Z zagranicy

Koniec politycznej kariery Hillary Clinton

Hillary Clinton przechodzi na polityczną emeryturę. – Nie będzie już nigdy startowała w wyborach. Zajmie się w najbliższych latach pomocą dla dzieci i rodzin, w którą angażowała się przez całe życie. — powiedziała prezes Centrum Amerykańskiego Postępu Neera Tanden w rozmowie z CNN.

Po artykule, który ukazał się na łamach „New York Timesa” Neera Tanden stwierdziła – Nie wierzę, że będzie kandydowała na to lub jakiekolwiek inne stanowisko. Nie podała jednak planów 69-letniej byłej sekretarz stanu USA.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Bitcoin meds

    9 grudnia 2017 at 01:47

    thganks for the info

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra