Felieton

Folksdojcze się gotują

Niemieckie przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej, która ma doprowadzić do przesilenia politycznego w Polsce i ponownego zainstalowania na pozycji lidera politycznej sceny Platformy Obywatelskiej, którą uważam za ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego, stają się coraz bardziej widoczne i to zarówno od góry, jak i od dołu.

 

Pierwszym zwiastunem odgórnych przygotowań było wystąpienie wszystkich organizacji broniących praw człowieków do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jana Klaudiusza Junckera, by zrobił porządek z Polską, w której prawa człowieków są łamane w sposób wołający o pomstę do nieba. Trudno by Jan Klaudiusz Juncker pozostał obojętny na ten apel płynący wprost spod serca gorejącego, zwłaszcza, gdy dyskretnie popchnie go w tym kierunku sama Nasza Złota Pani. Kolejnym zwiastunem tych przygotowań jest wyznaczenie specjalnej sesji Parlamentu Europejskiego, poświęconej ostatecznemu rozwiązaniu kwestii polskiej. Następnym zwiastunem jest instrukcja, jakie udzielił Marek Decan, szef firmy Axel Springer pracownikom swoich polskich mediów, w jakim kierunku mają teraz nawijać. W Polsce – jak podejrzewam – część mediów pozostaje pod wpływem największych ubeckich dynastii, które zresztą je sobie utworzyły, między innymi za pieniądze ukradzione z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Jak wiadomo, państwo wyłożyło na wykonanie tej nielegalnej operacji 1 700 mln dolarów. Długi wykupiono – ale tylko za 60 mln dolarów, a reszta została rozkradziona przez starych kiejkutów, które za część tych pieniędzy pozakładały sobie własne koncerny medialne, którymi sterują za pośrednictwem agentury, jaką sobie rozbudowały już w tak zwanej „wolnej Polsce”.

Innym źródłem finansowania ubeckich mediów mogły być skarby Sezamu, jakie PZPR uciułała sobie w latach dobrego fartu, lokując ogromne sumy w obcych walutach kradzione w latach 1972-1989 z PEWEX-u na kontach w Szwajcarii. W latach 1988-1989, kiedy to dyrektorem PEWEX-u był wypuszczony z amerykańskiego więzienia, gdzie siedział za szpiegostwo, Marian Zacharski, PZPR wykorzystała 800 zezwoleń dewizowych od NBP na transfer obcych walut za granicę, więc musiała realizować więcej, niż jedno dziennie. Przykładowo, tylko jednego dnia wytransferowała 22 mln franków szwajcarskich i 750 tys. dolarów. I tak dzień w dzień przez 18 lat! Do dzisiaj nie wiadomo, kto tych skarbów Sezamu pilnuje, jaki robi z nich użytek – i tak dalej. Warto przypomnieć, ze kiedy te informacje ukazały się w tygodniku „Wprost” na początku 1996 roku w ramach „afery Oleksego”, Aleksander Kwaśniewski zagroził, że jeżeli chociaż jedno słowo na ten temat się ukaże, to on zarządzi „lustrację totalną”. Na takie dictum Jacek Kuroń i Karol Modzelewski skierowali do niego list, że już się nie kłóćmy, niech tylko premier Oleksy poda się do dymisji. I tak się stało.

Przypominam o tym, by pokazać, że podejrzenia, iż media a nawet całe koncerny medialne w Polsce są podporządkowane ubeckim dynastiom i naszpikowane agenturą, nie są pozbawione podstaw. No a jak to jest w Niemczech? Czy tamtejsze media, a nawet koncerny takie jak Axel Springer, nie mają żadnych powiązań z niemieckimi tajnymi służbami, czy przeciwnie – są przez nie ręcznie sterowane, jako podstawowe narzędzie wpływania na opinię publiczną za pośrednictwem agentów ulokowanych na stanowiskach menażerskich i redaktorskich? Jest to całkiem prawdopodobne, bo niemieckie służby realizowały w niedawnej przeszłości rozmaite niekonwencjonalne projekty. Oto w 2003 roku przed Trybunałem Konstytucyjnym prowadzona była sprawa z wniosku o delegalizację NPD. Trybunał wniosek oddalił, bo okazało się, że całe kierownictwo tej partii tworzyli agenci niemieckich tajnych służb. Skoro tak, to dlaczego służby nie mogłyby wybudować sobie imperium medialnego, a następnie na jego czele, w charakterze „słupa”, postawić pana Decana, podobnie jak stare kiejkuty na czele „Amber Gold” postawiły w charakterze „słupa” pana Marcina Plichtę? Na taką możliwość wskazuje właśnie instrukcja, jakiej udzielił on swoim polskim kolaborantom. Wpisuje się ona znakomicie w „odgórne” przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce, której celem… – i tak dalej. Kolejna poszlaka to ta, że instrukcja udzielona przez pana Decana polskim kolaborantom jest całkowicie zgodna z linią realizowaną w Polsce zarówno przez media ubeckie, jak i żydowskie. Najwyraźniej i stare kiejkuty słuchają się niemieckiej razwiedki, no a środowiska żydowskie od dawna koordynują swoje poczynania w Polsce z poczynaniami niemieckimi. No i ostatnia wizyta Naszej Złotej Pani w Waszyngtonie. Czy nie miała aby na celu nakłonienie, a przynajmniej wysondowanie prezydenta Trumpa, czy tym razem też naciśnie na hamulec i kombinacja operacyjna znowu padnie na pysk, czy też zachowa się wobec niemieckiej inicjatywy powściągliwie?

Tym przygotowaniom „odgórnym” towarzyszą przygotowania oddolne. Najpierw pani Margorzata Gersdorf, jako Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego otwartym tekstem wezwała nie tylko sędziów, ale całe środowisko prawnicze do buntu przeciwko rządowi, a niedawno pan sędzia Waldemar Żurek z Krajowej rady Sądownictwa wyraził nadzieję na interwencję Unii Europejskiej w Polsce. Wyobrażam sobie, jak takie głosy skrzętnie rejestruje Frans Timmermans, który już dawno zapowiadał, że w sprawie praworządności w Polsce „nie odpuści”. Wreszcie ekspozytura Stronnictwa Pruskiego złożyła konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło ze wskazaniem Grzegorza Schetino na premiera. W Sejmie nie ma on szans, ale przecież nie chodzi o to, by przeszedł, tylko o to, by został postawiony, dostarczając w ten sposób Niemcom i ich kolaborantom w UE odpowiedniego pretekstu i alibi. Bo przypuszczam, że zasadnicza część zadania została tym razem złożona nie na barki jakichś głupich cywilów, tylko pierwszorzędnych fachowców z naszej niezwyciężonej armii, z której pod pretekstem kuracji przeczyszczającej zaordynowanej przez złowrogiego ministra Macierewicza odeszło już około 30 generałów, którzy w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację.

Stanisław Michalkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

82 komentarze

82 Komentarzy

 1. gieptil

  19 marca 2017 at 22:29

  Mam wrażenie że w tym potoku słowotoku Michalkiewicz oszczędnie gospodaruje prawdą.
  Bo musi znać dobrze historię poprzednich rządów PiS/PC. Rząd Olszewskiego mocno namieszał (nic dobrego dla Polski nie zrobił), i dokonał planowej samolikwidacji, oczywiście tworząc legendę swych zmagań z siłami zła. Dokładnie to samo zrobił rząd Marcinkiewicza Kaczyńskiego. Ten rząd już namieszał, już podjął wiele decyzji bardzo dla Polaków szkodliwych wręcz strasznych, okazał się po prostu partią zdrady narodowej. Więc być może czas, aby odszedł z legendą że dzielnie zmagał się z siłami zła co jasne dla Polski. Z taką legendą oczywiście znów ta antypolska satanistyczna sekta zajmie centralne miejsce na patriotycznej katolickiej prawicy.
  Za sprawą ostatniej awantury o Tuska Polska straciła ostatnich przyjaciół za granicą. Znakomity sukces tych satanistów antypolaków.
  No i główna sprawa. Podczas gdy byliśmy epatowani kolejnymi personalnymi wojenkami i różnymi pyskówkami, PiS tak zmienił ( po cichu ) zasady przyjmowania do Polski Ukraińców, że mamy ich już sporo ponad milion. Nas zajmowali tym jak to rząd Szydło daje odpór pomysłowi przysłania do Polski kilkunastu tysięcy muzułmanów, a w międzyczasie PO CICHU PiS sprowadził 100 razy więcej Ukraińców. I oni już tutaj są, to jest wroga armia. PiS już zrobił tyle złego dla Polski, że być może ktoś uznał że wystarczy na tym etapie. Że trzeba wycofać chwilowo agenturę w celu jej odświeżenia.

  • Tomek 39

   19 marca 2017 at 23:07

   Ta menda kacapska znowu nadaje

   • gieptil

    20 marca 2017 at 05:56

    Widzę że funkcjonariusz zbrodniczej antypolskiej satanistycznej sekty PiS jakiś tomek dał głos.
    Więc odpalę twardo wam, zbrodniarzom co ręce macie po łokcie w polskiej krwi, w krwi polskich patriotów.

    „Lista ofiar seryjnego „samobójcy” – tajemnice katastrofy smoleńskiej. ”

    https://www.youtube.com/watch?v=jh6zbVL1QuY

    A cóż to PiS zrobił aby wyjaśnić tych 11 tajemniczych zgonów? Nic nie zrobił. Po objęciu władzy przez PiS powinno ruszyć ogromne śledztwo w tych sprawach. A nie ruszyło. Łatwo się domyślić dlaczego. Szereg wysokich funkcjonariuszy PiS miał udział w rytualnym mordzie na Okęciu, zwanym katastrofa smoleńska.
    Ci ludzie prawdopodobnie szukali kontaktu z władzami PiS aby przekazać ważne prawdziwe informacje o tym jak było naprawdę. A wysocy funkcjonariusze PiS przekazywały komuś informacje o nich, i egzekutorzy ruszali do akcji.

    • gieptil

     20 marca 2017 at 06:20

     Ciekawe jest choćby to że niejaki Antoni Macierewicz robiący za polskiego patriotę, i wszędzie widzący spiski, jakoś nie zainteresował się tymi jedenastoma jakoby przypadkowymi zgonami. Czyżby należał do tych którzy typowali ofiary do tych mordów???

     • Berbeluch

      21 marca 2017 at 09:07

      Wariat?

   • krakus

    23 marca 2017 at 17:56

    Pan podpisujący się Tomek- w różnych wersjach to żywy ukrowsko-banderowski agent- antypolski- strzeżmy się tego wrogiego na agenta ukrowskiego!!!

  • Thomx

   21 marca 2017 at 08:55

   Dałbyś sobie luz. Nie ?

  • gieptil

   21 marca 2017 at 09:04

   Warto przypomnieć manipulacje rządu PC Jana Olszewskiego. Rządził niedługo, jakoby bardzo patriotycznie. Tylko Olszewski nie zmienił prezesa telewizji polskiej od razu. A wielu polskich patriotów wtedy apelowało – wymień go natychmiast. TVP prowadziła wtedy dziką kampanię przeciw rządowi Olszewskiego. A Jan Olszewski już to dzisiaj wiadomo miesiąc przed upadkiem swojego rządu rozpoczął przygotowania do tego zaplanowanego upadku. A prezesa TVP wymienił kilka dni przed tym upadkiem. Dzięki temu TVP przekazała na żywo relację jak Olszewski drze szaty w Sejmie przeciw siłom zła. Było to wstrząsające i miliony Polaków się nabrały.
   Później ruszył spektakl wśród 5 antypolskich agentów. Kaczyńscy, Macierewicz, Parys, Olszewski ( wielka piątka antypolskiej agentury ). Zakładali kolejne patriotyczne partie, negocjowali między sobą, kłócili się, łączyli, dzielili, i znów łączyli, zakładali kolejne partie. Mieli wtedy około 100 tysięcy w Polsce patriotycznych działaczy. I tak ich skłócali. Perfekcyjna akcja agenturalna. Tak pamiętam, jakaś osoba która była w centrum tego cyrku ( to była kobita, ważna działaczka ) powiedziała wtedy – ja już nie wyrabiam się z tymi nowymi partiami, już one mi się mylą, tyle ich jest, już nie wiem która jest która. Tak ta piątka antypolskich agentów nas Polaków wtedy rozprowadziła.

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:14

    A ja pamiętam jak mnie jakoś przypadkiem zawiało dzień przed terminem składania podpisów list wyborczych do siedziby tej jej ( tej kobity ) partii w Katowicach. To było wieczorem, ja wchodzę, a ona wychodzi, kurwami rzuca jak opętana. Bo miała być wspólny komitet wyborczy, ale dzień wcześniej wodzowie ( Kaczyńscy, Olszewski, Macierewicz, Parys ) się pokłócili. Więc ona musiała na wariata jechać po nocy do Warszawy, aby dostać formalne upoważnienie od swojej partii na oddzielne składnie tych podpisów, na oddzielne startowanie w wyborach. Tak to wtedy wyglądało. Piątka agentów ( Kaczyńscy, Macierewicz, Olszewski, Parys ) rozwaliła wielkie pospolite patriotyczne ruszenie Polaków. Wybory bez problemu w 1993 roku wygrała postkomuna. Żeby było śmieszniej, wzięli na ministra finansów Kołodkę, który żadnym tam komuch nie był, to jest trzeźwy ekonomista. I on wyprowadził wtedy polską gospodarkę z zapaści. ;-)))))))))))))))

    • Danka

     24 marca 2017 at 20:07

     Cos Ci sie chyba pomylilo.W 1993 r Walesa rozwiazal Sejm po upadku rzaduSuchockiej i przez jakis czas nie bylo w ogole Sejmu.Jeden wieli bur….l zrobil Soros, Sachc, Kholl, Balcerowicz, Tusk /KLD/, ludzie ich odrzucili i nie przekroczyli profu wyborczego /UD,KLD/.Zalozylo UW, a ta tez zostala odpalona przez wyborcow, to Gromoslaw Czempinski agent wymyslil Platforme Obywatelska z TW” MUSTEM”

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:34

    Wśród tych tych ok. 100 tysięcy działaczy, większość to byli starzy działacze Solidarności. Po raz ostatni zerwali się do boju. I zostali perfekcyjnie rozprowadzeni przez tą piątkę AGENTÓW, których wymieniłem. To był ostatni podryw wielkiej wspaniałej Solidarności. Nasz wysiłek został zabity przez podłą i bardzo podstępną agenturę.

    • Soth

     22 marca 2017 at 23:14

     możesz mieć rację….kuźwa 🙁

    • Jan Kaszuba

     26 marca 2017 at 03:42

     Gieptil – czy cie juz z Tworek wypuscili ? He he he he ! Wyglada na to , ze stanowczo za wczesnie !!!

  • ontolog

   21 marca 2017 at 21:09

   To jakiś niedobity zomowiec.Sporojeszcze tego śmiecia.

 2. Czesław

  20 marca 2017 at 05:58

  Pełna zgoda z Autorem ale też istotne są zastrzeżenia „gieptila”. W Polsce w ogóle brak debaty np.w sejmie na temat naszej polityki w stosunku do Rosji i Ukrainy a także o Polakach mieszkających na wschodzie, od Bugu po Sachalin. Sprawa CETA, TTIP itd., opozycja fatalna idzie tu ręka w rękę z rządem, oprócz Kukizowców. PiS (Kaczyński) podjął walkę z Niemcami, to się bardzo chwali ale walczy też z Rosją a jak wiadomo „I Herkules d..pa, kiedy wrogów kupa” (Nec Hercules contra plures). A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie ale czy na tym można polegać? Ponadto kundlizm PiS-u w stosunku do Izraela jest obrzydliwy a z tego nic dobrego na pewno nie wyniknie, już to widać.

  • tma

   20 marca 2017 at 06:06

   „A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie?” – Amerykanie nic o tym nie wiedzą.

   • gieptil

    20 marca 2017 at 06:10

    Kaczyński może mieć tylko jedne gwarancje, ze światowej satanistycznej międzynarodówki. Która jest teraz tak potężna, że sięgnęła murów Watykanu.

  • Danka

   24 marca 2017 at 20:23

   Czeslaw 05:58 W Polsce brak debaty politycznej w stounku do Rosji i Ukrainy,ale nie brak jej w Grupie Bilderberg, .Masoni przyniosa wnioski na tacy.

 3. gieptil

  20 marca 2017 at 06:54

  Wróble mnie chyba lubią. Ala nawalają na balkonie. Ciągle ćwierkają. ;-))))))))
  Idzie już wiosna, wiosna, czas optymizmu.

  • Soroka

   20 marca 2017 at 10:09

   A ty zdrzemnąłeś się na balkonie nawaliły ci pełną czachę i teraz nadajesz? 🙂

 4. Soroka

  20 marca 2017 at 10:11

  No to jednak będzie rewolucja, bo ewolucja to była ruska ściema!

 5. klioes vel pislamista

  20 marca 2017 at 11:01

  „w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację”

  Kocham Pana, Panie Stanisławie! 🙂

  • panMarek

   20 marca 2017 at 12:17

   Raczej w 30 nie dadzą nam rady!

 6. fifa coins cheap fifa 17

  21 marca 2017 at 10:55

  I always used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of web so
  from now I am using net for articles, thanks to web.

 7. m

  21 marca 2017 at 22:20

  Aleksander Ścios:GRA NA „WYBUDZONEGO” PREZYDENTA (https://bezdekretu.blogspot.com/) OBOWIĄZKOWE!

 8. hello!,I love your writing so so much! share we keep in touch more
  approximately your article on AOL? I require an expert on this space to solve my
  problem. Maybe that’s you! Having a look ahead to
  peer you.

 9. krakus

  23 marca 2017 at 18:00

  UWAGA! UWAGA!!! NA FORUM GRASUJE UKRAIŃSKI -BANDEROWSKI SZPIEG-PROWOKATOR. PODPISUJE SIĘ TOM, TOMI, TOMEK ITP. – TO V KOLUMNA BANDERLANDU!!!

 10. Thanks for some other informative blog. Where else could I am getting that
  type of information written in such a perfect manner? I have a venture that I’m just now working on, and
  I have been on the look out for such information.

 11. I read this article completely concerning the resemblance of
  most recent and earlier technologies, it’s remarkable article.

 12. mink eyelash extensions nyc

  24 marca 2017 at 11:23

  I blog quite often and I seriously thank you for your content.
  The article has truly peaked my interest. I will bookmark your site and keep checking for
  new information about once per week. I opted in for your RSS feed too.

 13. Tomek 39

  25 marca 2017 at 06:35

  Kaacapskie mendy tak was koocham jak ukraincow a poniewaz uzyliscie tego argumentu potwierdza to tylko role jaka tu spelniacie

 14. silk lash extensions melbourne

  27 marca 2017 at 05:44

  Very nice post. I definitely appreciate this site. Keep it up!

 15. Definitely believe that that you said. Your favorite
  reason seemed to be on the net the easiest factor to be mindful of.
  I say to you, I certainly get annoyed at the same
  time as other people consider worries that they just do not know
  about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out
  the whole thing without having side-effects , other people
  could take a signal. Will likely be back to get more.
  Thank you

 16. csgo skins free giveaway

  27 marca 2017 at 08:28

  This site truly has all the information and facts I wanted concerning this subject and didn’t know
  who to ask.

 17. mink lashes near me

  28 marca 2017 at 03:40

  I just like the valuable information you provide for your articles.
  I’ll bookmark your weblog and take a look at once more here regularly.

  I am reasonably sure I’ll be informed many new stuff proper here!
  Good luck for the next!

 18. nba live coins cheap

  28 marca 2017 at 06:44

  I was suggested this web site through my cousin. I am not certain whether
  or not this submit is written by way of him as no one else recognize such special
  about my trouble. You’re incredible! Thanks!

 19. www.printnetsolutions.com

  28 marca 2017 at 08:59

  What i do not realize is actually how you’re no longer actually a lot more well-preferred than you may be right now.
  You’re so intelligent. You know therefore significantly relating to this matter, produced me individually believe it from so many numerous angles.
  Its like men and women don’t seem to be interested unless it is something to accomplish with Girl gaga!
  Your individual stuffs outstanding. All the time deal with it up!

 20. siberian mink lashes nyc

  29 marca 2017 at 04:20

  Ahaa, its good dialogue regarding this piece
  of writing at this place at this weblog, I have read all that,
  so at this time me also commenting at this place.

 21. Dawna

  29 marca 2017 at 14:53

  Hello mates, its wonderful post concerning teachingand completely
  defined, keep it up all the time.

 22. csgo skins sites

  30 marca 2017 at 23:16

  Have you ever considered about including a little bit more than just your articles?

  I mean, what you say is valuable and all. Nevertheless imagine if you added some great visuals or video clips to give
  your posts more, „pop”! Your content is excellent but with pics and videos, this website
  could certainly be one of the greatest in its field. Amazing blog!

 23. perfect silk lashes review

  31 marca 2017 at 03:51

  Your method of describing all in this piece of writing is actually fastidious, every one be capable
  of without difficulty be aware of it, Thanks a lot.

 24. fifa 17 coins free

  31 marca 2017 at 05:00

  A fascinating discussion is worth comment. I do believe that you should publish more about this issue,
  it might not be a taboo matter but usually people do not discuss these issues.
  To the next! All the best!!

 25. madden mobile coin dealer

  1 kwietnia 2017 at 18:27

  Hi! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but
  I can figure things out pretty quick. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
  Cheers

 26. nba live coins free

  2 kwietnia 2017 at 08:46

  I love looking through a post that can make men and women think.
  Also, many thanks for allowing me to comment!

 27. technosoude.com

  2 kwietnia 2017 at 12:43

  I am not sure where you are getting your info, but good topic.
  I needs to spend some time learning much more or understanding more.
  Thanks for magnificent information I was looking for this info for my mission.

 28. Bertha

  3 kwietnia 2017 at 09:33

  Thanks to my father who stated to me regarding this website, this weblog is in fact awesome.

 29. Mark

  3 kwietnia 2017 at 20:55

  Very nice article. I definitely love this site. Keep it up!

 30. nba mobile coins for free

  6 kwietnia 2017 at 00:21

  Appreciation to my father who stated to me regarding this weblog,
  this website is truly awesome.

 31. Darren

  6 kwietnia 2017 at 01:41

  Good day! I just wish to give you a huge thumbs
  up for your excellent information you’ve got right here on this
  post. I will be coming back to your web site for more soon.

 32. mink eyelash extensions near me

  7 kwietnia 2017 at 05:49

  Hello, the whole thing is going perfectly here and ofcourse every one is sharing data, that’s in fact excellent, keep up writing.

 33. Larue

  7 kwietnia 2017 at 09:32

  Howdy! I simply wish to offer you a big thumbs up for
  your excellent information you have here on this post. I am coming back to your web
  site for more soon.

 34. Hollis

  7 kwietnia 2017 at 12:17

  Hey this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have
  to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding know-how
  so I wanted to get advice from someone with experience.

  Any help would be greatly appreciated!

 35. Jeremy

  8 kwietnia 2017 at 06:29

  I’ll right away grasp your rss feed as I can not find your e-mail
  subscription hyperlink or newsletter service.
  Do you’ve any? Please permit me recognise so that I may subscribe.
  Thanks.

 36. Kami

  10 kwietnia 2017 at 14:58

  Hello my friend! I wish to say that this post is amazing, nice written and come with approximately all significant infos.
  I would like to peer extra posts like this .

 37. fifa 17 coins free xbox one

  10 kwietnia 2017 at 23:45

  I am truly delighted to glance at this weblog posts which includes tons of helpful data, thanks for providing such statistics.

 38. Avis

  10 kwietnia 2017 at 23:58

  Hey very nice blog!

 39. Jaimie

  12 kwietnia 2017 at 00:09

  Wow, this article is pleasant, my sister is analyzing these
  things, so I am going to convey her.

 40. http://www.fostersupply.com/

  14 kwietnia 2017 at 18:55

  Wonderful post however , I was wondering if you could write a litte more
  on this subject? I’d be very thankful if you could elaborate a little bit further.
  Kudos!

 41. nba live coins cheap

  14 kwietnia 2017 at 19:05

  This website really has all the information I wanted
  about this subject and didn’t know who to ask.

 42. Dorothea

  15 kwietnia 2017 at 19:11

  This site was… how do I say it? Relevant!! Finally I’ve found something which helped me.

  Thank you!

 43. Shellie

  17 kwietnia 2017 at 03:21

  I think that everything published made a ton of sense.
  However, what about this? suppose you were to write a awesome title?
  I am not suggesting your content isn’t good., but what if
  you added a headline to possibly get a person’s attention? I mean Folksdojcze się gotują – Prawy.pl is
  kinda plain. You should peek at Yahoo’s home page and see how they write
  post headlines to grab viewers interested. You might try adding a video or
  a picture or two to get readers excited about what you’ve written. Just my
  opinion, it could bring your posts a little livelier.

 44. silk lash extensions vs mink

  17 kwietnia 2017 at 07:48

  Nice answers in return of this difficulty with firm arguments and
  describing everything about that.

 45. Fae

  19 kwietnia 2017 at 07:38

  Awesome website you have here but I was curious about if you knew of any
  message boards that cover the same topics discussed in this article?
  I’d really love to be a part of group where I can get opinions from other experienced individuals that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know.
  Kudos!

 46. Leatha

  20 kwietnia 2017 at 07:58

  Greetings! Very useful advice within this article! It’s the little changes that will make the most significant changes.
  Thanks for sharing!

 47. sell cs go skins for cash

  20 kwietnia 2017 at 11:34

  Keep this going please, great job!

 48. www.solicchiata.it

  20 kwietnia 2017 at 12:20

  Actually no matter if someone doesn’t be aware of after that its up to other viewers that they will assist, so here it happens.

 49. fifa coins free ps4

  22 kwietnia 2017 at 10:53

  I am really glad to read this webpage posts which contains plenty of helpful facts, thanks for providing these kinds of
  data.

 50. cs go skins trade

  23 kwietnia 2017 at 02:31

  I’m not sure where you’re getting your information, but great topic.
  I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for excellent information I was looking for
  this info for my mission.

 51. Hi there mates, its enormous paragraph concerning teachingand fully explained, keep it up all the time.

 52. Justine

  23 kwietnia 2017 at 02:48

  When I originally left a comment I seem to have clicked
  the -Notify me when new comments are added- checkbox and
  from now on every time a comment is added I recieve 4 emails with the same comment.

  Perhaps there is an easy method you are able to remove me from that service?
  Cheers!

 53. mink lashes bad kitty

  24 kwietnia 2017 at 17:36

  I pay a quick visit day-to-day a few sites and sites to read
  posts, but this webpage presents feature based writing.

 54. Ashly

  24 kwietnia 2017 at 22:36

  Good day! I could have sworn I’ve been to this website before but after checking through some of the post I realized it’s new to me.
  Nonetheless, I’m definitely delighted I found it and I’ll be bookmarking and checking back often!

 55. mink lash extensions nyc

  24 kwietnia 2017 at 22:40

  This is very interesting, You’re a very skilled blogger.

  I’ve joined your rss feed and look ahead to in the
  hunt for more of your magnificent post. Additionally, I have shared your web site in my social networks

 56. buy hut 17 coins

  26 kwietnia 2017 at 14:56

  Hey there, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Firefox, it looks fine but when opening in Internet
  Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, wonderful blog!

 57. poker indonesia

  12 maja 2017 at 08:45

  What’s uup all, here every one iis sharing such knowledge, thus it’s
  fastidious to read this webpage, and I used to pay a visit thios
  websitre every day.

 58. Callie Tayse

  27 maja 2017 at 22:27

  I really like looking through a post that will make men and women think. Also, thanks for allowing me to comment!

 59. cours de theatre

  2 czerwca 2017 at 00:13

  A round of applause for your blog article.Thanks Again. Will read on…

 60. straight from the source

  20 czerwca 2017 at 03:52

  I simply want to mention I am just new to blogging and site-building and certainly liked you’re web page. Most likely I’m going to bookmark your blog post . You really come with impressive writings. Thank you for sharing with us your web-site.

 61. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

 62. bh-sj.com

  23 czerwca 2017 at 03:19

  Your style is very unique in comparison to other folks I’ve read stuff from.
  I appreciate you for posting when you’ve got the opportunity,
  Guess I’ll just book mark this page.

 63. http://wfitness-heath.com/

  25 czerwca 2017 at 12:11

  Greetings! I know this is kinda off topic but I’d figured I’d ask.
  Would you be interested in exchanging links
  or maybe guest authoring a blog post or vice-versa? My blog covers a lot of the same
  subjects as yours and I feel we could greatly benefit from each other.
  If you’re interested feel free to shoot me an e-mail.
  I look forward to hearing from you! Terrific blog by the
  way!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra