Z kraju

Arłukowicz oskarża klub Kukiz’15 – kuszą was frukty władzy

Były minister zdrowia i uciekinier z SLD do Platformy Obywatelskiej Bartosz Arłukowicz oskarża klub Kukiz15′, że „kuszą ich frukty władzy”. Czyżby zapomniał, jak Platforma specjalnie utworzyła dla niego resort ze stanowiskiem w randze ministra.

Podczas rozmowy na temat wniosku o odwołanie rządu zgłoszonego przez PO w programie „Kawa na łąwę” w TVN24 poseł Platformy Bartosz Arłukowicz zaatakował klub parlamentarny Kukiz‘15, że nie opowiada się jednoznacznie po stronie opozycji. – Państwo stoicie okrakiem. Z jednej strony chcecie być przy władzy i jesteście cichą koalicją dla PiS-u, z drugiej strony udajecie opozycję. Ogarnijcie się, bo wam się klub parlamentarny rozpadnie. Kuszą was frukty władzy. — zaatakował posłankę Kukiz ‘15 Agnieszkę Ścigaj.

Poseł PO zarzucił klubowi parlamentarnemu Kukiz ‘15, że „”. To zabawne stwierdzenie w ustach polityka, który w 2011 r. opuścił klub parlamentarny SLD, żeby objąć specjalnie dla niego stworzone przez rząd PO-PSL stanowisko pełnomocnika premiera ds. przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. W rządzie PO-PSL pełnił dwukrotnie funkcję ministra zdrowia. Został również członkiem klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Do PO wstąpił wiosną 2013 r., dwukrotnie wybierany posłem z list Platformy.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Masław

  20 marca 2017 at 09:54

  Ten „agent” jest bezczelny. Uciekł z LSD do Tuska bo konDonek stworzył dla niego operetkowe stanowisko. A po wyborach został ministrem zdrowia. I niczym pozytywnym się nie wyróżnił.
  Zwykła szmata, na którą szkoda śliny.

 2. Czesław

  20 marca 2017 at 10:48

  To znaczy szczyt bezczelności, uciekł z SLD do PO za „frukta” i teraz śmie wszystkich o to posądzać. Jest też pytanie o kondycję moralną naszego społeczeństwa że taką miernotę moralną wybierają na posła.

 3. Hania

  20 marca 2017 at 14:54

  Big Brader przemówił 🙂

  ( pokręcony człowieczek mysli, że zapomnieliśmy o tym gdzie zaczynał)?

 4. cs go skins prices in keys

  15 kwietnia 2017 at 15:13

  There is definately a great deal to know about this topic.
  I like all of the points you have made.

 5. Shawnee

  26 kwietnia 2017 at 09:06

  Informative article, just what I was looking for.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra