Z kraju

Paweł Kukiz zapowiada powrót do zbierania podpisów o referendum w sprawie „uchodźców”

Paweł Kukiz wraca do pomysłu referendum w sprawie „uchodźców” i ostrzega – Niemcy planują wysyłanie do Polski uchodźców, których nie są w stanie zweryfikować.

Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku napisał – Ruch Kukiz ‘15 wraca do akcji zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania przez Polskę uchodźców. Dotychczas zebrano 350 tysięcy podpisów, potrzeba jeszcze 150 tysięcy. Na przełomie kwietnia i maja wznowimy zbieranie podpisów pod referendum w sprawie nieprzyjmowania tzw. „uchodźców”. Brakuje jeszcze 150 tys. (350 tys. już uzbierane). Pomożecie? Wiem z PEWNYCH źródeł, że Niemcy planują wysyłanie do państw postkomunistycznych (w tym Polski) tych „uchodźców”, których nie są w stanie zweryfikować. Była chwila spokoju więc zawiesiliśmy zbiórkę ale teraz znów zaczyna pojawiać się niebezpieczeństwo realizacji narzuconych przez Unię „kwot” do przyjęcia przez Polskę.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. wiesscar

  20 marca 2017 at 02:40

  Popieram. Podpisalem.

 2. gieptil

  20 marca 2017 at 05:35

  W związku z tym że satanistyczna sekta PiS przy okazji sprawy wyboru Tuska rozwaliła Grupę Wyszechradzką ( Polska, Czechy, Słowacja, Węgry ), to ruszyła ofensywa. Grupa Wyszechradzka, póki była, stawiała się mocno przeciw przyjmowaniu muzułmańskich okupantów. Teraz już tej grupy nie ma. Satanistyczna sekta PiS odniosła kolejny sukces, ku ostatecznemu pogrzebaniu Polski. Oczywiście satanistyczna sekta PiS rozwalenie Grupy Wyszechtadzkiej ogłosiła swoim wielkim sukcesem. Tylko to nie jest sukces Polski, to polska katastrofa.

 3. Paweł

  20 marca 2017 at 14:00

  Gdzie jest link do referendum?

 4. mobsex

  19 maja 2017 at 18:42

  film izle

 5. lime green fascinators

  26 maja 2017 at 14:17

  There is perceptibly a bunch to know about this. I feel you made various nice points in features also.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra