Z kraju

BOR przechwycił drona nad Belwederem

BOR przechwycił drona nad Belwederem. Łotysz pilotował go w towarzystwie dwóch Rosjanek.

W dniu wczorajszym funkcjonariusze BOR zatrzymali obywatela Łotwy, w towarzystwie dwóch kobiet obywatelstwa rosyjskiego którzy w sobotę po południu puszczali drona nad Belwederem w Warszawie.

– Zlokalizowali operatora drona w pobliskim parku, a następnie zatrzymali go i wylegitymowali. Pilotował urządzenie  – sprecyzował kpt. Grzegorz Bilski z BOR. O sprawie poinformowana została Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Cudzoziemiec trafił w ręce policji. We wrześniu 2016 r. dron sterowany przez dwóch obywateli Rosji latał w okolicach kancelarii premiera. Sprawą również zajęła się ABW.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra