Z kraju

Kanclerz Niemiec spotkała się z Prezydentem Andrzejem Dudą [ZDJĘCIA!]

7 lutego 2017 roku o godz. 15.45 w Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z Kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Angelą Merkel.

Politycy rozmawiają m.in. o relacjach euroatlantyckich, kwestiach bezpieczeństwa Europy, przyszłości naszego kontynentu oraz stosunkach dwustronnych między Polską i Niemcami.

Źródło: prezydent.pl

Fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Tomek

  7 lutego 2017 at 18:25

  Dlaczego mam wrazenie, ze nic i tak sie nie dowiem z tego spotkania…? Znam noemoaszkow za dobrze i wiem, ze jak cos chca,to bedzie to czasem „pol legalnie” i po cochu, natomiast do obrazania to sa pierwsi i krzycza ile sil w plucach – immi, demokracja i takie tam pierdy.

 2. tma

  7 lutego 2017 at 19:15

  Urodziwa ta Angela.

 3. Kwal

  7 lutego 2017 at 20:13

  To jest poniżające dla Polski i Polaków że Pani Merkel rozmawiała w swojej ambasadzie ze zdrajcami Polskiej Racji Stanu a z Panem Kaczyńskim w hotelu „Bristol”…To jest rzecz skandaliczna ! Pan Kaczyński powinien odmówić spotkania…

 4. Kwal

  7 lutego 2017 at 21:44

  Niemcy tylko udają, że miękną. Plan Mittel Europa obowiązuje nadal i nie bądźmy naiwni i łatwowierni że jest inaczej. Polska nie ma żadnego znaczenia…jesteśmy po prostu za słabi a parafrazując potomka naszego wielkiego pisarza Henryka Sienkiewicza istniejemy tylko teoretycznie…A tym, żeby Polska istniała nikt obcy nie jest zainteresowany a już na pewno nie Niemcy…szczególnie Niemcy. To My jako Naród powinniśmy być tym zainteresowani bo Polska jest potrzebna Nam i tylko Nam…

 5. Jan

  7 lutego 2017 at 21:56

  lewactwo planuje znowu jakis zamach????,dziwne spotkanie merkel z duda w 4 oczy????,kidys taka ryza swinia zdrajca i folksdojcz zwany premierem i tw oscar spotkał sie z kacapskim psychopata putinem na molo w sopocie a pozniej byl zamach pod smoleńskiem,co tym razem zaplanowali zrobic zlego ???,moze chodzi o brata zamordowanego lecha,jaroslawa?,cos lewaki planuja bo traca grunt w europie,musza robic zamachy zeby sie utrzymac przy korycie?

 6. maki

  8 lutego 2017 at 07:32

  Zachowujcie choć pozory. Kto jest gospodarzem w Polsce? Powinno byc:
  Prezydent A. Duda spotkał się z Kanclerz…. a nie na odwrót. Smutne, że nawet portal prawicowy(?) nie ma szacunku do swojego kraju!

  ps. ten błąd(?) był popełniany nagminie we wszystkich „mediach”

 7. Leopoldo Roatch

  22 lutego 2017 at 08:33

  Ambien online

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra