Z zagranicy

144 zobowiązania Marine Le Pen wobec Francji! Lewactwo i banksterzy zawyją z bólu

Kandydatka Frontu Narodowego na prezydenta Francji Marine Le Pen wydała dokument będący jednocześnie jej programem wyborczym i zobowiązaniami (w liczbie 144), jakie deklaruje wypełnić, jeżeli tylko zostanie wybrana głową państwa.

Pierwszym z punktów jest „odzyskanie wolności i kontroli nad przeznaczeniem odzyskania suwerenności narodu francuskiego (monetarnej, legislacyjnej, terytorialnej, gospodarczej)”. W tym celu Marine Le Pen zamierza rozpocząć negocjacje z europejskimi partnerami, a następnie przeprowadzić referendum w sprawie członkostwa Francji w Unii Europejskiej. „Celem jest stworzenie europejskiego projektu, który szanuje niezależność Francji i jej suwerenność narodową i który będzie służył interesom narodowym”.

Kandydatka francuskich narodowców zapowiada także reformy instytucjonalne, oddanie głosu społeczeństwu oraz wprowadzenie możliwie demokratycznych zasad funkcjonowania kraju. W ramach tego chce ona zorganizowania referendum na temat zmian w Konstytucji i uzależnienie tych ostatnich od wyniku referendum, oraz zmodyfikowanie sposobu liczenia głosów we wszystkich wyborach na proporcjonalny. Przewiduje też zmniejszenie liczby deputowanych z 577 (obecnie) do 300 oraz liczby senatorów z 348 (obecnie) do 200. Zmianie miałaby też ulec liczba podpisów obywatelskich wymaganych do przeprowadzenia referendum obywatelskiego – już 500 tys. podpisów byłoby wiążącymi.

Le Pen postawiła sobie zadanie zagwarantowania wolności wypowiedzi oraz innych wolności fundamentalnych zastrzeżonych w Konstytucji, wzmacniających walkę z cyber-dżihadyzmem oraz pedo-przestępczością. Co więcej chce ona stworzyć specjalną kartę wartości konstytucyjnych, która będzie obejmowała ochronę danych osobowych Francuzów, zwłaszcza przez zobowiązanie do magazynowania tych danych na serwerach zlokalizowanych we Francji.

Kandydatka FN na prezydenta nie zapomniała także o kobietach, praw których zobowiązała się bronić przed m.in. islamem, który w poważnym stopniu ogranicza ich fundamentalne wolności a także poprzez zrównanie płac kobiet i mężczyzn.

Marine Le Pen zapewnia, iż będzie szanowała wolność gromadzenia się rzecz jasna w granicach określonych porządkiem publicznym, oraz wspierała małe struktury stowarzyszeń kulturalnych, sportowych, humanitarnych, socjalnych, edukacyjnych itp., które funkcjonują na terytorium kraju.

Zapowiada także przywrócenie porządku republikańskiego, państwa prawa oraz równości wszystkich wobec prawa. W ramach tego zamierza ona wzmocnić siły porządkowe o 15 tys. nowych policjantów i żandarmów, zmodernizować wyposażenie służb mundurowych oraz komisariatów a także przyznać żandarmom status wojskowych.

Za cel bierze sobie przy tym 5000 liderów gangów przestępczych, wobec których zastosowane mają być obostrzenia karne określone przez MSW. Deklaruje również, że będzie zdecydowanie walczyć z przemytnikami i handlarzami żywym towarem. Jednym z jej haseł jest „Zero tolerancji” dla przestępców oraz zakończenie naginania prawa karnego, przywrócenie kar minimalnych oraz usunięcie zapisu o automatycznym odpuszczeniu kary. Chce ona wprowadzenia dożywotniego więzienia bez możliwości złagodzenia kary za najcięższe przestępstwa. W ramach walki z przestępczością obiecuje, że w ciągu pięciu lat stworzy 40 tys. nowych miejsc w więzieniach.

Francja pod przewodnictwem Le Pen wyjdzie ze strefy Schengen

Kandydatka narodowców na prezydenta Francji zapowiada przywrócenie granic narodowych oraz opuszczenie przez Francję strefy Schengen. Za jej rządów niemożliwą ma być naturalizacja obcokrajowców, którzy do kraju dostali się nielegalnie. Wszyscy oni mają zostać natychmiast wydaleni – w pierwszym rzędzie opuszczą kraj wszyscy, co do których istnieje chociażby cień podejrzenia, że mogą mieć powiązania z organizacjami ekstremistycznymi, czy fundamentalistycznymi. Procedury wydalania z kraju mają zostać uproszczone, a legalna imigracja – zredukowana. Z kraju wydalani mają być również dżihadyści posiadający obywatelstwo francuskie.

W ramach walki z terroryzmem nastąpią zmiany we francuskim kodeksie karnym, do którego dodany zostanie art. 411-4 dotyczący inwigilowania osób podejrzanych o terroryzm oraz prewencyjnego umieszczania ich w areszcie, który dotyczył będzie również terrorystów o francuskim obywatelstwie. Stworzona zostanie przy tym lista działających na terytorium Francji organizacji wrogich Francuzom i państwu francuskiemu.

Reindustrializacja

Marine Le Pen zamierza przedstawić plan reindustrializacji w ramach karty współpracy przedsiębiorstw oraz państwową strategię uprzywilejowania gospodarki w obliczu spekulacji finansowych. Zapowiada także wspieranie francuskich przedsiębiorstw przed nieuczciwą konkurencją międzynarodową poprzez narzucenie inteligentnego protekcjonizmu i przywrócenie krajowej waluty dostosowanej do gospodarki, „dźwigni konkurencyjności”. Ochronie mieliby podlegać także konsumenci oraz uczciwa konkurencja poprzez wprowadzenie zakazu importu towarów z zagranicy, które nie spełniają norm narzucanych producentom francuskim.

Produkcja francuska ma być wspierana również poprzez obowiązkowe etykietowanie towarów jako wyprodukowanych we Francji oraz ich promowanie w ramach patriotyzmu ekonomicznego.

Aby zmniejszyć stopę bezrobocia wśród Francuzów, Marine Le Pen zapowiada wprowadzenie dodatkowego podatku dla wszystkich pracodawców zatrudniających pracowników zagranicznych, aby skutecznie zapewnić pierwszeństwo zatrudnienia francuskim pracownikom. Deklaruje także zapewnienie ochrony strategicznych gałęzi przemysłu i przewoźników poprzez kontrolę przez Urząd Bezpieczeństwa zagranicznych inwestycji, które wpływają na interesy narodowe.

Marine Le Pen chce także zwiększenia innowacyjności francuskiej gospodarki. Aby osiągnąć ten cel będzie ona – zgodnie z punktami zawartymi w programie 144 obietnic – promować sektory strategiczne dla badań i innowacji, które to otrzymają specjalne ulgi podatkowe. Ponadto zwiększy ona o 30 proc. ilość pieniędzy publicznych przeznaczonych na badania naukowe.

W ramach uzdrawiania finansów publicznych Le Pen deklaruje walkę ze wszelkiej maści nadużyciami, wyłudzeniami i defraudacjami. Chce przy tym uniezależnić kraj od rynków finansowych i poddać finanse państwa bezpośrednio Bankowi Francji. Ten ostatni miałby też wspierać drobnych i średnich przedsiębiorców, udzielając im kredytów na preferencyjnych warunkach.

Le Pen zapowiada także „skuteczną walkę z uchylaniem się od opodatkowania w celu zachowania naszego modelu społecznego w walce z rajami podatkowymi i stworzenia podatku od działalności prowadzonej we Francji”.

Zmiany mają dotknąć także szkolnictwo – Le Pen chce, aby francuska szkoła kształciła fachowców, zatem uczniowie, którym nie udało się dostać na studia, mogliby zdobywać profesję w specjalnie przygotowanych do tego szkołach zawodowych.

Bronić tożsamości

Punktem, który szczególnie nie spodoba się francuskiej lewicy, jest złożona przez Marine Le Pen deklaracja „obrony narodowej tożsamości, wartości i tradycji cywilizacji francuskiej” oraz wpisania do Konstytucji obrony promowania francuskiego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. Co więcej, z wszystkich budynków użyteczności publicznej ma zniknąć flaga Unii Europejskiej – pozostaną jedynie narodowe flagi francuskie. Le Pen zamierza też skończyć z polityką wyprzedaży francuskich zabytków w obce ręce.

Kandydatka Frontu Narodowego planuje jako prezydent doprowadzić do opuszczenia przez Francję struktur NATO, aby francuscy żołnierze nie brali udziału w wojnach, w których Francja nie ma interesu. Chce także zwiększyć zdolności obronne francuskiej armii – budżet na jej potrzeby wzrośnie do 3 proc. PKB.

Le Pen stawia na narodowe rolnictwo oraz ochronę przed inwazją obcych korporacji. Nie zgadza się na funkcjonowanie traktatów o wolnym handlu (TAFTA, CETA, z Australią, z Nową Zelandią itp.). Zapowiada ułatwienia dla młodych rolników chcących założyć własne gospodarstwa rolne.

Czegokolwiek nie twierdziłaby lewica, ten program zapewne doprowadzi Marine Le Pen do zwycięstwa w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

299 komentarzy

299 Komentarzy

 1. Jones

  3 listopada 2017 at 21:32

  good luck .

 2. Eusebia

  4 listopada 2017 at 17:41

  Patch 5.0.4 (2012-08-28): Proficiency is no more located as proficiency ranking or determined in factors.

 3. Joe Lewis

  4 listopada 2017 at 19:24

  good luck .

 4. Shalonda Hirai

  5 listopada 2017 at 12:00

  I didn’t know I was a slave until I found out I couldn't do the things I wanted.

 5. Foster Nordwall

  7 listopada 2017 at 15:31

  The history of the Internet is not, as some people have tried to make it, a libertarian just-so story. It is a messy tale in which the government played a significant role. That role was, however, far more subtle than the plans of industrial policy gurus or techno-boosting politicians.

 6. cycling equipment

  8 listopada 2017 at 04:46

  ok

 7. MichaelIroxy

  8 listopada 2017 at 20:23

 8. Pingback: Gambar Penyakit Kutil Pada Kelamin Pria

 9. sweetiebomi.com

  9 listopada 2017 at 23:35

  Moi, je prends tous mes billets d’avion sur e-booker.

 10. Sueann Stoller

  15 listopada 2017 at 13:54

  |Seria muito bacana se você pudesse oferecer seu conteúdo em formato RSS para que os leitores pudessem ter acesso rápido.

 11. Pingback: semmbuhkan wartir

 12. jet privé hotesse de l'air

  19 listopada 2017 at 02:40

  Le mieux c’est en privé, en famille ou entre amis.

 13. Tacttical Gear Reviews

  20 listopada 2017 at 08:01

  Thhe half I do not like in regards to the Polar Loop software is that there is no
  such thing as a calorie’s in vs calories out!

 14. Yuk Kirschbaum

  21 listopada 2017 at 12:09

  Underlying most arguments against the free market is a lack of belief in freedom itself.

 15. http://domotechnologie.com/

  22 listopada 2017 at 04:49

  Awesome post.

 16. Pingback: Penyakit Kutil Kelamin Pada Pria

 17. MichaelOppow

  23 listopada 2017 at 14:30

  https://otea.net/
  oolong tea benefits

 18. oral anabolic steroids

  25 listopada 2017 at 05:16

  Howerver also scientists shorten it to anbolic steroids.

 19. vidente en linea gratis buena vidente en madrid para ir a su consulta el mejor vidente
  peruano vidente famosa en sevilla la mejor vidente de murcia buen vidente madrid alguna
  vidente buena que acierte buen vidente barcelona mejor vidente murcia ser vidente se
  hereda la mejor vidente de madrid vidente malaga plaza buen vidente madrid que significa
  la palabra bidente y vidente vidente medium sin cartas donde puedo
  encontrar una buena vidente buena vidente sin preguntas vidente buena y economica
  por telefono vidente gratis por telefono alguem conhece vidente serio em portugal
  vidente barata vidente fiable gratis soy vidente natural hablar vidente por
  chat gratis como ser vidente medium como puedo saber si
  soy medium o vidente vidente atiendo personalmente economico vidente natural visa vidente predice
  futuro de venezuela soy vidente que hago vidente por correo vidente tarotista vigo vidente particular barcelona soy vidente que hago vidente bueno en valencia vidente por chat jogos
  de vidente do amor gratis alguna vidente buena en barcelona vidente 806 vidente
  do amor gratis vidente para el amor tarotista vidente santiago centro como saber si soy vidente o medium vidente
  bueno en sevilla vidente sensitiva marcia luzcia vidente natural atiendo
  personalmente que significa vidente natural como se si soy vidente
  natural busco vidente de verdad vidente valencia voluntad

 20. Online MBA Notes

  28 listopada 2017 at 00:52

  I’ve never had a good experience with them.

 21. John Deere Repair Manuals

  28 listopada 2017 at 02:10

  David Bowie is a classic, i like all his songs during the old days.~

 22. Pingback: Pengobatan Kutil Kelamin Wanita

 23. real psychic readings

  29 listopada 2017 at 23:33

  Hello there! Cool blog post! Please keep us posted!

 24. João João Miguel

  30 listopada 2017 at 17:15

  Exames confirmatórios serão continuamente realizados. http://www.danyboudreault.com/index.php?title=Mentes_Imundas_E_Belas

 25. service tax india

  1 grudnia 2017 at 21:22

  Highly descriptive blog, I liked that bit. Will there be a part 2?

 26. www2.icore.com

  2 grudnia 2017 at 13:07

  The alloys have a distinction proportion of phosphorus.

 27. Il n’existe pas de vols directs au départ de Paris.

 28. đông trùng hạ thảo bhutan

  3 grudnia 2017 at 05:54

  Awesome post.

 29. Angel Geraci

  8 grudnia 2017 at 08:12

  -1

 30. Salt Water Chlorinator

  10 grudnia 2017 at 09:57

  Nice work, enjoyed it

 31. Buy Viagra Online

  12 grudnia 2017 at 15:02

  I couldn’t resist commenting. Exceptionally well written!|

 32. Buy Viagra Online

  12 grudnia 2017 at 15:20

  Keep on working, great job!|

 33. Mahalia

  14 grudnia 2017 at 00:55

  Hello! Chciałem tylko zapytać, czy kiedykolwiek jakieś problemy | kłopot ? Mój ostatni blog (wordpress) włamał się i skończyło się utratą kilka tygodni ciężkiej pracy ze względu na brak backup . Czy masz jakieś metody Solutions do chronić przed atakami hakerów ?

 34. Rolf

  14 grudnia 2017 at 01:21

  To jak można czytać w moich myślach! Możesz pojawiają sporo o tym, jak napisał pan książkę w nim, czy coś. Myślę, że mógł zrobić z niektórych fotki do kierowania wiadomość domu nieco, ale zamiast, że jest to fantastyczny blog. fantastyczne przeczytać. Będę na pewno z powrotem.

 35. Lenore

  14 grudnia 2017 at 09:18

  Myślę, że administrator tej strony | stronie jest za strona, dla Dlatego, że tutaj każdy Informacje Informacje .

 36. wsop free chips 2018

  17 grudnia 2017 at 14:29

  WSOP Free Chips WSOP Free Chips 2018 Mega bonus spin Cheat Codes Please Visit: https://wsopfreechips2018.com/

 37. wsop chip generator

  17 grudnia 2017 at 14:41

  WSOP Free Chips WSOP Free Chips 2018 Mega bonus spin Cheat Codes Please Visit: https://wsopfreechips2018.com/

 38. cho thue ban ghe inox

  18 grudnia 2017 at 08:23

  Great post.

 39. shoe the shop

  19 grudnia 2017 at 13:55

  Actually, some of the very best ipad games on-line are an evolution of the other existing programs in the internet.

 40. truong day lai xe thanh cong

  20 grudnia 2017 at 00:22

  IPassed My Street Take a look at On The First Attempt!!!

 41. Philadelphia

  21 grudnia 2017 at 02:13

  Great info.

 42. Phila fitness

  21 grudnia 2017 at 02:53

  makes me question.

 43. full movies

  21 grudnia 2017 at 17:44

  What are the best Lifetime Motion pictures?

 44. property Management software australia

  25 grudnia 2017 at 15:46

  There have been only two notable exceptions.

 45. plan cul dugny

  26 grudnia 2017 at 10:39

  plan cul 20 plan cul dugny plan cul vraiment gratuit plan cul gratuit marseille plan cul
  rambouillet plan cul aix plan cul 31 plan cul vaires
  sur marne salope plan cul plan cul a paris app plan cul plan cul 22 je veux un plan cul plan cul arnaque plan cul mazamet plan cul vieille
  femme plan cul deville les rouen plan cul aude plan cul saint jean de braye plan cul gay var plan cul
  charleville les plans cul plan cul pantin plan cul pornic plan cul raismes plan cul capesterre belle eau plan cul aubagne plan cul
  vieille plan cul rixheim fille plan cul plan cul rebeu plan cul d un soir plan cul avion plan cul villejuif plan cul sur vannes plan cul allier plan cul maisons alfort plan cul a reims plan cul
  2 plan cul franconville plan cul alpes de haute provence j ai un plan cul
  plan cul fontenay le comte plan cul lagny sur marne plan cul rixheim plan cul orvault plan cul ramonville saint agne plan cul dax
  plan cul aubagne plan cul le portel

 46. plan cul correze

  27 grudnia 2017 at 21:28

  plan cul bayonne plan cul correze plan cul chennevieres sur marne plan cul sur internet plan cul
  villeneuve les avignon plan cul xxx etudiante cherche plan cul plan cul dans le cher plan cul la londe les maures plan cul saint junien plan cul dans le var
  plan cul avec numero de telephone plan cul nice gratuit plan cul wittelsheim
  comment gerer un plan cul plan cul ariege fille cherche plan cul plan cul avec maman plan cul telephone plan cul rapide paris plan cul trav plan cul corse plan cul saint
  leu la foret plan cul sur mobile plan cul pontoise plan cul geneve plan cul messenger plan cul villejuif plan cul albi rencontre plans
  cul plan cul paris gay plan cul sarreguemines plan cul la
  chapelle saint luc plan cul manche plan cul sur nimes plan cul limeil brevannes site plan cul
  entierement gratuit plan cul passy ou trouver plan cul plan cul asiatique paris plan cul sans
  inscription plan cul dans le nord plan cul stiring wendel plan cul plouzane plan cul st
  nazaire plan cul entre fille plan cul saint egreve plan cul la
  madeleine plan cul avec vieille site plan cul
  serieux

 47. Pingback: Migraine Relief Remedies | African Starters

 48. Pingback: china-products store

 49. Pingback: wordpress help

 50. Pingback: sleep salon

 51. Pingback: auction sites

 52. Pingback: divorce attorneys

 53. Pingback: drone-works.com

 54. Pingback: matthew pillmore

 55. Pingback: I thought about this

 56. Pingback: casinospel

 57. Pingback: dhgate-china store

 58. Pingback: homeowners quote

 59. Pingback: Cheap Air Jordans

 60. Pingback: Site

 61. Pingback: bankruptcy lawyers

 62. Pingback: big farm mobile harvest hack

 63. Pingback: over at this website

 64. Pingback: typing application

 65. Pingback: Lotto Dominator Formula

 66. Pingback: graphic design money secrets

 67. Pingback: Flowers Singapore

 68. Pingback: licensed moneylender

 69. Pingback: מזוזות מהודרות בלוד

 70. Pingback: weed oil for sale

 71. Pingback: cbd cream

 72. Pingback: התקנת מזוזוה

 73. Pingback: usaa home and auto insurance

 74. Pingback: hartford home insurance

 75. Pingback: jake burgess

 76. Pingback: Click This Link

 77. Pingback: allstate home insurance

 78. Pingback: Geico quotes

 79. Pingback: Auto and homeowners insurance

 80. Pingback: helicopter tour

 81. Pingback: xyz資訊工坊

 82. Pingback: www.graceoilpaintings.com

 83. Pingback: buy phen375 in australia

 84. Pingback: Best payday loan companies

 85. Pingback: コピーブランド

 86. Pingback: water pipe

 87. Pingback: Buy Bitcoin Cash

 88. Pingback: Ethereum

 89. Pingback: Ethereum

 90. Pingback: Email client support for AOL

 91. Pingback: he said

 92. Pingback: cursoparaconcurso.net

 93. Pingback: Buy Windows 10

 94. Pingback: grande cazzo

 95. Pingback: hardware-stores.net

 96. Pingback: pharmacie discount en ligne

 97. Pingback: Technologia

 98. Baranista

  27 stycznia 2018 at 08:45

  |Seria muito bacana se você pudesse oferecer seu conteúdo em formato RSS para que os leitores pudessem ter acesso rápido.

 99. Aram

  27 stycznia 2018 at 08:48

  IPassed My Street Take a look at On The First Attempt!!!

 100. Pingback: white label casino

 101. Pingback: friendship

 102. Pingback: Fake Oakleys

 103. Pingback: china-knobs.com

 104. Pingback: instagram takipçi satın al

 105. Pingback: xyz 軟體補給站

 106. Pingback: psn code free

 107. Pingback: instagram takipçi satın al

 108. Pingback: Navision Business Essentials

 109. Pingback: mainostoimisto

 110. Pingback: Red Tea Detox Review

 111. Pingback: pirater un compte facebook

 112. Pingback: دانلود شهرزاد سوم

 113. Pingback: Mend the Marriage

 114. Pingback: real jordans website

 115. Pingback: my latest blog post

 116. Pingback: adult cruises

 117. سایت دریایی ها

  7 lutego 2018 at 20:40

  the great post

 118. Pingback: UPW London 2018

 119. Pingback: instagram hack

 120. Pingback: www video sex com

 121. Pingback: simple clothing brand

 122. Pingback: www.altinfiyatlariguncel.net

 123. Pingback: What is Motor Club Of America

 124. Pingback: mcdonalds coupons

 125. Pingback: The 15 Minute Manifestation

 126. Pingback: find places to eat near me

 127. Pingback: Read More Here

 128. Pingback: walmartone login

 129. Pingback: سریال شهرزاد فصل سوم قسمت دوم

 130. Pingback: emergency plumber ealing

 131. Pingback: best mountain bike helmet

 132. Pingback: webpage

 133. Pingback: instagram hack 2

 134. Pingback: best free porn sites

 135. Pingback: 192.168.l.254

 136. Pingback: I thought about this

 137. Pingback: سریال شهرزاد

 138. Pingback: https://myspace.com/texassports3

 139. Pingback: Photography Quinceañera

 140. Pingback: stick games

 141. Pingback: liberty auto insurance Michigan

 142. Pingback: melasma cream

 143. Pingback: medicine for acidity and gas

 144. Pingback: replica louboutin shoes

 145. Pingback: http://2ch-ranking.net/redirect.php?url=http://inflacare.imbb.forth.gr/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=riflechief8

 146. Pingback: http://nom8352.tistory.com

 147. Pingback: free porn websites

 148. Pingback: daftar bermain judi dadu android

 149. Pingback: check my source

 150. Pingback: watch this video

 151. Pingback: Withdraw Bitcoin to Bank Account

 152. Pingback: https://ventvox.tumblr.com

 153. Pingback: http://mutui-online.org/

 154. Pingback: MESSENGER BAG

 155. Pingback: live sex webcam

 156. Pingback: Forbidden Playground

 157. Pingback: free porn site

 158. Pingback: Crypto Currency

 159. Pingback: Mandy Flores Mom And Stepson Share A Bed

 160. Pingback: Asbestos Watch Brisbane

 161. Pingback: Whataburger survey free burger coupon

 162. Pingback: online shopping

 163. Pingback: Asbestos Watch Perth

 164. دانلود آهنگ جدید

  2 marca 2018 at 14:38

  دانلود آهنگ جدید
  http://arammusic.ir/

 165. Pingback: take surveys for cash info

 166. Pingback: reputation protect

 167. Pingback: Check This Out

 168. Pingback: click to read more

 169. Pingback: porn videos

 170. Pingback: รับทำวีซ่าเชงเก้น

 171. Pingback: fake shoes online

 172. Pingback: Read Full Article

 173. Pingback: check out the post right here

 174. Pingback: cheap ray ban sunglasses melbourne

 175. Pingback: Source

 176. Pingback: cheap travels

 177. Pingback: Sex Toy Store

 178. Pingback: as belezas do nordeste

 179. Pingback: Online Pokies

 180. Pingback: Pokies

 181. Pingback: Interior Design Ideas

 182. Pingback: how to dispute credit inquiries

 183. Pingback: Pussy Pressure Points Julia Ann

 184. Pingback: Pot O'Dongs Eva Notty Carolina Sweets

 185. Pingback: matthew pillmore

 186. Pingback: Look At This

 187. Pingback: https://www.google.com.hk/url?sa=t&source=web&url=https://www.forbiddenplaygroundxxx.com

 188. Pingback: replica china christian louboutin shoes

 189. Pingback: wnetrz

 190. Pingback: instagram like bot

 191. Pingback: Tratamento de Alcoolismo

 192. Pingback: escort in lahore

 193. Pingback: zac davis drone works

 194. Pingback: http://european.quotegranite.com/NewQuote#/scope

 195. Pingback: Check This Out

 196. Pingback: siófok taxi

 197. Pingback: you can try this out

 198. Pingback: quickin loans

 199. Pingback: see this website

 200. Pingback: payday loans davenport ia

 201. Pingback: this post

 202. Pingback: inflatable hire

 203. Pingback: ท่อประปา

 204. Pingback: วิธีทําให้ผิวขาว

 205. teds plans pdf

  26 marca 2018 at 18:26

  Hey I know this is off topic but I was wondering if you
  knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates.

  I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would
  have some experience with something like this. Please let me know
  if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.

 206. Pingback: nfa435 driver

 207. Pingback: Get More Information

 208. Pingback: cheap ray bans real

 209. mobile porn

  29 marca 2018 at 01:44

  Thanks a bunch for sharing this with all
  people you really understand what you are talking approximately!
  Bookmarked. Kindly additionally consult with my site =).
  We will have a hyperlink exchange agreement among us

 210. Pingback: http://finnzdyty.blog2learn.com

 211. Pingback: http://securityphotography.unblog.fr/

 212. Pingback: porn videos

 213. Pingback: Read Full Report

 214. Pingback: wilhelm willeke balmaceda

 215. Pingback: Rosia

 216. Pingback: Li

 217. Pingback: wedding gowns toronto

 218. Pingback: look at this web-site

 219. Pingback: Cleo Nibbe

 220. Pingback: https://www.goodreads.com/user/show/80275742-johnmekio

 221. Pingback: montaj aer conditionat ieftin bucuresti

 222. Pingback: discoteche versilia

 223. Pingback: SMS lån

 224. Pingback: porn

 225. Pingback: Cheap Oakleys for Women

 226. Pingback: science-based diet

 227. Pingback: cholotube

 228. Pingback: best colon cleanse

 229. Pingback: weight loss system

 230. Pingback: healthy diet

 231. Pingback: Neha Kakkar

 232. Pingback: Home Page

 233. Pingback: Viagra Sans Ordonnance

 234. Pingback: pop over to this website

 235. Pingback: heath anthony butler

 236. Pingback: michael kors outlet wallets

 237. Pingback: Exchange Cryptocurrency to US Dollars

 238. Pingback: cardboard games

 239. Pingback: amolatina official

 240. Pingback: datacentre equipment disposal

 241. Pingback: computer disposal companies

 242. Pingback: club barcelona

 243. Pingback: Phẫu Thuật Hàm Hô

 244. Pingback: gepi.info

 245. Pingback: jake burgess springfield mo

 246. Pingback: roofing contractors

 247. Pingback: blog

 248. Pingback: my latest blog post

 249. Pingback: www.saham.news

 250. Joye

  24 kwietnia 2018 at 17:43

  very good, thanks

 251. Pingback: Richelle Ryan Christening The Cougar

 252. Pingback: Rich Fucks Part 4 Bridgette B Toni Ribas Xander Corvus

 253. Pingback: Bernardina

 254. Pingback: Kiera Winters Brandi Love Moms Teach Sex Caught With Your Pants Down

 255. Pingback: best essay writers

 256. Pingback: Clairvoyance

 257. Pingback: tamil movies download

 258. Pingback: oakley stores australia

 259. Pingback: More Info

 260. taba

  2 maja 2018 at 22:10

  good luck. thanks

 261. Pingback: business

 262. Pingback: Recommended Reading

 263. Pingback: it disposal companies

 264. Pingback: seo experts in Multan

 265. Pingback: check this out

 266. Pingback: Full Report

 267. Pingback: canada goose soho store

 268. Pingback: aaron woodman los angeles

 269. Pingback: Phone Number Scraper

 270. Pingback: matthew pillmore

 271. Pingback: drone works zac

 272. Pingback: real instagram likes

 273. Pingback: travel social

 274. Pingback: Black Money Pouch Server Apron - Select Color : Black

 275. Pingback: payday loans

 276. Pingback: tanie busy polska szwajcaria

 277. Pingback: https://www.acheinabaixada.com.br/

 278. Pingback: IOS

 279. Pingback: Peer Review

 280. Pingback: high admin cost

 281. Jones

  17 maja 2018 at 10:20

  Thanks Good Luck

 282. Pingback: befollowers scam

 283. Pingback: capodanno versilia

 284. Pingback: discoteche versilia

 285. wigs

  18 maja 2018 at 15:07

  Howdy I am so happy I found your blog page, I really found you by accident, while I was researching on Askjeeve for something else, Anyhow
  I am here now and would just like to say cheers for
  a fantastic post and a all round thrilling blog (I also love
  the theme/design), I don’t have time to read it all at the minute but I have bookmarked it and
  also included your RSS feeds, so when I have time I will be back
  to read much more, Please do keep up the great work.

 286. Pingback: Levi

 287. Pingback: web development in new york

 288. Pingback: https://www.leblogduhacker.fr/pirater-un-compte-facebook/

 289. Pingback: Samsung wholesale

 290. Pingback: James Vertzayias

 291. Pingback: http://kiehlmann.co.uk/Check_Out_Out_This_Short_Article_On_On-line_Shopping_That_Delivers_Numerous_Good_Strategies..._Tip_Number_46_From_671

 292. Pingback: bigg boss 12 watch online

 293. Pingback: http://xue.medellin.unal.edu.co/grupois/wiki/index.php/User:RondaFishbourne

 294. Pingback: Finity Group

 295. Pingback: casino

 296. Pingback: facebook exposed

 297. Pingback: cellular mini blinds

 298. Pingback: honeycomb cordless blinds

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra