Felieton

Folksdojcze się gotują

Niemieckie przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej, która ma doprowadzić do przesilenia politycznego w Polsce i ponownego zainstalowania na pozycji lidera politycznej sceny Platformy Obywatelskiej, którą uważam za ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego, stają się coraz bardziej widoczne i to zarówno od góry, jak i od dołu.

 

Pierwszym zwiastunem odgórnych przygotowań było wystąpienie wszystkich organizacji broniących praw człowieków do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jana Klaudiusza Junckera, by zrobił porządek z Polską, w której prawa człowieków są łamane w sposób wołający o pomstę do nieba. Trudno by Jan Klaudiusz Juncker pozostał obojętny na ten apel płynący wprost spod serca gorejącego, zwłaszcza, gdy dyskretnie popchnie go w tym kierunku sama Nasza Złota Pani. Kolejnym zwiastunem tych przygotowań jest wyznaczenie specjalnej sesji Parlamentu Europejskiego, poświęconej ostatecznemu rozwiązaniu kwestii polskiej. Następnym zwiastunem jest instrukcja, jakie udzielił Marek Decan, szef firmy Axel Springer pracownikom swoich polskich mediów, w jakim kierunku mają teraz nawijać. W Polsce – jak podejrzewam – część mediów pozostaje pod wpływem największych ubeckich dynastii, które zresztą je sobie utworzyły, między innymi za pieniądze ukradzione z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Jak wiadomo, państwo wyłożyło na wykonanie tej nielegalnej operacji 1 700 mln dolarów. Długi wykupiono – ale tylko za 60 mln dolarów, a reszta została rozkradziona przez starych kiejkutów, które za część tych pieniędzy pozakładały sobie własne koncerny medialne, którymi sterują za pośrednictwem agentury, jaką sobie rozbudowały już w tak zwanej „wolnej Polsce”.

Innym źródłem finansowania ubeckich mediów mogły być skarby Sezamu, jakie PZPR uciułała sobie w latach dobrego fartu, lokując ogromne sumy w obcych walutach kradzione w latach 1972-1989 z PEWEX-u na kontach w Szwajcarii. W latach 1988-1989, kiedy to dyrektorem PEWEX-u był wypuszczony z amerykańskiego więzienia, gdzie siedział za szpiegostwo, Marian Zacharski, PZPR wykorzystała 800 zezwoleń dewizowych od NBP na transfer obcych walut za granicę, więc musiała realizować więcej, niż jedno dziennie. Przykładowo, tylko jednego dnia wytransferowała 22 mln franków szwajcarskich i 750 tys. dolarów. I tak dzień w dzień przez 18 lat! Do dzisiaj nie wiadomo, kto tych skarbów Sezamu pilnuje, jaki robi z nich użytek – i tak dalej. Warto przypomnieć, ze kiedy te informacje ukazały się w tygodniku „Wprost” na początku 1996 roku w ramach „afery Oleksego”, Aleksander Kwaśniewski zagroził, że jeżeli chociaż jedno słowo na ten temat się ukaże, to on zarządzi „lustrację totalną”. Na takie dictum Jacek Kuroń i Karol Modzelewski skierowali do niego list, że już się nie kłóćmy, niech tylko premier Oleksy poda się do dymisji. I tak się stało.

Przypominam o tym, by pokazać, że podejrzenia, iż media a nawet całe koncerny medialne w Polsce są podporządkowane ubeckim dynastiom i naszpikowane agenturą, nie są pozbawione podstaw. No a jak to jest w Niemczech? Czy tamtejsze media, a nawet koncerny takie jak Axel Springer, nie mają żadnych powiązań z niemieckimi tajnymi służbami, czy przeciwnie – są przez nie ręcznie sterowane, jako podstawowe narzędzie wpływania na opinię publiczną za pośrednictwem agentów ulokowanych na stanowiskach menażerskich i redaktorskich? Jest to całkiem prawdopodobne, bo niemieckie służby realizowały w niedawnej przeszłości rozmaite niekonwencjonalne projekty. Oto w 2003 roku przed Trybunałem Konstytucyjnym prowadzona była sprawa z wniosku o delegalizację NPD. Trybunał wniosek oddalił, bo okazało się, że całe kierownictwo tej partii tworzyli agenci niemieckich tajnych służb. Skoro tak, to dlaczego służby nie mogłyby wybudować sobie imperium medialnego, a następnie na jego czele, w charakterze „słupa”, postawić pana Decana, podobnie jak stare kiejkuty na czele „Amber Gold” postawiły w charakterze „słupa” pana Marcina Plichtę? Na taką możliwość wskazuje właśnie instrukcja, jakiej udzielił on swoim polskim kolaborantom. Wpisuje się ona znakomicie w „odgórne” przygotowania do kolejnej kombinacji operacyjnej w Polsce, której celem… – i tak dalej. Kolejna poszlaka to ta, że instrukcja udzielona przez pana Decana polskim kolaborantom jest całkowicie zgodna z linią realizowaną w Polsce zarówno przez media ubeckie, jak i żydowskie. Najwyraźniej i stare kiejkuty słuchają się niemieckiej razwiedki, no a środowiska żydowskie od dawna koordynują swoje poczynania w Polsce z poczynaniami niemieckimi. No i ostatnia wizyta Naszej Złotej Pani w Waszyngtonie. Czy nie miała aby na celu nakłonienie, a przynajmniej wysondowanie prezydenta Trumpa, czy tym razem też naciśnie na hamulec i kombinacja operacyjna znowu padnie na pysk, czy też zachowa się wobec niemieckiej inicjatywy powściągliwie?

Tym przygotowaniom „odgórnym” towarzyszą przygotowania oddolne. Najpierw pani Margorzata Gersdorf, jako Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego otwartym tekstem wezwała nie tylko sędziów, ale całe środowisko prawnicze do buntu przeciwko rządowi, a niedawno pan sędzia Waldemar Żurek z Krajowej rady Sądownictwa wyraził nadzieję na interwencję Unii Europejskiej w Polsce. Wyobrażam sobie, jak takie głosy skrzętnie rejestruje Frans Timmermans, który już dawno zapowiadał, że w sprawie praworządności w Polsce „nie odpuści”. Wreszcie ekspozytura Stronnictwa Pruskiego złożyła konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło ze wskazaniem Grzegorza Schetino na premiera. W Sejmie nie ma on szans, ale przecież nie chodzi o to, by przeszedł, tylko o to, by został postawiony, dostarczając w ten sposób Niemcom i ich kolaborantom w UE odpowiedniego pretekstu i alibi. Bo przypuszczam, że zasadnicza część zadania została tym razem złożona nie na barki jakichś głupich cywilów, tylko pierwszorzędnych fachowców z naszej niezwyciężonej armii, z której pod pretekstem kuracji przeczyszczającej zaordynowanej przez złowrogiego ministra Macierewicza odeszło już około 30 generałów, którzy w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację.

Stanisław Michalkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

137 komentarzy

137 Komentarzy

 1. gieptil

  19 marca 2017 at 22:29

  Mam wrażenie że w tym potoku słowotoku Michalkiewicz oszczędnie gospodaruje prawdą.
  Bo musi znać dobrze historię poprzednich rządów PiS/PC. Rząd Olszewskiego mocno namieszał (nic dobrego dla Polski nie zrobił), i dokonał planowej samolikwidacji, oczywiście tworząc legendę swych zmagań z siłami zła. Dokładnie to samo zrobił rząd Marcinkiewicza Kaczyńskiego. Ten rząd już namieszał, już podjął wiele decyzji bardzo dla Polaków szkodliwych wręcz strasznych, okazał się po prostu partią zdrady narodowej. Więc być może czas, aby odszedł z legendą że dzielnie zmagał się z siłami zła co jasne dla Polski. Z taką legendą oczywiście znów ta antypolska satanistyczna sekta zajmie centralne miejsce na patriotycznej katolickiej prawicy.
  Za sprawą ostatniej awantury o Tuska Polska straciła ostatnich przyjaciół za granicą. Znakomity sukces tych satanistów antypolaków.
  No i główna sprawa. Podczas gdy byliśmy epatowani kolejnymi personalnymi wojenkami i różnymi pyskówkami, PiS tak zmienił ( po cichu ) zasady przyjmowania do Polski Ukraińców, że mamy ich już sporo ponad milion. Nas zajmowali tym jak to rząd Szydło daje odpór pomysłowi przysłania do Polski kilkunastu tysięcy muzułmanów, a w międzyczasie PO CICHU PiS sprowadził 100 razy więcej Ukraińców. I oni już tutaj są, to jest wroga armia. PiS już zrobił tyle złego dla Polski, że być może ktoś uznał że wystarczy na tym etapie. Że trzeba wycofać chwilowo agenturę w celu jej odświeżenia.

  • Tomek 39

   19 marca 2017 at 23:07

   Ta menda kacapska znowu nadaje

  • Thomx

   21 marca 2017 at 08:55

   Dałbyś sobie luz. Nie ?

  • gieptil

   21 marca 2017 at 09:04

   Warto przypomnieć manipulacje rządu PC Jana Olszewskiego. Rządził niedługo, jakoby bardzo patriotycznie. Tylko Olszewski nie zmienił prezesa telewizji polskiej od razu. A wielu polskich patriotów wtedy apelowało – wymień go natychmiast. TVP prowadziła wtedy dziką kampanię przeciw rządowi Olszewskiego. A Jan Olszewski już to dzisiaj wiadomo miesiąc przed upadkiem swojego rządu rozpoczął przygotowania do tego zaplanowanego upadku. A prezesa TVP wymienił kilka dni przed tym upadkiem. Dzięki temu TVP przekazała na żywo relację jak Olszewski drze szaty w Sejmie przeciw siłom zła. Było to wstrząsające i miliony Polaków się nabrały.
   Później ruszył spektakl wśród 5 antypolskich agentów. Kaczyńscy, Macierewicz, Parys, Olszewski ( wielka piątka antypolskiej agentury ). Zakładali kolejne patriotyczne partie, negocjowali między sobą, kłócili się, łączyli, dzielili, i znów łączyli, zakładali kolejne partie. Mieli wtedy około 100 tysięcy w Polsce patriotycznych działaczy. I tak ich skłócali. Perfekcyjna akcja agenturalna. Tak pamiętam, jakaś osoba która była w centrum tego cyrku ( to była kobita, ważna działaczka ) powiedziała wtedy – ja już nie wyrabiam się z tymi nowymi partiami, już one mi się mylą, tyle ich jest, już nie wiem która jest która. Tak ta piątka antypolskich agentów nas Polaków wtedy rozprowadziła.

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:14

    A ja pamiętam jak mnie jakoś przypadkiem zawiało dzień przed terminem składania podpisów list wyborczych do siedziby tej jej ( tej kobity ) partii w Katowicach. To było wieczorem, ja wchodzę, a ona wychodzi, kurwami rzuca jak opętana. Bo miała być wspólny komitet wyborczy, ale dzień wcześniej wodzowie ( Kaczyńscy, Olszewski, Macierewicz, Parys ) się pokłócili. Więc ona musiała na wariata jechać po nocy do Warszawy, aby dostać formalne upoważnienie od swojej partii na oddzielne składnie tych podpisów, na oddzielne startowanie w wyborach. Tak to wtedy wyglądało. Piątka agentów ( Kaczyńscy, Macierewicz, Olszewski, Parys ) rozwaliła wielkie pospolite patriotyczne ruszenie Polaków. Wybory bez problemu w 1993 roku wygrała postkomuna. Żeby było śmieszniej, wzięli na ministra finansów Kołodkę, który żadnym tam komuch nie był, to jest trzeźwy ekonomista. I on wyprowadził wtedy polską gospodarkę z zapaści. ;-)))))))))))))))

    • Danka

     24 marca 2017 at 20:07

     Cos Ci sie chyba pomylilo.W 1993 r Walesa rozwiazal Sejm po upadku rzaduSuchockiej i przez jakis czas nie bylo w ogole Sejmu.Jeden wieli bur….l zrobil Soros, Sachc, Kholl, Balcerowicz, Tusk /KLD/, ludzie ich odrzucili i nie przekroczyli profu wyborczego /UD,KLD/.Zalozylo UW, a ta tez zostala odpalona przez wyborcow, to Gromoslaw Czempinski agent wymyslil Platforme Obywatelska z TW” MUSTEM”

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:34

    Wśród tych tych ok. 100 tysięcy działaczy, większość to byli starzy działacze Solidarności. Po raz ostatni zerwali się do boju. I zostali perfekcyjnie rozprowadzeni przez tą piątkę AGENTÓW, których wymieniłem. To był ostatni podryw wielkiej wspaniałej Solidarności. Nasz wysiłek został zabity przez podłą i bardzo podstępną agenturę.

    • Soth

     22 marca 2017 at 23:14

     możesz mieć rację….kuźwa 🙁

    • Jan Kaszuba

     26 marca 2017 at 03:42

     Gieptil – czy cie juz z Tworek wypuscili ? He he he he ! Wyglada na to , ze stanowczo za wczesnie !!!

  • ontolog

   21 marca 2017 at 21:09

   To jakiś niedobity zomowiec.Sporojeszcze tego śmiecia.

 2. Czesław

  20 marca 2017 at 05:58

  Pełna zgoda z Autorem ale też istotne są zastrzeżenia „gieptila”. W Polsce w ogóle brak debaty np.w sejmie na temat naszej polityki w stosunku do Rosji i Ukrainy a także o Polakach mieszkających na wschodzie, od Bugu po Sachalin. Sprawa CETA, TTIP itd., opozycja fatalna idzie tu ręka w rękę z rządem, oprócz Kukizowców. PiS (Kaczyński) podjął walkę z Niemcami, to się bardzo chwali ale walczy też z Rosją a jak wiadomo „I Herkules d..pa, kiedy wrogów kupa” (Nec Hercules contra plures). A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie ale czy na tym można polegać? Ponadto kundlizm PiS-u w stosunku do Izraela jest obrzydliwy a z tego nic dobrego na pewno nie wyniknie, już to widać.

  • tma

   20 marca 2017 at 06:06

   „A może Kaczyński ma gwarancje amerykańskie?” – Amerykanie nic o tym nie wiedzą.

   • gieptil

    20 marca 2017 at 06:10

    Kaczyński może mieć tylko jedne gwarancje, ze światowej satanistycznej międzynarodówki. Która jest teraz tak potężna, że sięgnęła murów Watykanu.

  • Danka

   24 marca 2017 at 20:23

   Czeslaw 05:58 W Polsce brak debaty politycznej w stounku do Rosji i Ukrainy,ale nie brak jej w Grupie Bilderberg, .Masoni przyniosa wnioski na tacy.

 3. gieptil

  20 marca 2017 at 06:54

  Wróble mnie chyba lubią. Ala nawalają na balkonie. Ciągle ćwierkają. ;-))))))))
  Idzie już wiosna, wiosna, czas optymizmu.

  • Soroka

   20 marca 2017 at 10:09

   A ty zdrzemnąłeś się na balkonie nawaliły ci pełną czachę i teraz nadajesz? 🙂

 4. Soroka

  20 marca 2017 at 10:11

  No to jednak będzie rewolucja, bo ewolucja to była ruska ściema!

 5. klioes vel pislamista

  20 marca 2017 at 11:01

  „w razie czego mogą utworzyć Wojskową Radę Ocalenia Narodowego, wziąć wszystkich za mordę i wprowadzić demokrację”

  Kocham Pana, Panie Stanisławie! 🙂

  • panMarek

   20 marca 2017 at 12:17

   Raczej w 30 nie dadzą nam rady!

 6. Tomek 39

  25 marca 2017 at 06:35

  Kaacapskie mendy tak was koocham jak ukraincow a poniewaz uzyliscie tego argumentu potwierdza to tylko role jaka tu spelniacie

 7. silk lash extensions melbourne

  27 marca 2017 at 05:44

  Very nice post. I definitely appreciate this site. Keep it up!

 8. siberian mink lashes nyc

  29 marca 2017 at 04:20

  Ahaa, its good dialogue regarding this piece
  of writing at this place at this weblog, I have read all that,
  so at this time me also commenting at this place.

 9. fifa 17 coins free

  31 marca 2017 at 05:00

  A fascinating discussion is worth comment. I do believe that you should publish more about this issue,
  it might not be a taboo matter but usually people do not discuss these issues.
  To the next! All the best!!

 10. madden mobile coin dealer

  1 kwietnia 2017 at 18:27

  Hi! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog.
  Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but
  I can figure things out pretty quick. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions?
  Cheers

 11. Mark

  3 kwietnia 2017 at 20:55

  Very nice article. I definitely love this site. Keep it up!

 12. nba mobile coins for free

  6 kwietnia 2017 at 00:21

  Appreciation to my father who stated to me regarding this weblog,
  this website is truly awesome.

 13. Darren

  6 kwietnia 2017 at 01:41

  Good day! I just wish to give you a huge thumbs
  up for your excellent information you’ve got right here on this
  post. I will be coming back to your web site for more soon.

 14. Larue

  7 kwietnia 2017 at 09:32

  Howdy! I simply wish to offer you a big thumbs up for
  your excellent information you have here on this post. I am coming back to your web
  site for more soon.

 15. Hollis

  7 kwietnia 2017 at 12:17

  Hey this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have
  to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding know-how
  so I wanted to get advice from someone with experience.

  Any help would be greatly appreciated!

 16. Avis

  10 kwietnia 2017 at 23:58

  Hey very nice blog!

 17. Jaimie

  12 kwietnia 2017 at 00:09

  Wow, this article is pleasant, my sister is analyzing these
  things, so I am going to convey her.

 18. sell cs go skins for cash

  20 kwietnia 2017 at 11:34

  Keep this going please, great job!

 19. www.solicchiata.it

  20 kwietnia 2017 at 12:20

  Actually no matter if someone doesn’t be aware of after that its up to other viewers that they will assist, so here it happens.

 20. buy hut 17 coins

  26 kwietnia 2017 at 14:56

  Hey there, I think your site might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Firefox, it looks fine but when opening in Internet
  Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
  Other then that, wonderful blog!

 21. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

 22. bh-sj.com

  23 czerwca 2017 at 03:19

  Your style is very unique in comparison to other folks I’ve read stuff from.
  I appreciate you for posting when you’ve got the opportunity,
  Guess I’ll just book mark this page.

 23. Pingback: دانلود شهرزاد قسمت نهم فصل دوم

 24. Pingback: قیمت پنجره

 25. Pingback: XXX

 26. Pingback: دانلود قسمت دوازدهم عاشقانه

 27. Pingback: Violet Starr

 28. Pingback: دانلود قسمت سیزده عاشقانه

 29. Pingback: Nikki Stills

 30. Pingback: hampton bay ceiling fan blog

 31. Pingback: Free Stuff Worldwide

 32. Pingback: دانلود قسمت 12 عاشقانه

 33. Pingback: Loyola College for Sale

 34. Pingback: Hunde skove i DK

 35. Pingback: دانلود قسمت پنجم شهرزاد دوم

 36. Pingback: دانلود قسمت سوم شهرزاد دوم

 37. Pingback: bypass windows 7 admin password

 38. Pingback: دانلود قسمت سیزده عاشقانه

 39. Pingback: porno gratis

 40. Pingback: medical college in India with 45% marks

 41. Pingback: Vogts

 42. Pingback: videos porno

 43. Pingback: porno

 44. Pingback: porno gratis

 45. Pingback: porno gratis

 46. Pingback: porno gratis

 47. Pingback: porno gratis

 48. Pingback: videos porno

 49. Pingback: videos porno

 50. Pingback: شرکت تولیدی پنجره

 51. Pingback: ساخت پنجره دوجداره

 52. KennHitthype

  21 lipca 2017 at 00:46

  Order Viagra Next Day Shipping [url=http://cheapviapill.com]viagra[/url] Side Effects Cephalexin

 53. Pingback: پنجره ضد سرقت ترک

 54. Pingback: دانلود قسمت هفده عاشقانه

 55. Pingback: پنجره دوجداره وین تک ویستابست

 56. Pingback: Facial Spa Services Pembroke Pines

 57. Pingback: Facial Spa Services Oakland Park

 58. Pingback: Acne Facial Treatments Oakland Park

 59. Pingback: پنجره دوجداره

 60. Pingback: فروش توری پنجره دوجداره

 61. Pingback: دانلود قسمت پنجم شهرزاد

 62. Pingback: sex

 63. Pingback: Roof Repair Long Island

 64. Pingback: website that compares hotels

 65. Pingback: en savoir plus

 66. Pingback: buy zynga poker chips

 67. Pingback: Psp gaming console

 68. Pingback: دانلود قسمت هفتم شهرزاد

 69. Pingback: cheats clash royale

 70. kevin

  31 lipca 2017 at 17:14

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 71. Pingback: پنجره

 72. Pingback: sale LED Recessed lights

 73. Pingback: coin-banks trading

 74. Pingback: bitcoin trading

 75. Pingback: Porn World

 76. Pingback: DraftKings DFS

 77. Pingback: bitcoin hft

 78. Pingback: + d�info

 79. Pingback: saiba mais

 80. Pingback: mdansby

 81. Pingback: دانلود قسمت هشتم شهرزاد دوم

 82. Pingback: vpm

 83. Pingback: ping g30 irons for sale

 84. Pingback: anime series

 85. Pingback: کول دانلول

 86. Pingback: دانلود شهرزاد قسمت 15 پانزده

 87. Pingback: پنجره دو سه جداره

 88. Pingback: clash royale generator

 89. Pingback: دانلود شهرزاد قسمت سیزده 13

 90. Pingback: Accounting firms in chicago

 91. Pingback: Strasbourg tourist guide

 92. Pingback: vpn

 93. Pingback: zobacz

 94. Pingback: Polecam

 95. Pingback: Social Media Marketing

 96. Pingback: casino online

 97. Pingback: zobacz

 98. Pingback: new episode, new episode paw patrol

 99. Pingback: kids cartoons before and after

 100. Pingback: rhymes for kids

 101. Pingback: Recommended Reading

 102. Pingback: Crib And Changing Table Combo

 103. Pingback: hip-hop

 104. Pingback: Tamara

 105. Pingback: 16 دانلود سریال شهرزاد

 106. Pingback: Video prezentacija kompanii

 107. Pingback: Video prezentacija kompanii

 108. Pingback: دانلود فیلم

 109. Pingback: دانلود عالیجناب دوم

 110. Pingback: دانلود عالیجناب اول 1

 111. Pingback: Best Baby Crib Mattress

 112. Pingback: engine replacement

 113. Pingback: پنجره دوجداره ویستایست

 114. Pingback: superhero in real life

 115. Pingback: فروش توری

 116. Pingback: ping g30 hybrid australia

 117. Pingback: voucher codes

 118. Pingback: Finger family

 119. Pingback: Vancouver BC Airport Shuttle

 120. Pingback: en partenariat avec

 121. Pingback: Dubai desert safari deals

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra