Z kraju

Mazguła nie chce ale musi założyć stowarzyszenie

adam_mazgula– Nie jestem politykiem, ale polityka mnie dopadła i gryluje. Teraz więc się już nie wycofam. Powstaje stowarzyszenie. Zwyciężymy! – bzdurzy były pułkownik na Twitterze.

Mazguła w trosce o „honor i konstytucję” zakłada stowarzyszenie. Wcale nie chciał, ale musiał, bo dopadła go polityka. Tak gardłował, że w Polsce nie ma wolności i demokracji, a tu proszę, zakłada stowarzyszenie. Adam Mazguła deklaruje, że z polityki już się nie wycofa i będzie walczył o honor i konstytucję.

Teraz Mazguła na swoim profilu na Facebooku informuje, że trwają obecnie prace organizacyjne nad powołaniem nowego stowarzyszenia. Głównym celem jego działalności ma być „honor i konstytucja”. Były wojskowy podaje też szczegóły dotyczące działalności jego stowarzyszenia. W ramach stowarzyszenia prowadzone będą wszechstronne działania edukacyjne, informacyjne i organizacyjne na rzecz bezpieczeństwa obywateli oraz poszanowania ich honoru i godności. O rganizacja będzie działać:na rzecz polskiego państwa prawa, opartego na zasadzie trójpodziału władzy opisanego w Konstytucji RP. „Stowarzyszenie będzie podejmować wysiłki na rzecz wszechstronnego wychowania dzieci i młodzieży w duchu narodowych tradycji i na europejskich wartościach, szacunku do każdego człowieka, z dala od uzależnień i patologii społecznej. Organizacja pozarządowa będzie chciała dążyć do zachowania świeckości wszystkich instytucji państwa. Kolejne cele to zachowanie szacunku do kobiet, odpowiedzialności urzędników i polityków za decyzje i ochronie naszych zwierząt oraz ekologii.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra