Z zagranicy

Telewizyjna kreskówka robi niemieckim dzieciom pranie mózgów, zachęcając je do przyjmowania muzułmańskich imigrantów [WIDEO]

Niemiecka telewizja ZDF za pieniądze niemieckich podatników wyprodukowała kreskówkę, w której kreśli nieprawdziwy obraz muzułmańskich imigrantów, aby przekonać dzieci do ich akceptowania. Jest ona emitowana na kanale dla najmłodszych.

Zdaniem twórców kreskówki nie jest prawdą, że wielu uchodźców z Syrii trafia do Niemiec, ponieważ – jak twierdzą – jedynie 4 proc. (120 tys.) z nich przybyło do kraju Angeli Merkel, większość natomiast – 2,7 mln – trafiło do krajów sąsiadujących z Syrią.

Wyemitowany w telewizji ZDF film dla dzieci przekonuje, że to przesąd, że uchodźcy kosztują pieniądze niemieckiego podatnika i odbierają mu miejsca pracy. „Naukowcy twierdzą, że jest bardzo ważnym, aby jak najwięcej imigrantów i uchodźców docierało do Niemiec, ponieważ problemem Niemiec jest to, że brakuje im ludzi do wykonywania pewnych prac” przekonują twórcy filmu. Niemieckie dzieci dowiadują się także, że „wielu uchodźców jest świetnie wykształconych, studiowało na uniwersytecie lub pracowało przez dłuższy czas przy pewnych pracach, co oznacza, że mogą rozwiązać problem braku pracowników”, a dzięki temu mogą dwukrotnie zwiększyć dobrobyt Niemiec ze względu na swoje zarobki. Zdaniem twórców filmu zarobione przez nich pieniądze wchodzą w skład PKB Niemiec. W rzeczywistości Niemcy wypłacają muzułmańskim imigrantom zasiłki, a kanclerz Angela Merkel musiała na opiekę dla uchodźców wyłożyć bagatela – czego nie omieszkał jej wytknąć brytyjski dziennik „Express” – w przeliczeniu 26 mld funtów, w tym 3 mld tylko w tym roku.

Na koniec swojego wywodu twórcy filmu wmawiają dzieciom, że uchodźcy mają wprawdzie inną kulturę i inny język, ale spokojnie można obok nich żyć, a jeżeli zostaną ciepło przyjęci, szybciej dobrze poczują się w nowym kraju i łatwiej zintegrują z jego społeczeństwem. Cóż, sądząc po liczbie dokonywanych gwałtów, już świetnie czują się w państwie niemieckim, ale o gwałtach, rozbojach i innych przestępstwach dokonywanych przez muzułmańskich przybyszów niemieckie dzieci z propagandowej kreskówki się nie dowiedzą.

Wszystko wskazuje na to, że w Niemczech propaganda działa dokładnie tak samo, jak w ZSRR, tyle że jest skuteczniejsza i nowocześniejsza. Kiedy w końcu – a jest to jedynie kwestią czasu – muzułmańscy imigranci w tym kraju chwycą za broń i staną do dżihadu, propagandowe organa niemieckiego rządu będą zapewne twierdziły w oficjalnych komunikatach, że islamiści przyszli z „bratnią pomocą”, ponieważ Niemcy są zbyt słabo rozwinięci, aby poradzić sobie z wolnością i ją dobrze wykorzystać.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

111 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra