Felieton

Część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci

Nienawiść, jaką można dostrzec w komentarzach w mediach społecznościowych po wypadku samochodu wiozącego Panią Premier pokazuje, że spór polityczny w Polsce nie jest podobny do innych, w innych krajach naszego kręgu kulturowego.

Nie jest to spór polityczny, ale zimna wojna domowa.

Radość z wypadku szefa rządu, żałowanie że Pani Premier nie zginęła, życzenia śmierci – wszystko to pokazuje, że, ludzie określający się jako przeciwnicy rządu nie widzą nic złego w tym, żeby przedstawicieli przeciwnej opcji spotkało fizyczne unicestwienie – śmierć w wypadku a może i w zamachu.

Prawdopodobnie, gdyby zamiast do wypadku samochodowego doszło do zamachu to komentarze w internecie byłyby podobne. Wystarczy sobie przypomnieć co ci sami ludzie wypisywali po śmierci polskiej elity w samolocie niedaleko Smoleńska.

A więc właściwie po wczorajszym wieczorze wszystko jest jasne – część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci.

I należy z tego wyciągnąć wnioski. I polityczne i osobiste.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

59 komentarzy

59 Komentarzy

 1. m

  11 lutego 2017 at 11:27

  „ESBECKI GAMBIT” Aleksander Ścios – https://bezdekretu.blogspot.com/2017/02/esbecki-gambit.html#comment-form
  CZYTAJCIE ŚCIOSA! Z komentarzami pod tekstami.

  • gieptil

   11 lutego 2017 at 12:38

   Już mógłbyś przestać tego Ściosa reklamować. Tępa gorliwość tego facecika w służeniu USA i Izrael, każe podejrzewać że to jakaś stara komucha czerwony aparatczyk, co karierę być może zaczynał jeszcze za samego tow. Stalina. Wtedy co jasne wychwalał bez pamięci przecudny Związek Radziecki. Tępa gorliwość neofity wyraźnie pokazuje ślady z jakiej szajki Ścios się wywodzi, z szajki czerwonych pająków. Zresztą nie on jedyny, te czerwone złodziejskie pijawy chętnie się przewerbowały na Amerykanów i wciąż nas dręczą swoimi tyradami.

 2. gieptil

  11 lutego 2017 at 12:58

  Ta część publiczności to przede wszystkim agentura. Jest od pewnego czasu opcja grzania, czyli podnoszenia temperatury w Polsce, wszyscy muszą się znienawidzić. Ma być w końcu jakaś mordercza wojna, jak nie z Rosją, to z Ukrainą, albo choć domowa, a najlepiej wszystkie na raz. I tak tysiące agenciaków podgrzewa temperaturę sporów w Polsce, od lat zresztą. I te agenciaki są po wszystkich stronach sporu.
  To zgodnie ze pewną starą zasadą. Po czym mianowicie rozpoznawali się agenci Ochrany podczas manifestacji przeciw carowi? Po tym że najgłośniej krzyczeli „precz z carem”.

  • pe

   11 lutego 2017 at 17:57

   Ta częsc publiczności to polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, której korzenie nikną w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej ( Michalkiewicz). Do tego nalezy dodac agenturę PPP(Braun).

   • Andrzej Sokół

    12 lutego 2017 at 15:02

    co to jest PPP(Braun) oświeć człeka.

    • Dubeltówka na śrut

     16 lutego 2017 at 10:50

     Państwo Położone w Palestynie.

     Czytaj i słuchaj Brauna na Youtube czy gdzie indziej na wyszukiwarce wklepując jego imię i nazwisko to będziesz bardziej na pulsie.
     Polecam także:
     Michalkiewicz.pl
     Dakowski.pl
     czy
     warszawskagazeta.pl
     To przykłady ale w 100% prawdziwe i co najważniejsze potwierdzające się w życiu z zadziwiającą trafnością ocen!

  • gieptil

   11 lutego 2017 at 22:27

   Obecna sytuacja dokładnie przypomina to co było na jesieni 81 roku ( tuż przed Stanem Wojennym ). Napięcie rosło, kolejne awantury i prowokacje, ktoś kogoś pomalował klejem do plakatowania, ZOMO spacyfikowało protest w szkole strażaków, milicjant/esbek pobił na oczach tłumu kobietę na rynku w Katowicach co rozprowadzała z nyski bibułę. Napięcie rosło, i było podgrzewane przez ludzi z obydwu stron. Oczywiście jakieś ludziki z aparatu komunistycznego grzali temat, kto im wydawał rozkazy sprawa do dzisiaj niewyjaśniona. Ale też grzali temat prowokatorzy i idioci po stronie Solidarności. Sprawa prowokatorów też do dzisiaj nie wyjaśniona.
   Natomiast idioci? Proszę, już wyjaśniam. Kiedy siedziałem w internowaniu w Uhercach Mineralnych przychodził do naszej celi często taki wielki bardzo sympatyczny, życzliwy ludziom grubas wagi ponad 120 kilogramów ( cele mieliśmy otwarte ). I on raz opowiedział. Tak mówi, jak mnie internowali to ja nie byłem kozak, bałem się, bo zaraz mi przypomnieli – co ty kurwa krzyczałeś o tych 15 calowych gwoździach, jak mnie strażnik prowadził później do celi to tłukł mnie kajdankami po karku. A o co chodziło z tymi gwoździami? On tuż przed Stanem Wojennym zrobił wiec załogo w swojej fabryce gwoździ i drutu ( ona chyba była w Gliwicach ). I on tak krzyczał do załogi – to był nasz wielki błąd, że zaprzestaliśmy produkcji gwoździ 15 calowych, bo trzeba by teraz każdemu komuchowi wbić taki gwóźdź w czaszkę. Tekst mocny, ale ja myślę że on nie był prowokatorem, on był głupi. Gdy rozum umiera, budzą się demony.
   Ja na jesieni 81 roku namawiałem, aby tonować konflikt, bo wisi w powietrzu duża krwawa konfrontacja. Przez co po raz kolejny zarobiłem na opinię agenta bezpieki. Żeby była jasność tylko u niektórych, ci co mnie dobrze znali nie kupowali tych pomówień.

   • gieptil

    11 lutego 2017 at 22:44

    A swoją drogą Targalski był wtedy wciąż w PZPR, i równocześnie współpracował w KOR. Teraz robi za wybitnego antykomucha co by te 15 calowe gwoździe wbijał i wbijał w czaszki komuchów. Wtedy jeszcze manewrował zręcznie między obydwoma opcjami. Warszawka hitlerawka ma swoje sprytne taktyki.

 3. gosc

  11 lutego 2017 at 13:08

  Ci ludzie sieją nienawiść – Michnik, Lis, TVN, a za nimi setki baranów, którzy uznają że to właściwe zachowanie. Jest to obrzydliwe, może też doprowadzić do zamachów. PiS wybrał pobłażliwość i niestosowanie prawa wobec nienawistnego bydła – no to ma efekty.

  • Codreanu

   11 lutego 2017 at 14:51

   Dokładnie gościu. PiS powinien wybić ich wszystkich, zaczynając od Stonogi, Ziemkiewicza, Hartmana oraz wielu innych, którzy pogardliwie wyrażają się o Polakach. Zamiast tego, PiS przejmuje się tym, że ktoś na 2 końcu świata napisze „polskie obozy koncentracyjne”.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 10:54

    To nie ktoś a tacy sami jak i Ty mający dokładnie ten sam stosunek do tej potwarzy dla Polakow.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 10:54

    To nie ktoś a tacy sami jak i Ty mający dokładnie ten sam stosunek do tej potwarzy dla Polakow.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 11:04

    I jeszcze jedno:
    Nie mieszaj wielkiego patriotę i Polaka Ziemkiewicza z waszym Hartmanem!

    Rozumiem że drobne krętactwo masz głęboko w sobie ale poproszę o odrobinę samokrytyki zanim coś tutaj po polsku napiszesz!

 4. Soroka

  11 lutego 2017 at 13:14

  „Część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci”
  Tak, ale ja nie wkładałbym wszystkich do jednego worka publiczności.
  Po drugiej wojnie światowej Polska została pod ruską okupacją, a tą okupację uskuteczniała przy pomocy swoich funkcjonariuszy udających Polaków i samych Polaków, którzy najęli się do ruskiej służby. Taki stan mamy do dzisiaj i to ci funkcjonariusze ruskiego okupanta wespół ze swoimi sojusznikami niemieckimi takie życzenia składają. Oni w Polsce cały czas są panami, wysokie płace, bycie ponad prawem, wysokie emerytury, złodziejski biznes itd.i dalej tymi panami chcą być.
  Zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu, bo inaczej nigdy nie wyjdziemy spod tej okupacji!

 5. Pingback: Wypadek premier Beaty Szydło! Przegląd informacji! – Site Title

 6. last_starfighter

  11 lutego 2017 at 15:52

  Rządzącym nie życzę dobrze ze względu na kontynuację kursu ekonomicznej tyranii obranego przez (nie)rząd pełowców. Nie znaczy to, że cieszyłbym się z przewrotu w wykonaniu agentury niemiecko-soroszowskiej. PiS to nędza ale potencjalni następcy (mogący liczyć na masowe poparcie) wyglądają na jeszcze gorszych. Pozostaje znosić cierpliwie głupstwa PiSu i cieszyć się z ważnych drobiazgów, jak choćby zastopowanie rozdzielnika „uchodźców”.

 7. Zona

  11 lutego 2017 at 19:46

  Tak swoją drogą to gdzie był autor że nie dostrzegł iż nawet na tym portalu co trzeci komentarz ma na celu zabijanie kogoś… No ale ich „lewaków”, „liberałów”, „socjalistów”, „komuchów”, „agentów”, „kodomitów” można a nawet trzeba nienawidzić a jaśnie oświeconych obecnie nam panujących to już nie. Nienawidzić „naszych” to przecież zdrada. „I należy z tego wyciągnąć wnioski. I polityczne i osobiste.” A konkretnie jakie, zamknąć pół kraju?

 8. wiesscar

  12 lutego 2017 at 02:44

  Krytykowalem nieostrozna jazde auta Komorowskiego, Jacka Kurskiego, Macierewicza. Nie mozna sobie rajdow po polskich drogach urzadzac.

  Odnosnie tego ze magdalenka chce fizycznego unicestwienia wladzy antymagdalenki to fakt.
  Katastrofa w Smolensku i potem mataczenie śledztwa to nie przypadek.
  Poza magdalenka podejrzewam Rosjan, Niemcow, Zydow, masonow.

 9. Andrzej Sokół

  12 lutego 2017 at 14:36

  Dwie uwagi do tego co napisał Pan Świrski:
  1/ o jakiej elicie Pan mówi, co Pan ma na myśli, bo wg mnie samolot był napchany głównie etatystami którzy od dwudziestu kilku lat zasiadali to na jednej to na drugiej posadzie i nic szczególnego nie zrobili i niczym się nie wyróżnili, była tam nawet grupa szkodników,
  2/ jak ktoś się bardzo spieszy i naraża innych na śmierć, łamiąc nie przepisy ale już zasady ruchu drogowego, to na co zasługuje, ludzie mają już dosyć tego cwaniactwa.
  I jeszcze podsumowanie: przed upadkiem pycha kroczy, pamiętaj Pan o tym Panie Świrski!

 10. ponton

  13 lutego 2017 at 18:47

  To że hołata z kod i Prl iPrl-bis opluwa rząd P.S-u to normalne a co robi prawica kanapowa?

 11. jakie leki powodują poronienia

  15 lutego 2017 at 04:09

  If any flare-up persists past this time period, or if the pimples worsens,quite than improves overall at any time, then the dermatologist must be consulted.my weblog :: Acne: Causes, Diagnosis and How to Get Rid of Acne – Medical News …

 12. piernik

  15 lutego 2017 at 23:05

  ja mysle,ze wiekszosc ludzi zyczy smierci nie tylko pisuarom ,ale WSZYSTKIM pasozytom zwanym politykami i dobrze by bylo gdydby te kanalie wyciagnely z tego wnioski!

 13. Pauline Protas

  19 lutego 2017 at 18:22

  bingo game terms

 14. Basil Sison

  20 lutego 2017 at 23:02

  work online

 15. Curtis Witts

  21 lutego 2017 at 16:13

  Advogado familia

 16. Reyes Stachowski

  22 lutego 2017 at 08:56

  click to find out more

 17. Nisha Visor

  22 lutego 2017 at 08:56

  Home made shampoo

 18. Magdalena Nakajima

  23 lutego 2017 at 21:53

  zabawki edukacyjne

 19. bdsm lovers

  6 marca 2017 at 13:33

  GZYT4H This excellent website certainly has all the information and facts I needed about this subject and didn at know who to ask.

 20. cialis

  21 marca 2017 at 18:08

  Get reliable cialis paypal payment at the best site for nutritional centers at Sensational.

 21. Denver Hartwell

  8 maja 2017 at 00:37

  peixoto swim

 22. http://mobsex.mobi

  16 maja 2017 at 10:13

  I have been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.

 23. judi poker online

  25 maja 2017 at 12:56

  Część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci – Prawy.pl

 24. navy feather fascinator

  26 maja 2017 at 17:15

  You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something which I think I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me. I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

 25. Jackie Cespedes

  27 maja 2017 at 04:34

  You are a very smart individual!

 26. blog tutorial

  30 maja 2017 at 20:23

  If you happen to be nevertheless upon the fence: grab your favourite earphones, thoughts down in direction of a Least complicated Order and request in direction of plug them into a Zune then an iPod and look at which a single seems improved in direction of your self, and which interface will make your self smile extra. Then you will realize which is instantly for on your own.

 27. free flight simulator

  2 czerwca 2017 at 03:57

  Thanks for your write-up. What I want to say is that while searching for a good on the web electronics go shopping, look for a web-site with total information on critical factors such as the security statement, safety measures details, payment methods, and also other terms as well as policies. Usually take time to investigate the help in addition to FAQ areas to get a superior idea of what sort of shop functions, what they are able to do for you, and ways in which you can maximize the features.

 28. website tips

  5 czerwca 2017 at 09:04

  Sorry for the massive review, nevertheless I’m Quite loving the refreshing Zune, and be expecting this, as well as the Terrific critiques some other These consist of published, will support on your own determine if it can be the directly choice for you.

 29. website tips

  5 czerwca 2017 at 16:03

  Sorry for the huge critique, however I’m definitely loving the contemporary Zune, and expect this, as effectively as the ideal opinions some other people in america consist of composed, will help by yourself come to a decision if it truly is the specifically choice for yourself.

 30. any url

  8 czerwca 2017 at 17:10

  The Zune concentrates on getting a Moveable Media Player. Not a web browser. Not a recreation machine. Probably within just the long run it’ll do even superior inside of people areas, yet for now it can be a exceptional direction toward organize and listen towards your songs and motion pictures, and is devoid of peer in just that respect. The iPod’s rewards are its website checking out and apps. If all those good a lot more compelling, quite possibly it is your excellent conclusion.

 31. blog tips

  8 czerwca 2017 at 21:52

  The Zune concentrates on staying a Moveable Media Player. Not a world wide web browser. Not a recreation machine. Maybe in just the long term it will do even much better in just people areas, yet for at this time it’s a Great direction to organize and pay attention towards your songs and flicks, and is without the need of peer within that regard. The iPod’s strengths are its net checking out and purposes. If those solid extra powerful, maybe it is your easiest decision.

 32. ormekur kat sverige

  9 czerwca 2017 at 10:24

  I don’t even know how I finished up right here, but I believed this put up used to be great. I don’t understand who you might be but certainly you are going to a well-known blogger should you aren’t already 😉 Cheers!

 33. many sites

  9 czerwca 2017 at 17:15

  The Zune concentrates upon being a Moveable Media Player. Not a website browser. Not a video game machine. Quite possibly within just the potential it’ll do even far better within just those people areas, nevertheless for at present it really is a remarkable direction towards arrange and hear in direction of your new music and films, and is without peer within just that regard. The iPod’s strengths are its website going to and apps. If individuals reliable even more compelling, quite possibly it is your best determination.

 34. site tutorial

  10 czerwca 2017 at 08:54

  This is taking a bit far more subjective, nonetheless I a great deal desire the Zune Sector. The interface is colourful, includes additional flair, and some amazing functions together with ‚Mixview’ that make it possible for on your own all of a sudden perspective equivalent albums, music, or other buyers equivalent towards what you happen to be listening to. Clicking upon one particular of these will heart upon that item, and an additional set of „neighbors” will occur into viewpoint, enabling you in direction of navigate about investigating through equivalent artists, new music, or people. Speaking of consumers, the Zune „Social” is furthermore best entertaining, allowing on your own track down many others with shared preferences and turning out to be buddies with them. Oneself then can pay attention in direction of a playlist intended based upon an amalgamation of what all your friends are listening in the direction of, which is also enjoyable. People worried with privateness will be relieved toward realize on your own can stop the community in opposition to observing your personal listening behavior if by yourself as a result select.

 35. Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 36. best shoe shopping websites

  12 czerwca 2017 at 19:26

  The other aspect of the story was the practical software program development on the web.|Sure, only the best leading high quality pearl jewellery! All you have to do is surf a couple of on-line shopping websites and location an purchase for the item you want to have. There is continuity of work even with out power.|One of the most well-liked is the Goal Credit score Card. They, really, make their pants for short girls and numerous petite measurements I swear start at 5’4″. For instance, one for your Twitter and 1 for YouTube movies.|This includes goods for each men and women with a number of sub sections for both. You can check out numerous colors and even test new colours on him/her. Both of these kinds are provided by the Nationwide Goal Bank.|Food, Wonderful Meals: Many households get stung by the higher costs on food, consume and snacks while on days out.

 37. Al

  13 czerwca 2017 at 01:20

  He de decir que me encanta este post. Llega a la mente y al corazón! Gracias por compartir tus reflexiones y tus conocimientos, tan enriquecedores.

 38. under armour shop melbourne

  15 czerwca 2017 at 05:20

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 39. recycle lithium ion batteries bracknell

  17 czerwca 2017 at 23:09

  I’ve been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.

 40. recycle lithium ion batteries slough

  17 czerwca 2017 at 23:10

  Unquestionably believe that which you stated. Your favorite reason appeared to be on the web the easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people think about worries that they just don’t know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side effect , people could take a signal. Will likely be back to get more. Thanks

 41. recycle lithium ion batteries thatcham

  18 czerwca 2017 at 08:55

  Good – I should definitely pronounce, impressed with your website. I had no trouble navigating through all the tabs as well as related information ended up being truly easy to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme . a tones way for your customer to communicate. Nice task.

 42. Pingback: 4cyn5et4m5t94c5t9m4vn54cx65

 43. Honestly I am already impressed from this website, where you dudes try toaddress on this website I found the solution at the end read what he said: https://evtini-poleti.yolasite.com

 44. jenny

  22 czerwca 2017 at 00:17

  best diet pills to lose weight fast walmart photo center

 45. katie

  22 czerwca 2017 at 23:25

  free diet pills ephedrine caffeine study

 46. katies

  23 czerwca 2017 at 19:27

  prescription diet pills qsymia reviews images

 47. cheap shoes online for men

  25 czerwca 2017 at 11:05

  The online store can act as a great extension counter accessible to your clients all over the metropolis.|A light colour shirt below a darkish classy fit influences a strong guy within you.

 48. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 20:43

  Viagra Was Bringt Das cheap cialis Cialis Cuanto Tiempo Antes

 49. katie

  27 czerwca 2017 at 12:17

  dr oz diet pills garcinia cambogia ratings and reviews

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra