Z kraju

Skarbnik KOD-u ujawnił kolejne faktury Kijowskiego

Skarbnik KOD-u ujawnił kolejne faktury wystawione przez Mateusza Kijowskiego. Okazało się, że jest ich nie sześć na kwotę 90 tys. zł tylko co najmniej osiem na kwotę 120 tys. zł.

Faktur wystawionych przez Mateusza Kijowskiego dla KOD było więcej niż sześć. Pismo skarbnika organizacji, w którym potwierdza on istnienie jeszcze dwóch. Skarbnik Piotr Chabora przesłał pismo Komisji Rewizyjnej KOD. Przyznaje się w nim, że MKM Studio wystawiało faktury nie tylko Komitetowi Społecznemu, ale także samemu Stowarzyszeniu KOD. Dotychczas członkowie zarządu KOD kategorycznie zaprzeczali, by taka sytuacja mogła mieć miejsce. Faktury opiewają na kwotę 15 190 zł 50 gr. I MKM Studio wystawiło je Stowarzyszeniu we wrześniu i w październiku.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

214 komentarzy

214 Komentarzy

  1. Lelio Vieira Carneiro Junior

    4 listopada 2017 at 17:36

    I couldn’t resist commenting. Very well written!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra