Z kraju

Ks. Isakowicz-Zaleski: ABW powinna zakazać tej manifestacji

marsz_solidarnosci_z_muzulmanami1Organizowany w święto Trzech Króli „Marsz solidarności z Muzułmanami w Ełku ” to iskra na beczkę prochu – ostrzega ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, dodając, iż „Przygotowuje to „tęczowa” organizacja z Warszawy, która przyjeżdża tutaj na „gościnne występy””.

W jego ocenie MSWiA i władze miasta powinny zakazać tego wydarzenia, które może mieć nieobliczalne skutki.

W dniu 6 stycznia 2017 roku – czyli w uroczystość Trzech Króli – organizacja określająca się jako Ośrodek ds. Monitorowania nacjonalizmu – chce „razem ze wszystkimi mieszkańcami Ełku okazać wsparcie dla Muzułmanów, którzy padając ofiarą narodowskiej nienawiści zmuszeni byli do obrony swojego życia i mienia” [zachowano pisownię oryginalną – red.].

Manifestacja przejdzie główną ulicą, „aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność”. Jako przyczynę zgromadzenia organizatorzy podają „karygodne zachowanie kibola z Ełku, który wrzucił zagrażające życiu materiały wybuchowe do arabskiego lokalu”.

Cóż, widać ewidentnie, iż cała manifestacja to szyta grubymi nićmi prowokacja: stawanie w obronie muzułmanów, którzy za idiotyczny dowcip w postaci rzuconej petardy zadźgali nożami przypadkową osobę (z najnowszych informacji wynika, że zabity 21-latek nie był osobą, która wrzuciła petardę do lokalu), to nie jest zwykła prowokacja, ale obliczona na wywołanie przelewu krwi. Stąd postulat ks. Isakowicz-Zaleskiego, aby ABW zakazała tego zgromadzenia, jest ze wszech miar słuszny.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. Czesław

  2 stycznia 2017 at 18:30

  Jeżeli wchodzimy w ten temat określany przez lewaków to ksenofobia nastąpiła w tym przypadku od strony pracowników kebabu.

  • Andrzej Sokół

   2 stycznia 2017 at 22:35

   Nie jestem z Ełku ale znam trochę to miasto. Całe stare centrum zostało za komuny zasiedlone przez cyganów i lumpenproletriat dalej tam „hodowany” ku uciesze „naszych” biurokratów. Wydarzenia o których się mówi w istocie nie mają podłoża narodowościowego ani rasowego, są to tylko zwykłe „bandyckie zatargii”. Widocznie komuś zależy żeby to urosło do rangi walki z „obcą” rasą czy z najezdzcami muzułmańskimi. Łobuzeria i idioci w tym uczestniczą.

 2. Robert B.

  2 stycznia 2017 at 19:00

  „Manifestacja przejdzie główną ulicą, „aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność”.”

  Wyczuwam tu wiadomą metodyczną rękę… Bardzo to wymowne, że akt MORDERSTWA nie wzbudza w nich słów potępienia… Dokładnie wiedzą, CO robią…

  • gieptil

   3 stycznia 2017 at 02:37

   Mnie się akurat nie chce. Ale jakby komuś się chciało zrobić prosty test tej organizacji na elementarną przyzwoitość. Czy Ośrodek ds. Monitorowania nacjonalizmu stanowczo zaprotestował w kraju i też za granicą przeciw marszowi na cześć Bandery który akurat 2 dni temu odbył się w Kijowie? Bo co do nacjonalizmu można dyskutować, różne ma oblicza, ale ja akurat nie przepadam, wystarczy mi polski patriotyzm. Natomiast banderyzm to zaraza zbrodnicza chyba nawet gorsza od hitleryzmu, czy bolszewii za Stalina, w tym wypadku już nie ma o czym dyskutować. Podobno partyzanci polscy, czy radzieccy mieli jedną wspólną zasadę podczas II WŚ – każdego złapanego banderowca zabijali na miejscu.
   Więc jakby kto miała chęć, sprawdzić ich. Jeżeli nie protestowali gromko, to znaczy … że POPIERAJĄ. Bo takie organizacje podobno śledzą wszelkie przejawy zbrodniczego nacjonalizmu, i mają na to środki, mają środki na to aby siedzieć przy komputerach i obserwować rozwój nacjonalizmu na całym świecie, i alarmować, i protestować. To są dobrze opłacani ludzie, to są sprawni funkcjonariusze ze sprzętem. Oni wiedzą co było w Kijowie.

  • Mariusz

   3 stycznia 2017 at 20:49

   Nie rozumiem jednej rzeczy – my nie jesteśmy tolerancyjni hmm…
   Przecież żyją i nic im się nie dzieje. Gdyby bylibyśmy jak oni,
   to już by ich nie było, przecież mamy „polskie obozy śmierci”.

   Boże jak mam kochać tych lewaków i ich chore myślenie to awykonalne.

 3. wars

  2 stycznia 2017 at 19:11

  Ksiądz ma rację, tylko czy patriotyczna część PiS panuje na ABWehrą? Ta manifestacja to kolejna z prób destabilizacji Polski i takie próby będą się powtarzały dopóki PiS nie odda rządów lub udowodni prowokatorom, że on tu rządzi.

  Wydaje mi się jednak, że na stanowcze działanie rządu jest już za późno, kierując się radami strażników systemu ulokowanymi wewnątrz PiS i w jego otoczeniu, rząd zbyt długo był nadzwyczaj pobłażliwy i teraz bez względu na to jak spokojnie zareaguje zadyma i tak będzie (przynajmniej medialna) i wydarzenia w Ełku będą wykorzystane do uderzenia w PiS i „ksenofobicznych” Polaków.

  • Robert B.

   2 stycznia 2017 at 19:27

   Oczywiście, że nie panują nad nimi. Jeżeli PiS myśli, że wrogów pokona „praworządnością” i „procedurami”, to się głęboko myli…

 4. agenciak Urzędu Skarbowego

  2 stycznia 2017 at 19:48

  Czy lokale i biznesy prowadzone przez obcokrajowców o różnej tożsamości religijnej ktokolwiek kontroluje pod względem ich legalnej działalności, czy nie jest tak, że te legalne biznesy są jednocześnie przykrywką dla działań przestępczych – przemyt i handel narkotykami i bronią, pranie brudnych pieniędzy, handel ludźmi, w tym szczególnie kobietami zmuszanymi do prostytucji i ‚pracy’ w burdelach, I NAJWAŻNIEJSZE CZY NIE SĄ PROWADZONE TAM DZIAŁANIA SPISKOWE I KONSPIRACYJNE MAHOMETAŃSKICH TERRORYSTÓW? Czy jakikolwiek urząd i instytucja państwowa mają o tym wiedzę i to kontrolują, zwłaszcza urzędy i instytucje bezpieczeństwa powołane do tego prze PAŃSTWO POLSKIE?

 5. finka

  2 stycznia 2017 at 19:55

  Ksiądz Isakowicz, jak zwykle mądrze mówi. To celowa, lewacka prowokacja do rozhuśtania nastrojów i wywołania kolejnych zamieszek. Miasto w żadnym razie nie powinno dać zgody na marsz i to w święto ważne dla katolików. Nie wyszła niemiecka prowokacja z wrobieniem we zamach polskiego kierowcy to szykują następną. W Polsce jest ok. 20 tys. lokali-kebabów prowadzonych i obsługiwanych przez muzułmanów, świetna przykrywka dla terrorystów.

  • moherowy beret

   2 stycznia 2017 at 20:55

   Władze miasta Ełk powinny zakazać tej manifestacji organizowanej w celu wywołania zamieszek.To szykują prowokację.Wystarczy ,że kilka osób z tej grupy rzuci czymś w swoich kolegów i może zacząć się piekło.

 6. Maciej Mystkowski

  2 stycznia 2017 at 22:35

  Ksiądz Tadeusz (dzięki Ci Boże za tak mądrych i szczerych patriotów), ma całkowitą słuszność. Jesteśmy drodzy Państwo świadkami bardzo niebezpiecznej sytuacji, która przy wsparciu kolumny nr 5, może doprowadzić do tragedii! Mam nadzieję, że moi Rodacy w Ełku, nie dadzą się sprowokować – bo cena takiego ewentualnego błędu może być bardzo wysoka…

 7. Leszek1

  2 stycznia 2017 at 23:23

  !. Wladze miasta Elk nie powinny sie zgodzic na ta prowokacyjna demonstracje.
  2. Nalezy sciagnac policje z innych miast i natychmiast po przybyciu „demonstrantow” aresztowac ich wszystkich.Pod zarzutem zaklocania spokoju publicznego w zamiarze spowodowania zamieszek spolecznych. Zamknac ich mozna tymczasowo nawet w autobusach.
  3.Postawic przred sadem i wymierzyc dotkliwa kare jako przyklad. Minimum 30 tys zl na lebka z zamiana na rok bezwzglednego wiezienia. Zobaczymy ilu przyjedzie chetnych na goscinne wystepy, na swieto szesciu kroli, majac taka perspektywe przed soba. Oczywiscie rzad powinien uprzedzic o powzietych srodkach zaradczych.
  Jezli stuli uszy i nie zareaguje, bedzie to oznaka, ze juz zrezygnowal z pozorow wladzy w Polsce.

 8. mir

  3 stycznia 2017 at 00:30

  Marsz solidarności z mordercami. Obrzydliwa prowokacja, ta organizacja powinna być zdelegalizowana za próbę wywołania zamieszek.

  Wg ostatnich danych, powodem zamordowania Polaka była butelka coca-coli, petardę do lokalu wrzucono później.

 9. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:46

  Zakazać. Jest zbyt ryzykowna. Podgrzewa nastroje. To prowokacja.

 10. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:51

  Na gazeta.pl lemingi bronią nozownikow.
  Winia Polaka że kradł dwie butelki z napojem.
  Ponoć lewica michnikowska jest przeciwko karze śmierci.
  Widać na Polakach wg niej można ją w samosądzie wykonać.

  • gieptil

   3 stycznia 2017 at 11:25

   Należy zrozumieć zbrodniczą finezję Michnika i jego zbrodniczej zgrai. Oni są przeciwni karze śmierci dla ludzi. Tyle że Polaków uważają za zwierzęta.

 11. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:52

  Polaku!
  Kupujesz kebaba sprowadzasz do Polski Araba.

 12. hansi

  3 stycznia 2017 at 08:02

  Stanowczo należy nie dopuścić do tej chamskiej prowokacji, mającej na celu destabilizację Polski.
  BEZ WZGLĘDU na to, jak NAPRAWDĘ tam było, w tym Ełku, w którym, jak widać – tylko jeszcze qpę na wierzch nawalić…
  A organizatorów wziąć dokładniej pod lupę.
  Już chyba za dużo się namnożyło w Polsce tej swołoczy, pod najprzeróżniejszymi nazwami,
  „organizacji pozarządowych” i różnych „fundacji”, typu „hejt-stop” Grabarczyk, czy jak się ta tłusta suka za sorosową kasę zwie, nie pomnę, bo chyba zniknęła…
  Wszyscy przecież dokładnie wiedzą, kto za tym stoi i z czyich pieniędzy.
  Jeśli Władza Ełku do tego dopuści (a sądzę, że dopuści..,powołując się na „demokrację” i „sprawiedliwość”) – należy zająć się Władzą w Ełku.
  Jako skorumpowaną.
  Pan Ziobro tu ma pole do popisu.

 13. hansi

  3 stycznia 2017 at 08:03

  A swoją drogą – Pani Wiejak znowu szczuje 😀 ..
  Tym razem jednak – jakby w słusznym kierunku, hej 😀 …

 14. George

  3 stycznia 2017 at 09:01

  Ktoś zapewne chce rozróby. Pozostaje wyjaśnić kto pociaga za sznurki, z której stolicy idą rozkazy i kto to finansuje.

 15. Slawomir Tomasz Roch

  3 stycznia 2017 at 13:03

  Wielkie dzieki ks. Tadeuszu za odwazne wezwanie do powstrzymania tej lewackiej hucpy. Tego typu srodowiska wykorzystuja kazda okazje do walki o swoje prawa, ktore wg. Boga sa zboczeniem, jak homoseksualizm czynny, czy tez inne wynaturzenia. Patrz Sodoma i Gomora, co Bog o tym mowi! A teraz chca jeszcze wykorzystac smierc tego mlodego Polaka, zabitego przez islamistow, bo ktos wrzucil petard! Hanba! Absolutnie zabronic tej lewackiej hucpy!

 16. Adam

  3 stycznia 2017 at 17:32

  Puki goście przyjeżdzający na występy nie dostaną łomotu, tak raz a pożądanie to się nie skończy. Z tym że PiS jest partia socjalistyczna więc nie wiadomo czego się spodziewać . Historia uczy, że jak się pozwalało Ukraińcom w latach 30 na zamachy to później pokazali na co było ich stać. W Polsce rządzi USRael szkoda tylko że ludzie zapadli w sen. Już po głosowaniu za mordowaniem dzieci z Sejmu nie powinien zostać „kamień na kamieniu „

  • Polak78676

   4 stycznia 2017 at 14:39

   @Adam Tylko co dalej ? Zastanowiłeś się? To na bank jest ruska wtyka i prowokacja i konfrontacja ze strony tęczowo-SŁUŻB WYWIADU by na śmierci kilku Polaków zbudować tezę że w Europie nam źle więc dołączmy do „ultrasa” PUTLERA. Jaki on KGBista jest wiadomo wszystko robią potajemnie i w białych rękawiczkach.Prowokatorzy z Warszawy to ruskie uśpione-quazi-polscy obywatele.TAK TAK właśnie takie zielone ludziki jak na KRYMIE.Zadania mają takie Jątrzyć aż tłum ich poprze jako swoich.Ks.Isakowicz to mądry człowiek !!!!!!!

 17. Polak78676

  4 stycznia 2017 at 14:52

  Posłuchajcie i nie dajcie się prowokować.Sami wiecie co potem policja robi z każdym złapanym osobno demonstrantem .

  https://www.youtube.com/watch?v=2Jj8sVRW-nk

 18. Adam

  5 stycznia 2017 at 14:12

  Ksiądz T.Isakowicz- Zaleski ma jak zwykle rację.
  Uważam, że rząd PIS nie radzi sobie.Dlaczego?.Pewnie nie chce.Może im na rękę to całe zamieszanie i rozróby.PIS rozczarowuje.

 19. Aaron Naeher

  15 kwietnia 2017 at 19:32

  That is the very best search engine in the world

 20. Roberto Pantosa

  15 kwietnia 2017 at 22:58

  Perfect Blog Post I really enjoyed your unique approach

 21. Beverlee Okel

  15 kwietnia 2017 at 23:35

  Excellent post I really enjoyed learning through it

 22. Fidel Hegyi

  18 kwietnia 2017 at 10:27

  That is the very best search system in the planet

 23. Cortez Lie

  18 kwietnia 2017 at 15:17

  Very smooth post. I surely appreciate this website. Keep writing!

 24. Von Creeley

  18 kwietnia 2017 at 19:07

  Awesomely done post. I surely love your site. Keep it up!

 25. Ben Mcguffey

  19 kwietnia 2017 at 10:27

  Good write-up. I certainly love this website. Thanks!

 26. Willia Ledden

  19 kwietnia 2017 at 10:51

  Excellent article. I definitely like this site . Keep it up!

 27. Darron Redinger

  23 kwietnia 2017 at 15:40

  Very good blog post . I certainly like this website. Continue the good work!

 28. Tynisha Umland

  24 kwietnia 2017 at 07:44

  Thank you so much for your effort in writing this blogpost.

 29. Agueda Demora

  24 kwietnia 2017 at 10:31

  Hi There! We are searching for some people that are interested in from working their home on a full-time basis. If you want to earn $200 a day, and you don’t mind writing some short opinions up, this might be perfect opportunity for you! Simply click the link here NOW!

 30. Ellamae Downie

  24 kwietnia 2017 at 17:48

  I thank you a lot for your precious time in writing this blogpost.

 31. find writing jobs

  24 kwietnia 2017 at 20:24

  I appreciate so much for your time in writing this post.

 32. mobsex

  19 maja 2017 at 23:32

  I keep listening to the rumor talk about receiving free online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you advise me please, where could i get some?

 33. Neida Miyasaki

  27 maja 2017 at 04:42

  obviously like your website but you have to check the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I to find it very troublesome to inform the truth however I will certainly come back again.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra