Z zagranicy

Assad: Rozlew krwi w Syrii ma zabezpieczyć interesy Izraela i jego partnerów

Prezydent Syrii Baszszar al-Assad oświadczył, że krwawe akty terroru dotykające jego kraj są obliczone na obronę wspólnego interesu Izraela i jego partnerów, podkreślając, że „jedyną opcją”, która pozwoli na ocalenie narodu będzie „zwycięstwo” nad wspieranymi z zagranicy terrorystami.

– Można zakładać, że ci terroryści walczą dla Izraela. Nawet jeżeli nie są w szeregach regularnej izraelskiej armii, nadal walczą dla Izraela. A Izrael ma ten sam cel co Turcja, Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Katar i inne kraje. Oni wszyscy mają ten sam cel – powiedział Assad w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla chorwackiej gazety Vecernji.

– Izrael czyni wysiłki, aby udzielić wsparcia tym terrorystom w każdym miejscu, gdzie robi postępy syryjska armia. Atakują w ten czy inny sposób w celu udzielenia wsparcia terrorystom i grania na zwłokę, aby syryjska armia się z nimi nie starła – dodał.

Assad wyraził przekonanie, że „bez zachodniej interwencji” Damaszek mógłby zakończyć tę wojnę w kilka miesięcy.

Odpowiadając na pytanie, czy jest nadzieja na zakończenie wojny Assad stwierdził: „Oczywiście, jako że bez nadziei ani kraj, ani ludzie, ani państwo nie mogłoby wytrzymać sześciu lat w szczególnie okrutnych warunkach wojny wspieranej przez dziesiątki regionalnych i zachodnich krajów, z których niektóre to najbogatsze i najsilniejsze kraje świata”.

Mówiąc, że Syria nie ma innego wyjścia jak tylko zwyciężyć w wojnie z terroryzmem, Assad zaznaczał: „Jeżeli nie wygramy tej wojny, będzie to równoznaczne z wymazaniem Syrii z mapy. Nie mamy innego wyboru, jak tylko stanąć do walki i dlatego jesteśmy pewni, wytrwali i zdeterminowani”.

Assad ostro skrytykował Zachód za wykorzystywanie pretekstu wojny z terroryzmem jako narzędzia do osiągania celów politycznych, mówiąc: „Oni nie walczą z terroryzmem… Prawda jest taka, że oni wykorzystują terroryzm jako kartę w celu uzyskania różnych politycznych celów, nawet jeżeli ów terroryzm odbija się rykoszetem na ich własnych krajach, pociągając za sobą ofiary. Oni zupełnie tego się nie przyznają”.

– Europa, czy raczej wiele krajów europejskich wspiera terrorystów na dużą skalę, wysyła do Syrii dziesiątki tysięcy terrorystów, lub wspiera ich bezpośrednio i pośrednio, logistycznie, zbrojnie, finansowo, udzielając politycznych przykrywek etc. – wskazywał syryjski przywódca.

Prezydent Syrii potępił nieautoryzowane ataki amerykańskie na Syrię jako część polityki Waszyngtonu zabezpieczenia swoich punktów oparcia w kraju, dodając: „Mówiąc ogólnie, polityka amerykańska jest oparta na tworzeniu chaosu w różnych częściach świata i wywoływaniu konfliktów pomiędzy państwami”.

– Przez te konflikty, USA zabezpieczają swoje punkty oparcia przez sprzeczności i przez swoich pełnomocników, którzy już tam są, ale byli zdolni zdobyć prominentne pozycje ze względu na nowe okoliczności. Następnie biorą udział w negocjacjach w celu zabezpieczenia swoich interesów w danym regionie – tłumaczył.

Źródło: Press TV

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

206 komentarzy

206 Komentarzy

 1. Tomek

  6 kwietnia 2017 at 21:47

  Serio? Promujecie gościa, który używa broni gazowej względem swojego narodu? Tak, wiem, że wśród tzw. syryjskiej opozycji też są różne kreatury, ale promowanie ludzi typu Asad jest po prostu obrzydliwe. I pani redaktor jednocześnie pisze artykuły w obronie życia poczętego…

  • Robert B.

   6 kwietnia 2017 at 22:07

   Bo kto tak powiedział, że używa broni gazowej względem swojego narodu? Jakaś Amerykanica na forum ONZ i ty – jako leming – już to łyknąłeś? Trudno. Nie każdy to łyka. Wiesz co, już tirówka ma więcej własnej osobowości, bo łyka w paszczu tylko za kasę. Ty łykasz za darmo. Mało tego! Jeszcze sobie to chwalisz i obruszasz się, gdy inni tego nie robią..

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 10:35

    Tak wszyscy tłuku mówią, a nie jedna „Amerykanica” czy ja – są nagrania, świadkowie, nawet Ruscy już temu nie zaprzeczają. Jak uważasz, że to jest zmanipulowane, to sam powołaj choć jeden dowód, a nie p…..sz tylko trzy po trzy o lemingach, Żydach, spiskach itp. Tudzież o jakichś swoich fantazjach o „połykaniu” – tego sobie też możesz oszczędzić, szczególnie na takim forum, nie sądzę, by to wielu interesowało.

    • gieptil

     7 kwietnia 2017 at 10:45

     Amerykańskie elity którym ty służysz, mają jedno polecenie od szatana – zabić jak najwięcej ludzi. Oni mają teorię od szatana, że teraz wchodzą w nową magiczną, tajemną rzeczywistość, w nowy wspaniały świat, jakiego ludzkość nigdy nie widziała. Tyle że szatan im wyjaśnił, że ponad 90% ludzkości nie nadaje się do tego nowego świata – więc musicie ich zabić, zanim ten raj na ziemi się pocznie. I zabijają, i zabijają, jak opętani. Bo oni są opętani.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 10:48

      A w tych „amerykańskich” elitach jak zwykle „nadreprezentacja”… I kończy się to dla owej „nadreprezentacji” zawsze tak, jak się kończy…

     • gieptil

      7 kwietnia 2017 at 10:57

      Mało kto wie, że biblią obecnych amerykańskich elit jest „Atlas Zbuntowany” autorstwa tej osoby jak poniżej. Trzeba dobrze się wczytać i przemyśleć, żeby zrozumieć że to jest hitleryzm do kwadratu. To ideologia w istocie skrajnie zbrodnicza, tak zbrodnicza że aż trudno to pojąć.

      https://pl.wikipedia.org/wiki/Ayn_Rand

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:05

      To jeszcze Szatana w to mieszamy? Widzę, że merytoryka dyskusji wzrasta co wpis:)

     • gieptil

      7 kwietnia 2017 at 11:13

      Nie jest wielką tajemnicą, że amerykańskie elity (poza nielicznymi wyjątkami) regularnie biorą udział w satanistycznych obrzędach. Już kilka lat temu zostało to zdemaskowane i nagłośnione.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:22

      Do @gieptil

      „Nie jest wielką tajemnicą, że amerykańskie elity (poza nielicznymi wyjątkami) regularnie biorą udział w satanistycznych obrzędach. Już kilka lat temu zostało to zdemaskowane i nagłośnione.”

      To poproszę o źródło owej informacji / link do jakiegoś materiału. Z przyjemnością się do niego odniosę i ci wytłumaczę, że to bzdura.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 14:51

      Do @Gieptil:

      Ayn Rand też nadreprezentantka… Następny „przypadek”…

     • Alex

      7 kwietnia 2017 at 19:44

      tak dla przypomnienia to Rosja jest nazywana imperium zla,a nie Ameryka,i to komunizm sowiecki ma najwiecej ofiar swoich zbrodni,to komunisci sa najwiekszymi ludobojcami na planecie Ziemia,a nie Ameryka,i gdyby nie ta Ameryka bylbys dzisiaj albo w koloni karnej,ale sprzedany na organy przez towarzyszy partyjnych,a tak to mozesz za ruble sowieckie oczerniac jedyne mocarstwo swiatowe jakim jest Ameryka

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 22:37

      @Alex

      Tak dla przypomnienia to żydostwo obstawiało stanowiska kierownicze w sowieckiej Rosji. Slogany w stylu imperium zła są dobre dla dzieci.

    • Robert B.

     7 kwietnia 2017 at 10:46

     Do @Tomek:

     Nic wam to nie da. Goje mają rozum i rozumieją, mają oczy i widzą, mają pamięć i pamiętają sekwencję wydarzeń na Bliskim Wschodzie (podaną przeze mnie poniżej). Podobne rzeczy wyprawiali przed holokaustem. Tylko dureń wierzy bowiem w to, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz holokaustu. Otóż holokaust też MIAŁ swoje przyczyny i dobrze wiemy, JAKIE to były przyczyny. A związek przyczynowo-skutkowy ma to do siebie, że następuje ZAWSZE. Gdy nastąpią odpowiednie przyczyny, pojawienie się skutków jest automatyczne… Ckliwe filmy z Żydowoodu o absolutnej wyjątkowości śmierci Żyda w porównaniu z banalnością śmierci goja prawa przyczynowości-skutkowości nie zniosą…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:19

      Oho… wracamy do starej śpiewki o Żydach i gojach, którymi próbujesz notorycznie tłumaczyć sobie rzeczywistość, bo najwyraźniej jest ona dla ciebie zbyt skomplikowana, żeby bez tak prostych (czy raczej prostackich) uproszczeń ją zrozumieć.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 11:31

      Do @Tomek:

      Tak, „wracamy do śpiewki o Żydach”, bo Żydzi SĄ. Nie będzie tak, że o wszystkich będziemy mówić, tylko nie o Żydach.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:37

      Do @Robert B.

      Przecież ty chłopie tylko o Żydach mówisz… Żydofrenia paranoidalna:)

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 11:41

      Do @Tomek:

      To taka przeciwwaga dla tych, którzy w ogóle o nich nie mówią… Czego się spodziewaliście? Że reakcja nie nastąpi? Każda akcja wywołuje reakcję. Im bardziej żydostwo będzie naciskać, by goje uznały, że „żydowskiego zagrożenia nie ma”, tym bardziej goje będą o tym myślały, bo takie są PRAWA NATURY. Im bardziej będą wmawiać, że holokaust to mensura omnium rerum i wara od badania go, tym bardziej goje będą przekonane, że sprawa jest podejrzana. I nic z tym nie uda się wam zrobić. Nic.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 12:02

      Do @Robert B.

      To żadna „przeciwwaga”, to choroba.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 12:18

      Do @Tomek:

      Tak czy inaczej, czy się wam to podoba czy nie, obojętnie, jak to sobie będziecie określać, NIE UDA SIĘ WAM wymóc na gojach, by się wami nie zajmowały. Goje będą się wami zajmowały proporcjonalnie do waszego zajmowania się gojami…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:08

      Do @Robert B.

      A zajmuj się, Robercie, czym tam sobie chcesz. Przynajmniej już nie zaprzeczasz, że to choroba. Zawsze to jakiś postęp, pierwszy krok żeby przejrzeć na oczy.

     • Paweł

      10 kwietnia 2017 at 10:23

      @Tomek

      Zapoznaj się z tym co pisał Staszic, bo wydaje mi się, że masz małe pojęcie o rzeczywistości. Tak się składa, że wszystko sprowadza się do żydostwa. Głównie z powodu rasistowskiego, faszystowskiego i antyludzkiego talmudu. O plugastwie zwanym herem słyszałeś?

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:13

      Do @Paweł

      Staszic swoje dzieła pisał 200 lat temu, na miłość boską… W takich czasach mentalnie żyjesz? To jest ta twoja rzeczywistość? Jak komuś cały świat sprowadza się do jednej rzeczy (u ciebie – żydostwa), to jest to tylko oznaka jego paranoi.

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 11:06

     To jakie to są nagrania i jacy to są świadkowie? Przedstaw je po kolei i wymień wszystkie żeby dokładnie przeanalizować. Póki co to są bezpodstawne oskarżenia. Bo sprokurować i sfałszować to można dziś bardzo wiele. Tyle, że w świecie mainstreamowej dezinformacji można wielu urobić a, że spora część jedzie na jednym wózku więc powtarzają jeden za drugim. Na chwilę obecną nic nie jest tutaj stuprocentowe. Rosja i Iran zdecydowanie stoją po stronie swojego sojusznika czyli legalnego rządu w Damaszku i prezydenta Asada.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 11:12

      Jest święta zasada: Is fecit cui prodest „Ten zrobił, komu się opłacało”. Opłacało się Izraelowi. W ogóle wszystkie wojny na Bliskim Wschodzie zaczęły się, gdy zainstalowano tam bezcenny Izrael w 1948 roku. I KAŻDY to wie. W takiej sytuacji tylko czekać, aż historia się powtórzy… I to też jest święta zasada: Te same przyczyny wywołują te same skutki…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:35

      Michał, wejdź sobie na stronę jakiegokolwiek medium, czy to zachodniego, czy to, jak nie masz zaufania, możesz sobie wejść na Sputnik News czy media choćby tureckie (są w wersji angielskiej). Albo wpisz sobie w YouTube „Syria attack”. Znajdziesz takich filmów mnóstwo. I przekonaj mnie, biorąc pod uwagę, że zdjęcia czy filmy przedstawiają współczesne ofiary ataku gazem (a nie po prostu ofiary wojny, bo takie zdjęcia czy filmy oczywiście można łatwiej spreparować) i biorąc pod uwagę, że taką broń ma Asad (a nie syryjska opozycja), że to są zmanipulowane nagrania.

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 17:12

      @Tomek

      Taką broń ma również izrael, USA i wiele innych państw. Mały problem użyć rakiety, albo zrzucić bombę i zwalić wszystko na Assada.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 17:50

      Do @Paweł

      Owszem, tyle że jeśliby ataku dokonały amerykańskie lub izraelskie samoloty to od razu byłoby to wiadome, Syryjczycy czy Rosjanie od razu przedstawiliby na to dowody – w dobie satelit, radarów itp. po prostu byłoby to niemożliwe, by to ukryć. Zresztą, sam pomysł, że np. USA zbombardowały sarinem cywilów żeby zrzucić winę na Asada jest po prostu poroniony, ktoś się za dużo hollywoodzkich produkcji naoglądał. Gdyby teoretycznie ktoś z rządu USA się na to zdecydował, to jeśliby to wyszło, to konsekwencje dla niego by były niewyobrażalne. To nie jest jakaś tam cicha operacja tajnych służb, ale zbrodnia o której Internet mówi od 3 dni. Nikt nie jest takim debilem, by na coś takiego się porwać. Jak mówiłem, takie rzeczy to tylko w filmach sensacyjnych.

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 22:42

      @Tomek

      Zabawne, że uważasz Assada za debila. 😉 WTC było najprawdopodobniej zorganizowane przez żydowskie służby. W przypadku Syrii może być tak samo. Wystarczyło podpuścić fanatyka religijnego, żeby dokonał zamachu i problem z głowy. Na jaw nic nie wyjdzie, bo takich akcji nie przeprowadza się bezpośrednio (z rakietami i bombami to był przykład). Zauważ pewną regułę: broń chemiczna jest ciągle pretekstem dla USA. Kto normalny dałby im dobrowolnie taki pretekst?

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:18

      Do @Paweł

      WTC zorganizowane przez żydowskie służby… No grubo, grubo widzę, że dzisiaj pośmieszkujemy:)

      A co do pytania, kto normalny dałby USA pretekst, to źle je sformułowałeś. Asad nie jest normalny, jak większość dyktatorów. Jak normalny nie był Husajn, również dokonujący ataków gazowych z czystej zemsty, bez żadnej logiki, jak normalny nie jest Kim Dzong Un robiący próby jądrowe i straszący atakiem na USA i wielu wielu innych.

    • Kierowca

     7 kwietnia 2017 at 14:40

     Interesuje to wielu i wszyscy mądrzy ludzie mają takie właśnie zdanie.
     Hucpa amerykańsko-żydowska z bronią chemiczną jest oczywista. Nikt mądry ani Syrii o użycie chemii nie posądza ani nie ma żadnych wątpliwości że to była prowokacja i fałszywka oczywista. Rosja niczego nie potwierdza a wręcz przeciwnie mówi otwrtym tekstem że Syria żadną bronią chemiczną już nie dysponuje. Tylko przebierańcy i żydowstwo światowe wrzeszczy co innego. Tylko oni i goje łykające jak tirówki mogą coś innego wykrzykiwać.
     Ale krzykiem z największego bezczelnego kłamstwa prawdy nie zrobicie!

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 18:09

      Widzę, że kolejny amator tirówek się znalazł:). Co wy ludzie na tym portalu robicie?

      Swoją drogą, patrząc na poziom twojej argumentacji, to rozumiem, skąd w PRLu się tyle ciemniaków brało, co to wierzyło, że Amerykanie na nas stonkę ziemniaczaną zrzucali, AK to amerykańscy agenci, a Stalin to słońce polskiego narodu. Niestety, komuna zryła narodowi banie i są efekty.

    • markx

     7 kwietnia 2017 at 16:41

     durny Tomku jak jestes glupi to siedz cicho….w IRAKU to nawet kwasniewski widzial bron chemiczna…a ze to falsz to oczywiste…..co zyskal by asad teraz stosujac bron chemiczna….nic….teraz wygrawa wojne i wygrywa z terrorystami…a na to izreal nie moze patrzec spokojnie….kto jest beneficjentem rozpieprzenia iraku syrii egiptu libi….izrael….powoedzile ze wzgorz golan nigdy nie oddadza…..i to wlasnie jest metoda….a jak izrael skorzysta i mozna ukrasc rope naftowa….to USA tam zawsze bedzie….

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 18:02

      Nie było broni chemicznej?

      No to sobie poczytaj, choćby tutaj – masz efekt dziennikarskiego śledztwa o niszczeniu irackiej broni, który to fakt administracja USA planowała zatuszować ze względów, o których pisałem.
      https://www.nytimes.com/interactive/2014/10/14/world/middleeast/us-casualties-of-iraq-chemical-weapons.html?_r=0

      Czytaj markx więcej, zamiast rzucać tylko inwektywami. To nie boli.

     • moherowy beret

      7 kwietnia 2017 at 22:00

      Tomek broni izraelskiego punktu widzenia,może jest Żydem.Czy tak wierzy tym wszystkim kłamcom jak USA,Izrael,Arabia Saudyjska,Katar,Anglia,Francja Niemcy?
      A jakie ma dowody,że tym państwom można wierzyć w 100%?
      Przecież tak samo USA zaczynało chaos w Iraku,Afganistanie,Libii.Czy tam zmienili na lepiej czy dalej tam panuje chaos,terroryzm i śmierć cywilów?
      Tak samo ma być w Syrii?A kto ślini się patrząc na mapę z polami naftowymi w Syrii?Jak myslisz kto?

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:21

      Do @moherowy beret

      Jak tak bardzo chcesz komuś metki przyprawiać i pisać, jakiego to niby obcego punktu widzenia broni, to powiem ci, że zabawnym jest, że ty bronisz rosyjskiego. Imperialistyczne USA, jak za starych dobrych lat 50-tych. Człowiek z PRLu wyjdzie, PRL z człowieka czasami nie…

    • moherowy beret

     7 kwietnia 2017 at 21:51

     Tomek,co Ty tu o ruskich piszesz,oni mówią ,że syryjskie samoloty bombardowały magazyny i tam były zapasy gazu.Tyle mówili.Ale najwięcej powiedzieli lekarze ze Szwecji podczas oglądania filmu z „białymi kaskami” jak rzekomo ratują zatrute dzieci.Lekarze z oburzeniem skomentowali,że „białe hełmy” kłuli nieoddychające dzieci bez sensu.Adrenalinę podaje się do serca w strzykawce pod pewnym nachyleniem,żeby trafiło do jakiejś komory.A na filmie dziadyga umorusany kłuł klatkę piersiową dziecka i wyciągnął strzykawkę,ale w niej była ta sama ilość płynu jak przed ukłuciem.Jakiś teatrzyk pokazywali.Okropne.A”białe hełmy” są powołane przez angielską agenturę i z pomocą amerykańskiej.Jakiś czas temu oglądałam te filmy jak oni odkopywali ludzi zasypanych i ledwo żywych.Ale za chwilkę siadali z odkopanymi”ofiarami” przy stoliczku prowizorycznym i coś tam popijali dobrze bawiąc się.Tego w mediach nie pokażą,a filmiki są w języku angielskim.Nikt tego nie szuka nie szpera,tylko TV włączy i już”wie” wszystko.

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:26

      Przerażająca manipulacja… Może zamiast tropić ilość płynu w strzykawkach białych hełmów na youtube, mając tak błyskotliwy umysł, zajmiesz się tropieniem poważniejszych manipulacji amerykańskiego rządu? Np. powiesz mi, co naprawdę stało się w Roswell? Albo czy Amerykanie naprawdę wylądowali na Księżycu?

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 11:14

    A swoją drogą, Robercik, właśnie przed chwilą nawet twój ukochany Erdogan pochwalił atak USA na bazę w Syrii, mówiąc, że zapobiegnie on podobnym zbrodniom dokonywanym przez reżim Asada. Jak pisałem, naprawdę dla nikogo na świecie najwyraźniej nie jest wątpliwe, że Asad dokonał ataku przy użyciu broni gazowej. Ale ty uparcie twierdzisz, że to ja niby łykam kit, podając na uzasadnienie jakieś opowiastki o tirówkach…

    • Robert B.

     7 kwietnia 2017 at 11:17

     Ty żyjesz w rzeczywistości podstawionej.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:25

      Ja żyję w rzeczywistości podstawionej?:) No to popatrz sobie, Robercie:
      https://pl.sputniknews.com/swiat/201704065194771-Turcja-operacja-wojskowa-USA-Syria/

      Specjalnie podaję źródło w postaci rosyjskiej tuby propagandowej, bo wszak jakbym podał jakiekolwiek medium zachodnie to byś zaraz się rozpisał o Żydach i gojach, jak zwykle.

      I co, już widzę jaką masz gębę ze zdziwienia rozdziawioną, jak się spotkałeś z tą niby „podstawioną” rzeczywistością. A może znowu wypowiedź Erdogana wytłumaczysz jakąś sekwencją zdarzeń, najlepiej związaną z Holokaustem:)?

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 11:34

      Do @Tomek:

      Gębę to możesz mieć rozdziawioną ty, gdy ktoś ci wykaże, że różne kraje mają różne interesy. A gdy ktoś ci wykaże, że interesy ma też bezcenny Izrael, i że „Żydzi są” (czy to już się kwalifikuje jako „kłamstwo oświęcimskie” albo „zaprzeczanie świętemu, bo żydowskiemu, holokaustowi” albo „antysemityzm”?), to możesz dostać takiego szoku epistemicznego, że nie wiadomo, czy to przeżyjesz.

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:44

      Do Robert B:

      Ale ja o Erdoganie i Turcji napisałem, nie o Izraelu. A ty nie dość, że najwyraźniej nie zerknąłeś na linka (a co tam, pomyślałeś pewnie, co się masz dokształcać i jakieś informacje weryfikować, ignorancja mniej boli…), to znowu wypisujesz mi tu jakieś banialuki, że „Żydzi są”. Matko Boska, no przerażające odkrycie, naprawdę… Tak cię to najwyraźniej przejęło, że nic innego z siebie już wydukać nie umiesz… „Żydzi są, Żydzi są, Żydzi są”. Eureka, chłopie.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 11:56

      Do @Tomek:

      Dla takich jak ty stwierdzenie „Żydzi są” jest odkryciem, odkryciem obrazoburczym. Ja nie wiem, na co ty liczysz. Że uda ci się tutaj komuś wmówić, że „Żydów nie ma” szczególnie w kontekście Bliskiego Wschodu? Ty naprawdę żyjesz w rzeczywistości podstawionej… Oni są. Jeżeli wszystkie narody muszą ponosić konsekwencje polityki swoich elit (i nikt jakoś szczególnie się nad tym nie rozwodzi), to i żydostwo poniesie konsekwencje polityki swoich elit. 70 lat temu przekonali się, że jak jest wojna, to i ich ona dotyczy. Nie udało im się nikogo przekonać, że ich „nie ma”, ukryć się po norach, zacierać ręce i przyczaić się do tradycyjnego skoku na kasę i władzę, gdy goje będą już tak straumatyzowane wypruwaniem sobie flaków, że nie będą im patrzeć na łapska…

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 12:30

      Do pana Roberta B. Dalej nie odpowiedzial pan rzeczowo na argument pana Tomasza , jesli jest pan pewny swego zdania powinien pan bez problemu zdementowac wypowiedz pana Tomka bez inwektyw i historii powstania Izraela . Wszyscy jestesmy swiadomi tej historii i bezsprzecznego udzialu elit zydowskich w wielu wydarzeniach swiatowych jednak prosze odniesc sie do przytoczonych argumentow pana Tomka . Z Gory dziekuje .
      Z Bogiem

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 12:35

      Do @Głos Rozsądku:

      Do jakich argumentów? Do słabo wyreżyserowanego przedstawienia urządzonego przez jakąś zakłamaną Amerykanicę w ONZ? A może do tego, co „sądzi o tym społeczność międzynarodowa”? Kto to jest ta „społeczność międzynarodowa”? Nic nie da takie mącenie. Ludzie wiedzą, jakimi prawami się świat rządzi i prędzej czy później ci, którym się wydaje, że nad tymi prawami zapanowali, przekonają się, jak głęboko się mylili (mam na myśli prawo akcji-reakcji, przyczynowości-skutkowości). Towarzystwo, do którego piję, przekonywało się o tym setki razy. I co? I gówno.

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 13:04

      Do Robert B.
      Do argumentu o Erdoganie i Rosji . Z tego co rozumiem obie strony przyznaly ze to wladze sysryjskie sa za to odpowiedzialne . Prosze mnie zle nie zrozumiec , ja uwazam ze to jest „false flag” i tam jest prowadzona gra , a przynajmniej mam taka nadzieje . Moim zdaniem Trump jest swiadomy ze to byla mistifikacja jednak sam jest zmuszony do podjecia jakis krokow i badzmy szczerzy gdyby nic nie zrobil to swiatowe media i rzady by go zjadly .

      Tak na marginesie , juz kiedys panu to wspomnialem i prosze sie nie gniewac nie mowie tego aby pana obrazic raczej poniewaz sie o pana martwie , ale panska nienawisc do zydow ( nie twierdze ze nie uzasadniona)sprawia ze staje sie pan tym czego tak bardzo nienawidzi . Panski szowinizm , nienawisc , rasizm wzgledem zydow jest proporcionalny do tego jaki zydzi maja do nas gojow . My powinnismy byc lepsi , jak nauczal Jezus i prosze nie odbierac tego jako zdania fanatyka koscielnego bo nim ni jestem ale badzmy szczerzy , to co odroznia nasza cywilizacje od innych i co uczynilo jak wielka to wlasnie zasady jakie wylozyl Jezus poprzez nauke i wlasne zycie . I niejest wazne czy ktos wierzy w Boga czy nie te zasady sa uniwersalne i bez zadnych watpliwosci sa podstawa do wszelkiego dobra w spoleczenstwie . Dlatego prosze przedkladac je nad zasady promowane przez „inteligencje” zydowskie takie jak wlasnie szowinizm , rasizm i czysta nienawisc dla wszelkiego co obce . Nasza postawa nie wyklucza sprzeciwianiu sie zlu , obcym zwyczaja i religia , ale robmy to w sposob godny i nie uwlaczajacy naszym tradycja . Musimy robic to zgodnie z nasza moralnacia , poniewaz gdy zaczynamy dzialac zgodnie z ich wyznaniami ( szowinizm , rasizm , czysta nienawsc tylko z racji tego ze ktos jest gojem czy zydem )znizamy sie do ich poziomu i oni wtedy wygrywaja .
      Prosze mnie zrozumiec , podzielam wiele z panskich pogladow jednak prosze pana aby powsciagnal sie pan w swojej nienawisci i nad nia zapanowal . Wyjdzie to panu i panskim bliskim na zdrowie .

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 14:11

      Do @Głos Rozsądku:

      Proszę sobie swoje rady życiowe zachować dla siebie. Nic mnie one nie interesują. Podobnie jak sugerowanie, bo taki wydźwięk mają tego typu wypowiedzi, że z żydostwem nie można niczego innego robić jak ich kochać. JA TAK NIE UWAŻAM. Uważam ponadto, że z każdym należy postępować tak, jak on z nami. Pięknym za nadobne i bezwzględnie. Tak życie uczy, a nie jakieś bajeczki.

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 14:43

      Do Robert B.
      Widzi pan , panska nienawisc tak pana zaslepia ze niewazne co ktos napisze pan i tak przyrowna to do milowania zydostwa . Nic w mojej wypowiedzi nie sugerowalo abym w jakikolwiek sposob nawolywal do „kochania” . Mimo to w panskich oczach wszystko co nie nawoluje do palenia i rzezi na zydach jest ich kochaniem . Gdybym myslal w tak radykalny sposob jak pan to powiedzial bym panu ze wszyscy ktorzy nie wstapili do Hamasu aby bombardowac Izralel to milosnicy zydow bo wedle mnie taki to ma wydziek , jak nie bombardujesz to kochasz ! Wiec na co pan czeka , porzuc pan klawiature i te „bajeczki ” zwane polska kultura i tradycja , zapusc pan brode i migusiem do Gazy wstepowac w szeregi Hamasu a jak nie to jest pan milosnik i wyznawca Izraela . Brzmi torszke absurdalnie , nieprawdaz ? Tak samo brzmi pan w oczach normalnych Polakow . Tak samo jak niebezpieczni sa semitofoby tak samo niebiezpieczni sa ludzie o podobnych do panskich poglodow . Zeby byc realista w kwestiach zydow i Izraela nietrzeba byc wcale jak nazisci gdyz wtedy tylko umacniamy ich pozycje , ale pan nie chce wysluchiwac rad „zyciowych” gdyz pan przeciez pozjadal wszystkie rozumy , wiadomo .
      Mimo wszystko zycze panu jak najlepiej i oby sie panu wiodlo a moze przyjdzie kiedys czas w ktorym pan zrozumie ze to wlasnie pan jest najlepsza dla masonieri marionetka , ktora umozliwia im taka kontrole nad panstwami .
      Z Bogiem .

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 15:10

      Do @Głos Rozsądku:

      Nie przekonuje mnie to nic a nic.

      Cytat: „Żeby być realistą w kwestii Żydów i Izraela, nie trzeba być wcale jak naziści”(poprawiłem ortografię, bo na takie niechlujne pisanie nie idzie patrzeć).

      Otóż, może tobie, ale mnie nie udało się wmówić, że żydostwo to jakieś absolutne przeciwieństwo nazizmu, że skoro naziści to zło absolutne i zabijali Żydów, to Żydzi to jakieś absolutne dobro. JA TEJ NARRACJI nie kupuję. Nie kupuję narracji podszeptywanej gojom przez żydostwo, że sprzeciwiać się Żydom, to stawać po stronie nazistów. Że Żydom z tego powodu sprzeciwiać się nie można. Że nie można ich zwalczać, bronić się przed nimi. Można.

      I powtarzam: wroga zwalcza się tak, by go pokonać, wroga zwalcza się środkami adekwatnymi, a nie pobożnymi życzeniami. Jeżeli wróg jest bezwzględny, to trzeba być wobec niego bezwzględnym. Nie ma to rady.

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 15:44

      DO Robert B .
      Prosze pana po pierwsze milo ze skupia sie pan nad forma a nie trescia ( typowa zagrywka kogos kto ma problem z swoja argumentacja ), a po drugie nie zauwazyl pan ze musi pan doszukiwac sie jakis ukrytych znaczen w tym co pisze aby byc w stanie zachowac swoja narracje . Gdzie w mojej wypowiedzi znalazl pan cokolwiek o kochaniu zydow i o tym ze sa dobrem absolutnym . Nigdzie nie napisalem ze stawac w opozycji do zydostwa to byc po stronie nazizmu . Powtornie , aby zachowac swoja narracje musi pan znieksztalcac moje wypowiedzi i doszukiwac sie jakis tam znaczen . To wlasnie ja napisalem ze nie trzeba byc jak nazisci aby byc realista w kwesti zydow . Ale pan musi przypisac mi to ze ktos cos mi tam wmowil , poniewaz inaczej panski argument nie ma podstaw do tego by sie utrzymac . Jest to widoczne w panskich dyskusjach , bardzo zadko odnosi sie pan do argumentow stawianych przez oponentow za to buduje pan cale masy argumentow na wytworzonych przez siebie odczuciach czyjejs wypowiedzi . Jest to typowo kobieca cecha ( nie przeszkadza mi to co powiedziales tylko jak to powiedziales ) i stawiam prosty wniosek ze nieposiadla pan w dziecinstwie dobrego meskiego wzorca . Przepraszam ze odnosze sie do pana osobiscie a nie do pasnkich argumentow ale moze to pozwoli panu spojrzec na siebie i swoje pogladu z lekkiego dystansu .

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 17:18

      @Głosik

      Obecne chrześcijaństwo zostało rozłożone na łopatki więc wszelkie rady typu, że nie należy zniżać się do poziomu wroga zachowaj dla siebie, albo dla zniewieściałych katoliczków. Nienawiść jest dzisiaj bardzo potrzebna. Zachowujesz się jak hipokryta i manipulujesz cwaniaczku. Różnica między nami a żydostwem polega na tym, że w przeciwieństwie do nas żydostwo ucieka się do kłamstw i manipulacji.

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 18:22

      Do Pawel .
      W czym objawia sie ma hipokryzja i manipulacja ? Co ma wspolnego dzisiejszy stan chrzescijanstwa z tym o czym ja mowie i z wartosciami na ktorych zbudowano nasz narod ? Uwaza pan ze mamy sie zachowywac jak nasi wrogowie , tak ? Moze mamy rznac kobiety w pol pila , odrabywac im glowy siekiera , palic ludzi w piecach , uzywac dzieci i kobiet jako tarczy , tak ? To sa te metody dla meskich „katoliczkow” jak pan . Jesli nie rozroznia pan dobra i zla to co pan tu wogole robi na tym forum . Czyz nie jest to strona „prawicowa” ? Czym kieruje sie prawica , czyz nie prawem i tradycja ?

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 22:45

      @Głos

      „Moze mamy rznac kobiety w pol pila , odrabywac im glowy siekiera , palic ludzi w piecach , uzywac dzieci i kobiet jako tarczy , tak ? To sa te metody dla meskich „katoliczkow” jak pan . Jesli nie rozroznia pan dobra i zla to co pan tu wogole robi na tym forum . Czyz nie jest to strona „prawicowa” ? Czym kieruje sie prawica , czyz nie prawem i tradycja ?”

      Powyżej doskonały przykład manipulacji (hipokryzją jest między innymi nick, którego używasz). Stawić zbrojny opór nie znaczy bestialsko mordować niewinnych. Jak zaznaczyłem innym miejscu bardzo różnimy się od naszych wrogów. Opieramy się na prawdzie historycznej, czego nie można powiedzieć o nich. To zasadnicza różnica.

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 11:23

     Kto stoi za zbrojnymi bandami islamistów w Syrii walczącymi o obalenie Asada ? Wymieńmy po kolei wg skali gorliwości Arabia Saudyjska, Katar, Turcja, Francja, Wielka Brytania i USA (za Obamy było silne wsparcie). Jak widać niedawne zapowiedzi przedstawiciela Białego Domu o tym, iż w obliczu zagrożenia ISIS usunięcie Asada nie jest już priorytetem działań amerykańskiego rządu zostało skorygowane poprzez tą prowokację.

    • Kierowca

     7 kwietnia 2017 at 14:49

     Erdogan chce brać udział razem z Izraelem, Arabią Saudyjską (swoich szyitów) i USA w rozbiorach Syrii.
     Jesteś tępakiem albo co gorzej dla ciebie rżniesz głupa reprezentując tak naprawdę interesy Izraela!

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 15:16

      Bo ten @Tomek to ostatni naiwniaczek. Jemu się wydaje, że jak ktoś kiedyś pochwalił Erdogana w jakieś sprawie (jak np. ja), to znaczy, że ten ktoś wszystko połknie, co Erdogan zrobi. „Skoro kiedyś Erdogana chwaliłeś, to teraz musisz przyznać, że to Assad, bo Erdogan tak powiedział, a ty jesteś po stronie Erdogana” itp. Nic podobnego. Jemu się w pale nie mieści, że różne kraje mają różne interesy. To przerasta jego możliwości intelektualne, bo żyje w świecie podstawionym, podstawionym przez żydowską propagandę, która szaleje w tzw. wolnym i demokratycznym świecie niczym niekrępowana…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 18:15

      No popatrz, to już wszyscy na tym świecie Izraelowi służą:). Odpadł wam jeden z ostatnich autorytetów, ino Putin jeszcze został (no, może Kim Dzong Un).

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 18:28

      Do @Roberta B.

      Nie no, trochę ubawu mam. Ja myślałem, że jest tak jak piszesz, że ty wiesz O CO tak naprawdę chodzi. A okazało się, że g….o tam wiesz i nosem jednego z podstawowych agentów Izraela nie wyczułeś:).

      A tak na poważnie, to problem właśnie Robercie masz ty, bo może i wiesz, że dane kraje mają różne interesy, ale niestety zupełnie nie rozumiesz, jakie to interesy. No, ale czegóż błyskotliwego od ciebie oczekiwać, skoro wszystko sprowadzasz do opowiastek rodem z Protokołów Mędrców Syjony.

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 22:58

      @Tomek

      Putin raczej też wspiera żydostwo. Minister spraw zagranicznych, czyli Ławrow przecież jest żydem. Putin zaprosił do Rosji żydów, którzy czują się źle w innych krajach Europy. Ponadto zarówno Miedwiediew jak i Putin szydzili z nabożeństwa w Cerkwii Prawosławnej.

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:30

      Do @Paweł

      „Putin raczej też wspiera żydostwo. Minister spraw zagranicznych, czyli Ławrow przecież jest żydem.”

      Czyli jednak Robert B. ma totalnie prz….ne, nigdzie już na emigrację się nie może udać:). Ale tak na poważnie, to się tak bardzo nie bój. Więcej Żyda w tobie się znajdzie, niż w Ławrowie.

  • pierre

   6 kwietnia 2017 at 23:49

   Ależeś naiwny człowieku!

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 10:38

    Grunt, że Trump nie jest naiwny, wie co się dzieje i zareagował.

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 11:26

     Niestety dał się wrobić ale to było do przewidzenia skoro musiał uzyskać poparcie AIPAC w kampanii wyborczej.

  • Jacenty

   7 kwietnia 2017 at 00:54

   Wystarczy ci pokazać trupy dzieci, żebyś od razu poznał kto je zamordował? Ci łajdacy oskarżający Asada ogłosili to chwilę po ataku. Trzeba być rozwielitką, żeby im jeszcze wierzyć.

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 12:16

    To nie są zdjęcia z „trupami dzieci”, które łatwo można podrobić i kogoś bezpodstawnie oskarżyć. Zbierzmy fakty:

    1. Są to filmy pokazujące ewidentnie ofiary ataku gazem bojowym. Tego nie podrobisz tak łatwo, takie ataki nie dzieją się też w innych miejscach na świecie (w przeciwieństwie do wojen ogólnie, z których można by brać zdjęcia ofiar np. ostrzału)

    2. Kto ma gaz bojowy? Asad, a nie syryjska opozycja czy ISIS. To już stwierdzono w oficjalnym śledztwie ONZ w 2013 roku

    3. Filmów i relacji jest wiele, zostały one zweryfikowane jak widać przez wiele rządów. Nawet Rosja nie zaprzecza, że doszło do ataku.

    W świetle takich okoliczności, to raczej należałoby zapytać, jak bardzo trzeba być zmanipulowanym, żeby takie zestawienie faktów uważać (bez przedstawiania jakichkolwiek kontrargumentów) za manipulację…

    • Robert B.

     7 kwietnia 2017 at 12:26

     Buuuhaha!

     „W świetle takich okoliczności, to raczej należałoby zapytać, jak bardzo trzeba być zmanipulowanym, żeby takie zestawienie faktów uważać (bez przedstawiania jakichkolwiek kontrargumentów) za manipulację…”

     Dawaj namiary na swojego dealera! Towar, widzę, musi mieć przedni…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:10

      Robert, tobie narkotyków to nie trzeba, bo już nam zupełnie w obłoki odlecisz.
      A może zamiast głupio rechotać, wskażesz mi, który fragment mojej powyższej wypowiedzi nie jest prawdziwy?

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 14:13

      Do @Tomek:

      Prawdziwy? Taka kategoria do tego nie przystaje. Ty jesteś na totalnym odlocie, zero kontaktu z rzeczywistością. Dlatego napisałem: Dawaj namiary na swojego dealera…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:33

      Do @Robert B.

      No ale wskażesz mi łaskawie, dlaczego niby kategoria „prawdziwy” do nich nie przystaje, bo o to cię grzecznie poprosiłem, licząc na jakąś ciekawą dyskusję. Umiesz bronić swojego zdania w jakiś merytoryczny sposób? Bo pisać, że coś jest bzdurą albo, że ktoś jest naćpany, to byle dziecko na forum dla gimnazjalistów potrafi.

      Swoją drogą, widzę jednak u ciebie dość ciekawą odmianę. Wynurzenia o tirówkach, proszenie o numer do dealera narkotyków… No ja radziłem ci, żebyś dał sobie trochę odpoczynku od owych Żydów, ale raczej nie miałem na myśli, abyś zapuszczał się aż w takie klimaty dla odmiany:)

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 13:21

     Dobrze. Oczywiście nikt nie zaprzecza, że są to ofiary ataku gazem bojowym. Chodzi tylko, że nikt nie udowodnił, że zrobiły to siły rządowe Asada. Syria a dokładnie rząd syryjski prezydenta Asada nie posiada obecnie żadnej broni chemicznej ponieważ pozbył się jej wszystkich zapasów właśnie pod nadzorem międzynarodowych inspektorów w październiku 2013. Wcześniej kiedy miał nigdy nie udowodniono, że jej użył chociaż kilka prowokacji w tym ze słynnym już najcięższym atakiem na przedmieściach Damaszku w sierpniu 2013 było. Wywiad amerykański sygnalizował też wiele razy, że islamscy rebelianci i terroryści walczący z siłami rządowymi w Syrii mogli wejść w posiadanie gazów bojowych i broni chemicznej w wyniku przejęcia magazynów bądź udostępnienia im przez zaprzyjaźnione służby wywiadowcze (tureckie, saudyjskie, amerykańskie, francuskie, brytyjskie). Zamiast broni masowego rażenia mamy od dłuższego czasu w tym i innych konfliktach (szczególnie Ukraina) medialne kłamstwa masowego rażenia.

    • gosc

     7 kwietnia 2017 at 13:23

     Tomek szmaciarzu, masz tu info ze swojego źródła
     „W ataku rakietowym USA zginęli cywile, w tym dzieci”
     https://pl.sputniknews.com/swiat/201704075198601-atak-rakietowy-syria-usa-sputnik/

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:44

      Twierdzi oficjalna agencja prasowa Asada – SANA.

  • m

   7 kwietnia 2017 at 04:59

   Tomek, masz rację. Mógł przecież użyć napalmu, jak ci tutaj:
   http://historiajednejfotografii.blogspot.com/2011/12/phan-thi-kim-phuc.html

  • m

   7 kwietnia 2017 at 05:07

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 11:04

    Piszesz o rzeczach, które wydarzyły się 50 – 70 lat temu. A więc, które są historią. Od tego czasu świat się zmienił, m.in. właśnie na bazie takich doświadczeń i żaden cywilizowany kraj nie pozwala sobie na mordowanie swoich czy cudzych obywateli przy użyciu broni masowego rażenia. Podaj mi przykład, aby jakiś cywilizowany kraj współcześnie tak postępował. Usprawiedliwianie działań Asada wojną w Wietnamie czy Hiroszimą to tak, jakbyś mówił, że przecież Amerykanie 100 lat temu Indian wybili, więc się niech nie czepiają że Asad jedną czy dwie bombki z gazem na cywili zrzuci.

    Co do samej Hiroszimy, to też nie zapominaj o kontekście. To Japończycy zbombardowali Pearl Harbor, a nie odwrotnie. I to Japończycy zapowiadali fanatyczny opór, jeśli Amerykanie wylądują na ich wyspach – opór, który mógł kosztować życie setek tysięcy i Amerykanów, i Japończyków.

    • Robert B.

     7 kwietnia 2017 at 11:14

     Jeżeli ty szczerze wierzysz w coś takiego:

     „Od tego czasu świat się zmienił, m.in. właśnie na bazie takich doświadczeń i żaden cywilizowany kraj nie pozwala sobie na mordowanie swoich czy cudzych obywateli przy użyciu broni masowego rażenia”,

     to nie ma dla ciebie ratunku… Udała się im hodowla nawozu historii, udałeś im się…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 11:21

      No to podaj przykłady, a nie znowu fantazjuj. Konkretnie – który kraj Zachodu użył broni masowego rażenia w XXI wieku czy końcówce XX wieku i konkretnie gdzie.

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 17:23

      @Tomek

      Imigranci są najnowszą bronią masowego rażenia. Są oni również są dowodem na to, że świat się cofnął.

    • Robert B.

     7 kwietnia 2017 at 11:15

     Powiedz coś o świętym, bo żydowskim, holokauście „nie zapominając o kontekście”…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 12:20

      To nie ja mam p…..ca na punkcie Holokaustu, tylko ty. Dlatego to nie ja do niego nie nawiązuje przy każdym możliwym poście, tylko ty.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 12:31

      Do @Tomek:

      A rozumiem! Gdy mowa o Hiroszimie, to „nie zapominaj też o kontekście”. Jak mowa o świętym, bo żydowskim, holokauście, to nagle w głowie pustka… Jest rozkaz holokaust czcić i nie zadawać pytań, to leming czci i nie zadaje pytań. Co tu powiedzieć, co tu powiedzieć, co tu powiedzieć, żeby nie naruszyć przykazań holokaustyzmu? To oczywiste, że wszystko miało swój „kontekst” oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu…

     • Tomek

      7 kwietnia 2017 at 14:18

      Do @Robert B.

      Holokaust, Holokaust, Żydzi, Żydzi… Matko, co za gość…Długo tak możesz zmieniać każdy temat na ten jeden, jedyny? Nie czujesz, jak bardzo się tym pogrążasz? Robert, wyjdź z domu, idź na spacer, naciesz się wiosną, może nie będziesz tylko non stop o Żydach i Holokauście gadał.

     • Robert B.

      7 kwietnia 2017 at 17:19

      Jak byś nie zauważył, w artykule mowa o IZRAELU. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie mam zamiaru udawać, że Żydów „nie ma”… Czekam na twoje zdanie o holokauście, przy czym „nie zapominaj o kontekście” tak samo, jak o nim nie zapominasz mówiąc o Hiroszimie…

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 11:16

     Zapamiętaj sobie, że w tamtym rejonie świata cywilizowanym to jest właśnie Asad tak samo jak był nim Kaddafi w Libii i Husajn w Iraku oraz podobnie jak byli Mubarak w Egipcie a teraz jest Sisi, jak był Ben Ali w Tunezji i Saleh w Jemenie. Ci którzy ich obalili lub po nich przyszli do władzy to byli islamscy radykałowie wszelkich odmian mający nawet powiązania z al-Kaidą o Bractwie Muzułmańskim nie mówiąc. Jedynie Asad może gwarantować świecki, wielowyznaniowy i stabilny reżim w Syrii. Chcesz władzy nad Syrią salaficko-dżihadystowskiej koalicji morderców, najemników i terrorystów ? To nie pierwsza ich prowokacja z użyciem skradzionej bądź otrzymanej wiadomo od kogo (zagranicznych mocodawców zbrojnej opozycji) broni chemicznej.

    • bardo

     7 kwietnia 2017 at 19:36

     „Japończycy zapowiadali fanatyczny opór, jeśli Amerykanie wylądują na ich wyspach – opór, który mógł kosztować życie setek tysięcy i Amerykanów, i Japończyków…”

     Powtarza pan bajdy na poziomie filmików tv National Geographic i „historycznych” p-seudo dokumentów BB2 dla młodzieży przedmaturalnej. Gdyby chciało się panu przerwać na chwilę bezmyślny stukot w klawisze i trochę pogrzebać w źródłach, dowiedziałby się pan,że całe najwyższe amerykańskie dowództwo, od generała Eisenhowera, przez gen. Mc Arthura, po Ralpha Birda było zdania, że w przededniu konferencji poczdamskiej (maj 1945) Japonia była już militarnie pokonana i tylko chodziło o jej BEZWARUNKOWE poddanie się, czyli o spór amerykańsko-japoński czyli albo utrzymanie, jak chcieli Japończycy, lub zlikwidowanie instytucji cesarza, jak chcieli alianci. (Potem i tak USA zaniechało tego warunku i cesarz pozostał). A więc – chodziło o sprawę ustrojową, a nie bzdury o „gotowości walki Japończyków do ostatniej kobiety w ciąży i ostatniego japońskiego dziecięcia gotowego służyć za żywą torpedę”, jak pan w swej lemingoidalnej naiwności zdaje się sugerować, powtarzając banialuki propagandy amerykańskiej.

     Również, w Sekretariacie Stanu były silne naciski, aby -jeśli już ta bomba ma polecieć – to rzucić ją na teren niezamieszkały, z podobnym propagandowym efektem, zwłaszcza, gdyby wybrano np. gesty las zamiast dwóch pięknych historycznych miast, pełnych żywych ludzi. A oba te miasta nie miały przecież najmniejszego militarnego znaczenia.

     Dlaczego więc jednak tam je zrzucono? Otóż dlatego, szanowny panie, aby USA mogły pokazać Rosjanom, kto teraz rozdaje karty i co z ich miastami się stanie, jeśli zdenerwują Wuja Sama. Motywacja gabinetowa, propagandowa, nie podyktowana żadnymi koniecznościami strategii wojskowej. Czyli: publiczna rzeź, dla odstraszenia.

     Coś,co USA z powodzeniem robią do dzisiaj…

     http://www.globalresearch.ca/the-real-reason-america-used-nuclear-weapons-against-japan-it-was-not-to-end-the-war-or-save-lives/5308192

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:43

      Japonia była zupełnie pokonana? Jasne. Tylko czemu w samej bitwie o Okinawę, zakończonej niewiele przed Poczdamem, Amerykanie stracili aż 130 tys. żołnierzy (wielu w atakach właśnie fanatycznych kamikaze)? Latem 1945 Japończycy nadal kontrolowali połowę Chin i mieli potężną liczebnie armię.

      Tak, jak Niemcy były już pokonane w kwietniu czy maju 1945. Jasne, tylko ciekawe czemu w takim razie sama kilkudniowa ostatnia bitwa o Berlin pochłonęła 200 tys. ofiar prawie.

  • Czarek

   7 kwietnia 2017 at 07:48

   Radzę sobie przypomnieć, jako to było w Iraku! To samo – USA, Izrael i reszta tych morderców – Anglia, Francja, Niemcy czynią dzisiaj!

  • PolishPolackski

   7 kwietnia 2017 at 09:27

   Tomek:

   Buahahahahaha

  • gieptil

   7 kwietnia 2017 at 09:39

   To USA zorganizowały tę prowokację. I kiedyś te amerykańskie dranie zostaną zabici w sposób bardzo okrutny, żeby ostrzec następnych przed takimi pomysłami. Zanim zginą zostaną im wyprute flaki i odjęte członki.

   • Michał

    7 kwietnia 2017 at 11:30

    To robota CIA w której pełno jest ludzi poprzedniej administracji związanych z Clintonami.

  • myślę sobie że

   7 kwietnia 2017 at 09:52

   Pamiętam nagonkę na Saddama przed atakiem i w trakcie na Irak.
   Dokładnie ten sam schemat. Miał mieć broń atomową, biologiczną, chemiczną…

   Po latach okazało się, że to kłamstwo.
   A Irak jest w stanie wojny domowej, zginęło pewnie już miliony Irakijczyków.
   To samo w Libii.
   Czy ktoś się interesuje losem cywili w ogarniętej wojną domową Libii?

   Cała zadyma w Syrii rozpoczęła się wspieraniem „opozycji” antyasadowskiej przez Zachód, Izrael, Arabię Saudyjską i Katar…
   W celu obalenia Asada.
   Wojna dobiega końca, więc Asad „wymyka się” z sideł. Więc „trzeba było” wyciągnąć z rękawa „przekonujące dowody”…

   Najlepsze że „polskie” media ściekowe, od tvn po tvp już plują jadem i przekonują społeczeństwo do nowej wojny przeciw Złemu Asadowi…

   Co ciekawe, podobno Rosjanie podsunęli sugestię, że atak chemiczny mógł by być tragiczną pomyłką.
   Tzn. samoloty Asada bombardowały składy amunicji terrorystów. I zbombardowały przez przypadek też składy broni chemicznej terrorystów.
   Stąd zabójcza chmura chemiczna.

   • Robert B.

    7 kwietnia 2017 at 10:52

    O tym, że Saddam nic nie ma, było wiadomo od samego początku. Joschka Fischer mówił o tym publicznie bez ogródek jakiemuś amerykańskiemu wysłańcowi, który „montował koalicję”. No ale jak bezcenny Izrael tak chciał, to tak musiało być… Tak będzie oczywiście do czasu. Wtedy historia zacznie suw odwrotny i będzie to, co było. Ja w ślady Ulmów nie mam zamiaru iść.

   • Tomek

    7 kwietnia 2017 at 12:28

    Po latach to akurat okazało się, że Saddam broń chemiczną miał i to gotową do użytku. Amerykanie jednakże utajnili początkowo fakt jej znalezienia, z paru powodów – po pierwsze, bo była to broń którą sami pomogli Irakowi w latach 80-tych stworzyć na potrzeby wojny z Iranem, a dwa, że złamane były procedury niszczenia tej broni (nie zniszczono jej od razu, ileś tam osób zostało poparzonych). Odsyłam do artykułów w prasie, 2014 rok.

    • gosc

     7 kwietnia 2017 at 13:10

     Łżesz „Tomku”.
     USA oficjalnie przyznały, że żadnej „broni masowego rażenia” nie znaleźli. A później „nie zrażeni” atakują i rujnują kolejne kraje. Społeczność międzynarodowa równie niezrażona, popiera agresora.

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:49

      Jesteś niedouczony, jak widać, a się rzucasz. Link do źródła informacji o znalezieniu broni Saddama (co początkowo utajniono, ale śledztwo dziennikarskie to wykazało) znajdziesz w jednym z moich komentarzy pod tym artykułem.

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 13:26

     Artykułów w jakiej prasie ? I kto je pisał ? Czyżby nie ci sami dziennikarze którzy w 2003 razem z Bushem juniorem i jego CIA popierali inwazję na Irak. Bron masowego rażenia kłamstwem medialnym jest dziś bardziej rozwinięta niż nam się wydaje.

     • Tomek

      12 kwietnia 2017 at 23:51

      Akurat wręcz przeciwnie, przeciwnicy Busha, bo New York Times:). Poszperaj, znajdziesz.

    • Michał

     7 kwietnia 2017 at 13:33

     Nie Saddam miał tylko ISIS jeśli już i taką znaleziono w Iraku. I być może tej użyli islamscy rebelianci w Idlib żeby zwalić winę na Asada. Dla dżihadystów z syryjskiej tzw opozycji ludzkie życie nie ma żadnego znaczenia.
     http://wolnosc24.pl/2017/01/29/w-koncu-znaleziono-bron-chemiczna-w-iraku-jednak-nie-ta-za-ktorej-rzekome-posiadanie-zniszczono-saddama/

  • Paweł

   7 kwietnia 2017 at 16:28

   @Tomek

   Uważasz Assada za samobójcę? Dlaczego miałby zrobić coś, co nie przyniesie mu korzyści, ale bardzo zaszkodzi? Chyba, że jest marionetką i zrobił to na zamówienie.

   • Tomek

    12 kwietnia 2017 at 23:59

    Np. dlatego, że jest dyktatorem nierozumującym racjonalnie. Dlaczego Saddam gazował Kurdów? Z zemsty, nie było tam nic racjonalnego. Albo może być też tak, że jest marionetką, akurat drugie twoje zdanie może nie odbiegać od prawdy (kim jest młody Asad bowiem? Syneczkiem tatusia „osadzonym na tronie” za zgodą znacznie bardziej wytrawnych graczy czy wojska – różne frakcje tam mogą między sobą różne sprawy rozgrywać).

  • tomek

   7 kwietnia 2017 at 21:32

   Tys to zwykly icek broniacy zydow ns tym poryalu

  • Czarek

   7 kwietnia 2017 at 21:46

   @ Tomek, nie pieprz głupot, ale dokształć się na stronach nie podlegających izraelowi!!!

  • Eva

   8 kwietnia 2017 at 03:31

   Wczoraj w nocy Amerikanie juz mowili o podziale Syrii

 2. Robert B.

  6 kwietnia 2017 at 22:05

  Oczywiście, że tak jest. Tylko dureń nie widzi związku przyczynowo-skutkowego w następującej sekwencji zdarzeń:

  a) instalacja bezcennego Izraela na Bliskim Wschodzie,
  b) wyrąbywanie sobie Lebensraumu przez tym razem prawowitych nadludzi,
  c) reakcja na to Arabów w postaci tzw. terroryzmu.

  Będzie z tymi Żydami jeszcze kiedyś awantura – tak mówił Bolesław Prus ustami Rzeckiego w „Lalce” 50 lat przed II wojną światową. Skąd to mógł wiedzieć? Wiedział, bo widział, co się dzieje. Teraz jest inaczej? Nie. Te same przyczyny wywołują te same skutki.

 3. Polka

  6 kwietnia 2017 at 22:36

  Robert B. jest tak jak piszesz a takich naiwnych Tomków jest na pęczki i to jest straszne 1

  • Jacenty

   7 kwietnia 2017 at 00:57

   Ja tam nie wierzę w taką aż naiwność.

 4. stan

  6 kwietnia 2017 at 22:45

  Przecież przywódcy wszystkich państw doskonale wiedzą, co jest grane. A ich zmowa milczenia wynika z kilku przyczyn, prostych i oczywistych. Jedną z nich jest nie narażanie się jewrejom. Najgorsze są oczywiście USA, ponieważ ich największy na świecie potencjał militarny i gospodarczy jest wykorzystywany przez koczowników, którzy okupują USA. Absolutnie wszystko, co mówi tzw. Zachód (w tym okupowana Polska) w sprawie Syrii to oczywiście są wierutne kłamstwa. Assad powiedział całą prawdę.
  A Tomek nie jest ani lemingiem, ani naiwniakiem – sprawdzone.

  • Robert B.

   6 kwietnia 2017 at 22:57

   Zauważ, że zawsze przychodzi kryska na Matyska… Ja nie wiem, w jakich oparach oderwania od rzeczywistości trzeba się poruszać, by wierzyć, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu. Niestety. Holokaust MIAŁ swoje przyczyny i dla chcących poruszyć szarymi komórkami są one dane jak na talerzu. A skoro są dane, to są znane. A elity krajów poważnych to już na pewno wiedzą, o CO chodzi… Historia ma charakter dwusuwowy, jak twierdził nota bene Żyd Słonimski (bo i tacy się zdarzają, co mają kontakt z rzeczywistością): chrześcijanie dla lwów i Lwów dla chrześcijan… Ja naprawdę nie wiem, na co oni w tej sytuacji liczą…

   • stan

    6 kwietnia 2017 at 23:07

    Również bez przyczyn funkcjonują wygnania jewrejów z poszczególnych krajów. Jako przyczynę podaje się antysemityzm, hehehe. A wiadomo, że niegodziwe i podstępne działania w zmowie koczowników, doprowadzało gospodarzy do powolnego upadku.
    Anglia 1290
    Francja 1306, 1321/2, 1394
    Szwajcaria 1348
    Saksonia 1349
    Węgry 1360, 1582
    Belgia 1370
    Niemcy 1394, 1499
    Austria 1420, 1670
    Frankonia 1453
    Bawaria 1456, 1551, 1919
    Hiszpania 1492
    Sycylia 1492/3
    Litwa 1495, 1656
    Portugalia 1497
    Brandenburgia 1510
    Prusy 1510, 1843
    Włochy: Neapol i Sardynia 1540
    Czechy 1542, 1744
    rep. Genui 1567
    Holandia 1582
    Ukraina 1649, 1654, 1740
    Oran 1669
    Rosja 1727, 1772
    Inflanty 1744
    Morawy 1745
    Alzacja 1789
    Najpóźniej Żydów wpuściły do siebie kraje skandynawskie:
    Dania XVII w., Żydzi wpuszczeni po raz pierwszy,
    Norwegia 1814, Żydzi wpuszczeni po raz pierwszy,
    Szwecja 1782, Żydzi wpuszczeni po raz pierwszy.

    • Robert B.

     6 kwietnia 2017 at 23:17

     Kiedyś wziąłem sobie do ręki „Historię Hiszpanii” Miłkowskiego i Machcewicza. Autorzy tam się rozpisują o różnych powstaniach chłopskich, bo to, bo tamto, bo ucisk ekonomiczny… i tak dalej, ale jak zaczynają mówić o żydostwie, to NAGLE zapominają, że istnieje coś takiego jak związek przyczynowo-skutkowy, o którym wcześniej tak bez ogródek mówili… W książce jest takie zdanie brzmiące mniej więcej: „Jest tajemnicą/całkowicie niezrozumiałe, skąd się brała taka niechęć do Żydów od tak dawnych czasów na Półwyspie Iberyjskim”… Każdy, kto ma rozum, OD RAZU wie, o co chodzi… Ja naprawdę nie wiem, na co oni w ostatecznym rozrachunku liczą…

     • Robert B.

      6 kwietnia 2017 at 23:24

      Przychodzi mi do głowy jeszcze, że być może ich instynkt kolektywny jest tak wielki, że podświadomie działają tak, by przysporzyć korzyści Izraelowi nawet, gdy poszczególne jednostki są poświęcane, że się z tym jakoś łatwiej godzą, że to dla nich jest naturalne. W takim kontekście holokaust TEŻ staje się bardziej jasny. Skoroście się tak kochali, to kochajcie się i teraz – z takiego założenia musieli wychodzić ci, którzy im to zgotowali. Niestety.

     • stan

      6 kwietnia 2017 at 23:45

      To autorzy 5. tomowej historii kościoła są bardziej odkrywczy i coś tam (dobrze nie pamiętam) mówią (w jednym, może dwóch zdaniach) o negatywnym wpływie Żydów na życie państw.
      Żelazną ręką trzyma/trzymał ich niemiłosierny kahał (największy jest w NY) + wychowanie od niemowlęcia na talmudzie, oczywiście w nienawiści do gojów.

     • Robert B.

      6 kwietnia 2017 at 23:56

      Do @Stan:

      Ja ci powiem tak: jeżeli im się wydaje, że uda im się ukryć przed gojami, CZYM oni są, to się grubo mylą, jak wskazuje na to jednoznacznie historia. Jak byłem młody i głupi, to też się niezmiernie wzruszałem holokaustem i nie mogło mi się pomieścić w głowie, jak „ludzie ludziom mogli zgotować taki los”… Przeżywałem wręcz coś w rodzaju egzystencjalnego pobudzenia, ekstazy, gdy na to wszystko patrzyłem, tzn. na ich zręczne filmy kręcone w Żydowoodzie. Wszystko się zmieniło, gdy ich poznałem OSOBIŚCIE… Wtedy zacząłem powoli zacząłem rozumieć, o CO chodzi tym wszystkim oszalałym antysemitom. Kiedyś usłyszałem takie zdanie z ust jakiegoś zawodowego Żyda: „Antysemityzm, niestety, rośnie wraz z wiekiem”. OD RAZU wiedziałem, o CO chodzi… Niby tacy sprytni, niby tacy skryci, tacy mafijni, taka przewaga, a ZAWSZE WSZYSTKO powiedzą, co chcą ukryć. Takie prawa natury. Nikt ich nie przeskoczy…

 5. Janusz

  7 kwietnia 2017 at 01:12

  Ja zwykle w przypadku wyjątkowej podłości, kłamstwa oraz zbrodni: wszystkie drogi prowadzą do żyda.

 6. Adamsky

  7 kwietnia 2017 at 07:09

  Niestety ten gaz jest oznaką zbliżającego się czegoś bardzo złego. Assad jest bohaterem niczym Syzyf pcha kamień pod górę, a gdy jest już bliski zwycięstwa jakaś „zachodnia” pomoc zrzuca mu go na sam dół i znów wszystko od początku. Końca nie widać. Tzn widać, ale nie jest on optymistyczny ani dla Assada ani dla Syrii. W końcu rozbiora go szabrownicy z południa, północy i ich „sojusznicy”. Jak zwykle idzie o ropę i rurociągi, a to co mówią w TV, niestety łącznie z publiczną to jedno wielkie kłamstwo. Już wiadomo po co są koncesje na nadawanie.

 7. gieptil

  7 kwietnia 2017 at 08:31

  Wojna za progiem.
  Oczywiście ten atak chemiczny w Syrii był typową akcją fałszywej flagi zorganizowaną przez USA. Wszyscy się tego domyślają, pretekst bardzo tandetny, taki stary i zużyty.
  Pisałem wcześniej że nie po to Szydło pojechała do Londynu z połową rządu ( i z naczelnym dowódcą Wojska Polskiego na wypadek wojny ) aby gadać o jakimś pieprzonym socjalu. I nie po to Kaczyński pojechał do Londynu. To były rozmowy o wojnie i o tym jak wpakować w nią Polaków. Jak Polaków w nią wkręcić.

  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-premier-beata-szydlo-zwoluje-spotkanie-z-szefami-mon-i-msz,nId,2379082

  • gieptil

   7 kwietnia 2017 at 09:12

   A warto policzyć potencjały przeciwników w nadchodzącej wojnie. Bo w militariach przede wszystkim liczy się produkcja przemysłowa, a nie zakłady fryzjerskie, knajpy, pizzerie, operacje giełdowe i burdele. Więc, Chiny mają przynajmniej dwa razy wyższą produkcję przemysłową od USA, a Rosja ma tak połowę tego co USA. Ta wojna jest nie do wygrania przez USA. I wszyscy o tym wiedzą. Japonia czy Korea Południowa nie pcha się do tej wojny. Oni zadają proste pytania, jaki jest plan wojny i plan zwycięstwa? USA nie potrafią im tego wyjaśnić.

   • gieptil

    7 kwietnia 2017 at 09:28

    Już pomijając ten fakt, że w USA nikt za te ich nowoczesne „ideały” ( wiemy o co chodzi ) nie myśli umierać. Przez ostatnie kilkadziesiąt lat w USA zniszczono ich stare tradycje ( wyrosłe z Chrześcijaństwa ) i stare ideały. Powstała jakaś ciemna masa pogańsko skretyniałych bezbożników. I oni wcale nie myślą umierać. Ich obecna armia to dobrze opłacani najemnicy do łatwych wojenek ze słabymi krajami, wygrywają z minimalnymi stratami. Gdy przyjdzie im umierać masowo, po prostu uciekną z pola walki.

    • gieptil

     7 kwietnia 2017 at 09:34

     Jakby kto jeszcze nie rozumiał. To Rosjanie wynaleźli w sieci taki pięękny filmik z życia amerykańskiej armii. Mianowicie żołnierzy amerykańskiej jednostki wojskowej musieli założyć szpilki ( takie buty dla bardzo eleganckich kobiet ) i w tych szpilkach szli ulicą, tylko po to aby … zrozumieli bardzo ciężki los kobiet. ;-)))))))))))))))))))))))))))

     • tomek

      7 kwietnia 2017 at 22:18

      Wrzodak sie wlaczyl w dyskusje

 8. prawicowiec

  7 kwietnia 2017 at 09:23

  Brawo Trump ! Na pohybel Assadowi i Rosji ! Rosja była jest i będzie światowym barbarzyńcą !

  • gieptil

   7 kwietnia 2017 at 09:30

   Ty nie jesteś żaden prawicowiec. Ty jesteś mała pedalska wynajęta dupa do usług – biorę we wszystkie otwory z entuzjazmem. Byle płacili.

   • prawicowiec

    7 kwietnia 2017 at 09:51

    Ty prorosyjska gnido pedał to cie spłodził.Każdy kto ma choć odrobinę rozumu nigdy nie będzie popierał apokaliptycznego niedzwiedzia czyli Rosji.Tylko takie pseudoprawicowe szumowiny jak ty są do tego zdolne.Kumać się z odwiecznymi wrogami Polski to już trzeba być zjebem umysłowym.

    • gieptil

     7 kwietnia 2017 at 09:55

     Śmieciu już zarobiłeś kulę w łeb od wielkiej Polski. Koniec rozmowy, agenturę będziemy wyżynać piłą tarczową, aby kolejni wiedzieli ile kosztuje sprzedawanie Polski. Żadnych tam kul w łeb ani szubienic nie będzie, to zbyt luksusowa szybka śmierć dla takich jak ty. Wy musicie umierać długo i w męczarniach.

     • prawicowiec

      7 kwietnia 2017 at 10:37

      Ty mówisz o agenturze? Najlepsi w tym są ruscy i niestety znależli w Polsce takich posłusznych im oszołomów z ONR i innych tego typu pseudopatriotów dla których bogiem jest swoietia.Wam się należy kula w łeb za zdradę Polski.Mieć za przyjaciół sowietów to szczyt kurestwa.Ch.. wam w d.. pseudoprawicowcy.Niech żyją prawdziwi Prawicowcy którzy kochają swój kraj i nie kumają sie z wrogami Ojczyzny ! Walić Rosję !

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 13:30

      Prosze pana troche kultury . Jak pan chce zabijac w meczarniach i dlugo , to panu blizej do sprzedawania Polski i jej kultury . Cywilizowany narod postepuje wedlug cywilizowanych zasad . To ze rzadzili i w wiekszej mierze dalej rzadza u nas zwierzeta nie znaczy ze my mamy sie rowniez upodlic . Pila tarczowa pasuje do Bandery a nie Nila czy Pileckiego . Prosze sie zastanowic co pan pisze nastepnym razem .
      Z Bogiem

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 17:11

      @Głosidioty

      Takie apele kieruj do drugiej strony hipokryto. Głos rozsądku.. śmieszny jesteś.

     • gosc

      7 kwietnia 2017 at 17:41

      @Paweł dokładnie, bardziej by mu pasował nick „GłosIdioty”. Trzeba być albo idiotą, by nie rozumieć związku przyczynowo-skutkowego, albo parszywym hipokrytą. Domaga się „kultury”, ale tylko od jednej strony, do typa „pseudoprawicowiec” nie miał zastrzeżeń.
       
      Dla hipokryty „GłosRozsądku” takie teksty są ok:
      prorosyjska gnido
      pedał to cie spłodził
      szumowina
      zjeb umysłowy
      szczyt kurestwa
      Ch.. wam w d..

     • GlosRozsadku

      7 kwietnia 2017 at 18:37

      Pisalem do gieptila poniewaz juz kiedys z tym panem polemizowalem i mielismy wiele wspolnych pogladow . Czy gdziekolwiek widzi pan pochlebstwa dla „prawicowca” z mojej strony ? Nie ! Wiec gdzie ta hipokryzja ? I dlaczego mak te apele kierowac do „drugiej” strony , co to wogole za „strony ” ? Pan juz nas tu wszystkich widze ladnie podzielil . Zapewne te podzialy dla dobra narodu , a jakze .
      Glosidioty , jakie to zmyslne . Brawo dla pana ! Brawo ! Naprawde wspanialy poziom , pozazdroscic tylko .

     • Paweł

      7 kwietnia 2017 at 22:53

      @Głos

      Skrytykowałeś jedną stronę i to nie tę, która zaczęła rzucać inwektywami.

      „Glosidioty , jakie to zmyslne . Brawo dla pana ! Brawo ! Naprawde wspanialy poziom , pozazdroscic tylko .”

      Sam się prosiłeś dając sobie taki prowokujący nick. Ktoś poważny stara się raczej o to, żeby to inni przekonali się, że jest rozsądny. Mogę sobie wymyślić nick głos Pana, ale będzie to równie żałosne. Ps. myślę, że Lem by się nie obraził.

     • tomek

      10 kwietnia 2017 at 19:54

      Ta qwa kacapska gieptil to kumpel wrzodaka i zyrinowskiego tez polzyd

  • myślę sobie że

   7 kwietnia 2017 at 10:11

   Ile bierzesz za te wrzaski?

  • ok?

   7 kwietnia 2017 at 13:13

   Zmień sobie nick na „pseudoprawicowiec”, ewentualnie „rusofob” lub „PiSuar”. Nie podszywaj się mendo pod prawicę.

 9. gieptil

  7 kwietnia 2017 at 10:30

  Należy dobrze zrozumieć z czym mamy tak naprawdę do czynienia. Amerykańskie elity które już dawno zdeptały Pismo Święte, teraz mają teorię że przechodzą w nową magiczną, mistyczną rzeczywistość, w jakiś magiczny mistyczny tajemny (okultystyczny) wyższy szczebel rozwoju cywilizacji i człowieka. Ale oni mają taką tajemną wiedzę, że do tego wyższego tajemnego szczebla rozwoju nie nadaje się ponad 90% ludzkości. Więc trzeba ich ZABIĆ. I zabijają. I tutaj nie chodzi o pieniądze. Oni pieniędzy mają mnóstwo. Tutaj chodzi o pewną idee. O pewien obłąkany pomysł podpowiedziany im przez szatana.

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 19:17

   Te elity od zawsze mialy takie zamiary , tylko od niedawna maja juz prawie wszystkie klocki ukladanki . Idea to wspanialy nowy swiat , juz wykladana za czasow Platona i tak , moim zdaniem ta mysl pochodzi prosto od szatana . Prosze zauwazyc ze tu nie ma roznicy czy to sa elity USA czy Rosji czy jakie kolwiek inne . Wypadlo mi teraz to nazwiska , genaral GRU otwarcie o tym mowil ze GRU to organizacja okultystyczna , a co do CIA to ich siedzib ajest pentagon /pentagram . Czy mozna jeszce jasniej niz to . Lub siedziba angielskiego wywiadu , ktora wyglada jak jakies mauzoleum poganskich bozkow . Wywiat wogole skonstruowany jest wedlug blue printu masoneri , wiec czego tu oczekiwac .

 10. Trump PODEPTAŁ Konstytutcję samodzelną decyzją ataku na Syrię!

  7 kwietnia 2017 at 11:03

  Syria KILEJNY raz została KŁAMLIWE oskarżana przez wampirów waszyngtońskich o urzywanie broni chemicznej !
  Ludobujcy KŁAMCY waszyngtońscy ZBRODNIARZE wojenni absolutnie NIE mają dowodów na to, że to Syria była WŁASCICIELEM tej broni chemicznej i użyła tą broń chemiczną.
  W obecnej dobie da się bardzo dokładnie sprawdzić, kto był i jest FAKTYCZNYM producentem tej broni chemicznej za pomocą prześwietlenia budowy atomowej składników tej broni chemicznej.
  Każda chemia może być bez problemu dokładnie zbadana pod względem wyglądu atomów, które sa NIE powtarzalne i na tej podstawie się ustala KTO jest producentem, kto się konkretnie zajmuje sprzedażą … itd.
  Waszyngtoscy ZBRODNIARZE bezkarne zabijaki najwięksi awanturnicy/złodzeje światowi byli i są super KŁAMCAMI, to oni byli są nadal najbardziej NIE wiarogodni KŁAMCY i systematycznie bezpodstawnie kłamliwe OSKARŻAJĄ bezpodstawnie swoich zmiennych „wrogów” identycznie jak Irak kłamliwie oskarżyli i ZNISZCZYLI, zabili 1.5 miliona cywilnych obywateli za „posiadanie” broni chemicznej co się okazało super KŁAMSTWEM.
  Żydy razem z przez nich wynajętymi mordercami rebeliantami ICIC znowuż uknuli NASTĘPNĄ piekielną INTRYGĘ przeciw Syrii, gdyż to ISIC otrzymał pojemniki z bronią chemiczną, przechowywał w swoich schowkach na które spadły bomby sysryjskie i rozwaliły te pojemniki otrzymane od żydów.
  Sam nalot lotnictwa Syryjskiego też był uknutą INTRYGĄ wywiadu żydowskiego i USA, którzy za pomocą swoich agentów panoszących się Syrii „donieśli” podpuszczające informacyjnie do władz syryjskim, gdzie ICIS składuje swoją broń i amunicje.
  Właśnie w tych rzekomych „składach z bronią rzeźników rebeliantów” były CELOWO umieszczone pojemniki z bronią chemiczna rebeliantów, ale nie syryjską.
  Na te właśnie miejsca spadły bomby syryjskie, które rozwaliły te pojemniki.
  Ludzie na świecie nie zdają sobie sprawy do jakiego stopnia są NIE wiarogodne rządy waszyngtonskie, gdzie obecnie toczy się zajadła wściekła władza o koryto władzy waszyngtońskiej, tak aby ci którzy się do niego dostaną to brutalnie rozkradają pieniądze amerykańskiego podatnika na identycznej zasadzie jak to jest teraz w żydo-mafijnej III RP.
  Ultra liberalizm w obecnym zdemoralizowanym USA jest nie obliczalny. Żydo-amerykanski CIA i FBI absolutnie nie służą interesowi instytucji państwa USA lecz są przekupione przez mędzynarodowe korporacje, którym służą.
  CIA i FBI faktycznie służą zdegenerowanemu lewackiemu zwapniałemu estabłyszmentowi waszyngtoskemu, który jest anty-amerykańska GLOBALISTYCZNA mafią działającą na szkode przeciętnych obywateli USA i instytucji państwa USA.
  Samo państwo USA jest tak obecnie zestabilizowane wewnętrznymi intrygami super złodzeji lapuwkarzy „polityków” którzy doprowadzili swoimi KŁAMSTWAMI przekrętami na krawędzi autentycznej WOJNY Domowej, która niebawem wybuchnie na pełna skalę.
  Trump faktycznie PODEPTAŁ Konstytucję USA i NIE miał prawa bez konsultacji z Kongresem i Senatem USA do SAMODZIELNEGO decydowania tym napadzie ZRZUCENIA ok. 100 skrzydlatych rakiet „Tomahawk missile”(waga 1300kg, koszt $1.3 miliona za sztukę) na Syrię.
  PODPUSZCZONY Trump przez zydo-neoconów z całą pewnościa będzie w krudce zaatakowany politycznie za podjecie tej decyzji ataku Syrji przez gangsterów mafiozów z anty-amerykańskiego przestępczego gangu „partia demokratyczną” która zbankrutowała USA, a która straciło chwilowo dostęp do centralnego koryta bwładzy waszyngtońskiej.

 11. finka

  7 kwietnia 2017 at 12:34

  Sami zaopatrzyli stworzoną przez CIA opozycję w broń chemiczną. Organizując taki atak Assad strzelałby sobie w stopę. Pmiętamy „dowody”, jaki mieli na Saddama, że ma broń chemiczna i biologiczną, wszystko było kłamstwem byle napaść na Irak.

  • Tomek

   12 kwietnia 2017 at 23:56

   Znaleziono broń chemiczną Saddama. Link do odpowiednich informacji podawałem w jednym z komentarzu pod tym artykułem.

 12. gosc

  7 kwietnia 2017 at 13:16

  Żydowski pachołek już stwierdził, że „Polska” popiera agresję USA na Syrię.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/polska-popiera-operacja-w-syrii-prezydent-zlecil-raport-sytuacyjny,730182.html

 13. bardo

  7 kwietnia 2017 at 15:51

  Panowie w rodzaju @Tomek czy @Głos Rozsądku są zindoktrynowani przez media „g-no streamu” światowego i rozmowa z nimi to jak szachy z krową: kopnie szachownicę, na-ra i odejdzie zadowolona z siebie. Nie ma rzeczowego dostępu do mózgownicy zadowolonej z siebie i zindoktrynowanej subtelnymi metodami MK. Zwłaszcza, że ich źródło informacji nt. Asada – podobnie, jak większości agencji światowych – pochodzi z siatki tzw. Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka (Syrian Observatory for Human Rights) – które (cyt.) „brzmi solidnie i sądząc po nazwie organizacja znajduje się w Syrii. W rzeczywistości jej biuro mieści się w Wielkiej Brytanii.

  Ponadto okazuje się, że cała informacja zachodnich mediów pochodzi tylko od jednej osoby w Londynie. Nazywa się Osama Ali Suleiman, używa pseudonimy Rami Abdulrahman. Nie ma nie tylko wykształcenia dziennikarskiego, nie skończył nawet szkoły średniej. Mówi, że jest obywatelem Wielkiej Brytanii, na stałe mieszka w Londynie i prowadzi w tym mieście biznes — jest właścicielem jadalni. Takie oto obserwatorium nadzoruje przestrzeganie praw człowieka w Syrii, i na tej podstawie są publikowane dane o liczbie ofiar syryjskiego konfliktu”.

  Warto poczytać dalej o tym „wiarygodnym” źródle informacji, rozsiewającym w świecie dezinformację na temat tego, co rzeczywiście się dzieje w Syrii. Zwłaszcza, że niestety, nasz Ulubiony Plastuś znowu wyszczerzył usteczka do kamerki, słodko zatrzepotał powieczkami i w „imieniu narodu polskiego” poparł ostatnie naloty amerykańskie na Syrię! To też wam się podoba, panie @Tomek i @Głos Rozsądku? O to wam chodzi, żeby znów się lała nasza chrześcijańska krew w kolebce naszej wiary? Bo przecież taki jest główny cel tej masońskiej żydowsko-amerykańskiej awantury : https://pl.sputniknews.com/polityka/201602242139628-Syryjskie-Obserwatorium-Praw-Czowieka-media/

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 18:42

   Moze pan sprecyzowac w czym objawia sie moja indoktrynacja przed msm ?

  • Tomek

   13 kwietnia 2017 at 00:12

   Bzdury kolego napisałeś o tym niby jednym źródle informacji – informacje o ataku gazowym w Syrii pochodzą z różnych źródeł, aczkolwiek oczywiście owo Obserwatorium jest często cytowane, gdyż jest traktowane jako rzetelne źródło informacji. Nikt ich nie kwestionuje poza Syrią, Iranem i bardzo delikatnie Rosją, z oczywistych względów. Co do samego tego Syryjskiego Obserwatorium, to raczej oczywiste, że nie mieści się w Syrii kontrolowanej przez Asada czy ogarniętej wojną – co to więc za odkrycie niby, że ono jest w Londynie? Tak, jakby np. Radio Wolna Europa miało z PRL nadawać… Nie jest też prawdą, że Obserwatorium to jeden człowiek – osoba, którą wymieniłeś to założyciel Obserwatorium, ale on nie pracuje sam – Obserwatorium skupia 200-300 działaczy.

 14. Hania

  7 kwietnia 2017 at 16:07

  Ale panowie się rozgadali 🙂

  Do pana Głos Rozsądku.

  Pisze pan:
  ” Prosze mnie zle nie zrozumiec , ja uwazam ze to jest „false flag” i tam jest prowadzona gra , a przynajmniej mam taka nadzieje . Moim zdaniem Trump jest swiadomy ze to byla mistifikacja jednak sam jest zmuszony do podjecia jakis krokow i badzmy szczerzy gdyby nic nie zrobil to swiatowe media i rzady by go zjadly ”

  Oczywistością jest to, że była to akcja fałszywej flagi.
  Mówi o tym szef MZS Syrii

  „Armia syryjska nigdy nie wykorzystała broni chemicznej i nie sięgnie po broń chemiczną przeciwko Syryjczykom, przeciwko naszym dzieciom czy nawet przeciwko terrorystom, którzy nas zabijali – powiedział al-Mualim. Zaznaczył, że ani w przeszłości, ani obecnie, ani w przyszłości nie sięgną po broń chemiczną.
  – Potępiamy taki przestępczy akt – powiedział al-Mualim, zwracając uwagę, że syryjskie naloty na instalacje rebeliantów rozpoczęły się tamtego dnia ok. 11:30, podczas gdy już o 6 rano donoszono o życiu broni chemicznej w Chan Szajchun.”

  Assad nie jest idiotą, po tak ciężko zdobytym zwycięstwie i to częściowym, po tylu latach wojny z ISSIS i prawie całym anglosaskim świecie, wspierającym terrorystów, Assad nie zdobyłby się na taką prowokację!
  Tak mówi mi mój ” głos rozsądku” być może z innej niż pański, bajki…

  Teraz co do ” zjedzenia Trumpa przez światowe media.
  Panie kochany, prezydent dużego kraju, aspirującego do miana ” imperium” boi się nakręconych gównojadów z TV?!
  To coś z pańską ukochaną Ameryką jest nie tak…
  Kto w niej rządzi?
  Konstytucyjny organ władzy, wybrany przez naród czy żydowskie media:-)

  Ma rację prezydent Putin, zrywając wszystkie wcześniejsze amerykańsko- rosyjskie ustalenia
  – z mordercami i kłamcami się nie rozmawia
  Ameryka prosi się o wielkiego guza…
  Teraz wiele zależy od samych Amerykanów.
  Czy okażą się zatłuszczoną MCdonaldową ledwo piśmienną magmą czy wartkim i świadomym narodem sprzeciwiającym się jawnemu ludobójstwu
  Za ich pieniądze…
  Zobaczymy…

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 19:05

   Prosze pania , ja tez uwazam ze to byla tzw false flag . Juz to pisalem . Trump musial zareagowac inaczej zawsze wypominano by mu ze na rekach ma krew ofiar ataku chemicznego i jesli nastapil by kolejny to tylko przez niego i brak jego reakcji/ zezwolenia.
   Trump w moim mniemaniu rozegral to calkie niezle jak na sytuacje w ktorej go postawiono . Rosja i Syria byly wczdesniej przez niego poinformowane o ataku i personel zostal z tamtad usuniety . Coz moga media w tej sytuacji , wizerunkowo lepiej poniesc male ofiary ( niewiem czy ktokolwiek zginal w tym ataku )w takim ataku niz dac ciche przyzwolenie na ataki chemiczne . Dodatkowym atutem jest wizerunek kogos kto jest stanowczy w swoich akcjach w przeciwienstwie do Obamy , a Trump jesli sie nie myle bedzie lub juz prowadzi rozmowy z Chinami . Moim zdaniem nic z tego ataku nie bedzie , ani ze strony Rosji ani Syrii.
   Nie zauwazyla pani ze wszyscy jak jeden maz poparli ten atak , za wyjatkiem i tak juz przedstawianej jako czarna owca Rosji . Niktogo nie stac na to aby w jaki kolwiek sposob poblazac ataka chemicznym . Tu nie gra roli ( dla PRu) ze w konwencjonalny sposob panstwa zabijaja setki tysiecy ludzi wiecej , nikt , powtarzam nikt nie moze popierac ataku chemicznego ( dla PRu ). Do czasu az nie znajdzie sie odpowiednia liczba rzadow ktora sie temu przeciwstawi tak niestety bedzie . Wszedzie rzadza media i kazdy polityk sie ich boi , poniewaz oni maja na uwadze wlasne dobro a nie dobro narodow ktore reprezentuja .
   Moja ukochana jest Polska , nie Ameryka prosze pania .
   A tekst w stylu ” z mordercami i klamcami sie nie rozmawia – w ustach rosyjskich brzmi conajmniej smiesznie .
   Milego dnia pani .

 15. m

  7 kwietnia 2017 at 16:35

  „Bo brak nagrody za czynione dobro, jest błogosławieństwem. To znaczy jest …” – http://prawy.pl/48870-medytacje-ewangeliczne-z-dnia-7-kwietnia-2017/

  • gosc

   7 kwietnia 2017 at 17:32

   Nick „głos rozsądku” nie pomógł by ukryć głupotę. Trump w obawie że „media go zjedzą” wysłał Tomahawki za 55 mln dolarów, ryzykując zabicie syryjskich cywili, jak również konflikt z Rosją… To nie „głos rozsądku” tylko „popis głupoty”.

   • gosc

    7 kwietnia 2017 at 17:33

    Odpowiedź miała być wyżej, nie do medytacji 🙂

   • GlosRozsadku

    7 kwietnia 2017 at 19:27

    Prosze pana widac ze slabo pan rozumie zasady polityki i polityki zagranicznej .

 16. Hania

  7 kwietnia 2017 at 19:46

  @głos rozsądku

  „A tekst w stylu ” z mordercami i klamcami sie nie rozmawia – w ustach rosyjskich brzmi conajmniej smiesznie .”

  Wobec tego, życzę panu zdrowego uhahania się!
  ( śmiech to zdrowie)
  Proszę mi wskazać na jakie państwa w ostatnich czasach napadła ta ” śmieszna Rosja”?
  Szkoda, że Pan będący świadkiem grzebania cywilizacji łacińskiej, gładko pisze o ” ponoszeniu małych ofiar”
  Winę należy wpierw UDOWODNIĆ ( i o to zabiegała Rosja wraz z Syrią w ONZ) by później mówić o ponoszeniu małych czy dużych ofiar.
  Tak było z Serbią przedstawianą jako lucyferyczne państwo, z Irakiem ze swoim szalonym przywódcą i magazynami pełnymi bomb chemicznych. Teraz na tapetę wchodzi Korea Pół. bo za bardzo ciągnie ją w stronę Chin…
  I co?!
  Gdzie są te magazyny z zakazaną bronią w Iraku ( właściwie, gdzie jest Irak)?
  Gdzie jest teraz chrześcijańska Serbia!?
  Nie zgadzam się z panem.
  Makiawelizm w pańskim wydaniu mi nie odpowiada.

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 20:29

   Prosze pania czy rozumie pani wogole cos z tego co ja pisze ? Chyba wyraznie napisalem ze dla PRu te male ofiary sa niczym w stasunku do oskarzenia o sprzyjanie ataka chemicznym . Nigdzie nie napisalem ze ja bylbym w stanie poswiecic kogokolwiek dla wlasnego PRu .
   Korea pln. jest i od zawsze byla tylko i wylacznie pod wplywami Chin wiec ten argument jest bezuzyteczny .
   Odniesienie do Serbi i Iraku nijak sie ma do mojej wypowiedzi .
   Co do Rosji to chcialbym pani przypomniec ze jeszce do dzis zyja Polacy ktorzy stawiali opor tym dzikusa , wiec widac jakie ma pani dla nich powazanie piszac to co pani pisze . Do dzis zyje takze moj i tysiace innych ojcow i matek ktorzy przechodzili katorgi w walce z ta sympatyczna i nie agresywna Rosja oraz jej systemem . Kto wymordowal nam elity , kto robil zsylki na sybir ? Ci ludzie i ich dzieci do dzis ponosza tego skutki . Widze latwo pani zapomina a naszych krzywdach za to bardzo pania obchodzi to co sie dzieje z innymi . Nie przecze ze zaangazowanie USA w bylej Jugoslawi i na bliski wschodzie jest z gruntu zle ale jak to sie ma do tego co zrobila z nami Rosja . Badz co badz my nie ponosimy zadnych skutkow tych interwencji , puki co , za to do dzis dzwigamy brzemie napasci Rosyjskich .

 17. Hania

  7 kwietnia 2017 at 20:06

  Pan GłosRozsądku doczekał się adekwatnej odpowiedzi ze strony naszego pocztyliona z MSZ?

  „MSZ ocenia, że decyzja prezydenta USA Donalda Trumpa była silnym i wyraźnym sygnałem, że dalsze rozprzestrzenianie i użycie broni chemicznej, w tym przeciwko bezbronnej ludności cywilnej w Syrii, nie będzie tolerowane. Polska będzie kontynuowała wysiłki na arenie międzynarodowej w celu całkowitej eliminacji broni chemicznej.

  Ministerstwo zapelowało do stron konfliktu o powstrzymanie się od działań, które prowadzić będą do dalszej eskalacji napięć i wzywamy do kontynuowania rozmów pod egidą ONZ prowadzących do rozwiązania konfliktu za pomocą środków politycznych. Zdaniem polskiej dyplomacji jedynie wspólne działania społeczności międzynarodowej […] mogą doprowadzić do trwałego pokoju i stabilności w regionie.”

  szkoda tylko, że ministerstwo nie zadaje sobie trudu odnalezienia sprawcy ataku chemicznego….
  Ale, to szczegół, nieprawdaż?

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 20:33

   I co miala potwierdzic ta wypowiedz ? Bo ja widze ze tylko to co sam napisalem . Kazdy bierze udzial w tej PRowej grze . Tak jak napisalem wczesniej , wiec jesli pisze to pani aby obalic moje argumenty to cos slabo sie pani stara .

 18. Hania

  7 kwietnia 2017 at 22:28

  Szanowny panie o Ofiarach gułagów jak najbardziej
  – pamietam, pamiętam
  Razem z moim Narodem dźwigam to brzemię, boleśnie odczuwam brak elit wymordowanych przez dwóch albo i trzech okupantów bo, jak pan wie, Ukraińcy we Lwowie chętnie słuzyli Niemcom.
  Ciekawe czy pan nie zapomniał o Jałcie i jej ustaleniach?
  Nie bronię Rosji, ale biorę pod uwagę gehennę, którą przezyli także ( a może jako pierwsi) jej obywatele.
  Nie zapominam o licznych filozofach ( Sartre i inn) zachodnich pisarzach, zachwyconych Krajem Rad.
  Mnie proszę pana nie obchodzi pijar.
  Mnie obchodzi sprawiedliwość i ład w stosunkach międzynarodowych.
  Który jak na razie najbardziej uwiera USA i Izraelowi.
  Mylę się?

  • GlosRozsadku

   7 kwietnia 2017 at 22:51

   Nie nie myli sie pani co do ladu i komu on uwiera . Ja do tego dodal bym rowniez Rosje .
   Co do PRu to mnie on tez nie obchodzi jak juz wspomnialem wczesniej , jednak dyskutowalismy na temat decyzji Trumpa , jego decyzji i polityki miedzynarodowej .
   Pisze pani o bolesnych odczuciach , mimo to bardzo latwo wyszlo z pod pani rak zdanie o tym jako Rosja miala by nikogo nie napadac w ostatnim czasie , mimo to ze jak wspomnialem wczesniej jeszcze zyje wielu Polakow ktorzy z nimi walczyli .
   To prawda ze pierszymi ofiarami komunizmu byla carska Rosja ale czyz to nie jedni Rosjanie mordowali drugich . Co gorsza to ci mordujacy sa protoplastami dzisiejszej Rosji wiec skad ta niechec u pani do krytyki i oskarzen wzgledem Rosji . Przeciez to potomkowie mordercow i gwalcicieli .

   Co do Jalty to wiemy ze byly tam 3 strony , jednak to tylko jedna z nich mordowala nasz narod .

   • Paweł

    7 kwietnia 2017 at 23:05

    @Głos

    Znów pominięty został fakt, że w Rosji nie było rewolucji bolszewickiej, ale żydobolszewicka. To zasadnicza różnica. Chłop, który modlił się do dziupli w drzewie (ponoć tak było w Rosji) był bardzo podatny na manipulacje. W tym żydostwo przoduje. Co się z tym wiąże nie była to stricte bratobójcza wojna.

    • Robert B.

     8 kwietnia 2017 at 09:57

     A jaki poziom intelektualny reprezentują ci „uchodźcy”? Taki sam jak ci rosyjscy chłopi modlący się do dziupli w drzewie. Żydostwo wie, CO robi. Mają metody wypracowane przez wieki. Dlatego mnie holokaust nie dziwi. Ja wiem, za CO to wszystko było. Nikt mi nie wmówi, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz holokaustu.

 19. Hania

  8 kwietnia 2017 at 00:13

  @ GłosRozsądku

  Jeżeli nie chodzi panu o PR, tym bardziej decyzja Trumpa , sprzeczna z Konstytucją USA, wydaje się niezrozumiała i szkodliwa dla osiągnięcia pokoju w tym regionie ( a może na świecie)
  Powtarzam, Rosja ( a nie ZSRR) nikogo w ostatnim czasie nie zbombardowała, napadła czy ograbiła ( Ukraińskie złoto ze Skarbca)
  W którym wieku pan się zatrzymał?
  Ciekawa sprawa, że Niemcom rodzimi patryjoci łatwo odpuszczają. Nie chcą pamiętać krzywd, jakich doznali nasi Rodacy….bo oni już nie są ” nazistowskie.
  Są w NATO, mają zmieniony hymn, flagę. Pozbyli się swastyki, czym zasłużyli sobie na naszą niepamięć…
  Ale Rosja to nadal ZSRR, bolszewia prawda?
  Poza tym ulega pan fałszywym mitom n/t żydobolszewii.
  Mysli pan podobnie do Wikipedii:

  Żydokomuna – teoria spiskowa i antysemicki stereotyp przypisujący Żydom główną rolę w stworzeniu komunizmu, który miał otworzyć im drogę do zdobycia władzy nad całym światem.
  Określenie to zdobyło popularność wśród przeciwników leninizmu w czasie wojny domowej w Rosji”

  W dzisiejszej Rosji trudno o taką nadreprezentację:

  W Radzie Komisarzy Ludowych, na ogólną liczbę 22 członków, było 19 Żydów, 1 Ormianin, 1 Gruzin i 1 Rosjanin (A. Łunaczarski). W Komisariacie Wojny na ogólną liczbę 43 stanowisk, było 35 Żydów, 7 Łotyszy, 1 Niemiec. W Komisariacie Spraw Wewnętrznych na ogólną liczbę 62 stanowisk, było 43 Żydów, 10 Łotyszy, 2 Niemców, 2 Polaków (Dzierżyński jako szef moskiewskiej Cze-Ka i Kozłowski – członek Cze-Ka piotrogrodzkiej), 3 Ormian i 2 Rosjan. W Komisariacie Spraw Zagranicznych na 16 stanowisk było 14 Żydów, 1 Łotysz i 1 Niemiec. (itd)

  Za p. Michalkiewiczem http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3789

  Jałta.
  Szanowny panie zamordować można pół narodu, a Naród się podniesie.
  Można także zamordować ” tylko” ich przemysł, przejąć zasoby naturalne, zniszczyć przedsiębiorczość i wszystko co szlachetne w Narodzie i to spowoduje Jego upadek.
  Proszę to przemysleć.
  Pisałam panu o dobrobycie i jego różnych odcieniach.

  Pozdrawiam.

 20. Anty

  9 kwietnia 2017 at 14:09

  Ciekawy i rzeczowy film o stosunkach palestyńsko izraelskich. Polecam. Będzie tam dostatecznie dużo dowodów na temat działania Żydów na terytoriach okupowanych. Śmierć jest w tle w każdej sekundzie tego filmu. Żydzi nie są idealni. Nie pamiętają już faszyzmu. Obrośli w piórka.

 21. Anty

  9 kwietnia 2017 at 14:23

  Kiedyś USA mamiła tzw. towarzyszy broni niedozwoloną bronią w Iraku. Irak podbity, Husajn powieszony a pretekstu wojny nie znaleziono do dziś. Podobnie sprawa wygląda z Syrią. Ona też ma już swój scenariusz podpisany. Ale czy mamy się temu tępo przyglądać? Czy mamy patrzeć na te rzeczy i wmawiać sobie – zły ten prezydent Syrii jak zły miał być Husajn. Już nas dwa razy próbowano wymazać z mapy świata. Dlaczego nasze pieski polityczne popierające USA nie pamiętają o tym. Powinniśmy bronić każdego kraju w jego wiekowych granicach. Nawet słowem.

 22. Pingback: Assad: Rozlew krwi w Syrii ma zabezpieczyć interesy Izraela i jego partnerów | forumemjot dla Polski

 23. anty-zionist

  10 kwietnia 2017 at 00:25

  Jeśli jakieś Państwo znajdzie się na celowniku syjonistów to bez względu czy ma rakiety jak KRLD czy nie ma jak Syria bez względu na wszystko czeka go zagłada.Pretekst zawsze się znajdzie( a to broń chemiczna a to dążenie do broni atomowej,a to niedobór demokracji itd..) Duży(USA) i mały Izrael(w Palestynie) nie odpuszczają.Straszą, napadają,bombardują, wprowadzają sankcje, wywołują sztuczne rewolucje, arabskie wiosny, nasyłają terrorystów, skłócają sąsiadów, organizują majdany, zabijają przywódców, itd… wszystko w zależności w jakiej części świata i jakich napadany kraj ma przyjaciół.Czy uda położyć się temu kres? próby już były..ale jak na razie nikomu to się nie udało.

 24. gugu

  11 kwietnia 2017 at 17:57

  że wam się też chce tracić czas na polemikę z trollem tomkiem , podziwiam

 25. Ostatni atak chemiczny na Syrię DRONEM z Jordani ! Trump OŚMIESZONY!

  13 kwietnia 2017 at 09:10

  Służby szpiegowskie z USA w ostatnich godzinach podały informacje, że ostatni atak bronią chemiczną na Syriię został uruchomiony z bazy w Jordani, którą posiada Arabia Saudyjska. Z tej samej bazy korzysta wywiad Izraela.

  Wielokrotnie nagradzany dziennikarz ślerczy Robert Parry, twierdzi, że atak z użyciem broni chemicznej w Syrii został zainicjowany przez wspólną bazę wypadową w Jordanii, specjalnie dla Arabii Saudyjskiej.

  Analitycy wywiadu w Stanach Zjednoczonych stwierdzili, że na atak został wykonany za pomocą latającego drona, który wystartował w Jordanii ze specjalnej bazy operacyjnej Arabii Saudyjskiej i Izraela. Ta baza z terytorium Jordani wspiera „syryjskich rebeliantów” opłacanych przez Arabie Saudyjską, podaje Robert Party na bazie informacji, które zebrał od informatorów z Jordani.

  Wszystko wygląda na to, że D.Trump został OSZUKANY i podjoł ZŁĄ decyzję o ataku rakietowym Syrii, a ta intryga została sfabrykowana ściśle po to, aby ZDESKREDYTOWAĆ D.Trumpa przed amerykańską i światową opinia publiczną.

  Inrygujące jest to, że w trakcie podejmowania decyzji o ataku bronią strategiczną(rakiety skrzydlate są uznawane za broń strategiczną) USA na Syrie NIE byli obecni dyrektor CIA, Mike Pompeo, jak i dyrektor National Intelligence Dan Coats.
  Ich też NIE ma na zdjęciu wydanym przez Biały Dom, który pokazuje Prezydenta i kilkunastu jego starszych doradców Obserwując strajk rakietowy z 6 kwietnia w pokoju na jego posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie.
  Zródło:

  https://www.infowars.com/u-s-intelligence-source-syria-chemical-weapons-attack-launched-from-saudi-base/

  Wielu specjalistów podaje, że to dzięki networkowi informacyjnemu 2-ego obiegu InfoWars D.Trump wygrał wybory prezydenckie, gdyż ten network wspierał kampanie wyborczą Trumpa i ten network ma co najmniej 18 milionów wejść dziennie, a systematycznych czytelników ma 30 milionów.

 26. Margarette Sopko

  8 maja 2017 at 00:32

  metatron cube

 27. Jamika Bez

  8 maja 2017 at 13:55

  self employed Heya this is somewhat of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding skills so I wanted to get advice from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!Go Biz Ap

 28. Sook Bergem

  8 maja 2017 at 18:07

  Fantastic!

 29. Alicia Bullo

  8 maja 2017 at 21:14

  This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your fantastic post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

 30. Wilda Harkavy

  8 maja 2017 at 23:28

  Excellent beat ! I would like to apprentice while you amend your site, how can i subscribe for a weblog website? The account helped me a appropriate deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided vivid clear concept

 31. Maple Karle

  9 maja 2017 at 01:07

  Great deals of terrific info here. Thank you.

 32. mobile porn

  9 maja 2017 at 23:08

  When I originally commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox andnow each time a comment is added I get four emails with thesame comment. Is there any way you can remove people fromthat service? Thanks a lot!my site – keys locked in car

 33. toenail fungus vinegar tea tree oil

  11 maja 2017 at 23:29

  I quite like reading an article that will make men and women think.

  Also, many thanks for allowing for me to comment!

 34. business time

  16 maja 2017 at 20:41

  Zune and iPod: Maximum people in america assess the Zune in direction of the Touch, still as soon as seeing how skinny and astonishingly minor and light it is, I take it toward be a fairly distinctive hybrid that brings together properties of both the Contact and the Nano. It’s rather colourful and stunning OLED display screen is slightly smaller than the contact screen, but the participant alone feels pretty a little bit smaller sized and lighter. It weighs in excess of 2/3 as considerably, and is significantly more compact in width and top, while currently being only a hair thicker.

 35. 3gp porn

  17 maja 2017 at 18:20

  Great day! This post couldn’t be written any better!Reading this post reminds me of my previous room mate!He always kept chatting about this. I will forward this write-up to him.Surely he’ll have a good read. Thanks for sharing!

 36. Texas Home warranty

  18 maja 2017 at 15:56

  It’s very trouble-free to find out any topic on web as compared to books, as I found this article at this web site.

 37. online shopping sites for shoes

  29 maja 2017 at 04:33

  I’ve attempted on numerous denims that claim to be „short” in length and they go way past my ankle.|PPC marketing is most beneficial for you for the below factors. The voice high quality and songs playback quality both through the handset, loudspeaker and earplugs is great. Sure, only the best top quality pearl jewelry!|You will be in a position to view a large selection of LED light for bicycle in few minutes. Thus, on the whole you save a lot on online buying cash-wise. Health is essential if you want to be successful in life.|Craiglist is also another place you can appear for infant treatment products at a discount. Are you searching for a comfortable nightgown or attractive ladies’s personal lingerie? I am going to keep it my little secret.|Nicely, if you are talking about comfy clothes, tees are the favorite of all. PPC marketing is most advantageous for you for the below reasons. They like wearing flamboyant and glamorous attire that will accentuate their appear.|Create an account with the portal that is quite well-known amongst the large number of people. You can find amazing offers on baby care goods on eBay. This can direct to spam and undesirable ad and solicitations.|Follow the five steps over to make certain you don’t regret selecting the incorrect web internet hosting business. It tells individuals that he care about time. From Fashion pearl sets to Fashionable pearl established.|A guy who wears a wristwatch understands what time it truly is when he would like to know. At that time, they try to have this cool apparel. Much site uses Pay pal which tends to make it simpler to transfer money.|See how long it takes for them to answer your question. So why should you shop from an online shopping website instead of heading to a fashion store or a shopping mall? If they have a discussion board, inquire them concerns.|You took your credit score card numbers and produced your orders. Well, in simple phrases, it indicates what it reads like – there are no hidden surprises! Looking for a purse that matches your celebration dress?|I’ve bought garments for the kids, white items for the house, gardening resources as nicely as meals on-line. They might shed 1025 on these codes but the inflow of new clients tends to make up the loss.|Best color for selecting the suit is dark Blue, various shades of black and gray. Buy jewelry on-line from Jpearls, it is complete online shopping website. For now I would like to specifically talk about the Zojirushi NS-LAC05.|Once he receives your ask for, he will send you an email with the link to obtain the genie. Travel alarm clocks: Some arrive with a fold-over fashion situation, an AM/FM radio, electronic styles etc.|These 5 items are just a couple of of the many gift products for vacationers that cost $25.00 or much less. As a make a difference of reality, it is not just the cash part. Writing Posts on the Web- a.ka. „blogging”.|Women are luckier than guys as they have a lot much more add-ons than men do. At that time, they try to have this awesome attire. One of the most popular is the Goal Credit score Card.|Many of the online buying Ireland websites that promote men’s garments have multiple clothes brands on offer. You can effortlessly drown yourself amongst all this info if you don’t consider it one stage at a time.|Money ranks as 1 the greatest possessions these days. You’d be very hard-pressed to find much better offers in genuine lifestyle shops. Ensure that your online shopping website is up to day and present.|In the previous time, on-line shopping was fairly not possible and difficult to think. Ensure that your online shopping website is up to day and current. It is said to give up to 7 hours of talk time or about 28 hrs of music playback time.|The net was my favoured location to store in any case. They might lose tentwenty five on these codes but the inflow of new clients makes up the reduction. It was now being called internet on-line buying.|Searching on-line is the simplest way to get the best prices before you make a buy. There is no secret, but rather, it’s just knowing what to do. You will receive your purchase within assigned time at your doorway.|It is very essential to learn how to negotiate with your clients. You can also select Brown but it is best to wear on weekends and casual events. Much more applications can be downloaded from blackberry app globe.|Anytime you see a „full” tag on a shirt you should presume that it is quite bigger than that of regular one. Our lives stand on the basis of ‚s and 1’s. Purchase purchasing Hitachi DH36DAL, the buyer saves money.|Inquire friends with kids exactly where they discovered inexpensive infant treatment goods to help you out.

 38. old computer disposal

  29 maja 2017 at 18:59

  I do agree with all the ideas you have offered in your post. They are very convincing and can definitely work. Nonetheless, the posts are very short for beginners. May you please extend them a bit from subsequent time? Thanks for the post.

 39. website for cheating

  31 maja 2017 at 09:55

  Hi there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog. Is it hard to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about making my own but I’m not sure where to begin. Do you have any tips or suggestions? Appreciate it|

 40. buy cheap shoes online

  31 maja 2017 at 11:08

  Whenever you see a „full” tag on a shirt you ought to presume that it is fairly bigger than that of normal 1.|Your Facebook fan page may be the initial time a customer arrives into get in touch with with you. You will have to be extremely cautious for couple of issues. Yellow color is easily noticeable through the mist and fog times.|The big men where still at opposite finishes of the shopping shopping mall. Incentives might also vary from the kinds of survey you consider. From Style pearl sets to Fashionable pearl set.|Are you searching for a comfortable nightgown or attractive ladies’s intimate lingerie?

 41. blog tips

  31 maja 2017 at 15:38

  In between me and my husband we’ve owned more MP3 players previously mentioned the decades than I can depend, which includes Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, and so on. But, the ultimate pair decades I’ve settled down towards just one line of avid gamers. Why? For the reason that I was happy in direction of take a look at how well-designed and entertaining to retain the services of the underappreciated (and extensively mocked) Zunes are.

 42. best Philly diet doctor

  2 czerwca 2017 at 11:22

  Excellent details.

 43. Escort Ticino

  6 czerwca 2017 at 06:20

  I like your quality that you put into your writing . Please do continue with more like this.

 44. server recycling

  7 czerwca 2017 at 02:34

  Excellent website. Lots of helpful info here. I am sending it to several friends ans also sharing in delicious. And certainly, thanks in your effort!

 45. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

 46. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

 47. website tips

  8 czerwca 2017 at 21:57

  This is using a little bit excess subjective, but I substantially desire the Zune Industry. The interface is colourful, contains further flair, and some great features which include ‚Mixview’ that enable on your own suddenly perspective identical albums, new music, or other end users comparable to what you might be listening to. Clicking upon one particular of all those will centre on that item, and another fastened of „neighbors” will appear into check out, making it possible for oneself to navigate around researching by means of related artists, tunes, or customers. Speaking of buyers, the Zune „Social” is far too superior enjoyment, permitting on your own locate other people with shared preferences and turning into pals with them. Yourself then can pay attention towards a playlist produced dependent upon an amalgamation of what all your friends are listening toward, which is moreover exciting. Those anxious with privateness will be relieved toward know by yourself can prevent the community in opposition to viewing your person listening behaviors if oneself hence decide on.

 48. the site

  8 czerwca 2017 at 23:18

  Concerning me and my husband we’ve owned further MP3 avid gamers over the years than I can rely, such as Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, and many others. But, the final couple of many years I have settled down to just one line of avid gamers. Why? Due to the fact I was pleased to obtain how well-designed and fun towards seek the services of the underappreciated (and widely mocked) Zunes are.

 49. female sandals

  9 czerwca 2017 at 10:40

  Note: Fb will assign you an ugly URL for your web page.|Let us review in short couple of of the most happening bidding websites in the nation. It significantly curtails the limitless surfing via every service provider website. Registration is required to confirm your identification.|You require to aware of these because you are most most likely heading to ship products in most transactions. Few LED light for bicycle work from battery, couple of function from the energy of paddles.|Post helpful posts and links to relevant info of curiosity to your goal market. Hitachi DH36DAL is a special kind of drill that serves more than 1 purpose. I am heading to maintain it my little secret.|You can effortlessly avail the online facility and get house delivery too! If you adhere to some precautionary actions it will be much more safe on buying at ebay. And the automobile produced its auspicious entrance.|Your Fb enthusiast web page ought to assist your clients improve themselves or their lives in some tangible way.

 50. the site

  10 czerwca 2017 at 09:04

  The new Zune browser is surprisingly very good, nevertheless not as Excellent as the iPod’s. It works well, however isn’t as immediate as Safari, and incorporates a clunkier interface. If by yourself from time to time program on getting the web browser that is not an issue, but if you’re developing in direction of read through the web alot versus your PMP then the iPod’s much larger display and improved browser may be essential.

 51. Fansedge

  12 czerwca 2017 at 14:23

  Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is important and everything. However think about if you added some great images or video clips to give your posts more, „pop”! Your content is excellent but with images and clips, this website could certainly be one of the greatest in its field. Superb blog!

 52. Stewart

  14 czerwca 2017 at 20:11

  Tengo que decir, que me ha sorprendido el contenido de este artículo. Es muy ilustrativo y permite aclarar dudas, a la vez que te brinda información valiosa.

 53. Restaurant in San Jose

  15 czerwca 2017 at 03:29

  Nice blog. Could someone with little experience do it, and add updates without messing it up? Good information on here, very informative.

 54. buy mens shoes online

  15 czerwca 2017 at 22:19

  Some can offer you money, whilst there are also other people that can provide you goods.|There is continuity of work even with out energy. One of the most popular is the Target Credit score Card. Now family shopping had moved to heaven.

 55. recycle lithium ion batteries slough

  17 czerwca 2017 at 18:22

  Its like you read my mind! You seem to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is excellent blog. A fantastic read. I will certainly be back.

 56. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

 57. Desert Data Recovery

  21 czerwca 2017 at 04:11

  of course like your web-site however you have to check the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I find it very troublesome to tell the reality then again I will surely come back again.

 58. here

  21 czerwca 2017 at 05:11

  Thank you, I’ve recently been looking for info about this topic for a long time and yours is the greatest I
  have came upon till now. But, what in regards to the conclusion? Are you certain concerning the
  supply?

 59. katies

  21 czerwca 2017 at 21:32

  diet pills for women

 60. katies

  22 czerwca 2017 at 20:52

  hoodia diet pills 5771 medication

 61. katies

  23 czerwca 2017 at 17:09

  free trial diet pills no credit card needed

 62. Yes! Finally something about here.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra