Z kraju

Szefowa Kancelarii Prezydenta – Polskę i Izrael łączy przeszłość – m.in. blisko tysiąc lat wspólnej historii i kultura, a także przyszłość

– Polskę i Izrael łączy przeszłość – m.in. blisko tysiąc lat wspólnej historii i kultura, a także przyszłość – m.in. w obszarze gospodarki – powiedziała szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska w radiowej Trójce.

Prezydent Andrzej Duda przebywał w tym tygodniu z kilkudniowa oficjalną wizytą w Izraelu i Palestynie.

– Polskę i Izrael łączy bardzo dużo, m.in. blisko tysiąc lat wspólnej historii; łączy nas kultura, bo kultura żydowska była bardzo ważną i nieodłączną częścią kultury polskiej; łączy nas przeszłość, ale łączy nas także przyszłość. Prezydentowi towarzyszyli przedstawiciele polskich przedsiębiorców. Izrael jest dla nas wzorem technologicznego rozwoju i prezydent przywiózł ze sobą przedstawicieli młodych polskich firm, specjalizujących się w wysokich technologiach, po to by nawiązywali kontakty i zdobywali doświadczenia.Wizyta w Palestynie, to można powiedzieć, iż była to rewizyta, bo w ubiegłym roku prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas był w Polsce. Już wtedy padły ważne słowa o nawiązaniu ściślejszej współpracy gospodarczej. Wizyta na Bliskim Wschodzie w wymiarze gospodarczym jest niesłychanie istotna. Pan prezydent zainicjował coś, co można nazwać dyplomacją gospodarczą i promowaniem polskich firm. Teraz mamy sprawy związane z dyplomacją ekonomiczną i gospodarczą, z promowaniem Polski, ale również (…) staraniami o niestałe członkostwo Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ na lata 2018-2019. – mówiła Sadurska.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

65 komentarzy

65 Komentarzy

 1. Kwal

  20 stycznia 2017 at 13:14

  Pani Sadurska to chyba ma w poprzek…Ależ to głupie i puste babsko !

 2. Kwal

  20 stycznia 2017 at 13:18

  Jako obywatel Polski stanowczo protestuję przeciwko odznaczeniu Schewacha Weissa Orderem Orła Białego. Akt ten to naplucie w twarz Narodowi Polskiemu i profanacja tego znamienitego odznaczenia. Rasowy żyd, jakim jest Schewach Weiss nie zasługuje na tak godne potraktowanie. To odwieczny wróg polski w Polsce mieszkający i po polsku mówiący, szerzący antypolonizm i szkalujący Polaków na każdym kroku. Celem jego jego jest bezprawne okradzenie Polski na 65 miliardów dolarów. W dniu dzisiejszym kundel Duda piastujący stanowisko rezydenta polskiego przejdzie do historii jako zdrajca najwyższych Polskich wartości… Obecne ziemie które okupuje Izrael to są rdzenne ziemie Palestyńskie jako że, ten Naród był tam od zawsze. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców

 3. Robert B.

  20 stycznia 2017 at 13:35

  „Polskę i Izrael łączy przeszłość – m.in. blisko tysiąc lat wspólnej historii i kultura, a także przyszłość – m.in. w obszarze gospodarki”…

  A jakże „przyszłość”, „między innymi”… Po wyszlamowaniu Polaków na 65 miliardów dolarów żydowskie pasożyty mają zamiar tu zlecieć jak sępy i w charakterze szlachty poddać głupich bezlitosnej eksploatacji, czyli robić to, co żydostwo umie i lubi najbardziej… Ale obok są Niemcy, które już się budzą, tak że powtóreczka nieunikniona, bo żydostwo nie zrezygnuje ze swoich planów ujarzmienia całego świata, a Niemcy to część świata. Niemcy na pewno nie pozostaną dłużni, bo co pokazali, że potrafią być równie bezwzględni jak żydostwo… Ja na pewno nie pójdę w takiej sytuacji śladem tych durni Ulmów…

 4. Noah

  20 stycznia 2017 at 14:01

  Sprawdzianem tego, czy cokolwiek łączy Polskę i Izrael, będzie stosunek Polski do polityki „Autonomii Palestyńskiej” po haniebnej rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, do której Izrael nie zastosuje się. Ciekawe, o czym prezydent RP rozmawiał z Mahmudem Abbasem? A Szewach Weiss to przyjaciel Polski i order dostał słusznie. Polska powinna szukać przyjaźni z Izraelem, bo niedługo, niewielu ich Polska mieć będzie. Aha, pamiętajcie o restytucji mienia żydowskiego, tak tak, chodzi o te „65 mld. USD”.
  Nie ma rady….

  • Robert B.

   20 stycznia 2017 at 14:04

   Przyszedłeś, Żydzie, jak przystało na Żyda, tu judzić… „Nie ma to rady” – myśleli twoi przodkowie o waszym panowaniu w Niemczech… Okazało się, że jednak „jest rada”… Coś ci to mówi? Coś rozumiesz z tego w twoim styropianowym żydowskim pojmowaniu świata, w twojej żydowskiej mentalności?

   • Noah

    20 stycznia 2017 at 14:16

    Ale, gdzie to judzenie? Nie bójcie się prawdy. Kiedy i kto panował w Niemczech? No, chyba, że Niemcy. W Niemczech, jak patrzę przez okno, rządzą Niemcy. A w Polsce Polacy. Ale, ty i podobni tobie wszędzie doszukują się Żydów. Niestety to Wy – Polacy, jesteście nieudacznikami i w polityce, i w gospodarce. Ale chętnie, jak poprosicie, pomożemy….
    Wystarczy poprosić…
    Aha, styropian, jak rozumiem, to przedmiot polskiej polityki.

    • Robert B.

     20 stycznia 2017 at 14:20

     Dobrze wiesz, CO mówisz, wierny synu swego plemienia, co kryje się pod KAŻDYM twoim słowem. Ale wiedzą to i inni. Ci, którzy (na razie) tego nie wiedzą, patrzą i słuchają i WYCIĄGAJĄ wnioski. Na wasz temat ZAWSZE takie same w tak odległych geograficznie, czasowo i duchowo kulturach… Jesteście mistrzami w wzbudzaniu nienawiści do siebie, która pomimo waszej wiary w to, że wszystkim wszystko wmówicie, co jakiś czas cyklicznie wybucha… Wtedy następuje przykry kontakt z rzeczywistością…

     • Noah

      20 stycznia 2017 at 14:27

      To prawda. Ale historyczna. Innymi słowami przeszłość. Teraz, wy musicie martwić się, czy nie zostaniecie ze swoimi lękami sami, bo Polsce nikt nie będzie mógł i chciał pomóc. Ale księstwo warszawskie zawsze można będzie Wam urządzić. Na nic więcej ńie macie ani potencjału, ani możliwości. Niestety, to Polska nie umie wyciągać wniosków przeszłości.
      Oczywiście, że wiem, co mówię, fakty bronią się same…

     • Robert B.

      20 stycznia 2017 at 14:34

      Wiesz, co mówisz… I mów jak najwięcej! Folguj swojej żydowskiej pysze, swojej żydowskiej naturze… Prędzej czy później dojdzie do wyrównania rachunków. Zawsze dochodziło. Cyklicznie…

  • gosc

   20 stycznia 2017 at 16:41

   Żydzi na nic nie zasługują od Polaków, weszli w posiadanie przedwojennych majątków w Polsce w nieuczciwy sposób, a teraz i tak nie ma spadkobierców. Gdyby nawet coś im się należało, to od Niemców. Niemcy – sprawcy wojny, zniszczyli Warszawę, zamordowali część ludności. Niech płacą. Polacy po wojnie odbudowali na swój koszt.

   Ewentualnie można by raz zrobić wspólny interes z Żydami – wymusić reparacje wojenne od Niemców. Jak uzna je EU, banki międzynarodowe i reszta świata, to nawet sprzeciw Merkel byłby bez znaczenia.

   • Robert B.

    20 stycznia 2017 at 17:27

    Problem polega na tym, że żydostwo już dostało sygnał, że od Niemców już nic nie dostaną, a oni dalej chcą ssać, więc przyssali się do nas.

    I jeszcze jedno: jeżeli myślisz, że Żyd rozumie, co się do niego mówi, to się mylisz. Żyd rozumie tylko jedno: argument siły.

   • Leszek1

    20 stycznia 2017 at 21:39

    Ciekawe. Jak czytam bezczelne klamstwa i prowokacje Noach, przychodzi mi paskudna mysl do glowy, ze Hitler spiepszyl robote. Czy Wy tez macie podobne odczucia ?

    • Noah

     21 stycznia 2017 at 09:38

     Szkoda, że łatwo przychodzą słowa, ale nie fakty. Polacy, prowadzą dyskusje poprzez rzucanie wyzwisk, a nie merytoryczne kontrowanie, nie dyskutowanie, ale pyskówka. W pewnym sensie „hitler spieprzył robotę”, ale i Polacy sfuszerowali. Komentarz od szbesgoj Noah’s

  • bardo

   21 stycznia 2017 at 11:18

   Jesteś typowym żydowskim pyszałkiem, zaślepionym w swojej służbie Lucyferowi. Katolicka Polska jest w waszej pogardzie, jak w pogardzie był w waszym plemieniu Jezus, którego wasi talmudyczni „mędrcy” oskarżali o czary i judzili, aby Go zepchnąć ze skały. Jesteście ślepi i głusi na cuda Bożej Łaski, bo je utraciliście, zamordowawszy Jego Syna w imię własnej pychy i przywilejów i zerwawszy Przymierze. Teraz Polska jest narodem wybranym, dlatego plujecie i szydzicie, tak samo, jak na Golgocie, bo jedyne, co w tej chwili macie, to wasze żałosne banki. Ale nawrócicie się, tak jest powiedziane w Piśmie i wasi cadykowie z Mosadu dobrze o tym wiedzą. Będziecie skamleć u Jego stóp, w tedy my, Polacy, którzy tyle krzywd doznali z waszych rąk, ale którzy mamy na swej ziemi Jego Królestwo i Królestwo Jego Matki, powiemy wam z Bożego nakazu: wybaczamy.

 5. Alex

  20 stycznia 2017 at 14:04

  Icki wkrótce pozbędą się jako pierwszych właśnie tych, którzy im dupę liżą, tak by nie mieć świadków ich łotrostwa.

  Jeszcze trochę i zdrajcy przekonają się na własnej skórze , czy się im opłacało zdradzać Polskę i Polaków.

  To najpierw ich wykatrupią.

 6. wiesscar

  20 stycznia 2017 at 14:39

  Mnie przeszłość wystarczy.
  Niech każdy mieszka w swoim domku.
  Michnik w Polsce rozrabia.
  Czy jakiś Polak rozrabia tak w Izraelu?

 7. stan

  20 stycznia 2017 at 15:35

  „Wdarliśmy się w narody, pohańbiliśmy czasy, złamaliśmy siłę, wszystko pod wpływem naszej przeżytej kultury skruszało, zgniło i zwietrzało.”
  Kurt Munzer, pisarz, Żyd.

  • Robert B.

   20 stycznia 2017 at 21:49

   A potem gdy nam się wydawało, że już tak nadwątliliśmy społeczeństwa gojów, że nasza władza nad nimi w przebraniu „komunistów” jest dziejową koniecznością, dostaliśmy gwałtowną odpowiedź… I to jaką! Do tej pory nie wiemy, o co chodziło… Aj-waj…

 8. frate

  20 stycznia 2017 at 16:02

  duda ty POdła kanalio dni twojej żydowskiej pedalskiej sekty są już POliczone!! Skończysz tak samo jak i ona i to szybciej niż myślisz!!! TO jest twoja ostatnia kadencja rezydenta!!! POpamiętasz sobie te słowa!!! NIE dla żydostwa w Polsce!!! Wynocha z naszego kraju POdli okupanci!! Nigdy Nas nie zwyciężycie, choćbyście mieli tysiąc takich pomagierów jak duda i jemu podobnych ćwioków!!

 9. z-k

  20 stycznia 2017 at 16:25

  Czy to w swojej konstytucji Stolzmann gdzieś umieścił stosowny zapis, że szefową prezydenckiej kancelarii obowiązkowo musi być jakaś żydopacholica? Lech Kaczyński miał słynną Juńczyk Ziomecką, która pieczołowicie dbała by mycki pan prezydent z łepetyny nie zdejmował, chanukowe świece zapalał, stosownych gości czołobitnie przyjmował i entuzjastyczną radość wyrażał z powrotu do Polski szpiegowskich lóż, fundacji i organizacji

 10. Janusz

  20 stycznia 2017 at 18:33

  500 plus, mieszkanie plus, startup plus, reprywatyzacja plus, dotacje z UE plus, 1000 lat Izraela plus, polskie granty plus, zwolnienia z podatków plus, rozbudowa kasty urzędniczej plus, inwestycje na wschód od Wisły plus, itd., plus US-mani do nadzoru nad obozem koncentracyjnym w Polsce – ogłaszam wypłatę 65 miliardów USD (a może 200mld, jak żądali w Kongresie USA) za uruchomioną. Tylko innymi metodami.

 11. Gocha

  20 stycznia 2017 at 19:02

  Może i te 700 lat historii (bo nie tysiąc) łączy naród Polski i Żydowski ale po co o tym teraz mówić? Chyba Żydzi doskonale zdają sobie z tego sprawę. Nie rozumiem dlaczego w przeciągu 2-ch miesięcy i premier Szydło i prezydent Duda zjawili się w Izraelu. No po co? Nie ma innej możliwości rozmowy? internet, poczta, telefon. Pewnie dali naszemu prezydentowi jakieś poufne wytyczne. Won Izrael od Polskich stron. Tak daleko od nas jesteście więc czego chcecie?
  Nie wasze doczekanie, Polskie Słowiańskie ziemie od co najmniej 10 tys. lat były Polskie i takie pozostaną.

  • goj

   20 stycznia 2017 at 22:59

   jak to po co?Mylse,ze to jest dosc prosta sprawa.Na rozdawnictwo potrzebna jest kasa.Premierzyca pojechala po kredyty,a zydki kopnely ja w siedzenie i podaly warunki,ktore trza spelnic.Teraz Duda polecial z zapewnieniem w zebach,ze bedzie jak parchy sobie zycza byle kasa byla szybko,bo w skarbonie dno juz widac….

 12. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

 13. Pingback: facts about alcoholism

 14. Pingback: دانلود قسمت هشتم شهرزاد دوم

 15. Pingback: دانلود قسمت 12 عاشقانه

 16. Pingback: دانلود قسمت هفتم فصل دوم شهرزاد

 17. Pingback: kazikçi sosyalmarketim

 18. Pingback: Paleo Diet

 19. Pingback: movie

 20. Pingback: پنجره

 21. Pingback: دانلود قسمت پنجم شهرزاد دوم

 22. Pingback: دانلود قسمت 11 شهرزاد 2

 23. Pingback: bypass windows 7 password

 24. Pingback: porno

 25. Pingback: porno gratis

 26. Pingback: porno

 27. Pingback: porno gratis

 28. Pingback: porno gratis

 29. Pingback: porno gratis

 30. Pingback: porno

 31. Pingback: videos porno

 32. Pingback: High Quality CBD Oil

 33. ChasBiarge

  20 lipca 2017 at 21:41

  Long Term Side Effects Of Propecia cialis online Propecia 20 Mg Precio

 34. KennHitthype

  21 lipca 2017 at 00:03

  Bentyl Dicyclomine Website No Prior Script cialis How To Find Zoloft

 35. Pingback: پنجره دوجداره ویستابست

 36. Pingback: love compatibility to aquarius

 37. Pingback: دانلود قسمت هفده عاشقانه

 38. Pingback: Acne Facial Treatments Margate

 39. Pingback: Acne Facial Treatments Miramar

 40. Pingback: Facial Spa Services Davie

 41. Pingback: Facial Spa Services Lauderdale-by-the-Sea

 42. KelChalkhic

  23 lipca 2017 at 18:47

  Priligy Eyaculacion Precoz cialis Where To Buy Propecia

 43. Pingback: دانلود موزیک

 44. Pingback: پنجره دوجداره

 45. Pingback: دانلود قسمت ششم شهرزاد دوم

 46. Pingback: online casino bitcoin

 47. Pingback: sex

 48. Pingback: Roof Repair Long Island

 49. Pingback: https://www.ratecompares.com

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra