Felieton

Muzułmanie w Europie czują się prześladowani

Z raportu Pew Research Center wynika, że muzułmanie są w Europie… prześladowani. Takie doniesienia zaskakują tym bardziej, że ciemnoskórzy imigranci mają się w krajach europejskich jak przysłowiowe pączki w maśle. Otrzymują wikt, opierunek, kieszonkowe, oczywiście wszystko z pieniędzy podatników.

Rośnie nam zatem kolejna kasta pasożytnicza, a raczej pasożytniczo-rozbójnicza, która jeszcze skarży się na rzekome prześladowania, bo skądś w końcu musiały te doniesienia do Pew Research Center trafić. A że gwałci, rabuje i morduje – to już jej prawo, co ciekawe zupełnie akceptowane przez rządy niektórych państw Europy, nie tylko zachodniej.

Owa prześladowana rzekomo grupa, jaką są muzułmanie, rządzi się prawem szariatu w Niemczech i w Szwecji. W krajach tych, podobnie zresztą jak i we Francji tworzy hermetyczne getta, do których stróże prawa nie ważą się nawet zapuszczać. Wszystko rzecz jasna w ramach doznawanych prześladowań.

I tak prześladują muzułmanów kobiety, które nie dają się gwałcić, kierowcy ciężarówek, którzy nie pozwalają się mordować i życia bez walki nie oddadzą. Prześladują muzułmanów obywatele, którzy nie chcą dawać się wyrzynać i protestują, kiedy rząd z ich pieniędzy opłaca pobyt i świadczenia dla imigrantów. W końcu prześladuje muzułmanów prawo, bo do tej pory żadne z europejskich państw nie ogłosiło Allaha władcą a prawa szariatu – jedynie obowiązującym. Zaiste niewiarygodna to dyskryminacja.

Uchodźcy nie rozumieją, dlaczego w części są zamykani w ośrodkach dla uchodźców, a inni otrzymują mieszkania. Nie rozumieją też, dlaczego do każdego mieszkania nie dostają dodatkowo samochodu, ani tego, dlaczego dostają na kolację nie to, co by chcieli…

Trudno zatem dziwić się, że w tej sytuacji ci „biedni uchodźcy” skarżą się organizacjom pozarządowym na złe traktowanie ze strony ludności tubylczej. Bo przecież muzułmanin to kolejna wersja nadczłowieka, który ma zdecydowanie większe prawa niż inni ludzie i – w przeciwieństwie do tzw. niewiernych – jako jedyny powinien mieć prawo do życia. Swoją drogą konia z rzędem temu, kto wskaże kraj w Europie Zachodniej, który tyle wydawałby na walkę z bezdomnością własnych obywateli, ile wykłada łącznie na utrzymanie ciemnoskórych „nachodźców”. Ale w oficjalnych przekazach i tak mówi się, że muzułmanie w Europie są prześladowani.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

54 komentarze

54 Komentarzy

 1. Fju! Fju! Ćwir, Ćwir!

  17 kwietnia 2017 at 08:36

  I słusznie, że tak się czują…Są tu mniejszością i elementem obcym kulturowo…Powinni być masowo nawracani na chrześcijaństwo!…Jeśli się im to nie podoba – to droga wolna…w końcu zostało jeszcze całkiem sporo krajów w których islam jest doktryną państwową…

 2. gosc12

  17 kwietnia 2017 at 09:41

  Skoro im tak tu źle to niech natychmiast się wynoszą do swoich krajów.Tam mają to wszystko co chcą!

 3. paix

  17 kwietnia 2017 at 16:27

  Optymalne wyjscie to natychmiastowe opuszczenie Europy. Mordercow, gwalcicieli i wszelkiej masci przestepcow udajacych uchodzcow nie akceptujemy. Europa musi pozostac kontynentem narodowych panstw. 
  Islamu z demokracja polaczyc sie nie da, bo islam to totalitarna dyktatura. 

 4. panda

  17 kwietnia 2017 at 19:01

  Jak się ,,czują”to niech zostają w Azji.

 5. Zbigniew Janosik

  17 kwietnia 2017 at 19:25

  Pewnie ze sie czuja przesladowani. Widzialem jak ci ohydni Angole szli z krzyzem w reku przez dzielnice miasta, w ktorej oni mieszkaja…

 6. Islam ZNISZCZY Europę jaką znamy o co chodzi ŻYDOM!

  17 kwietnia 2017 at 20:29

  Francji to już prawie NIE MA – jeśli Marine Le Pen nie wygra wyborów we Francji w 2017 roku i masoński/komunistyczny MOTŁOCH wybierze kogo innego na prezydenta Francji jakiegoś LEWAKA to EUROPEJSCY ISLAMISCI zintegrowani z LEWAKAMI/żydami(jako mniejszość)przejma władzę we Francji tak jak się już stało w Londynie
  Obecnie ISLAMIŚĆI rządzą w stolicy Anglii, czyli ISLAMISTA Sadiq Khan jako burmistrz Londynu z pakistańskimi korzeniami razem z jego euro-muzułmanska AGRESYWNĄ kilka ISLAMISTÓW trzęsą Londynem.
  W UK zamieszkuje ponad 4 milionów ISLAMISTÓW pochodzenia pakistańskiego, którzy się absolutnie NIE asymilują z angielską kulturą i dorwali się do władzy w Londynie usiłują narzucić „Sharia Law” w Anglii.
  To jest IDENTYCZNA sytuacja jaka jest w zdemoralizowanym gnojowisku Warszawa, gdzie faktycznie grasująca ZŁODZEJSKO-bandycka mafia z żydowską bezkarną aktywistka HGW udająca „polkę” razem z grasującym SKRAJNIE anty-polskim gangiem PO z pruskim recydywistą złodzejo-mordercą Tuskiem z polskim obywatelstwem PRZEJELI władzę w Warszawie.
  To właśnie aktywiści z żydo-pruskiego gangu PO brutalnie bezkarnie ROZKRADLI etnicznych Polaków w ostatnich 19 latach za pomocą bezkarnych perfidnych OSZUSTW, a tym procederze pomagał PO im ukraincy/syjoniści z anty-polskiego gangu PiS i żydo-komuści z SLD/PZPR z L.Millerem i Kwaśniewskim na czele.
  W Europie powstała specyficzna MUTACJA ISLAMU skrajnie AGRESYWNA wobec białych ludzi, którzy to islamiści Europejscy już urodzili się w Europie i nie mają zbyt dużego wsparcia starego islamu z Bliskiego Wschodu czy Afryki lub Azji, ale jednocześnie ci ISLAMIŚCI wzorując się na agresywnych żydach grasujących w USA, którzy CAŁKOWICIE SEPARUJĄ się od cywilizacji łacińskiej ZAJADLE obserwując agresywnych bezkarnych żydów IDENTYCZNIE zwalczają tą EUROPEJSKĄ białą cywilizacje w Europie.
  IDENTYCZNIE jest w tym żydo-mafijnym zbankrutowanym zdemoralizowanym żydoskim New Yorku i USA, gdzie żydowska sitwa czyli „demokratyczna KRYMINALOGENNA nomenklatura” czyli zasiedziali przy korycie władzy żydo-neokoni w zgnitym moralnie GNOJOWISKU Waszyngtonie też nazywani w USA jako tzw. „deep state” przejęli władzę w całej Ameryce.
  Ta MNIEJSZOŚCIOWA mafia żydowska zawłaszczyła sobie władzę w USA za pomocą przejęcia władzy w siłowych służbach CIA, FBI, a na dodatek tego zołorzyli DODATKOWE struktury siłowe jak „United States Department of Homeland Security”, gdzie na czołowych stanowiskach są też jedynie przedstawiciele MNIEJSZOŚĆI czyli żydzi, murzyni i kolorowi obywatele USA w tej DODATKOWEJ strukturze siłowej.
  Tym to sposobem żydowska mafia przejęła władzę w Ameryce, terroryzują BIAŁYCH amerykańskich obywateli i musztruje, zastrasza RABUJE amerykańskiego podatnika za pomocą POZORNYCH sloganów jak „walka z terroryzmem” lub szuka ciagle nowych wrogów, teraz nim jest Iran i Korea Północna … itp.
  United States Department of Homeland Security czyli SIŁOWA formacja zostało sformowane w USA przez żydowską zakamuflowana mafię w 2002 roku z budżetem $45 MILIARDÓW i liczy ponad 400 tysięcy tzw. „pracowników” mundurowych, którzy ZNIEWOLILI USA i trzęsą za pomocą brutalnej siły fizycznej nawet „polityków” takich jak D.Trump w tym totalitarnym zbankrutowanym moralnie USA.
  Ta siłowa mafia w USA tworzy „SABKULTURĘ” czyli marksizm kulturowy, który celowo depcze kulturę BIAŁEGO człowieka w USA, która ma być zastąpiona różnymi LEWACKIMI pomysłami wytrzepanymi z rękawa bez zasad moralnych, z wyrugowaniem rodziny, promocja homoseksualizmu, zniszczeniem zasad chrześcijaństwa i sprowadzenia islamu, który by za pomocą swojej natury ZWALCZAŁ chrześcijaństwo razem z judaistyczną sektą.
  Islam sunicki i szyicki identycznie naucza ZAJADLE zwalczać WSZYSTKIE inne religie i nurty polityczne nie zgodne z islamem.
  W obydwu odłamach islamu, czyli sunickim i szyickim WSZYSTKIM innowiercom ta „religa” nakazuje UCINAĆ głowy.
  W walce sunnitów z szyitami oni też sobie na wzajem UCINAJĄ głowy, gdyż dla każdego innowiecy NIE ma miejsca na ziemi – tak naucza islam.
  Takie są zasady KAŻDEGO odłamu islamu, łącznie w tej nowej MUTACJI modernistycznego islamu europejskiego, dlatego BIAŁA cywilizacja europejska, aby przeżyć MUSI bezwglednie NISZCZYĆ i tępic islam we WSZYSTKICH odcieniach, bez skrupułów.
  Islam należy USUNĄĆ siłą z Europy i USA i to nie podlega dyskusji, a jeśli cywilizacja białego człowieka, czyli cywylizacja łacinska będzie ustępliwa to ZGINIE sromotnie:
  https://www.youtube.com/watch?v=4vYnWRrkS6k

 7. KatolikPolak

  17 kwietnia 2017 at 22:15

  Podobno karpie mają coraz większe obawy że zostaną oskarżone o prześladowania ze strony wędkarzy

 8. Zetka

  20 kwietnia 2017 at 12:45

  „MUZUŁMANIN TO KOLEJNA WERSJA NADCZŁOWIEKA” – SŁUSZNA UWAGA. TAK WŁAŚNIE MUSIMY MYŚLEĆ, BO JAK NIE, TO NAM POKAŻĄ.
  MOŻNA RYCZEĆ NA NASZ RZĄD, ALE W TYM RYKU DOSTRZEC TEŻ, ŻE JEDNAK NAS BRONI PRZED ZALANIEM „KOLEJNĄ WERSJĄ” NADLUDZI. JASKÓŁKI W BRUKSELI ĆWIERKAJĄ, ŻE KOPACZ PO CICHU ZGODZIŁA SIĘ NA PRZYJĘCIE…150 TYSIĘCY „UCHODŹCÓW”. A TE „ŁOBUZY” Z PiS i KUKIZ WRZASNĘŁY:-NIE!
  I DLATEGO WALĄ W NAS JAK W BĘBEN,RZĄD OBALĄ, MINISTRÓW WYTŁUKĄ.
  POZOSTAŁO NAM TYLKO MODLIĆ SIĘ O OCALENIE.

 9. MNShadow

  20 kwietnia 2017 at 13:34

  Kiedyś dobrze wytłumaczył to Gadowski. W państwie gdzie rządzi islam każda inna religia jest dyskryminowana ale nie tak że jest bezpośrednio atakowana fizycznie (chociaż to też się zdarza), są atakowani poprzez nakładanie na nich podatków. Dla muzułmanina innowiercy muszą płacić dodatkowe podatki. Dla kogo? Dla nich. W ten sposób wchodzi im w nawyk że muzułmaninowi od innowiercy wszystko się należy. Tutaj doskonale to widzimy. Dostają socjal i myślą że to jest norma, bo u nich to by była norma. Norma gdzie innowierca płaci pieniądze muzułmaninowi. To powoduje że czują się jak u siebie. Dostają pieniądze, mieszkanie i to wszystko od innowierców. Jak w domu, tylko że jakoś do kobiet nie mają takiego dostępu więc czują się dyskryminowani, bo u nich takiego problemu nie było.

 10. textile testing instruments

  20 kwietnia 2017 at 19:11

  I do not know

 11. Elliot Seiser

  23 kwietnia 2017 at 11:07

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something informative to read?

 12. w88 link

  28 kwietnia 2017 at 07:31

  Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form? I’m using the same blog platform as yours and I’m having trouble finding one? Thanks a lot!

 13. post free ads

  28 kwietnia 2017 at 16:25

  Thanks a lot for sharing this with all of us you actually know what you’re talking about! Bookmarked. Please also visit my web site =). We could have a link exchange arrangement between us!

 14. Tabung Pemadam api

  29 kwietnia 2017 at 08:56

  Well I definitely enjoyed reading it. This post provided by you is very helpful for correct planning.

 15. Alat pemadam kebakaran

  29 kwietnia 2017 at 19:20

  Hi my loved one! I want to say that this post is awesome, nice written and come with almost all vital infos. I would like to look extra posts like this .

 16. textile testing instruments manufacturer

  29 kwietnia 2017 at 23:10

  Your company is very impressive .

 17. Tabung Pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 03:03

  Perfect work you have done, this site is really cool with superb info .

 18. Alat pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 08:21

  I have been checking out a few of your articles and i can claim pretty clever stuff. I will definitely bookmark your site.

 19. Milwaukee princess party

  30 kwietnia 2017 at 15:07

  My coder is trying to persuade me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on numerous websites for about a year and am anxious about switching to another platform. I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any help would be greatly appreciated!

 20. Alat pemadam kebakaran

  30 kwietnia 2017 at 21:26

  Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We’ve ever arrive across on this subject. Actually Excellent. I am also an expert in this topic so I can understand your hard work.

 21. Alat pemadam kebakaran

  1 maja 2017 at 13:17

  I¦ve been exploring for a bit for any high-quality articles or weblog posts in this sort of house . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site. Studying this information So i am happy to convey that I’ve a very excellent uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I so much undoubtedly will make sure to don¦t overlook this web site and provides it a glance on a constant basis.

 22. transformation

  3 maja 2017 at 09:28

  I’ve read a few good stuff here. Definitely worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a wonderful informative site.

 23. Kids Pirate Treasure Map

  3 maja 2017 at 15:53

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You clearly know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something informative to read?

 24. Music Classes

  3 maja 2017 at 23:05

  Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information.

 25. Dune Buggies

  4 maja 2017 at 08:08

  I have been checking out a few of your articles and i must say nice stuff. I will make sure to bookmark your blog.

 26. more about us

  5 maja 2017 at 04:39

  Admiring the time and energy you put into your website and in depth information you present. It’s nice to come across a blog every once in a while that isn’t the same old rehashed information. Fantastic read! I’ve bookmarked your site and I’m including your RSS feeds to my Google account.

 27. cheap bond cleaning melbourne

  5 maja 2017 at 11:52

  Excellent read, I just passed this onto a colleague who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch because I found it for him smile Thus let me rephrase that: Thanks for lunch! „Love is made in heaven and consummated on earth.” by John Lyly.

 28. herbata czarna

  6 maja 2017 at 10:38

  I will right away snatch your rss as I can not find your e-mail subscription hyperlink or newsletter service. Do you’ve any? Kindly permit me recognise in order that I may subscribe. Thanks.

 29. produkty dla kanarków

  6 maja 2017 at 19:04

  I saw a lot of website but I believe this one contains something extra in it in it

 30. swiat kawy

  7 maja 2017 at 03:05

  Hi my loved one! I want to say that this article is awesome, nice written and come with almost all vital infos. I would like to peer more posts like this.

 31. http://yanistyle.com

  7 maja 2017 at 10:48

  Thanks for the post, is there any way I can receive an email whenever you write a new update?

 32. luxury bags sale

  7 maja 2017 at 17:54

  Pretty! This was a really wonderful post. Thank you for your provided information.

 33. Kasie Sammarco

  8 maja 2017 at 00:39

  Garcinia Cambogia 80 hca

 34. yacht rental dubai price

  10 maja 2017 at 22:12

  Hi, Neat post. There is a problem together with your site in web explorer, would check thisK IE nonetheless is the marketplace chief and a large component to folks will omit your magnificent writing due to this problem.

 35. textile testing equipments

  11 maja 2017 at 02:02

  Call it even.

 36. W88Live

  11 maja 2017 at 05:40

  Its good as your other content : D, regards for putting up. „Music is the soul of language.” by Max Heindel.

 37. List of latest Scholarships

  11 maja 2017 at 13:39

  Greetings! Very helpful advice on this article! It is the little changes that make the biggest changes. Thanks a lot for sharing!

 38. mp3 gratis

  11 maja 2017 at 20:59

  I have been exploring for a little bit for any high quality articles or weblog posts in this sort of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Studying this info So i am glad to show that I have a very good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I such a lot indisputably will make certain to don?¦t overlook this web site and give it a glance regularly.

 39. email processing system

  14 maja 2017 at 11:21

  Great blog here! Also your website loads up very fast! What host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as quickly as yours lol

 40. frappe machine

  14 maja 2017 at 15:44

  Hello, i feel that i noticed you visited my weblog so i came to “return the desire”.I am attempting to to find issues to improve my website!I suppose its ok to use some of your ideas!!

 41. Tabung pemadam kebakaran

  15 maja 2017 at 00:03

  Hello my family member! I want to say that this article is awesome, great written and include almost all vital infos. I would like to peer extra posts like this .

 42. usaaa

  15 maja 2017 at 06:25

  You have brought up a very superb details, thanks for the post.

 43. Metlife house insurance company

  15 maja 2017 at 23:57

  Good post. I learn something tougher on completely different blogs everyday. It can at all times be stimulating to read content material from other writers and follow a bit of one thing from their store. I’d choose to use some with the content material on my blog whether or not you don’t mind. Natually I’ll give you a link in your internet blog. Thanks for sharing.

 44. luxury desert tours morocco

  16 maja 2017 at 06:05

  Regards for this post, I am a big big fan of this website would like to continue updated.

 45. 3gp porn

  17 maja 2017 at 15:44

  Kudos to you! I hadn’t thought of that!

 46. contact us

  19 maja 2017 at 00:20

  Keep functioning ,remarkable job!

 47. flat pack container house

  19 maja 2017 at 07:24

  I really appreciate this post. I¦ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You have made my day! Thx again

 48. http://kantory-hirex.pl/

  19 maja 2017 at 14:52

  I just like the valuable information you provide to your articles. I will bookmark your weblog and take a look at again right here frequently. I’m fairly sure I’ll be informed plenty of new stuff right right here! Best of luck for the next!

 49. Crazy News

  20 maja 2017 at 00:24

  Some truly nice stuff on this site, I enjoy it.

 50. We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your website offered us with valuable info to work on. You’ve done a formidable job and our entire community will be grateful to you.

 51. קמגרה הוראות

  20 maja 2017 at 15:01

  fantastic post.Ne’er knew this, thankyou for letting me know.

 52. progresive insurance

  20 maja 2017 at 22:47

  Howdy are using WordPress for your blog platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you require any coding knowledge to make your own blog? Any help would be really appreciated!

 53. Auto insurance quote

  21 maja 2017 at 00:26

  I am impressed with this web site, really I am a fan.

 54. اختبار الذكاء

  22 maja 2017 at 01:26

  Generally I do not read post on blogs, but I would like to say that this write-up very forced me to try and do it! Your writing style has been amazed me. Thanks, very nice post.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra