Felieton

Muzułmanie w Europie czują się prześladowani

Z raportu Pew Research Center wynika, że muzułmanie są w Europie… prześladowani. Takie doniesienia zaskakują tym bardziej, że ciemnoskórzy imigranci mają się w krajach europejskich jak przysłowiowe pączki w maśle. Otrzymują wikt, opierunek, kieszonkowe, oczywiście wszystko z pieniędzy podatników.

Rośnie nam zatem kolejna kasta pasożytnicza, a raczej pasożytniczo-rozbójnicza, która jeszcze skarży się na rzekome prześladowania, bo skądś w końcu musiały te doniesienia do Pew Research Center trafić. A że gwałci, rabuje i morduje – to już jej prawo, co ciekawe zupełnie akceptowane przez rządy niektórych państw Europy, nie tylko zachodniej.

Owa prześladowana rzekomo grupa, jaką są muzułmanie, rządzi się prawem szariatu w Niemczech i w Szwecji. W krajach tych, podobnie zresztą jak i we Francji tworzy hermetyczne getta, do których stróże prawa nie ważą się nawet zapuszczać. Wszystko rzecz jasna w ramach doznawanych prześladowań.

I tak prześladują muzułmanów kobiety, które nie dają się gwałcić, kierowcy ciężarówek, którzy nie pozwalają się mordować i życia bez walki nie oddadzą. Prześladują muzułmanów obywatele, którzy nie chcą dawać się wyrzynać i protestują, kiedy rząd z ich pieniędzy opłaca pobyt i świadczenia dla imigrantów. W końcu prześladuje muzułmanów prawo, bo do tej pory żadne z europejskich państw nie ogłosiło Allaha władcą a prawa szariatu – jedynie obowiązującym. Zaiste niewiarygodna to dyskryminacja.

Uchodźcy nie rozumieją, dlaczego w części są zamykani w ośrodkach dla uchodźców, a inni otrzymują mieszkania. Nie rozumieją też, dlaczego do każdego mieszkania nie dostają dodatkowo samochodu, ani tego, dlaczego dostają na kolację nie to, co by chcieli…

Trudno zatem dziwić się, że w tej sytuacji ci „biedni uchodźcy” skarżą się organizacjom pozarządowym na złe traktowanie ze strony ludności tubylczej. Bo przecież muzułmanin to kolejna wersja nadczłowieka, który ma zdecydowanie większe prawa niż inni ludzie i – w przeciwieństwie do tzw. niewiernych – jako jedyny powinien mieć prawo do życia. Swoją drogą konia z rzędem temu, kto wskaże kraj w Europie Zachodniej, który tyle wydawałby na walkę z bezdomnością własnych obywateli, ile wykłada łącznie na utrzymanie ciemnoskórych „nachodźców”. Ale w oficjalnych przekazach i tak mówi się, że muzułmanie w Europie są prześladowani.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Fju! Fju! Ćwir, Ćwir!

  17 kwietnia 2017 at 08:36

  I słusznie, że tak się czują…Są tu mniejszością i elementem obcym kulturowo…Powinni być masowo nawracani na chrześcijaństwo!…Jeśli się im to nie podoba – to droga wolna…w końcu zostało jeszcze całkiem sporo krajów w których islam jest doktryną państwową…

 2. gosc12

  17 kwietnia 2017 at 09:41

  Skoro im tak tu źle to niech natychmiast się wynoszą do swoich krajów.Tam mają to wszystko co chcą!

 3. paix

  17 kwietnia 2017 at 16:27

  Optymalne wyjscie to natychmiastowe opuszczenie Europy. Mordercow, gwalcicieli i wszelkiej masci przestepcow udajacych uchodzcow nie akceptujemy. Europa musi pozostac kontynentem narodowych panstw. 
  Islamu z demokracja polaczyc sie nie da, bo islam to totalitarna dyktatura. 

 4. panda

  17 kwietnia 2017 at 19:01

  Jak się ,,czują”to niech zostają w Azji.

 5. Zbigniew Janosik

  17 kwietnia 2017 at 19:25

  Pewnie ze sie czuja przesladowani. Widzialem jak ci ohydni Angole szli z krzyzem w reku przez dzielnice miasta, w ktorej oni mieszkaja…

 6. Islam ZNISZCZY Europę jaką znamy o co chodzi ŻYDOM!

  17 kwietnia 2017 at 20:29

  Francji to już prawie NIE MA – jeśli Marine Le Pen nie wygra wyborów we Francji w 2017 roku i masoński/komunistyczny MOTŁOCH wybierze kogo innego na prezydenta Francji jakiegoś LEWAKA to EUROPEJSCY ISLAMISCI zintegrowani z LEWAKAMI/żydami(jako mniejszość)przejma władzę we Francji tak jak się już stało w Londynie
  Obecnie ISLAMIŚĆI rządzą w stolicy Anglii, czyli ISLAMISTA Sadiq Khan jako burmistrz Londynu z pakistańskimi korzeniami razem z jego euro-muzułmanska AGRESYWNĄ kilka ISLAMISTÓW trzęsą Londynem.
  W UK zamieszkuje ponad 4 milionów ISLAMISTÓW pochodzenia pakistańskiego, którzy się absolutnie NIE asymilują z angielską kulturą i dorwali się do władzy w Londynie usiłują narzucić „Sharia Law” w Anglii.
  To jest IDENTYCZNA sytuacja jaka jest w zdemoralizowanym gnojowisku Warszawa, gdzie faktycznie grasująca ZŁODZEJSKO-bandycka mafia z żydowską bezkarną aktywistka HGW udająca „polkę” razem z grasującym SKRAJNIE anty-polskim gangiem PO z pruskim recydywistą złodzejo-mordercą Tuskiem z polskim obywatelstwem PRZEJELI władzę w Warszawie.
  To właśnie aktywiści z żydo-pruskiego gangu PO brutalnie bezkarnie ROZKRADLI etnicznych Polaków w ostatnich 19 latach za pomocą bezkarnych perfidnych OSZUSTW, a tym procederze pomagał PO im ukraincy/syjoniści z anty-polskiego gangu PiS i żydo-komuści z SLD/PZPR z L.Millerem i Kwaśniewskim na czele.
  W Europie powstała specyficzna MUTACJA ISLAMU skrajnie AGRESYWNA wobec białych ludzi, którzy to islamiści Europejscy już urodzili się w Europie i nie mają zbyt dużego wsparcia starego islamu z Bliskiego Wschodu czy Afryki lub Azji, ale jednocześnie ci ISLAMIŚCI wzorując się na agresywnych żydach grasujących w USA, którzy CAŁKOWICIE SEPARUJĄ się od cywilizacji łacińskiej ZAJADLE obserwując agresywnych bezkarnych żydów IDENTYCZNIE zwalczają tą EUROPEJSKĄ białą cywilizacje w Europie.
  IDENTYCZNIE jest w tym żydo-mafijnym zbankrutowanym zdemoralizowanym żydoskim New Yorku i USA, gdzie żydowska sitwa czyli „demokratyczna KRYMINALOGENNA nomenklatura” czyli zasiedziali przy korycie władzy żydo-neokoni w zgnitym moralnie GNOJOWISKU Waszyngtonie też nazywani w USA jako tzw. „deep state” przejęli władzę w całej Ameryce.
  Ta MNIEJSZOŚCIOWA mafia żydowska zawłaszczyła sobie władzę w USA za pomocą przejęcia władzy w siłowych służbach CIA, FBI, a na dodatek tego zołorzyli DODATKOWE struktury siłowe jak „United States Department of Homeland Security”, gdzie na czołowych stanowiskach są też jedynie przedstawiciele MNIEJSZOŚĆI czyli żydzi, murzyni i kolorowi obywatele USA w tej DODATKOWEJ strukturze siłowej.
  Tym to sposobem żydowska mafia przejęła władzę w Ameryce, terroryzują BIAŁYCH amerykańskich obywateli i musztruje, zastrasza RABUJE amerykańskiego podatnika za pomocą POZORNYCH sloganów jak „walka z terroryzmem” lub szuka ciagle nowych wrogów, teraz nim jest Iran i Korea Północna … itp.
  United States Department of Homeland Security czyli SIŁOWA formacja zostało sformowane w USA przez żydowską zakamuflowana mafię w 2002 roku z budżetem $45 MILIARDÓW i liczy ponad 400 tysięcy tzw. „pracowników” mundurowych, którzy ZNIEWOLILI USA i trzęsą za pomocą brutalnej siły fizycznej nawet „polityków” takich jak D.Trump w tym totalitarnym zbankrutowanym moralnie USA.
  Ta siłowa mafia w USA tworzy „SABKULTURĘ” czyli marksizm kulturowy, który celowo depcze kulturę BIAŁEGO człowieka w USA, która ma być zastąpiona różnymi LEWACKIMI pomysłami wytrzepanymi z rękawa bez zasad moralnych, z wyrugowaniem rodziny, promocja homoseksualizmu, zniszczeniem zasad chrześcijaństwa i sprowadzenia islamu, który by za pomocą swojej natury ZWALCZAŁ chrześcijaństwo razem z judaistyczną sektą.
  Islam sunicki i szyicki identycznie naucza ZAJADLE zwalczać WSZYSTKIE inne religie i nurty polityczne nie zgodne z islamem.
  W obydwu odłamach islamu, czyli sunickim i szyickim WSZYSTKIM innowiercom ta „religa” nakazuje UCINAĆ głowy.
  W walce sunnitów z szyitami oni też sobie na wzajem UCINAJĄ głowy, gdyż dla każdego innowiecy NIE ma miejsca na ziemi – tak naucza islam.
  Takie są zasady KAŻDEGO odłamu islamu, łącznie w tej nowej MUTACJI modernistycznego islamu europejskiego, dlatego BIAŁA cywilizacja europejska, aby przeżyć MUSI bezwglednie NISZCZYĆ i tępic islam we WSZYSTKICH odcieniach, bez skrupułów.
  Islam należy USUNĄĆ siłą z Europy i USA i to nie podlega dyskusji, a jeśli cywilizacja białego człowieka, czyli cywylizacja łacinska będzie ustępliwa to ZGINIE sromotnie:
  https://www.youtube.com/watch?v=4vYnWRrkS6k

 7. KatolikPolak

  17 kwietnia 2017 at 22:15

  Podobno karpie mają coraz większe obawy że zostaną oskarżone o prześladowania ze strony wędkarzy

 8. Zetka

  20 kwietnia 2017 at 12:45

  „MUZUŁMANIN TO KOLEJNA WERSJA NADCZŁOWIEKA” – SŁUSZNA UWAGA. TAK WŁAŚNIE MUSIMY MYŚLEĆ, BO JAK NIE, TO NAM POKAŻĄ.
  MOŻNA RYCZEĆ NA NASZ RZĄD, ALE W TYM RYKU DOSTRZEC TEŻ, ŻE JEDNAK NAS BRONI PRZED ZALANIEM „KOLEJNĄ WERSJĄ” NADLUDZI. JASKÓŁKI W BRUKSELI ĆWIERKAJĄ, ŻE KOPACZ PO CICHU ZGODZIŁA SIĘ NA PRZYJĘCIE…150 TYSIĘCY „UCHODŹCÓW”. A TE „ŁOBUZY” Z PiS i KUKIZ WRZASNĘŁY:-NIE!
  I DLATEGO WALĄ W NAS JAK W BĘBEN,RZĄD OBALĄ, MINISTRÓW WYTŁUKĄ.
  POZOSTAŁO NAM TYLKO MODLIĆ SIĘ O OCALENIE.

 9. MNShadow

  20 kwietnia 2017 at 13:34

  Kiedyś dobrze wytłumaczył to Gadowski. W państwie gdzie rządzi islam każda inna religia jest dyskryminowana ale nie tak że jest bezpośrednio atakowana fizycznie (chociaż to też się zdarza), są atakowani poprzez nakładanie na nich podatków. Dla muzułmanina innowiercy muszą płacić dodatkowe podatki. Dla kogo? Dla nich. W ten sposób wchodzi im w nawyk że muzułmaninowi od innowiercy wszystko się należy. Tutaj doskonale to widzimy. Dostają socjal i myślą że to jest norma, bo u nich to by była norma. Norma gdzie innowierca płaci pieniądze muzułmaninowi. To powoduje że czują się jak u siebie. Dostają pieniądze, mieszkanie i to wszystko od innowierców. Jak w domu, tylko że jakoś do kobiet nie mają takiego dostępu więc czują się dyskryminowani, bo u nich takiego problemu nie było.

 10. textile testing instruments

  20 kwietnia 2017 at 19:11

  I do not know

 11. Elliot Seiser

  23 kwietnia 2017 at 11:07

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something informative to read?

 12. w88 link

  28 kwietnia 2017 at 07:31

  Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having trouble finding one? Thanks a lot!

 13. post free ads

  28 kwietnia 2017 at 16:25

  Thanks a lot for sharing this with all of us you actually know what you’re talking about! Bookmarked. Please also visit my web site =). We could have a link exchange arrangement between us!

 14. Tabung Pemadam api

  29 kwietnia 2017 at 08:56

  Well I definitely enjoyed reading it. This post provided by you is very helpful for correct planning.

 15. Alat pemadam kebakaran

  29 kwietnia 2017 at 19:20

  Hi my loved one! I want to say that this post is awesome, nice written and come with almost all vital infos. I would like to look extra posts like this .

 16. textile testing instruments manufacturer

  29 kwietnia 2017 at 23:10

  Your company is very impressive .

 17. Tabung Pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 03:03

  Perfect work you have done, this site is really cool with superb info .

 18. Alat pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 08:21

  I have been checking out a few of your articles and i can claim pretty clever stuff. I will definitely bookmark your site.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra