Z zagranicy

Politycy CDU za ustawą ws. islamu. „Prawa i obowiązki muzułmanów

Nowa ustawa ws. islamu miałaby określać obowiązki i prawa muzułmanów żyjących w RFN. Zakłada się również, że wprowadzałaby zakaz finansowania meczetów przez zagranicznych sponsorów.

 Julia Kloeckner, wiceprzewodnicząca CDU i szefowa chadeków w Nadrenii-Palatynacie, w wywiadzie dla „Bild am Sonntag” ocenia, że ustawa taka mogłaby stać się nową prawną podstawą do ustalenia praw i obowiązków muzułmanów wNiemczech. Wyjaśniła, że ustawa ta regulowałaby np. wyższość niemieckiego prawa nad nakazami religii islamskiej i prawny status organizacji muzułmańskich i związków wyznaniowych oraz zakaz finansowania meczetów przez zagranicznych sponsorów. -W drodze do wprowadzenia tych zasad musiałby zostać stworzony nieistniejący jeszcze rejestr meczetów, „żebyśmy wiedzieli, ile meczetów jest w naszym kraju, gdzie się znajdują,kto je organizuje i finansuje” – stwierdziła polityk.Ekspert ds. islamu Rauf Ceylan proponuje, aby gminom muzułmańskim umożliwić adekwatne wynagradzanie imamów. – Tworząc przed sześciu laty ośrodki teologii islamskiej niemiecka polityka co prawda położyła fundament kształcenia imamów w Niemczech, ale nikt nie pomyślał o tym, kto ma ich wynagradzać, ponieważ islamskim kaznodziejom trudno jest znaleźć w miarę dobrą pracę. Absolwenci studiów licencjackich nie są gotowi pracować jako imamowie za 1000 euro miesięcznie. Związków utrzymujących meczety, które opłacają imamów z datków i składek swoich członków, nie stać jednak na lepsze wynagrodzenia.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. GlosRozsadku

  2 kwietnia 2017 at 23:48

  Dwa zdania , WOW !

 2. how to setup web push notifications

  3 kwietnia 2017 at 23:15

  stay away from it

 3. Islamiści PRZEJMĄ Niemców i ich WYRŻNĄ !

  4 kwietnia 2017 at 07:43

  ZDEMORALIZOWANE lewactwo czyli zbiegowisko egoistów skrajnych CHCIWCÓW złodzejo-bandytów GLOBALISTÓW anty-niemickich pod szyldem CDU- Christlich Demokratische Union Deutschlands to faktycznie PRZESTĘPCZA mafia, która działa na szkodę etnicznych Niemców.
  Ci zdeprawowani CHCIWCY żydo-masońscy skrzyknięci pod szyldem lewacko-komunistycznej CDU – Christlich Demokratische Union Deutschlands w Niemczech dokonali celowo NIE-odwracalnych ZMIAN etniczno-demograficznych w Niemczech na ZAMÓWIENIE ŻYDÓW, którzy wcześniej czy później doprowadzą do WOJNY DOMOWEJ w Niemczech, która identycznie dotrze na teren Polski jak ta wojna domowa wywołana przez żydo-ukraińców, którzy ZAPŁACILI zdemoralizowanym podpuszczonym LUDOBUJCOM ukraińcom banderowcom na wywołanie WOJNY domowej na tej sztucznie sfabrykowanej gównianej tzw. „ukrainie”.
  Oszukiwani i ogłupieni przeciętni Niemcy przez niemiecka maszynkę propagandową są dalej w jakimś AMOKU GŁUPOTY nie zdając sobie z tego sprawy, że już w następnym pokoleniu NIEMCY staną się autentyczna mniejszością we własnym kraju, który bezpowrotnie STRACĄ wskutek „demokratcznych wyborów” islamistów, którzy Niemców PRZEGŁOSUJĄ !
  ŻĄDNA jakieś tam „ustawa” wymyślona przez żydo-KOMUNISTKĘ Julie Kloeckner, wiceprzewodnicząca CDU z Nadrenii-Palatynacie NIE jest w stanie zmienić gwałtownie zapoczątkowane anty-niemickie procesy DEMOGRAFICZNE zniszczenia Niemców w Niemczech po przez narzucenie Niemcom przez żydo-mafijne bandy Sorosa razem z żydo-GLOBALISTYCZNĄ krwawej mafii „Bnai Brith International” grasującej w USA, Niemczech, Polsce itd.
  W następnym pokoleniu będzie 6 razy WIĘCEJ islamistów w Niemczech niż Niemców, gdyż islamiści 5-razy więcej-szybciej się rozmnażają niż Niemcy!
  Przyrost populacji niemieckiej jest UJEMNY i wynosi -0,85, czyli więcej Niemców umiera niż się rodzi.
  Żydo-masonska MAFIA o nazwie „Bnai Brith International” finansowana przez Sorosa grasuje w Niemczech i dodatkowo indagując Niemców do ABORCJI i HOMOSEKSUALIZMU co ma celu eksterminacje BIAŁYCH Niemców.
  Zatem islamiści za 30 lat staną się WIEKSZOŚCIĄ w Niemczech – to jest ta NIE odwracalna SZKODA spowodowana przez lewuchę A.Merkel i tą żydo-komunistyczna GLOBALISTYCZNĄ mafię CDU, którą przeciętni Niemcy powinni ZNISZCZYĆ, a sprwców niszczenia BIAŁYCH Niemców najnormalniej powiesić na latarniach.
  Takiego ZNISZCZENIA Niemiec nawet nie dokonał A.Hitler ze swoją NSDAP jakiego zniszczenia Niemiec dokonała skrajnie anty-niemicka GLOBALISTYCZNA mafia to śmierdzące gówno CDU – Christlich Demokratische Union Deutschlands !

 4. CDU to anty-niemiecki GANG globalistyczny

  4 kwietnia 2017 at 09:44

  CHCIWI kapitaliści niemieccy naśladujący zjadliwą CHCIWOŚĆ żydowską w RFN od początku lat 1970-ch budowali swój przemysł i niemiecką gospodarkę w sposób zwariowanego DYNAMIZMU, aby się ci POJEDYŃCZY kapitaliści niemieccy lub żydo-niemieccy GWAŁTOWNIE bogacili, absolutnie NIE zważając na swoje różne NATURALNE bariery oraz UBOCZNE skutki GWAŁTOWNEGO rozwoju. Szwabskie chciwe imperialistyczne rządy niemieckie IGNOROWAŁY fakt, że państwo Niemieckie ma stanowczą za MAŁE własne zaplecze ludzkie do tak dynamicznej ROZBUDOWY przemysłu w swoich granicach.
  Niemcy NIE powinni tak GWAŁTOWNIE zwiększać swoją produkcje dla swojego EGOISTYCZNEGO zysku pojedynczych kapitalistów, gdyż to zrodziło INNE zagrożenia UBOCZNE, czyli na przykład sprowadzenie na SIŁĘ zupełnie OBCEJ Niemcom kulturowo i religijnie siły roboczej.
  Już w tym okresie przyrost naturalny Niemców był za MAŁY, aby zabespieczyc odpowiednią liczbę rak do pracy, wiec CHCIWCY Niemcy zaczeli sprowadać tanią siłę roboczą obojętnie z kąd i tak zaczęto sprowadzać siłe ludzką z Turcji i innych krajów islamskich.
  Nie zwracano uwagi w Niemczech, że ta wtedy MAŁA grupa Turków i islamistów NIE asymilowała się w Niemczech. Ci islamiści byli zdecydowaną MNIEJSZOŚCIĄ dlatego nikt w Niemczech nie zwracał uwagi że oni są zupełnie ODDMIENNI kulturowo od Niemców. Ta mała grupa islamistów nie czuła swojej siły zbiorowej bo ich było mało, więc PODPORZADKOWYWALI się wzorcom niemieckim. Nie było kłopotów z islamistami.
  Wtedy do Niemiec sprowadzono około 60 tyś. do 80 tysięcy robotników zagranicznych rocznie do Niemiec.
  Po 1990 roku po rozsadzeniu od środka Bloku Sowieckiego przez żydo-imperialną dywersje USA i Niemic, rząd niemiecki nastawił się na PEŁNE wyeliminowanie konkurencji przemysłowej w tych krajach Bloku Wschodniego.
  Imperializm niemiecki na spółkę z imperializmem amerykańskim zorganizowali celowe wyrachowane ZBAKRUTOWANIE konkretnych zakładów pracy oraz CAŁYCH branży gospodarczych w Polsce czy innych krajach Bloku Sowieckiego, aby tym sposobem WYMUSIĆ zapotrzebowanie w tych krajach na WYROBY produkowane w Niemczech.
  Brutalny imperializm niemiecki po 1990 roku nie ingerował w branże NIE rentowne lub mało opłacalne w krajach byłego Bloku Sowieckiego, resztę PROGRAMOWO niszczył z pełnym cynicznym wyrachowaniem, aby nie było konkurencji dla przemysłu niemieckiego.

  Tym to sposobem po przez ZNISZCZENIE przemysłu w Polsce czy na Węgrzech lub Czechach skutecznie według ich PLANU wyeliminowali konkrencję, a następnie pracowników-siłe roboczą z tych ZNISZCZONYCH zakładów ŚCIAGNIETO do Niemiec jako NAJTAŃSZĄ siłe roboczą w Niemczech, nawet tanszą od Turków. Tym to sposobem Niemcy wykożystujac Polaków mieli więcej peniedzy na SOCJAL ale dla Tylko Niemców.
  Tym to sposobem Niemcy wykorzystując Polaków ze ZDRADZIECKIMI anty-polskimi rządami żydo-komunisty Leszka Millera, bandyto-złodzeja bezkarnego SPRZEDWACZYKA Tuska + sprzedajnych post-komunistów żydów PiS-PSL-SLD obłupili polskie banki i bezkarnie pasożytowali na taniej sile roboczej z Polski, wyganiali młodych Polaków z III RP na zagraniczna banicje zarobkową.
  Od 2005 roku kapitał niemiecki wymusił na rządzie niemieckim za akceptowanie sprowadzania siły roboczej do Niemic na poziomie 300 do 500 tysięcy ciał ludzkich rocznie (tzw. „body” w j.angielskim) !
  Okazało się już wtedy, że społeczeństwo niemieckie się GWAŁTOWNIE starzeje wskutek rozwoju LEWACKIEJ ideologii żydowskiej mającej na celu ZMNIEJSZENIA liczebności BIAŁEJ rasy ludzkiej w Niemczech.
  Lewacka GLOBALISTYCZNA mafia CDU na czele z Merkel ZACHECAŁY do aborcji oraz homoseksualaizmu w Niemczech. Te LEWACKIE trendy ideologiczne wspierane przez żydo-masoństwo doprowadziło do jeszcze większego SPADAJACEGO przyrostu naturalnego Niemców, a co za tym idzie powiększenia GŁODU siły roboczej w Niemczech przy jednoczesnym dynamicznym ROZWIJANIU przemysłu w Niemczech.
  Gdy islamiści z Turcji, Azji i Afryki zaczęli stanowic prawie 8% ludzi zamieszkałych w Niemczech, mniejszość Turecka zaczęła się organizować w siłę polityczną w Niemczech zakładając nawet swoje TURECKIE partie polityczne w Niemczech to żydo-GLOBALISTYCZNA CDU udawała, że nie widzi co się dzieje w Niemczech, mając interesy etnicznych Niemców w DUPIE.
  Już w 2005 roku napływ ludności muzułmańskiej – siły roboczej do Niemiec zaczął powodować ZMIANY tożsamościowo-kulturowe w całych Niemczech.
  Wtedy to właśnie kapitalizm niemiecki nastawił się na GWAŁTOWNIESZE LIKWIDOWANIE przemysłu w krajach byłego Bloku Wschodniego płacąc za to ŁAPÓWKI najwyższym urzędnikom w III RP, tym anty-polskim SQURWYSYNOM PO-PiS-PSL-SLD za przyśpieszenie LIKWIDACJI przemysłu w Polsce.
  Anty-polskie rządy „warszawki” organizowali „ustawową” likwidacje polskiego przemysłu za pomocą takich sukinsynów jak SPRZEDAWCZYK Janusz Lewandowski-Komisarz Europejski ds. Budżetu i Programowania Finansowego, a wcześniej tzw. Minister przekształceń własnościowych, organizował razem z PO-PiS WYPUCHANIE młodych Polaków z żydo-mafijnej III RP, aby jechali do Niemic bo w Polsce ich ta anty-polska władza zrobiła BEZROBOTNYMI.
  Imperialni Niemcy woleli robotników z krajów o kulturze łacińskiej co nie było groźne tożsamościowo dla Niemiec.
  Oszalała CHCIWOŚĆ niemieckich imperialistów na siłę roboczą po 2010 roku jeszcze się ZWIĘKSZYŁA, i rządy GLOBALISTÓW niemieckich CDU z Merkel na czele zaczęli sprowadzać do Niemiec po 1 milion islamistów ROCZNIE !
  Po 2011 roku Niemcy DOMINUJAC gospodarczo-ekonomicznie w UE i dzięki swojej bezwzględnej AGRESYWNOŚCI politycznej zaczęli DOMINOWAĆ politycznie w organach „UE” w Brukseli, całkowicie bezczelnie NAŻUCAJĄC swoje egalitarne NIEMIECKIE interesy gospodarcze, ekonomiczne i polityczne pozostałym krajom UE, co w finale doprowadziło do opuszczenia UK z lewackiego bagna UE.
  Po 20010 roku „rząd warszawski” tego MORDERCY gangstera Tuska został całkowicie ZWASALIZOWANY przez Niemców oraz stał się PRZEKUPIONĄ marionetką interesów rozwoju gospodarczego Niemiec z całkowitym PODPORZADKOWANIEM się woli skolonizowania Polski przez Niemcy.
  Po zabiciu L.Kaczyńskiego w 2010 roku Niemieccy politykierzy z Berlina na czele Merkel, która zakulisowo w interesie koncernów niemieckich NAGRADZAŁA stanowiskami urzędniczymi w biurach UE w Brukseli, co było i jest formą ŁAPÓWKI tylko dla tych polityków SPRZEDWACZYKÓW z krajów swojego pochodzenia, a tym też z żydo-mafijnej III RP, którzy brali ŁAPÓWKI finansowe od kapitalistów niemickich za LIKWIDOWANIE polskich firm lub wymyślanie-głosowanie „ustaw” anty-polskich w interesie niemieckim w tym kneseto-Sejmie na ul.Wiejskiej w Warszawie.
  Ci tzw. „polscy posłowie” i urzędnicy „warszawki” byli i są SŁAWIENI przez propagandę medialną w Niemczech oraz rzady w Berlinie lub Waszyngtonie i jakoby TYLKO tacy JEDYNIE nadają się na najwyższe urządy w Warszawie tzw. „rządu warszawskiego” pod zarządami przestępczego mafiozy BANDYTY Tuska oraz anty-polskiej bandy PO-PiS zdominowanej przez żydów i ukrainców z polskim obywatelstwem.
  Właśnie o dostęp do tych ŁAPÓWEK zagranicznych z Berlina, Waszyngtonu lub Brukseli jest taka zajadła walka o koryto władzy w mafijnej sprzedaknej III RP pomiędzy anty-polskimi PRZESTĘPCZYMI gangami mafiozami złodzejami-bandytami PO-PiS-PSL+Npetru+SLD które się nazywają „partie”, które tradycyjnie od momentu ich utworzenia działają na SZKODĘ polskich obywateli.
  Prokuratura i organy władzy III RP, którzy biorą pieniądze od polskiego podatnika za OCHRONĘ polskich interesów UDAJĄ, że nie widzą SABOTAŻU, jawnej korupcji, oczywistych ZBRODNI ZDRADY interesu polskich obywateli przez SQURWYSYNSKIE dalej rozwydrzone „rządy warszawki”.

 5. manicure

  7 kwietnia 2017 at 18:48

  I have learn some good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting.
  I wonder how much attempt you place to make one of these fantastic informative
  web site.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra