Z kraju

Ruch Narodowy złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie bluźnierczego spektaklu w Warszawie

„Reżyser i aktorzy „spektaklu”, który właśnie wystawiany jest w Teatrze Powszechnym, to żadni „artyści” tylko żałośni, pospolici degeneraci” napisał poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych, odnosząc się do sobotniej premiery w Teatrze Powszechnym w Warszawie spektaklu „Klątwa” w reżyserii Olivera Frljića.

Na nagraniu udostępnionym przez TVP.Info utrwalono m.in. sceny pocierania się przez „aktorkę” drewnianym krzyżem w kroku, podcierania się flagą Watykanu, czy scenę seksu oralnego „aktorki” z figurą św. Jana Pawła II przy akompaniamencie nagrania papieskiego kazania – na papieża następnie nałożona zostaje szubienica. Nie mniej obrzydliwa jest scena wycia aktorów powtarzających słowo „Polska”, przy jednoczesnym wykonywaniu ruchów imitujących kopulację.

Co więcej pojawiła się również scena, w której w sposób omijający przepisy prawa „aktorka” starała się promować pomysł zabicia Jarosława Kaczyńskiego:

– Oliwer, znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego (…) i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. (…) Co się okazuje – naprawdę można znaleźć człowieka, który może to zrobić za 50 tysięcy euro, czyli tanio. No i właśnie teraz powinna być ta scena, właśnie teraz powinnam schodzić po schodkach z woreczkiem płacząc, że naprawdę żarty się skończyły i naprawdę boję się o przyszłość mojego kraju i powinnam teraz was prosić o jakieś małe wsparcie finansowe naszej kwesty, zaznaczając, jakie są wszelkie prawne konsekwencje tego działania — mówiła na scenie Teatru Powszechnego Julia Wyszyńska, zaraz potem cytując artykuł 255. kodeksu karnego, przewidujący kary za takie działania.

Nie mniej skandaliczna jest rola Karoliny Adamczyk, która pokazując zdjęcie USG 13-miesięcznego dziecka mówi, że to „prawdopodobnie dziewczynka”, którą – jak zapowiada – „abortuje”. Adamczyk pokazująca brzuch z napisem „1000 zł” podkreśla, że usunie dziecko, które nie ma wad genetycznych, jest zdrowe, nie jest wynikiem gwałtu i jego ciąża nie zagraża życiu. – Będę zachodziła w ciążę co 3 miesiące, jak będę chciała, i co 3 miesiące będę ją usuwać. Będę usuwać każdą ciążę, którą będę chciała, bo mogę — krzyczy „aktorka” na scenie.

„Dlatego Ruch Narodowy złoży zawiadomienie do prokuratury. Jeśli polskie państwo nie będzie ścigać takiego szamba, skompromituje samo siebie” stwierdził Winnicki.

Fot. Magda Hueckel/Teatr Powszechny

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

91 komentarzy

91 Komentarzy

 1. gieptil

  21 lutego 2017 at 11:00

  Może jakiś minimalny pożytek będzie wreszcie z tego tzw. ruchu narodowego. Bo dotychczas są bezpłodni jak muły w ważnych dla Polaków kwestiach.
  Nie będzie pożytku dla Polski z dzielnego maszerowania i dzikiego porykowania „BÓÓG, HONOOR, OJCZYZNA” bez solidnej roboty u podstaw. Trzeba Polaków ogromadzać i uczyć polskiej starej solidarności ( bo to kiedyś była piękna kultura, co wokół niej gromadziły się liczne narody ). Zamiast zastraszać jakichś biednych chłopów z Podlasie, z Hajnówki. Zawsze byli tutaj biedotą, więc nie muszą Polski bardzo tak znów kochać, też walczą i walczyli o swoje. Żeśmy ich na margines wyrzucili, to zostali marginesem polskości. A Rejtan był podobno BIAŁORUSINEM. Gdy polscy magnaci Polskę sprzedawali, on się rzucił w jej obronie.

 2. Robert B.

  21 lutego 2017 at 11:10

  Ja nie mogę się doczekać podobnie awangardowego przedstawienia o świętym, bo żydowskim, holokauście… To należałoby zrobić.

  • gieptil

   21 lutego 2017 at 11:13

   Żydzi są różni, to naprawdę bardzo dziwny naród.

   https://www.youtube.com/watch?v=rRk2lFV80_c

   • gieptil

    21 lutego 2017 at 11:21

    Żydzi są różni, to naprawdę bardzo dziwny i naprawdę inteligentny naród. Tutaj jest jak jakiś młody sprytny Żyd z Izraela zdemaskował amerykański żydowski Przemysł Holocaustu. Dobra robota, zdolny chłopak. Ale ich wykiwał ;-))))).

    https://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o

    • gieptil

     21 lutego 2017 at 11:29

     Foxman oczywiście twierdzi, ze został cudownie uratowany. Kłamie, nic w tym cudownego nie było, uratowały go polskie zakonnice. To żaden cud, to norma, normalność polskiego Kościoła Katolickiego – taki on zawsze był.

    • Robert B.

     21 lutego 2017 at 11:37

     Nie nabierzesz mnie na „inteligentny naród”. Oni są bezwzględni. To jest ich „inteligencja”.

     • gieptil

      21 lutego 2017 at 11:43

      Myślę że dużo gorsi są Anglosasi, też bardzo inteligentni i przebiegli. Każdy jakoś korzysta ze swoich autów. A ja bym chciał ten polski tzw. ruch narodowy widzieć, jakby Pan Bóg dał im trochę rozumu, bo na razie to zwykła zbieranina kretynów. Zaraz by ruszyli na podbój świata, i byłaby krwawa pożoga.

  • m

   21 lutego 2017 at 11:15

   Oni, znaczy ci „artyści”, są sprytni, czują kasę na odległość, ale głupi to oni nie są. Nie doczekasz się, Robercie B.

   • Robert B.

    21 lutego 2017 at 11:37

    To to ja wiem, że to kurwy są.

  • Tomek

   21 lutego 2017 at 13:27

   Hoho…To wtedy nawet i ty byś się w teatrze pojawił! Pierwszy raz, zapewne:)

 3. klioes vel pislamista

  21 lutego 2017 at 11:17

  Arcydzieło

  Katole twierdzą, że mnie pogięło.
  A ja widziałem to arcydzieło!
  Festiwal premier (pra-!) wielu oszczy…
  A ja na dworzec i do Bydgoszczy!
  „Obecnie sztuka tendecji nie ma
  Się definiować…” – To info. Drzema…
  Za to w teatrze już nie chrapałem.
  Rozbudzał kontakt mnie z gołym ciałem!

  Gdy pociągiem „pierdolino” (dotowanym ino, ino)
  Na permorfans dotowany mknę,
  Zapominam o zasiłku i mam polską flagę w tyłku,
  Bo pokonać faszyzm w Polsce chcę!

  Najpierw dziewiątka weszła golasów,
  Nucąc kolędę. (Jest znakiem czasów,
  Że po niemiecku. Bo przedstawienie
  Ma cel: faszyzmu w Polsce zwalczenie!)
  Cud: „Nasza przemoc i wasza przemoc”
  Przemogła moją ostatnio niemoc.
  Gdy goły, niby święty turecki,
  Chrystus do babskiej dobrał się niecki…

  Gdy pociągiem „pierdolino”…

  Ale nie będę dziś opowiadać
  Wszystkiego… Nie wiem wciąż, jak poskładać
  Mam polską flagę – jak muzułmanka,
  Co ją zmieściła t a m – mimo wianka!
  To znaczy mimo islamskiej chusty,
  Zanim ją zgwałcił ten Chrystus tłusty.
  (To znaczy chudy, lecz potłuszczony.
  Bo krzyż z kanistrów był postawiony.)

  Gdy pociągiem „pierdolino”…

  Właśnie z kanistrów krzyżozstąpienie
  Poprzedza finał, czyli zgwałcenie
  Tej muzułmanki, co polską flagę
  Trzymała w d… Cenię odwagę.
  Ale nie mogłem, jak performerka,
  Wepchnąć ją sobie. Za duża ścierka!
  Gdy wytrzeźwiałem, pojąłem: Och wy,
  Przecież wyjęła ją sobie z pochwy!

  Gdy pociągiem „pierdolino”…

  Ach, może urząd dalej pozwoli,
  Brać mi zasiłek?… Tyłek nie boli.
  Ale mnie boli, że umajony
  Tęczami Poznań jest oddalony!
  Tam nowa sztuka nową dotację
  Dostała. Co tam, idę na stację!
  Faszystów flaga tkwi w moim ciele…
  Wrócę, opowiem o arcydziele!

  Gdy pociągiem „pierdolino”…

 4. MAC

  21 lutego 2017 at 11:53

  Zanim złożą zawiadomienie, niech pójdą sprawdzić, już raz była podobna prowokacja bodajże we Wrocławiu, gdzie na scenie miała być pokazywana „na żywo” kopulacja „aktorów”, co okazało się mistyfikacją.

  • Tomek

   21 lutego 2017 at 13:27

   Nie muszą iść sprawdzić. Wystarczy obejrzeć sobie nagranie, które wrzuciło na swoją stronę TVP Info. Wulgarne i prymitywne wyszydzanie religii jest ewidentne, żadnej mistyfikacji. Ja rozumiem, że sztuka to sztuka, że nieraz ma prawo kontestować czy żartować także z zachowań religijnch, ale to musi mieć jakiś cel, wartość, a nie prymitywne i wulgarne obrażanie po to tylko, żeby wywołać skandal. Swoją drogą, naprawdę dziwię się ludziom, którzy na takie rzeczy chodzą – nawet, jak ktoś jest antyreligijny, to nie wiem, jak coś takiego może choćby bawić. Zresztą, Powszechny już dawno zszedł na psy. Pomijam już choćby skandale jak te, czy lewicową propagandę – nawet jak wystawiają jakąś klasykę, to tak ją zniekształcają, udziwnią, włożą zupełnie na siłę i sztucznie w jakieś współczesne konteksty. Normalni ludzie, co naprawdę lubią teatr (niezależnie od poglądów), zaczęli już jakiś czas temu unikać chodzenia tam.

 5. Zygmunt

  21 lutego 2017 at 12:33

  To szambo nie teatr. Klioes potrzebny dobry psychiatra.

 6. emigrant

  21 lutego 2017 at 12:57

  ludzie na co wy czekacie???,obic im ryje w czasie tego paszchwilu na scenie,ja na razie nie moge bo przebywam poza Polska,chce wrocic do normalnego panstwa bez holoty czerwonej,pedalow itp dewiatow seksualnych,gdzie jest prokurator???

 7. Soroka

  21 lutego 2017 at 14:43

  We Francji ma być dwa lata więzienia za mówienie prawdy o mordowaniu dzieci w łonach matek, a w Polsce za takie …brakuje słów, nic! Polska to rzeczywiście h…d… i kamieni kupa!
  Czy można mieć szacunek do ludzi, którzy organizują Polskę?! Przecież to same kanalie, przy których ludzie pod budką z piwem, to wysoko postawieni intelektualnie i moralnie ludzie.

 8. Gosia

  21 lutego 2017 at 14:53

  To się źle skończy dla tęczowych i ich popierających. Do trzech razy sztuka… Mało było profanacji w Muzeum Sztuki Współczesnej, później w Kościele św. Augustyna (gdzie w 1959 były objawienia MB)a teraz w teatrze dotowanym z naszych podatków. Każda ta profanacja była sponsorowana m.in z budżetu m.st. Warszawy.
  Czekam na występy pewnej pani z obrzezanym kijem w dupie i świecznikiem w ręku. Dość tego!
  Polacy, Słowianie do roboty! ale może lewackim szatanom chodzi o wywołanie zamieszek, więc protest musi to być dobrze przemyślany.

 9. Denisha Alken

  21 lutego 2017 at 16:07

  to get your ex back

 10. Donovan Blomquist

  21 lutego 2017 at 16:08

  phen 375 review

 11. Wilmer Corbin

  21 lutego 2017 at 16:12

  Website vertalen

 12. Żydy idą na pełną KONFRONTACJE w Polsce!

  21 lutego 2017 at 22:40

  Czy Wy WYKOŁOWANE lemingi zamieszkali w III RP rzeczywiście tego NIE widzicie i jesteście tacy TĘPI nie dostrzegając tego, że środowiska SKRAJNIE ANTY-polskie zamieszkałe w Polsce na czele z folksdojczami KOD-em i oczywistą ZŁODZEJKĄ HGW oraz cała żydo-komuną tłumów urbanów-jano-hartmanów … itp idą na PEŁNĄ otwartą KONFRONTACJĘ z etnicznymi Polakami walcząc o zachowanie swoich ZŁODZEJSKICH przywilejów!
  Te ANTY-polskie środowiska na czele z przestępczym DALEJ nie rozliczonym LUDOBUJCZYM gangiem PO na czele z rozwydrzoną oczywistą żydoską ZŁODZEJKĄ HGW, FOLKSDOJCZEM Schetyną, skrajnie anty-polskim mafiozą bandytą tuskiem … itp. wykorzystującym zajmowane „stanowisko” w pedalskiej Brukseli ORGANIZUJĄ różne akcje KONFRONTACJI, aby skrajnie UPOKARZAĆ i poniżyć etnicznych Polaków !
  Tym masońskim bandytom z UE i żydom/ukraincom zamieszkałym w Polsce chodzi o to, aby WYSZYDZIĆ i DYSKREDYTOWAĆ etnicznych Polaków – zmieszać z GNOJEM tak aby ci przeciętni etniczni Polacy NIE głosowali na POLSKICH Narodowców w wolnych wyborach, NIE dopuścić do JEDNOŚCI etnicznych Polaków występujących pod jednym szyldem politycznym w III RP.
  Tym anty-polskim mętom chodzi o to, aby WYMUŚIĆ na tych etnicznych Polakach, aby nie wytrzymali psychicznie tego OBDZIERANIA nas Polaków ze skóry, tak aby etniczni Polacy „RĘCZNIE” zaczęli się bronić przed otwartą AGRESJĄ wynajętych WAMPIRÓW jak ci „aktorzy” z Teatru Powszechnego zarządzanego przez ANTY-polskie skrajne LEWACTWO.
  Tym złodzejom i bandytom żydo-pruskim PO co stracili pełnie władzy w tej rozdupconej rozszabrowanej przez nich III RP chodzi o to, aby wygenerować MEGA KONFLIKT w Polsce, tak aby ci ZBOCZEŃCY z UE pedalskiego yebalnika Bruksela „udzielili bratniej pomocy” tym folksdojczom KOD+PO+N, aby oni ponownie przejęli w 100% władzę „warszawki”.
  Przecież całkiem NIE dawno były organizowane zupełnie PODOBNE bandyckie bezkarne wybryki UPAKAŻANIA etnicznych Polaków przez ŻYDOWSKICH „artystów” z polskimi nazwiskami udających „polaków” w warszawskim obiekcie o nazwie „Zachęta Narodowa Galeria Sztuki”.
  To STAŁE i skrajne UPOKARZANIE etnicznych Polaków na terenie III RP i spuszczanie lawin ANTY-polskich kamieni na Polonie Światową przez żydo-masonów jest ZALEGALIZOWANYM procederem w Warszawie, a za granicą „polski” MSZ wspierał i dalej wspiera OPLUWANIE Polaków na całym Świecie !
  IDENTYCZNYMI anty-polskimi SQURWYSYNAMI są ci neo-banderowcy PiS na czele z tymi ZASRAŃCAMI Kaczyńskim, czy tym żydo-masonem udającym „katolika” Macierewiczem czy UKRAŃCAMI Kuchcinskim lub Błaszczakiem, karierowiczem Waszczykowskim … którzy też pragną KONFRONATCJI siłowej w Polsce, gdyż im absolutnie NIE zależy na istnieniu domu o nazwie Polska. To przecież ONI zrzekli się polskiej suwerenności na rzecz masonstwo-pedalstwa z Brukseli !

  Oni wszyscy neo-banderowcy PiS udający „polaków” lub ci płatni dalej bezkarni FOLKSDIJCZE PO+N stoją w „rozkroku” UDAJĄ, że NIE widzą jak Polacy oraz Polskość jest systematycznie BRUTALNIE GNOJONA i przyklaskują temu skrajnemu LINCZOWANIU do BULU UPOKARZANIA etnicznych Polaków w Polsce i na Świecie !
  To LINCZOWANIE i upokarzanie etnicznych Polaków STRASZLIWIE przekłada się na bardzo ZŁE traktowanie Polaków na arenie międzynarodowej tzn. traktowania Polaków jako IDUJOTÓW, których można i NALEŻY RABOWAĆ ekonomicznie !!!! Czy Wy tego dalej NIE rozumiecie ???
  Te YEBANE koniunkturalne anty-polskie QURWY „solidaruchy z TW bolkiem wałesą”(aktywiści MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkałych w Polsce) + PO-PiS-N-PSL-SLD umówili się przy „okrągłym stole” w 1989 roku, że oni skrzyknięci razem PODPORZĄDUJĄ sobie polską WĘKSZOŚĆ, czyli ubeswłasnowolnią-skolonizują etnicznych Polaków, aby nas etnicznych Polaków metodycznie RABOWAĆ, kopać i UPOKARZAĆ tak jak to zamówili żydo-neokoni z USA w czym popierają ich Niemcy !
  Polacy zamieszkali w Kraju SPALCIE i ZMASAKRUJCIE to siedliska ŻYDOSKICH LEWAKÓW „Teatr Powszechny” czy to „Zachęta Narodowa Galeria Sztuki”, które zostały PRZEJETE i są zarządzane prze ROZWYDŻONE anty-polskich ZALEGALIZOWANYCH zboczeńców ŻYDÓW LEWAKÓW.
  Do puki Polscy Narodowcy nie przejmą władzy w III RP to absolutnie NIC a NIC się w III RP nie zmieni i Polacy dalej będą BRUTALNIE EKSPLOATOWANI ekonomicznie i GNOJENI przez takich rozwydrzonych anty-polskich wampirów z Teatru Powszechnego i to FINANSOWANEGO przez POLSKIEGO podatnika o … ZGROZO !!
  To te żydo-masońskie zakulisowe kręgi MNIEJSZOSCI etnicznych zamieszkałych w Polsce przez ostatnie 30 lat ZAWSZE generowały i dalej generują ATAKI na Polskość aby WYSZYDZIĆ polskość, jakoby etniczni Polacy są NIC NIE warci, aby na Polskich Narodowców NIE głosować w wolnych wyborach, gardzić nimi i ich OCZERNAIĆ … itp.
  Tych anty-polskich wampirów co SZYDZĄ z polskości w takim Tetrze Powszechnym, czy warszawskiej „Zachecie” czy anty-polskich SKANDALISTÓW we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie … itd. zawsze wspierali WROGOWIE Polski, czyli niemieccy FOLKSDOJCZE PO-PSL+N i niemieccy folksdojcze HGW i neo-banderowcy PiS grasujący z nadania żyd-neokonów BANDYTÓW waszyngtońskich wyłudzających pieniądze polskiego podatnika na religię holokaustyczną – DOMINACJĘ żydo-masońską w Polsce!
  Polscy Narodowcy bez skrupułów WYSADZICIE w powietrze BNADYCKIE anty-polskie gangi PO-PiS-PSL-N-SLD, gdyż one ZAWSZE zwalczały i dalej NISZCZĄ z pełnym cynizmem oraz wyrachowaniem polski dom o nazwie Polska !!!

 13. Jimmie Lasota

  22 lutego 2017 at 07:19

  the crest clintonville happy hour

 14. Claudette Custodio

  22 lutego 2017 at 08:53

  buy Accutane

 15. Lady Renken

  22 lutego 2017 at 08:58

  micro controllers

 16. Kim Cabral

  22 lutego 2017 at 13:24

  I precisely wanted to say thanks once more. I’m not certain the things that I would’ve worked on without these techniques provided by you over that industry. It previously was the depressing case for me, however , seeing a new specialized mode you managed the issue took me to jump over fulfillment. I’m grateful for your assistance as well as pray you know what a powerful job you were undertaking instructing other individuals all through a web site. I know that you have never met all of us.CosmosEntertainment

 17. Federico Ehigiator

  22 lutego 2017 at 15:33

  This website online can be a walk-by means of for all the information you wanted about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and also you’ll positively uncover it.TubeSync

 18. Kelvin

  22 lutego 2017 at 17:37

  woh I am pleased to find this website through google.EBestWebHost

 19. Zelma Glen

  23 lutego 2017 at 06:22

  I like this weblog very much, Its a really nice post to read and find information.EBestWebHost

 20. Alise Fonesca

  23 lutego 2017 at 21:52

  buy real gold at cheap prices from africa

 21. Ardell Hegwer

  24 lutego 2017 at 01:41

  I was suggested this blog by my cousin. I’m not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty. You’re amazing! Thanks!

 22. Norbert Sukhram

  24 lutego 2017 at 04:42

  I consider something really interesting about your weblog so I bookmarked.EBestWebHost

 23. dental clinic software

  4 marca 2017 at 14:45

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 24. You made some decent points there. I looked on the internet for the issue and found most individuals will go along with with your website.

 25. An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 26. ryanair flights to portugal

  5 marca 2017 at 22:48

  An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!

 27. meme muayenesi nasil yapilir

  6 marca 2017 at 17:46

  An interesting discussion is worth comment. I think that you should write more on this topic, it might not be a taboo subject but generally people are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

 28. Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 29. meme kanseri icin muayene

  7 marca 2017 at 20:17

  I discovered your blog site on google and check a few of your early posts. Continue to keep up the very good operate. I just additional up your RSS feed to my MSN News Reader. Seeking forward to reading more from you later on!…

 30. meme muayenesi nasil yapilir

  9 marca 2017 at 23:13

  The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

 31. Nice post. I learn something more challenging on different blogs everyday. It will always be stimulating to read content from other writers and practice a little something from their store. I’d prefer to use some with the content on my blog whether you don’t mind. Natually I’ll give you a link on your web blog. Thanks for sharing.

 32. айфел парфюм

  11 marca 2017 at 10:04

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 33. fascinators navy blue

  11 marca 2017 at 19:25

  I carry on listening to the news update lecture about receiving free online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you tell me please, where could i acquire some?

 34. айфел парфюм

  11 marca 2017 at 19:43

  Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to find somebody with some original thoughts on this subject. realy thank you for starting this up. this website is something that is needed on the web, someone with a little originality. useful job for bringing something new to the internet!

 35. My Tullos

  14 marca 2017 at 14:14

  It’s really a nice and helpful piece of information. I am happy that you simply shared this helpful info with us. Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.

 36. Collin Ralston

  14 marca 2017 at 15:04

  Excellent read, I just passed this onto a friend who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile Thus let me rephrase that: Thank you for lunch!

 37. The next time I read a blog, I hope that it doesnt disappoint me as much as this one. I mean, I know it was my choice to read, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

 38. Pathology Lab Software Qatar

  16 marca 2017 at 14:55

  very nice post, i certainly love this website, keep on it

 39. sandals shoes

  17 marca 2017 at 03:43

  Hey, you utilised to write magnificent, but the final couple of posts have been kinda dull… I miss your wonderful writings. Past many posts are just a tiny bit out of track! come on!

 40. Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

 41. top cam sites

  20 marca 2017 at 08:18

  talking about this. I will forward this article to him. Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 42. stylish shoes

  20 marca 2017 at 09:44

  Hey, you utilised to write magnificent, but the last number of posts have been kinda uninteresting… I miss your excellent writings. Past many posts are just a tiny bit out of track! come on!

 43. айфел парфюм

  20 marca 2017 at 14:07

  I was very pleased to find this web-site.I wanted to thanks for your time for this wonderful read!! I definitely enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you blog post.

 44. айфел парфюм

  20 marca 2017 at 14:40

  Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to find somebody with some original thoughts on this subject. realy thank you for starting this up. this website is something that is needed on the web, someone with a little originality. useful job for bringing something new to the internet!

 45. ейфел парфюм

  20 marca 2017 at 15:42

  WONDERFUL Post.thanks for share..more wait .. …

 46. айфел парфюм

  22 marca 2017 at 09:41

  You should take part in a contest for one of the best blogs on the web. I will recommend this site!

 47. silver and fuchsia fascinator

  23 marca 2017 at 03:24

  It¡¦s really a cool and useful piece of info. I am satisfied that you just shared this useful information with us. Please stay us informed like this. Thank you for sharing.

 48. Home Improvement

  24 marca 2017 at 02:17

  Apple at present includes Rhapsody as an app, which is a excellent start off, yet it is at the moment hampered through the lack of ability in the direction of retail store domestically on your iPod, and incorporates a dismal 64kbps bit value. If this improvements, then it will fairly negate this comfort for the Zune, nevertheless the Ten songs per thirty day period will continue to be a huge as well as within Zune Pass’ like.

 49. Darlena Mintos

  24 marca 2017 at 12:40

  Excellent ideas throughout this post, I just added this to my RSS feed. Do you have any feedback on your most recent post though?

 50. review of content samurai

  24 marca 2017 at 15:15

  not everyone would need a nose job but my girlfriend really needs some rhinoplasty coz her nose is kind of crooked”

 51. GoPro camera Review

  28 marca 2017 at 02:49

  From my observation, shopping for consumer electronics online can for sure be expensive, yet there are some tips and tricks that you can use to help you get the best bargains. There are generally ways to uncover discount bargains that could help make one to buy the best electronic products products at the smallest prices. Good blog post.

 52. leather shoes

  28 marca 2017 at 09:24

  Hi, just needed to mention, I appreciated this weblog submit. It was useful. Keep on posting! Also check out my internet weblog; ครีมหน้าขาว

 53. computer recycling

  31 marca 2017 at 08:48

  I’ve been absent for some time, but now I remember why I used to love this site. Thank you, I will try and check back more frequently. How frequently you update your web site?

 54. computer equipment recycling

  31 marca 2017 at 11:03

  A lot of thanks for your own efforts on this website. My niece loves managing investigations and it’s really easy to see why. We all know all about the powerful form you offer rewarding strategies via this blog and in addition cause contribution from some others on that topic plus our own princess is truly studying a great deal. Have fun with the rest of the year. Your doing a stunning job.

 55. old it recycling

  31 marca 2017 at 13:16

  Appreciate it for helping out, superb info .

 56. computer equipment disposal

  2 kwietnia 2017 at 17:28

  Wow, superb blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your site is excellent, let alone the content!

 57. data cente equipment recycling

  2 kwietnia 2017 at 17:38

  Good write-up, I’m regular visitor of one’s web site, maintain up the nice operate, and It’s going to be a regular visitor for a lengthy time.

 58. Shayna Juen

  3 kwietnia 2017 at 08:11

  Bloghopping is really my forte and i like to visit blogs.   

 59. Moises Haymond

  5 kwietnia 2017 at 06:41

  i prefer wall clocks with hanging pendulums because they look nice at home’

 60. old it recycling

  5 kwietnia 2017 at 15:15

  I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored material stylish. nonetheless, you command get bought an edginess over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.

 61. computer disposal

  5 kwietnia 2017 at 15:26

  I think this is one of the most significant information for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on few general things, The web site style is ideal, the articles is really excellent : D. Good job, cheers

 62. sta travel sailing greece

  6 kwietnia 2017 at 07:46

  The refreshing Zune browser is shockingly Fantastic, nonetheless not as superior as the iPod’s. It operates effectively, still just isn’t as instantaneous as Safari, and has a clunkier interface. If yourself often program upon taking the internet browser which is not an issue, still if you might be planning to examine the website alot from your PMP then the iPod’s bigger display and improved browser may perhaps be major.

 63. computer disposal companies

  6 kwietnia 2017 at 09:49

  I conceive you have remarked some very interesting details , thanks for the post.

 64. it recycling

  6 kwietnia 2017 at 10:00

  Great site. Lots of useful information here. I’m sending it to several friends ans also sharing in delicious. And certainly, thanks in your sweat!

 65. sports and athletics

  9 kwietnia 2017 at 01:18

  Arms down, Apple’s application keep wins via a mile. It can be a huge amount of all types of apps vs a really not happy alternative of a handful for Zune. Microsoft contains courses, specifically inside of the realm of games, yet I’m not certain I might will need in the direction of wager upon the potential if this function is vital toward you. The iPod is a substantially far better final decision within that situation.

 66. bulk computer recycling

  10 kwietnia 2017 at 03:46

  I’ve been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the internet will be a lot more useful than ever before.

 67. try this

  11 kwietnia 2017 at 04:50

  I simply want to mention I am just very new to blogs and seriously savored this web page. Most likely I’m want to bookmark your website . You amazingly have very good posts. Appreciate it for sharing with us your webpage.

 68. oakley sunglasses|cheap oakleys}

  14 kwietnia 2017 at 09:01

  Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve really enjoyed surfing around your blog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

 69. best broadband and tv deals

  15 kwietnia 2017 at 16:21

  This is very interesting, You are a very skilled blogger. I’ve joined your rss feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your website in my social networks!

 70. computer equipment recycling

  16 kwietnia 2017 at 08:12

  Keep up the great work , I read few articles on this website and I think that your web blog is very interesting and has got circles of superb information.

 71. computer equipment recycling

  16 kwietnia 2017 at 08:22

  wonderful points altogether, you simply won a new reader. What might you recommend about your post that you made some days ago? Any positive?

 72. hiking backpacking

  21 kwietnia 2017 at 00:36

  The Zune concentrates upon remaining a Moveable Media Player. Not a web browser. Not a activity machine. Perhaps inside of the foreseeable future it’ll do even superior in those people areas, nevertheless for previously it is a Terrific way toward prepare and pay attention in direction of your songs and movies, and is without peer within just that respect. The iPod’s positive aspects are its website visiting and applications. If all those good a lot more compelling, possibly it is your best alternative.

 73. Vern Baily

  21 kwietnia 2017 at 18:30

  mens shoe shops

 74. айфел парфюм

  22 kwietnia 2017 at 10:00

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 75. Andre Wall

  23 kwietnia 2017 at 01:18

  branded shoes

 76. Aida Lartigue

  23 kwietnia 2017 at 21:03

  clearance shoes

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra