Z kraju

Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę Polacy nie

Skandaliczne podejście Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Na salę sądową mogą jedynie posiadacze specjalnych przepustek, a takowe mieli jedynie przedstawiciele organizacji żydowskich, KOD-u i stowarzyszenia Obywatele RP. Ani Rybak, ani też jego pełnomocnik nie zostali powiadomieni o nowej procedurze.

Wielkim skandalem rozpoczął się proces apelacyjny Piotra Rybaka, skazanego przez sąd pierwszej instancji na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności, za spalenie kukły „stereotypowego żyda” podczas antyislamskich protestów na rynku we Wrocławiu. Nikt z rodziny i przyjaciół oskarżonego nie mógł przekroczyć kordonu policji. Wybuchła awantura, która szybko przerodziła się w obywatelski wiec. Wznoszono patriotyczne hasła i odśpiewano hymn Polski.

Ostatecznie Piotr Rybak wszedł na salę jedynie w asyście swego obrońcy i mediów. Na obszernej widowni zasiadło 16 osób. Większość z nich trzymała w rękach żółte róże i kartki z napisem: „precz z faszyzmem”. Mimo okrzyków zza drzwi sędzia rozpoczął rozprawę oddając głos obronie, prokuraturze, a na koniec także oskarżonemu.

Wszystkie strony były zgodne co do nieproporcjonalnej kary wobec popełnionego czynu. Prokurator podtrzymał wersję z pierwszej instancji, wnosząc o prace społeczne, natomiast pełnomocnik Rybaka poprosił o uniewinnienie swego klienta.

Piotr Rybak po raz kolejny powtórzył, że kukła nie dotyczyła Żydów jako nacji, lecz Georga Sorosa, światowego spekulanta i filantropa, walczącego od lat z ideą państw narodowych. Oskarżony przypomniał również, że nie on wykonał kukłę, a za brak wizerunku Sorosa odpowiada człowiek, który miał przywieźć zdjęcie twarzy znanego żydowskiego finansisty. Tak się jednak nie stało, a kukła spłonęła. Mimo to Rybak nie czuje się winny, ponieważ w trakcie manifestacji wielokrotnie powtarzał, iż chodzi o Sorosa, a samo zgromadzenie miało charakter antyislamskiego i antyimigracyjnego wiecu, na którym nie pojawiły się żadne treści antysemickie.

W odniesieniu do zajścia na korytarzu Piotr Rybak stwierdził, że jest to jawna dyskryminacja Polaków w ich własnym kraju, a zarazem skandal inspirowany przez stronę żydowską. Dlatego też Rybak zapowiedział, że wyroku skazującego nie potraktuje osobiście. Jego zdaniem działania sądu od początku były wymierzone w godność i honor Polaków, czego efektem jest polityczny symbol kary.

Wyrok w tej sprawie ogłoszony będzie 13 kwietnia b.r. w Sądzie Apelacyjnym we Wrocławiu, o godz. 13.30 w sali nr 2.

Materiał na podstawie reportażu z eMisjiTv, który można zobaczyć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=w05eh6TuEv8

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

81 komentarzy

81 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  5 kwietnia 2017 at 11:23

  Rzeczwiscie po prostu SKANDAL i kolejna HANBA dla wymiaru sprawiedliwosci.

  • panMarek

   5 kwietnia 2017 at 13:33

   Sprawa jest w zasadzie bardzo prosta a zmierza (jest sterowana/kierowana) w niewłaściwym kierunku, z wielką szkodą, dla pana Piotra Rybaka.
   Wydaje się, że właściwe na tym etapie byłoby złożenie do sądu na piśmie wniosku „o wystąpienie do Międzynarodowego Biura Miar w Sèvres pod Paryżem o określenie wzorca żyda”, bo w zasadzie ten spór dotyczy tego czy była to makieta żyda czy nie.
   Jeśli „kukła” odbiegałaby od „wzorca z Sèvres” to umorzenie postępowania jest z automatu. Tyle.

   • Tomek

    5 kwietnia 2017 at 17:22

    Marku, tacy jak ty widzą Żydów wszędzie, a tu nagle pajsata kukła w tradycyjnym żydowskim stroju ci Żyda nie przypomina i potrzeba ci aż Międzynarodowego Biura Miar, żeby ci Żyda wskazało. Zapewne masz uzasadnione wątpliwości, czy nie była to kukła Eskimosa albo Indiana.

    • gzk

     5 kwietnia 2017 at 17:36

     Zydzi mie mogą być nietykalni! Nie mogą być uprzywilejowani. Ta sprawa to farsa.

     • moherowy beret

      11 kwietnia 2017 at 18:29

      gzk,jednak wygląda ,że Żydzi są nietykalni.Nawet nie trzeba nawet brzydkiego słowa,a dostaje się na pejsbook’u bana 7 dni.Właśnie mnie to spotkało za kilka słów komentarza.Facet był niegrzeczny i beształ wszystkich.Napisałam tak:dlaczego Pan jest taki niemiły?Czy Pan czuje się lepszym sortem,a inni są gorszego sortu?Za to mam bana ….7 dni,złamałam zasady przyzwoitości pejsbookowej.Tu już nie Polska.

    • Robert B.

     5 kwietnia 2017 at 22:49

     Do @Tomek:

     Natomiast tacy jak ty nie widzą ich w ogóle… Żiiidóóóów nie maaaa. Żiiiidzi tyyyleee przeeecieeeehpieeeeliiii…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:53

      Tacy jak ja widzą dobrze Żydów, nie bój się. Jakieś 16 milionów, bo tyle jest ich na świecie. Tacy jak ty widzą ich natomiast 7 miliardów.

    • panMarek

     5 kwietnia 2017 at 23:15

     Dla rozjaśnienia umysłu, odnośnik historyczny, stosowny cytat z Dziennika Powszechnego z 1906 r.:
     „Tysiące lat już ciągnie się walka narodu Izraela o wszechwładzę, która była obiecaną Abrahamowi, a która wydartą mu została przez Krzyż. Nasi uczeni przez całe setki la t z niezważającą ich niczem wytrwałością, prowadzą ś w i ę t y (!) bój; lud nasz stopniowo podnosi się z upadku. Potęga jego wzmaga się i rozszerza.
     Do nas należy ten bóg ziemski, którego z taką niechęcią i smutkiem ulał nam Aaron na puszczy … ów złoty cielec, któremu się teraz wszyscy kłaniają i którego wszyscy ubóstwiają.
     Gdy raz więc złoto ziemskie stanie się wyłącznie naszą własnością, władza przejdzie w nasze ręce, a wtedy spełni się owa obietnica zapowiedziana Abrahamowi… Złoto! to wszech władztwo na ziemi; ono je s t siłą, rozkoszą i wynagrodzeniem; tern wszystkiem, czego się człowiek lęka, a czego pragnie! Oto je s t tajemnica kabały … oto najgłębsza nauka o duchu, który rządzi światem … oto je s t cała przyszłość!
     Ośmnaście wieków należały do wrogów naszych, lecz następne będą już należały do nas!
     Po dziesiąty już raz schodzą się na tym cmentarzu ci, którzy w czasie tysiącletniej wałki ludu Izraela z Krzyżem, w każdej nowej generacyi wtajemniczani bywają w ten z w i ą z e k s k r y t y , mający na celu naradzanie się nad sposobami, dającymi możność korzystania z błędów wrogów naszych. Każdym razem nowy Sanhédrin zapowiadał coraz gwałtowniejszą walką z tymiż wrogami, ale w żadnem stuleciu nie przyszliśmy do takiej potęgi, do tak świetnego powodzenia jak w obecnych czasach.”

     • Robert B.

      6 kwietnia 2017 at 10:36

      A potem był święty, bo żydowski, holokaust… Tylko idiota nie widzi tu związku przyczynowo-skutkowego. A skoro TAKI związek zaistniał, to powtórzą się skutki, kiedy tylko powtórzą się przyczyny, bo te same przyczyny wywołują te same skutki…

 2. Robert B.

  5 kwietnia 2017 at 11:30

  Trzeba było powiedzieć, że to jest sztuuukaaaa, że oni niczego nie rozumieją, że w sztuuuceee wszystko znaczy coś innego, niż znaczy…

 3. z-k

  5 kwietnia 2017 at 11:40

  III-cia okrągłostołowa, w miejsce PRL powołana, została zaplanowana przez jej twórców (CIA, Mossad, BND i rodzime WSI) jako żerowisko dla światowych organizacji żydowskich oraz pruskich ziomkostw. „Układ Wrocławski”, który opisuje Grzegorz Braun tu ukoronowanie tego żydo-pruskiego kondominium z silnym udziałem autentycznych banderowców

 4. Codreanu

  5 kwietnia 2017 at 12:03

  O taką Polskę walczyli Kossak Szczucka, Sendlerowa, Mosdorf i inni którzy gadali że „ratowanie żydów to polski i chrześcijański obowiązek”.

  • antyżyd

   5 kwietnia 2017 at 12:07

   g.wno prawda „chrzescijanski obowiązek pomagać i ratować tylko swoich”

   • gzk

    5 kwietnia 2017 at 17:37

    Chrześcijański obowiązek to ratować każdego człowieka.

    • Hanuś

     5 kwietnia 2017 at 22:34

     No to ratuj człowiecze, pojedź do Palestyny i ratuj ! Jeśliś chrześćjanin,

     • Robert B.

      5 kwietnia 2017 at 22:54

      Do @Hanuś:

      Jeżeli odczytujesz słowo „człowiek” WŁAŚCIWIE, tzn. po żydowsku, to wszystko się zgadza…

      „Stworzył ich Bóg w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni goje w innym celu, jak dla służenia Żydom dniem i nocą. Nie przystoi bowiem synowi króla (tj. Żydowi), aby mu służyły zwierzęta we własnej postaci lecz zwierzęta w postaci ludzkiej”.

      W tym świetle sprawa holokaustu przedstawia się jakby inaczej. To, że akurat na nich trafiło, staje się w dużej mierze jasne. Gdy się do tego doliczy ich zbrodnie w Rosji, ich zakusy na Europę Zachodnią, ich mafijność, to jasne staje się WSZYSTKO. Teraz chwilowo niestety udało im się szantażem wywalczyć status świętych krów, ale jak suw historyczny zacznie zmieniać kierunek, to znowu będzie tak jak w czasie II wojny światowej: szlochy, lamenty i ryki kierowane do „Sprawiedliwych wśród narodów świata” brzmiące „Raaatuuujcieee naaas!”. Tym razem tych „Sprawiedliwych wśród narodów świata” powinno być tyle, ile jest „Sprawiedliwych wśród żydów świata”, czyli JEDNO WIELKIE OKRĄGŁE ZERO.

    • Paweł

     6 kwietnia 2017 at 16:31

     @gzk

     To idź i nawracaj islamistów. Kiedyś był taki jeden Franciszek, który chyba na siłę chciał zostać męczennikiem i poszedł nawracać sułtana. Na szczęście ten miał poczucie humoru i oszczędził mu życie.

    • wolny

     12 kwietnia 2017 at 12:28

     TV Trwam poniedziałek 16:30 wtorek 10:45 Tydzień z Ziemi Świętej.Polecam oglądac.

 5. gazeawrszawska.com

  5 kwietnia 2017 at 12:03

  Jak z Mongołów zrobiono żydów.

 6. gazeawrszawska.com

  5 kwietnia 2017 at 12:05

  Soros przyznał się publicznie do odpowiedzialności za zamach stanu i masowe morderstwa na Ukrainie.

 7. gazetawarszawska.com

  5 kwietnia 2017 at 12:09

  Robert Brzoza: Wygraliśmy „Otwartą Rzeczpospolita”o prawdę na temat Judeopolonii.

 8. gazetawarszawska.com

  5 kwietnia 2017 at 12:10

  Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów.

  • Robert B.

   5 kwietnia 2017 at 23:10

   Ja też uważam, że ratowanie żydostwa było błędem. Błędem jest też robienie z idiotów, którzy się dla żydowskich nadludzi poświęcali, takich herosów. Jasne jest, o co tutaj chodzi: wmówić gojom, że Żydzi są tak cenni, że jak zajdzie potrzeba, to należy dla nich ginąć. A jak są warunki pokojowe, to żydostwu nie wolno się sprzeciwiać. O to im w tych wszystkich szlochach dokoła holokaustu chodzi. Mnie on w ogóle nie wzrusza. Nic a nic, zero, jedno wielkie gówno, czyli tyle, ile żydostwo interesują inni.

   • Czarek

    5 kwietnia 2017 at 23:52

    @ Robert B. Nazywanie LUDZI, którzy poświęcali się (nawet własne życie – w okupowanej Polsce!) idiotami, to naprawdę HAŃBA. Zamilcz waść, bo nie wiesz co piszesz!!!

    • Robert B.

     6 kwietnia 2017 at 10:38

     Hańbą to jest poświęcanie się dla wroga. I nie tylko hańbą, ale i zdradą.

  • Maks

   7 kwietnia 2017 at 14:56

   Powinieneś się nazywać Kurier Warszawski, a konkretnie Nowy Kurier Warszawski – bardziej pasuje

 9. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:12

  Żydzi wsród komunistów IIRP i w aparacie NKWD i UB.

 10. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:14

  RABIN PRZYZNAJE SIĘ DO SSANIA 25 TYSIECY NIEMOWLECYCH PENISÓW -„TO RADOSNA OKAZJA”MÓWI.

 11. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:15

  Ukraina-Rządzą nami „żydłaki”-mówi Sawczenko.

 12. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:17

  Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce-ks. prof.Stanisław Trzeciak

 13. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:18

  Judaizm jako antysemityzm.Roy Tov

 14. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:20

  Zbrodnicze Plemię. O tym jak Rockefeller,Soros i Jaruzelski obalili komunę w Polsce.

 15. WOLNA-POLSKA.PL

  5 kwietnia 2017 at 12:27

  Nathanel Kapner przypomina cztery przekleństwa rzucone na judaizm 1. Klątwa Wydziedziczenia 2.Klątwa Drzewa Figowego 3.Klątwa Pustki 4.Klątwa Bogobójstwa.- DNA:Palestyńczycy są bardziej Izraelitami niż chazarscy żydzi.- Wężowy lud wraca na Ukrainę.Texe Marrs

 16. Eliminator

  5 kwietnia 2017 at 12:30

  Sierpem i Młotem ta „sędziowską hołotę” …

  • antyżyd

   5 kwietnia 2017 at 12:32

   lepsza seria z „kałacha”…

  • O ŚWIETA IGNORACJO

   5 kwietnia 2017 at 21:27

   Unikałbym powoływania się na Kapnera, żyda udającego chrześcijanina,jako autorytet od prawdomówności. On atakuje Polskę i Polaków, m.in. za rzekome zbrodnie na Niemcach.

 17. gazetawarszawska.com

  5 kwietnia 2017 at 12:30

  Odtajniony raport CIA:”Żydów w polskim rządzie jest tak wielu,że nie zezwala się im na wyjazd,bo nie byłoby ich kim zastąpić”

 18. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:34

  Mossad w Solidarności.-Masoneria:zatrute zródło-ks.Tadeusz Kiersztyn.

  • moherowy beret

   11 kwietnia 2017 at 18:36

   Ks.Tadeusz Kiersztyn właśnie z tego powodu stracił życie.

 19. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:40

  Sąd nad żydostwem.

 20. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:41

  Zamist judaizmu wdrażają nam islam.

 21. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:53

  Seks-bogowie i boginie judaizmu.Texe Marrs

 22. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:55

  Europejscy nacjonaliści zawierają sojusz przeciwko chazarskiej supremacji.

 23. Soroka

  5 kwietnia 2017 at 12:57

  W Polsce sądy są z ruskiego ustanowienia, dlaczego więc ruscy agenci na tym portalu tak opluwają Żydów,a nie patrzą na to, jak ich szefostwo się zachowuje?
  Ruskie sądy hołubią Żydów, to ruscy agenci też mają ich hołubić! Co t za niesubordynacja?!

  • marju73

   5 kwietnia 2017 at 14:14

   Sam sobie udowodniłeś że tu nie ma ruskich agentów.A spostrzegawczość to nie antysemityzm.Lepiej skomentuj sytuację z sali rozpraw.

  • Paweł

   5 kwietnia 2017 at 16:39

   @Soroka

   Bredzisz jak zwykle. Nawet dzieci są w stanie napisać bardziej poważny komentarz. Nie jest tajemnicą, że to żydowskie sądy skazywały Polaków. Czy z ruskiego, czy z żydowskiego nadania jest mało istotne.

 24. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:57

  Zanim było”6 milionów”najpierw był mit „24 tysięcy”.Michael Hoffman.

 25. wolna-polska.pl

  5 kwietnia 2017 at 12:58

  Michael Hoffman Judaizm zdemaskowany-książka

 26. kowalski

  5 kwietnia 2017 at 13:44

  jak siema zydowski rzad,zydowskich politykow.zydowskich sedziow,zydowski aparat ucisku i represji,zydowska propagand wszechobecna i wyjezdza sie ze swojego kraju za chlebem bo zydzi nie musza,to i procesy sa dyskryminujace Polakow i to w swoim kraju,aparat represji jest skierowany przeciwko Polaka ktorzy za spalenie nawet kukly pana zyda ida do wiezienia po skazaniu przez sedziego tez zyda,i kto tu jest u siebie??? nawet kosciol katolicki w. tym kraju zostal zazydowiony przez nachodzcow zydowskich ktorzy go zniszczyli,wiec zeby odzyskac swoj kraj nalezy go najpierw odzydowic!!!!,bo na razie to mamy chi… dupa i kamieni kupa,czyli tak jak twierdzil pewien byly polityk u Sowy pod wplywem alkoholu,ze Polska istnieje teoretycznie tylko

 27. marju73

  5 kwietnia 2017 at 14:06

  Już od dawna widać było że mamy Judeopolonię.

 28. Zygmunt

  5 kwietnia 2017 at 14:17

  W kraju skandal za skandalem.

 29. Wojciech

  5 kwietnia 2017 at 14:24

  A głosuj dalej ciemny ludzie na popis czy inne takie wydmuszki okrągłostołowe.

 30. bum

  5 kwietnia 2017 at 17:34

  Czy ten sędzia był z nadania PiS-u?Masz w Polsce formację gotową na stworzenie rządu, objęcie stanowisk nie powiązana z partiami?na tyle duzą by przejąć władzę?
  Odnośnie sądu na miejscu pana Rybaka zgłosiłbym o usunięcie kod-erastów za względu na upolitycznianie sprawy.Odnośnie żydów również ze względu na wiarę katolicką którą oni negują a co więcej wg.swojej uwazają nie-żydów za niewiernych obywateli gorszej kategorii.Czyli są rasistami „religijnymi”

 31. stan

  5 kwietnia 2017 at 17:48

  Pierwszy wyrok skazujący miał miejsce zaraz po powrocie okupacyjnego rządu RP z Izraela. W tymże Izraelu nasi okupanci ochoczo zaklinali się, że każdy przejaw antysemityzmu będzie karany z najwyższą surowością, a o tym co jest antysemickie zdecydują Żydzi. Słowa dotrzymują, tacy są!

 32. stach

  5 kwietnia 2017 at 23:33

  We Wrocławiu działa synagoga pod ,,wezwaniem,,Białego Bociana ojciec szefa tej synagogi przyjechał na sowieckich czołgach do Polski,nie dziwcie się temu co się dzieje.Sam szef synagogi wspiera KOD

  • polskawalczaca.com

   6 kwietnia 2017 at 19:43

   O żydach pisał też B.Franklin …i przestrzegał!

  • you-tube

   6 kwietnia 2017 at 19:45

   Co Żydzi sądzą o Polakach? UWAGA! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

  • wolna-polska.pl

   6 kwietnia 2017 at 19:56

   żydzi zostali odrzuceni przez Boga. Smi żydzi przyznaja,że nie są potomkami starożytnych Izraelitów.

  • internet

   6 kwietnia 2017 at 20:19

   Benjamin H.Freedman fakty są faktami.

 33. George

  6 kwietnia 2017 at 07:05

  Prezydent Duda na spotkaniu z żydowską diasporą w USA zapowiedział zaostrzenie walki z polskim antysemityzmem, więc co się dziwić? Czołobitne przemówienie jakie wygłosił w związku z otwarciem żydowskiego instytutu w Warszawie pokazuje dobitnie stanowisko rządu PiS do sprawy żydowskiej. My, Polacy, wg rządzących powinniśmy ustępować Żydom miejsca.

  • Robert B.

   6 kwietnia 2017 at 10:40

   Niedokładnie. My, Polacy, jak i pozostałe narody nie-żydowskie, powinniśmy na żydostwo zapierdalać, a żydostwo siedzieć, żreć, żłopać i rządzić nami.

  • Robert B.

   6 kwietnia 2017 at 11:35

   I jeszcze: dać im te słynne 65 miliardów dolarów, bo „oooniii tyyyleee przeeecieeerpieeeliii. Nie wierzysz? Obejrzyj sobie jeden z setki filmów głoszących absolutną wyjątkowość żydowskiej śmierci typu „Fiutonista” albo „Lista Szwindlera”. Tam zobaczysz praaaawdę o wyjątkowym losie nahothu szithoooooskieeekho, który teraz powinien być z tego powodu otaczany czcią, kultem. No więc jak żydostwo wyłudziłoby te 65 miliardów dolarów, to ma zamiar tu zlecieć jak ten sępy i na nas pasożytować jako szlachta po wsze czasy. Taki proceder uprawiają od wieków, więc wiedzą dokładnie, co i jak…

  • gazetawarszawska.com

   6 kwietnia 2017 at 19:40

   Duda,jusz pokazał swaja pogarde do Polakow w Kielcach.

  • internet

   7 kwietnia 2017 at 12:38

   mógł,powiedziec że chazarów.

 34. Pingback: Ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski | Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę Polacy nie

 35. m

  6 kwietnia 2017 at 16:49

  Gdzieś czytałem, że przypisywanie Żydom jakichś tylko dla nich charakterystycznych cech fizjonomii to antysemityzm.Czyżby Sąd był antysemicki?

 36. Goska

  6 kwietnia 2017 at 17:55

  PAN Piotr Rybak dwa lata temu wystąpił przed sądem przy ul. Terespolskiej w Warszawie w obronie Zbigniewa Stonogi. Teraz gdy jemu potrzebne jest wsparcie to qwa nie otrzymał od Zbynia i jego zwolenników żadnej pomocy. Wstyd i hańba. Zbysiu jak struś głowę w piasek schował bo chroni własną dupę bezczelny aproposiakdefacto.

  • Goska

   6 kwietnia 2017 at 18:04

   Do tego PAN Piotr Rybak otrzymał wyrok 10 miesięcy bezwzględnego więzienia nie za spalenie kukły żyda sorosa, tylko właśnie za wystąpienie w obronie Zbigniewa Stonogi. A ten grubas dalej milczy i udaje, że nic się nie dzieje tylko pisze o dupach…, zbokach księżach itp. Bezczelny grubas.

   • internet

    6 kwietnia 2017 at 20:15

    MISTRZ SWIATA WAGI CIEZKIEJ TYSON FURY:SYJONISCI MAJA WŁADZE NAD MEDIAMI I LUDZKIMI UMYSŁAMI.

 37. you-tube

  6 kwietnia 2017 at 19:59

  Jeniec Auschwitz Mówi Prawdę o żydach.

 38. internet

  6 kwietnia 2017 at 20:09

  Projekt-świadomość.blogspot.co.at/2012/06/dlaczego-polaku-nie-wolno-nadstawiać.html (Antysemityzm,nie istnieje.Wilhelm Marr-Adolph Friedrich)to on wymyślił antysemityzm za żydowskie pięniądze,prosze sprawdzić.

 39. Pingback: Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę! Polacy nie! | forumemjot dla Polski

 40. Pingback: Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę, Polacy nie « Dziennik gajowego Maruchy

 41. manicure

  7 kwietnia 2017 at 15:56

  Hi there, just wanted to say, I enjoyed this blog post.

  It was inspiring. Keep on posting!

 42. Pingback: Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę, Polacy nie ! | W y s z p e r a n e

 43. Pingback: Skandal na procesie Piotra Rybaka – Żydzi weszli na salę, Polacy nie – Site Title

 44. panda

  12 kwietnia 2017 at 09:24

  Żydzi zawsze mieli w Polsce do powiedzenia więcej niż Polacy.

 45. gbgf

  17 kwietnia 2017 at 00:45

  qvrva żydostwo w togach i na widowni. Żydzi to komuniści zabijali Polaków

 46. @#@4

  17 kwietnia 2017 at 00:48

  sędzia to żydowski komunista !

 47. barbrasininger.wordpress.com

  5 maja 2017 at 21:10

  Hi there i am kavin, its my first time to commenting
  anywhere, when i read this piece of writing i thought i could also create comment due
  to this sensible paragraph.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra