Z zagranicy

Ciężarówka wjechała w tłum w Jerozolimie!

Cztery osoby, trzy kobiety i mężczyzna, nie żyją po tym, jak palestyński kierowca ciężarówki skierował pojazd w grupę żołnierzy – poinformowała izraelska policja. 15 osób odniosło obrażenia.
Izraelska policja nie ma żadnych wątpliwości, iż był to atak terrorystyczny. Będący świadkiem tego zdarzenia kierowca autobusu powiedział w rozmowie z jedną z izraelskich rozgłośni radiowych, że kierowca wjechał w grupę, zanim zawrócił po ciałach ofiar.

Jak wynika z policyjnych doniesień, sprawca został postrzelony przez żołnierzy z grupy, w którą wjechał, jednakże obecnie nie wiadomo, czy ze skutkiem śmiertelnym.

Izraelskie media podają, że sprawca był Palestyńczykiem.

Atak miał miejsce na popularnej promenadzie w starej części Jerozolimy.

Źródło: BBC

Fot. Twitter

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

330 komentarzy

330 Komentarzy

 1. cabinasliwi.com

  7 grudnia 2017 at 09:43

  WOW just what I was looking for. Came here by searching for
  tumblr

 2. Bitcoin meds

  10 grudnia 2017 at 15:36

  thanos for the info

 3. Ethan Bawner

  22 grudnia 2017 at 12:18

  Inspiring quest there. What happened after? Take care!|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra