PRAWY.TV

Mariusz Orion Jędrysek (PiS): Łupki to większa szansa dla Polski niż COP i Port w Gdyni

Gościem PRAWY.TV był prof. Mariusz Orion Jędrysek (PiS), z którym rozmawialiśmy o zamachu rządu na Lasy Państwowe i skandalicznym sposobie przyznawania koncesji na wydobywanie gazu łupkowego.

Rozmawiała Anna Wiejak.

Zobacz VIDEO:

 

Zobacz także: Szczyt niekompetencji: PO >>

 

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

82 komentarze

82 Komentarzy

  1. Gaylord Wolfensperger

    19 grudnia 2017 at 12:01

    My family always say that I am killing my time here at net, however I know I am getting knowledge every day by reading such good content.|

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra