Z kraju

Petycja MW w Bydgoszczy do Rady Miasta przeciw relokacji uchodźców

Młodzież Wszechpolska w Bydgoszczy, wystosowała internetową petycję do Rady Miasta, aby zapobiec relokacji uchodźców we wspomnianym mieście.

„My niżej podpisani kategorycznie sprzeciwiamy się przyjmowaniu przez Bydgoszcz uchodźców!

Składając niniejszą petycję oczekujemy, że przedstawiciele Rady Miasta jako organu stanowiącego Miasta Bydgoszczy będą podejmować w
interesie publicznym konsekwentne działania, aby Bydgoszcz nie została objęta jakimkolwiek mechanizmem relokacji uchodźców.
Oczekujemy kategorycznego sprzeciwu wobec inicjatyw, które mogłyby doprowadzić do przyjęcia uchodźców przez Miasto Bydgoszcz.

Polityka multikulturalizmu stosowana od wielu lat w krajach Europy zachodniej się nie sprawdza. Doprowadziła ona do wzrostu
przestępczości, powstania gett oraz zamachów terrorystycznych. Przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu się nie asymilują, za to stanowią
zagrożenie dla obywateli tamtych państw. W trosce o bezpieczeństwo bydgoszczan, oczekujemy wyciągnięcia wniosków z błędów
,,zachodu”. Zamiast tego zachęcamy do wspierania wszelkich inicjatyw, które mają na celu pomoc Polakom z Kresów Wschodnich.”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

195 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra