Z kraju

Mazguła nie chce ale musi założyć stowarzyszenie

adam_mazgula– Nie jestem politykiem, ale polityka mnie dopadła i gryluje. Teraz więc się już nie wycofam. Powstaje stowarzyszenie. Zwyciężymy! – bzdurzy były pułkownik na Twitterze.

Mazguła w trosce o „honor i konstytucję” zakłada stowarzyszenie. Wcale nie chciał, ale musiał, bo dopadła go polityka. Tak gardłował, że w Polsce nie ma wolności i demokracji, a tu proszę, zakłada stowarzyszenie. Adam Mazguła deklaruje, że z polityki już się nie wycofa i będzie walczył o honor i konstytucję.

Teraz Mazguła na swoim profilu na Facebooku informuje, że trwają obecnie prace organizacyjne nad powołaniem nowego stowarzyszenia. Głównym celem jego działalności ma być „honor i konstytucja”. Były wojskowy podaje też szczegóły dotyczące działalności jego stowarzyszenia. W ramach stowarzyszenia prowadzone będą wszechstronne działania edukacyjne, informacyjne i organizacyjne na rzecz bezpieczeństwa obywateli oraz poszanowania ich honoru i godności. O rganizacja będzie działać:na rzecz polskiego państwa prawa, opartego na zasadzie trójpodziału władzy opisanego w Konstytucji RP. „Stowarzyszenie będzie podejmować wysiłki na rzecz wszechstronnego wychowania dzieci i młodzieży w duchu narodowych tradycji i na europejskich wartościach, szacunku do każdego człowieka, z dala od uzależnień i patologii społecznej. Organizacja pozarządowa będzie chciała dążyć do zachowania świeckości wszystkich instytucji państwa. Kolejne cele to zachowanie szacunku do kobiet, odpowiedzialności urzędników i polityków za decyzje i ochronie naszych zwierząt oraz ekologii.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. z-k

  4 stycznia 2017 at 13:39

  no proszę -ktoś uczynny zupackiemu trepowi napisał program stowarzyszenia. Jakie służby będą toto finansowały?

  • panMarek

   5 stycznia 2017 at 16:19

   Te same co finansowały wygrane w TOTO „bolkowi”.

 2. Kwal

  4 stycznia 2017 at 13:41

  A podobno Antek policmajster zabronił mu pokazywać się w mundurze…

 3. Jazon59

  4 stycznia 2017 at 15:13

  Ile czasu będzie nosić to ścierwo polska ziemia

 4. m

  4 stycznia 2017 at 17:08

  „… nie chce ale musi …” – jak rozkaz to rozkaz. Nigdy nie służyłem w wojsku, ale tak właśnie wyobrażałem sobie, na podstawie opowiadań tych, co służyli, tzw. trepa, czyli przedstawiciela kadry dowódczej LWP. W sensie fizycznym i intelektualnym.

 5. Leszek1

  4 stycznia 2017 at 20:04

  Pilno im. Chca za wszelka cene wywolac rewoluje bolszewicka w Polsce jesze przed ustanowieniem wladzy Donalda Trumpa. Od bardzo dlugiego czasu, wiekszosc przewrotow i rewolucji finansuje ta sama grupa spoleczna dziwnym trafem stajaca na czele nowych rzadow
  i prowadzaca opanowany kraj do kompletnej ruiny. Przykladow az nadto.

 6. Soroka

  5 stycznia 2017 at 10:32

  Ciamajdan i Mazguła, czyż nie wspaniała kompozycja? Mi się to kojarzy z jakąś kleistą cieczą.

 7. Soroka

  5 stycznia 2017 at 10:34

  Oj zapomniałem o zapachu tej cieczy! A więc zapach odorowato-ekskremento-kloakowaty.

 8. Psalmista

  5 stycznia 2017 at 13:05

  Może i by Mazguła nie chciał, ale MUSI, bo prowadzący go oficjerzy z GRU kazali… czyli oni dopadli go oni, a nie jakaś „polityka”. WSI pod komendą GRU było od zawsze i jest na zawsze. Chyba że Rządowi uda się ostatecznie pyścić tę wieś z dymem…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra