Z kraju

Ks. Isakowicz-Zaleski: ABW powinna zakazać tej manifestacji

marsz_solidarnosci_z_muzulmanami1Organizowany w święto Trzech Króli „Marsz solidarności z Muzułmanami w Ełku ” to iskra na beczkę prochu – ostrzega ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, dodając, iż „Przygotowuje to „tęczowa” organizacja z Warszawy, która przyjeżdża tutaj na „gościnne występy””.

W jego ocenie MSWiA i władze miasta powinny zakazać tego wydarzenia, które może mieć nieobliczalne skutki.

W dniu 6 stycznia 2017 roku – czyli w uroczystość Trzech Króli – organizacja określająca się jako Ośrodek ds. Monitorowania nacjonalizmu – chce „razem ze wszystkimi mieszkańcami Ełku okazać wsparcie dla Muzułmanów, którzy padając ofiarą narodowskiej nienawiści zmuszeni byli do obrony swojego życia i mienia” [zachowano pisownię oryginalną – red.].

Manifestacja przejdzie główną ulicą, „aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność”. Jako przyczynę zgromadzenia organizatorzy podają „karygodne zachowanie kibola z Ełku, który wrzucił zagrażające życiu materiały wybuchowe do arabskiego lokalu”.

Cóż, widać ewidentnie, iż cała manifestacja to szyta grubymi nićmi prowokacja: stawanie w obronie muzułmanów, którzy za idiotyczny dowcip w postaci rzuconej petardy zadźgali nożami przypadkową osobę (z najnowszych informacji wynika, że zabity 21-latek nie był osobą, która wrzuciła petardę do lokalu), to nie jest zwykła prowokacja, ale obliczona na wywołanie przelewu krwi. Stąd postulat ks. Isakowicz-Zaleskiego, aby ABW zakazała tego zgromadzenia, jest ze wszech miar słuszny.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

45 komentarzy

45 Komentarzy

 1. Czesław

  2 stycznia 2017 at 18:30

  Jeżeli wchodzimy w ten temat określany przez lewaków to ksenofobia nastąpiła w tym przypadku od strony pracowników kebabu.

 2. Robert B.

  2 stycznia 2017 at 19:00

  „Manifestacja przejdzie główną ulicą, „aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność”.”

  Wyczuwam tu wiadomą metodyczną rękę… Bardzo to wymowne, że akt MORDERSTWA nie wzbudza w nich słów potępienia… Dokładnie wiedzą, CO robią…

  • Mariusz

   3 stycznia 2017 at 20:49

   Nie rozumiem jednej rzeczy – my nie jesteśmy tolerancyjni hmm…
   Przecież żyją i nic im się nie dzieje. Gdyby bylibyśmy jak oni,
   to już by ich nie było, przecież mamy „polskie obozy śmierci”.

   Boże jak mam kochać tych lewaków i ich chore myślenie to awykonalne.

 3. wars

  2 stycznia 2017 at 19:11

  Ksiądz ma rację, tylko czy patriotyczna część PiS panuje na ABWehrą? Ta manifestacja to kolejna z prób destabilizacji Polski i takie próby będą się powtarzały dopóki PiS nie odda rządów lub udowodni prowokatorom, że on tu rządzi.

  Wydaje mi się jednak, że na stanowcze działanie rządu jest już za późno, kierując się radami strażników systemu ulokowanymi wewnątrz PiS i w jego otoczeniu, rząd zbyt długo był nadzwyczaj pobłażliwy i teraz bez względu na to jak spokojnie zareaguje zadyma i tak będzie (przynajmniej medialna) i wydarzenia w Ełku będą wykorzystane do uderzenia w PiS i „ksenofobicznych” Polaków.

  • Robert B.

   2 stycznia 2017 at 19:27

   Oczywiście, że nie panują nad nimi. Jeżeli PiS myśli, że wrogów pokona „praworządnością” i „procedurami”, to się głęboko myli…

 4. finka

  2 stycznia 2017 at 19:55

  Ksiądz Isakowicz, jak zwykle mądrze mówi. To celowa, lewacka prowokacja do rozhuśtania nastrojów i wywołania kolejnych zamieszek. Miasto w żadnym razie nie powinno dać zgody na marsz i to w święto ważne dla katolików. Nie wyszła niemiecka prowokacja z wrobieniem we zamach polskiego kierowcy to szykują następną. W Polsce jest ok. 20 tys. lokali-kebabów prowadzonych i obsługiwanych przez muzułmanów, świetna przykrywka dla terrorystów.

  • moherowy beret

   2 stycznia 2017 at 20:55

   Władze miasta Ełk powinny zakazać tej manifestacji organizowanej w celu wywołania zamieszek.To szykują prowokację.Wystarczy ,że kilka osób z tej grupy rzuci czymś w swoich kolegów i może zacząć się piekło.

 5. Maciej Mystkowski

  2 stycznia 2017 at 22:35

  Ksiądz Tadeusz (dzięki Ci Boże za tak mądrych i szczerych patriotów), ma całkowitą słuszność. Jesteśmy drodzy Państwo świadkami bardzo niebezpiecznej sytuacji, która przy wsparciu kolumny nr 5, może doprowadzić do tragedii! Mam nadzieję, że moi Rodacy w Ełku, nie dadzą się sprowokować – bo cena takiego ewentualnego błędu może być bardzo wysoka…

 6. Leszek1

  2 stycznia 2017 at 23:23

  !. Wladze miasta Elk nie powinny sie zgodzic na ta prowokacyjna demonstracje.
  2. Nalezy sciagnac policje z innych miast i natychmiast po przybyciu „demonstrantow” aresztowac ich wszystkich.Pod zarzutem zaklocania spokoju publicznego w zamiarze spowodowania zamieszek spolecznych. Zamknac ich mozna tymczasowo nawet w autobusach.
  3.Postawic przred sadem i wymierzyc dotkliwa kare jako przyklad. Minimum 30 tys zl na lebka z zamiana na rok bezwzglednego wiezienia. Zobaczymy ilu przyjedzie chetnych na goscinne wystepy, na swieto szesciu kroli, majac taka perspektywe przed soba. Oczywiscie rzad powinien uprzedzic o powzietych srodkach zaradczych.
  Jezli stuli uszy i nie zareaguje, bedzie to oznaka, ze juz zrezygnowal z pozorow wladzy w Polsce.

 7. mir

  3 stycznia 2017 at 00:30

  Marsz solidarności z mordercami. Obrzydliwa prowokacja, ta organizacja powinna być zdelegalizowana za próbę wywołania zamieszek.

  Wg ostatnich danych, powodem zamordowania Polaka była butelka coca-coli, petardę do lokalu wrzucono później.

 8. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:46

  Zakazać. Jest zbyt ryzykowna. Podgrzewa nastroje. To prowokacja.

 9. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:51

  Na gazeta.pl lemingi bronią nozownikow.
  Winia Polaka że kradł dwie butelki z napojem.
  Ponoć lewica michnikowska jest przeciwko karze śmierci.
  Widać na Polakach wg niej można ją w samosądzie wykonać.

  • gieptil

   3 stycznia 2017 at 11:25

   Należy zrozumieć zbrodniczą finezję Michnika i jego zbrodniczej zgrai. Oni są przeciwni karze śmierci dla ludzi. Tyle że Polaków uważają za zwierzęta.

 10. wiesscar

  3 stycznia 2017 at 00:52

  Polaku!
  Kupujesz kebaba sprowadzasz do Polski Araba.

 11. hansi

  3 stycznia 2017 at 08:02

  Stanowczo należy nie dopuścić do tej chamskiej prowokacji, mającej na celu destabilizację Polski.
  BEZ WZGLĘDU na to, jak NAPRAWDĘ tam było, w tym Ełku, w którym, jak widać – tylko jeszcze qpę na wierzch nawalić…
  A organizatorów wziąć dokładniej pod lupę.
  Już chyba za dużo się namnożyło w Polsce tej swołoczy, pod najprzeróżniejszymi nazwami,
  „organizacji pozarządowych” i różnych „fundacji”, typu „hejt-stop” Grabarczyk, czy jak się ta tłusta suka za sorosową kasę zwie, nie pomnę, bo chyba zniknęła…
  Wszyscy przecież dokładnie wiedzą, kto za tym stoi i z czyich pieniędzy.
  Jeśli Władza Ełku do tego dopuści (a sądzę, że dopuści..,powołując się na „demokrację” i „sprawiedliwość”) – należy zająć się Władzą w Ełku.
  Jako skorumpowaną.
  Pan Ziobro tu ma pole do popisu.

 12. hansi

  3 stycznia 2017 at 08:03

  A swoją drogą – Pani Wiejak znowu szczuje 😀 ..
  Tym razem jednak – jakby w słusznym kierunku, hej 😀 …

 13. George

  3 stycznia 2017 at 09:01

  Ktoś zapewne chce rozróby. Pozostaje wyjaśnić kto pociaga za sznurki, z której stolicy idą rozkazy i kto to finansuje.

 14. Slawomir Tomasz Roch

  3 stycznia 2017 at 13:03

  Wielkie dzieki ks. Tadeuszu za odwazne wezwanie do powstrzymania tej lewackiej hucpy. Tego typu srodowiska wykorzystuja kazda okazje do walki o swoje prawa, ktore wg. Boga sa zboczeniem, jak homoseksualizm czynny, czy tez inne wynaturzenia. Patrz Sodoma i Gomora, co Bog o tym mowi! A teraz chca jeszcze wykorzystac smierc tego mlodego Polaka, zabitego przez islamistow, bo ktos wrzucil petard! Hanba! Absolutnie zabronic tej lewackiej hucpy!

 15. Adam

  3 stycznia 2017 at 17:32

  Puki goście przyjeżdzający na występy nie dostaną łomotu, tak raz a pożądanie to się nie skończy. Z tym że PiS jest partia socjalistyczna więc nie wiadomo czego się spodziewać . Historia uczy, że jak się pozwalało Ukraińcom w latach 30 na zamachy to później pokazali na co było ich stać. W Polsce rządzi USRael szkoda tylko że ludzie zapadli w sen. Już po głosowaniu za mordowaniem dzieci z Sejmu nie powinien zostać „kamień na kamieniu „

  • Polak78676

   4 stycznia 2017 at 14:39

   @Adam Tylko co dalej ? Zastanowiłeś się? To na bank jest ruska wtyka i prowokacja i konfrontacja ze strony tęczowo-SŁUŻB WYWIADU by na śmierci kilku Polaków zbudować tezę że w Europie nam źle więc dołączmy do „ultrasa” PUTLERA. Jaki on KGBista jest wiadomo wszystko robią potajemnie i w białych rękawiczkach.Prowokatorzy z Warszawy to ruskie uśpione-quazi-polscy obywatele.TAK TAK właśnie takie zielone ludziki jak na KRYMIE.Zadania mają takie Jątrzyć aż tłum ich poprze jako swoich.Ks.Isakowicz to mądry człowiek !!!!!!!

 16. Adam

  5 stycznia 2017 at 14:12

  Ksiądz T.Isakowicz- Zaleski ma jak zwykle rację.
  Uważam, że rząd PIS nie radzi sobie.Dlaczego?.Pewnie nie chce.Może im na rękę to całe zamieszanie i rozróby.PIS rozczarowuje.

 17. Aaron Naeher

  15 kwietnia 2017 at 19:32

  That is the very best search engine in the world

 18. Fidel Hegyi

  18 kwietnia 2017 at 10:27

  That is the very best search system in the planet

 19. Cortez Lie

  18 kwietnia 2017 at 15:17

  Very smooth post. I surely appreciate this website. Keep writing!

 20. Von Creeley

  18 kwietnia 2017 at 19:07

  Awesomely done post. I surely love your site. Keep it up!

 21. Willia Ledden

  19 kwietnia 2017 at 10:51

  Excellent article. I definitely like this site . Keep it up!

 22. Darron Redinger

  23 kwietnia 2017 at 15:40

  Very good blog post . I certainly like this website. Continue the good work!

 23. find writing jobs

  24 kwietnia 2017 at 20:24

  I appreciate so much for your time in writing this post.

 24. mobsex

  19 maja 2017 at 23:32

  I keep listening to the rumor talk about receiving free online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you advise me please, where could i get some?

 25. Carita Rehmann

  11 czerwca 2017 at 08:27

  check it out

 26. oakleys one day sale

  15 czerwca 2017 at 05:29

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 27. 昊奇音樂

  16 czerwca 2017 at 04:24

  ☆☆☆☆☆ Logic Pro X 中文教程视频 ☆☆☆☆☆『超过30小时且持续增加的教程内容,从基本操作丶效果器详细解说丶合成器讲解丶混响後制,到House音乐制作。』★一次付费,无限期下载★您获得的内容将远超过於您的付出

 28. psikotes tki

  17 czerwca 2017 at 23:17

  My computer crashes at the start of a loading video or of a complete windowed video gaming?

 29. togel hongkong

  2 lipca 2017 at 21:57

  How can i switch some blog posts from of my blogs, on to a different blog. Both on Tumblr?

 30. Redondo Beach

  6 lipca 2017 at 05:30

  Interesting content. did you know there is company constructing referral marketing campaigns plus sales advertising structures?

 31. Mirina Collection Scam

  13 lipca 2017 at 07:50

  You should take part in a contest for one of the best blogs on the web. I will recommend this site!

 32. полет

  18 lipca 2017 at 14:43

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 33. Snap Milfs

  18 lipca 2017 at 21:39

  Hot milf sex at http://snapmilfs.com

 34. ChasBiarge

  19 lipca 2017 at 00:37

  Ciprofloxacin For Cats Dosage buy cialis Levitra Dispersion Bucal

 35. KennHitthype

  19 lipca 2017 at 15:07

  Achat Cialis En Ligne Forum cialis Buy Viagra Online In Usa

 36. KelChalkhic

  19 lipca 2017 at 18:28

  Hair Shedding Propecia cialis Where To Order Cialis

 37. porno cerdas

  20 lipca 2017 at 01:07

  de escenas de sexo, de ahí que aquí te vamos a intentar traerla toda.

 38. cours de theatre paris

  20 lipca 2017 at 10:04

  Very informative article post.Thanks Again. Really Cool.

 39. casual shoes online shopping

  21 lipca 2017 at 05:36

  So as soon as your purchase is sent to you, you can attempt out the shoes and check the dimension etc.|As on-line shops are open up 24 hours a day and 365 times a year, so they take purchase all time. But you may be a little dissatisfied simply because these applications are certainly not for totally free.|A pair good shoes not only can protact us and can bring us good feeling. It might come to your notice whilst attempting a shoe that either of your foot is larger than the other. Two various color make the sole looks so adorable.|You can get authentic NFL jerseys for men, women and children, formally sanctioned by the NFL.

 40. Shelby Zaccagnino

  21 lipca 2017 at 07:41

  WONDERFUL Post.thanks for share..more wait .. …

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra