Z zagranicy

Biały Dom wywalił niektóre media

Biały Dom wykluczył niektóre media z briefingu. Są to przede wszystkim te wszystkie media, które w trakcie wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych jawnie popierały Hillary Clinton i demokratów. Wśród wykluczonych znalazły się między innymi telewizja CNN, dzienniki New York Times i Los Angeles Times oraz serwisy internetowe Politico i BuzzFeed.

 

Biały Dom wykluczył niektóre media z nieformalnego briefingu sekretarza prasowego Seana Spicera. Wśród wykluczonych znaleźli się dziennikarze m. in. telewizji CNN, dzienników New York Times i Los Angeles Times oraz serwisów internetowych Politico i BuzzFeed. Agencja Reuters podkreśla, że wśród wykluczonych znalazły się liberalne media, które Biały Dom i prezydent Donald Trump otwarcie w przeszłości krytykowali zarzucając im m. in. „nieuczciwość”. Zaproszono natomiast media konserwatywne, m. in. One America News Network i Breitbart News. Obecni byli m. in. dziennikarze Reutersa, telewizji Bloomberg, CBS, ABC i Fox News oraz Hearst Newspapers. Natomiast amerykańska agencja Associated Press postanowiła na znak protestu zbojkotować briefing.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. LSED

    25 lutego 2017 at 20:47

    Wywalił „dziennikarzy” z NYT, LAT i Politico? „Zoologiczny” antysemitnik zrobił się z tego Donalda 😀

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra