Z zagranicy

Sekretarz generalny ONZ – potrzeba inwestycji w system udzielania gościny uchodźcom

Sekretarz generalny ONZ, były premier Portugalii, a z poglądów skrajny lewak Antonio Guterres opowiada, że kryzys migracyjny można łatwo rozwiązać. Tylko jest „potrzebna wspólna europejska odpowiedź”.

– Potrzebna jest wspólna europejska odpowiedź na kryzys migracyjny. W Unii Europejskiej, która w 2016 roku przyjęła około miliona osób, czyli 2 procent swojej populacji, temu zjawisku można byłoby sprostać, gdyby doszło do znaczących inwestycji w dziedzinie udzielania gościny. Chodzi zarówno o nakłady na ośrodki pobytu, administrację i kontrole bezpieczeństwa, jak i zdolność do rozmieszczenia migrantów w różnych krajach europejskich, na zasadzie proporcjonalności i zgodnie z możliwościami. Gdyby tak było, relatywnie łatwo byłoby zapanować nad tym zjawiskiem i nie miałoby to dramatycznego wpływu na opinię publiczną, która widziała masy ludzi przemierzające Bałkany w chaotyczny sposób. To spowodowało wszystkie populistyczne reakcje i wszelkie formy odrzucania uchodźców, migrantów, cudzoziemców, którzy stanowią teraz centralny temat w europejskiej debacie politycznej. Żaden kraj nie da sobie sam rady.  – bzdurzył Guterres w rozmowie przeprowadzonej też dla dzienników  – powiedział nowy sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres w wywiadach dla włoskiej „La Stampy”, „Guardian”, „Sueddeutsche Zeitung” i „Le Monde”. Nawiązując do zawieszonego dekretu prezydenta USA Donalda Trumpa ograniczającego imigrację do Stanów Zjednoczonych, sekretarz generalny ONZ podkreślił, że rozmieszczanie migrantów odbywa się obecnie z wykorzystaniem bardzo skrupulatnych mechanizmów kontroli. Odniósł się także do terroryzmu mówiąc – Jeśli grupa terrorystyczna chce przeniknąć do jakiegoś kraju, wybrałaby inny sposób.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. stan

  16 lutego 2017 at 19:07

  Guterres to porządne sefardyjskie nazwisko.

 2. ONZ musi WYMUSIĆ rękąpesaty od USA!

  17 lutego 2017 at 10:09

  „kryzys migracyjny w Unii Europejskiej” oraz NAJAZD nie legalnych emigrantów na całą Europe od 2011 roku do dzisiaj jest REZULTATEM zbrojnego krwawego ludobujczych NAPADÓW US Army, armii Francuskiej i Włoch na Libye, Tunezję, Egipt, Syrię, Liban, Algierę i inne kraje Afryki Północnej oraz Bliskiego Wschodu.
  To bezkarne rządy USA, Francji, Włoch i Niemciec MUSZĄ być pozwani do Sądów Mędzynarodowych i ZMUSZONE do WYPŁACENIA 100% rękompesat finansowych + dodatkowe KARY finansowe POSZKODOWANYM napadniętym przez nich Krajom.
  To USA, Francja, Włochy i Niemcy ponoszą NAJWIĘKSZĄ odpowiedzialność za NAPADY zbrojne-wojskowe w celu zorganizowania totalnej DESTABILIZAJI wielu krajów Świata w celu RABONKU ich majątku, wymuszając tym sposobem migracje MILIONÓW ludności uciekającej przed zagrożeniem śmierci, organizowane przez te bandyckie bezkarne rządy tych krajów IMPERIALISTYCZNYCH.
  Szczególną WINE za „kryzys migracyjny” z całego Bliskiego Wschodu i Afryki ponoszą ludobójcze żydo-neokońskie rządy USA na czele z „prezydentami” bandytami z USA z Billem Clintonem, Gerge W. Bushem, Burakiem Obamą i Hilarycą Clinton, którzy wydali DECYZJE o NAPADZIE US Army na 13 krajów co wymusiło UCIECZKĘ milionów ludzi w obawie przed zabiciem przez US Army.
  To żydo-neokońskie rządy z bandyckiego Waszyngtonu razem z bandziorem John McCainem z Arizony jako senatorem USA jako szefem senackiej komisji „obrony USA” zorganizowali ludobójcze krwawe NAPADY na Irak, Afganistan, Syrię, Liban i zorganizowali-finansowali tam krwawe zamachy stanu pod nazwą „kolorowych rewolucji”.
  Żydo-neokońscy GLOBALIŚCI z Waszyngtonu/New Yorku/Brukseli coś sobie UBZDURALI, że są jedynymi IMPERATORAMI całego Świata wiec wzniecili ludobójcze wojny w wielu regionach Świata, aby je totalnie ZESTABILIZOWAĆ politycznie w celu ich osłabienia i ponownego SKOLONIZOWANIA lub RABUNKU lokalnych majatków na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza tych krajów, które nie chcą dać się wykorzystywać ekonomicznie aparthidowi Izraela, oraz żydo-globalistom z USA.
  WYŚMIAĆ tego GŁUPKA i kłamcę tego Sekretarza generalny ONZ, byłego premiera Portugalii KOMUNISTĘ Antonio Guterresa znanego z skrajnych LEWACKICH poglądów, który jest okazem TĘPAKA !
  Niech ten lewacki PROSTAK komunista Antonio Guterresa zorganizuje mędzynarodowe PROCESY Trybunałów Sądowych największego obecnego AWANTURNIKA medzynardowego, czyli USA.
  Niech to ONZ pod przywóctwem tego ŁAPÓWKARZA Antonio Guterres zmusić ludobójcze rządy waszyngtońskie do WYPŁACENIA 100% rekompesaty finansowej dla krajów, które BEZKARNIE zniszczyła LUDOBUJCZA armia USA pod PRETEKSTEM budowania „amerykańskiej demokracji” u islamskich beduinów na Bliskim Wschodzie i Afryce.
  Imperialne rządy USA i Niemiec muszą też być sądzone przed Trybunałami Mędzynarodowymi za NAPAŚĆ na Jugosławie w 1999 roku oraz zabicie 150 tysięcy Serbów, którym ludobójcze USA i tzw. żydo-masonska UE oderwały od Serbii terytorium Kosowa i oddali BEZPRAWNIE to terytorium jakimś ISLAMISTOM nazywanym potocznie „albańczykami”.
  Rządy USA i Niemic muszą wypłacić TRYLON US dolarów poszkodowanym Serbom jako RĘKOMPESATY za potężne szkody wyrządzone narodowi Serbskiemu oraz zniszczenia miasta Belgrad przez ludobójcze lotnictwo Niemieckie i USA w 1999 roku.
  Nich ten lewacki tłuk Antonio Guterres z ONZ spowoduje 100% ROZLICZENIE przed Trybunałami Mędzynarodowymi bezkarnego rozwydrzonego ZALEGALIZOWANEGO kryminalisty, zwariowanego żyda G.Sorasa z USA.
  To zwariowany psychol żyd G.Soros też zorganizował swój system paserów na całym Świecie, którzy WYMUSZALI i dalej wymuszają-organizują okropieństwo dzikiej migracji MILIONÓW ludzi różnych narodów, aby ich bezkarnego „wymieszania rasowego” w jego zwariowanych celach IDEOLICZNYCH oraz bezkarnej żydo-masońskej międzynarodówki z ich siatką organizacyjną za OSZUKANCZE wyspekulowane przez nich pieniądze – a faktycznie ukradzione instytucjom międzynarodowym.

  • baca

   17 lutego 2017 at 14:54

   100/100

 3. stanley

  17 lutego 2017 at 17:27

  ten pan na pewno nie jest żadnym Portugalczykiem, więc prosze nie obrażać tego zacnego Narodu.
  proponuje, aby izrael otworzył swe wrota I przyjął ok 10 mln gosci z syrii, libii , etc. Mógłby także zabrać z europy takich Guterresów, Michników itp. Od razu by się wszystkim poprawiło.

 4. Jendrek

  18 lutego 2017 at 01:52

  Boże co za debil

 5. Jendrek

  18 lutego 2017 at 01:58

  Napiszę coś o czy może nie każdy wie.15 lat temu było 6 krajów na świecie którymi bankami narodowymi nie kierowali Rotszyldowie,dzisiaj są 3(Korea,Syria,Iran)mówi Wam to coś?a tamte 3 co „zmieniły zdanie”to Libia,Irak i Afganistan!!!MOWI WAM TO COŚ?

 6. Beth Hartrick

  20 lutego 2017 at 23:02

  Ralph Lauren Shirts

 7. Anjelica Frary

  20 lutego 2017 at 23:46

  mortgage loan Roswell

 8. Valda Remkus

  22 lutego 2017 at 07:14

  tarjeta plastico

 9. Zack Croghan

  22 lutego 2017 at 07:18

  website company

 10. Jaymie Crosno

  22 lutego 2017 at 08:33

  cam girls

 11. Phillip Maryland

  23 lutego 2017 at 21:48

  green tea extract

 12. liposuction near me

  23 lutego 2017 at 22:44

  I’m impressed, I must say. Genuinely rarely must i encounter a weblog that’s both educative and entertaining, and let me tell you, you’ve hit the nail around the head. Your notion is outstanding; ab muscles something that insufficient consumers are speaking intelligently about. We are happy that we came across this in my look for something with this.

 13. Maggie Murnock

  23 lutego 2017 at 22:51

  The following time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I do know it was my option to learn, however I really thought youd have something fascinating to say. All I hear is a bunch of whining about one thing that you possibly can repair for those who werent too busy on the lookout for attention.CosmosEntertainment

 14. Lida Coolbaugh

  24 lutego 2017 at 01:38

  I’m curious to find out what blog system you happen to be working with? I’m experiencing some small security issues with my latest website and I would like to find something more safe. Do you have any suggestions?

 15. quit smoking lungs

  26 lutego 2017 at 01:53

  I believe that avoiding processed foods may be the first step in order to lose weight. They will often taste very good, but highly processed foods contain very little vitamins and minerals, making you take in more in order to have enough vitality to get throughout the day. In case you are constantly taking in these foods, transitioning to cereals and other complex carbohydrates will help you to have more vitality while ingesting less. Good blog post.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra