Z kraju

Informacja – żart na Prima Aprilis

Szanowni Czytelnicy

Informacja o tym, że Minister Spraw Zagranicznych RP Witold Waszczykowski i ambasador RP na Ukrainie – Jan Piekło podali się do dymisji, a prezes PiS Jarosław Kaczyński ich dymisję przyjął była żartem na Prima Aprilis. Większość z Państwa nie dała się nabrać co znakomicie świadczy o inteligencji czytelników portalu Prawy.pl. Dziękujemy i zachęcamy do dalszej, wnikliwej lektury tekstów portalu.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

55 komentarzy

55 Komentarzy

 1. Robert B.

  1 kwietnia 2017 at 23:41

  Ja się akurat nabrałem. Dlaczego? Bo wiadomość była wyjątkowo kompatybilna z rzeczywistością. Taka nędza intelektualna, taki nielot intelektualny jak ten Waszczykowski powinien wypierdalać do urzędu pocztowego na jakiejś wiosze. Tylko tam się nadaje.

  • wiesscar

   2 kwietnia 2017 at 12:55

   Jeżeli Kaczyński jest kryptobanderowcem to kogo da na ich miejsce?
   Oni wywiązują się z banderyzacji.

   • Robert B.

    2 kwietnia 2017 at 15:22

    Kaczyński nie jest żadnym banderowcem. Kaczyński jest sługusem Żydów, a banderowcy akurat teraz międzynarodowemu żydostwu są potrzebni do rozgrywania ich interesów, więc Kaczyński ich taktownie nie tyka.

    • wiesscar

     3 kwietnia 2017 at 09:32

     pewnie tak,

 2. Robert B.

  1 kwietnia 2017 at 23:45

  Jeżeli już jesteśmy tacy szczerzy, to zdejmijcie tę knajacko uśmiechniętą m***ę tego arywisty Kuźmiuka akurat zadekowanego w PiS. Mało kto czyta jego wypociny i nie sądzę, by ktokolwiek odwiedzający prawy.pl miał ochotę zagłosować na niego. Moczenia ryja w melasie nie będzie. Niech nam Kuźmiuk już tak nieba nie przychyla. Niech s***a.

  • goj

   2 kwietnia 2017 at 00:06

   popieram!Miejsce towarzysza kuzmiuka jest na smietniku historii!Ja osobiscie przestalem czytac prawy.pl przez tego zdrajce

 3. goj

  2 kwietnia 2017 at 00:09

  wielka szkoda,ze to byl tylko zart,ale czego sie spodziewac po towarzyszu kaczce?przeciez nasladuje tego durnia towarzysza ziuka,ktory promowal tylko Dyzmow,a wybitne postacie jak gen.Rozwadowski posylal do piachu i jak sie to skonczylo Polska przekonala sie w 1939

 4. Danka

  2 kwietnia 2017 at 02:10

  Zedzia sp.Maria Trzcinska wystepowala chetnie na antenie Radia Maryja w czasach, gdy czesto mozna bylo posluchac i prof.JRNowaka i innych niezeykle patriptyc,nych audycji.
  Zostala zamordowana w swoim domu gdzie mieszkala samotnie.

  http://solidarni2010.pl/2823-dlaczego-sp-sedzia-maria-trzcinska-przez-3-miesiace-nie-mogla-byc-pochowana.html

 5. Danka

  2 kwietnia 2017 at 02:11

  Errata:Sedzia sp.Maria Trzcinska

 6. maki

  2 kwietnia 2017 at 06:38

  a szkoda, ze tego nie zrobili 🙁

 7. WRWE

  2 kwietnia 2017 at 09:51

  Byl bym szczesliwy gdyby to byl szkodnik Maowiecki niszczyciel Polskiej gospodarki

  • Danka

   2 kwietnia 2017 at 10:44

   Mazowieckiego akurat wciskal i wcisnal Walesie sam Jaroslaw Kaczynski, czym sie chwalil Toranskiej w „MY” z 1994 r.Walesa bluzgal, nie chcial ,ale musial widocznie….Dziwna sprawa. http://www.warszawskagazeta.pl podaje, ze ma dostep do teczki agenta SB „Alka” Kwasa, ale szumu nie ma.Gdzie Cenckiewicz, Kaczynski, gdzie bliski wspolpracownik Tuska z KLD Krzysztof Wyszkowski?! Tu chodzi o lata 80-te!

 8. gzk

  2 kwietnia 2017 at 09:58

  Szkoda.

 9. gazeciarz

  2 kwietnia 2017 at 11:41

  Banderland wzorcem liberalnej demokracji?
  Interesujący pogląd Kanady.
  Wiec nazistowska III Rzesza ideałem liberalnej demokracji była?
  Po jakiego czorta wiec Kanada w koalicji antyhitlerowskie udział brała?
  Aby zniszczyć taki ideał?
  A teraz na nowo odbudowywać w UA?

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/minister-spraw-zagranicznych-kanady-ukraina-epicentrum-walki-o-liberalna-demokracje

 10. Danka

  2 kwietnia 2017 at 11:42

  A Michnik ma sentymenty rodzinne do Zachodmiej Ukrainy sladami taty Ozjasza Szechtera.
  Od 2008 czy z rok wczesniej juz tam sa :
  https://m.gazeta.ua/
  Ozjasz Szechter chcial przylaczenia.Jednak trafil do polskiego wiezienia i to na dlugo.zobaczcie w google, nawet w wiki.Michnik sadzil sie z IPN o dobre imie ojca.

 11. Danka

  2 kwietnia 2017 at 11:51

  Dostal spory wyrok, ale przesiedzial rok do amnestii.Chcial przylaczenia, ale do Sowietow.Michnik zrobil papke z mozgow niemieckich dziennikarzy.Lykaja od niego wszystko?
  http://m.niezalezna.pl/87483-michnik-usmiercil-swoich-rodzicow-w-holokauscie-jego-ojciec-ozjasz-szechter-zmarl-w-1982-roku

 12. Zona

  2 kwietnia 2017 at 12:41

  czyli podsumowując – przekazujecie fałszywe informacje i na ich podstawie oceniacie intelekt ludzi – cóż czego innego spodziewać się po antychrześcijańskim i negatywnie nastawionym do suwerennej Polski portalu

 13. Danka

  2 kwietnia 2017 at 13:33

 14. Danka

  2 kwietnia 2017 at 13:58

  Fani, ktorzy tu zlecieli jak szarancza z calego swiata po ten lyk wolnosci, pisza po angielsku, ze ten portal jest magnificent- wspanialy.Np.tu:
  http://prawy.pl/48116-putin-fatima-i-ukrywana-tajemnica/#comment-324068

  • gosc

   2 kwietnia 2017 at 15:10

   lol. Akurat to „magnificent” itp. to zwykły spam, z linkami do różnych oszustw, wyłudzeń kasy lub nawet legalnych sklepów itp. Tam akurat ogólna formułka pochlebna pasująca wszędzie + link do csgo-skins (nawet nie ma sensu sprawdzać i wchodzić w takie linki, może być jakaś zarobaczona strona).
    

   Inna sprawa że „wolnych” od cenzury mediów jest bardzo mało. Nie są to media ani pierwszego sortu PO ani drugiego sortu (PiS). Wolne słowo jest możliwe jedynie w niszowych projektach, lub wręcz na własnych, prywatnych blogach.

   • Danka

    2 kwietnia 2017 at 17:55

    Tu mozna pisac, co sie mysli.Ta szarancza nie podaje zadnych linkow, oprocz skladania wyrazow zachwytu i zainteresowania portalem.Pisza, ze sa wolontariuszami, a chyba niektorzy sami z siebie cbhwala.Linki moga byc w ich nazwach, rzeczywiscie, to wtedy lepiej nie tyac tego. Najwiecej ich sie zlecialo w temacie red.Pawla Janeckiego o Tusku.Tam juz nie „wydolilam”tego nawet czytac.I nie wszyscy ci anglojezyczni sa fanami tego portalu, niektorzy lamana angielszczyzna cos tam ironizuja sobie.;)

 15. stan

  2 kwietnia 2017 at 14:14

  A co takiego ta dymisja mogłaby zmienić? Czy ktoś naprawdę wierzy, że car jest dobry, tylko ci ministrowie są be. Pzecież to jest jeden zespół rady ministrów z szefową na czele i Jarkaczem na tylnym fotelu. Czy ktoś na tym forum naprawdę wierzy w dobrą wolę tego składu? Tam nie funkcjonują pojęcia: interes Polski lub patriotyzmu – sprawdzone organoleptycznie. Żadnych złudzeń.

  • Danka

   2 kwietnia 2017 at 14:16

   Wg globalistow jest to „interes”.

 16. Danka

  2 kwietnia 2017 at 14:21

  Interes nazwany dla niepoznaki idea Trojmorza i „zrownowazonego rozwoju”.Czarnecki obwieszcza, ze ani jednego spoza Europy nie przyjma, czym wzbudza niechec do Polski.A Ukraincow napuscili milion w miejsce Polakow wygnanych i poniewierajacych sie na obcej ziemi.Zamist, jak obiecali, szykowac grunt pod rozwoj i kepszy byt Polakow we wlasnrj Ojczyznie?! Za duzo lizusostwa i kompromitacji na europejskich imprezach-apogeum to zaklepanie Tuska przez zdrajcow!!!

  • gazeciarz

   3 kwietnia 2017 at 10:05

   Interesując dyskusja w związku z tajemniczą dyskusją oficjalnych RP i UA historyków się odbyła na na k24.
   „„Pana nietrafne i proukraińskie poglądy w sprawie oceny Genocidium atrox także są mi obojętne do czasu, kiedy przedstawia je pan publicznie. Wtedy muszą się spotkać z relacją korygującą.”

   Ten niejaki Bohdanowicz zmierza również do ukrycia PRAWDY o tym że zaplanowane Genocidum Atrox tym różniło się od np. Shoah, że okrucieństwo, bestialstwo było obok mordu, RÓWNORZĘDNYM celem tego ludobójstwa.

   Należało nie tylko zamordować ofiary lecz i uczynić to w taki sposób aby śmierć ofiar była jak najbardziej okrutna.

   III Rzesza planując ludobójstwo Żydów ( oraz innych grup) nie zakładała Atrox jako RÓWNORZĘDNEGO celu Shoah.

   Okrucieństwo i bestialstwo często towarzyszyło Genocidum lecz było jedynie środkiem do szybkiego sprawnego ludobójstwa-Shoah.

   Źródła wyraźnie wskazują na dążenie III Rzeszy do szybkiego, można rzec „przemysłowego” charakteru ludobójstw.

   Stąd bierze się tak częste a opisane i przekazane przez wiele źródeł zjawisko, gdy ludobójcy niemieccy odczuwają swoją, swoistą cywilizacyjną wyższość nad ukraińskimi ludobójcami z UPA i wyrażają z tego powodu wobec nich, pogardę.

   Uważali oni bowiem że Atrox jako cel równorzędny nie jest niezbędne w ludobójstwie i właśnie dlatego, gardzili ludobójcami ukraińskimi.

   Oni tylko (tak relacjonowali),realizowali politykę państwową oczyszczania przestrzeni ze zbędnego i szkodliwego elementu ale osobiście nie byli zboczonymi sadystami z Genocidum Atrox, za jakich UPA-ców uważali.

 17. Danka

  2 kwietnia 2017 at 14:30

  Dlaczego Macierewicz zlozyl zawiadomienie o mozliwosci popelnienia przestepstwa na szkode Panstwa polskiego przez Tuska dwa tygodnie po jego niezgodnej z unijnym prawem reelekcji? Nie mogl tego zrobic przed tym? JK zlapal SaryjuszaWolskiego w ostatnim momencie, bo obudzil sie w srodku nocy?To tez pachnie ustawka, na uzytek wewnetrznej polityki.Ustawiac to wy sobie mozecie laptopy i kawki na pulpitach,zdrajcy!

  • stan

   2 kwietnia 2017 at 14:38

   Nie złożyłby, gdyby wcześniej nie miał informacji, że prokuratura nie wszcznie postępowania lub je umorzy. Tak to się robi pomiędzy zainteresowanymi. Najpierw bada się grunt, a potem działa. Sprawdzone organoleptycznie. Przy czym są dwie korzyści: Tusk nie zostanie skazany, Polacy myślą, że Macierewicz to jest persona, taki zdcydowany patriota, no – nasz.

 18. Danka

  2 kwietnia 2017 at 14:33

  Ja raczej mam wrazenie, ze ktos juz tu zupelnie postradal zmysly.

 19. Danka

  2 kwietnia 2017 at 14:45

  Rober Wyrostkiewicz, autor tekstu o Fatimie/ link wyzej/ zbiera pochwaly od anglojezycznych czytelnikow.Juz prawie 100 komentarzy.Moze warto dolaczyc ten tekst znowu do dzialu :”Popularne”?

  • gosc

   2 kwietnia 2017 at 15:17

   jw.

   Akurat taki spam/scam mógłby być usuwany. Nie są to opinie czytelników, a jedynie wstawione linki do nabijania komuś kasy…

   • Danka

    2 kwietnia 2017 at 18:27

    Wielu ludzi w swiecie zachwyca sie oryginalnoscia Polski.Jak ten wybitny aktor z prawdxiwego zdarzenie, odtworca roli Chrystusa w filmie pt.” PASJA”.Dlaczego nie wierxysz tym anglojezycznym, ktorzy tu tak sympatycznie komentuja artykuly? Tylko wzorem Janka i Adama trzeba pluc i lgac w zywe oczy przex obcymi, zeby brzmialo „swojsko i przekonujaco”.Taka trockistowska mantra?
    http://niezlomni.com/wybitny-hollywoodzki-aktor-zafascynowany-polska-polska-chrystus-zostala-ukrzyzowana-przetrwaliscie/

    • gosc

     2 kwietnia 2017 at 19:30

     Dlatego że się na tym znam, jest to spam, nic nadzwyczajnego 🙂

     Ci „anglojęzyczni” NIE komentują artykułów prawy.pl, jest wstawiana ogólna formułka pasująca do każdego tekstu + link nabijający komuś kasę. Proste i oczywiste, naiwni niestety nie rozumieją. Spamerzy nawet nie wiedzą o czym jest artykuł, być może zwabiła fraza „Fatima” lub całkiem przypadkowo spamują bo sporo osób odwiedza portal.
      
     Nie znaczy to że nie ma anglojęzycznych osób popierających Polskę.

 20. Danka

  2 kwietnia 2017 at 14:55

  Stan.Moze to „mniejsze zlo”? Moze beda go schizowac, a pozory chca zachowac? Macierewicza przyjaciele tam zgineli.Kim musialby byc, zeby trzymac str Tusa? Albo problemy zdrowotne do spolki z Kaczynskim albo szantaz. Inaczej musialby byc najwiekszym oszustem i zdrajca na kuli ziemskiej, opetancem.Dajmy czasowi czas.Jeszcze troche, moze w tym szalenstwie jedt metoda? Tuska moga teraz jak na widelcu i roznie grillowac i stale przypominaodpowiad odpowiada.Nie poprawiam, bo nagle kursormi

 21. Danka

  2 kwietnia 2017 at 18:31

  To juz 12 lat temu…..Pamietam, ze wyszlam z kosciola, bo bylo pelno ludzi i brak tlenu, a kiedy wlaczylam telewizor juz pokazywali , co sie tam dzialo pod Jego oknami.Dlugo nie bylam pewna, czy to juz? W koncu powtorzyli te informacje.

 22. Danka

  3 kwietnia 2017 at 02:41

  Pisalam powyzej o 12-tej roczmicy smierci Jana Pawla II. Szkoda, ze na tym portalu nie pamietaliscie o tym.To wazne , choc smutne,wydarzenie dla Narodu….

 23. top web push notifications service

  3 kwietnia 2017 at 23:16

  april fools

 24. manicure

  7 kwietnia 2017 at 18:45

  Pretty! This was an extremely wonderful article.
  Thanks for providing this info.

 25. Donnie Killary

  27 maja 2017 at 15:33

  Very well written article. It will be beneficial to anyone who utilizes it, as well as me. Keep up the good work – for sure i will check out more posts.

 26. any page

  30 maja 2017 at 19:26

  I will devices this evaluate toward 2 patterns of people today: recent Zune householders who are looking at an improve, and All those attempting in the direction of determine concerning a Zune and an iPod. (There are other avid gamers significance thinking about out there, which include the Sony Walkman X, nevertheless I assume this presents yourself sufficient details in direction of make an mindful choice of the Zune vs avid gamers other than the iPod line as perfectly.)

 27. the blog

  1 czerwca 2017 at 00:19

  I’ll machines this examine in the direction of Two layouts of people: recent Zune householders who are thinking of an improve, and people making an attempt in the direction of come to a decision in between a Zune and an iPod. (There are other gamers relevance looking at out there, including the Sony Walkman X, but I hope this features yourself sufficient info in direction of crank out an informed choice of the Zune vs avid gamers other than the iPod line as well.)

 28. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 02:38

 29. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 05:12

 30. many sites

  5 czerwca 2017 at 06:33

  Fingers down, Apple’s app retailer wins by way of a mile. It is a enormous choice of all forms of applications vs a instead unsatisfied variety of a handful for Zune. Microsoft consists of Ideas, especially inside of the realm of games, yet I’m not of course I’d need to have toward guess upon the upcoming if this feature is important in the direction of you. The iPod is a substantially better preference inside of that case.

 31. the website

  5 czerwca 2017 at 15:32

  Arms down, Apple’s application retail store wins by a mile. It can be a huge quantity of all forms of purposes vs a as a substitute sad conclusion of a handful for Zune. Microsoft incorporates systems, in particular in just the realm of video games, still I’m not guaranteed I might will need towards bet on the potential if this feature is major towards yourself. The iPod is a considerably superior choice in just that case.

 32. blog source

  8 czerwca 2017 at 17:50

  Zune and iPod: Maximum men and women look at the Zune toward the Touch, still just after seeing how skinny and incredibly minor and mild it is, I try it towards be a as an alternative special hybrid that brings together attributes of each the Touch and the Nano. It is fairly colorful and beautiful OLED screen is slightly smaller sized than the touch screen, yet the player itself feels relatively a bit more compact and lighter. It weighs about 2/3 as significantly, and is significantly smaller sized inside width and peak, although remaining exactly a hair thicker.

 33. site resource

  8 czerwca 2017 at 21:24

  Palms down, Apple’s app shop wins via a mile. It really is a substantial selection of all kinds of apps vs a as a substitute disappointed variety of a handful for Zune. Microsoft incorporates systems, specifically in the realm of video games, nonetheless I am not positive I’d need in direction of bet on the foreseeable future if this element is critical towards by yourself. The iPod is a a great deal far better choice inside of that situation.

 34. any pages

  10 czerwca 2017 at 11:15

  Sorry for the substantial review, however I am Quite loving the contemporary Zune, and be expecting this, as perfectly as the good quality assessments some other us citizens have created, will assistance your self make a decision if it’s the instantly conclusion for oneself.

 35. the site

  10 czerwca 2017 at 13:53

  The refreshing Zune browser is astonishingly Terrific, nonetheless not as Fantastic as the iPod’s. It functions very well, nevertheless just isn’t as instant as Safari, and contains a clunkier interface. If on your own sometimes application upon having the internet browser that is not an issue, nonetheless if you happen to be building in the direction of read through the world-wide-web alot in opposition to your PMP then the iPod’s more substantial exhibit and far better browser may be vital.

 36. Fausto

  14 czerwca 2017 at 14:30

  No me esperaba que fuera tan conmovedor todo este tema. Gracias por ponerlo de una manera que llega a lo profundo del alma.

 37. buy formal shoes online

  15 czerwca 2017 at 08:09

  RIM’s new Blackberry curve 9220, attractively priced at Rs 10,990 is specifically targeted at the kids in India.|But once more, this is long term and you will not be able to alter it as soon as set.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra