PRAWY.TV

Kornel Morawiecki: Należy odebrać komuchom przywileje emerytalne

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. stan

  3 stycznia 2017 at 21:55

  Bez odsłuchania, bo szkoda czasu na brednie, tylko po samym tytule powiadam – Nie! Należy Polskę odebrać okupantowi jawnemu (wszystkie partie) i ukrytemu.

 2. Soroka

  4 stycznia 2017 at 10:43

  Przywileje?! A za co w ogóle płacenie? Do obozów pracy, gdzie za zupkę i ciuch na grzbiecie, odpracowywać wyrządzone szkody i krzywdy!

 3. Zona

  4 stycznia 2017 at 15:48

  „nas konspiratorów wiele nie ma”? co to za tajemnicza kasta która ma być uprzywilejowana? a ci do których na rozkaz strzelano? albo spałowano przez pomyłkę to co? gorsi? każdemu średnią emeryturę czyli ok 2100? czy są ważniejsi i mniej ważni? księżycowa ekonomia… żadnej reformy tylko kręcenie wajchą od drukarni pieniądza… i dalej brak odwagi by osądzić ewentualnych winnych za to pełna wola by ustawowo odbierać.

 4. Stefek

  4 stycznia 2017 at 20:10

  O tych Morawieckich to mówi się od dawna, że byli i są współpracownikami WSI. I jakoś nie słychać, by dali odpór tym pogłoskom?

 5. Zona

  4 stycznia 2017 at 20:47

  Swoją drogą po raz kolejny portal rzekomo kierujący się wartościami publikuje osobę która w głosowania za odrzuceniem projektu o Obronie Życia Poczętego głosowała ZA. Takie to wartości.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra