Felieton

Część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci

Nienawiść, jaką można dostrzec w komentarzach w mediach społecznościowych po wypadku samochodu wiozącego Panią Premier pokazuje, że spór polityczny w Polsce nie jest podobny do innych, w innych krajach naszego kręgu kulturowego.

Nie jest to spór polityczny, ale zimna wojna domowa.

Radość z wypadku szefa rządu, żałowanie że Pani Premier nie zginęła, życzenia śmierci – wszystko to pokazuje, że, ludzie określający się jako przeciwnicy rządu nie widzą nic złego w tym, żeby przedstawicieli przeciwnej opcji spotkało fizyczne unicestwienie – śmierć w wypadku a może i w zamachu.

Prawdopodobnie, gdyby zamiast do wypadku samochodowego doszło do zamachu to komentarze w internecie byłyby podobne. Wystarczy sobie przypomnieć co ci sami ludzie wypisywali po śmierci polskiej elity w samolocie niedaleko Smoleńska.

A więc właściwie po wczorajszym wieczorze wszystko jest jasne – część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci.

I należy z tego wyciągnąć wnioski. I polityczne i osobiste.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. m

  11 lutego 2017 at 11:27

  „ESBECKI GAMBIT” Aleksander Ścios – https://bezdekretu.blogspot.com/2017/02/esbecki-gambit.html#comment-form
  CZYTAJCIE ŚCIOSA! Z komentarzami pod tekstami.

  • gieptil

   11 lutego 2017 at 12:38

   Już mógłbyś przestać tego Ściosa reklamować. Tępa gorliwość tego facecika w służeniu USA i Izrael, każe podejrzewać że to jakaś stara komucha czerwony aparatczyk, co karierę być może zaczynał jeszcze za samego tow. Stalina. Wtedy co jasne wychwalał bez pamięci przecudny Związek Radziecki. Tępa gorliwość neofity wyraźnie pokazuje ślady z jakiej szajki Ścios się wywodzi, z szajki czerwonych pająków. Zresztą nie on jedyny, te czerwone złodziejskie pijawy chętnie się przewerbowały na Amerykanów i wciąż nas dręczą swoimi tyradami.

 2. gieptil

  11 lutego 2017 at 12:58

  Ta część publiczności to przede wszystkim agentura. Jest od pewnego czasu opcja grzania, czyli podnoszenia temperatury w Polsce, wszyscy muszą się znienawidzić. Ma być w końcu jakaś mordercza wojna, jak nie z Rosją, to z Ukrainą, albo choć domowa, a najlepiej wszystkie na raz. I tak tysiące agenciaków podgrzewa temperaturę sporów w Polsce, od lat zresztą. I te agenciaki są po wszystkich stronach sporu.
  To zgodnie ze pewną starą zasadą. Po czym mianowicie rozpoznawali się agenci Ochrany podczas manifestacji przeciw carowi? Po tym że najgłośniej krzyczeli „precz z carem”.

  • pe

   11 lutego 2017 at 17:57

   Ta częsc publiczności to polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, której korzenie nikną w mrokach okupacji niemieckiej i sowieckiej ( Michalkiewicz). Do tego nalezy dodac agenturę PPP(Braun).

   • Andrzej Sokół

    12 lutego 2017 at 15:02

    co to jest PPP(Braun) oświeć człeka.

    • Dubeltówka na śrut

     16 lutego 2017 at 10:50

     Państwo Położone w Palestynie.

     Czytaj i słuchaj Brauna na Youtube czy gdzie indziej na wyszukiwarce wklepując jego imię i nazwisko to będziesz bardziej na pulsie.
     Polecam także:
     Michalkiewicz.pl
     Dakowski.pl
     czy
     warszawskagazeta.pl
     To przykłady ale w 100% prawdziwe i co najważniejsze potwierdzające się w życiu z zadziwiającą trafnością ocen!

  • gieptil

   11 lutego 2017 at 22:27

   Obecna sytuacja dokładnie przypomina to co było na jesieni 81 roku ( tuż przed Stanem Wojennym ). Napięcie rosło, kolejne awantury i prowokacje, ktoś kogoś pomalował klejem do plakatowania, ZOMO spacyfikowało protest w szkole strażaków, milicjant/esbek pobił na oczach tłumu kobietę na rynku w Katowicach co rozprowadzała z nyski bibułę. Napięcie rosło, i było podgrzewane przez ludzi z obydwu stron. Oczywiście jakieś ludziki z aparatu komunistycznego grzali temat, kto im wydawał rozkazy sprawa do dzisiaj niewyjaśniona. Ale też grzali temat prowokatorzy i idioci po stronie Solidarności. Sprawa prowokatorów też do dzisiaj nie wyjaśniona.
   Natomiast idioci? Proszę, już wyjaśniam. Kiedy siedziałem w internowaniu w Uhercach Mineralnych przychodził do naszej celi często taki wielki bardzo sympatyczny, życzliwy ludziom grubas wagi ponad 120 kilogramów ( cele mieliśmy otwarte ). I on raz opowiedział. Tak mówi, jak mnie internowali to ja nie byłem kozak, bałem się, bo zaraz mi przypomnieli – co ty kurwa krzyczałeś o tych 15 calowych gwoździach, jak mnie strażnik prowadził później do celi to tłukł mnie kajdankami po karku. A o co chodziło z tymi gwoździami? On tuż przed Stanem Wojennym zrobił wiec załogo w swojej fabryce gwoździ i drutu ( ona chyba była w Gliwicach ). I on tak krzyczał do załogi – to był nasz wielki błąd, że zaprzestaliśmy produkcji gwoździ 15 calowych, bo trzeba by teraz każdemu komuchowi wbić taki gwóźdź w czaszkę. Tekst mocny, ale ja myślę że on nie był prowokatorem, on był głupi. Gdy rozum umiera, budzą się demony.
   Ja na jesieni 81 roku namawiałem, aby tonować konflikt, bo wisi w powietrzu duża krwawa konfrontacja. Przez co po raz kolejny zarobiłem na opinię agenta bezpieki. Żeby była jasność tylko u niektórych, ci co mnie dobrze znali nie kupowali tych pomówień.

   • gieptil

    11 lutego 2017 at 22:44

    A swoją drogą Targalski był wtedy wciąż w PZPR, i równocześnie współpracował w KOR. Teraz robi za wybitnego antykomucha co by te 15 calowe gwoździe wbijał i wbijał w czaszki komuchów. Wtedy jeszcze manewrował zręcznie między obydwoma opcjami. Warszawka hitlerawka ma swoje sprytne taktyki.

 3. gosc

  11 lutego 2017 at 13:08

  Ci ludzie sieją nienawiść – Michnik, Lis, TVN, a za nimi setki baranów, którzy uznają że to właściwe zachowanie. Jest to obrzydliwe, może też doprowadzić do zamachów. PiS wybrał pobłażliwość i niestosowanie prawa wobec nienawistnego bydła – no to ma efekty.

  • Codreanu

   11 lutego 2017 at 14:51

   Dokładnie gościu. PiS powinien wybić ich wszystkich, zaczynając od Stonogi, Ziemkiewicza, Hartmana oraz wielu innych, którzy pogardliwie wyrażają się o Polakach. Zamiast tego, PiS przejmuje się tym, że ktoś na 2 końcu świata napisze „polskie obozy koncentracyjne”.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 10:54

    To nie ktoś a tacy sami jak i Ty mający dokładnie ten sam stosunek do tej potwarzy dla Polakow.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 10:54

    To nie ktoś a tacy sami jak i Ty mający dokładnie ten sam stosunek do tej potwarzy dla Polakow.

   • Dubeltówka na śrut

    16 lutego 2017 at 11:04

    I jeszcze jedno:
    Nie mieszaj wielkiego patriotę i Polaka Ziemkiewicza z waszym Hartmanem!

    Rozumiem że drobne krętactwo masz głęboko w sobie ale poproszę o odrobinę samokrytyki zanim coś tutaj po polsku napiszesz!

 4. Soroka

  11 lutego 2017 at 13:14

  „Część publiczności w Polsce życzy rządzącym jak najszybszej śmierci”
  Tak, ale ja nie wkładałbym wszystkich do jednego worka publiczności.
  Po drugiej wojnie światowej Polska została pod ruską okupacją, a tą okupację uskuteczniała przy pomocy swoich funkcjonariuszy udających Polaków i samych Polaków, którzy najęli się do ruskiej służby. Taki stan mamy do dzisiaj i to ci funkcjonariusze ruskiego okupanta wespół ze swoimi sojusznikami niemieckimi takie życzenia składają. Oni w Polsce cały czas są panami, wysokie płace, bycie ponad prawem, wysokie emerytury, złodziejski biznes itd.i dalej tymi panami chcą być.
  Zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu, bo inaczej nigdy nie wyjdziemy spod tej okupacji!

 5. Pingback: Wypadek premier Beaty Szydło! Przegląd informacji! – Site Title

 6. last_starfighter

  11 lutego 2017 at 15:52

  Rządzącym nie życzę dobrze ze względu na kontynuację kursu ekonomicznej tyranii obranego przez (nie)rząd pełowców. Nie znaczy to, że cieszyłbym się z przewrotu w wykonaniu agentury niemiecko-soroszowskiej. PiS to nędza ale potencjalni następcy (mogący liczyć na masowe poparcie) wyglądają na jeszcze gorszych. Pozostaje znosić cierpliwie głupstwa PiSu i cieszyć się z ważnych drobiazgów, jak choćby zastopowanie rozdzielnika „uchodźców”.

 7. Zona

  11 lutego 2017 at 19:46

  Tak swoją drogą to gdzie był autor że nie dostrzegł iż nawet na tym portalu co trzeci komentarz ma na celu zabijanie kogoś… No ale ich „lewaków”, „liberałów”, „socjalistów”, „komuchów”, „agentów”, „kodomitów” można a nawet trzeba nienawidzić a jaśnie oświeconych obecnie nam panujących to już nie. Nienawidzić „naszych” to przecież zdrada. „I należy z tego wyciągnąć wnioski. I polityczne i osobiste.” A konkretnie jakie, zamknąć pół kraju?

 8. wiesscar

  12 lutego 2017 at 02:44

  Krytykowalem nieostrozna jazde auta Komorowskiego, Jacka Kurskiego, Macierewicza. Nie mozna sobie rajdow po polskich drogach urzadzac.

  Odnosnie tego ze magdalenka chce fizycznego unicestwienia wladzy antymagdalenki to fakt.
  Katastrofa w Smolensku i potem mataczenie śledztwa to nie przypadek.
  Poza magdalenka podejrzewam Rosjan, Niemcow, Zydow, masonow.

 9. Andrzej Sokół

  12 lutego 2017 at 14:36

  Dwie uwagi do tego co napisał Pan Świrski:
  1/ o jakiej elicie Pan mówi, co Pan ma na myśli, bo wg mnie samolot był napchany głównie etatystami którzy od dwudziestu kilku lat zasiadali to na jednej to na drugiej posadzie i nic szczególnego nie zrobili i niczym się nie wyróżnili, była tam nawet grupa szkodników,
  2/ jak ktoś się bardzo spieszy i naraża innych na śmierć, łamiąc nie przepisy ale już zasady ruchu drogowego, to na co zasługuje, ludzie mają już dosyć tego cwaniactwa.
  I jeszcze podsumowanie: przed upadkiem pycha kroczy, pamiętaj Pan o tym Panie Świrski!

 10. ponton

  13 lutego 2017 at 18:47

  To że hołata z kod i Prl iPrl-bis opluwa rząd P.S-u to normalne a co robi prawica kanapowa?

 11. jakie leki powodują poronienia

  15 lutego 2017 at 04:09

  If any flare-up persists past this time period, or if the pimples worsens,quite than improves overall at any time, then the dermatologist must be consulted.my weblog :: Acne: Causes, Diagnosis and How to Get Rid of Acne – Medical News …

 12. piernik

  15 lutego 2017 at 23:05

  ja mysle,ze wiekszosc ludzi zyczy smierci nie tylko pisuarom ,ale WSZYSTKIM pasozytom zwanym politykami i dobrze by bylo gdydby te kanalie wyciagnely z tego wnioski!

 13. Pauline Protas

  19 lutego 2017 at 18:22

  bingo game terms

 14. Basil Sison

  20 lutego 2017 at 23:02

  work online

 15. Curtis Witts

  21 lutego 2017 at 16:13

  Advogado familia

 16. Reyes Stachowski

  22 lutego 2017 at 08:56

  click to find out more

 17. Nisha Visor

  22 lutego 2017 at 08:56

  Home made shampoo

 18. Magdalena Nakajima

  23 lutego 2017 at 21:53

  zabawki edukacyjne

 19. bdsm lovers

  6 marca 2017 at 13:33

  GZYT4H This excellent website certainly has all the information and facts I needed about this subject and didn at know who to ask.

 20. cialis

  21 marca 2017 at 18:08

  Get reliable cialis paypal payment at the best site for nutritional centers at Sensational.

 21. Denver Hartwell

  8 maja 2017 at 00:37

  peixoto swim

 22. http://mobsex.mobi

  16 maja 2017 at 10:13

  I have been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra