Z kraju

Prof. Pawłowicz o niemieckich mediach w Polsce i manipulacjach sondażami

Profesor Krystyna Pawłowicz – Czas skończyć z poprawnością polityczną! Wolność mediów nie może być koniem trojańskim niszczenia państwa polskiego.

–  To jest skandal i zamach na polską suwerenność. Jestem zdumiona i wściekła na brak reakcji Polaków. Polska racja stanu wymaga, aby odpowiednie działania zabezpieczające suwerenność państwa w sferze medialnej były podjęte natychmiast. Jak podał minister Gliński, że ustawa regulująca udział obcego kapitału w rynku medialnym pojawi się do wakacji. Odpowiednie działania mają być teraz, a nie przed wakacjami. Jeżeli tego nie będzie teraz, to nie dotrwamy do wakacji. Ataki na Polskę są tak potężne, że możemy tego nie wytrzymać. Jesteśmy obiektem wojny informacyjnej. W historii się nic nie zmienia, Polska ma zniknąć, przestać przeszkadzać. Mamy walczyć! Żyjemy w czasach radykalnych i potrzebujemy radykalnych działań. W mediach albo będzie Polska, albo będziemy myśleć po niemiecku. Uważam, że obowiązująca w Europie poprawność polityczna sprawia, że pojęcie wolności ma nieograniczony charakter. Pojęcie wolności w jakiejkolwiek dziedzinie nie może być koniem trojańskim dla obezwładniania grup społecznych. Wolności nie tylko w polskiej konstytucji znajdują się poniżej suwerenności i niepodległości każdego państwa. (…) Jednym z kryteriów, które można stosować przy ograniczeniu wolności jest bezpieczeństwo, suwerenność państwa i prawo obywateli. Ten list był przejawem lewackiego pojęcie wolności, które w istocie przekształca się w anarchię naruszającą prawa innych. Mówienie dzisiaj, że mamy chronić wolność mediów jest absolutnie fałszywym podejściem, bo przede wszystkim podważa się bezpieczeństwo państwa polskiego poprzez podjudzanie Polaków na swoje demokratycznie wybrane władze. Jeżeli Polacy są wykorzeniani i urabiani przeciwko własnemu państwu, to świadczy, że czas najwyższy zerwać z poprawnością polityczną. Wolność mediów nie może być koniem trojańskim niszczenia państwa polskiego. (…) Własność niemiecka od wieków jest za tym, aby Niemcy miały granicę z Rosją, a może nawet ją dalej zepchnąć. Nie ma co udawać i opowiadać dyrdymały o nieograniczonej wolności mediów, bo istnienie państwa polskiego jest wartością nadrzędną. Media w moim przekonaniu są najważniejszą władzą. Sejm, ministrowie mogą sobie mówić co chcą, ale o tym co dojdzie do ucha i oczu Polaków decyduje niemiecki przekazior. – powiedziała profesor Krystyna Pawłowicz w radiu Wnet. Skomentowała również ostatni sondaż IBRiS, wedle którego różnica poparcia pomiędzy PiS a PO sięga jedynie 2 proc., powiedziała – Sondaże są wypadkową agresji medialnej na rząd i Polskę i nie ma co się zachwycać.(…) Pan Dekan i „Rzeczpospolita” uważają, że jesteśmy skończonymi idiotami i można nam wszystko wmówić.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

86 komentarzy

86 Komentarzy

 1. Kowalski

  20 marca 2017 at 17:27

  dlaczego az do wakacji?,po prostu wygonic wszystkie obce media z Polski,obojetnie czy hitlerowska unia bedzie miala inne prawo,olac cieplym mocsem nasistow o bolszewikow,to powinno byc juz dwa lata temu kiedy PIS obejmowal rzady,teraz jest o dwa lata za pozno,to najwyzszy czas zrobic z tym bydlem lewackim porzadek!!!!,precz z ta cala pedalska unia!!!

 2. tma

  20 marca 2017 at 17:58

  „nie będzie Niemiec pluł na w twarz, i dzieci nam tumanił”

 3. Soroka

  20 marca 2017 at 18:57

  Dzisiaj wyganianie nic nie da, albo jeszcze sytuacje pogorszy! Gdy będą nadawali spoza granicy, to dopiero będą mieli posłuchalność!
  Trzeba ludzi edukować przez dostępne media, czego nikt dzisiaj nie robi, oprócz mnie.
  Trzeba też jak najszybciej zrobić porządek z sądami i ustanowić odpowiednie prawo. Prawo proste jasne i krótkie: Można mówić co się chce, pod warunkiem że jest to prawda.
  Sąd powinien w ciągu paru dni wydać wyrok poniesienia kosztów sądowych, sprostowania w odpowiednim medium państwowym ogólnokrajowym i w razie obrazy, poniesienie kosztów odszkodowania.
  Sąd powinien wydać wyrok w ciągu paru dni, ponieważ ten który coś wypisuje powinien mieć na to dowody, jeżeli nie ma, to ciach i po sprawie. Bardzo szybko skończyłoby się szczekanie i opluwanie przez media.

  • Miperl

   21 marca 2017 at 13:27

   Idz sie chłopie lecz. Poważnie takiego debila jeszcze chyba nie widziałem, ty edukujesz ludzi? HAHAHA dobre . Tak jak Macierewicz wzmacnia armie a PIS służy Polsce! SCHIZOFRENIA PARANOIDALNA TAK TO SIĘ NAZYWA TA SAMA PRZYPADŁOŚĆ CO U PAWŁOWICZ.

 4. Robert B.

  20 marca 2017 at 20:10

  Trudno się z tym nie zgodzić, ale Polska ma też drugiego śmiertelnego wroga, który jest w moim rankingu Polski wrogiem numer jeden. Co z żydostwem, pani Pawłowicz?

 5. zgryz

  20 marca 2017 at 22:21

  100/100… Glinski to V-kolumna w szeregach PIS-u.Pozatym Dobra zmiana miala zrobic pozadek z tymi Bolszewickimi SONDAZOWNIAMI. I co??????Jak zwykle K……a pobudka z reka w nocniku.!!!

  • gieptil

   20 marca 2017 at 23:01

   Cały PiS to V kolumna. Oni rozwiązują problem jak ukryć to, że realizują program zdrady narodowej? Ano trzeba dużo krzyczeć na różne tematy, a szczególnie że wróg strasznie na nich napiera. I mamy ciągły spektakl teatralny.
   PiS jest bardzo niezadowolony że ma większość w Sejmie ( a oni nie przewidywali aż tak dobrego wyniku wyborów ). Gdyby musiał rządzić z koalicjantami, to byłaby łatwa jazda. Wszystkiemu co złe byliby winni koalicjanci. Tak było zresztą za rządów Marcinkiewicza Kaczyńskiego. PiSowcy jako sataniści mają niezwykłą łatwość kłamania, bez krępacji oskarżali nieustannie koalicjantów za bezczynność rządu. A cóż z tego że było dokładnie na odwrót, to właśnie LPR i Samoobrona naciskały, aby wreszcie zacząć realizować program wyborczy. W rewanżu została zmontowana afera rolna. Swoją drogą, jak ktoś po tej aferze poparł PiS to bardzo źle o nim świadczy. Bo była to tak obrzydliwa i podła prowokacja, że winna to pisowskie bydło ( bo to bydło ) definitywnie wyeliminować z polskiej polityki.

  • nn

   21 marca 2017 at 01:51

   Glinski V Kolumna w szeregach PISu? TOZ to mial byc przechodni premier wg wiecznego prezesa.Ludzie! Patrioci! Wreszcie to przetrawcie i blagajcie Boga, albo, by wyrwal go z sidel szatanskich, albo uzdrowil.Ten czlowiek jest nieszczesciem naszych czasow.Jego pycha i ego oraz umiejetnosc klamania w zywe oczy wyborcom jest kataklizmem dla przyszlosci Polski.On toruje droge masonom i mafiozom do likwidacji Polski! Z takimi Tuskami kazdy z was na jegomiejscu by sobie poradzil.On mu gratulowal i to po Smolensku.Zadnemu z pseudo puczystow wlos z glowy nie spadl, a za ich okupacje 70000 zl zaplacili Polacy.On zglosil kontrkandydata na kilka dmi przed ta hanba Narodu polskiego.On gra na nieszczescie Polski.Dywersant.

   • gieptil

    21 marca 2017 at 12:54

    Warto wiedzieć że pisowscy zbrodniarze dobrze wiedzą, że nie było żadnego zamachu smoleńskiego, był rytualny mord okęcki. Ta krew przelana ich cementuje, krew za ich sprawą przelana. I dlatego tak perfekcyjnie kłamią, są w kaście zapiekłych morderców.

 6. CELL

  20 marca 2017 at 22:23

  Krycha poparła KORYTO+ dwukrotnie. To pazerna baba i do tego hipokrytka. Czemu PIS nie zlikwiduje Bielsatu Romaszewskiej, które prowadzi wojnę hybrydową z Białorusią?

  • zgryz

   20 marca 2017 at 22:41

   Odp….l sie od Bialorusi DEBILU ,jak kretynie nie odruzniasz stron swiata to wez sie kretynie za ksiazki.Germanskie BYDLO stoi u bram i trzeba to scierwo wziasc za ryj i sprowdzic do parteru.Juz K…..y germanskie zapomnialy o 2- WS.!!!!

   • CELL

    20 marca 2017 at 22:54

    Załatw sobie dobrego psychiatrę pojebie genetyczny.

   • Miperl

    21 marca 2017 at 13:29

    Musze przyznac ze wole Germanskie bydło od Białoruskiej swołoczy

  • Robert B.

   20 marca 2017 at 22:53

   A działaniem tej Biełsat jest też żywotnie zainteresowana żydowska V kolumna w Polsce. Od razu wiadomo, o CO chodzi…

 7. Danka

  21 marca 2017 at 01:36

  Gdzie skutek, a gdzie przyczyna? Do wakacji trzeba poprosic pana prezesa PIS, zeby honorowo odsunal sie jak najdalej od wszystkich waznych polskich spraw.

 8. tma

  21 marca 2017 at 02:57

  Gdzie skutek, a gdzie przyczyna? – To podstawowe pytanie filozofów. 🙂
  Zadziwia mnie, że tak oczywisty temat, jak dominacja niemieckich mediów na polskim rynku, wywołał dyskusję o tym, jaki PiS jest brzydki.
  Dobrze wiemy, jaki PiS jest brzydki, ale ad rem, Panowie i Panie.
  To dziwne, że na temat biedoty Ukraińskiej pracującej w Polsce mniej lub bardzie ciężko i uczciwie wylano wiadra pomyj, a na temat zalewu kłamstwa i manipulacji w niemieckich mediach – cicho, cacy, no problem?
  Czyżby „ruskie trolle” dostały rozkazy „ruki pa szwam”? A może one wcale nie ruskie, ino pruskie trolle?
  Uderz w stół, a nożyce się odezwą. No i prof. Pawłowicz uderzyła w stół, a nożyce dzwonią, aż miło.

  • Danka

   21 marca 2017 at 03:11

   II do jakich to konkluzji doszedles? Trudno rozsuplac te siec.Jak W Sieci, gdzie pewien publicysta, byly szef PAP-u, w pismie pisowskim holdy walil Tuskowi czolobitnie i gromy na polski rzad.Tam to dociekliwy „przedmowco” nie dotarles, co? W glowie sie nie miesci, szufladki sie nie domykaja i instrukcje tego nie przewidzialy.
   Oczywiscie, ze wystawienie kontrkandydata p/Tuskowi, na kilka dni przed, to kpina, to hanba ze str PIS,podczas gdy trwaja sledztwa, gdzie moze on byc wezwany itp itd sledztwa w fundamentalnych dla Polakow sprawach, ktore sa maja byc swiadectwem stanu Panstwa i jego wiarygodnosci.

   • tma

    21 marca 2017 at 03:34

    Szanowna Pani Danko, czy ma Pani świadomość, że ok. 80% mediów lokalnych znajduje się w rękach niemieckich? Do tylko kilka tytułów krajowych?
    Czy ma Pani świadomość, że niemiecki szef medialnego koncernu wydaje polityczne dyrektywy swoim polskim podwładnym jak niegdyś ambasador rosyjski za króla Stasia? – Na pewno Panie nie widzi prostych analogii?
    Mały obrazek z czasów rządów PO: Jadę autobusem linii 520 w Warszawie. Siedzi starszy człowiek, chyba bezdomny, może chory, na pewno biedny. Mówi głośno, że Tusk jest brzydki, że rządy PO szkodzą Polsce itd. Po dwóch przystankach do autobusu wchodzą strażnicy miejscy i wyprowadzają tego. Autobus jedzie dalej. Nikt nie zareagował. – Nie wiem, co stało się z tym człowiekiem. Może dostał bilet do Smoleńska? Ale wtedy w tym autobusie miałem proste skojarzenie z gestapo.

    • gieptil

     21 marca 2017 at 08:13

     Tyle że to już trwa tak prawie 20 lat ( niemiecka okupacja polskiej prasy ). I jakoś dotychczas nie wzbudzało to gwałtownego sprzeciwu u licencjonowanych patriotów z PiS. Dzisiaj zresztą w dobie eksplozji internetu znaczenie prasy drukowanej gwałtownie spada. Dzisiaj nawet babcie często już umieją korzystać z internetu, a nakłady prasy drukowanej spadają. I teraz nagle budzi się PiS i ryczy jakoby patriotycznie, że Niemiec nas uciska. Znów nas oszukują bydlaki, te dzieci szatana.
     Portali i forów o profilu zbliżonym ( bo nie identycznym ) do prawy.pl jest w polskiej sieci kilkadziesiąt. Można oszacować że regularnie korzysta z nich ok. 20% Polaków. A do tego, system znany z czasów komuny. Jedna osoba drugiej przekazuje informacje, tak pogada. Za komuny to często odbywało się przy okazji imienin, ślubów, pogrzebów, były długie nocne Polaków rozmowy. Teraz to gorzej działa. Dlaczego? Udało się dwóm bandom antypolskiej agentury ( PiS i PO ) podzielić/skłócić Polaków. To klasyczna psychomanipulacja. Teraz ja unikam rozmów o polityce, ze względu na pewną „nieadekwatność” reakcji wielu osób. Bo może się okazać że całkiem rozumna osoba nagle zacznie wrzeszczeć ” ten Kaczyński, bydlak, bandyta, co nas wykańcza, i ten cały pieprzony PiS”. A może taki wrzask być w drugą stroną – przeciw PO. Zachowania o cechach obłąkania. I tłumaczenie takiej osobie że PiS i PO mało się różnią jest na nic. Bo to obłęd dobrze sterowany przez takie osoby choćby jak Pawłowicz. Zanim wróci normalna Polska dla Polaków, muszą wrócić normalne „długie nocne Polaków rozmowy o Polsce i jej sprawach”.

     • gieptil

      21 marca 2017 at 08:28

      Swoją drogą, teraz sobie uświadomiłem, za komuny było bezpieczniej rozmawiać o polityce i polskich sprawach niż teraz. Niby bezpieka tropiła, ale już od Gomułki tropiła jawne akcje publiczne. Co tam kto sobie pogadał z krewnym czy znajomym na imieninach, to się nie interesowała, albo udawała że nie wie. I można było nawet z komuchem w miarę normalnie/spokojnie się posprzeczać, podyskutować. Teraz bezpieka nie jest potrzebna. Wiadomo że na dziesięć osób trafią się przynajmniej dwie, które nie będą dyskutować normalnie, nie przyjmą żadnych argumentów – tylko będą wrzeszczeć jak opętane i wyzywać od najgorszych. To majstersztyk psychomanipulacji.

     • gieptil

      21 marca 2017 at 08:38

      A Solidarność powstała właśnie dzięki tym „długim nocnym Polaków rozmowom”. Bo to nie chodziło o terror, który od czasów Gomułki był żaden. To chodziło o to, że pod tą „przodującą” ideologią Polska cofa się w porównaniu z resztą świata. Niby kolejne miliony ton stali i węgla, niby przybywa, tylko dziady w Brazylii żyli jednak lepiej. System był głupi i skrajnie niewydolny, i do tego wciąż proklamował bezbożnictwo, co w Polsce nie uchodziło. I tak Polacy przez lata po nocach gadając się dogadali, żeby z tym skończyć. Polacy się dogadali wtedy. Nawet MILION członków PZPR wstąpił do Solidarności.

     • elpiwo

      21 marca 2017 at 11:28

      Święte słowa!

    • Danka

     21 marca 2017 at 11:23

     Tma.Nagle:”Szanowna”? A wczesniej cos o ruskich badz niemieckich trollach, bo cos na PIS? Pogratulowac szarzy obronnej i zacieznych. Przeciez to jasne, ze oddali Niemcom polska prase, a Maowieckiego, ktory wtedy byl premierem wciskal na sile Walesie sam Jaroslaw Kaczynski, czym sie chlubi w wywiadzie-rzece, udzielonym Teresie Toranskiej w ksiazce „MY” z 1994r.Po lekturze mozna dostac szoku. Nigdy nie sadzilam, ze istnieja takie przypadki …,nigdy mu juz nie ufalam po tym.Jest bardziej niebezpieczny od Tuska, bo potrafi klamac sam w to wierzac, by za chwile zrobic cos innego i poteafi patrzec w oczy i dalej brnac w to, co robi.Niestety, tak robia dywersanci.Tusk to przypadek stracenca i nosorozca.

     • Danka

      21 marca 2017 at 11:53

      http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/b-orzel-porazka-saryusz-wolskiego-przyczynila-sie-slabszych-notowan-pis/
      Oto efekty wymierne wystawienia kontrkandydata na 3 dni przed….Trudno o inne, czyz nie? Sondaze klamia, wiadomo.Dostalam na poczte e-mail /asres, jaki tu podaje, nie uzywam poza tym, pytania z tvp rzekomo.Tak beznadziejnie manipulujace, ze zal bylo to czytac.Dlatego powatpiewam, ze to prawdziwa amkieta.Pytania o wybory prezydwncie i preferencje wyborcze.Np.Kogo popierasz: Donalda Tuska, Andrzeja Dude, Roberta Biedronia. Wszystkie opcje.Nie byli nawet : zadnego z nich..;) Bylam ciekawa , co dalej bedzie, wiec zaznaczylam Dude.Tam bylo cos o partiach, tez tylko wybrane i podane na tacy.Oczywiscie bez RN i innych, ktorych nie przedstawili.Na koniec pokazali trzy atrakcyjne nagrody z inf, ze zostalam wybrana i mam wypelnic ankiete, to wtedy wezme udzial w losowaniu telewizora, zestawu tel.itp po wpisaniu wszystkich danych dokladnie wraz z adresem itp i to przed losowaniem nagrod.Co za fuszera, zenua.;) Czy taka ankiete sondaz, wysyla tvp,czy jacys …..;);)POmyslowi?

     • Danka

      21 marca 2017 at 12:07

 9. Danka

  21 marca 2017 at 03:19

  Jezeli Kaczynskiemu „materii nie staje”, to niech, na litosc Boska „nie kraje”, nie sie trzyma od tego jak najdalej.Te jego nieudaczne manewry z rozbuchanym ego, szkodza Polsce!!! Taki Tusk zostal za leb wciagniety na szefa Rady Europy!.Hanba okryla Europe.Tusk, ktory nie wiw, nie pamieta, nie przypomina sobie zapewne, ze jego sluzby skoligacily sie pod jego panowaniem ze sluzbami GRU czy itp.I on ma szefowac Europie.W normalnym kraju by nie mial chwili wolnej, za frak jako zdrajca stanu i do kicia.

 10. fifa coins buy android

  21 marca 2017 at 11:03

  Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this write-up and the rest of
  the site is also really good.

  • Danka

   21 marca 2017 at 15:57

   Fifa! 11.03 How nice to read that you like us. Polish „Solidarity” fought for the freedom of the word, and for that time Tuska was tragic. At 6.00 in the morning, police officers came to the boy, who drew President Komorowski from the Tusk party, not as he would wish,/taht boy did a computer game or something/ and they arrested him.
   Can you imagine such abstract situations?

 11. MIumlu

  21 marca 2017 at 15:01

  Pan glinski prowadzi polityke cieplej wody w kranie

 12. Zona

  21 marca 2017 at 15:12

  Pominę już pauliński „język miłości” jakim posługuje się ta „profesor”. Nie mogę sobie tylko przypomnieć jak się nazywa system polityczny w którym państwo posiada wszystko i o wszystkim decyduje.

  • Danka

   21 marca 2017 at 15:49

   Zona, lepiej juz polskie Panstwo niz V obca Kolumna.

 13. Stanley

  21 marca 2017 at 16:28

  powinno być tyle niemieckich mediów w Polsce, ile polskich w Niemczech I kropka.

  • Przecław

   21 marca 2017 at 21:30

   Otóż to !

  • Przecław

   21 marca 2017 at 21:35

   Dał nam przykład Viktor Orban jak zwyciężać mamy…

  • Miperl

   22 marca 2017 at 15:19

   I tyle Polskich inwestycji w Niemczech ile Niemieckich w Polsce? Ciekawe co bys powiedział milionom polskich pracowników zwolnionych z pracy. Byle by nie było więcej takich kwasi mediów jak TVP ( aktualnie) oraz TV trwam i radio MA ryja! ,Ktore jawnie reprezentują interesy Moskwy. nie wierzcie Rydzykowi to chłop Putina zresztą jak cała ta jeba-na Toruńska uczelnia

 14. csgo skins price drop

  24 marca 2017 at 10:32

  Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it
  helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like
  you helped me.

 15. Cornelius

  24 marca 2017 at 11:38

  I’m amazed, I must say. Rarely do I come across a blog that’s both educative
  and entertaining, and let me tell you, you’ve hit the nail on the head.
  The problem is something that not enough men and women are speaking intelligently about.
  I am very happy I found this during my search for something regarding this.

 16. diamond silk lashes review

  24 marca 2017 at 14:02

  Good day! This is kind of off topic but I need some guidance
  from an established blog. Is it very difficult to set up your own blog?
  I’m not very techincal but I can figure things out pretty
  fast. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to begin. Do
  you have any ideas or suggestions? With thanks

 17. cs go skins prices in keys

  27 marca 2017 at 04:27

  Hello, i think that i saw you visited my site so i came to “return the favor”.I’m attempting to find things
  to enhance my site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

 18. mink eyelash extensions cruelty

  27 marca 2017 at 05:04

  Aw, this was an exceptionally good post. Taking a few minutes
  and actual effort to generate a great article… but what can I say… I put things off a whole lot and don’t manage to get nearly anything done.

 19. madden mobile coins cheap

  27 marca 2017 at 05:22

  Hi there everyone, it’s my first pay a quick visit at this web site, and article is
  truly fruitful in support of me, keep up posting such articles.

 20. csgo skins price check

  28 marca 2017 at 04:23

  Every weekend i used to pay a visit this site, for the reason that i want enjoyment, as this this site conations in fact good
  funny data too.

 21. real mink lashes for sale

  29 marca 2017 at 08:27

  I wanted to thank you for this excellent read!! I absolutely enjoyed every little bit
  of it. I have got you bookmarked to look at new things
  you post…

 22. csgo skins for sale paypal

  29 marca 2017 at 12:51

  Oh my goodness! Amazing article dude! Thanks, However I am having difficulties with your RSS.
  I don’t know the reason why I am unable to join it.
  Is there anybody else getting similar RSS problems?
  Anyone who knows the solution will you kindly respond? Thanks!!

 23. cs go skins price rising

  30 marca 2017 at 12:21

  I do not know if it’s just me or if perhaps everybody
  else encountering issues with your site. It seems like some of the written text on your posts are running off the
  screen. Can someone else please comment and let me know if this is
  happening to them as well? This could be a problem with my web browser because I’ve had
  this happen before. Thanks

 24. fifa coins generator reddit

  31 marca 2017 at 03:07

  It’s very simple to find out any topic on web as compared to textbooks,
  as I found this article at this web site.

 25. synthetic mink lashes for sale

  31 marca 2017 at 06:04

  Fantastic goods from you, man. I have understand
  your stuff previous to and you are just too
  excellent. I really like what you have acquired here, certainly like what you’re stating and the way in which you say it.
  You make it enjoyable and you still take care of to keep
  it smart. I can’t wait to read far more
  from you. This is actually a great website.

 26. nba live coins reddit

  1 kwietnia 2017 at 08:26

  Hi there, I enjoy reading through your article post. I like to
  write a little comment to support you.

 27. mink eyelash extensions cruelty

  2 kwietnia 2017 at 02:04

  I absolutely love your blog and find most of your post’s to be just what I’m looking for.

  Do you offer guest writers to write content in your case?
  I wouldn’t mind creating a post or elaborating on most of
  the subjects you write with regards to here. Again, awesome website!

 28. madden mobile coin buying

  2 kwietnia 2017 at 04:11

  WOW just what I was searching for. Came here by searching for madden mobile
  coins for sale amazon

 29. Norris

  2 kwietnia 2017 at 10:22

  Oh my goodness! Amazing article dude! Thank you, However I am going through problems with your RSS.
  I don’t understand why I am unable to subscribe to it.
  Is there anybody having similar RSS problems? Anybody
  who knows the answer can you kindly respond? Thanks!!

 30. Mozelle

  3 kwietnia 2017 at 04:59

  In fact when someone doesn’t understand after that its up to other people that
  they will help, so here it happens.

 31. www.seat-soissons.fr

  3 kwietnia 2017 at 20:47

  Great post. I was checking continuously this blog and
  I am impressed! Very useful information specially the last part :
  ) I care for such info a lot. I was seeking this particular information for a very long time.
  Thank you and good luck.

 32. nba live coins cheap

  5 kwietnia 2017 at 19:05

  Hi my family member! I wish to say that this article is awesome, great
  written and come with approximately all vital infos.
  I’d like to see extra posts like this .

 33. cs go bet skins on games

  6 kwietnia 2017 at 02:51

  Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; we have
  developed some nice practices and we are looking to exchange techniques with others, please
  shoot me an e-mail if interested.

 34. Azucena

  7 kwietnia 2017 at 11:25

  What a data of un-ambiguity and preserveness of precious knowledge on the topic
  of unexpected emotions.

 35. silk lash extensions vs mink

  7 kwietnia 2017 at 14:42

  Hello! This is my first visit to your blog!
  We are a group of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche.
  Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a marvellous job!

 36. Micaela

  7 kwietnia 2017 at 19:51

  Hello, I want to subscribe for this website to take hottest updates, so where can i do
  it please help.

 37. Brittany

  8 kwietnia 2017 at 03:59

  Hello, everything is going nicely here and ofcourse every one is sharing facts,
  that’s in fact fine, keep up writing.

 38. mink lashes wholesale

  10 kwietnia 2017 at 10:33

  This website was… how do I say it? Relevant!! Finally I have found something which helped me.
  Many thanks!

 39. Carlton

  10 kwietnia 2017 at 18:29

  Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It really helpful &
  it helped me out much. I’m hoping to present one thing back and help others
  like you aided me.

 40. Rosetta

  11 kwietnia 2017 at 21:22

  I love what you guys are usually up too. This type of clever work and reporting!

  Keep up the wonderful works guys I’ve incorporated you guys
  to my blogroll.

 41. Shawna

  14 kwietnia 2017 at 17:49

  Hi, I wish for to subscribe for this weblog to obtain most recent updates, thus where can i
  do it please help.

 42. I couldn’t refrain from commenting. Exceptionally
  well written!

 43. teendatingsite.pw

  15 kwietnia 2017 at 17:37

  I would like to thank you for the efforts you have
  put in penning this blog. I’m hoping to see the same high-grade content by
  you later on as well. In fact, your creative writing abilities
  has inspired me to get my own, personal blog now 😉

 44. gcwmaroad.org

  15 kwietnia 2017 at 19:12

  We are a bunch of volunteers and opening a brand new scheme in our community.
  Your web site provided us with valuable information to work on.
  You’ve performed a formidable activity and our entire community
  will likely be grateful to you.

 45. threedognight.co.uk

  17 kwietnia 2017 at 04:19

  Hello, i feel that i saw you visited my website thus i got
  here to go back the favor?.I’m attempting to to find issues to enhance my web
  site!I suppose its ok to use some of your ideas!!

 46. cs go howl skin for sale

  17 kwietnia 2017 at 05:30

  It’s not my first time to go to see this website, i am visiting this
  web page dailly and obtain nice information from here all
  the time.

 47. www.suryojoyo.net

  19 kwietnia 2017 at 08:38

  Good post however I was wanting to know if you could write
  a litte more on this topic? I’d be very thankful if you could elaborate a little bit more.

  Appreciate it!

 48. Blondell

  20 kwietnia 2017 at 11:07

  I do not know if it’s just me or if everyone else experiencing problems with your site.
  It appears as if some of the written text in your posts are
  running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let
  me know if this is happening to them too? This might be a issue with my web browser because
  I’ve had this happen before. Cheers

 49. I know this if off topic but I’m looking into starting
  my own blog and was wondering what all is needed to get set up?
  I’m assuming having a blog like yours would cost a
  pretty penny? I’m not very web savvy so I’m not 100% certain.
  Any recommendations or advice would be greatly appreciated.
  Appreciate it

 50. Hester

  20 kwietnia 2017 at 13:47

  Do you mind if I quote a couple of your posts as long as I provide credit and sources back to your
  blog? My blog site is in the very same area of interest as yours and my visitors would definitely benefit from some
  of the information you present here. Please let me know
  if this alright with you. Cheers!

 51. Angeline

  22 kwietnia 2017 at 10:25

  I couldn’t refrain from commenting. Exceptionally well written!

 52. Gerard

  23 kwietnia 2017 at 05:21

  Heya i am for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot.
  I’m hoping to give something again and aid others like you helped me.

 53. Terry

  24 kwietnia 2017 at 21:58

  It’s a shame you don’t have a donate button! I’d
  most certainly donate to this excellent blog! I suppose for
  now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my
  Google account. I look forward to new updates and will talk about this website with my Facebook group.
  Talk soon!

 54. Woodrow

  25 kwietnia 2017 at 02:43

  Hello there! This post could not be written any better!
  Reading through this post reminds me of my previous room mate!

  He always kept talking about this. I will forward this article to him.
  Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!

 55. Von

  26 kwietnia 2017 at 13:15

  I was curious if you ever considered changing the structure of your website?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having 1 or 2 pictures.
  Maybe you could space it out better?

 56. nba live coins ios

  26 kwietnia 2017 at 14:33

  Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for?

  you made blogging look easy. The overall look of your website is
  magnificent, as well as the content!

 57. buy mink lashes

  3 maja 2017 at 15:13

  Very shortly this web site will be famous amid all blog viewers,
  due to it’s fastidious articles

 58. arakbus.arak.ir

  5 maja 2017 at 15:11

  Very great post. I simply stumbled upon your blog and wished to say
  that I’ve truly enjoyed surfing around your weblog posts.
  In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more soon!

 59. Derick

  10 maja 2017 at 03:12

  Its hard to judge when to let go of the button to shoot, especially given the quick loading of the power bar and the in-game attributes of each player changing many variables, not
  to mention the way the player is positioned, the weather conditions
  and what boots he’s wearing. Tell me the last time you explained
  to your team various soccer formations by using a soccer field diagram.
  These are just a few of the volunteer programs in South Africa that volunteers can choose and expect from.

 60. cheap pubg items

  10 maja 2017 at 04:55

  Everything is very open with a very clear description of the challenges.
  It was really informative. Your site is very useful.
  Many thanks for sharing!

 61. pasaran bola euro 2016

  10 maja 2017 at 08:31

  Its hard to judge when to let go of the button to shoot, especially given the quick loading of the power bar and the in-game attributes
  of each player changing many variables, not to mention the
  way the player is positioned, the weather conditions and what boots he’s wearing.
  When the information is not well thought-out, things like these are bound to happen. FOLLOW US SOCCER EXAMINER AND LE EISENMENGER ON TWITTER AND SUBSCRIBE TO EMAIL ALERTS.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra