Z zagranicy

Islamski rasista sprawca ataku na Polaka w Wielkiej Brytanii został złapany

Jak poinformował portal Nasze Strony adresowany do Polaków w Wielkiej Brytanii przed sądem rejonowym w Peterborough odbyła się wstępna rozprawa (znanego z filmu umieszczonego w internecie islamisty) który zbluzgał rasistowskimi epitetami Polaka. Islamista rasista to 30 letni obywatel Wielkiej Brytanii Arun Ali (mieszkaniec „Outfield w dzielnicy Bretton w Peterboroughu”).

 

Islamiście postawiono 5 zarzutów do których ten się nie przyznał. Na dalszy proces będzie oczekiwał „terytorium hrabstwa Cambridgeshir”.

Do rasistowskiego ataku islamisty na Polaka doszło 24 lutego „Alexandra Road w Peterboroughu”. Film wrzucono do internetu 2 marca, i już obejrzało go 524.000 osób.

Jak informuje portal Nasze Strony „Arun Ali usłyszał 5 zarzutów: uczestnictwo w napaści na tle rasowym, ataku, zakłóceniu porządku publicznego, motywowanym rasowo zakłóceniu porządku publicznego oraz nieostrożne prowadzenie pojazdu. 30-latek nie przyznał się do żadnego z przedstawionych zarzutów. W sądzie towarzyszyła mu liczna grupa osób, wśród których byli członkowie rodziny oraz znajomi. Sędzia zgodził się na zwolnienie warunkowe z zastrzeżeniem pobytu poza hrabstwem Cambridgeshire”.

Muslim rages at Polish Driver in United Kingdom (UK/GB)

https://www.youtube.com/watch?v=iXWCCMRrlFc

 

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Adam

  7 marca 2017 at 10:26

  Taka mała dygresja:
  Czy czasem to nie ustawka aby skonfliktować arabów z Polakami co jest w interesie obecnych grandziarzy finansowych i stojących za obecnym skłócaniem narodów i wciąganie nas we wszystkoe możliwe konflikty izraelsko-masońskie?

  • GlosRozsadku

   7 marca 2017 at 13:59

   TA sprawa jest upubliczniana tylko dla przeciagniecia opini Polakow i uzycia jako argumentu do poparcia „praw” za ograniczeniem wolnosci slowa . Nagle w UK zaczeto sie przejmowac Polakami , HAHAHAHA . Kazdy kto tam mieszkal wie ze muslimy moga tam mowic i robic co im sie zywnie podoba a winny jest zawsze bialy uprzywilejowany mezczyzna . Ja osobiscie niewidze powodu aby zakazywac temu islamiscie obrazania kogokolwiek zaznaczam jednak ze moja obiekcja jest skierowana pod adresem braku dostepu bialych do tego samego prawa . Napasc fizyczna czy oplucie jest karane w kazdym panstwie wywodzacym sie z cywilizacji lacinskiej wiec niema powodu dla powstania nowych „praw” w tym aspekcie .
   Kiedy ludzie wreszcie zrozumieja ze cala ta zabawa z islamistami , akty terroryzmu ich nawolywania do zabijania i opanowania zachodu sa tak naprawde tylko ( w wiekszosci) po to abysmy sie bali i z checia oddawali wolnosc naszym nowym wladca ktorzy sie nami zaopiekuja gdyz sami jestesmy tacy krusi i podatni na przemoc .Ehhh
   Z Bogiem Polacy

 2. ouuu

  7 marca 2017 at 15:12

  Biali sa ofiarami atakow rasistowskich ?gdzie?

 3. darek

  7 marca 2017 at 18:03

  Ten islamski łajdak powinien czekać za kratkami na rozprawę. Polak już by siedział. Ale angielski sędzia/sędzina przestraszył się rodziny i koleżków tej szmaty i ewentualnych sankcji od swoich sprzedajnych przełożonych.

 4. tomek

  7 marca 2017 at 18:17

  Talmudysci wyjątkowo aktywni na wszystkich portalach czyżby coś się rypnelo?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra