Z zagranicy

Ciężarówka wjechała w tłum w Jerozolimie!

Cztery osoby, trzy kobiety i mężczyzna, nie żyją po tym, jak palestyński kierowca ciężarówki skierował pojazd w grupę żołnierzy – poinformowała izraelska policja. 15 osób odniosło obrażenia.
Izraelska policja nie ma żadnych wątpliwości, iż był to atak terrorystyczny. Będący świadkiem tego zdarzenia kierowca autobusu powiedział w rozmowie z jedną z izraelskich rozgłośni radiowych, że kierowca wjechał w grupę, zanim zawrócił po ciałach ofiar.

Jak wynika z policyjnych doniesień, sprawca został postrzelony przez żołnierzy z grupy, w którą wjechał, jednakże obecnie nie wiadomo, czy ze skutkiem śmiertelnym.

Izraelskie media podają, że sprawca był Palestyńczykiem.

Atak miał miejsce na popularnej promenadzie w starej części Jerozolimy.

Źródło: BBC

Fot. Twitter

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. anty żyd

  8 stycznia 2017 at 14:30

  Palestyńczycy,walcza o swoja ziemie,z chazarskim kaganem.

 2. Kwal

  8 stycznia 2017 at 18:59

  Wyrażam swoje głębokie poparcie dla Narodu Palestyńskiego w walce o wyzwolenie swojej Ojczyzny spod Izraelskiego okupanta….

 3. Robert B.

  8 stycznia 2017 at 23:04

  Richard Gutjahr z Einat Wilf nie zapobiegli temu zdarzeniuuuuu?

 4. Leszek1

  9 stycznia 2017 at 00:07

  Palestynczyk rozjechal grupe zolnierzy Izraela. Nie pojechal dalej promenada, tylko cofnal samochod chcac zniszczyc wylacznie zolnierzy, a nie bezbronnych cywilow. Wsrod zolnierzy byly kobiety. Tak to widze na podstawie skromnych i troche tendencyjnych opisow tego wypadku.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra