Z zagranicy

Imigranci z Syrii chcą… pozbawienia statusu uchodźców w Polsce

Polscy urzędnicy są oburzeni po tym, jak syryjska rodzina, która otrzymała w Polsce azyl uciekła do Niemiec i przez pełnomocnika prawnego żąda… pozbawienia azylu!
Syryjska rodzina, którą do Polski sprowadziła fundacja Estera, żąda pozbawienia statusu uchodźcy. „Status uchodźcy nadany nam w Polsce utrudnia nam obecne życie poza krajem pochodzenia” – napisali w liście do Urzędu do spraw Cudzoziemców. Syryjska rodzina przyjechała do Polski dwa lata temu na zaproszenie Fundacji Estera z Warszawy, którego prezes jest Miriam Shaded. Urzędnicy zajmujący się azylantami w Polsce są zbulwersowani pismem i komentują je jednoznacznie: To kpina z nas.Syryjska rodzina, nie czekając na rozpatrzenie wniosku o azyl, najprawdopodobniej wyjechała do Niemiec. Jednak zgodnie z procedurami Syryjczycy otrzymali azyl w Polsce zaocznie i związku z tym nie mogą liczyć na zasiłek socjalny w Niemczech. W związku z tym z pomocą prawnika żądają dziś natychmiastowego uchylenia decyzji o nadaniu statusu uchodźcy. Syryjska rodzina Obawia się przymusowego powrotu do Polski – kraju, w którym nie chcą żyć.Syryjska rodzina tłumaczy, że została wprowadzona w błąd i nakłoniona do złożenia wniosku o nadanie statusu uchodźcy. Syryjczycy twierdzą, że nie czują się uchodźcami i chcieli jedynie skorzystać z trzymiesięcznej wizy, by wyjechać z Polski.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Nduga

 3. Pingback: Obat Kulit Gatal Kutil

 4. Pingback: Gambar Kutil Pada Kemaluan Pria

 5. Model Papers

  15 listopada 2017 at 18:39

  Inspiring story there. What happened after? Take care!

 6. Sydney Escorts

  15 listopada 2017 at 19:59

  That is a beautiful shot with very good light-weight -)

 7. Pingback: Obat Sipilis Di jakarta

 8. Pingback: wasir berdarah

 9. Pingback: obat kutil kelamin tradisional

 10. Pingback: salep untuk vagina gatal

 11. Pingback: Review Obat Kutil

 12. Pingback: Kondiloma Di Dubur

 13. Pingback: obat wasir cair

 14. Pingback: Obat kutil kelamin

 15. Pingback: Raja Obat Herbal Kutil kelamin Di Indonesia

 16. Pingback: Obat Kutil Kelamin Yg Ada Di Apotik

 17. Pingback: Obat Sipilis Yang Ada Di Apotik Terdekat

 18. Pingback: Harga Obat Kutil Kelamin

 19. Pingback: http://bit.ly/2F0EoRF

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra