Z kraju

Michalkiewicz – Intrygi Kaczyńskiego uchroniły Tuska przed procesami i moralną kompromitacją

W swoim najnowszym video felietonie na You Tube Stanisław Michalkiewicz wyraził się z kipną o moralnym zwycięstwie Jarosława Kaczyńskiego dzięki któremu Donald Tusk został ponownie przewodniczącym Rady Europejskiej co pozwoli mu za 2,5 roku „wrócić do Polski na białym koniu i z przytupem rozpocząć kampanie wyborczą”. Wybór ten, według Michalkiewicza, uchronił Tuska przez procesami w III RP i moralną kompromitacją. Tusk miał ponieść odpowiedzialność za szkodzenie Polsce, „dzięki bardzo skomplikowanej intrydze Kaczyńskiego stało się inaczej” i „Kaczyński otworzył Tuskowi drogę do prezydentury”.

Zdaniem Michalkiewicza Kaczyński wciągnął Polskę w swoje podwórkowe zabawy, w wyniku których Polska została osamotniona na arenie międzynarodowej. Jednak zwolennicy PiS nie przyjmują tego do wiadomości, bo im Jarosław Kaczyński bełta szlam w głowie.

Nieodpowiedzialność Kaczyńskiego na arenie międzynarodowej powtórzył, zdaniem Michalkiewicza, rząd Holandii wdając się w awanturę z Turkami w Holandii czym wkurzył Turcję na Europę.

W swojej wideo wypowiedzi Michalkiewicz odniósł się też do planów UE przeprowadzenia zmiany władzy w III RP, zagrożenia buntem w wojsku, wypowiedzi Korwina o kobietach, oraz do strajku kobiet promowanego przez żydowską gazetę dla Polaków.

Zdaniem Michalkiewicza żydokomuna upatrzyła sobie kobiety na zastępczy proletariat, a zachowania feministek wskazuje, że Korwin mógł mieć racje negatywnie oceniając inteligencje kobiet. Dodatkowo Michalkiewicz stwierdził, że feministki na swojej manifestacji głosząc by „całować je w dupę” wykazują, że są niedopieszczone i maja ochotę na seks.

Według Michalkiewicza za rozwój feminizmu w Polsce odpowiadają mężczyźni, którzy nie zaspakajali swoich partnerek, w tym Ludwik Dorn były narzeczony czołowej feministki Kingi Dunin i Cezary Michalski były mąż Manuela Gretkowska.

Niestety, zdaniem Michalkiewicza, te tęsknoty feministek za pieszczotami nie prędko zostaną zaspokojone bo feministki są troszeczkę zaniedbane pod względem higienicznym co zniechęca mężczyzn do zainteresowania seksualnego feministkami.

https://www.youtube.com/watch?v=S31MGCwLAGo

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

41 komentarzy

41 Komentarzy

 1. CELL

  17 marca 2017 at 22:10

  Za CETĄ mogł głosować tylko debil albo zdrajca. Korwin głosował.

 2. Pomorzanin

  17 marca 2017 at 22:42

  PiS-PO jedno zło! Awers i rewers judaszowego srebnika.

 3. Maja

  18 marca 2017 at 00:42

  Kilkadziesiąt lat sowieckiego komunizmu a w następstwie euforyczne zachłyśnięcie się masońskim lewactwem zachodu sprawiło że naród polski przestał myśleć zdroworozsądkowo. Grupka (także z „dietą” poselską) „ambitnych” dorobkiewiczów ostatnich czasów złodziejskiej prosperity finansowana przez tych co się uważają za „wybranych” przykleiła się do masońskich korporacji i mówi Polakom, płyniemy! Jak w tym powiedzeniu, przykleiło się g*no do okrętu i mówi płyniemy. Nie widzą, że w tej grze są tylko nic nie wartymi pionkami w rękach masońskiej rodziny która ma ambicje rządzić całym światem. A my, zagonieni w masoński kierat stoimy z boku i czytamy doniesienia prasowe jakby nas to nie dotyczyło. Obojętność narodu jest gorsza od szowinizmu. Przestaliśmy myśleć chrześcijańskim dziedzictwem narodu. Lichwę wybieramy!!! Zmierzamy do samozagłady.
  Nasi dziadowie przestrzegali się nawzajem, bez Pana Boga ani do proga! Egzorcysta potrzebny bowiem zły oczy przesłonił złudzeniami. Jeśli cokolwiek osiągniemy to za wolą Pana Boga. „Jeśli Pan miasta nie strzeże, daremnie czuwają straże” (Ps 127,1). A w pierwszym rzędzie, i to na już, to Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

  • Lee

   22 marca 2017 at 09:23

   Niestety nie było intronizacji. Zawiódł Kościół także. Pytanie jednak: A może Pan okaże miłosierdzie mimo tej mizerii.
   PiS wybraliśmy z braku innej opcji. Żeby chociaż syny mówiły prawdę. Wygląda na to, że się boją albo maja nas za nic.

 4. m

  18 marca 2017 at 07:43

  Dornowi się nie dziwię, ale Michalskiemu bardzo.

  • Pomorzanin

   18 marca 2017 at 11:03

   m, rozumiem Cię, też kiedyś ufałem Solidarności, Lechowi Wałęsie, koalicji PiS/LPR/Samoobrona, ale kiedyś miarka się przebrała.Wiem, że w PiS są szczerzy patrioci, ale sterowanie partią i rządem jest w większości w rękach agentury. To wynika z moich ponad 20-letnich analiz. Polecam:
   https://www.youtube.com/watch?v=nT9dzEd7NKc

   • m

    18 marca 2017 at 14:32

    Chyba nie zrozumieliśmy się. Napisałem to jako komentarz do tego zdania:
    „Według Michalkiewicza za rozwój feminizmu w Polsce odpowiadają mężczyźni, którzy nie zaspakajali swoich partnerek, w tym Ludwik Dorn były narzeczony czołowej feministki Kingi Dunin i Cezary Michalski były mąż Manuela Gretkowska.”
    Uważam po prostu, że Cezary Michalski dużo stracił;-)

 5. Soroka

  18 marca 2017 at 09:55

  Pan Michalkiewicz razem z innymi wrogami Polski i Polaków też już oskarża Kaczyńskiego o wszelkie zło!
  Może by pan Michalkiewicz napisał na czym polegała ta „bardzo skomplikowana intryga”?
  Moim zdaniem bardzo dobrze JK postąpił, bo przynajmniej poznaliśmy dużo prawdy o UE i naszych przyjaciołach.
  Jeżeli PiS ma szczery zamiar doprowadzenia do ukarania przestępców z PO, to ryży na żadnym białym koniu nie będzie do Polski wjeżdżał, chyba że jako Generalny Gubernator IV Rzeszy. No ale podobno powtórka z historii jest już tylko jej parodią.

  • Robert B.

   18 marca 2017 at 12:35

   On go nie oskarża o „wszelkie zło”, tylko nie patrzy w niego jak w obraz.

   Jeżeli tylko poznałeś dopiero teraz „dużo prawdy” o UE, to współczuję refleksu…

  • m

   18 marca 2017 at 14:36

   „Toteż w sytuacji, gdy prezes Jarosław Kaczyński postanowił wykorzystać moment wyboru przewodniczącego Rady Europejskiej by zrealizować swój polityczny priorytet w postaci wytarzania Donalda Tuska w smole i pierzu i kazał w tym celu wysunąć kandydaturę Jacka Saryusza – Wolskiego …” ( http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3885)

   • Soroka

    18 marca 2017 at 16:36

    Jasne! To, że Jacek nie zostanie wybrany, to wiedziałem nawet ja, a Prezes by nie wiedział?
    Dobrze Prezes zrobił, bo przez to odsłonił prawdę o UE, która kieruje się funduszami, a nie zasadami i o naszych przyjaciołach i jasno z tego widać żadne umowy przez nich poważnie traktowane nie będą.
    Najbardziej gorzka prawda jest nieporównywalnie lepsza od najsłodszego kłamstwa!

 6. wiesscar

  18 marca 2017 at 12:47

  Zgłoszenie kandydatury Jacka Saryusz-Wolskiego na przewodniczacego Rady Europejskiej to dobre działanie rządu polskiego.
  Polska pokazała dzięki temu że Donald Tusk jest kandydatem Niemiec i podwładnym kanclerz Angeli Merkel.
  JS-W to był kandydat kompetentny, mający wiedzę i doświadczenie dotyczącą UE.

  • wiesscar

   18 marca 2017 at 12:51

   Wybór DT pokazał że Niemcy w UE robią co chcą. Zatem rozwala UE bo Niemcy w historii wywołali wojny światowe gdyż chcą ekspansję prowadzić. Teraz wykorzystując islam. Jednak sami Niemcy mogą paść ofiarą islamu.

  • gieptil

   18 marca 2017 at 15:01

   Pokazali co najwyżej że są partią oszustów i niepoczytalnych psychopatów. Ja uważam że są po prostu opętani przez szatana, który wiedzie ich ku kolejnym szaleństwom, i ku zgubie Polski.

 7. m

  18 marca 2017 at 14:37

 8. Danka

  18 marca 2017 at 17:27

  Panie Redaktorze Michalkiewicz! Niech Pan konczy i nie daje powodu do wyciagniecia Panu bezustannej reklamy GazWyb, ktora Pan mimochodem uprawia od lat. W Belchatowie agitowal Pan za uczestniczka spotkan tajnego masonskiego klubu tzw. Grupy Bilderberg w Austrii,malzonki Radka Anne Applebaum, ktora wg Pan jest madrzejsza od swojego meza i powinna byla zostac wjego zastepstwie marszalkiem Sejmu. Film jest na youtube.com
  Panska narracja, to sianie grozy przed Zydami, a z drugiej strony jakos dziwnie Panu do nich blisko. Wiec jak to jest naprawde? Teraz juz zaczyna Pan kampanie prezydencka Herr Tuska? To od dawna widac, Panie Redaktorze. Pisal Pan w „Naszej Polsce”, jednym z nielicznych pism prawdziwie patriotycznych, gdzie jedynie Panska tworczosc i obecnosc wywolywala u mnie zniechecenie i bunt. Red.,ktory jeszcze prowadzi strone http://www.naszapolska.pl napisal w noworocznym chyba tekscie,ze kiedy skonczyly sie gratyfikacje za artykuly po smierci reds. nacz. Marii Adamus w trakcie prelekcji o problemach wydawnictwa /w Domu Dziennikarza/ znikneli autorzy,w tym Pan.
  Nie pamietam,zeby Pan upominal sie o to pismo, na ktore czekaja jego czytelnicy z calego swiata.Dzialalo 20 lat- nie podlizujac sie zadnej wladzy ani nikomu. Doszly teraz wiesci ,ze PIS /spolki Skarbu Panstwa/ wbrew poczatkowym dzialaniom pod publiczke sponsoruje GAZWYB ogloszeniami tychze spolek.Maria Adamus przyplacila walke o pismo zyciem-podobno zawal-a Kaczynski, ktorego PIS popierala/mimo zastrzezen wiekszosci czlonkow Redakcji NP/ daje kase szczujni.Czy to prawda?
  Jezeli to prawda, a powinni wszyscy sie bardzo tym zainteresowac i zadac wyjasnien od Prezesa Kaczynskiego,a takze O. T.Rydzyka, bo wspiera PIS- to by znaczylo,ze Polacy i wyborcy sa perfidnie oszukiwani. Pan jako staly felietonista w Radiu Maryja, i zdaje sie nauczyciel mlodziezy, powinien cos wiedziec na ten temat. Prawda to czy falsz?

  • klioes vel pislamista

   21 marca 2017 at 16:10

   Nie bardzo rozumiem, dlaczego red. Michalkiewicz (podobnie jak np. lekarze, ratownicy itd.) miałby pracować za darmo. Czy Pani pracuje za darmo?

 9. Danka

  18 marca 2017 at 17:32

  Redaktor Michalkiewicz agituje za czlonkinia Grupy Bilderberg. W tym roku pojechal na to tajne spotkanie/nie informuja dokladnie, o czym dyskutowano/jej malzonek Radek Sikorski wraz z nia, Anne Applebaum
  https://www.youtube.com/watch?v=VlGIiVsoj1Y

 10. Danka

  18 marca 2017 at 17:41

  CENZURA ,czy atak wlamow anglojezycznych Pytanie do Wlascicielu tego portalu. Wykasowano wiele wpisow z tej dyskusji, w tym moje ,bez powodu. Nie podobalo sie jakims szpiclom zamordystom ,ze krytykujemy Herr Tuska i jego kompanow?
  http://prawy.pl/47365-wybor-przewodniczacego-rady-ue-bez-znaczenia/#comment-189863

 11. cs go knife skins steam

  20 marca 2017 at 14:53

  This post offers clear idea for the new users of blogging, that genuinely how to do running a blog.

 12. Danka

  20 marca 2017 at 17:42

  Jakies obce cenzory tu grasuja?Wycieli kilka wpisow nie tylko moich w temacie dr Pawla Janowskiego

 13. csgo skins free 2016

  21 marca 2017 at 05:03

  It is the best time to make some plans for the future and it is time to be
  happy. I’ve read this post and if I could I wish to suggest you few
  interesting things or suggestions. Perhaps you can write next articles referring
  to this article. I desire to read even more things about it!

 14. fifa coins zone discount

  21 marca 2017 at 08:51

  Incredible! This blog looks exactly like my old one! It’s on a completely different subject but it has pretty
  much the same page layout and design. Excellent choice of colors!

 15. seat-soissons.fr

  22 marca 2017 at 03:46

  My partner and I stumbled over here different web page and thought
  I might check things out. I like what I see so now i am following you.

  Look forward to checking out your web page repeatedly.

 16. fifa coins zone live chat

  22 marca 2017 at 06:55

  Hmm it looks like your site ate my first comment (it was super long) so I guess I’ll just sum it up what I submitted and
  say, I’m thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but
  I’m still new to the whole thing. Do you have any recommendations for inexperienced blog writers?
  I’d genuinely appreciate it.

 17. www.mmwg.com

  7 kwietnia 2017 at 05:43

  WOW just what I was looking for. Came here by searching for
  mink lashes sephora

 18. Roslyn

  7 kwietnia 2017 at 19:07

  You can definitely see your enthusiasm in the work you write.

  The arena hopes for more passionate writers like you who are not afraid
  to mention how they believe. At all times go after your heart.

 19. Fredrick

  14 kwietnia 2017 at 22:43

  WOW just what I was searching for. Came here by searching
  for nba mobile coins reddit

 20. cs go howl skin for sale

  15 kwietnia 2017 at 18:08

  Hello there! I could have sworn I’ve been to this web site
  before but after browsing through many of the posts I realized it’s new to me.
  Regardless, I’m definitely delighted I stumbled upon it
  and I’ll be book-marking it and checking back regularly!

 21. mink lashes kit wholesale

  15 kwietnia 2017 at 19:17

  I just could not depart your site prior to suggesting that I actually enjoyed the standard information a person supply on your visitors?
  Is going to be back often in order to check out new
  posts

 22. Chara

  17 kwietnia 2017 at 07:52

  I every time spent my half an hour to read this website’s articles every day along with a cup of coffee.

 23. Layla

  19 kwietnia 2017 at 08:55

  What you said was actually very reasonable.
  But, what about this? suppose you added a little
  information? I mean, I don’t wish to tell you how to run your blog,
  but what if you added a title that grabbed people’s attention?
  I mean Michalkiewicz – Intrygi Kaczyńskiego uchroniły Tuska przed procesami i moralną kompromitacją – Prawy.pl is kinda plain. You should
  look at Yahoo’s home page and see how they write news titles to get people to click.
  You might add a related video or a pic or two to get people excited about everything’ve got to say.
  In my opinion, it could bring your blog a little bit more interesting.

 24. synthetic mink lashes for sale

  20 kwietnia 2017 at 10:27

  I used to be able to find good information from your content.

 25. madden 17 coins buy

  20 kwietnia 2017 at 15:05

  Great weblog here! Additionally your web site lots up fast!
  What web host are you the use of? Can I get your affiliate hyperlink for your host?
  I want my website loaded up as fast as yours lol

 26. nativeenglishclasses.com

  22 kwietnia 2017 at 07:24

  I truly love your blog.. Pleasant colors & theme. Did you build this site
  yourself? Please reply back as I’m hoping to create my own website and would love to find out where you got this from or just what the theme is
  named. Thanks!

 27. It’s very trouble-free to find out any topic on web as compared to books, as I found this piece of writing at this website.

 28. professional mink lash kit

  24 kwietnia 2017 at 20:45

  I am sure this paragraph has touched all the internet people, its really
  really pleasant paragraph on building up new website.

 29. Alphonse

  26 kwietnia 2017 at 06:21

  Hello, I wish for to subscribe for this webpage to obtain latest updates, thus where can i do it please help out.

 30. nba mobile coins for free

  26 kwietnia 2017 at 09:58

  Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar
  one and i was just wondering if you get a lot of spam feedback?
  If so how do you stop it, any plugin or anything you can advise?
  I get so much lately it’s driving me crazy so any assistance is very much appreciated.

 31. Eulah

  28 kwietnia 2017 at 08:51

  Every weekend i used to visit this web site, for the reason that i want enjoyment, as this this web site conations
  genuinely good funny data too.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra