Z kraju

Płacz Wyborczej – Ministerstwo Sprawiedliwości broni krzyża celtyckiego

celt„Gazeta Wyborcza” ubolewa, że Ministerstwo Sprawiedliwości uznało, że krzyż celtycki i hasło White Pride „nie mogą podlegać arbitralnym zakazom jedynie z tego powodu, że niektóre grupy osób interpretują je w jeden kategoryczny sposób. I nie umieści go wśród symboli zakazanych.

W czerwcu 2016 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Łodzi 60 uczniów wysłuchało pogadanki o zaletach uprawiania sportu. Prowadzącym był Dawid Ciszoń, kibic ŁKS Łódź. Na koniec dzieci dostały kalendarze z krzyżem celtyckim i napisem White Pride (Biała Duma). Wtedy Stowarzyszenie TrzyRzecze złożyło w sprawie kalendarzy doniesienie do prokuratury. Ale śledczy umorzyli dochodzenie. Później nastąpiła seria artykułów w „Wyborczej” i interpelacja posłanki PO Agnieszki Pomaski do Ministerstwo Sprawiedliwości. Jednak nic to nie dało. – Rzecznik Praw Obywatelskich informuje, że jest popełnianych coraz więcej przestępstw na tle nienawiści. Nie jestem zaskoczona odpowiedzią ministerstwa. Każda kolejna decyzja wymiaru sprawiedliwości daje środowisku radykalnemu coraz większą pewność siebie. – płacze na łamach „GW” posłanka Pomaska.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Robert B.

  6 stycznia 2017 at 10:53

  Ale paktowanie z Niemcami w celu ograbienia Polski Żydom już nie przeszkadza… Cóż, kiedyś dojdzie między nimi prędzej czy później do zwarcia, bo nigdy nie było i nie ma miejsca na dwa narody panów… Ja będę się tylko biernie przyglądał tej wojnie w rodzinie…

 2. Tomek

  6 stycznia 2017 at 11:38

  Krzyż celtycki… To polskich symboli narodowych już wam wstyd, co poniektórym, używać?

 3. Codreanu

  6 stycznia 2017 at 16:28

  Tęcza albo inny symbol zboczeńców może być

 4. wars

  6 stycznia 2017 at 17:08

  Jak ktoś chce zakazać symboli rasistowskich powinien zakazać Gwiazdy Dawida.

  Judaizm, zwłaszcza w wydaniu talmudystów, to religia rasistowska, traktująca nie-Żydów jak zwierzęta. Żydzi zamieszkujący kraje gojów udają niewiniątka i się z tym kryją, jednak między sobą mówią co czują i jakimi „wartościami” się w życiu kierują. Kilka lat temu dzięki nagraniu ujawniono, że jeden z czołowych izraelskich duchownych porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.
  „Rabin Owadia Josef to nie tylko powszechnie szanowany kapłan, ale także polityk. Jest duchowym przywódcą religijnej partii Szas wchodzącej w skład obecnej koalicji rządzącej. Rabin znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem – zdaniem większości Żydów – grubo przesadził. – Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych. – Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.”

  A tutaj czym według nich różni się śmierć Polaka od śmierci Żyda.
  https://www.youtube.com/watch?v=Tyyi-NimsJU

  • Robert B.

   6 stycznia 2017 at 20:42

   Przyciśnij Żyda, a prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw. Ja znam paru i pycha, arogancja, bezwzględność, wiara w to, że są predestynowani do rządzenia gojami jako rasą niższą, wychodzi każdemu z nich osobna i wszystkim razem każdym porem ciała. Tego nie da się nijak ukryć. I się nie ukryło. Wszędzie ich właściwie zdiagnozowano, bo wszędzie są znienawidzeni.

 5. JARO

  6 stycznia 2017 at 19:41

  czy Stowarzyszenie TrzyRzecze nie jest czasem rasistowskie i nie podlega delegalizacji? a o szmatławcu już tyle razy pisalim, że szkoda czasu na powtórki;

 6. jok

  7 stycznia 2017 at 10:31

  Dobrze, jeśli choćby w niewielkim stopniu dokonuje się powrót do normalności, tj. do nie penalizowania wszystkiego tak jakby sobie życzyła gazeta zwana ży-ską. W przeciwnym razie byłoby gorzej niż dziś, i np. Michalkiiewcz siedziałby lub płacił krocie za „Judejczyków od tyłu”:)

 7. cours de theatre paris

  2 czerwca 2017 at 03:17

  Thanks a lot for the blog article.Much thanks again. Will read on…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra