Felieton

Do rozprawy z Kościołem najęli muzułmańskie hordy

Komuś zależy, żeby skonfrontować Europę z islamem – zauważył Marcin Masny w wypowiedzi udzielonej Dziennikowi Narodowemu, dodając przy tym, że ta Europa nie jest już chrześcijańska, ale postchrześcijańska. Wezwał przy tym, by nie dać ponieść się emocjom i nie pozwolić się wykorzystać w wojnie cywilizacji, którą ktoś bliżej przez niego nieokreślony zaprogramował.

Pytanie tylko, co nam zatem pozostaje? Poddać się? Nie ma co się oszukiwać – ową wojnę, czy też używając terminologii Samuela Huntingtona, zderzenie cywilizacji – nie programuje bliżej nieokreślona, ale bardzo konkretna siła chcąca dobić umierający na Zachodzie, a we Francji usiłujący się odradzać katolicyzm. Ten ostatni stanowi bowiem ostatnią przeszkodę do pełnego zniewolenia człowieka, któremu zamierza się odebrać nie tylko wolność, ale i godność przypisaną mu z natury a wynikającą z tego, że został stworzony na obraz i podobieństwo Boga Najwyższego. Chrześcijanin – powiedzmy to otwarcie – jest człowiekiem wolnym. Nawet jeżeli założone zostaną mu kajdany, to istnieje ta wewnętrzna wolność płynąca ze zjednoczenia z Panem Bogiem oraz wolna wola, czyli suwerenny wybór człowieka, czy tego Boga do swojego życia zaprosić.

Zniszczenie katolicyzmu rozumiane jako odcięcie człowieka od jego Stwórcy nie od dziś przyświeca kręgom władzy globalnej, które rozwijając myśl filozoficzną Szkoły Frankfurckiej starają się możliwie zmienić już nie tylko postrzeganie człowieka (sprowadzając go do popędu czy też wmawiając, iż stanowi on zagrożenie dla planety), ale jego miejsce w ustalonym przez Stwórcę porządku naturalnym, w sposób piękny, a zarazem niezwykle prosty opisanym w Księdze Rodzaju.

Ów zmasowany atak na Kościół nie jest niczym nowym. Pierwszym krokiem była reformacja, następnym – oświeceniowa ateizacja, która szczególny wymiar przybrała w postaci Rewolucji Francuskiej. Przez stulecia dokonywano zabiegów, aby zniszczyć Kościół katolicki, i z zewnątrz, i od środka. Bezskutecznie. Postanowiono zatem sięgnąć po bardziej radykalne metody i użyć do tego celu islamu – zniszczyć katolicyzm poprzez wyparcie i anihilację katolików. To jest jak się wydaje podstawowa przyczyna masowych migracji dokonywanych w sposób niezwykle przygotowany i systematyczny. Ktoś bowiem wyszedł z założenia, że z pomocą wyznawców islamu uda mu się wykorzenić katolicyzm, ewentualnie zlikwidować go poprzez wymordowanie wierzących.

Co ciekawe i wielce niepokojące, niektórzy duszpasterze katoliccy sami się temu poddają. Wystarczy przypomnieć skandaliczną wprost postawę arcybiskupa Rawenny Lorenza Ghizzoniego, który zamiast odprawić 31 grudnia 2016 r. Mszę Świętą, na której zawsze odśpiewywano Te Deum, zabrał wiernych do meczetu, gdzie wspominali ofiary zamachu w Berlinie [!].

Warto w tym miejscu dodać, iż Msza święta, z której zrezygnował raweński arcybiskup odbywała się zazwyczaj wieczorem, była zatem Mszą z liturgią niedzielną, dodatkowo – świąteczną, bo 1 stycznia przypadała uroczystość nakazana Bożej Rodzicielki Maryi, przeniesiona na ten dzień w 1969 roku z 11 października przez Pawła VI.

Abp Ghizzoni zaprowadził wiernych dokładnie do tego meczetu, którego duchowi przywódcy są oskarżani o wspieranie terroryzmu – według włoskich służb bezpieczeństwa około 10 procent wszystkich włoskich islamistów wyjeżdżających na Bliski Wschód wywodzi się właśnie z Rawenny.

Warto w tym momencie dodać, że wśród niektórych duchownych Kościoła katolickiego pojawiają się nie mniej szatańskie pomysły, np. aby połączyć wszystkie największe religie świata, w tym katolicyzm, w jedno wyznanie – konsekwencje takiego działania są możliwe do przewidzenia, stąd hierarchowie Kościoła powinni się temu z całą mocą się przeciwstawiać.

Niezrozumiała wydaje się postawa polskiego Episkopatu, który nakazuje wiernym z otwartymi rękami witać rozbisurmanione hordy islamistów, młodych, wysportowanych, dobrze ubranych, których nazwano z bliżej nieokreślonych przyczyn „uchodźcami”, a którzy wprawdzie uzbrojeni jeszcze nie są, to jednak rozdanie im broni stanowi zwykłą formalność, w szczególności dla sił, które ich tu sprowadziły.

Polska jeszcze nie jest w złej sytuacji. Z danych zgromadzonych przez Konferencję Episkopatu Polski w oparciu o najnowsze badania przeprowadzone w całej Polsce przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego wynika, że wzrósł procent osób uczestniczących w niedzielnej Mszy Świętej w 2015 r. w stosunku do roku poprzedniego z 39,1% do 39,8%, zaś przystępujących do Komunii Świętej – z 16,3% do 17%.

Polska posiada jedną z najlepiej ukształtowanych sieci parafialnych w całym katolickim świecie. Odnotowano stały wzrost liczby parafii oraz liczby księży, a także nieznaczny spadek liczby wiernych. Na razie – gdyż jednocześnie obserwuje się wyraźny spadek powołań, co w przyszłości skutkować może odwróceniem się tej tendencji. Nasz kraj jest jeszcze mimo wszystko katolicki i tego katolicyzmu musimy bronić z całych sił, gdyż bez niego nasze społeczeństwo skazane jest na zagładę i rozmycie się w narzucanym nam świecie wielokulturowości i nowolewicowej perwersji. Dziś nawet ateusze powinni zdać sobie sprawę, że obrona Kościoła katolickiego leży w ich najlepiej pojętym interesie.

Owo zderzenie cywilizacji, przed którym przestrzega Marcin Masny, stało bowiem się faktem, a krew w tej walce już jest przelewana. Od nas zależy, czy zdołamy się obronić, pozostając przedmurzem chrześcijaństwa, czy też w imię źle rozumianego miłosierdzia sprowadzimy najeźdźców do kraju, sami wydając się na ich pastwę, jak uczyniły to Francja i Niemcy.

W jednym zgodzę się z Marcinem Masnym – nie możemy dać się ponieść emocjom, gdyż to do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a jedynie stanowi przyczynę błędów w działaniu.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

33 komentarze

33 Komentarzy

 1. Robert B.

  8 stycznia 2017 at 13:10

  Wystarczy się przyjrzeć „korzonkom” etnicznym wrogów chrześcijaństwa. Wtedy wszystko staje się jasne. Zresztą, jest to jasne od stuleci i wcale nie trzeba tego na nowo odkrywać…

  • jan

   8 stycznia 2017 at 15:11

   Robert B – wystarczy przeczytać twój post i już się wie ze inteligencją nie grzeszysz

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 18:23

    Proszę nie czytać. Nikt cię do tego nie zmusza. Droga wolna. Na stronie np. żydowskiej gazety dla Polaków znajdziesz odpowiadającą ci przeciwwagę…

   • Maciek

    11 stycznia 2017 at 17:09

    @ jan Zdaje się, że ty nie grzeszysz inteligencją. Średnio wykształcony człowiek wie, że islam stworzyli sami żydzi, by przeciwstawić go chrześcijaństwu, bardzo wówczas się rozprzestrzeniającemu.

 2. Robert B.

  8 stycznia 2017 at 13:14

  Tu wspaniały wykład prof. Wolniewicza, ateusza – jak się zdaje – który zrozumiał rolę chrześcijaństwa w Europie. Wywleka on w sposób niezwykle prześmiewczy różne gierki Żydów wobec papieża Benedyktyna XVIII, których celem nadrzędnym jest zburzenie Kościoła Katolickiego. Warto posłuchać do końca. Majstersztyk.

  https://www.youtube.com/watch?v=mxpKMBJ5PL4

  • Alex

   8 stycznia 2017 at 13:30

   Ten majstersztyk Wolniewicz SIEDZIAŁ W PARTII AZ DO JEJ KONCA, wiec takich majstersztyków Polacy nie potrzebują.

   Won z takimi majstersztykami !

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:31

    Jeżeli jesteś Polakiem, to tylko JEDNYM Z NICH. Ty się wypowiadaj za siebie, a nie za Polaków. A najlepiej dopiero po wysłuchaniu.

  • małgorzata

   8 stycznia 2017 at 13:46

   Kim jest papież Benedyktyn XVIII?

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:51

    Benedykt XVI. Pomyłka.

 3. Maciek

  8 stycznia 2017 at 13:32

  Stworzenie nowej „kompromisowej” religii ,to pomysł ani nowy ,ani możliwy do realizacji . Dwa tysiące lat temu to były ruchy gnostyckie ,teraz nazywa się to NewAge ,czyli dla każdego coś miłego i polane sosem duchowości wschodu , Chin ,Indii . KRK ma dosyć bogatą historię radzenia sobie z tym zagrożeniem ,wiec tym bardziej dziwi ,że pojawiają się duchowni gotowi ulegać temu .

 4. stan

  8 stycznia 2017 at 13:41

  Przypominam: 17 stycznia świętujemy w KK w Polsce Dzień Judaizmu, a już 26 stycznia Dzień Islamu. Sami się proszą.

  • Maciek

   8 stycznia 2017 at 14:33

   Pewnie problem otwarcie na drugiego człowieka ,którego trzeba ewangelizować ,kontra otwarcie na wrogie ideologie i fałszywych proroków . Problem trudny i bez dobrego , oczywistego rozwiązania ,

 5. m

  8 stycznia 2017 at 13:43

  No dobrze, a kogo wynajmą do rozprawienia się z tymi muzułmańskimi hordami, kiedy te już rozprawią się z chrześcijaństwem? Wpadną z deszczu pod rynnę, obawiam się. Chyba aż tak głupi nie są?

  • Maciek

   8 stycznia 2017 at 13:52

   Plan zdaje się jest taki : przejdą na islam i będą próbowali stanąć na jego czele .

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:56

    Przejdą na islam, ale parzyć się będą dalej tylko między sobą… Tak jak nasze przechrzty…

   • Maciek

    8 stycznia 2017 at 13:58

    (Lewoliberalne elyty) Pani Mogherini uroniła łezkę chyba po Charlie Hebdo , później jednak wróciła do politpoprawnego ,że islam reprezentuje „wartości Jewropejskie”

  • Robert B.

   8 stycznia 2017 at 13:54

   I tu jest właśnie pies pogrzebany. Podgryzali, podgryzali cywilizację chrześcijańską, nie przeczuwając, że doprowadzenie jej do kryzysu (komunizm, II wojna światowa) zemści się i na nich. Taką już mają karmę, to błędnik żydowskiej cywilizacji. Dlatego jak słyszę o ich „mądrości”, to mi się śmiać chce. Niby tacy mądrzy, ale powodów zjawisk dla nich najbardziej żywotnych – zdawałoby się – nie zrozumieli…

 6. Janusz

  8 stycznia 2017 at 13:51

  Co robić? Uświadamiać wyznawców islamu, przypominać im, że są naszymi braćmi w Chrystusie… zislamizowanymi siłą przez podstępne żydostwo chrześcijanami, których przodkowie pod karą śmierci musieli przyjąć idiotyczny, antychrześcijański wynalazek – islam – przekazywany ponoć niemocie, zadymiarzowi i wg naszych kryteriów pedofilowi (9-letnia Aisha) Mahometowi przez Archanioła Gabriela całe dziesięciolecia, bo taki był niekumaty. Mojżeszowi wpakowali do głowy całą Torę w mgnieniu oka – można? Można! Islam w ca. 90% bazuje na judaizmie, z Koranem wypełnionym po brzegi opowieściami z żydowskiej Biblii, z Adamami, Noem, Abrahamami, Mojżeszami, Izaakami, Jakubami i s-ką, z koszernością, żydowskim kamienowaniem, etc. Czczą de fakto tego samego Boga, bo Allach nie oznacza Boga muzułmanów, tylko Boga w ogóle, stąd w Koranie Allach chrześcijan, Allach żydów, Allach muzułmanów. Dlatego żydzi czują się w krajach islamskich jak ryby w wodzie, a oficjalny, militarny sojusz strategiczny z kryptożydowskimi Saudami jest tajemnicą Poliszynela. Egipcjanie, bo to oni zostali pierwsi poddani islamojudaizacji, do dziś noszą w sobie pamięć kilku stuleci poprzedzającego islam, pokojowego chrześcijaństwa, które panowało w ich kraju od św. Marka, po VII – VIII w. i nie pomogło zalanie okolic Asuanu, żeby zatrzeć ślady, bo są w muzeach od Luxoru po Kair. Od roku Arabia Saudyjska bombarduje jedną z kolebek chrześcijaństwa – Jemen, gdzie ówczesny region w IV w. n.e. miał swoje biskupstwo. Musimy nieść muzułmanom kaganek oświaty, budziś w nich genetyczną pamięć, zanim satanistyczne żydostwo ośmieszy islam, żeby utworzyć jedną, powszechną religię, z żydowską rasą panów na czele. A ośmieszyć Islam jest bardzo łatwo, wystarczy przedstawić fakty, np. że meczet al Aksa w Jerozolimie nie mooże być tym, do którego miał pielgrzymować Mahomet, gdyż powstał znacznie później… Stąd już krok do zburzenia meczetu i odbudownia tam żydowskiej świątyni (opisywanej w Piśmie Świętym jako przybytek degeneratów), do czego żydostwo wzywa swojego pachołka – Trumpa.

  Pojawiło się ostatnio tłumaczenie Koranu na język polski PIW – skandaliczne, jak z google translatora, z ordynarnymi przekłamaniami w rozdziale dotyczącym Matki Bożej Maryi, występującej tam jako Miriam, zapewne aby nie drażnić chrześcijan. Wystarczy porównać z powszechnie dostęopną wersją angielską. Nota bene, żydowskie brednie zwane „Koran”, równie eklektyczne jak konglomerat różnych dzieł i opowieści dziwnej treści hebrajska „Biblia”, musiał istotnie pisać jakiś nieuk, gdyż pomylił Matkę Bożą z Miriam, siostrą Aarona, brata Mojżesza.

  • hansi

   9 stycznia 2017 at 08:28

   Przepraszam, ja sie nie znam, ale – czy Matka Jezusa nie miała na imię TAKOŻ – „Miriam” ???.. Bardzo popularne imię było i jest nadal 🙂

 7. hansi

  9 stycznia 2017 at 08:26

  „Dziś nawet ateusze powinni zdać sobie sprawę, że obrona Kościoła katolickiego leży w ich najlepiej pojętym interesie.”
  Witam. DOKŁADNIE, Pani Anno. TEŻ jestem „ateuszem”, a widzę ratunek dla Polski tylko w polskim Kościele. Czyli w SAMYCH POLAKACH, oraz w rzeszy drobnych „wyrobników” w koloratkach, na parafiach… Banda spasionych TW w czerwonych beretach, uzurpujących sobie rolę Pasterzy – NIE JEST Kościołem…
  Niestety – Żydownia TEŻ dostrzega to doskonale i ze skóry wyłazi, żeby katolicyzm u nas zniszczyć, wszelkimi środkami go nam tępiąc…
  NAJlepszym z tych środków jest – jak tu ktoś już wspomniał – stanięcie na jego CZELE i..poprowadzenie go w maliny, co właśnie się na naszych oczach odbywa…
  Liczę na INERCJĘ Polaków i na DZIADOSTWO…
  Które – jak historia pokazuje – zniweczy w Polsce KAŻDĄ inicjatywę 😀 ..
  Zarówno każdą dobrą, jak i każdą ZABÓJCZĄ dla Polski 🙂 ..
  Sądzę więc, że zamiary Żydowni I TYM RAZEM TEŻ – spełzną na niczym, tak dopomóż Polakom Bóg…
  Niestety – Żydownia uczy się na błędach.. I postępuje tym razem powoli, ale systematycznie.. A już Stanisław Lem powiedział, że „postępując systematycznie, stale i konsekwentnie – nawet Konklawe można doprowadzić do ludożerstwa”..
  Nomen – omen.. Rzeczonemu Konklawe – już niewiele brakuje… 😉
  Z Polakami nie można szybko i na siłę, bo Hitlerowcy na przykład – nie dali rady, ani Rosja … Ale Chazarom – może się to udać 🙁 ..
  „Pacyfikują” i wyniszczają Polaków powolutku i niezauważenie… W sposób wręcz piekielnie doskonały i przemyślany 🙁 .. Używając metod tak makiawelicznych, że..nie ma z kim gadać, żeby przynajmniej nie leciał „szczepić” dzieci, ba – żeby przestał truć dzieci Fluorem.. Ludziki, wytresowane OD POKOLEŃ (powolutku i systematycznie, wszelkimi kanałami medialnymi i „edukacyjnymi”..), po prostu NIE ROZUMIEJĄ, co do nich mówię…
  Ręce opadają.. Ludzie, przytłoczeni narastającą BIEDĄ i rosnącą nędzą intelektualną „edukacji” i w mediach, zawężają się percepcyjnie do tematu po prostu biologicznego przeżycia następnego tygodnia 🙁 ..
  NIE podejmują tematu, jak zabezpieczyć swój skarb – cel tej codziennej walki i sens życia, czyli własne dzieci (WŁASNE, a NIE „NASZE”, jak wmawia nam cały czas żydownia..), przed terrorem państwowym w temacie „szczepień”, czy seksualizacji dzieci, oraz SIEBIE, przed karą 5 tysięcy złotych za odmowę zastrzyków POWOLNEJ I OPÓŹNIONEJ śmierci… TO JEST „Majstersztyk” (jak tu wyżej ktoś mówi o Wolniewiczu..).. Polacy JUŻ DZISIAJ są bezbronni i otwarci na wszelką eugenikę ze strony naszej Nowej Szlachty, która już coraz pewniej i bezczelniej się rozsiada w Parszawie i do samego Dołu… KOŚCIÓŁ katolicki w Pollin to tylko jeden z frontów tej eugeniki 🙁 .. Zinfiltrowany już do szczętu przez Chazarnię 🙁
  Zaraz się tu pewnie odezwie „Tomek” z jego malutkim, ale aroganckim rozumkiem…

  I dalej: „W jednym zgodzę się z Marcinem Masnym – nie możemy dać się ponieść emocjom, gdyż to do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a jedynie stanowi przyczynę błędów w działaniu.”
  Pani Anno 🙂 Trochę to schizofreniczne jakby, bo sama Pani szczuła jeszcze tydzień temu maksymalnie na temat Niemców, powtarzając za Panem Świrskim jego brednie, w temacie Berlina 🙂 …
  Poświadczając ordynarną NIEPRAWDĘ 😀 ..
  No, można Pani właściwie odpuścić, bo nawet, doraźna nieprawda, w temacie Niemców – NA DŁUŻSZĄ metę – jednak jest prawdą 🙂 .. Niemcy NIE SĄ bynajmniej przyjacielem Polski 😉
  I za KAŻDYM ich ruchem wobec Polski, można W CIEMNO doszukiwać się od razu „haków”, identycznie, jak za KAŻDYM posunięciem Żydowni „polskiej” 🙂
  NA PEWNO Towarzyszka Merkel bardzo żałowała, że nie dało się wrobić POLAKA w zamach berliński w Grudniu 🙂 Pewnie mieli za dużego pietra, z powodu WPADKI, jaką zaliczyła, nie poinformowana na czas, Policja, żeby NIE GONIĆ tego zauważonego przez przechodnia, uciekającego SPRAWCY zamachu :)… Złapano gościa (warto poszukać pierwszych doniesień, bo są PRAWDZIWE 😀 ..) i zaraz musiano go wypuścić, na spóźniony telefon od Naczalstwa 😀 ..
  POMIMO, że spieprzył sprawę, bo nie docenił POLAKA 🙂 .. Dobra, nieważne, prawdy nie poznamy już nigdy – identycznie, jak w przypadku WSZYSTKICH dotychczasowych „zamachów” w Ojropie 🙂 ..
  Tym nie mniej, Pani Anno, jeśli już szczujemy, to róbmy to jakoś inteligentniej.. 🙂
  No, tutaj, dzisiaj – nie mam zastrzeżeń 🙂
  Pozdrawiam.

 8. hansi

  9 stycznia 2017 at 08:45

  I jeszcze jedno:
  „Komuś zależy, żeby skonfrontować Europę z islamem – zauważył Marcin Masny w wypowiedzi udzielonej Dziennikowi Narodowemu”
  Boimy się, jak widzę, coraz większej pały etykietki (i „odpowiedzialności” karnej) tak zwanego „antysemityzmu”, czyli po prostu – spenalizowanej u nas, elementarnej spostrzegawczości 🙂
  Przecież dokładnie WIEMY, „KOMU zależy” 😀 …
  Zależy całej Wierchuszce Rothschildowo-Rockefellerowskiej, co jest na bieżąco koordynowane na jawnych już spotkaniach „Bilderbergów” i innych „szczytach”, a realizowane są konsekwentnie ustalenia Klubu Rzymskiego, już z 1972, na bieżąco adaptowane do zmieniających się jednak okoliczności…
  Głównym macherem tego monstrualnego, globalnego ludo- i ziemio-bójstwa na naszym terenie (i nie tylko, bo i w USA jest ten staruch, wraz ze swoimi strukturami aktywny, jak nigdy dotąd..) jest przecież doskonale nam znany GEORGE SOROS, a na terenie Polski ALEKSANDER SMOLAR, MICHAEL SCHUDRICH w jarmułce i cała qpa drobniejszych profesorów, jak Hartmann, Bauman, czy inne Blumsztajny, „fundacji” i „organizacji pozarządowych”, zatrudniających swołocz żydo-UBecką i post-UBecką (już 3 pokolenie), oraz stada szabes-Gojów, za kasę i za darmo, bo „ideowo” (pożytecznych kretynów..).. Niektórym się stawia pomniki, czy nazywa ulice, jak „Strasznemu Dziaduniowi” – Bartoszewskiemu, czy jak się ten antypolski dziadyga oryginalnie nazywał.. Jeszcze trochę i zaczną nazywać ulice Geremkiem, Giedroiciem, czy Kuroniem, bo dlaczego nie ?.. Skoro można Bartoszewskim ? 🙂 ..
  I skoro taki pajacyk, jak Nikodem Wałęsa – ciągle jeszcze może dowolnie ośmieszać Polskę, a Cimoszewicz (zapomniałem jego prawdziwego nazwiska..) zabierać przed kamerami głos, jako „ekspert” i „autorytet moralny” ? 🙂 .. Gdzie jakiś szczeniak, nazwiskiem Maciej Stuhr – może dowolne opinie sobie wygłaszać, bo są zgodne ze scenariuszem ? 🙂 ..
  W sumie więc WIADOMO [precież dokładnie, kogo należy powywieszać i komu dać zakaz wjazdu i prowadzenia jakiejkolwiek działalności *Sorosowi”.. Więc po co ta „skromność” ? 🙂 ..
  Panie Marcinie Masny, Pani Anno ? 🙂 .. Bo przyjdą, zamkną budę i skonfiskują komputery ? 🙂 .. Że „mowa nienawiści”, prawda ? 😀 ..

  • hansi

   9 stycznia 2017 at 08:55

   Zapomniałem dodać jeszcze, na listę tych do powywieszania – GENERALICJĘ „polską”, czyli post-UBecką, z Markiem Dukaczewskim na czele..), wraz ze strukturą do samego dołu, czyli pewnie do stopnia kapitana włącznie 🙂

 9. klioes vel pislamista

  9 stycznia 2017 at 23:14

  Trwając w dalszym ciągu w nieutulonej żałobie po śmierci profesora-majora(UB) Baumanna, uzupełniłem i poprawiłem wierszyk wspierający wiecznie żywe, światłe ideee tego piekłoszczyka:


  Bambo w Polsce

  Afrykanin jest Polakiem;
  Chrzci się półksiężyca znakiem.
  Bambo chłopię to urocze:
  Lubi panie brać za krocze
  Na ulicy, na festynie…
  Sra gdziekolwiek, tak jak świnie.
  Ale wody w toalecie
  Boi się. Bo sami wiecie:
  Wśród bakterii własnych zdrowo…
  Bambo multikulturowo
  Ubogaci nas! Muslima
  Cieszy, kiedy kozy dyma.
  Do dziewczynek obrzezania
  Bardzo też się Bambo skłania.
  I, jak jego brzmi przezwanie,
  Miłe jemu jest bimbanie.
  „Szkoła na nic się nie przyda.” –
  Bambo nęci pas Szahida…
  A Was nęci – świniojady! –
  Z imigrantem szukać zwady,
  Zamiast Polskę mu otworzyć…
  Aby zdążył się rozmnożyć.

 10. MJ

  11 stycznia 2017 at 22:50

  Kolejna teoria spiskowa, która pomaga sprawić, że świat dookoła staje się bardziej zrozumiały – przynajmniej dla jej autorów.

  W Polsce Kościół wykańcza się sam – nie potrzebuje do tego „muzułmańskich hord”, których zresztą (jeszcze) nie ma. Z całą niechęcią do wulgarnego antyklerykalizmu, zastanówmy się lepiej, czy totalna wizja społeczeństwa według islamu nie opiera się na podobnych założeniach, co wizja Kościoła. I czy próby łączenia władzy państwowej z kościelną nie przypomina rządów imamów, tworzących prawo krajowe z prawem religijnym – według własnej interpretacji.
  I kolejna rzecz: chcecie „bronić kobiet” przed „muzułmańskimi hordami” – i słusznie. Ale czy bronicie kobiet, kiedy sąsiad-Polak bije żonę za ścianą? Kiedy dziewczyna w piątkowy wieczór zostaje zgwałcona, wytłumaczenie jest proste – „przecież sprowokowała ubiorem”. Niektóre schematy niepokojąco przypominają schematy islamu. Proponuję więcej (samo)krytyki wobec własnego narodu – bezmyślnych samozachwyt nie należy do dobrych nawyków i nie przystoi

 11. Augusto de Arruda Botelho

  16 marca 2017 at 19:20

  Exceptional post however , I was wanting to know if you could write a litte
  more on this subject? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit
  further. Thank you!

 12. Rachelle

  19 marca 2017 at 08:52

  It’s amazing for me to have a website, which is good
  for my experience. thanks admin

 13. Itamar Serpa Fernandes

  21 marca 2017 at 05:47

  Incredible! This blog looks exactly like my old one! It’s on a completely different topic but it
  has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!

 14. Damaris

  21 marca 2017 at 22:14

  I was curious if you ever considered changing the layout of your blog?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a
  little more in the way of content so people could
  connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images.
  Maybe you could space it out better?

 15. Moises

  22 marca 2017 at 19:56

  Thanks for sharing your thoughts about audio book industry.
  Regards

 16. sales skills locating

  23 marca 2017 at 08:29

  Hey there! Quick question that’s entirely off topic. Do you know how to make
  your site mobile friendly? My site looks weird when viewing from
  my iphone 4. I’m trying to find a template or plugin that might be able to correct this issue.
  If you have any suggestions, please share. Appreciate it!

 17. Quincy

  24 marca 2017 at 09:14

  Hi, i feel that i noticed you visited my web site thus i got here to go back the want?.I am
  attempting to in finding things to enhance my web site!I suppose its adequate to make use
  of some of your ideas!!

 18. Augusto de Arruda Botelho

  24 marca 2017 at 19:27

  I don’t even understand how I finished up right here, however
  I believed this put up was good. I do not know who you might
  be however definitely you are going to a well-known blogger
  if you are not already. Cheers!

 19. cold sufferers

  24 marca 2017 at 22:06

  Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall
  look of your site is wonderful, let alone the content!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra