Z kraju

Oświadczenie Ruchu Narodowego ws. wydarzeń w Ełku

ruch_narodowy1Publikujemy treść oświadczenia wydanego przez prezesa Ruchu Narodowego Roberta Winnickiego w sprawie ostatnich wydarzeń w Ełku.

 

Morderstwo dokonane na Polaku w noc sylwestrową wywołało głębokie poruszenie w lokalnej społeczności i w całym kraju. Łączę się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.

O dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia.

Dlatego trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną.

Apeluję do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa. Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych.

Jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem.

Robert Winnicki
Prezes Ruchu Narodowego

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

60 komentarzy

60 Komentarzy

 1. Robert B.

  2 stycznia 2017 at 15:18

  Jest też odwieczny problem „zagranicy wewnętrznej”… Jest tajemnicą poliszynela, że ta „zagranica wewnętrzna”, rozpoznająca się zapewne po zapachu, MA swoje interesy i w metodyczny, bezwzględny sposób usiłuje je zrealizować. W ich interesie leży jak największe rozognienie sytuacji w krajach, które mają zamiar zoperować. Divide et impera. Praktyka stosowana przez nich od wieki. Tu nie ma właściwie niczego zaskakującego, nowego. Jedyną nowością jest to, że od mniej więcej 1945 roku w tzw. wolnym i demokratycznym świecie udaje się, że tej zagranicy i związanych z nią niebywałych zagrożeń nie ma…

  • panMarek

   2 stycznia 2017 at 19:32

   Spalą Ełk jak nic. Przez jednego idiotę.
   A tak nawiasem to „sylwester” to jest typowa impreza dla jednostek z nizin społecznych. Cechuje je niski rozwój społeczny i niskie instynkty. Ambicją tej grupy jest: popić, p…… i radia posłuchać.
   Wstyd i tyle.

   • zniesmaczona

    2 stycznia 2017 at 22:05

    ty pan Marek licz sie ze slowami , nastepny hejter sie znalazl

    • panMarek

     2 stycznia 2017 at 22:27

     „hejter” to od Hitler?
     Nie ubliżasz osobo młoda, wykształcona i z wielkiego miasta?

   • kolojojo

    3 stycznia 2017 at 00:25

    I ja się z panem zgadzam. Podobnie jak turystyka. Kiedyś, za tamtej komuny, kiedy pojechało się w góry była zupełnie inna atmosfera. Ludzie kulturalni, pozdrawiali się na szlaku, wieczorem ognisko, wódeczka lub piwko, gitara, śpiew wszystko kulturalnie, bez chamstwa, przekleństw, pijaństwa, wulgaryzmów, plugastwa. Na polu namiotowym zostawiało się wszystko (oczywiście gotówkę i dokumenty zabierało się ze sobą) i szło się w góry a wieczorem się wracało i wszystko było na swoim miejscu. Obecnie można tego zaznać w Rosji – bardzo porządny naród, a właściwie narody. W Polsce wszędzie chamstwo i bydło. Bydło reprezentujące filozofię pewnego narodu, gdzie jeśli on ukradnie to dobrze jeśli jemu to źle. Typowa cecha lumpenproletariatu. I myślę, że dziedziczona po tym narodzie. Widocznie ich babki i prababki, jeszcze przed wojną kiedy szły do sklepu nie miały gotówki. I tak to ta dziedziczna cecha i poczucie wyższości przechodzi na następne pokolenia.

    • Stefek

     7 stycznia 2017 at 14:49

     @kolojojo – kim ty jesteś skurwielu? Z jakiego narodu się wywodzisz, skoro tak plujesz na Naród Polski???

   • Leszek1

    3 stycznia 2017 at 00:43

    @ panMarek. To pan nigdy nie zegnal starego i nigdy nie wital Nowego Roku ? Wiele pieknych wrazen pana ominelo. Chcialem panu wyjasnic, ze ta „impreza” jest bardzo pieknie obchodzona w prawie wszystkich krajach swiata przez powszechna zabawe ludzi wszystkich gatunkow. Zarowno prostych jak i wysoce kulturalnych. Uprzejmie prosze uzasadnic swoja dziwna teorie o nizinach spolecznych uprawiajacych ta dlugoletnia tradycje zabawy noworocznej. Zaniepokoil mnie pan swoja wiedza na temat planow spalenia miasta Elk. Prosze podzielic sie z nami kiedy to nastapi i kto to zrobi. Prosze tez natychmiast zawiadomic Policje o tej sprawie – o ile Policja do tej pory jeszcze nie zapytala pana o to.

 2. Leon

  2 stycznia 2017 at 16:41

  Dotąd uważałem Pana Winnickiego za niegłupiego faceta (co nie znaczy, że uważałem go za mądrego – na to jeszcze dużo za młody). Uważałem go za prawicowca, czyli osobę dla której własność jest rzeczą świętą. Podobnie wolność. Swego czasu pyszczył, że jest za dostępem do broni. Po co broń jeśli nie mogę strzelać kiedy ktoś podkłada mi bombę w domu? Albo jeśli mi go okrada? Nie będzie można strzelać bo to Polak?
  Ci ludzie nie przyjechali żebrać ani kraść. Założyli jakąś małą gastronomię i uczciwie pracowali (tak jak miliony Polaków za granicą). Czy to znaczy, że można im wrzucać petardy do lokalu i ich okradać?
  Jeśli „Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną, to ja proszę Pana:
  Po pierwsze: pie….ę zwartość kulturową z hołotą rzucającą petardy do lokali, mieszkań czy przypadkowym ludziom pod nogi. Niech buc zamknie się w swoim mieszkaniu i strzela do woli uprzednio pytając się sąsiadów czy nie będzie im przeszkadzać.
  Po drugie: Zapytaj Pan rodziny z którą łączysz się w BULU kiedy ostatnio to 21-letnie dziecko było w kościele na mszy.
  Po trzecie: Nie jestem zwolennikiem przyjmowania jakichkolwiek uchodźców nierobów. Tych nierobów mamy wystarczająco wśród Polactwa (ciekaw jestem czy ten 21 latek przepracował chociaż jeden dzień w życiu). Ale Polacy też jeżdżą do obcych krajów pracować (to dzięki naszym POLSKIM politykom, do których Pan również się zalicza). Ale jak można przeczytać tu i ówdzie jeżdżą tam również i kraść i mordować i gwałcić. Ale według Pana Winnickiego im wolno. Bo to przecież Polacy. Niewinni, jak ten gówniarz, który UK pobił i gwałcił starszą kobietę. Polacy są cacy.
  Łączę się w bólu i modlitwie z najbliższymi Tunezyjczyka, Marokańczyka i Algierczyka.

  A żeby nie było że ja z PO, PIS czy od innego lewactwa. Jestem korwinowcem.

  • Czaruś

   2 stycznia 2017 at 16:53

   Coś ci się pomyliło człeku. Jeśli rzucił petardę do lokalu – od tego jest policja. W naszym kraju NIE MA PRZYZWOLENIA na mordowanie na ulicach, nawet za jakąś petardę.

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 19:34

    Temu 21 letniemu dziecku też się wydawało że nie ma. Od jutra wącha kwiatki od spodu. I tak powinno być.

   • kolojojo

    3 stycznia 2017 at 00:05

    Gdybym cię zapytał co byś zrobił gdyby ci wrzucono petardę to byś odpowiedział „za……łbym sk…..syna”. No i ten tak zrobił.

  • Leszek1

   2 stycznia 2017 at 16:59

   @ Leon. Ciekawy komentarz. Jakiej to trzeba nienawisci do wszystkiego co Polskie. Jakiej to trzeba nienawisci do nas Polakow, zeby wypisywac takie obelgi. Ten czlowiek nie jest ani korwinowcem, ani Polakiem. Powinien byc usuniety z naszego kraju. Jest albo zydowskim lewakiem z antify, albo potomkiem zydokomucha. I niech mi tu nie mowi o kosciele i milosci blizniego. Zalgana, podla kreatuta chce tlumaczyc nam, ze jestesmy gwalcicielami, zlodziejami i mordercami. Az sie prosi o to by odnalezc jego adrezz i wytlumaczyc mu, ze Polakow nie nalezy obrazac.

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 19:32

    Nie nienawiści tylko realizmu i obiektywnej oceny. Chodzę już po tym świecie ponad 60 lat. Pracowałem w 9 krajach. Byłem pewnie w ponad 50ciu. Tam gdzie duże skupiska Polaków (może poza Australią jeszcze na początku lat 90-tych, bo teraz podobnie jak gdzie indziej)częściej musiałem się wstydzić niż być dumnym z tego, że jestem Polakiem. A czym dalej w czas tym gorzej. I nie tylko za granicą ale i w kraju. Kraju biednym bo zamieszkałym przez głupi naród uważający że bogactwo pochodzi z 500+, czyli z kradzieży. Kraju w którym jednostki znają swoją historię. Kraju który czci swoich wrogów i zdrajców (to już powiedziała 200 lat temu Caryca Katarzyna – tak ta Wielka o którą pytał pewien bardzo oświecony politruk z PIS). Przykłady? W każdej wiosce i miasteczku ulica Piłsudskiego (wcześniej Stalina), albo 3-go maja (wcześniej 1-go maja). Jak wiele trzeba zmienić aby nic się nie zmieniło? – to jest odpowiedź.
    Sam twój wpis świadczy że jesteś typowym polskim dupkiem. Adres to sam ci mogę dać, ale jak ci mordę obiję, a mimo mojego wieku jest to pewne, to po co mam się ciągać za gnoja po sądach.

   • zniesmaczona

    2 stycznia 2017 at 22:08

    dokladnie Leszku1 , mimo ze do konca nie maja pojecia co sie stalo osadzaja obrazaja innych typowe dla nie Polakow!

    • hansi

     3 stycznia 2017 at 10:04

     Niestety. Muszę wziąć w obronę „Leon”a.
     I postawić śmiałą tezę, że POLACY, to już tylko na obczyźnie.. W OJCZYŹNIE, zawłaszczonej i zaoranej już przez żydownię – pozostało już chyba tylko gojowskie bydło… Które pozwala bez szemrania robić ze sobą wszystko i jeszcze się cieszy, że dali mu 500+. I dowolnie się szczuć na siebie nawzajem, jak psy na arenie… Jest to potworna tragedia. Co żydownia zrobiła z Polską i z Polakami 🙁
     No, przesadzam. JESZCZE Polska NIE zginęła.. JESZCZE zostało w Kraju paru Polaków…
     A i Ci za granicą, w poniewierce, nazwani przez zdrajcę – Lecha Kalksteina „nieudacznymi Polakami” są często lepszymi patriotami i więcej robią dla Ojczyzny, niż bezmózdzy pyskacze, w rodzaju „Leszka1” 🙁 …
     Ręce opadają, gdy się czyta tutaj wyzwiska różnych mikrocefali, atakujacych „Leona” 🙁 ..
     Szczujnia i patatajnia…
     DOKŁADNIE O TO CHODZI ŻYDOWNMI przecież ! 🙁 ..
     I kto to jest „AW” ?..
     NIE ANNA WIEJAK CZASAMI ?..
     ZADOWOLONA z efektów ? 🙂
     Od kogo bierze pani kasę, Pani Wiejak ?…

   • hansi

    3 stycznia 2017 at 09:52

    Chyba, „Leszku1”, nie do końca zrozumiałeś, co „Leon” miał na myśli, a co zwerbalizował dość jasno i prosto…
    Przeczytaj to może JESZCZE RAZ, tym razem ze zrozumieniem…
    I nie dajmy się szczuć może, co ?.. Tacy, jak TY, stanowią zagrożenie dla Polski, nie mniejsze, niż ciapate. Do takich, jak TY – adresuje żydownia swoją szczujnię na każdym kroku.. Swoje JUDZENIE (znamienny źródłosłów tego pojęcia..).
    Trzeba powtórzyć: – NIE MA PRZYZWOLENIA na JAKIEKOLWIEK zadymy.
    Zarówno na rzucanie petard, jak i na mordowanie nożem.
    NIE MA również przyzwolenia na to, co pożytecznie zidiociali (oraz opłaceni) zadymiarze z „organizacji pozarządowych” zamierzają zrobić w Ełku w 3 Króli, czyli na chamską PROWOKACJĘ jakimiś debilnymi demonstracjami „solidarnosci z Mzułmanami”…
    Rak i jemioła żydowni opanowały już Polskę do cna…
    NIE dajmy sie przynajmniej tak prymitywnie i chamsko SZCZUĆ, jedni na drugich !..
    ROZUMU I UMIARU się dopraszam, razem z „Leonem” ! NIC więcej !…
    I ZNOWU mam żal do Pani Anny Wiejak 🙁 ..
    Oraz do Pana Halvy, właściciela tego portalu…
    Zastanawiając się po raz kolejny (patrząc na całość tytułów tutaj..),
    komu tak naprawdę służy Pan Halva ?..

   • wystraszony o życie forumowicza

    5 stycznia 2017 at 15:25

    A jak mu to wytłumaczysz? Twoje słowa zabrzmiały groźnie. Czy będzie potrzebny po wszystkim prokurator?

  • Martini75

   2 stycznia 2017 at 17:22

   Wyjedź do tych cudownych i pokojowo nastawionych ludzi,. Opuść ten Piękny Kraj , Ludzi nastawionych agresywnie do obcych, Polskę . Po co tu jeszcze GNIDO siedzisz? Precz

   • Robert B.

    2 stycznia 2017 at 17:40

    To ty nie wiesz, dlaczego oni nie chcieli wyjeżdżać z Europy „nawet” po holokauście, „nawet” z Niemczech? Lepsze dla nich najgorsze prześladowanie niż życie na własny rachunek. Ponadto mają jeszcze misję do wypełnienia na terytorium wroga. Tą misją jest przechwycenie władzy nad całym światem.

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 19:33

    Ty mi wszo nie będziesz mówił gdzie mam wyjeżdżać.

    • jacek

     2 stycznia 2017 at 19:53

     morda w kubeł, stary komuchu, paszoł won do budy!

    • Pan Kaszub

     2 stycznia 2017 at 20:00

     Leon,niby taki oswiecony na swiecie obyty a na forum nie potrafisz się zachować:)

     • zniesmaczona

      2 stycznia 2017 at 22:14

      Dokladnie tych komuchow i lewactwo tolerancyjne nalezy pogonic wreszcie ! Oni nie wiedza co to Polska pozwalaja ja deptac i niszczyc jej walory narodowosciowe ! Leon@ jedz tam gdzie ci bedzie lepiej i nie bedziesz musial patrzec jak to okresliles na ”zawszonych ” Polakow ! Tam BELGIA NIEMCY SZWECJA CZEKAJA NA TAKICH JAK TY

     • wystraszony o życie forumowicza

      5 stycznia 2017 at 15:26

      Ale jak pogonić? Masz na myśli przemoc?

    • saton

     3 stycznia 2017 at 08:00

     A ja mysle , ze Ty , to smierdzacy zydek jestes . I wlasnie z tego powodu powinienes opouscic Polske np. udajac sie do
     Pakistanu . Ta powinno byc Ci dobrze . Z cala pewnoscia spotkasz ta prawdziwych mezczyzn , ktorzy utna Ci Twoj glupi leb
     np. za puszczenie ” baka ” . Czego Ci serdecznie zycze .
     P.S Jezdziles ponoc po swiecie, Ty zydowski dupku , ale jakos niczego sie nie nauczyles .A grecy o ktorych wspominasz
     w sprawie zgwalconego psa , powinni raczej bronic wlasnej d..y przed gwaltem moslemikow.

    • wybicmuslimskiescierwo

     5 stycznia 2017 at 19:31

     Wypierdalaj Zydzie do Izraela!!!!!Komuchu parszywy!!!!!

  • Tara

   2 stycznia 2017 at 18:34

   Dlaczego pan przekazuje nieprawdę? Proszę przeczytać dokładnie jak było, a nie powielać jakieś bzdury, podobno ten zamordowany 21 latek nie wrzucił żadnej petardy do lokalu w zasadzie nie wiadomo dlaczego został ugodzony śmiertelnie nożem pan wie, bo ja nie.Wrzucenie petardy lub awanturowanie się to nie jest powód, żeby kogoś zabijać.Ja nie wiem, czy ten arab płacił podatki nic mnie to nie obchodzi, ale zabił człowieka.Na miejscu tego młodego ełczanina mógł być każdy. Jednak to jest zabójstwo nic go nie usprawiedliwia. Dla pana widać liczy się tylko biznes i zarabianie kasy, a śmierć człowieka to zero to nic, bo może nie pracował a skąd pan wie, nie zna pan człowieka, a tamten sobie otworzył lokalik ( coś jakoś duuuużo w Polsce tych kebab owych lokalików) i się utrzymywał jakoś tu niektóre dobre firemki bankrutują,upadają nie dają rady, a kebabik stoi dziwne taki tu w Polszy wielki popyt na te kebeby tak lubią te kebaby, a tam nie lubię ani kebabów ani hamburgerów, wolę własne domowe jadło, bo wiem, co jem tyle.Ja tam współczuję rodzinie tego zamordowanego mieszkańca Ełku, bo każdy może znaleźć się takiej sytuacji to wielka tragedia.

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 19:46

    Dzisiaj według prawa wielce oświeconych jewropejczyków w ogóle nie ma czynu za który grozi kara śmierci. Nawet za zgwałcenie twojej matki, żony , córki, syna i kochanki a później ich poćwiartowanie i wyrzucenie psom na pożarcie. Za to też nie można zabić. Dlaczego „bo życie ludzkie jest najważniejsze” (oczywiście nie te dzieci nienarodzonych). Dla tego ta cywilizacja zdycha. Razem z eunuchami ją tworzącymi. Dlatego cywilizacja arabska zwycięży. U nich są jeszcze zasady. U nas też kiedyś był Bóg, honor, ojczyzna, cześć kobiety. Kiedyś pojedynkowano się (na śmierć i życie) kiedy ktoś obraził czyjąś żonę, matkę siostrę. Dzisiaj bohater wrzuca petardę do lokalu i ucieka. Niestety ludzie z zasadami go dopadli.

    • Antyleon

     2 stycznia 2017 at 20:48

     Z jakimi zasadami, intelektualny eunuchu? Inshallah, Skróciliby cię o głowę gdyby tylko mieli ku temu okazję.

     • Leon

      2 stycznia 2017 at 22:13

      stul pysk kastrato

    • ...

     3 stycznia 2017 at 00:48

     Leon pizdo jedna, przestań powielać kłamliwą wersję wydarzeń. Petarda była później, po morderstwie.

     • Roch

      7 stycznia 2017 at 12:46

      Petarda może była po, ale awantura, wyzwiska i kradzież były przed. Nie dziwi was, że wcześniej w tym barze nikogo nie zabito i nie pobito aż tu nagle kucharz zarżnął „niewinnego” klienta? Cóż to się stało? Zabrakło mięsa do kebabów?

  • janulo

   2 stycznia 2017 at 20:34

   Korwinowiec ?
   Czy ty człowieku wiesz co piszesz?Łączysz się w bólu z brudasami?

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 22:11

    Myślę, że wielu z nich myje się częściej od ciebie. I nie jestem za przyjmowaniem uchodźców. Ale jeśli są pracują nie zaczepiają nikogo to należy dać im spokojnie żyć. A jeśli jest ich w takim Ełku 5 czy 10 osób to z pewnością nie atakują bez powodu jego mieszkańców.
    Sięgnijmy do historii lat 40. Czy kiedy Polacy uciekali z Syberii przez kraje arabskie spotykała tam ich taka nienawiść?
    Czytam dzisiaj na portalu neon24 niejakiego Stanislaw Balcerac. Cyt. „już 8 Polaków zginęło w ostatnich 18 miesiącach z rąk muzułmanów (5 w Europie i 3 w Tunezji”; A czy ten Balcerac policzył ilu arabów zabiła nasza niezwyciężona armia w ich krajach, na ich ziemi? A czego ci Polacy szukali w krajach muzułmańskich? Bo te kraje w Europie w których zginęli to też de facto kraje muzułmańskie. To my chcemy jeździć po świecie, w tym Turcji i innych krajów arabskich i być bezpieczni i szanowani ale u siebie dla obcokrajowca uczciwie pracującego to nie okazać już jeśli nie szacunku to obojętności.
    Na koniec. Jestem przeciw sprowadzaniu emigrantów.

  • AntyKuc

   3 stycznia 2017 at 19:08

   Kolejny argument za tym by uważać kuce od korwina za oszołomów oderwanych od rzeczywistości.

 3. ZDubrawa

  2 stycznia 2017 at 20:44

  Całkowicie zgadzam się z Leonem,choć nic nie usprawiedliwia zabicia tego chłopaka.Jeśli jest prawdą że on sprowokował te zajście,to wypracował sobie śmierć.Ja również byłem dużo lat za granicą za chlebem i z całą pewnoscią stwierdzam że z wieloma polskojęzycznymi łączył mnie tylko język.Moja ocena wydarzeń w Elku jest jak najbardziej negatywna dla polaków,gdyż nie jest ona w interesie Polski.To podpucha wywołać wojnę w Polsce przeciwko muslimom leży w interesie żydów.

  • Leszek1

   3 stycznia 2017 at 00:20

   @ZDubrawa. Dlaczego wypisujesz tu farmazony, ktorych sam nie rozumiesz ? „…nic nie usprawiedliwia zabicia tego chłopaka.Jeśli jest prawdą że on sprowokował te zajście,to wypracował sobie śmierć.” Umiesz wytlumaczyc sens tych swoich kolejnych twierdzen? Przypomina mi to „plusy ujemne” i „nie chcem ale muszem”. Naprawde uwazasz, ze glupi dowcip powinien byc karany smiercia ? Sprawdz, czy masz wszystko w porzadku pod sufitem u jakiegos madrego lekarza.

 4. Leon

  2 stycznia 2017 at 22:21

  To potwierdza tylko słuszność Gaussa. Mądrych jest mniej niż głupich. Dlatego dopóki mamy demokrację, a więc rządy motłochu, będzie działo się coraz gorzej. To zabicie 21 letniego dziecka (dzieci już powinny po północy spać, ale nie te bezstresowego chowu)było raczej przypadkiem. Chociaż nie można wykluczyć, że wrzucenie petardy do lokalu było robotą wrogich Polsce służb. Dali gówniarzowi petardę i 100 złotych i palant to zrobił. Potem sprowadza się zawodowych prowadyrów i podjudzaczy żeby sytuację podgrzewały i robiły kolejne zadymy.

 5. F/X

  2 stycznia 2017 at 23:50

  Arabowie prowadzący knajpy po różnych miastach i mieścinach tworzą tzw. 5 kolumnę Islamu. Oni tu przyjeżdżają szerzyć Islam przez Jihad imigracyjny – Hijrah. Wtedy pójdą do nieba. Im jest ich więcej tym gorzej dla kultury miejscowej. Zobaczcie co dzieje się w Niemczech. Sam znam przypadek, gdy przez na jedno dziecko arabskie uczęszczające do przedszkola dyrekcja próbowała zawiesić organizowanie tradycyjnych jasełek. Czy tego nam potrzeba ?

  • kolojojo

   3 stycznia 2017 at 00:02

   Proponuję oddać Ełk prawowitym właścicielom. Będzie zgoda. Jakoś Ełczanom nie przeszkadzają flagi niemieckie porozwieszane w mieście. Powinni być więc posłuszni pani Merkel.

 6. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 01:09

  Nie kupujmy Polacy kebabów!

 7. George

  3 stycznia 2017 at 08:54

  Zaraz, zaraz… Mówi się, że ten zabity wrzucił do lokalu petardę. Jeśli tak, to dostał to czego szuakał, bo przecież normalni ludzie nie wrzucają do zamkniętych pomieszczeń petard.

 8. frate

  3 stycznia 2017 at 14:22

  wypier…ć wszystkich brudasów i innych sekciarzy z naszej ojczyzny!! mają swoje to nie do nich spier..ją, a nie mordują bezbronnych polaków!!

 9. qba

  3 stycznia 2017 at 22:12

  Nie broniąc absolutnie arabusów chciałbym tylko przypomnieć że ten”21 latek” przedstawiany jako biedna ofiara miał kartę karną tak długą, że obdarował by nas wszystkich. Równie dobrze mógł wrzucić petardę do Kościoła bądź ukraść puszkę z datkami.
  Ludzie to naprawdę trochę inny przypadek aczkolwiek morderstwa nic nie usprawiedliwia.

  • Leszek1

   3 stycznia 2017 at 23:49

   Nie wiedzialem, ze to kryminalista, chociaz w sprawie o morderstwo nie na to najmniejszego znaczenia. Podaj jakis wiarygodny link o jego przeszlosci.

 10. Adam

  5 stycznia 2017 at 14:18

  Pan Winnicki ma rację.Rząd PIS w sprawie imigrantów dużo obiecywał,zresztą nie tylko w tej sprawie.Wypowiedź Leona idiotyczna.
  Kupujesz kebaba zapraszasz Araba.

 11. Orzeł Biały w Koronie

  5 stycznia 2017 at 15:22

  No dobrze, ale jak z tą spójnością religijną? Co np. z masonami, ateistami, gnostykami? Jest tego cała masa :/ Dlaczego nie można zdelegalizować ateizmu? Tylko jednak oddolnie jakoś, nie tak jak Mościcki mason, co zdelegalizował masonerię by ją chronić :/ Ja pytam o racjonalne podstawy delegalizacji apostazji i wrogiego Polsce i Polakom ateizmu, prowadzącego do rozpadu zdrowej tkanki Narodu. Ale odpowiedzi na to chyba się nie doczekam…

 12. wybicmuslimskiescierwo

  5 stycznia 2017 at 20:03

  Gdzie jest logika dobrego rzadzenia w Polsce.
  Polacy masowo wyjezdzaja do pracy na Zachod, na ich miejsce wpuszczana jest muzulmanska, afrykanska, zolata dzicz ktora otwiera lokale, prowadzi biznesy. Czy ktos sie pyta skad biedny muzulmanski immigrant z Tunezji albo Maroka znalazl fundusze zeby zalozyc kebeb shop albo inny biznes? czy ktos sprawdza czy to nie przykrywka do terrorystycznej dzialalnosci na szkode panstwa Polskiego?

  Nalezy przywrocic prawo ktore przed II wojan swiatowa prawie jednoczesnie brzmialo we wszystkich krajach Europy ” za zdrade, dzialanie na niekorzysc panstwa i obywateli” banicja albo powieszenie. Zeby takiego zdrajce rozstrzelac szkoda kuli a one kosztuja powroz mozna uzywac wiele razy.

 13. desat

  9 stycznia 2017 at 11:25

  Takich panow leonow to troche mamy,bez wzgledu na to jacy jestesmy to tylko razem stanowimy sile a tak na marginesie panie leon nie wszyscy Polacy za oceanem to przestepcy ale jak sie przebywa w zlych dzielnicach to tak mozna myslec i potem powielac durne opinie a o Harvardzie lepiej nie wspominac bo juz sikam ze smiechu.

 14. Kesha Costin

  18 kwietnia 2017 at 10:54

  That is the very best search engine in the planet

 15. Teresia Chicharello

  19 kwietnia 2017 at 11:28

  Excellent article piece. I absolutely appreciate your site. Continue the good work!

 16. Donnie Byham

  24 kwietnia 2017 at 18:26

  I appreciate so much for your effort in writing this blogpost.

 17. Merissa Soppeland

  18 maja 2017 at 08:18

  Jim Carrey making faces in 1992

 18. ChasBiarge

  19 lipca 2017 at 21:14

  I Want To Buy Original Viagra viagra Dapoxetina Australia

 19. KennHitthype

  19 lipca 2017 at 22:37

  Levitra Fertilita viagra cialis Acheter Du Vrai Cialis En Ligne

 20. KelChalkhic

  20 lipca 2017 at 19:45

  Viagra Per Comprare viagra Buy Tamsulosin Online Uk

 21. ChasBiarge

  1 sierpnia 2017 at 23:07

  Propecia Online Prices buy viagra online Supply Of Keflex

 22. KelChalkhic

  1 sierpnia 2017 at 23:14

  Pharmacie Viagra cheap cialis Ou Acheter Du Kamagra En France

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra