Z kraju

Instrukcje szefostwa Ringier Axel Springer dla dziennikarzy

Jak ujawniła TVP – Mark Dekan szef szwajcarsko-niemieckiego koncernu Ringier Axel Springer wysłał instrukcję do polskich pracowników swojej firmy. Poniżej jedna z nich odnosząca się do wyboru Donalda Tuska.

 

Wyłącznym zwycięzcą nie jest jednak Donald Tusk, tak jak Kaczyński nie jest jedynym przegranym. Razem z Tuskiem wygrali Polacy – wszyscy ci, którzy są dumni z przynależności do Unii Europejskiej.

Badania pokazują, że takie poglądy ma blisko 80% polskiego społeczeństwa. Co do przegranych w tym starciu, to obok Jarosława Kaczyńskiego znalazła się dobra reputacja Polski jako rzetelnego partnera w UE.

Czego się dowiedzieliśmy:

1. Kaczyński, zapewne wbrew sobie, stał się najskuteczniejszym orędownikiem reelekcji Donalda Tuska.

2. Ideologia i prymitywne manipulacje przegrały z wartościami i rozsądkiem. Zarówno rządzone przez Orbana Węgry, jak i pozostałe kraje Grupy Wyszehradzkiej, poparły w głosowaniu Tuska.

3. UE nauczyła się, że o jedność nie warto zabiegać za wszelką cenę. To bardzo cenna lekcja na przyszłość, która z pewnością przyspieszy wdrażanie koncepcji UE różnych prędkości.

Ta ostatnia z lekcji ma kluczowe znaczenie dla Polski. W nadchodzącym czasie na autostradzie unijnej integracji pojawia się nie tylko pas szybkiego i wolnego ruchu, ale też parking. I to jest właśnie moment, gdy do gry włączają się wolne media, takie jak my.

Nigdy nie zapominajmy o podstawowych wartościach, jakie reprezentujemy: opowiadamy się za wolnością, rządami prawa, demokracją i ZJEDNOCZONĄ EUROPĄ.

Pamiętajmy, że większość naszych czytelników i użytkowników należy do tej miażdżącej większości, która popiera członkostwo Polski w UE. Podpowiedzmy im co zrobić, żeby pozostać na pasie szybkiego ruchu i nie skończyć na parkingu.

Komentarz Prawego: Niemieckie media w Polsce to dzisiejszy odpowiednik V Kolumny.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

42 komentarze

42 Komentarzy

 1. gieptil

  17 marca 2017 at 12:47

  Finezyjne wyjaśnianie jak jeden niemowlaczek w piaskownicy dał drugiemu niemowlaczkowi po głowie łopatką, i dlaczego. To naprawdę poważny problem, godzien analiz socjologicznych. ;-))))))))))))))

 2. CELL

  17 marca 2017 at 13:12

  No i co z tego? a jakie dyrektywy wydaje PIS swoim tubom propagandowym Karnosiom i Sakiewiczowi?

 3. Zygmunt

  17 marca 2017 at 13:12

  Dobry artykuł.Jak długo Polacy będą kupowali gazety,czasopisma, które są w obcych rękach?.Podcinają gałąź na której siedzą.

 4. Kowalski

  17 marca 2017 at 14:33

  dlaczego niemieckie anty polskie i anty chrzescijanskie media sa wszechobecne w Polsce???,dlaczego Polska na to zezwala???,wszystkie obce media wyrzucic z tego kraju,putin sobie z tym poradzil i inne kraje tez,dlatego idac ich wzorem nalezy ich usunac z Polski albo drastycznie ograniczyc ich propagandowa dzialalnosc,cale zlo nastapilo po masonskim okraglym stole,odsunac masonkie rzady zarowno w sejmie jak i w kosciele katolickim

  • m

   17 marca 2017 at 17:47

   Dlaczego? Bo POLACY je kupują.

 5. Danka

  17 marca 2017 at 16:41

  Przeciez sowiecko-ddrowska KomisjaLikwidacyjna „RSW”Prasa Ksiazka-Ruch”z poduszczenia prezydenta Jaruzelskiego, komu sprzedac za bezcen polskie wydawnictwa tytuly, chyba wraz z majatkiem/ zamiast Polakom przekazac jako np.spolki pracownicze, czego sie domagali. / Tak, tak, Jaruzel byl prezydentem dzieki jednemu podobno glosowi in plus, bo ktorys to pobozny prawicowiec pospieszy tam, gdzie krol na piechote chodzi./.

 6. Danka

  17 marca 2017 at 16:50

  Poprawka: …wiedziala, komu sprzeac za bezcen”.A tak a’propos, czyje interesy reprezentuje niejaki Hajdarowicz, likwidator n.” i m.in.” Przekroju” z, moim ulubionym od dziecinstwa prof.Filutkiem na ostatniej stronie tego zlikwidowanego tygodnika? Dlaczego PIS, tak duzo mowi o wolnosci slowa i toleruje gadzinowki niemieckiej propagandy, bezczelnie uprawiajace klamliwa,obca i wroga Polsce narracje, podszywajac sie pod rzekomy glos Ludu? Ludu zza Odry chyba.

 7. jolo

  17 marca 2017 at 17:01

  1/ skarga ( wielostronicowa) do UE
  2/ ambasador germański na dywan i op…..ol
  3/ 48 godz na wyprowadzkę, potem zamknięcie
  4/ wycofanie nakładu pod byle pozorem, zakłócenia emisji, naprawa nadajników-przekaźników
  5/ konieczna,( ze względów militarnych) korekta częstotliwości
  itd, itp…
  A na razie możemy im nadmuchać. Bo wszystko sprzedane, nawet możliwość protestu ( zapisane w „umowach” bezimiennych).

  • Danka

   17 marca 2017 at 17:17

   Jakie to tytuly, zrobic liste i dokladnie porownac, czy narracja zgadza sie z rozkazem.

 8. Danka

  17 marca 2017 at 17:03

  Dodam jeszcze, ze to za rzadow PIS musial zawiesic dzialalnoac jeden z nielicznych patriotycznych tygodniow „Nasza Polska”, a jego wydawca i Redaktor Naczelna sp.Maria Adamus zmarla /zawal?/ w czasie wykladu w Domu Dziennikarza, gdzie miala opowiadac o klodach rzucanych im pod nogi, o problemach z systrybucja i tp…W tym czasie znalazly sie pieniadze na rozne chanskie, antykatolickie profanacje teatralne? Dziwna sprawa. Dzis przeczytalam, ze kandydat PIS na stanowisko prezydenta Warszawy kilkanascie lat temu Czeslaw Bielecki z pochodzenia Zyd,czlonek tzw.”Ruchu Stu” mial tam szefa-zalizyciela.TW”Must” , masona, zalozyciela PO, wiecznego kandydata na prezydenta RP Andrzeja Olechowskiego. „Jak daleko, jak blisko….”

 9. Danka

  17 marca 2017 at 17:11

  TW”Must byl KO kontaktem operacyjnym ojca duchowego PO i Tuska -Gromoslawa Czempinskiego/ ktory wymyslil kolejna odslone KLD,UD, UW- partii, ktore zostaly zwalone ponizej progu wyborczego po swych rzadach przez Polakow.Wtedy tak nie falszowano wyborow, jak to pozniej bywalo.
  http://mojprezydent.blox.pl/2010/03/Andrzej-Must-Olechowski.html

 10. tma

  17 marca 2017 at 17:39

  Gdzie jest poseł Winnicki i jego „genialne” komentarze?

 11. Danka

  17 marca 2017 at 17:51

  Tma czy Cma?

 12. SPALIĆ siedziby Axel Springer w Polsce !!!

  17 marca 2017 at 18:34

  Dosyć już tej „zabawy w kotka i myszkę” z otwartym prowadzonym SABOTAŻEM przez niemieckie i zydowskie koncerny prasowe GRASUJACE w tej lewackiej wykołowanej III RP zarzadzanej przez po PZPR-wskich okrągłostołowych SPRZEDAJNYCH solidaruchów PO-PiS.
  Jeśli SAMI przecietni polscy obywatele Polacy bezczelnie kołowani, oszukiwani medialnie i RABOWANI ekonomicznie w Polsce nie zaczna dalej się organizować SAMODZIELNIE w celi OBRONY swoich elementarnych interesów, to ich czeka oczywiste UPODLENIE, a już na pewno czeka straszliwa PONIEWIERKA ich dzieci i wnuki.
  To upodlenie, poniewierka oraz RABUNEK ekonomiczny Polaków w Polsce jest organizowany właśnie w Polsce przez ROZWYDRZONE grasujące media NIEMIECKIE, szwajcarskie lub żydowskie i ich AGENTURY takie jak Axel Springier i to na terenie Polski … o ZGROZO !!!
  Odszukać te siedziby agentur Axel Springier SZKODZACYCH Polsce ulokowanych na terytorium III RP i je najzwyczajniej z zimną krwią PODPALIĆ i SPALIĆ bez skrupułów !
  Oficjalnie zawiadomić tą MENDE Mark Dekan szefa szwajcarsko-niemieckiego koncernu Ringier Axel Springer, ze on jest PERSONA NON-GRATA w Polsce i NIE wpuszczać jego na terytorium Polski !
  Jeśli tzw. „prokuratura” w III RP rzeczywiście dba o polskie interesy to powinna przygotować AKT OSKARŻENIA tego bydlaka Mark Dekan z konkretnymi zarzutami jakich to się dopuścił przestępstw wobec polskich interesów przez jego AGANTURY Axel Springier grasujące w III RP i wydać jak najszybciej NAKAZ ARESZTOWANIA jak się pokaże w III RP !

 13. Uległość marazm Polaków rozwydrzyło Axel Springer

  17 marca 2017 at 20:01

  Polscy obywatele zamieszkali w III RP przez ostanie 25 lat to naiwni potulni ludzie rozkradani-rabowani ekonomicznie i gospodarczo jeszcze w znacznie większym stopniu niż to było w PRL-u.
  Marazm, jakaś stała gnuśność w III RP i brak odwagi do walki o swoje interesy, czy brak wiary we własne siły i samych siebie, odebrała Polakom nihilistyczna propaganda mediów zagranicznych w w polskim języku.
  Przez takie anty-polskie media jak żydowska „gazeta wyborcza” lub grasujący niemiecki koncern Axel Springer w Polsce, który zagarnoł dla siebie wszystkie gazety regionalne w III RP, kiedyś własność Polaków w PRL-u.
  Niestety ale od momentu powstania „okrągło-stołowej” syjinistycznej III RP toczy się jedynie puste gadanie i brak akcji w obronie własnych polskich interesów.
  Skorumpowane władze „warszawki” mają jedynie owczy pęd do wszelkiego rodzaju zysku, łapówek od zagranicznych bezczelnych siepaczy, którzy zlikwidowali Polakom gospodarkę.
  Emeryci i młodzi ręciści w III RP i znaczna część motłochu w Polsce ogłupieni propagandą niemiecką lub syjonistyczną nie chcą wspierać polskich narodowych organizacji lub buntującego się najmłodszego wyzyskiwanego pokolenia w Polsce.
  Wykołowani medialnie Polacy zwłaszcza otępiali emeryci w ogóle nie chcą nikogo uczciwego wspierać z Polski jak polskich narodowców, ale ogłupieni niemiecką propagandą wspierają sprzedawczyków PO-PiS uwikłanych w obce interesy za łapówki od układów międzynarodowych.
  Te przekupne kacyki PO-PiS-PSL są faktyczną marionetką zagranicznych interesów i widać to wyraźnie na przykład w postaci obecnego rządu, który wykonuje polecenia z zagranicy. Oni teraz realizują interesy Waszyngtonu identycznie jak ci skończeni durnie Ukraincy z Kijowa. Przestępczy złodzejski gang PO z Tuskiem i Schetyną na czele to płatna agentura niemiecka.
  Rządząca obecna „warszawka” PiS jak i poprzedni gang PO nigdy nie wykonywali i nie wykonują swojej przyrzeczonej misji, czyli służebności dla Narodu Polskiego.
  Każde poważne państwo „ciągnie” interesy tak, aby jak najwięcej zyskać dla siebie.
  Władze „warszawki” na przestrzeni ostatnich 27-lat były i są całkowicie sprzedajne. NIGDY nie ciągną w „swoją stronę”. Ich nie obchodzi ogólny interes polskich obywateli, lecz sam fakt posiadania władzy w celu rozkradania polskiego majątku na rzecz bezkarnej tej sitwy ich własnego gangu politycznego.
  Jest wręcz odwrotnie. Te rządzące „warszawki” partyjnych gangów za zagraniczne łapówki w różnej postaci: odznaczenia zagraniczne, obce dyplomy, wyróżnienia, sztuczne tytuły naukowe lub stanowiska w UE i łapówki finansowe dosłownie wszystko ODDAJĄ walkowerem. I to jeszcze z nawiązką.
  Od końca II wojny światowej do dzisiaj intencją wszystkich „polskich rządów warszawki” była budowy tego rodzaju państwa Polskiego, gdzie polscy obywatele Polacy będą po prostu w roli podrzędnych rabowanych ekonomicznie niewolników jak w krajach kolonialnych.
  To rządząca „warszawka” PZPR-SLD-PO jest winna i odpowiedzialna za przekupczenie Niemcom i żydom dosłownie całego POLSKIEGO byłego koncernu prasowego „Prasa-Książka-Ruch” kiedyś kontrolowanego przez PZPR-SLD.
  Wszystkie Tytuły gazety-dzienniki regionalne kiedyś własność „Prasa-Książka-Ruch” w latach 1990 znalazły się w szwabskich łapach jak Ringier Axel Springer, które właśnie propagandowo KOŁUJĄ, maglują umysły od 20 lat polskie społeczeństwa, aby zrobić z nich uległych pariaszy i niewolników.
  Polacy zostali zamienieni przez niemieckie i żydowskie media grasujace w III RP na uległą masę eksploatowanych lemingów, niewolników.
  Właśnie DLATEGO ta zagranica na czele z Niemcami i zydami z USA już dawno UZNALI, że Polska to kraj DRUGIEGO sortu, a sami polscy obywatele to ludzie TRZECIEGO sortu w tej nowej, krystalizującej się rzeczywistości międzynarodowej tzw. UE.

 14. m

  17 marca 2017 at 20:42

  Wystarczy nie kupować. Jak GóWno Prawdy.

  • Robert B.

   18 marca 2017 at 13:03

   Ciekawe, że w Niemczech z tej bezwładnej zasady nie chcą korzystać. Tam nie wolno obcym kupować gazet, żeby Niemcom mieszać w głowie.

 15. cs go skins trade up contract

  20 marca 2017 at 15:17

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time
  a comment is added I get four e-mails with the same
  comment. Is there any way you can remove me
  from that service? Many thanks!

 16. cs go skins trade guide

  21 marca 2017 at 03:56

  You have made some good points there. I checked on the net for additional information about the issue and found most people will
  go along with your views on this web site.

 17. fifa coins zone review

  21 marca 2017 at 04:17

  Hello! I just wish to offer you a huge thumbs up for the excellent info you have got
  right here on this post. I am returning to your blog for more soon.

 18. fifa 17 coins generator reddit

  22 marca 2017 at 04:56

  Very good article. I am experiencing many of these issues as well..

 19. kjop sildenafil reseptfritt

  22 marca 2017 at 16:31

  kjop viagra pa nett http://alternativtabletten.site/viagra/ viagra uten resept

 20. lateshathompson.co.uk

  7 kwietnia 2017 at 19:03

  I’ll immediately seize your rss feed as I can’t in finding your e-mail subscription link or e-newsletter service.
  Do you’ve any? Kindly let me realize so that I may subscribe.
  Thanks.

 21. storagesolutions-selfstorage.ca

  15 kwietnia 2017 at 02:02

  Hello would you mind letting me know which web host you’re working with?
  I’ve loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads a lot
  faster then most. Can you recommend a good hosting provider at a reasonable price?
  Cheers, I appreciate it!

 22. Dyan

  15 kwietnia 2017 at 18:17

  Hey! This is kind of off topic but I need some help from an established
  blog. Is it tough to set up your own blog?
  I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick.

  I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to
  start. Do you have any ideas or suggestions? Thank you

 23. www.miraralcielo.com

  15 kwietnia 2017 at 19:43

  If some one wishes to be updated with most recent technologies after that he must be
  visit this web site and be up to date everyday.

 24. Jewel

  16 kwietnia 2017 at 17:36

  Good day! I just wish to offer you a huge thumbs up for the excellent
  information you’ve got here on this post. I will be returning to your site for more soon.

 25. Claudia

  19 kwietnia 2017 at 08:40

  I constantly emailed this blog post page to all my associates, since if like to read it after that my contacts
  will too.

 26. http://www.usapilot.com

  20 kwietnia 2017 at 12:32

  Hi! I know this is kinda off topic however , I’d figured I’d ask.

  Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog post or vice-versa?
  My blog covers a lot of the same topics as yours and I
  feel we could greatly benefit from each other. If you happen to be interested feel free
  to shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you!
  Wonderful blog by the way!

 27. madden mobile coin glitch for iphone

  20 kwietnia 2017 at 14:09

  I’ve been surfing online more than 3 hours today, yet I never found
  any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me.
  In my opinion, if all web owners and bloggers made good content as you
  did, the net will be much more useful than ever before.

 28. Kelly

  21 kwietnia 2017 at 10:16

  You need to be a part of a contest for one of the best sites on the net.
  I will highly recommend this site!

 29. вывоз мусора спб

  21 kwietnia 2017 at 16:24

  Демонтажные работы. Аренда пухто 27 куб.
  http://lenmusor.ru/technics.php
  Вывоз и утилизация мебели из квартир, дач, гаражей.

 30. Cara

  22 kwietnia 2017 at 07:05

  I am really impressed with your writing skills and also with the
  layout on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?
  Anyway keep up the nice quality writing, it is rare to see a great
  blog like this one today.

 31. Janina

  23 kwietnia 2017 at 06:24

  May I just say what a comfort to find somebody that truly understands what
  they’re talking about online. You definitely know how to bring a problem to light and make it important.
  A lot more people should look at this and understand this side of the story.
  I was surprised you’re not more popular because you certainly
  have the gift.

 32. Mattie

  25 kwietnia 2017 at 01:31

  Hi, I desire to subscribe for this website to obtain latest updates, therefore where
  can i do it please help out.

 33. giorgiosportsc.it

  26 kwietnia 2017 at 06:10

  We stumbled over here from a different page and thought
  I should check things out. I like what I see so i
  am just following you. Look forward to going over your web page repeatedly.

 34. Franklyn

  26 kwietnia 2017 at 09:03

  Hi this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs
  use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
  I’m starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to
  get advice from someone with experience. Any help would be greatly
  appreciated!

 35. cheap pubg items

  10 maja 2017 at 01:01

  Having read this I believed it was really enlightening.

  I appreciate you spending some time and effort to
  put this short article together. I once again find
  myself spending way too much time both reading and leaving comments.
  But so what, it was still worth it!

 36. Georgia

  12 maja 2017 at 18:41

  Hello to every one, the contents present at this website are in fact amazing for people experience, well, keep up the nice work fellows.

 37. mobsex.mobi

  15 maja 2017 at 16:42

  My spouse and i were now ecstatic Raymond managed to finish up his basic research via the precious recommendations he acquired through the web pages. It’s not at all simplistic to just possibly be handing out information and facts which usually most people might have been trying to sell. And we also do understand we have the blog owner to thank for this. All the explanations you’ve made, the simple site navigation, the relationships you can help to instill – it is many awesome, and it’s really assisting our son and the family reason why this issue is amusing, which is certainly wonderfully mandatory. Thank you for all the pieces!

 38. Ling Zotos

  27 maja 2017 at 16:08

  Thank you for some other excellent article. The place else may just anybody get that kind of information in such an ideal means of writing? I have a presentation subsequent week, and I’m on the look for such info.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra