Z zagranicy

Islamski rasista sprawca ataku na Polaka w Wielkiej Brytanii został złapany

Jak poinformował portal Nasze Strony adresowany do Polaków w Wielkiej Brytanii przed sądem rejonowym w Peterborough odbyła się wstępna rozprawa (znanego z filmu umieszczonego w internecie islamisty) który zbluzgał rasistowskimi epitetami Polaka. Islamista rasista to 30 letni obywatel Wielkiej Brytanii Arun Ali (mieszkaniec „Outfield w dzielnicy Bretton w Peterboroughu”).

 

Islamiście postawiono 5 zarzutów do których ten się nie przyznał. Na dalszy proces będzie oczekiwał „terytorium hrabstwa Cambridgeshir”.

Do rasistowskiego ataku islamisty na Polaka doszło 24 lutego „Alexandra Road w Peterboroughu”. Film wrzucono do internetu 2 marca, i już obejrzało go 524.000 osób.

Jak informuje portal Nasze Strony „Arun Ali usłyszał 5 zarzutów: uczestnictwo w napaści na tle rasowym, ataku, zakłóceniu porządku publicznego, motywowanym rasowo zakłóceniu porządku publicznego oraz nieostrożne prowadzenie pojazdu. 30-latek nie przyznał się do żadnego z przedstawionych zarzutów. W sądzie towarzyszyła mu liczna grupa osób, wśród których byli członkowie rodziny oraz znajomi. Sędzia zgodził się na zwolnienie warunkowe z zastrzeżeniem pobytu poza hrabstwem Cambridgeshire”.

Muslim rages at Polish Driver in United Kingdom (UK/GB)

https://www.youtube.com/watch?v=iXWCCMRrlFc

 

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra