Z zagranicy

Antysemickie hasła na marszu ku czci Bandery w Kijowie! Wyborcza milczy

marsz_banderyAni Gazeta Wyborcza, ani żadne inne media mainstreamu nie zająknęły się nawet na temat antysemickich haseł, jakie wznosili neobanderowcy podczas niedzielnego marszu w Kijowie. Co więcej, nie zareagowały na to żadne inne europejskie media.

„Żydzi precz!” – takie okrzyki wznosili ukraińscy neonaziści, jak co roku oddający hołd zbrodniczemu przywódcy ukraińskich nacjonalistów z okazji rocznicy jego urodzin (w tym roku – 108). Fragment nagrania uwieczniającego neobanderowskie propozycje rozwiązania kwestii żydowskiej na Ukrainie umieścił na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych dyrektor Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego Eduard Doliński.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wprawdzie w przeszłości banderowcy dokonywali mordów głównie na Polakach, to jednak również i na Żydach i o tym bardzo często się zapomina. Owa niechęć, jeżeli nie nienawiść, do społeczności żydowskiej kwitnie na Ukrainie i teraz, przy czym wydaje się zupełnie niezrozumiałe, dlaczego środowiska żydowskie na całym świecie milczą w tej sprawie niczym zaklęte.

Nagranie z uwiecznionymi antysemickimi hasłami zobaczyć można na stronie:

http://vesti-ukr.com/politika/218201-na-marshe-bandery-potrebovali-izhnat-iz-ukrainy-evreev-video

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. TOR

  4 stycznia 2017 at 12:06

  wykrzykiwali jeszcze „smert woroham”, pewnie myśleli o Polakach

 2. gieptil

  4 stycznia 2017 at 13:24

  Żydzi czyli naród wybrany, do głupoty. Jak tym durniom wytłumaczyć, że robią pod siebie.
  Żydzi amerykańscy wsparli poważnie Hitlera, ułatwili mu zdobycie władzy. W najwyższych władzach III Rzeszy było całkiem sporo żydów – robili w tym wypadku za ubermenszów, i pewnie bardzo im się to podobało.
  Jakieś wspomnienia czytałem, to było chyba w 1940tym roku, żydzi pracowali na polu chyba, czy drogę budowali, i … radośnie śpiewali „Śmigły Rydz nie nauczył nas nic, a Hitler złoty nauczy nas roboty”. Jak można być takim głupim. Później ci żydzi przenieśli się do getta. Nikt ich nie zmuszał, sami się przenieśli. Getta były wtedy bezpiecznymi przystaniami. Polacy walczyli, za jednego zabitego Niemca Niemcy zabijali 100 albo 1000 przypadkowych osób z okolicy. A żydzi deklarowali, że Hitler jest złoty człowiek i mowy nie było i żadnej walce. Więc getta były bezpiecznymi przystaniami. Żydowskie zarządy w gettach Judenraty żyły w doskonałej komitywie z Niemcami, nawet wspólnie czasem imprezowali.
  Ale Hitlerowi się odmieniło, i wiosną 1942 roku zarządził likwidację gett. Judenraty się dostosowały i karnie wydawały kolejne partie żydów do gazu. Żydów do wagonów do Oświęcimia nie zapędzali esesmani czy gestapowcy, tylko policja żydowska na polecenie Judenratów.
  Ci durnie sami robią pod siebie. A ja bym chciał się kiedyś dowiedzieć dlaczego oni mają do nas pretensje, co nas Polaków.
  W mojej rodzinie ojciec i wujek był w NSZ, tam żydów nie lubili. Ale pewnie za sprawą ich ojca, a mojego dziadka, żydom jednak pomagali. Dziadek był z tradycji PPS, tam żydów lubili. Ale przepraszam k…wa, co my jeszcze więcej mieliśmy zrobić. Nawet ludzie z nacjonalistycznych środowisk żydom nieraz pomagali. Ale jak żydzi kochają robić pod siebie, to niech nie mają do nas pretensji. Niech lepiej zastanowią się nad sobą.

  • gieptil

   4 stycznia 2017 at 13:31

   Już chyba nie muszę dodawać. Jakby wtedy Niemcy się zorientowali że moja rodzina pomaga żydom, to by ich wszystkich wystrzelali. A to była rodzina liczna, wtedy były rodziny liczne. Więc by zabili prawie 10 osób, tylko za to że pomagali żydom. A żydzi chyba najwyraźniej uważają, że to byli kretyni. Bo „mądrzy” po żydowsku, to by zaraz pobiegli na gestapo i żydów zakablowali. I to jest koniec rozmowy, oni nie mają żadnego moralnego tytułu do oceniania Polaków.

   • gieptil

    5 stycznia 2017 at 13:24

    No i nikt nie komentuje moich wykwitów, co jasne ruskiego agenta.

 3. Emilio Bustos

  29 stycznia 2017 at 05:25

  free people search

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra