Wydarzenie

Kobieta w sukience

twe_sukienkiNowy rok jest dla wielu z nas motywacją do zmian. Postanawiamy zadbać o siebie, by poprawić swój wygląd oraz samopoczucie i stać się przez to lepszą żoną, matką czy po prostu kobietą. Strój jest ważnym elementem tego procesu. Nic tak nie podkreśla kobiecości jak piękna spódnica czy sukienka. W końcu to od wieków najważniejszy atrybut wszystkich pań! Jedyny, którego nie da się zastąpić niczym innym.

W sukience poruszasz się inaczej, siadasz inaczej, a nawet mówisz inaczej.

Zainspiruj się i podkreśl swoją kobiecość. Od nowego roku zacznij nosić sukienki i spódnice! Tak, wiemy, nie jest to proste, bo trudno w popularnych sklepach znaleźć piękne, eleganckie, a do tego wygodne stroje. Nie każda z nas ma czas na wyszukiwanie perełek, w których będzie czuła się gustownie i kobieco.

 

Tak powstał sklep Twe Sukienki – sklep bez spodni

 

Ruszamy Ci z pomocą. Stworzyliśmy sklep, w którym znajdziesz garderobę na miarę prawdziwej damy. Współczesnej damy. Codziennie w sklepach całej Europy, wśród znanych i mniej znanych marek, wyszukujemy spódnice i sukienki, w których będziesz wyglądała i czuła się naprawdę dobrze. Które nie naruszą Twojej skromności i godności, a dodadzą powabu i piękna. Znajdziesz tu także płaszcze, żakiety, swetry i bluzki oraz rajstopy i dodatki. Wiemy, że niełatwo jest dobrać strój do każdej figury, dlatego pomocą służą stylistka i krawcowa. Ostatnio dołączyła do nas projektantka, której najnowszą kolekcję będzie można zobaczyć już w styczniu! Zwracamy uwagę na jakość i funkcjonalność. Dlatego w naszych propozycjach znajdziesz dobrej jakości materiały, solidne wykończenie i wygodne zapięcia.

Nie jesteśmy typowym sklepem stacjonarnym. Możesz nas poznać podczas kobiecych spotkań, które organizujemy. Jest to doskonała okazja, by porozmawiać ze stylistką, wizażystką, napić się gorącej herbaty czy kawy, a także poznać wiele inspirujących kobiet.twe_sukienki2

Zapraszamy cię na najbliższe wydarzenie Kobieta w spódnicy, które będzie trwało aż 3 dni od 19 do 21 stycznia 2017 roku. Spotkamy się w stylowych wnętrzach jednej ze staromiejskich, warszawskich kamienic. Dokładne miejsce zostanie podane wszystkim paniom, które zapiszą się na spotkanie, wysyłając maila na: sklep@twesukienki.pl lub poprzez nasz funpage na FB https://www.facebook.com/twesukienkisklepbezspodni/?fref=ts.

Koszt uczestnictwa to 30 zł. Jest to jednocześnie bon na zakupy w naszym sklepie. Nie zabraknie również kobiecych rozmów przy gorącej kawie i herbacie. Do zobaczenia!

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Akada

  5 stycznia 2017 at 10:06

  Engels napisał był kiedyś: Trzeba wyrwać kobietę z prostytucji domowej i oddać prostytucji społecznej. Engels postawił tym samym znak równości pomiędzy kobiecością i prostytucją. A teraz proszę się rozejrzeć i dobrze przeczytać ten artykuł. Czy kobiecość ma jakąś duchowość? Czy kobiecość to tylko cielesność, wyeksponowana seksualność i zawoalowana prostytucja?
  Kobiecość nie istnieje. Nie została dana od Boga gdyż od Boga pochodzi tylko Adam co jest wyraźnie jak wół napisane w Księdze Genesis.
  Kobiecość to twór kultury gdyż Ewa duchowa to nie jest ktoś inny od Adama. Ewa jest pustką po Adamie, jest jak 0 logiczne przy logicznym 1. Całość informacji o tym co Bóg chciał przekazać człowiekowi jest zawarta w Adamie, kobieta jest pustką po tej informacji. Stad też kobiety są urodzonymi egoistkami – nie mają dla siebie miłości bo nie otrzymały siebie od Boga. Ich siebie to wypadkowa podkradzionych cudzych tożsamości bo kobietę trzeba kochać i miłość dostarczać jej z zewnątrz. Kobieta to macierzyństwo a ono jest zawłaszczeniem i nadużyciem. Adam natomiast jest urodzonym narcyzem, otrzymał siebie od Boga więc kocha tylko siebie. I czemu taka konfiguracja? Aby kobieta znalazła swoje siebie w Adamie, wypełniła się jego duchem i otrzymała go jako swój. Wtedy kobieta może kochać siebie o od Adama dowiaduje się kim jest a Adam może kochać Ewę bo kocha w niej nadal siebie.

 2. Soroka

  5 stycznia 2017 at 10:41

  „Nic tak nie podkreśla kobiecości jak piękna spódnica czy sukienka.”
  Ja bym się kłócił! Moim zdanie kobiecość bardziej podkreśla zachowanie kobiety, z którego promieniuje szczera dobroć, skromność, uczynność i zadbany wygląd.

 3. Soroka

  5 stycznia 2017 at 11:46

  …Piękna kreacja jest pewnego rodzaju odwracaniem uwagi opakowaniem od tego co jest w środku.

 4. Soroka

  5 stycznia 2017 at 11:49

  No nie! Jednak nie mogę sobie odmówić, chociaż usiłowałem. Przepraszam, ale nazwisko ma Pani zastanawiające. Mam nadzieję że Pani wdzięk i inne wewnętrzne zalety, całkowicie przeczą temu, co głosi nazwisko.

 5. Jospeh Imperato

  29 stycznia 2017 at 05:28

  Free Sex Webcams

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra