Z zagranicy

Telewizyjna kreskówka robi niemieckim dzieciom pranie mózgów, zachęcając je do przyjmowania muzułmańskich imigrantów [WIDEO]

Niemiecka telewizja ZDF za pieniądze niemieckich podatników wyprodukowała kreskówkę, w której kreśli nieprawdziwy obraz muzułmańskich imigrantów, aby przekonać dzieci do ich akceptowania. Jest ona emitowana na kanale dla najmłodszych.

Zdaniem twórców kreskówki nie jest prawdą, że wielu uchodźców z Syrii trafia do Niemiec, ponieważ – jak twierdzą – jedynie 4 proc. (120 tys.) z nich przybyło do kraju Angeli Merkel, większość natomiast – 2,7 mln – trafiło do krajów sąsiadujących z Syrią.

Wyemitowany w telewizji ZDF film dla dzieci przekonuje, że to przesąd, że uchodźcy kosztują pieniądze niemieckiego podatnika i odbierają mu miejsca pracy. „Naukowcy twierdzą, że jest bardzo ważnym, aby jak najwięcej imigrantów i uchodźców docierało do Niemiec, ponieważ problemem Niemiec jest to, że brakuje im ludzi do wykonywania pewnych prac” przekonują twórcy filmu. Niemieckie dzieci dowiadują się także, że „wielu uchodźców jest świetnie wykształconych, studiowało na uniwersytecie lub pracowało przez dłuższy czas przy pewnych pracach, co oznacza, że mogą rozwiązać problem braku pracowników”, a dzięki temu mogą dwukrotnie zwiększyć dobrobyt Niemiec ze względu na swoje zarobki. Zdaniem twórców filmu zarobione przez nich pieniądze wchodzą w skład PKB Niemiec. W rzeczywistości Niemcy wypłacają muzułmańskim imigrantom zasiłki, a kanclerz Angela Merkel musiała na opiekę dla uchodźców wyłożyć bagatela – czego nie omieszkał jej wytknąć brytyjski dziennik „Express” – w przeliczeniu 26 mld funtów, w tym 3 mld tylko w tym roku.

Na koniec swojego wywodu twórcy filmu wmawiają dzieciom, że uchodźcy mają wprawdzie inną kulturę i inny język, ale spokojnie można obok nich żyć, a jeżeli zostaną ciepło przyjęci, szybciej dobrze poczują się w nowym kraju i łatwiej zintegrują z jego społeczeństwem. Cóż, sądząc po liczbie dokonywanych gwałtów, już świetnie czują się w państwie niemieckim, ale o gwałtach, rozbojach i innych przestępstwach dokonywanych przez muzułmańskich przybyszów niemieckie dzieci z propagandowej kreskówki się nie dowiedzą.

Wszystko wskazuje na to, że w Niemczech propaganda działa dokładnie tak samo, jak w ZSRR, tyle że jest skuteczniejsza i nowocześniejsza. Kiedy w końcu – a jest to jedynie kwestią czasu – muzułmańscy imigranci w tym kraju chwycą za broń i staną do dżihadu, propagandowe organa niemieckiego rządu będą zapewne twierdziły w oficjalnych komunikatach, że islamiści przyszli z „bratnią pomocą”, ponieważ Niemcy są zbyt słabo rozwinięci, aby poradzić sobie z wolnością i ją dobrze wykorzystać.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Seba

  6 lutego 2017 at 12:26

  Dlatego nasz rząd zamiast ocieplać stosunki z Niemcami powinien zacząć budować wysoki mur. Musi do nas dojsc ze wkrótce będziemy sasiadowali z islamskim państwem które bardzo szybko się zradykalizuje. To nie będzie dobry partner do rozmowy.

  • PrawDziwek

   6 lutego 2017 at 17:06

   Amen.

 2. piernik

  6 lutego 2017 at 23:09

  glupota szwabow raczej nie ma sie co martwic.Im slabsza IV rzesza tym lepiej dla Polski.Mamy bogate doswiadczenia w wygrywaniu z bisurmanami,a ze szwabami to jakos nie umiemy wygrywac,wiec dobra nasza!

  • tarpan

   7 lutego 2017 at 12:15

   wszystkie konflikty z Niemcami w końcu wygraliśmy. Minęło 1000 lat a granica dalej na Odrze.Więcej wiary w nas.

 3. Octavio Palombo

  21 lutego 2017 at 16:06

  permaculture design

 4. Hollis Vicker

  22 lutego 2017 at 08:34

  ecuador vs honduras

 5. Lino Virag

  22 lutego 2017 at 08:54

  health supplements

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra