Felieton

Do rozprawy z Kościołem najęli muzułmańskie hordy

Komuś zależy, żeby skonfrontować Europę z islamem – zauważył Marcin Masny w wypowiedzi udzielonej Dziennikowi Narodowemu, dodając przy tym, że ta Europa nie jest już chrześcijańska, ale postchrześcijańska. Wezwał przy tym, by nie dać ponieść się emocjom i nie pozwolić się wykorzystać w wojnie cywilizacji, którą ktoś bliżej przez niego nieokreślony zaprogramował.

Pytanie tylko, co nam zatem pozostaje? Poddać się? Nie ma co się oszukiwać – ową wojnę, czy też używając terminologii Samuela Huntingtona, zderzenie cywilizacji – nie programuje bliżej nieokreślona, ale bardzo konkretna siła chcąca dobić umierający na Zachodzie, a we Francji usiłujący się odradzać katolicyzm. Ten ostatni stanowi bowiem ostatnią przeszkodę do pełnego zniewolenia człowieka, któremu zamierza się odebrać nie tylko wolność, ale i godność przypisaną mu z natury a wynikającą z tego, że został stworzony na obraz i podobieństwo Boga Najwyższego. Chrześcijanin – powiedzmy to otwarcie – jest człowiekiem wolnym. Nawet jeżeli założone zostaną mu kajdany, to istnieje ta wewnętrzna wolność płynąca ze zjednoczenia z Panem Bogiem oraz wolna wola, czyli suwerenny wybór człowieka, czy tego Boga do swojego życia zaprosić.

Zniszczenie katolicyzmu rozumiane jako odcięcie człowieka od jego Stwórcy nie od dziś przyświeca kręgom władzy globalnej, które rozwijając myśl filozoficzną Szkoły Frankfurckiej starają się możliwie zmienić już nie tylko postrzeganie człowieka (sprowadzając go do popędu czy też wmawiając, iż stanowi on zagrożenie dla planety), ale jego miejsce w ustalonym przez Stwórcę porządku naturalnym, w sposób piękny, a zarazem niezwykle prosty opisanym w Księdze Rodzaju.

Ów zmasowany atak na Kościół nie jest niczym nowym. Pierwszym krokiem była reformacja, następnym – oświeceniowa ateizacja, która szczególny wymiar przybrała w postaci Rewolucji Francuskiej. Przez stulecia dokonywano zabiegów, aby zniszczyć Kościół katolicki, i z zewnątrz, i od środka. Bezskutecznie. Postanowiono zatem sięgnąć po bardziej radykalne metody i użyć do tego celu islamu – zniszczyć katolicyzm poprzez wyparcie i anihilację katolików. To jest jak się wydaje podstawowa przyczyna masowych migracji dokonywanych w sposób niezwykle przygotowany i systematyczny. Ktoś bowiem wyszedł z założenia, że z pomocą wyznawców islamu uda mu się wykorzenić katolicyzm, ewentualnie zlikwidować go poprzez wymordowanie wierzących.

Co ciekawe i wielce niepokojące, niektórzy duszpasterze katoliccy sami się temu poddają. Wystarczy przypomnieć skandaliczną wprost postawę arcybiskupa Rawenny Lorenza Ghizzoniego, który zamiast odprawić 31 grudnia 2016 r. Mszę Świętą, na której zawsze odśpiewywano Te Deum, zabrał wiernych do meczetu, gdzie wspominali ofiary zamachu w Berlinie [!].

Warto w tym miejscu dodać, iż Msza święta, z której zrezygnował raweński arcybiskup odbywała się zazwyczaj wieczorem, była zatem Mszą z liturgią niedzielną, dodatkowo – świąteczną, bo 1 stycznia przypadała uroczystość nakazana Bożej Rodzicielki Maryi, przeniesiona na ten dzień w 1969 roku z 11 października przez Pawła VI.

Abp Ghizzoni zaprowadził wiernych dokładnie do tego meczetu, którego duchowi przywódcy są oskarżani o wspieranie terroryzmu – według włoskich służb bezpieczeństwa około 10 procent wszystkich włoskich islamistów wyjeżdżających na Bliski Wschód wywodzi się właśnie z Rawenny.

Warto w tym momencie dodać, że wśród niektórych duchownych Kościoła katolickiego pojawiają się nie mniej szatańskie pomysły, np. aby połączyć wszystkie największe religie świata, w tym katolicyzm, w jedno wyznanie – konsekwencje takiego działania są możliwe do przewidzenia, stąd hierarchowie Kościoła powinni się temu z całą mocą się przeciwstawiać.

Niezrozumiała wydaje się postawa polskiego Episkopatu, który nakazuje wiernym z otwartymi rękami witać rozbisurmanione hordy islamistów, młodych, wysportowanych, dobrze ubranych, których nazwano z bliżej nieokreślonych przyczyn „uchodźcami”, a którzy wprawdzie uzbrojeni jeszcze nie są, to jednak rozdanie im broni stanowi zwykłą formalność, w szczególności dla sił, które ich tu sprowadziły.

Polska jeszcze nie jest w złej sytuacji. Z danych zgromadzonych przez Konferencję Episkopatu Polski w oparciu o najnowsze badania przeprowadzone w całej Polsce przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego wynika, że wzrósł procent osób uczestniczących w niedzielnej Mszy Świętej w 2015 r. w stosunku do roku poprzedniego z 39,1% do 39,8%, zaś przystępujących do Komunii Świętej – z 16,3% do 17%.

Polska posiada jedną z najlepiej ukształtowanych sieci parafialnych w całym katolickim świecie. Odnotowano stały wzrost liczby parafii oraz liczby księży, a także nieznaczny spadek liczby wiernych. Na razie – gdyż jednocześnie obserwuje się wyraźny spadek powołań, co w przyszłości skutkować może odwróceniem się tej tendencji. Nasz kraj jest jeszcze mimo wszystko katolicki i tego katolicyzmu musimy bronić z całych sił, gdyż bez niego nasze społeczeństwo skazane jest na zagładę i rozmycie się w narzucanym nam świecie wielokulturowości i nowolewicowej perwersji. Dziś nawet ateusze powinni zdać sobie sprawę, że obrona Kościoła katolickiego leży w ich najlepiej pojętym interesie.

Owo zderzenie cywilizacji, przed którym przestrzega Marcin Masny, stało bowiem się faktem, a krew w tej walce już jest przelewana. Od nas zależy, czy zdołamy się obronić, pozostając przedmurzem chrześcijaństwa, czy też w imię źle rozumianego miłosierdzia sprowadzimy najeźdźców do kraju, sami wydając się na ich pastwę, jak uczyniły to Francja i Niemcy.

W jednym zgodzę się z Marcinem Masnym – nie możemy dać się ponieść emocjom, gdyż to do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a jedynie stanowi przyczynę błędów w działaniu.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

114 komentarzy

114 Komentarzy

 1. Robert B.

  8 stycznia 2017 at 13:10

  Wystarczy się przyjrzeć „korzonkom” etnicznym wrogów chrześcijaństwa. Wtedy wszystko staje się jasne. Zresztą, jest to jasne od stuleci i wcale nie trzeba tego na nowo odkrywać…

  • jan

   8 stycznia 2017 at 15:11

   Robert B – wystarczy przeczytać twój post i już się wie ze inteligencją nie grzeszysz

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 18:23

    Proszę nie czytać. Nikt cię do tego nie zmusza. Droga wolna. Na stronie np. żydowskiej gazety dla Polaków znajdziesz odpowiadającą ci przeciwwagę…

   • Maciek

    11 stycznia 2017 at 17:09

    @ jan Zdaje się, że ty nie grzeszysz inteligencją. Średnio wykształcony człowiek wie, że islam stworzyli sami żydzi, by przeciwstawić go chrześcijaństwu, bardzo wówczas się rozprzestrzeniającemu.

 2. Robert B.

  8 stycznia 2017 at 13:14

  Tu wspaniały wykład prof. Wolniewicza, ateusza – jak się zdaje – który zrozumiał rolę chrześcijaństwa w Europie. Wywleka on w sposób niezwykle prześmiewczy różne gierki Żydów wobec papieża Benedyktyna XVIII, których celem nadrzędnym jest zburzenie Kościoła Katolickiego. Warto posłuchać do końca. Majstersztyk.

  https://www.youtube.com/watch?v=mxpKMBJ5PL4

  • Alex

   8 stycznia 2017 at 13:30

   Ten majstersztyk Wolniewicz SIEDZIAŁ W PARTII AZ DO JEJ KONCA, wiec takich majstersztyków Polacy nie potrzebują.

   Won z takimi majstersztykami !

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:31

    Jeżeli jesteś Polakiem, to tylko JEDNYM Z NICH. Ty się wypowiadaj za siebie, a nie za Polaków. A najlepiej dopiero po wysłuchaniu.

  • małgorzata

   8 stycznia 2017 at 13:46

   Kim jest papież Benedyktyn XVIII?

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:51

    Benedykt XVI. Pomyłka.

 3. Maciek

  8 stycznia 2017 at 13:32

  Stworzenie nowej „kompromisowej” religii ,to pomysł ani nowy ,ani możliwy do realizacji . Dwa tysiące lat temu to były ruchy gnostyckie ,teraz nazywa się to NewAge ,czyli dla każdego coś miłego i polane sosem duchowości wschodu , Chin ,Indii . KRK ma dosyć bogatą historię radzenia sobie z tym zagrożeniem ,wiec tym bardziej dziwi ,że pojawiają się duchowni gotowi ulegać temu .

 4. stan

  8 stycznia 2017 at 13:41

  Przypominam: 17 stycznia świętujemy w KK w Polsce Dzień Judaizmu, a już 26 stycznia Dzień Islamu. Sami się proszą.

  • Maciek

   8 stycznia 2017 at 14:33

   Pewnie problem otwarcie na drugiego człowieka ,którego trzeba ewangelizować ,kontra otwarcie na wrogie ideologie i fałszywych proroków . Problem trudny i bez dobrego , oczywistego rozwiązania ,

 5. m

  8 stycznia 2017 at 13:43

  No dobrze, a kogo wynajmą do rozprawienia się z tymi muzułmańskimi hordami, kiedy te już rozprawią się z chrześcijaństwem? Wpadną z deszczu pod rynnę, obawiam się. Chyba aż tak głupi nie są?

  • Maciek

   8 stycznia 2017 at 13:52

   Plan zdaje się jest taki : przejdą na islam i będą próbowali stanąć na jego czele .

   • Robert B.

    8 stycznia 2017 at 13:56

    Przejdą na islam, ale parzyć się będą dalej tylko między sobą… Tak jak nasze przechrzty…

   • Maciek

    8 stycznia 2017 at 13:58

    (Lewoliberalne elyty) Pani Mogherini uroniła łezkę chyba po Charlie Hebdo , później jednak wróciła do politpoprawnego ,że islam reprezentuje „wartości Jewropejskie”

  • Robert B.

   8 stycznia 2017 at 13:54

   I tu jest właśnie pies pogrzebany. Podgryzali, podgryzali cywilizację chrześcijańską, nie przeczuwając, że doprowadzenie jej do kryzysu (komunizm, II wojna światowa) zemści się i na nich. Taką już mają karmę, to błędnik żydowskiej cywilizacji. Dlatego jak słyszę o ich „mądrości”, to mi się śmiać chce. Niby tacy mądrzy, ale powodów zjawisk dla nich najbardziej żywotnych – zdawałoby się – nie zrozumieli…

 6. Janusz

  8 stycznia 2017 at 13:51

  Co robić? Uświadamiać wyznawców islamu, przypominać im, że są naszymi braćmi w Chrystusie… zislamizowanymi siłą przez podstępne żydostwo chrześcijanami, których przodkowie pod karą śmierci musieli przyjąć idiotyczny, antychrześcijański wynalazek – islam – przekazywany ponoć niemocie, zadymiarzowi i wg naszych kryteriów pedofilowi (9-letnia Aisha) Mahometowi przez Archanioła Gabriela całe dziesięciolecia, bo taki był niekumaty. Mojżeszowi wpakowali do głowy całą Torę w mgnieniu oka – można? Można! Islam w ca. 90% bazuje na judaizmie, z Koranem wypełnionym po brzegi opowieściami z żydowskiej Biblii, z Adamami, Noem, Abrahamami, Mojżeszami, Izaakami, Jakubami i s-ką, z koszernością, żydowskim kamienowaniem, etc. Czczą de fakto tego samego Boga, bo Allach nie oznacza Boga muzułmanów, tylko Boga w ogóle, stąd w Koranie Allach chrześcijan, Allach żydów, Allach muzułmanów. Dlatego żydzi czują się w krajach islamskich jak ryby w wodzie, a oficjalny, militarny sojusz strategiczny z kryptożydowskimi Saudami jest tajemnicą Poliszynela. Egipcjanie, bo to oni zostali pierwsi poddani islamojudaizacji, do dziś noszą w sobie pamięć kilku stuleci poprzedzającego islam, pokojowego chrześcijaństwa, które panowało w ich kraju od św. Marka, po VII – VIII w. i nie pomogło zalanie okolic Asuanu, żeby zatrzeć ślady, bo są w muzeach od Luxoru po Kair. Od roku Arabia Saudyjska bombarduje jedną z kolebek chrześcijaństwa – Jemen, gdzie ówczesny region w IV w. n.e. miał swoje biskupstwo. Musimy nieść muzułmanom kaganek oświaty, budziś w nich genetyczną pamięć, zanim satanistyczne żydostwo ośmieszy islam, żeby utworzyć jedną, powszechną religię, z żydowską rasą panów na czele. A ośmieszyć Islam jest bardzo łatwo, wystarczy przedstawić fakty, np. że meczet al Aksa w Jerozolimie nie mooże być tym, do którego miał pielgrzymować Mahomet, gdyż powstał znacznie później… Stąd już krok do zburzenia meczetu i odbudownia tam żydowskiej świątyni (opisywanej w Piśmie Świętym jako przybytek degeneratów), do czego żydostwo wzywa swojego pachołka – Trumpa.

  Pojawiło się ostatnio tłumaczenie Koranu na język polski PIW – skandaliczne, jak z google translatora, z ordynarnymi przekłamaniami w rozdziale dotyczącym Matki Bożej Maryi, występującej tam jako Miriam, zapewne aby nie drażnić chrześcijan. Wystarczy porównać z powszechnie dostęopną wersją angielską. Nota bene, żydowskie brednie zwane „Koran”, równie eklektyczne jak konglomerat różnych dzieł i opowieści dziwnej treści hebrajska „Biblia”, musiał istotnie pisać jakiś nieuk, gdyż pomylił Matkę Bożą z Miriam, siostrą Aarona, brata Mojżesza.

  • hansi

   9 stycznia 2017 at 08:28

   Przepraszam, ja sie nie znam, ale – czy Matka Jezusa nie miała na imię TAKOŻ – „Miriam” ???.. Bardzo popularne imię było i jest nadal 🙂

 7. hansi

  9 stycznia 2017 at 08:26

  „Dziś nawet ateusze powinni zdać sobie sprawę, że obrona Kościoła katolickiego leży w ich najlepiej pojętym interesie.”
  Witam. DOKŁADNIE, Pani Anno. TEŻ jestem „ateuszem”, a widzę ratunek dla Polski tylko w polskim Kościele. Czyli w SAMYCH POLAKACH, oraz w rzeszy drobnych „wyrobników” w koloratkach, na parafiach… Banda spasionych TW w czerwonych beretach, uzurpujących sobie rolę Pasterzy – NIE JEST Kościołem…
  Niestety – Żydownia TEŻ dostrzega to doskonale i ze skóry wyłazi, żeby katolicyzm u nas zniszczyć, wszelkimi środkami go nam tępiąc…
  NAJlepszym z tych środków jest – jak tu ktoś już wspomniał – stanięcie na jego CZELE i..poprowadzenie go w maliny, co właśnie się na naszych oczach odbywa…
  Liczę na INERCJĘ Polaków i na DZIADOSTWO…
  Które – jak historia pokazuje – zniweczy w Polsce KAŻDĄ inicjatywę 😀 ..
  Zarówno każdą dobrą, jak i każdą ZABÓJCZĄ dla Polski 🙂 ..
  Sądzę więc, że zamiary Żydowni I TYM RAZEM TEŻ – spełzną na niczym, tak dopomóż Polakom Bóg…
  Niestety – Żydownia uczy się na błędach.. I postępuje tym razem powoli, ale systematycznie.. A już Stanisław Lem powiedział, że „postępując systematycznie, stale i konsekwentnie – nawet Konklawe można doprowadzić do ludożerstwa”..
  Nomen – omen.. Rzeczonemu Konklawe – już niewiele brakuje… 😉
  Z Polakami nie można szybko i na siłę, bo Hitlerowcy na przykład – nie dali rady, ani Rosja … Ale Chazarom – może się to udać 🙁 ..
  „Pacyfikują” i wyniszczają Polaków powolutku i niezauważenie… W sposób wręcz piekielnie doskonały i przemyślany 🙁 .. Używając metod tak makiawelicznych, że..nie ma z kim gadać, żeby przynajmniej nie leciał „szczepić” dzieci, ba – żeby przestał truć dzieci Fluorem.. Ludziki, wytresowane OD POKOLEŃ (powolutku i systematycznie, wszelkimi kanałami medialnymi i „edukacyjnymi”..), po prostu NIE ROZUMIEJĄ, co do nich mówię…
  Ręce opadają.. Ludzie, przytłoczeni narastającą BIEDĄ i rosnącą nędzą intelektualną „edukacji” i w mediach, zawężają się percepcyjnie do tematu po prostu biologicznego przeżycia następnego tygodnia 🙁 ..
  NIE podejmują tematu, jak zabezpieczyć swój skarb – cel tej codziennej walki i sens życia, czyli własne dzieci (WŁASNE, a NIE „NASZE”, jak wmawia nam cały czas żydownia..), przed terrorem państwowym w temacie „szczepień”, czy seksualizacji dzieci, oraz SIEBIE, przed karą 5 tysięcy złotych za odmowę zastrzyków POWOLNEJ I OPÓŹNIONEJ śmierci… TO JEST „Majstersztyk” (jak tu wyżej ktoś mówi o Wolniewiczu..).. Polacy JUŻ DZISIAJ są bezbronni i otwarci na wszelką eugenikę ze strony naszej Nowej Szlachty, która już coraz pewniej i bezczelniej się rozsiada w Parszawie i do samego Dołu… KOŚCIÓŁ katolicki w Pollin to tylko jeden z frontów tej eugeniki 🙁 .. Zinfiltrowany już do szczętu przez Chazarnię 🙁
  Zaraz się tu pewnie odezwie „Tomek” z jego malutkim, ale aroganckim rozumkiem…

  I dalej: „W jednym zgodzę się z Marcinem Masnym – nie możemy dać się ponieść emocjom, gdyż to do niczego konstruktywnego nie prowadzi, a jedynie stanowi przyczynę błędów w działaniu.”
  Pani Anno 🙂 Trochę to schizofreniczne jakby, bo sama Pani szczuła jeszcze tydzień temu maksymalnie na temat Niemców, powtarzając za Panem Świrskim jego brednie, w temacie Berlina 🙂 …
  Poświadczając ordynarną NIEPRAWDĘ 😀 ..
  No, można Pani właściwie odpuścić, bo nawet, doraźna nieprawda, w temacie Niemców – NA DŁUŻSZĄ metę – jednak jest prawdą 🙂 .. Niemcy NIE SĄ bynajmniej przyjacielem Polski 😉
  I za KAŻDYM ich ruchem wobec Polski, można W CIEMNO doszukiwać się od razu „haków”, identycznie, jak za KAŻDYM posunięciem Żydowni „polskiej” 🙂
  NA PEWNO Towarzyszka Merkel bardzo żałowała, że nie dało się wrobić POLAKA w zamach berliński w Grudniu 🙂 Pewnie mieli za dużego pietra, z powodu WPADKI, jaką zaliczyła, nie poinformowana na czas, Policja, żeby NIE GONIĆ tego zauważonego przez przechodnia, uciekającego SPRAWCY zamachu :)… Złapano gościa (warto poszukać pierwszych doniesień, bo są PRAWDZIWE 😀 ..) i zaraz musiano go wypuścić, na spóźniony telefon od Naczalstwa 😀 ..
  POMIMO, że spieprzył sprawę, bo nie docenił POLAKA 🙂 .. Dobra, nieważne, prawdy nie poznamy już nigdy – identycznie, jak w przypadku WSZYSTKICH dotychczasowych „zamachów” w Ojropie 🙂 ..
  Tym nie mniej, Pani Anno, jeśli już szczujemy, to róbmy to jakoś inteligentniej.. 🙂
  No, tutaj, dzisiaj – nie mam zastrzeżeń 🙂
  Pozdrawiam.

 8. hansi

  9 stycznia 2017 at 08:45

  I jeszcze jedno:
  „Komuś zależy, żeby skonfrontować Europę z islamem – zauważył Marcin Masny w wypowiedzi udzielonej Dziennikowi Narodowemu”
  Boimy się, jak widzę, coraz większej pały etykietki (i „odpowiedzialności” karnej) tak zwanego „antysemityzmu”, czyli po prostu – spenalizowanej u nas, elementarnej spostrzegawczości 🙂
  Przecież dokładnie WIEMY, „KOMU zależy” 😀 …
  Zależy całej Wierchuszce Rothschildowo-Rockefellerowskiej, co jest na bieżąco koordynowane na jawnych już spotkaniach „Bilderbergów” i innych „szczytach”, a realizowane są konsekwentnie ustalenia Klubu Rzymskiego, już z 1972, na bieżąco adaptowane do zmieniających się jednak okoliczności…
  Głównym macherem tego monstrualnego, globalnego ludo- i ziemio-bójstwa na naszym terenie (i nie tylko, bo i w USA jest ten staruch, wraz ze swoimi strukturami aktywny, jak nigdy dotąd..) jest przecież doskonale nam znany GEORGE SOROS, a na terenie Polski ALEKSANDER SMOLAR, MICHAEL SCHUDRICH w jarmułce i cała qpa drobniejszych profesorów, jak Hartmann, Bauman, czy inne Blumsztajny, „fundacji” i „organizacji pozarządowych”, zatrudniających swołocz żydo-UBecką i post-UBecką (już 3 pokolenie), oraz stada szabes-Gojów, za kasę i za darmo, bo „ideowo” (pożytecznych kretynów..).. Niektórym się stawia pomniki, czy nazywa ulice, jak „Strasznemu Dziaduniowi” – Bartoszewskiemu, czy jak się ten antypolski dziadyga oryginalnie nazywał.. Jeszcze trochę i zaczną nazywać ulice Geremkiem, Giedroiciem, czy Kuroniem, bo dlaczego nie ?.. Skoro można Bartoszewskim ? 🙂 ..
  I skoro taki pajacyk, jak Nikodem Wałęsa – ciągle jeszcze może dowolnie ośmieszać Polskę, a Cimoszewicz (zapomniałem jego prawdziwego nazwiska..) zabierać przed kamerami głos, jako „ekspert” i „autorytet moralny” ? 🙂 .. Gdzie jakiś szczeniak, nazwiskiem Maciej Stuhr – może dowolne opinie sobie wygłaszać, bo są zgodne ze scenariuszem ? 🙂 ..
  W sumie więc WIADOMO [precież dokładnie, kogo należy powywieszać i komu dać zakaz wjazdu i prowadzenia jakiejkolwiek działalności *Sorosowi”.. Więc po co ta „skromność” ? 🙂 ..
  Panie Marcinie Masny, Pani Anno ? 🙂 .. Bo przyjdą, zamkną budę i skonfiskują komputery ? 🙂 .. Że „mowa nienawiści”, prawda ? 😀 ..

  • hansi

   9 stycznia 2017 at 08:55

   Zapomniałem dodać jeszcze, na listę tych do powywieszania – GENERALICJĘ „polską”, czyli post-UBecką, z Markiem Dukaczewskim na czele..), wraz ze strukturą do samego dołu, czyli pewnie do stopnia kapitana włącznie 🙂

 9. klioes vel pislamista

  9 stycznia 2017 at 23:14

  Trwając w dalszym ciągu w nieutulonej żałobie po śmierci profesora-majora(UB) Baumanna, uzupełniłem i poprawiłem wierszyk wspierający wiecznie żywe, światłe ideee tego piekłoszczyka:


  Bambo w Polsce

  Afrykanin jest Polakiem;
  Chrzci się półksiężyca znakiem.
  Bambo chłopię to urocze:
  Lubi panie brać za krocze
  Na ulicy, na festynie…
  Sra gdziekolwiek, tak jak świnie.
  Ale wody w toalecie
  Boi się. Bo sami wiecie:
  Wśród bakterii własnych zdrowo…
  Bambo multikulturowo
  Ubogaci nas! Muslima
  Cieszy, kiedy kozy dyma.
  Do dziewczynek obrzezania
  Bardzo też się Bambo skłania.
  I, jak jego brzmi przezwanie,
  Miłe jemu jest bimbanie.
  „Szkoła na nic się nie przyda.” –
  Bambo nęci pas Szahida…
  A Was nęci – świniojady! –
  Z imigrantem szukać zwady,
  Zamiast Polskę mu otworzyć…
  Aby zdążył się rozmnożyć.

 10. MJ

  11 stycznia 2017 at 22:50

  Kolejna teoria spiskowa, która pomaga sprawić, że świat dookoła staje się bardziej zrozumiały – przynajmniej dla jej autorów.

  W Polsce Kościół wykańcza się sam – nie potrzebuje do tego „muzułmańskich hord”, których zresztą (jeszcze) nie ma. Z całą niechęcią do wulgarnego antyklerykalizmu, zastanówmy się lepiej, czy totalna wizja społeczeństwa według islamu nie opiera się na podobnych założeniach, co wizja Kościoła. I czy próby łączenia władzy państwowej z kościelną nie przypomina rządów imamów, tworzących prawo krajowe z prawem religijnym – według własnej interpretacji.
  I kolejna rzecz: chcecie „bronić kobiet” przed „muzułmańskimi hordami” – i słusznie. Ale czy bronicie kobiet, kiedy sąsiad-Polak bije żonę za ścianą? Kiedy dziewczyna w piątkowy wieczór zostaje zgwałcona, wytłumaczenie jest proste – „przecież sprowokowała ubiorem”. Niektóre schematy niepokojąco przypominają schematy islamu. Proponuję więcej (samo)krytyki wobec własnego narodu – bezmyślnych samozachwyt nie należy do dobrych nawyków i nie przystoi

 11. Augusto de Arruda Botelho

  16 marca 2017 at 19:20

  Exceptional post however , I was wanting to know if you could write a litte
  more on this subject? I’d be very grateful if you could elaborate a little bit
  further. Thank you!

 12. Rachelle

  19 marca 2017 at 08:52

  It’s amazing for me to have a website, which is good
  for my experience. thanks admin

 13. Itamar Serpa Fernandes

  21 marca 2017 at 05:47

  Incredible! This blog looks exactly like my old one! It’s on a completely different topic but it
  has pretty much the same page layout and design. Outstanding choice of colors!

 14. Damaris

  21 marca 2017 at 22:14

  I was curious if you ever considered changing the layout of your blog?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a
  little more in the way of content so people could
  connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images.
  Maybe you could space it out better?

 15. Moises

  22 marca 2017 at 19:56

  Thanks for sharing your thoughts about audio book industry.
  Regards

 16. sales skills locating

  23 marca 2017 at 08:29

  Hey there! Quick question that’s entirely off topic. Do you know how to make
  your site mobile friendly? My site looks weird when viewing from
  my iphone 4. I’m trying to find a template or plugin that might be able to correct this issue.
  If you have any suggestions, please share. Appreciate it!

 17. Quincy

  24 marca 2017 at 09:14

  Hi, i feel that i noticed you visited my web site thus i got here to go back the want?.I am
  attempting to in finding things to enhance my web site!I suppose its adequate to make use
  of some of your ideas!!

 18. Augusto de Arruda Botelho

  24 marca 2017 at 19:27

  I don’t even understand how I finished up right here, however
  I believed this put up was good. I do not know who you might
  be however definitely you are going to a well-known blogger
  if you are not already. Cheers!

 19. cold sufferers

  24 marca 2017 at 22:06

  Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall
  look of your site is wonderful, let alone the content!

 20. Itamar Serpa Fernandes

  25 marca 2017 at 02:14

  It’s an remarkable article for all the online viewers; they will take advantage from it I am sure.

 21. reputable financial advisors

  25 marca 2017 at 22:14

  Your style is so unique in comparison to other people I’ve read stuff
  from. Thanks for posting when you’ve got the opportunity, Guess I will just bookmark this
  page.

 22. hair straightening processes

  26 marca 2017 at 08:42

  Hi there, I discovered your site by way of Google
  at the same time as searching for a similar topic, your web
  site came up, it looks good. I’ve bookmarked it in my google
  bookmarks.
  Hello there, simply become alert to your weblog through Google, and located
  that it’s truly informative. I’m going to watch out for brussels.
  I will be grateful if you proceed this in future.
  Lots of people will probably be benefited from your writing.
  Cheers!

 23. Karri

  26 marca 2017 at 12:47

  Hi to every one, the contents existing at this website are genuinely amazing for people knowledge, well, keep
  up the nice work fellows.

 24. Celinda

  27 marca 2017 at 08:51

  Hi! I could have sworn I’ve visited this website before but
  after looking at many of the posts I realized it’s new to me.
  Nonetheless, I’m definitely delighted I found it and I’ll be
  bookmarking it and checking back often!

 25. Itamar Serpa Fernandes

  28 marca 2017 at 05:02

  This design is steller! You most certainly know how to
  keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start
  my own blog (well, almost…HaHa!) Excellent job.
  I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.

  Too cool!

 26. car hydrogen

  28 marca 2017 at 07:47

  Thank you for the good writeup. It in fact was a
  amusement account it. Look advanced to far added agreeable
  from you! By the way, how could we communicate?

 27. Egli Diana Pinto

  28 marca 2017 at 17:45

  Everyone loves what you guys are up too. Such clever work and coverage!
  Keep up the excellent works guys I’ve included you guys to my personal blogroll.

 28. credit choices

  28 marca 2017 at 23:27

  I believe everything said was very reasonable. However, consider this, suppose you added
  a little content? I mean, I don’t want to tell you how to run your blog, but
  what if you added a headline to maybe grab folk’s attention? I mean Do rozprawy z Kościołem najęli muzułmańskie hordy – Prawy.pl is a little plain. You should glance at
  Yahoo’s front page and watch how they create article
  titles to get viewers to open the links. You might add a
  related video or a related pic or two to get people interested about everything’ve got to say.

  Just my opinion, it might make your blog a little bit more interesting.

 29. Egli Diana Pinto

  29 marca 2017 at 07:44

  I know this web page provides quality dependent articles and additional data, is there
  any other site which offers these stuff in quality?

 30. financial advisors stands

  29 marca 2017 at 11:46

  If some one wants to be updated with hottest technologies then he must be
  pay a quick visit this web site and be up to date every day.

 31. Libby

  29 marca 2017 at 13:05

  Wow, wonderful blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your web
  site is fantastic, let alone the content!

 32. Egli Diana Pinto

  29 marca 2017 at 14:12

  Keep on working, great job!

 33. real bike

  30 marca 2017 at 06:28

  Useful info. Lucky me I discovered your website accidentally, and
  I’m surprised why this accident did not took place earlier!
  I bookmarked it.

 34. desain baju kantor batik

  2 kwietnia 2017 at 02:26

  It’s awesome to pay a visit this site and reading the views of
  all colleagues about this paragraph, while I am also keen of getting experience.

 35. spinning exercises

  2 kwietnia 2017 at 07:28

  Hello everyone, it’s my first pay a visit at this web site, and paragraph is in fact fruitful for me,
  keep up posting such articles or reviews.

 36. simulates real bike

  2 kwietnia 2017 at 21:44

  This excellent website definitely has all the information and facts I needed about this subject and didn’t know who to ask.

 37. Egli Diana Pinto

  3 kwietnia 2017 at 07:25

  Do you mind if I quote a couple of your articles
  as long as I provide credit and sources back to your weblog?

  My blog site is in the very same area of interest as yours and my users would definitely benefit from a lot of the information you present
  here. Please let me know if this okay with you. Cheers!

 38. Augusto de Arruda Botelho

  3 kwietnia 2017 at 08:13

  You’ve made some really good points there.

  I looked on the web to find out more about the issue and found most individuals will go along with your views on this
  site.

 39. Augusto de Arruda Botelho

  3 kwietnia 2017 at 11:37

  This is a great tip especially to those fresh to the blogosphere.

  Brief but very accurate information… Appreciate your sharing this one.
  A must read article!

 40. Taren

  4 kwietnia 2017 at 07:54

  Appreciate this post. Will try it out.

 41. Itamar Serpa Fernandes

  5 kwietnia 2017 at 12:03

  I for all time emailed this website post page to all my contacts, as
  if like to read it afterward my links will too.

 42. dumpster rental

  6 kwietnia 2017 at 03:23

  I like the helpful information you provide in your articles.
  I’ll bookmark your weblog and check again here regularly. I’m rather
  sure I will be informed many new stuff right right here!
  Good luck for the following!

 43. garbage trucks

  6 kwietnia 2017 at 07:00

  It’s amazing to visit this web page and
  reading the views of all colleagues on the topic of this post, while I am also eager of getting experience.

 44. individual pest

  6 kwietnia 2017 at 08:44

  I every time used to read paragraph in news papers but now as I am a user of
  web thus from now I am using net for articles, thanks to web.

 45. increase website traffic

  6 kwietnia 2017 at 09:42

  You really make it seem so easy with your presentation but
  I find this matter to be actually something which I
  think I would never understand. It seems too complex and very broad for me.
  I am looking forward for your next post, I’ll try to get the hang
  of it!

 46. Leonie

  8 kwietnia 2017 at 21:01

  Very quickly this site will be famous amid all blog visitors, due to it’s good posts

 47. Jorg

  9 kwietnia 2017 at 09:17

  Thank you a lot for sharing this with all of us
  you really understand what you’re talking approximately!

  Bookmarked. Kindly additionally talk over with my website =).
  We may have a link exchange agreement between us

 48. Keri

  9 kwietnia 2017 at 13:50

  Magnificent beat ! I would like to apprentice even as you amend your web site,
  how can i subscribe for a blog website? The account aided me a
  applicable deal. I were a little bit acquainted of this
  your broadcast offered vibrant transparent concept

 49. Michal

  9 kwietnia 2017 at 16:29

  Howdy! I know this is somewhat off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my
  comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having problems finding one?
  Thanks a lot!

 50. Charlotte

  9 kwietnia 2017 at 19:59

  At this time I am ready to do my breakfast, once having
  my breakfast coming again to read further news.

 51. Dorothea

  10 kwietnia 2017 at 03:00

  Good answer back in return of this question with solid arguments and telling the whole thing
  regarding that.

 52. Halina

  10 kwietnia 2017 at 05:05

  Can you tell us more about this? I’d want to find
  out more details.

 53. kaos batik murah

  10 kwietnia 2017 at 05:07

  I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious
  what all is required to get set up? I’m assuming having a
  blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very web savvy so
  I’m not 100% certain. Any tips or advice
  would be greatly appreciated. Kudos

 54. Polly

  11 kwietnia 2017 at 00:54

  This post will assist the internet viewers for setting up new weblog or even a weblog
  from start to end.

 55. Nam

  11 kwietnia 2017 at 03:45

  What a stuff of un-ambiguity and preserveness of valuable
  familiarity on the topic of unpredicted feelings.

 56. Rae

  11 kwietnia 2017 at 04:03

  With havin so much written content do you ever run into
  any problems of plagorism or copyright infringement?
  My site has a lot of completely unique content I’ve either created myself or outsourced but it seems a lot of it
  is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any solutions to
  help protect against content from being ripped off?
  I’d truly appreciate it.

 57. Augusto de Arruda Botelho

  12 kwietnia 2017 at 03:24

  I have been browsing online more than 4 hours today, yet I never found
  any interesting article like yours. It is pretty worth enough
  for me. In my view, if all webmasters and bloggers
  made good content as you did, the net will be much more useful than ever before.

 58. http://www.physiotherapyclinics.org/

  12 kwietnia 2017 at 06:36

  Woah! I’m really enjoying the template/theme of this website.
  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very difficult to get that „perfect balance” between superb usability and visual appearance.
  I must say you’ve done a excellent job with this.

  Also, the blog loads very fast for me on Internet explorer.
  Outstanding Blog!

 59. Nolan

  12 kwietnia 2017 at 14:04

  I’ve been exploring for a little bit for any high-quality articles or blog posts in this sort of house .

  Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web site. Studying this information So i’m happy to show that I’ve an incredibly good uncanny feeling I
  found out just what I needed. I most certainly will make certain to don?t forget this web site and provides it
  a glance regularly.

 60. Romaine

  12 kwietnia 2017 at 19:31

  If you would like to take a great deal from this post then you have to apply such strategies to
  your won webpage.

 61. Kirk

  12 kwietnia 2017 at 20:12

  Greetings! Very useful advice within this post! It’s the little changes that make the most significant
  changes. Many thanks for sharing!

 62. Augusto de Arruda Botelho

  12 kwietnia 2017 at 21:08

  It’s a pity you don’t have a donate button! I’d definitely donate to this fantastic blog!
  I suppose for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
  I look forward to brand new updates and will share this website
  with my Facebook group. Chat soon!

 63. http://www.bizfit.com.au

  12 kwietnia 2017 at 21:13

  Very good post! We will be linking to this particularly
  great post on our site. Keep up the good writing.

 64. Cornelius

  12 kwietnia 2017 at 23:30

  bookmarked!!, I like your web site!

 65. click for more

  13 kwietnia 2017 at 03:02

  I just want to tell you that I am all new to blogging and site-building and actually liked this page. Most likely I’m going to bookmark your blog . You really come with great writings. Cheers for sharing with us your webpage.

 66. Pablo

  13 kwietnia 2017 at 03:12

  Hey! I realize this is kind of off-topic however I had to ask.
  Does managing a well-established blog such as yours take a lot of work?
  I am brand new to operating a blog however I do write in my diary everyday.

  I’d like to start a blog so I can share my experience and views online.

  Please let me know if you have any kind of suggestions or tips for
  brand new aspiring blog owners. Thankyou!

 67. Wade

  13 kwietnia 2017 at 06:46

  Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for?
  you make blogging look easy. The overall look of your website is excellent, let
  alone the content!

 68. Madison

  13 kwietnia 2017 at 10:26

  Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it is truly informative.
  I’m going to watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue
  this in future. Many people will be benefited from your writing.
  Cheers!

 69. Delphia

  13 kwietnia 2017 at 13:12

  You could certainly see your expertise in the article you write.
  The world hopes for even more passionate writers such as
  you who aren’t afraid to say how they believe.
  Always go after your heart.

 70. Egli Diana Pinto

  14 kwietnia 2017 at 01:51

  Can you tell us more about this? I’d care to find out some additional information.

 71. Lyndon

  14 kwietnia 2017 at 09:17

  If some one wishes to be updated with most up-to-date
  technologies after that he must be pay a visit this web site and
  be up to date every day.

 72. Julieta

  14 kwietnia 2017 at 17:10

  An impressive share! I’ve just forwarded this onto a coworker who had been conducting a little homework on this.
  And he actually bought me lunch due to the fact that I stumbled upon it for
  him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!

  But yeah, thanx for spending some time to talk about this issue here on your web page.

 73. fotografia.folha.uol.com.br

  14 kwietnia 2017 at 19:40

  I do not even know how I ended up here, but I thought
  this post was great. I do not know who you are but certainly you’re going to
  a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

 74. marketengine.enginethemes.com

  15 kwietnia 2017 at 12:27

  My partner and I absolutely love your blog and find most of your post’s to be just what I’m looking for.

  can you offer guest writers to write content in your case?

  I wouldn’t mind writing a post or elaborating on a lot of the subjects you write
  in relation to here. Again, awesome site!

 75. garbage collection

  16 kwietnia 2017 at 02:58

  I’m really impressed with your writing skills as well as with the layout on your weblog.
  Is this a paid theme or did you modify it yourself?
  Anyway keep up the nice quality writing, it’s rare to see a
  nice blog like this one nowadays.

 76. Mark

  16 kwietnia 2017 at 05:28

  An outstanding share! I’ve just forwarded this onto a colleague who
  was conducting a little homework on this. And he in fact bought
  me lunch due to the fact that I found it for him…
  lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!
  But yeah, thanks for spending time to talk about
  this matter here on your web site.

 77. Vanessa

  16 kwietnia 2017 at 06:20

  I constantly emailed this webpage post page to all my friends, as if like to read
  it next my friends will too.

 78. Art

  16 kwietnia 2017 at 11:08

  Right here is the right blog for everyone who really wants to find out about this topic.
  You realize a whole lot its almost tough to argue with you (not that I really will need
  to…HaHa). You certainly put a new spin on a subject that’s been written about for years.
  Excellent stuff, just wonderful!

 79. Augusto de Arruda Botelho

  16 kwietnia 2017 at 18:37

  Hi there! This is kind of off topic but I need some advice
  from an established blog. Is it very hard to set up your
  own blog? I’m not very techincal but I can figure things out
  pretty fast. I’m thinking about creating my own but I’m not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
  Appreciate it

 80. Fabian

  17 kwietnia 2017 at 10:49

  The other day, while I was at work, my sister stole
  my iPad and tested to see if it can survive a twenty five foot drop, just so she
  can be a youtube sensation. My iPad is now broken and she has 83 views.
  I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

 81. Augusto de Arruda Botelho

  18 kwietnia 2017 at 23:39

  My brother suggested I may like this blog. He was entirely right.
  This put up actually made my day. You cann’t imagine just how a lot time I had spent for
  this info! Thank you!

 82. Augusto de Arruda Botelho

  19 kwietnia 2017 at 04:20

  Thanks for sharing your thoughts about ig. Regards

 83. Sven

  19 kwietnia 2017 at 10:58

  Thank you for any other magnificent post. The place else may anybody get that
  type of information in such a perfect approach of writing?
  I’ve a presentation subsequent week, and I am at the look for such information.

 84. Odette

  19 kwietnia 2017 at 21:58

  You ought to take part in a contest for one of the greatest blogs online.
  I will highly recommend this web site!

 85. Katherina

  20 kwietnia 2017 at 06:42

  Excellent post. I will be dealing with many of these
  issues as well..

 86. Augusto de Arruda Botelho

  20 kwietnia 2017 at 15:33

  Hi, its nice article about media print, we all be familiar with media is a impressive source of data.

 87. Augusto de Arruda Botelho

  20 kwietnia 2017 at 19:39

  Hey There. I found your blog the use of msn. That is a very well written article.
  I will be sure to bookmark it and come back to read extra of your helpful info.
  Thanks for the post. I will definitely return.

 88. Augusto de Arruda Botelho

  20 kwietnia 2017 at 20:45

  I like what you guys tend to be up too. Such clever work and exposure!
  Keep up the terrific works guys I’ve incorporated you guys to my personal
  blogroll.

 89. Austin

  21 kwietnia 2017 at 05:05

  Your method of describing all in this piece of writing is truly
  nice, all be able to effortlessly understand it, Thanks
  a lot.

 90. Augusto de Arruda Botelho

  21 kwietnia 2017 at 10:31

  Link exchange is nothing else however it is simply placing the
  other person’s web site link on your page
  at suitable place and other person will also do similar in favor of you.

 91. Georges Sadala

  21 kwietnia 2017 at 16:31

  Wonderful article! That is the kind of information that should be shared around the web.
  Disgrace on the search engines for now not positioning this post higher!

  Come on over and discuss with my web site .
  Thanks =)

 92. Ines

  26 kwietnia 2017 at 12:36

  Admiring the time and energy you put into your website and in depth information you provide.
  It’s great to come across a blog every once
  in a while that isn’t the same out of date rehashed information.
  Fantastic read! I’ve bookmarked your site and I’m adding
  your RSS feeds to my Google account.

 93. security systems offer

  26 kwietnia 2017 at 15:33

  Good web site you have here.. It’s hard to find high-quality writing like yours nowadays.

  I truly appreciate individuals like you!
  Take care!!

 94. Merri

  27 kwietnia 2017 at 06:34

  You can definitely see your expertise in the work
  you write. The arena hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to say
  how they believe. All the time go after your heart.

 95. Egli Diana Pinto

  27 kwietnia 2017 at 18:35

  I was recommended this website by my cousin. I am not
  sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my trouble.
  You are wonderful! Thanks!

 96. audio book phenomenon

  28 kwietnia 2017 at 05:07

  Keep on working, great job!

 97. Elena

  29 kwietnia 2017 at 02:06

  I’m not sure why but this site is loading incredibly slow for me.

  Is anyone else having this issue or is it a issue on my end?
  I’ll check back later and see if the problem still exists.

 98. extensions individual

  29 kwietnia 2017 at 06:11

  Quality posts is the crucial to invite the viewers to go to see the
  website, that’s what this website is providing.

 99. car computer exchange

  29 kwietnia 2017 at 06:37

  Thanks for any other excellent post. The place else could anyone get that type of information in such an ideal way of
  writing? I’ve a presentation next week, and I am at the search for such info.

 100. Brayden

  30 kwietnia 2017 at 14:38

  Fine way of telling, and good paragraph to take data on the topic of my presentation focus, which i am going to convey
  in college.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra