Z kraju

ONR będzie protestował przeciwko wschodniej polityce migracyjnej rządu

Narodowcy zapraszają do Warszawy 18 marca 2017 r. – w Al. Ujazdowskich 1/3, przed Kancelarią Rady Ministrów, w samo południe odbędzie się protest przeciw wschodniej polityce migracyjnej rządu Beaty Szydło.

„Od początku napiętej sytuacji wewnętrznej na Ukrainie do Polski przybyło ponad 1 milion uchodźców z tego kraju. Są to jednak tylko oficjalne dane, a w rzeczywistości Ukraińców może być o wiele więcej. Wśród imigrantów ze wschodu są głównie pracownicy fizyczni, którzy zaniżają stawki płac dla Polaków” tłumaczą organizatorzy pikiety.
„Przed wejściem Polski do Unii Europejskiej obiecano nam szansę na pracę za granicą, co miało skutkować wyjazdem wielu ludzi, obniżeniem bezrobocia i wzrostem płac w kraju. Tymczasem realnie nasze zarobki nie wzrastają, a bezrobocie nie spada, ponieważ miejsce naszych bliskich zajmują przybysze zza wschodniej granicy” dodają.

„Rząd PiS nie tylko bezmyślnie wspomaga Ukrainę finansowo, ale także wspiera ukraińską imigrację pomocą socjalną, podczas gdy polska służba zdrowia, infrastruktura i oświata są wciąż niedofinansowane. Nic nie wskóramy wznosząc szczytne hasła o pomocy, jeśli nie uporamy się najpierw z naszymi wewnętrznymi problemami” zauważają.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/405136309850919

Fot. Jan Bodakowski

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

87 komentarzy

87 Komentarzy

 1. m

  14 marca 2017 at 08:12

  Franciszek:Radość Ewangelii napełnia serce i całe życie tych, którzy spotykają się z Jezusem. Ci, którzy pozwalają, żeby ich zbawił, zostają wyzwoleni od grzechu, od smutku, od wewnętrznej pustki, od izolacji. Z Jezusem Chrystusem radość zawsze rodzi się i odradza.
  http://prawy.pl/47594-medytacje-ewangeliczne-z-dnia-14-marca-2017/

  • wernyhora

   17 marca 2017 at 17:54

   Franciszek unieważnia SŁOWO BOŻE głosząc, że KAŻDA droga prowadzi do Boga,- starczy być tylko tzw.”dobrym człowiekiem”,-i tak przekreśla cel Narodzin Jezusa,- Życie i Ofiarną ŚMIERĆ na Odkupienie ludzkości,-ale tych, którzy Wierzą w NIEGO,- JA Jestem Drogą Prawdą i Życiem… jeżeli kłamie w najważniejszym, to kim jest ?

   Nie uznaję państwa ukraińskiego, ani „narodu ukraińskiego”! Istnieje tylko historyczny naród RUSIŃSKI, któremu bandycki twór, nazywający siebie „narodem ukraińskim” chce odebrać WSZYSTKO,-i przeszłość, i przyszłość…-za Michała Archanioła dał diabelskie widły… więc jakie czyny jego mogą być, jeśli nie bandyckie?…”karą za grzech jest śmierć” „wyjdz z niej, abyś nie miał zapłaty za jej zbrodnie”! Po III WŚ, z „narodu ukraińskiego” pozostanie około 8 mln.! Rusini! nie bierzcie grzechów morderców na swoje sumienia !

 2. gosc

  14 marca 2017 at 10:25

  Czas głosować na narodowców i patriotów, którzy zadbają o polski interes, a nie np. ukraiński. O ile nie jest za późno, PO-PiS wpuścił już milion (a może kilka milionów?) Ukrów, którzy dostają dodatkowe świadczenia, kupują domy i mieszkania, nie mają zamiaru stąd się wyprowadzać.

  Niestety, chyba nie ma szans na dobry wynik wyborczy. Media – główny sort za PO-N, drugi za PiS, polskie siły mogą promować się w niszowych portalach lub bezpośrednio na ulicy…

 3. JaF

  14 marca 2017 at 11:52

  Należałem kiedyś do twardego elektoratu PiS. Ale polityka wschodnia w wykonaniu tego rządu, pobłażanie i nadstawianie dupy ukraińcą i żmudzina, lekcewarzenie naszych rodaków na Kresach, wsparcie finansowe banderowców spowodowało, że więcej już na to ugrupowanie nie zagłosuje.
  Cała o honorze i godności Polski i Polaków ma się ni jak do tego co robią. Wstyd!!!

 4. best vpn for android

  14 marca 2017 at 13:25

  protest is everything!

 5. Tomek

  14 marca 2017 at 14:38

  „Przed wejściem Polski do Unii Europejskiej obiecano nam szansę na pracę za granicą, co miało skutkować wyjazdem wielu ludzi, obniżeniem bezrobocia i wzrostem płac w kraju. Tymczasem realnie nasze zarobki nie wzrastają, a bezrobocie nie spada, ponieważ miejsce naszych bliskich zajmują przybysze zza wschodniej granicy” dodają.”

  Przepraszam bardzo, ale bzdury powielacie. Spójrzmy na dane, choćby z GUS:
  – bezrobocie w 2004 (wejście do UE) – 20%. Obecnie – nieco ponad 8%.
  – realne zarobki w stosunku do 2004 wzrosły o 50 – 100%, w zależności od tego, jak badamy (przykładowo, można patrzeć to ile nasza pensja wyniesie w EUR, ile kupimy za pensję bochenków chleba itp. – tak, czy siak, realny wzrost jest wysoki i gonimy Europę w tym zakresie).

  • Pomorzanin

   14 marca 2017 at 14:46

   Tak, ale ilu ludzi po 2004 r. wyemigrowało? A czy wzrosło zatrudnienie w przemyśle? Bardzo wyważona opinia o imigracji zarobkowej Ukraińców:
   http://prawica.net/6840
   Problemem jest urzędnicza oligarchia, która jest beneficjentem imigracji, tam w portfelach musi się wszystko zgadzać.

   • Tomek

    15 marca 2017 at 12:46

    Owszem, bezrobocie początkowo spadło też w wyniku emigracji, no ale wszak przecież w tym artykule choćby napisano, że parę lat później na to miejsce przybyli Ukraińcy – milion a nawet faktycznie znacznie więcej. Gdyby bezrobocie zatem spadało tylko w wyniku emigracji, to by…. nie spadło. Mielibyśmy zatem nadal 20proc lub niewiele mniej. A jest 8%.

  • Paweł

   14 marca 2017 at 23:19

   @Tomek

   Niestety jak zauważył Pomorzanin ci bezrobotni znaleźli pracę za granicą. Zarobki średnio wyższe, ale bez zestawienia cen towarów i usług nic nam nie mówią.

   • Tomek

    15 marca 2017 at 12:49

    Spójrz na moją idpowiedź dla Pomorzanina. Stwierdzenie, że bezrobocie spadło tylko z powodu emigracji się w żaden sposób nie broni. Na rynek pracy na to miejsce przybyli przecież właśnie Ukraińcy, popyt na pracę jest więc zbliżony. No ale tylko 8 procent jej teraz nie ma, a wtedy 20.

  • MNShadow

   19 marca 2017 at 10:52

   Co z tego że bezrobocie się zmniejsza skoro ludzie (pracujący) muszą żyć za głodową pensję? Wielki mi rozwój.
   Realne zarobki? Co przez to rozumiesz? Średnią krajową? Jak nie to dobrze ale to nie zmienia faktu że to nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest siła nabywcza pieniądza. Jeśli w latach 90. zarabiałeś 2000 zł (netto), a dzisiaj zarabiasz 2500 zł (netto) to stałeś się bogatszy (albo inaczej, wzrósł Twój dobrobyt? Ja czasem tak mówię by każdy mógł odróżnić o czym mówię)? Odpowiedź jest prosta, nieeeee. Mam na dzieję że wiesz o czym mówię bo niespecjalnie chce mi się to tłumaczyć. Chociaż nie jedna osoba może Ci to wytłumaczyć.

 6. Pomorzanin

  14 marca 2017 at 14:47

  I jeszcze jedno, jaki mają zysk Polacy, jeśli Ukraińcy będą pracowali np.w niemieckich firmach na terenie Polski?

  • Tomek

   15 marca 2017 at 12:51

   Chociażby podatki. Albo możliwość przedstawienia konsumentom bardziej konkurencyjnej oferty ze względu na niższy koszt pracy. Pominę już, że w rzeczywistości to wielu Ukraińców pracuje przecież dla firm typowo polskich, gdzie też korzystają Polacy – właściciele.

 7. bob

  14 marca 2017 at 15:20

  Może byście kwestie dotacji dla uczelni na studentów z zagranicy 3x większe niż na polskich podnieśli bo to jest najbardziej chore

 8. Leon

  14 marca 2017 at 16:24

  Pierwszy raz popieram ONR – wreszcie robią coś dobrego dla Polski i Polaków. Ukraińców trzeba się z Polski pozbyć, a osoby odpowiedzialne za wpuszczanie do Polski Ukraińców osądzić za zdradę kraju!

 9. wiesscar

  14 marca 2017 at 18:25

  Bardzo dobre działanie. Gdybym mieszkał bliżej to bym wziął udział w tym proteście. Obecnie liczba Ukraińców jest już max i sprowadzanie kolejnych Ukraińców do Polski spowoduje zagrożenie dla narodu polskiego.
  Lobbysci kaczysci, tuskowcy i sakiewiczowcy oraz ZUwP będą robić wszystko by dalej Ukraińców do Polski sprowadzać. Do tego kapitalisci w Polsce bo chcą zarobić na taniej sile roboczej.
  Potem państwo polskie będzie płacić mniejszości ukraińskiej: dostaną polskie obywatelstwo, prawa obywatelskie a kapitalisci swoje zarobią i będą mieli to gdzieś.
  Już czytają dzieła Szewczenki na rondzie w Lublinie a jak Polscy chcą czytać fragmenty antypolskie tych dzieł to wzywają policję która spisuje Polaków.

  • wiesscar

   14 marca 2017 at 18:28

   Potem w Polsce zarejestrują partię banderowska i będą na nia głosować. Miliony głosów mniejszości ukraińskiej więc wejdzie do Sejmu.

   • wiesscar

    14 marca 2017 at 18:29

    Targalski vel Darski się pewnie ucieszy.

   • Tomek

    15 marca 2017 at 12:53

    Nie, potem się spolonizują. Jak wielu np. Rusinów czy Litwinów po 1569. Albo jak, niestety, wielu Polaków się zgrrmanizowało mieszkając choćby w Niemczech.

    • pe

     15 marca 2017 at 17:38

     Tak jak spolonizowali się w międzywojniu dopieszczani przez polskie władze na Wółyniu i w Małopolsce wschodniej.

     • Tomek

      15 marca 2017 at 18:25

      Nie porównuj sytuacji ludności autochtonicznej, która mieszka na terenie, który uważania swój i generalnie uważa, że jest dyskryminowana przez rząd do sytuacji emigracji zarobkowej, gdzie polonizacja daje ludziom istotne benefity. To są dwie zupełnie odmienne sytuacje. Najlepszym dowodem, że polonizacja postępuje jest to, że Ukraińcy powszechnie uczą się polskiego. Niektórzy mówią tak, że nawet akcentu od typowo polskiego nie odróżnisz.

  • wiesscar

   14 marca 2017 at 18:40

   „Już czytają dzieła Szewczenki na rondzie w Lublinie a jak Polscy chcą czytać fragmenty antypolskie tych dzieł to wzywają policję która spisuje Polaków.”
   na portalu kresy.pl można o tym przeczytać,

 10. Danka

  14 marca 2017 at 19:25

  Bardzo sluszny protest. Popieram. kto latal na ich majdan? Niech tam ich wspieraja,a nie krotkowzrocznie blokuja miejsca Polakom, ktorzy maja byc skazani na banicje? Mnostwo Polakow bedzie wracac do |Polski i rzad ma obowiazki polskie.Gdzie Merkelica ,ktora tak agitowala za aferzystka Julia Tymoszenko? Merkelica lubi POmagac.

  • Tomek

   15 marca 2017 at 12:58

   Wystarczy porównać, jaka jest siła nabywcza pensji, jaką Polak otrzymuje w Wielkiej Brytanii czy Irlandii (w odniesieniu oczywiście do tamtejszych cen), ile z tej pensji zabiera mu rząd itp., żeby zdać sobie sprawę, że nikt rozsądny nie wróci do Polski na posady, jakie biorą obecnie Ukraińcy. Ukraińcy więc nikomu nic nie blokują, wypełniają lukę na rynku pracy.

 11. Tak Trzymać

  14 marca 2017 at 22:48

  Brawo Chłopaki z ONR. Bez silnego instynktu narodowego nie ma narodu. Z ciapciania jajogłowych nawet tych „po prawej stronie” nie wzrośnie trwała własna Polska. Wy macie instynkt, to instynkt żywotności, tak trzymać.

 12. Tak Trzymać

  14 marca 2017 at 23:09

  Artykuł jest dobry. W niektórych komentarzach brakuje szerszej perspektywy, pogłębionej refleksji. Proponuję przemyśleć drugą cześć zalinkowanego niżej wpisu, tę o konstytuowaniu dziś narodu „od dołu i do przyszłości”: http://www.tadeuszkorzeniewski.info/2017/03/16-st-helens.html

 13. leszek

  15 marca 2017 at 09:04

  My też jeździmy za pracą na Zachód . Taka kolej rzeczy . Problem powstanie jak NASI wrócą z zachodu a szczególnie z Anglii .

  • aga

   15 marca 2017 at 11:41

   totalna bzdura , Polacy są w unii , jest swoboda przeplywu osob i kapitalu , firmy z uk, francji ,niemiec itd mocno tu inwestuja . ukraina nie jest w unii!!! zanim weszlismy do unii Polacy nie dostawali zasilkow, pomocy socjalnej i leczenia za darmo w tamtych krajach. wiem jak bylo. ukraincy dostaja zasilki ,stypendia .leczenie, prosze nie pisac na polskich portalach i ograniczyc sie do banderowskich

   • Tomek

    15 marca 2017 at 13:05

    Pakistańczycy, Marokańczycy czy choćby Turcy też w Unii nie są a zasiłki np. w Niemczach czy Szwecji dostają. I bardzo często w ogóle nie pracują. Ukraińcy natomiast w Polsce pracują, nie przyjeżdżają na żaden socjał.

   • Danka

    16 marca 2017 at 13:29

    Mam pytanie do organizatorow protestu:Dlaczego tak niemrawo narodowcy dzialaja na necie? Jedno ogloszenie i przydzie malo ludzi, wiadomo.Powinniscie zakladac trony www, a na narodowcy.net nie mozna nawet komentowac, kieruja na Twittera.Beznadzieja.Ruszcie sie! Macie wielkie potencjal, tylko cos, ktos was przyhamowuje…..

 14. m

  16 marca 2017 at 09:11

  Franciszek:Radość Ewangelii napełnia serce i całe życie tych, którzy spotykają się z Jezusem. Ci, którzy pozwalają, żeby ich zbawił, zostają wyzwoleni od grzechu, od smutku, od wewnętrznej pustki, od izolacji. Z Jezusem Chrystusem radość zawsze rodzi się i odradza.
  http://prawy.pl/47682-medytacje-ewangeliczne-z-dnia-16-marca-2017-r/#comment-179547

 15. madden 17 coins sell

  16 marca 2017 at 13:25

  Truly no matter if someone doesn’t be aware of afterward its up to
  other people that they will help, so here it happens.

 16. Sheila

  16 marca 2017 at 15:47

  Helpful information. Lucky me I found your web site by chance,
  and I’m shocked why this twist of fate did not came about earlier!
  I bookmarked it.

 17. Augusto de Arruda Botelho

  16 marca 2017 at 17:04

  Link exchange is nothing else but it is only placing the
  other person’s web site link on your page at proper place and
  other person will also do same in favor of you.

 18. synthetic mink lashes for sale

  16 marca 2017 at 19:44

  An impressive share! I’ve just forwarded this onto a co-worker who had been doing
  a little homework on this. And he in fact bought me dinner simply because I stumbled upon it for him…
  lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!

  But yeah, thanks for spending time to talk about this subject here
  on your website.

 19. Mathias

  17 marca 2017 at 04:27

  You need to be a part of a contest for one of the finest sites on the internet.
  I’m going to highly recommend this website!

 20. silk lashes review

  17 marca 2017 at 14:52

  bookmarked!!, I love your site!

 21. dienlanhthanhhanh.com

  17 marca 2017 at 15:13

  I am not sure where you are getting your information, but
  good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thanks for excellent info I was looking for this information for my mission.

 22. Katherina

  17 marca 2017 at 16:46

  My family members always say that I am killing my
  time here at web, however I know I am getting knowledge all the time by reading such pleasant articles or
  reviews.

 23. Hi! Do you know if they make any plugins to help with SEO?

  I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m
  not seeing very good success. If you know of any please share.

  Kudos!

 24. Hello my friend! I want to say that this post is amazing,
  great written and come with approximately all vital infos.
  I’d like to peer extra posts like this .

 25. Ola

  19 marca 2017 at 07:52

  Hey would you mind stating which blog platform you’re working with?
  I’m planning to start my own blog in the near future but I’m having a difficult time deciding
  between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
  The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m looking
  for something unique. P.S Sorry for being off-topic
  but I had to ask!

 26. mink lashes near me

  19 marca 2017 at 19:33

  Hi, every time i used to check website posts here in the early hours in the break of day,
  as i enjoy to find out more and more.

 27. ochumelyeruchki.ru

  19 marca 2017 at 22:15

  Highly descriptive article, I enjoyed that bit.
  Will there be a part 2?

 28. cs go weapon skins for sale

  20 marca 2017 at 04:27

  My brother suggested I may like this web site.
  He used to be entirely right. This submit
  truly made my day. You can not believe simply how so much time I had spent for this
  info! Thank you!

 29. Adrianne

  20 marca 2017 at 09:38

  Thanks for sharing your thoughts on business problems.

  Regards

 30. owner needs business

  20 marca 2017 at 10:31

  Touche. Outstanding arguments. Keep up the good work.

 31. Jamey

  20 marca 2017 at 14:27

  This design is incredible! You certainly know how to keep a reader amused.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to
  start my own blog (well, almost…HaHa!) Great job.
  I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it.
  Too cool!

 32. csgo skins free reddit

  20 marca 2017 at 15:12

  What’s up Dear, are you truly visiting this site on a regular basis, if so
  afterward you will without doubt obtain pleasant know-how.

 33. Itamar Serpa Fernandes

  20 marca 2017 at 18:08

  Hi friends, its wonderful post regarding teachingand fully defined,
  keep it up all the time.

 34. extreme infections

  20 marca 2017 at 20:54

  It’s the best time to make a few plans for the longer term and it is time to be happy.
  I’ve learn this submit and if I could I want to recommend you few fascinating things or advice.
  Maybe you can write next articles regarding this article.
  I wish to read more issues approximately it!

 35. read travel

  21 marca 2017 at 03:28

  This page certainly has all the information I wanted about this subject and didn’t know who to ask.

 36. Brandon

  21 marca 2017 at 03:35

  Hi, this weekend is pleasant designed for me, for the reason that this point
  in time i am reading this wonderful educational article here at my residence.

 37. cs go skins prices in keys

  21 marca 2017 at 05:04

  Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading?
  I’m trying to determine if its a problem on my end or if it’s the blog.
  Any suggestions would be greatly appreciated.

 38. fifa coins free

  21 marca 2017 at 06:50

  I have learn a few good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting.
  I surprise how a lot attempt you place to make one of these great informative website.

 39. Itamar Serpa Fernandes

  21 marca 2017 at 07:00

  I have read so many articles or reviews regarding the blogger
  lovers however this paragraph is really a
  nice paragraph, keep it up.

 40. Tressa

  21 marca 2017 at 09:20

  Hi it’s me, I am also visiting this web page on a regular basis, this website is genuinely fastidious and the users are actually
  sharing fastidious thoughts.

 41. Leta

  21 marca 2017 at 09:34

  I know this site offers quality dependent articles or reviews and other
  data, is there any other website which presents such data in quality?

 42. Damaris

  21 marca 2017 at 13:12

  Great article! This is the kind of info that should be shared across the web.

  Disgrace on Google for no longer positioning this publish higher!
  Come on over and discuss with my site . Thank you =)

 43. Itamar Serpa Fernandes

  21 marca 2017 at 23:32

  It’s awesome to pay a visit this web site and reading the views of
  all mates concerning this post, while I
  am also keen of getting experience.

 44. motivational quotes

  22 marca 2017 at 03:35

  We’re a gaggle of volunteers and starting a new scheme in our community.
  Your web site provided us with useful information to work on. You have performed
  a formidable task and our entire neighborhood shall be thankful to you.

 45. buy cs go skins steam

  22 marca 2017 at 04:25

  Thanks to my father who told me concerning this
  blog, this webpage is truly remarkable.

 46. corrupt financial

  22 marca 2017 at 06:06

  Excellent post. I was checking continuously this blog and I am impressed!
  Extremely helpful information specially the last part 🙂 I
  care for such information much. I was looking for this certain info for a long time.

  Thank you and good luck.

 47. Angelia

  22 marca 2017 at 07:48

  whoah this blog is magnificent i really like studying your posts.
  Keep up the great work! You recognize, a lot of individuals are
  hunting around for this info, you could aid them greatly.

 48. Pamela

  22 marca 2017 at 09:12

  With havin so much written content do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My blog has a lot of completely unique content I’ve either authored myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it up all over the
  web without my agreement. Do you know any ways to help stop
  content from being stolen? I’d certainly appreciate it.

 49. Paulette

  22 marca 2017 at 09:57

  I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.

  nonetheless, you command get bought an edginess over that you wish
  be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly very often inside case
  you shield this increase.

 50. essential info regarding

  22 marca 2017 at 12:49

  My family all the time say that I am wasting my time here at
  net, however I know I am getting experience daily by reading such good articles.

 51. to win the lotto

  22 marca 2017 at 23:01

  Hi there it’s me, I am also visiting this site
  on a regular basis, this web site is really fastidious
  and the viewers are really sharing good thoughts.

 52. kjop sildenafil reseptfritt

  22 marca 2017 at 23:30

  kjop viagra pa nett http://alternativtabletten.site/viagra/ viagra uten resept

 53. pay lottery

  23 marca 2017 at 00:01

  It is truly a great and useful piece of info.
  I’m satisfied that you simply shared this useful information with
  us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 54. financial advisor grand rapids

  23 marca 2017 at 01:22

  I love it when folks come together and share
  opinions. Great site, continue the good work!

 55. Greta

  23 marca 2017 at 04:34

  Heya just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the
  images aren’t loading properly. I’m not sure
  why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different browsers and both
  show the same results.

 56. facts regarding

  23 marca 2017 at 18:03

  Howdy! This post could not be written any better!
  Reading this post reminds me of my previous room mate! He
  always kept talking about this. I will forward this post to him.
  Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!

 57. Georges Sadala

  23 marca 2017 at 21:49

  Article writing is also a fun, if you know afterward you can write or else it is complex to write.

 58. treatment works

  24 marca 2017 at 02:08

  This site definitely has all the info I needed concerning
  this subject and didn’t know who to ask.

 59. financial advisor

  25 marca 2017 at 20:14

  I like the valuable info you provide in your articles.
  I will bookmark your weblog and check again here frequently.
  I’m quite sure I’ll learn plenty of new stuff right here!
  Best of luck for the next!

 60. Eldon

  26 marca 2017 at 17:28

  Hello there! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
  There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
  Please let me know. Thank you

 61. hydrogen fuel car

  27 marca 2017 at 05:45

  This design is spectacular! You obviously know how to keep a reader entertained.
  Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Fantastic job.
  I really loved what you had to say, and more than that, how you
  presented it. Too cool!

 62. Egli Diana Pinto

  27 marca 2017 at 12:38

  We are a group of volunteers and opening a brand new scheme
  in our community. Your web site provided us with valuable
  information to work on. You have performed a formidable process and our whole community can be thankful to
  you.

 63. sales skills discovering

  27 marca 2017 at 16:11

  Hurrah, that’s what I was looking for, what a data! present here at
  this weblog, thanks admin of this web site.

 64. glass piggy banks

  28 marca 2017 at 03:25

  Quality posts is the key to interest the visitors to go to see the website, that’s what this web site
  is providing.

 65. car computer exchange

  28 marca 2017 at 07:37

  Nice blog right here! Additionally your web site quite a bit up
  very fast! What host are you using? Can I am getting your associate link to your host?
  I desire my site loaded up as fast as yours lol

 66. Egli Diana Pinto

  28 marca 2017 at 20:51

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems
  as though you relied on the video to make your point.
  You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your weblog when you could be giving
  us something informative to read?

 67. Egli Diana Pinto

  29 marca 2017 at 00:29

  Its not my first time to go to see this website, i am
  browsing this website dailly and take good information from here everyday.

 68. Egli Diana Pinto

  29 marca 2017 at 02:48

  I got this web page from my pal who shared with me
  about this website and now this time I am browsing this web page and reading
  very informative articles or reviews at this time.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra