Z kraju

Prof. Pawłowicz: Kolejna odsłona zdrady Polski

Poseł prof. Krystyna Pawłowicz w sposób krótki i ostry skomentowała pomysły opozycji totalnej spotkania się z kanclerz Angelą Merkel. „Kolejna odsłona ZDRADY polskich interesów, zdrady Polski” podsumowała na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„”Liderzy” polskiej opozycji będą „rozmawiać” ze swą niemiecką szefową, kanclerz A. Merkel, usiłującą osłabiać i podporządkować Polskę interesom Niemiec. Aby nie wyciekło do opinii publicznej, o czym – pospiskują o „sprawach polskich” w niemieckiej ambasadzie. Pani kanclerz wie, jak będąc gościem polskiego znienawidzonego przez Niemców rządu zrobić temu rządowi „na złość” i w oczach polskiej opinii upokorzyć go.” dodała prof. Pawłowicz.

W jej ocenie to „Nietakt ze strony Niemców, skandal upokarzania swego państwa przez polską targowicę, kolejna odsłona”. „Ciekawe, czy cały „rząd cieni”, bo tam sami „liderzy”, pójdzie do niemieckiej ambasady złożyć na Polskę donosy i poprosić o bezwzględność i sankcje dla swego państwa.” zastanawiała się.

„Pani kanclerz przyjmie to poselstwo i jego prośby ze zrozumieniem, i zapewne przychyli się, np poprzez swą UE, do woli „polskiego społeczeństwa”.” suponowała, zwracając się do Polaków, ażeby dobrze to sobie zapamiętali.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

217 komentarzy

217 Komentarzy

 1. viagra

  15 listopada 2017 at 21:10

  I’ve bookmarked it in my google bookmarks.

 2. epson printer drivers

  5 grudnia 2017 at 11:04

  It as just letting clientele are aware that we are nevertheless open up for home business.

 3. Shop Used Cars

  27 grudnia 2017 at 03:53

  Keep functioning ,great job!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra