Felieton

Folksdojcze się gotują

Niemieckie przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej, która ma doprowadzić do przesilenia politycznego w Polsce i ponownego zainstalowania na pozycji lidera politycznej sceny Platformy Obywatelskiej, którą uważam za ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego, stają się coraz bardziej widoczne i to zarówno od góry, jak i od dołu.

 

Pierwszym zwiastunem odgórnych przygotowań było wystąpienie wszystkich organizacji broniących praw człowieków do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jana Klaudiusza Junckera, by zrobił porządek z Polską, w której prawa człowieków są łamane w sposób wołający o pomstę do nieba. Trudno by Jan Klaudiusz Juncker pozostał obojętny na ten apel płynący wprost spod serca gorejącego, zwłaszcza, gdy dyskretnie popchnie go w tym kierunku sama Nasza Złota Pani. Kolejnym zwiastunem tych przygotowań jest wyznaczenie specjalnej sesji Parlamentu Europejskiego, poświęconej ostatecznemu rozwiązaniu kwestii polskiej. Następnym zwiastunem jest instrukcja, jakie udzielił Marek Decan, szef firmy Axel Springer pracownikom swoich polskich mediów, w jakim kierunku mają teraz nawijać. W Polsce – jak podejrzewam – część mediów pozostaje pod wpływem największych ubeckich dynastii, które zresztą je sobie utworzyły, między innymi za pieniądze ukradzione z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Jak wiadomo, państwo wyłożyło na wykonanie tej nielegalnej operacji 1 700 mln dolarów. Długi wykupiono – ale tylko za 60 mln dolarów, a reszta została rozkradziona przez starych kiejkutów, które za część tych pieniędzy pozakładały sobie własne koncerny medialne, którymi sterują za pośrednictwem agentury, jaką sobie rozbudowały już w tak zwanej „wolnej Polsce”.

Innym źródłem finansowania ubeckich mediów mogły być skarby Sezamu, jakie PZPR uciułała sobie w latach dobrego fartu, lokując ogromne sumy w obcych walutach kradzione w latach 1972-1989 z PEWEX-u na kontach w Szwajcarii. W latach 1988-1989, kiedy to dyrektorem PEWEX-u był wypuszczony z amerykańskiego więzienia, gdzie siedział za szpiegostwo, Marian Zacharski, PZPR wykorzystała 800 zezwoleń dewizowych od NBP na transfer obcych walut za granicę, więc musiała realizować więcej, niż jedno dziennie. Przykładowo, tylko jednego dnia wytransferowała 22 mln franków szwajcarskich i 750 tys. dolarów. I tak dzień w dzień przez 18 lat! Do dzisiaj nie wiadomo, kto tych skarbów Sezamu pilnuje, jaki robi z nich użytek – i tak dalej. Warto przypomnieć, ze kiedy te informacje ukazały się w tygodniku „Wprost” na początku 1996 roku w ramach „afery Oleksego”, Aleksander Kwaśniewski zagroził, że jeżeli chociaż jedno słowo na ten temat się ukaże, to on zarządzi „lustrację totalną”. Na takie dictum Jacek Kuroń i Karol Modzelewski skierowali do niego list, że już się nie kłóćmy, niech tylko premier Oleksy poda się do dymisji. I tak się stało.

Przypominam o tym, by pokazać, że podejrzenia, iż media a nawet całe koncerny medialne w Polsce są podporządkowane ubeckim dynastiom i naszpikowane agenturą, nie są pozbawione podstaw. No a jak to jest w Niemczech? Czy tamtejsze media, a nawet koncerny takie jak Axel Springer, nie mają żadnych powiązań z niemieckimi tajnymi służbami, czy przeciwnie – są przez nie ręcznie sterowane, jako podstawowe narzędzie wpływania na opinię publiczną za pośrednictwem agentów ulokowanych na stanowiskach menażerskich i redaktorskich? Jest to całkiem prawdopodobne, bo niemieckie służby realizowały w niedawnej przeszłości rozmaite niekonwencjonalne projekty. Oto w 2003 roku przed Trybunałem Konstytucyjnym prowadzona była sprawa z wniosku o delegalizację NPD. Trybunał wniosek oddalił, bo okazało się, że całe kierownictwo tej partii tworzyli agenci niemieckich tajnych służb. Skoro tak, to dlaczego służby nie mogłyby wybudować sobie imperium medialnego, a następnie na jego czele, w charakterze „słupa”, postawić pana Decana, podobnie jak stare kiejkuty na czele „Amber Gold” postawiły w charakterze „słupa” pana Marcina Plichtę? Na taką możliwość wskazuje właśnie instrukcja, jakiej udzielił on swoim polskim kolaborantom. Wpisuje się ona znakomicie w „odgórne” przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce, której celem… – i tak dalej. Kolejna poszlaka to ta, że instrukcja udzielona przez pana Decana polskim kolaborantom jest całkowicie zgodna z linią realizowaną w Polsce zarówno przez media ubeckie, jak i żydowskie. Najwyraźniej i stare kiejkuty słuchają się niemieckiej razwiedki, no a środowiska żydowskie od dawna koordynują swoje poczynania w Polsce z poczynaniami niemieckimi. No i ostatnia wizyta Naszej Złotej Pani w Waszyngtonie. Czy nie miała aby na celu nakłonienie, a przynajmniej wysondowanie prezydenta Trumpa, czy tym razem też naciśnie na hamulec i kombinacja operacyjna znowu padnie na pysk, czy też zachowa się wobec niemieckiej inicjatywy powściągliwie?

Tym przygotowaniom „odgórnym” towarzyszą przygotowania oddolne. Najpierw pani Margorzata Gersdorf, jako Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego otwartym tekstem wezwała nie tylko sędziów, ale całe środowisko prawnicze do buntu przeciwko rządowi, a niedawno pan sędzia Waldemar Żurek z Krajowej rady Sądownictwa wyraził nadzieję na interwencję Unii Europejskiej w Polsce. Wyobrażam sobie, jak takie głosy skrzętnie rejestruje Frans Timmermans, który już dawno zapowiadał, że w sprawie praworządności w Polsce „nie odpuści”. Wreszcie ekspozytura Stronnictwa Pruskiego złożyła konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło ze wskazaniem Grzegorza Schetino na premiera. W Sejmie nie ma on szans, ale przecież nie chodzi o to, by przeszedł, tylko o to, by został postawiony, dostarczając w ten sposób Niemcom i ich kolaborantom w UE odpowiedniego pretekstu i alibi. Bo przypuszczam, że zasadnicza część zadania została tym razem złożona nie na barki jakichś głupich cywilów, tylko pierwszorzędnych fachowców z naszej niezwyciężonej armii, z której pod pretekstem kuracji przeczyszczającej zaordynowanej przez złowrogiego ministra Macierewicza odeszło już około 30 generałów, którzy w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację.

Stanisław Michalkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

39 komentarzy

39 Komentarzy

 1. gieptil

  19 marca 2017 at 22:29

  Mam wrażenie że w tym potoku słowotoku Michalkiewicz oszczędnie gospodaruje prawdą.
  Bo musi znać dobrze historię poprzednich rządów PiS/PC. Rząd Olszewskiego mocno namieszał (nic dobrego dla Polski nie zrobił), i dokonał planowej samolikwidacji, oczywiście tworząc legendę swych zmagań z siłami zła. Dokładnie to samo zrobił rząd Marcinkiewicza Kaczyńskiego. Ten rząd już namieszał, już podjął wiele decyzji bardzo dla Polaków szkodliwych wręcz strasznych, okazał się po prostu partią zdrady narodowej. Więc być może czas, aby odszedł z legendą że dzielnie zmagał się z siłami zła co jasne dla Polski. Z taką legendą oczywiście znów ta antypolska satanistyczna sekta zajmie centralne miejsce na patriotycznej katolickiej prawicy.
  Za sprawą ostatniej awantury o Tuska Polska straciła ostatnich przyjaciół za granicą. Znakomity sukces tych satanistów antypolaków.
  No i główna sprawa. Podczas gdy byliśmy epatowani kolejnymi personalnymi wojenkami i różnymi pyskówkami, PiS tak zmienił ( po cichu ) zasady przyjmowania do Polski Ukraińców, że mamy ich już sporo ponad milion. Nas zajmowali tym jak to rząd Szydło daje odpór pomysłowi przysłania do Polski kilkunastu tysięcy muzułmanów, a w międzyczasie PO CICHU PiS sprowadził 100 razy więcej Ukraińców. I oni już tutaj są, to jest wroga armia. PiS już zrobił tyle złego dla Polski, że być może ktoś uznał że wystarczy na tym etapie. Że trzeba wycofać chwilowo agenturę w celu jej odświeżenia.

  • Tomek 39

   19 marca 2017 at 23:07

   Ta menda kacapska znowu nadaje

   • gieptil

    20 marca 2017 at 05:56

    Widzę że funkcjonariusz zbrodniczej antypolskiej satanistycznej sekty PiS jakiś tomek dał głos.
    Więc odpalę twardo wam, zbrodniarzom co ręce macie po łokcie w polskiej krwi, w krwi polskich patriotów.

    „Lista ofiar seryjnego „samobójcy” – tajemnice katastrofy smoleńskiej. ”

    https://www.youtube.com/watch?v=jh6zbVL1QuY

    A cóż to PiS zrobił aby wyjaśnić tych 11 tajemniczych zgonów? Nic nie zrobił. Po objęciu władzy przez PiS powinno ruszyć ogromne śledztwo w tych sprawach. A nie ruszyło. Łatwo się domyślić dlaczego. Szereg wysokich funkcjonariuszy PiS miał udział w rytualnym mordzie na Okęciu, zwanym katastrofa smoleńska.
    Ci ludzie prawdopodobnie szukali kontaktu z władzami PiS aby przekazać ważne prawdziwe informacje o tym jak było naprawdę. A wysocy funkcjonariusze PiS przekazywały komuś informacje o nich, i egzekutorzy ruszali do akcji.

    • gieptil

     20 marca 2017 at 06:20

     Ciekawe jest choćby to że niejaki Antoni Macierewicz robiący za polskiego patriotę, i wszędzie widzący spiski, jakoś nie zainteresował się tymi jedenastoma jakoby przypadkowymi zgonami. Czyżby należał do tych którzy typowali ofiary do tych mordów???

     • Berbeluch

      21 marca 2017 at 09:07

      Wariat?

   • krakus

    23 marca 2017 at 17:56

    Pan podpisujący się Tomek- w różnych wersjach to żywy ukrowsko-banderowski agent- antypolski- strzeżmy się tego wrogiego na agenta ukrowskiego!!!

  • Thomx

   21 marca 2017 at 08:55

   Dałbyś sobie luz. Nie ?

  • gieptil

   21 marca 2017 at 09:04

   Warto przypomnieć manipulacje rządu PC Jana Olszewskiego. Rządził niedługo, jakoby bardzo patriotycznie. Tylko Olszewski nie zmienił prezesa telewizji polskiej od razu. A wielu polskich patriotów wtedy apelowało – wymień go natychmiast. TVP prowadziła wtedy dziką kampanię przeciw rządowi Olszewskiego. A Jan Olszewski już to dzisiaj wiadomo miesiąc przed upadkiem swojego rządu rozpoczął przygotowania do tego zaplanowanego upadku. A prezesa TVP wymienił kilka dni przed tym upadkiem. Dzięki temu TVP przekazała na żywo relację jak Olszewski drze szaty w Sejmie przeciw siłom zła. Było to wstrząsające i miliony Polaków się nabrały.
   Później ruszył spektakl wśród 5 antypolskich agentów. Kaczyńscy, Macierewicz, Parys, Olszewski ( wielka piątka antypolskiej agentury ). Zakładali kolejne patriotyczne partie, negocjowali między sobą, kłócili się, łączyli, dzielili, i znów łączyli, zakładali kolejne partie. Mieli wtedy około 100 tysięcy w Polsce patriotycznych działaczy. I tak ich skłócali. Perfekcyjna akcja agenturalna. Tak pamiętam, jakaś osoba która była w centrum tego cyrku ( to była kobita, ważna działaczka ) powiedziała wtedy – ja już nie wyrabiam się z tymi nowymi partiami, już one mi się mylą, tyle ich jest, już nie wiem która jest która. Tak ta piątka antypolskich agentów nas Polaków wtedy rozprowadziła.

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:14

    A ja pamiętam jak mnie jakoś przypadkiem zawiało dzień przed terminem składania podpisów list wyborczych do siedziby tej jej ( tej kobity ) partii w Katowicach. To było wieczorem, ja wchodzę, a ona wychodzi, kurwami rzuca jak opętana. Bo miała być wspólny komitet wyborczy, ale dzień wcześniej wodzowie ( Kaczyńscy, Olszewski, Macierewicz, Parys ) się pokłócili. Więc ona musiała na wariata jechać po nocy do Warszawy, aby dostać formalne upoważnienie od swojej partii na oddzielne składnie tych podpisów, na oddzielne startowanie w wyborach. Tak to wtedy wyglądało. Piątka agentów ( Kaczyńscy, Macierewicz, Olszewski, Parys ) rozwaliła wielkie pospolite patriotyczne ruszenie Polaków. Wybory bez problemu w 1993 roku wygrała postkomuna. Żeby było śmieszniej, wzięli na ministra finansów Kołodkę, który żadnym tam komuch nie był, to jest trzeźwy ekonomista. I on wyprowadził wtedy polską gospodarkę z zapaści. ;-)))))))))))))))

    • Danka

     24 marca 2017 at 20:07

     Cos Ci sie chyba pomylilo.W 1993 r Walesa rozwiazal Sejm po upadku rzaduSuchockiej i przez jakis czas nie bylo w ogole Sejmu.Jeden wieli bur….l zrobil Soros, Sachc, Kholl, Balcerowicz, Tusk /KLD/, ludzie ich odrzucili i nie przekroczyli profu wyborczego /UD,KLD/.Zalozylo UW, a ta tez zostala odpalona przez wyborcow, to Gromoslaw Czempinski agent wymyslil Platforme Obywatelska z TW” MUSTEM”

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:34

    Wśród tych tych ok. 100 tysięcy działaczy, większość to byli starzy działacze Solidarności. Po raz ostatni zerwali się do boju. I zostali perfekcyjnie rozprowadzeni przez tą piątkę AGENTÓW, których wymieniłem. To był ostatni podryw wielkiej wspaniałej Solidarności. Nasz wysiłek został zabity przez podłą i bardzo podstępną agenturę.

    • Soth

     22 marca 2017 at 23:14

     możesz mieć rację….kuźwa 🙁

    • Jan Kaszuba

     26 marca 2017 at 03:42

     Gieptil – czy cie juz z Tworek wypuscili ? He he he he ! Wyglada na to , ze stanowczo za wczesnie !!!

  • ontolog

   21 marca 2017 at 21:09

   To jakiś niedobity zomowiec.Sporojeszcze tego śmiecia.

 2. Czesław

  20 marca 2017 at 05:58

  Pełna zgoda z Autorem ale też istotne są zastrzeżenia „gieptila”. W Polsce w ogóle brak debaty np.w sejmie na temat naszej polityki w stosunku do Rosji i Ukrainy a także o Polakach mieszkających na wschodzie, od Bugu po Sachalin. Sprawa CETA, TTIP itd., opozycja fatalna idzie tu ręka w rękę z rządem, oprócz Kukizowców. PiS (Kaczyński) podjął walkę z Niemcami, to się bardzo chwali ale walczy też z Rosją a jak wiadomo „I Herkules d..pa, kiedy wrogów kupa” (Nec Hercules contra plures). A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie ale czy na tym można polegać? Ponadto kundlizm PiS-u w stosunku do Izraela jest obrzydliwy a z tego nic dobrego na pewno nie wyniknie, już to widać.

  • tma

   20 marca 2017 at 06:06

   „A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie?” – Amerykanie nic o tym nie wiedzą.

   • gieptil

    20 marca 2017 at 06:10

    Kaczyński może mieć tylko jedne gwarancje, ze światowej satanistycznej międzynarodówki. Która jest teraz tak potężna, że sięgnęła murów Watykanu.

  • Danka

   24 marca 2017 at 20:23

   Czeslaw 05:58 W Polsce brak debaty politycznej w stounku do Rosji i Ukrainy,ale nie brak jej w Grupie Bilderberg, .Masoni przyniosa wnioski na tacy.

 3. gieptil

  20 marca 2017 at 06:54

  Wróble mnie chyba lubią. Ala nawalają na balkonie. Ciągle ćwierkają. ;-))))))))
  Idzie już wiosna, wiosna, czas optymizmu.

  • Soroka

   20 marca 2017 at 10:09

   A ty zdrzemnąłeś się na balkonie nawaliły ci pełną czachę i teraz nadajesz? 🙂

 4. Soroka

  20 marca 2017 at 10:11

  No to jednak będzie rewolucja, bo ewolucja to była ruska ściema!

 5. klioes vel pislamista

  20 marca 2017 at 11:01

  „w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację”

  Kocham Pana, Panie Stanisławie! 🙂

  • panMarek

   20 marca 2017 at 12:17

   Raczej w 30 nie dadzą nam rady!

 6. fifa coins cheap fifa 17

  21 marca 2017 at 10:55

  I always used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of web so
  from now I am using net for articles, thanks to web.

 7. m

  21 marca 2017 at 22:20

  Aleksander Ścios:GRA NA „WYBUDZONEGO” PREZYDENTA (https://bezdekretu.blogspot.com/) OBOWIĄZKOWE!

 8. hello!,I love your writing so so much! share we keep in touch more
  approximately your article on AOL? I require an expert on this space to solve my
  problem. Maybe that’s you! Having a look ahead to
  peer you.

 9. krakus

  23 marca 2017 at 18:00

  UWAGA! UWAGA!!! NA FORUM GRASUJE UKRAIŃSKI -BANDEROWSKI SZPIEG-PROWOKATOR. PODPISUJE SIĘ TOM, TOMI, TOMEK ITP. – TO V KOLUMNA BANDERLANDU!!!

 10. Thanks for some other informative blog. Where else could I am getting that
  type of information written in such a perfect manner? I have a venture that I’m just now working on, and
  I have been on the look out for such information.

 11. I read this article completely concerning the resemblance of
  most recent and earlier technologies, it’s remarkable article.

 12. mink eyelash extensions nyc

  24 marca 2017 at 11:23

  I blog quite often and I seriously thank you for your content.
  The article has truly peaked my interest. I will bookmark your site and keep checking for
  new information about once per week. I opted in for your RSS feed too.

 13. Tomek 39

  25 marca 2017 at 06:35

  Kaacapskie mendy tak was koocham jak ukraincow a poniewaz uzyliscie tego argumentu potwierdza to tylko role jaka tu spelniacie

 14. silk lash extensions melbourne

  27 marca 2017 at 05:44

  Very nice post. I definitely appreciate this site. Keep it up!

 15. Definitely believe that that you said. Your favorite
  reason seemed to be on the net the easiest factor to be mindful of.
  I say to you, I certainly get annoyed at the same
  time as other people consider worries that they just do not know
  about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out
  the whole thing without having side-effects , other people
  could take a signal. Will likely be back to get more.
  Thank you

 16. csgo skins free giveaway

  27 marca 2017 at 08:28

  This site truly has all the information and facts I wanted concerning this subject and didn’t know
  who to ask.

 17. mink lashes near me

  28 marca 2017 at 03:40

  I just like the valuable information you provide for your articles.
  I’ll bookmark your weblog and take a look at once more here regularly.

  I am reasonably sure I’ll be informed many new stuff proper here!
  Good luck for the next!

 18. nba live coins cheap

  28 marca 2017 at 06:44

  I was suggested this web site through my cousin. I am not certain whether
  or not this submit is written by way of him as no one else recognize such special
  about my trouble. You’re incredible! Thanks!

 19. www.printnetsolutions.com

  28 marca 2017 at 08:59

  What i do not realize is actually how you’re no longer actually a lot more well-preferred than you may be right now.
  You’re so intelligent. You know therefore significantly relating to this matter, produced me individually believe it from so many numerous angles.
  Its like men and women don’t seem to be interested unless it is something to accomplish with Girl gaga!
  Your individual stuffs outstanding. All the time deal with it up!

 20. siberian mink lashes nyc

  29 marca 2017 at 04:20

  Ahaa, its good dialogue regarding this piece
  of writing at this place at this weblog, I have read all that,
  so at this time me also commenting at this place.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra