Felieton

Potworny przemysł na najczulszych pragnieniach

Przemysł bez duszy

Brak wiedzy o realizmie tego, co dzieje podczas całej procedury in vitro jest dość powszechny. Widać to chociażby po aprobacie sporej części obywateli, która opowiada się na przykład za dofinansowywaniem zabiegu z publicznych środków.

 

W czasach, w których żyjemy, trzeba jasno zobaczyć, iż przemysł aborcyjny i in vitro jest jednym z najpotworniejszych pomysłów ludzkiej inteligencji, choć z samej wagi potworności tego zjawiska wciąż całe masy ludzi nie zdają sobie w ogóle sprawy.

Musimy też jasno powiedzieć, iż przemysł aborcyjny i przemysł in vitro to ten sam przemysł ludobójczy, z tą tylko różnicą, że zewnętrznie inaczej przebiega, ale tylko pod pewnymi względami. Te dwie procedury różnią się co do intencji czynu, także co do celu, ale nie co do skutku! Zarówno w przypadku in vitro jak i aborcji nie działa możliwość usprawiedliwienia czynu, jako czynu o podwójnym skutku, zamierzonym i niezamierzonym, gdyż ostatecznie życie ludzkie, jest postawione niżej od innych priorytetów. Krótko mówiąc ktoś realnie traci życie dla celu niższego niż wartość jego życia.

Spróbujmy jednak zobaczyć ilu ludzi prawdziwie jest ofiarą przemysłu aborcyjnego i przemysłu in vitro:

Po pierwsze giną osoby, których życie zostało poczęte. Po drugie ofiarami tych przemysłów są całe rodziny, które poddały się owym procesom. Kobieta i mężczyzna, którzy w jakimś stopniu zindoktrynowani, pozwolili obcym ludziom naruszyć własną świętą intymność i własne intymne pragnienie zrodzenia dzieci, prędzej czy później odczują konsekwencje owej metody, której się poddali. Przy okazji przypomnijmy, że dziedziną faktycznie leczącą niepłodność jest naprotechnologia.

Intymne pragnienia

Podczas procedury in vitro, najpiękniejsze z pragnień rodziców zostaje perfidnie wykorzystane, zmanipulowane i zbezczeszczone! Ten błąd wyboru, dokładnie tak samo jak każdy życiowy błąd, niesie skutki. Jakkolwiek byśmy nie rozważali, nigdy nie możemy pominąć jednego. Gdy czyjeś dramatyczne wejście w procedury manipulujące życiem ludzkim już miało miejsce, ale gdy w końcu dojdzie się do zobaczenia czym to rzeczywiście było, gdy być może dozna się nawet wstrząsu z powodu poznania całkowitej prawdy o in vitro, czy aborcji, to właśnie paradoksalnie w tym momencie człowiek może odkryć swoje… uwolnienie, które może odnaleźć tylko w Bogu!

Tak się dzieje w życiu każdego człowieka, jeśli podejmuje się realistyczne, rozeznanie własnego czynu, jakikolwiek by on nie był. Prawda wyzwala, dlatego szczęście w naszym życiu zawsze jest możliwe, bo Prawdą jest Jezus Chrystus.

Idźmy dalej

Po trzecie musimy też zobaczyć, że kolejnymi ofiarami przemysłu in vitro i aborcyjnego są także wszyscy pracownicy medyczni, którzy brali, czy biorą czynny lub bierny udział w tychże procedurach oraz wszyscy propagatorzy owych koncepcji w imię pozornie słusznych celów. Ofiarami są również edukatorzy, politycy, działacze na rzecz pseudo-wolnych wyborów, ideolodzy cywilizacji śmierci uświadomieni lub nie, wszyscy jakkolwiek promujący aborcję, czy in vitro. Każdemu człowiekowi przyjdzie bowiem zmierzyć się ze wszystkimi konsekwencjami czynów, do których jakkolwiek przyłożyło się rękę. Przecież każdy z nas prędzej czy później staje z prawdą o swoich czynach. powtórzmy znów – Prawdą jest Jezus Chrystus, pełnia Przebaczenia.

Bez oskarżania

Ofiarami są także i ci, którzy ulegli pokusie pychy, to znaczy pozornego poczucia władztwa nad życiem, ambicjonalność bowiem wielu naukowców jest tak naprawdę fundamentem kolejnych wież Babel, budowanych także i na polu medycyny. Tej wieży bowiem my ludzie nigdy nie przestaliśmy budować, dlatego zostało to dla nas zapisane na zawsze, abyśmy to mogli widzieć i strzec się przed tym. Ofiarami są też właściciele i pracownicy firm farmaceutycznych, produkujących środki dla procedur aborcyjnych i in vitro. Nawet ten, który milczeniem, to znaczy zwykle lękowym zaniechaniem wyrażenia sprzeciwu wobec aborcji czy in vitro w konkretnych, wymagających tego sytuacjach, przykłada się do ich akceptacji, również jest ofiarą cywilizacji śmierci w jakimś stopniu.

Bez względu na własne doświadczenia, wszyscy razem musimy zobaczyć siebie samych w procesie próby ideologizowania nas, aby wspólnie dźwigać się z ewentualnych pułapek cywilizacji śmierci. Musimy dzielić się wiedzą medyczną, psychologiczną i etyczną, ale tak samo wspierać się duchowo w tym wszystkim, by wspólnie i stanowczo zatrzymać tę cywilizację! Tu nie chodzi o żadne oskarżanie, ale o to, aby nawzajem siebie nieść do Prawdy, to znaczy do prawdziwej wolności!

Popsuć pragnienia

In vitro i aborcja to poligon wojny światów. To bardzo perfidna walka złego, której perfidia polega na tym, że toczy się ona na polu ludzkich szczerych i najbardziej intymnych pragnień! Walka złego o to, aby w ludziach przeżywających rodzicielstwo na swój indywidualny sposób, z radościami ale i trudami włącznie, przekierować decyzyjność człowieka na zły tor.

Gdy się to udaje, następuje kolejny etap. Złemu chodzi o to, aby człowiek nie żałował swego czynu, aby spychał problem, wypierał go, nie rozeznawał, zagłuszał, a przede wszystkim, by nie kierował się do wybaczającego Boga. Tak prawdopodobnie najczęściej rodzą się bardziej lub mniej uświadomione pomysły do działań grupowych, aby jeden dla drugiego stał się usprawiedliwieniem. Protesty, czarne marsze itd… Tylko że to nie działa, bo nie może!

Zło bez szans wobec Przebaczenia

Żyjemy w trudnych czasach, w których bardzo mocno manipuluje się rodzicielstwem. Za tą manipulacją stoi czyste zło, które uderza w tak przebiegły sposób, że wielokrotnie trudno człowiekowi zidentyfikować tę perfidię. A jednak mamy wszystkiego wystarczająco!

Bóg pokonał zło! W Nim jest całkowita nasza wolność. Całkowita wolność naszego rodzicielstwa także! On stoi za każdym poczętym życiem! To nie wiedza, doświadczenie czy trendy medyczne są podstawą każdego rodzicielstwa, ale sam Bóg!

A jeśli już weszliśmy na zły tor, to nie po to aby nim iść, ale aby go zobaczyć i w wolny sposób z niego zejść. Bóg przebacza i daje zadania nowe i jeszcze piękniejsze, im trudniejsze, tym… właśnie piękniejsze!

Komu więc warto zaufać w naszych wyborach? Realnemu Stwórcy? Czy temu, który perfidnie nas okłamuje, abyśmy myśleli, że jesteśmy bogami? Ten całkowicie wolny wybór należy indywidualnie do każdego z nas. Indywidualnie – to znaczy nie grupowo, cywilizacyjnie, czy kulturowo. Mamy w sobie tę wolność. Ona nie jest poza nami! I właśnie od Boga ją mamy!

Polecamy fachową wiedzę w temacie:

http://prawy.pl/48428-zagrozenia-zdrowia-i-zycia-dziecka-w-wyniku-koncepcji-in-vitro-prof-dr-hab-med-a-t-midro/ profesor genetyki

http://prawy.pl/48440-prof-urszula-dudziak-prawda-i-klamstwa-na-temat-in-vitro/ profesor psychologii

Katarzyna Chrzan

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Marks

  30 marca 2017 at 23:16

  Proszę spytać się dzieci urodzonych z in vitro, co myślą, czytając takie artykuły, gdzie pisze pani, że są wynikiem „potwornego, ludobójczego przemysłu”. Albo spytać się rodziców, którzy dzięki in vitro mogą mieć dziecko i cieszą, czy czują się „skrzywdzonymi ofiarami”.

  Odnosi się pani do jakichś mistycznych, domniemywanych przez panią ingerencji „złego” (diabła), natomiast prawda jest taka, że właśnie to, co pani pisze, jest złe. De facto, pani bowiem odmawia konkretnemu człowiekowi prawa do życia. To dokładnie tak jak aborcja – skutek jest taki, że dziecko się nie urodzi. Że w wyniku in vitro dochodzi obumierania zarodków? Proszę wybaczyć, ale jeśli zakaże pani procedury in vitro to żaden zarodek nie powstanie i żaden człowiek się nie urodzi. A dzięki in vitro rodzi się człowiek.

  A co do natomiast podanych na końcu linku do informacji mających rzekomo wskazywać na gorszy stan zdrowia ludzi urodzonych w wyniku in vitro, to proszę wybaczyć, ale będziemy się bawić w eugenikę? Chyba nie napisze pani np., że dzieci z zespołem Downa nie powinny mieć prawa się urodzić.

  • m

   31 marca 2017 at 07:58

   A potem, takie dziecko urodzone poczęte in vitro zaczyna się zastanawiać, dlaczego to JA ocalałem, dlaczego pan laborant wybrał właśnie mnie, żebym się urodził …
   Tylko nie mów mi, że obumieranie zarodków to normalna sprawa, bo to nie to samo.
   Zupełnie, tak podejrzewam, jak ci, którzy przeżyli obozy koncentracyjne (NIEMIECKIE!) zastanawiali się całe życie, dlaczego właśnie oni przeżyli.
   Pewnie tak samo zastanawiają się dzieci, które dowiedzą się, że ich mama dokonała aborcji, jak w przypadku tej piosenkarki, która głośno się tym pochwaliła – trauma na całe życie.
   Ja bym nie pytał, Marks. Ani dzieci, ani rodziców.

   • Maks

    31 marca 2017 at 15:11

    A ja znam akurat i ludzi, którzy mają dzieci in vitro, i ludzi którzy sami się z in vitro urodzili. I uwierz, ale to co napisałeś o niby ich rzekomych udrękach uznaliby za jakiś kosmos.

    A porównanie narodzin człowieka z in vitro do obozu koncentracyjnego? Wybacz, ale trzymajmy pewien poziom dyskusji i nie sprowadzajmy argumentacji do absurdu.

 2. Grzech

  31 marca 2017 at 06:53

  Nie ma tutaj nic co by udowadniało pani tezę że in vitro to zło wcielone. Nie na temat

 3. Cukr

  31 marca 2017 at 10:46

  Co za nawiedzeni ludzie pisza takie bzdury. Przeczytalem to cos bo ciezko to nazwac artykulem ani jednego faktu ani jednego przykladu. Potok slow bez zadnego poparcia tych dyrdymalów. Kurcze ten portal politycznie jest powaznie dobry, ale te artykuly religijne sa na poziome wyborczej

 4. Panczur

  31 marca 2017 at 11:57

  Ale Pani Katarzyna strasznie chrzani…

 5. juras

  16 kwietnia 2017 at 21:41

  Ciemne Pisssdy, nikt aborcji dla przyjemnosci nie dokonuje,,,

 6. cách làm mứt me viên

  28 czerwca 2017 at 15:45

  As technologies have enhanced, Forex has become more available leading to an unprecedented development in trading.

 7. kevin

  31 lipca 2017 at 19:29

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra