Z zagranicy

Proimigrancka anarchistyczna dzicz niszczy Neapol – ponad 30 policjantów rannych

Skrajnie lewicowe bandy nadal demolują Neapol. Rzucają w policję kamieniami, petardami i koktajlami Mołotowa. Włoska policja musiała wysłać specjalne oddziały do tłumienia zamieszek. W starciach rannych zostało ponad 30 policjantów i 6 manifestantów.

Lider antyimigracyjnej Ligi Północnej przyjechał do Neapolu na konwencję swych zwolenników. – W rządzie mamy ministrów, którzy są rasistami w stosunku do Włochów, nienawidzą obywateli włoskich – mówił Salvini podczas zjazdu w Neapolu. Liga Północna obecnie w sondażach może liczyć na 12 % poparcia wśród mieszkańców Włoch. Jednak to pierwsza taka inicjatywa na południu Włoch. Nie spodobało się to wszelkiej maści lewactwu, które postanowiło wykorzystać okazję do zdemolowania miasta. W zamieszkach uczestniczą anarchiści z „Black Block”, którzy słyną z brutalnych metod i wspierania tzw. uchodźców.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

309 komentarzy

309 Komentarzy

 1. www.jmusa.net

  21 listopada 2017 at 02:07

  I’d like to find out more? I’d want to find out some additional information.

 2. Buy Viagra Online

  12 grudnia 2017 at 20:30

  Now I am ready to do my breakfast, later than having my breakfast coming over again to read additional news.|

 3. Negative Services

  14 grudnia 2017 at 00:37

  Great post. I will be experiencing a few of these issues as well..|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra