Z zagranicy

Irlandia chce zablokować wsparcie finansowe aborcjonistów przez Sorosa

Jak podało Radio Watykańskie – Komisja ds. Standardów w Służbie Publicznej Irlandii nakazała jednej z fundacji proaborcyjnych zwrot pieniędzy otrzymanych od fundacji Georga Sorosa – Open Society Foundation.

Chodzi o kwotę 25 tys. dolarów. W ten sposób państwo to nie chce dopuścić do finansowania lobbingu, który dąży do zmiany konstytucji, a konkretnie zapisu o ochronie ludzkiego życia od chwili poczęcia. Wsparcie od Fundacji Sorosa otrzymać miały również dwie organizacje, dążące do legalizacji aborcji: Irlandzkie Stowarzyszenie na rzecz Planowania Rodziny oraz tamtejsza komórka Amnesty International. Z otrzymanych od Sorosa pieniędzy nie zamierzają rezygnować. Twierdzą, że prowadzona przez nie działalność ma charakter charytatywny i edukacyjny, natomiast aborcja to nie polityka, ale „prawo człowieka”

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. MORDERCA Soros będzie WYDALONY z USA jak GÓWNO!

  5 kwietnia 2017 at 22:14

  W USA już zebrano 9 milionów podpisów amerykańskich obywateli na PETYCJI w sprawie pilnego ROZLICZENIA i wydalenia z terenu USA tego PSYCHOPATY mordercy ŻYDA G.Sorosa – „Revoke the U.S. Citizenship of George Soros and Cancel His US Passport”!(wstawcie to hasło na wyszukiwarce internetowej to zobaczycie ile wyskoczy apeli nawet o UNICESTWIENIE Sorosa.
  Ta petycja amerykańskich obywateli do rządu waszyngtońskiego DOMAGA się natychmiastowe ODEBRANIA obywatelstwa USA temu węgierskiemu żydowi MORDERCY G.Sorosowi za prowadzenie SABOTAŻU przez ostanie 20 lat z potężną SZKODĄ dla instytucji państwa USA.
  W ostatnich dnia rząd USA określił tego MORDERCĘ ZŁODZEJA psychopate G.Sorosa jako skrajnego szkodnika interesów USA na arenie mędzynarodowej, który za pomocą NAKRADZIANYCH miliardów opłaca jawaną KORUPCJĘ w USA i wielu krajach Świata, opłaca organizowanie jawnych DESTEBILIZACJI politycznych w różnych państwach Świata nawet w nich organizuje WOJNY domowe jak na przykład w tej gównianej banderowskiej tzw. „ukrainie” podpłacajac tych wampirów z nazistowskiego ukraińskiego „prawego sektora” kijowskiego, opłaca zamachy terrorystyczne bombowe w wielu krajach na całym Świecie.
  W związku z tym że sadownictwo w USA jest podobnie SKORUMPOWANE jak mafijno-żydo-pruskiej III RP, dlatego powstało wiele organizacji SAMOBRONY przeciętnych obywateli amerykańskich przeciw ZALEGALIZOWANEMU terrorowi organizowanemu przez tego nie obliczalnego psychopaty G.Sorosa w USA:
  https://www.youtube.com/watch?v=40wQu7JZwdc
  Ta anty-polska zayebana QURWA sabotażysta b.komorowski razem z syjonistyczno-pruskim anty-polskim gangiem PO sprofanowali najważniejsze polskie odznaczenie dekorując tego żydowskiego mordercę psychopate Sorosa NAJWYŻYM polskim odznaczeniem celowo sabotując w ten sposób instytucje Państwa Polskiego.

 2. manicure

  7 kwietnia 2017 at 14:54

  hi!,I love your writing so much! percentage we keep in touch extra approximately your post on AOL?
  I need a specialist in this house to solve my problem.
  May be that’s you! Having a look forward to look you.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra