Halva tutaj :)..
    Proszę przelecieć sie. po tytułach. I cofnąć sie może do ostatniej afery berlińskiej, gdzie CHAMSKIE POMÓWIENIA pod adresem Niemców zaczął Pan Świrski, a podchwyciła gorliwie Pani Anna Wiejak…
    Takiej szczujni i patatajni, jak prawy.pl trudno znaleźć, no, może parezja jeszcze, albo NEON 🙂
    A Pan się czepia akurat jednego tutaj „milicja”-nta, który akurat DOBRZE GADA 🙂 ..
    Pozdrawiam, hej 🙂
    Shalom 🙂

 2. mowiejakjest

  2 stycznia 2017 at 11:49

  Szkoda że sprowokował, bo kto normalny wrzuca petardy do jakiegokolwiek lokalu? Przecież tam jedli Polacy.. To w nich chciał rzucić petardą? Oczywiście nie usprawiedliwia to morderstwa, mogli by go zlać albo zadzwonić na policja, teraz są skreśleni, bo są mordercami.

  • hansi

   2 stycznia 2017 at 12:27

   Fakt, Turas teraz ma przegwizdane i raczej musi w Ełku zwinąć interes.
   A ciapate – siedzieć, jak myszy pod miotłą, albo też się wynieść…
   Przykro mi, ale jestem PRZECIWKO „multi-kulti” i pożytecznym (dla żydowni) idiotom, którzy w te bzdury wierzą… NAWET, jeśli żydownia usiłuje Polskę „napocząć” „z brzeżku” w Ełku, przezornie nie zaczynając akcji Sorosa/Smolara w większych ośrodkach..
   Bardzo dobrze, że ten „balon próbny” „organizacji pozarządowych” i innych „mniejszości” – trochę popuścił powietrza 🙂 I znajdzie naśladowców w innych częściach Polski. Może się więc działacze multi-kulti nieco powstrzymają przed eskalacją włażenia do doopy Sorosowi…
   Choć z drugiej strony – Żydowni przecież DOKŁADNIE O TO chodzi 🙂
   Własnie o to, żebyśmy się z ciapatymi pozarzynali wzajemnie 🙂 Wspomagając żydowską działalność eugeniczną na innych „frontach” na terenie naszej Ojczyzny, głównie „szczepionkarską”, „służby zdrowia”, oraz trucia nas żywnością.. Nie zapominając o Me(r)diach, „szkolnictwie” i rosnącym terrorze biurwokratycznym…

 3. POPiS

  2 stycznia 2017 at 16:35

  Protestujący przeciw islamskim mordercom dostaną kary finansowe i więzienia, a morderca bilet do Tunezji.
  Widać różnicę – bandziorów z KOD i PO nie aresztowano, mimo iż sparaliżowali pracę Sejmu, rzucali się na samochody polityków w tym nawet premier Szydło. Za to przeciwko polskiej ludności, broniącej się przed islamskim zagrożeniem, policja działa bez skrupułów.

  • wiesscar

   3 stycznia 2017 at 01:18

   Bo rządzi jeszcze administracja Obamy.
   CIAmajdan się skończy z objęciem władzy przez Trumpa. Trzeba spokojnie doczekać.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra