Felieton

„Niebiańska Sotnia” Ciamajdanu na Wiejskiej

Ukraiński Euromajdan doczekał się swoich pośmiertnych bohatyrów, czyli niejakiej „Niebiańskiej Sotni”, która ma wiele wspólnego z Bohaterami Związku Radzieckiego. Przede wszystkim głównie to odznaczenie dostawali pośmiertnie. Jednak „polscy” bohaterscy pionierzy Związku EuroPejskiego postanowili przebić, zarówno większość kawalerów orderu Bohatera Związku Radzieckiego, niemieckiego Żelaznego Krzyża z Liśćmi Dębu, czy Niebiańskiej Sotni. Otóż postanowili stać się bohaterami orderu Wielkiej Targowicy i Demokratycznego Bohatera Unii Europejskiej jeszcze za życia.

Wśród wielu obiecujących kandydatów trwającego od piątku 16 grudnia „demokratycznego” przewrotu stanu kilku zasługuje szczególnie na to odznaczenie. To posłowie: Agnieszka Pomaska, Joanna Mucha i Michał Szczerba oraz spontaniczny demonstrant – Wojciech Diduszko. Odczytajmy listę ich zasług, zaczynając od tego ostatniego.

Wojciech Diduszko pod wpływem swojej pięknej inaczej, ale niewątpliwie silnej i reprezentującej jedną właściwą opcję Krytyki Politycznej żony Agaty Diduszko-Zyglewskiej (szarej eminencji warszawskiej kurwtury, prawej ręki Hanny Gronkiewicz-Waltz) udał się spontanicznie na zaplanowany i od kilku dni zgłoszony, choć spontaniczny protest pod Sejm. Gdzie w odpowiednim momencie odczekał, aż sobie Policja pójdzie i się ułożył na asfalcie, chociaż to grudzień i od ziemi ciągnie. Tym samym naraził się na przeziębienie, hemoroidy i śmierć z wyziębienia. Chciał powstrzymać pisowską kolumnę pancerną, która gotowa była wziąć go pod gąsienice czołgów, ewentualnie pod koła transporterów opancerzonych i rządowych limuzyn. Jednak ponieważ nic nie jechało, więc po kilku minutach się znudził, wstał i sobie poszedł. Niestety wcześniej dał się nagrać kamerze. I z takiej pięknej prowokacji wyszła przysłowiowa dupa.

Michał Szczerba – poseł tak nieokreślony jak jego orientacja seksualna. Pamiętnego wieczoru 16 grudnia mizdrzył się do marszałka Kuchcińskiego mówiąc mu „panie marszałku kochany”. Marzyciel – poseł Kuchciński już ma żonę i nie potrzebuje do tej roli chłopczyka, który wygląda na zawodowego konfidenta i małego donosiciela od przedszkola. Największym sukcesem niespełnionego posła Szczerby przed wejściem na sejmową mównicę 16 grudnia była konferencja na której jechał po nowym szefie IPN-u, że chce dokonywać ekshumacji w Jedwabnem,a przecież już wszystko wiadomo, a szczególnie, że zrobili to Polacy. Jakby zapomniał, że jest przedstawicielem Sejmu, a nie Knesetu. Konferencja, która też zakończyła się awanturą. Z kolei jak startował do marszałka Kuchcińskiego z wyznaniami to wyglądał jakby był naspidowany jakimiś prochami, czy dopalaczami aż po dziurki w nosie. Później kiedy stał obok Schetyny pod Sejmem jego rozbiegane oczka latające na boki wskazywały na ewentualny nadmiar amfetaminy we krwi, nosie i wydychanym powietrzu.

Agnieszka Pomaska – Znana nie tylko z wybitnej inteligencji, ale także zamiłowania do używania telefonu komórkowego do dokumentowania tego czego nikt nie chce oglądać. W czasie tej „nocy długich noży” bohatersko trzymała komórkę nagrywając samego przywódcę stada wrogich lwów – Jarosława. Za co ten rzekomo miał ciepnąć jej komórę o sejmową podłogę, a ona stłamszona tym faktem musiała się wypłakać na łamach niezawodnych me(n)dialnych geszefciarzy „Gazety Wyborczej”. Zresztą (p)oślica na wyjątkową słabość do telefonów i smartfonów. Czekamy na jej przekaz z sejmowej toalety na temat tego co zjadła, co wydaliła i dlaczego to jej przez PiS zaszkodziło.

Joanna Mucha – Ta to dopiero dała popis. Najpierw potwierdziła, że chciała dać popalić PiSowcom – Czekaliśmy o 3 w nocy na tych tchórzy, którzy ukryli się w gabinecie jednego z marszałków. A potem ogłosiła – Posłanki PO zostały poturbowane, pobite, gdy chciały zadać pytania. Byłam w tym miejscu i również zostałam poturbowana, pobita przez Straż Marszałkowską. W polskim parlamencie bije się posłów żalił się owad. Nie wierzę Straż Marszałkowska kogokolwiek biła, a szczególnie posłów. Mucha pewnie się gdzieś na chama pchała i strażnik jej albo nie przepuścił albo ją odepchnął. A więc dotknął. A jak dotknął, to prawie uderzył. A jak prawie uderzył, to w zasadzie pobił. Za tydzień może usłyszymy, że na rozkaz marszałka straż próbowała posłankę dotykać w sposób sugerujący czynność seksualną co posłanka Mucha odebrała jako próbę gwałtu. A jak była próba to zgwałcił. Stanowczo żądamy zaprzestania gwałcenia (p)oślic PO i Nowoczesnej przez Straż Marszałkowską, spojrzenia posłów koalicji i prawackie media! Na szczęście obrażenia nie okazały się tak dotkliwe jak Mucha na początku sądziła. I mogła wyśpiewać ‚Znowu z puczem mi nie wyszło”. I poopowiadać wierszyki.

Można by kilku innych jeszcze dołączyć. W tym Sławomira „Grzebacza” Nitrasa, który przejął obowiązki za nieobecnych dziennikarzy grzebiąc w pozostawionych rzeczach posłów i posłanek koalicji. Ale po co? Ordery należą się przede wszystkim wyżej wymienionej czwórce. Gdy pucz się skończy i znów nad Bolandą zaświeci Słońce demokracji, gdy powróci Słońce Peru, a Bruksela i Berlin odetchną z ulgą, że znów rządzą ci co powinni ta czwórka powinna dostać dożywotnią nagrodę Złotego Kretyna i Kretynki. Jednak szybko to nie nastąpi, ponieważ dopóki to oni stanowią opozycję to Jarosław Kaczyński może spać spokojnie i rządzić do końca świata. I o jeden dzień dłużej.

Michał Miłosz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. hansi

  11 stycznia 2017 at 16:27

  Panie Michale..
  Jakoś mi NIE do śmiechu, z tego pogrzebu 🙁 ..
  O wiele chętniej bym wieszał…
  Za 1066, za GMO, za ACTA, za „edukację”, za „SZCZEPIENIA”, za nowe ustępstwa na rzecz „stowarzyszeń religijnych”, głównie w połączeniu z „nowelizacją” dalszego pozbawiania Polaków praw WŁASNOŚCI, ich rzekomo własnej ziemi, za miliony Ukraińców na naszej ziemi i rosnące panoszenie się Banderowców, plus narastające obrażanie Polski i Polaków, a nawet za „500+”, które jest dodatkowym robieniem z Polaków bydła, udając wielkie dobrodziejstwo, podobnie „mieszkanie+”.
  Już za same Menory w Belwederze i w budynku Sejmu, gdy wieelkie były awantury o KRZYŻE W sejmie – państwa KATOLICKIEGO, a nie żydowskiego, powinny PRZYBICIE naszym „głowom państwa” tych chanukowych jarmułek do czerepów, 5-calowymi gwoździami…
  NIE DO ŚMIECHU mi, Panie Miłosz…
  I sądzę, że innym Czytelnikom i Momentatorom – takoż nie…
  Pozdrawiam.

  • Leszek1

   13 stycznia 2017 at 23:56

   Czasem przydaje sie chwila oddechu i usmiechu. Oprocz tego, kpiny z idiotow to tez skuteczna bron. Dziekuje Panie Milosz.

 2. orżniętyprzezRP

  11 stycznia 2017 at 16:33

  pycha kroczy przed upadkiem, niech się pompują jedni i drudzy jak to bez nich nie było by Polski, demokracji, praworządności etc.. Trzecia siła powinna odwołać się do tej niemej większości, która w ogóle nie bierze udziału w wyborach. Właściwie to mam nadzieję, że z niej wyrośnie.

 3. Soroka

  11 stycznia 2017 at 16:40

  Nie okłamujmy się! Oni nie są żadnymi pionierami Związku EuroPejskiego, tylko wierzchołkiem góry lodowej ruskiej okupacyjnej swołoczy w Polsce! A że strategiczne partnerstwo rusko-niemieckie znowu jest realizowane, toteż ruska okupacyjna swołocz ma poparcie w hitlerlandzie.

 4. Alex

  11 stycznia 2017 at 17:19

  Sytuacja pomimo obecności kretynów nie jest do śmiechu, po chce się Polskę rozwalić do końca.

  A ta sroka powyżej, to ma hysia na punkcie ruskich.

  • Soroka

   11 stycznia 2017 at 19:43

   A ty sobie napisz: Ruski to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 5. wars

  11 stycznia 2017 at 17:43

  „…dopóki to oni stanowią opozycję to Jarosław Kaczyński może spać spokojnie i rządzić do końca świata” – jasne…spokój, spokój, a ty żabo się gotuj.

 6. mobsex

  16 maja 2017 at 08:53

  I love reading via an article that can make men and girls feel. Also, thanks for allowing for me to comment!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra