Z kraju

Ostre starcie Pawła Kukiza z Antonim Macierewiczem

„W okolicach Świąt Bożego Narodzenia zamieściłem na FB mem poświęcony Misiewiczowi w kontekście gabinetów politycznych (instytucji zatrudniającej setki „Misiewiczów” i pochłaniające ok. 500 mln zł rocznie – z naszych kieszeni oczywiście). 29 grudnia 2016 do naszego biura poselskiego przyszedł list-straszak adresowany do mnie. W trakcie czytania resztki moich włosów stanęły dęba.” napisał Paweł Kukiz na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

„Z listu wynikało, że „próbując obrazić dyrektora Misiewicza wpisuję się w kampanię dezinformacji i nienawiści od miesięcy uprawianej przez największych szkodników sprawy polskiej”…. Dalej dowiedziałem się, że dyrektor Misiewicz ocalił Polskę przed FSB (rosyjska służba bezpieczeństwa) a ja kontestując-poprzez Misiewicza- fachowość młodych adeptów partiokracji zatrudnionych za ciężką kasę w gabinetach politycznych staję po tej samej stronie co rosyjskie służby specjalne i ich sojusznicy…” relacjonował. „Odlot z Franza Kafki wzięty” ocenił.

Wprawdzie korespondencja była prywatna, niemniej poseł Paweł Kukiz zdecydował się na jej opublikowanie, „aby pomóc komisji d.s. Misiewicza w rzetelnym wyjaśnieniu całej jego sprawy. Żeby potem nie było, że coś zataiłem”. „Zresztą, Pan Minister sam chciał upublicznić korespondencję jeśli się nie uspokoję, a ja w życiu się z tymi gabinetami nie pogodzę, więc…” dodał Kukiz.

W ujawnionym przez Pawła Kukiza liście Antoniego Macierewicza można przeczytać m.in.: „kampania nienawiści wobec Bartłomieja Misiewicza spowodowana jest przede wszystkim tym, że w sposób stanowczy i skuteczny na moje polecenie uniemożliwił zawłaszczenie kontrwywiadu wojskowego przez ludzi, którzy dzisiaj są słusznie oskarżeni przez prokuraturę o nielegalną współpracę z rosyjską służbą specjalną – FSB”.

„ W czasach totalnego ataku sił antypolskich na legalnie wybraną władzę, gdy kłamstwo, podłość i dezinformacja są codziennym narzędziem niszczenia polskich patriotów, Pańska wypowiedź budzi nie tylko zdziwienie, ale poddaje w wątpliwość Pańskie intencje.” zaznacza Macierewicz, zwracając się do posła Kukiza. Poniżej skany korespondencji:

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

104 komentarze

104 Komentarzy

 1. Duduś

  18 kwietnia 2017 at 22:12

  Jeśli podajecie dowody w postaci skanów to chociaż tak wyraźnych aby można je przeczytać a nie taką lipęjak tu wstawiliście że po powiększeniujest tak nieostra że nie można tego listu odczytać. Pokazywanie czegoś zamazanego gdzie tylko widać „do Kukiza i od Macierewicza” jako dowód śmierdzi krętactwem i nie chodźcie tą drogą Prawy!
  Nu nusiu!

 2. Kredki w pudełku

  18 kwietnia 2017 at 23:01

  Czyż Pan Macierewicz nie ma racji? Dziwny ten Kukiz (łagodnie mówiąc).

  • Paweł

   20 kwietnia 2017 at 00:04

   Nie rozśmieszaj mnie. Niech Macierewicz przedstawi dowody, które potwierdzą to co napisał w liście. Dowodów jak zwykle brak i pozostają jego chore teorie rodem ze „śledztwa” smoleńskiego. Według pewnych osób Misiewicz pisał CV „pod stołem”, co jest bardzo prawdopodobne. Macierewicz, Waszczykowski, Misiewicz i ten drugi, co wygląda jak dziewczynka zhańbili nasz Kraj.

  • Kasia

   24 kwietnia 2017 at 02:34

   A jaka ta Rosja wspaniała-7lat nie mogła a teraz po Macierewiczu od razu rewelacje ,zdjecia sie znalazły.
   Typowe dla służ Rosji,a naiwny Polak uwierzy.

 3. mieszko

  18 kwietnia 2017 at 23:02

  Macierewicz jak najbardziej ma rację. O co temu Kukizowi chodzi ?

 4. Młot

  18 kwietnia 2017 at 23:26

  Kukiz to jest sprzedajna menda udajacy patryjote moze nawet Polaka chodzacego w koszulkach NSZ.Ten czlowiek smierdzi z daleka wystarczy przesledzic jego kariere przed i w trakcie polityki.Wstyd mi za takich ludzi jak ta menda

 5. Hania

  18 kwietnia 2017 at 23:53

  Kto oglądał orędzie Macierewicza w TV Trwam nie ma już złudzeń co do tego pana
  ( i do mediów ojca Rydzyka przy okazji)

  „Witam państwa w cotygodniowym felietonie. Mówię „cotygodniowym”, ale nie było mnie u państwa już ponad dwa miesiące. A ja się bardzo za państwem stęskniłem
  – Cieszę się, że możemy do tych cotygodniowych spotkań wrócić. Zwłaszcza że… tak się złożyło, dzisiaj jest temu szczególna potrzeba

  Platforma i szereg innych organizacji lewackich – często po prostu antypolskich – chcą zniszczyć i obalić rząd PiS – tej szerokiej formacji katolicko-narodowej, która dziś przekształca Polskę. Ten front nienawistników chciał przygotować prowokację i w taką prowokację schwytać PiS

  – Przeciwnikom Polski udało się rozniecić absurdalną nienawiści do PiS, do obrońców życia, niestety do niektórych hierarchów Kościoła.

  – Nie ma cienia wątpliwości, że dla olbrzymiej części – myślę, że dla wszystkich tak naprawdę posłów PiS – ochrona życia jest najważniejszą albo jedną z najważniejszych kwestii ich misji społecznej i politycznej. Ale nie o deklaracje chodzi. Nie o same dobre intencje, ale o skuteczne działanie ”

  https://www.youtube.com/watch?v=jPSk_DaejGU

  Chodziło o zablokowanie incjatywy Stop Aborcji, podpisanej przez kilkaset tys obywateli PL.
  A ” uwalonej” przez PIS ( pan Kukiz także nie ma czym się pochwalić)

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 03:44

   I widzisz, Hania, jak mieszasz.Uchwala poslanki Sobeckiej i Pana prezesa Kaczynskiego wbrew woli i decyzji Glowy Kosciola w Polsce, Prymasa Wojciecha Polaka, o Objawieniach Fatimskich jest czyms wg Hani chwalebnym i wlasciwym, a RM i Szef MON oeaz O.Dyr. Rydzyk to cos koszmarnego. I tu pokazujesz kogoo ta uchwala nakreca! / Dyskusja w temacie o Prymasie, ktory nie chcial uchwaly ws Objawien Fatimskich/. Mialysmy z m.i paru innymi racje. TO szkodnictwo i nawet Swietokradztwo! Wbrew woli Kosciola szargac Jego swietosci!Ku uciesze, a moze i inspiracji WROGOW KK! Bigoteria z kabotynstwem to nie do pary….cechy poslancow Suwerena.

   • Paweł

    20 kwietnia 2017 at 00:06

    @Danka

    Znów pani bredzi. Zarówno jedni jak i drudzy to podli zdrajcy. Poza tym objawienia fatimskie to stek bzdur.

    • Alex Wolf

     20 kwietnia 2017 at 02:40

     Bzdury to ty chłopie pleciesz, nie bluźnij bo obrażasz Pana Boga.

     • Paweł

      21 kwietnia 2017 at 16:47

      @Alex

      Wiara w Fatimę i tzw. „dzienniczek” są obrazą Boga.

    • Alex Wolf

     21 kwietnia 2017 at 20:49

     Pisać tak mogą tylko heretycy albo jehowi i nim zapewne jesteś bo na pewno nie katolikiem. Bluźnisz panie bluźnisz.

     • Paweł

      22 kwietnia 2017 at 07:33

      @Alex

      Katolikiem byłem, ale na szczęście przejrzałem na oczy. Heretykiem jest wasz papież a co do objawień i dzienniczka każdy katolik powinien wiedzieć, że nie trzeba w nie wierzyć. Dopiero z perspektywy Prawosławnych widać jakie są absurdalne. Owo nawrócenie Rosji, gdy tymczasem komunizm przyszedł z zachodu i to nie Rosjanie, ale żydostwo go utwierdziło i wymordowało miliony Słowian. Albo „Polskę szczególnie umiłowałem” i na czym polegało to szczególne umiłowanie? Wojna, żydokomuna, post-żydokomuna. Cudownie!

    • Alex Wolf

     22 kwietnia 2017 at 13:07

     Czyli zdradziłeś jedną prawdziwą wiarę, smutne, będę się modlił byś wrócił na właściwą drogę.To nie jest żaden papież katolicki tylko antypapież i nie jest nasz. Polecenia z Fatimy NIE ZOSTAŁY wykonane, dlaetgo Rosja się nie nawróciła i powieliła swoje błędy na cały świat. Do tej pory to nie zostało wykonane i dlatego zło się rozprzestrzenia. Tak Pan Jezus umiłował Polskę, ale by było tak jak trzeba należy dokonac Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski,nie zostało to zrealizowane. Wszystko zależy od ludzi, od ich modlitwy, od bronienia Praw Bożych, przeciwstawiania się złu w każdej postaci. Jeżeli tak nie będzie kara będzie sroga z Niebios i zło będzie coraz większe. Proste. Wolna wola.

     • Paweł

      22 kwietnia 2017 at 16:46

      @Alex

      Zdradziłem? Tę przedsoborową, czy posoborową? Heretyka Franciszka, Bractwo św. Piusa X, czy może Sedewakantystów? Kilka absurdów:

      „Proroctwa te nie mają charakteru ostatecznego, gdyż zawsze zaczynają się od warunku „jeżeli…” Przy czym nie wiemy dokładnie, kiedy i jak te warunki mają być spełnione. Na przykład „jeżeli ludzie nie przestaną obrażać Boga” jest warunkiem bardzo nieprecyzyjnym, który można różnie interpretować i rozumieć, jakościowo i ilościowo. A jest to przecież niezwykle ważne, gdyż od tego miał zależeć wybuch nowej wojny. Gdyby istotnie zależał, bo najdziwniejsze w tej „tajemnicy” jest co innego – została ona publicznie ogłoszona dopiero po wybuchu II wojny światowej, 31 sierpnia 1941 roku, a więc po „zapowiadanych” wydarzeniach. Tak naprawdę mamy tu do czynienia z proroctwami post factum, co nie tylko nie budzi zaufania do tych rewelacji, ale czyni je kompletnie bezużytecznymi”

      „Jednak i ta część objawienia jest trochę niespójna, gdyż po wymienionych przez Maryję nieszczęściach, które spadną na ludzi, jeżeli nie spełnią jej życzeń, ostatnie jej zdanie mimo wszystko brzmi: „Na koniec moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci i będzie dany światu na pewien czas pokój.” Można to rozumieć w ten sposób, że to niepokalane serce zatriumfuje tak czy inaczej, z pomocą katolików, czy też bez ich pomocy. Rzeczą pewną natomiast staje się wcześniejsze poświęcenie Rosji przez papieża niepokalanemu sercu Maryi, za co świat uzyska na „pewien czas” (czy na tysiąc lat?) pokój.”

      „Najciekawsze w tym proroctwie jest ścisłe uzależnienie losów całego świata od jednego tylko kraju – Rosji, z całkowitym pominięciem innych państw. Stan duchowy i moralny na przykład takich Żydów, Arabów, Niemców czy Francuzów nie jest istotny w kontekście przyszłych losów naszej planety, jedynie Rosja może nas wszystkich zbawić, albo może doprowadzić cały świat do zagłady.”

      „Orędzie skierowane zostało przede wszystkim do katolickiej Europy, z pewnością nie do prawosławnej Rosji. Troska Maryi koncentruje się więc tylko wokół katolików, aby przypadkiem nie zarazili się komunistyczną zarazą idącą od Wschodu. Ani słowem nie wspomina o krwawych prześladowaniach, o tragicznym losie milionów prawosławnych, o nadchodzącym unicestwieniu Cerkwi. Jest to dziwne choćby z tego powodu, że gdyby „błędami Rosji” był rzeczywiście komunizm, to w Cerkwi Prawosławnej Matka Boża znalazłaby naturalnego sprzymierzeńca. Jednak jeszcze bardziej zadziwiający jest fakt, że obiecane „nawrócenie Rosji” ma wydarzyć się praktycznie po wcześniejszym zniszczeniu Cerkwi przez sowietów, może to być wyraźna przesłanka, że owo „nawrócenie” to rozkwit katolicyzmu na zgliszczach prawosławia. Tak więc zapowiedziana sekwencja wydarzeń w Rosji ma być następująca: najpierw komunizm zwycięży prawosławie, potem Maryja zwycięży komunizm, po czym, dzięki modlitwie papieża, Rosja przyjmie katolicyzm. Bez uprzedniego zniszczenia prawosławia byłoby to niemożliwe.”

     • Paweł

      22 kwietnia 2017 at 16:51

      @Alex

      Tu z kolei jeszcze większe absurdy i herezje prosto z „dzienniczka”:

      „…z żadną duszą nie łączę się tak ściśle i w ten sposób, jako z tobą…” (Dz. 587)

      „…dlatego łączę się z tobą tak ściśle, jako z żadnem stworzeniem…” (Dz. 708 i 1546)

      „…umiłowana perło Serca Mojego…” (Dz. 1061)

      „…widzę miłość twoją tak czystą, więcej niźli Anielską…” (Dz. 1061)

      „…ze względu na ciebie błogosławię świat…” (Dz. 1061)

      „…od dziś nie lękaj się sądów Bożych, albowiem sądzona nie będziesz…” (Dz. 374)

      „…i wyszła Hostia z Tabernakulum i spoczęła na rękach moich… powtórzyło się to drugi raz… trzeci raz…” (Dz. 44)

      „…pragnąłem spocząć na rękach twoich, nie tylko w sercu twojem…” (Dz. 160)

      „…jeżeli nie uwielbią Miłosierdzia Mojego [przez świętowanie Niedzieli Miłosierdzia – przyp. moje], zginą na wieki…” (Dz. 965)

      „…powiedz Przełożonej Generalnej, niechaj liczy na ciebie jako na najwierniejszą córkę w Zakonie…” (Dz. 1130)

      „…kiedy przyjęłam Jezusa w Komunii Świętej, moje serce całą mocą zawołało: Jezu, przeistocz mnie w drugą Hostię!… i odpowiedział mi Pan: Jesteś żywą Hostią…” (Dz. 1826)

      Niektórych tekstów sam Casanova by się nie powstydził. Dzienniczek dość mocno ociera się o erotykę.

    • Alex Wolf

     23 kwietnia 2017 at 15:00

     Podajesz wszystko wyrwane z kontekstu. Nie widzę tu nic nie właściwego. Erotyzm?!Tego nie skomentuje bo to profanacja. Koronka do Miłosierdzia Bożego jest jedną z najważniejszych modlitw do walki z siłami ciemności. Tak jak różaniec.Błędy komunizmu rozpowszechniły się na świat co widać po Eurikołchozie i nie potępieniu go na forum międzynarodowym, oficjalnie działają przciez partie komunistyczne a NWO ma się opierać na komuniźmie zarządzanyb przez lucyferian.Nie chodzi tu o prawosławie ale o komunę i nikt nikogo nie ma zniszczyć. Żle wszystko odczytujesz. Widze, że w Tobie jest mnóstwo żalu i złości, rozgoryczenia, jaki jest tego powód? Kryzys wiary, pretensje do Pana Boga? Wiesz czym jest masoneria, w tym masoneria kościelna, ogólnie synagoga szatana, Illuminati? Czym był II Sobór Watykański? Czym jest ONZ inne tego typu organizacje?

     • Paweł

      24 kwietnia 2017 at 07:39

      @Alex

      Moderator śpi więc tym razem komentarz bez linków:

      @Alex

      Zabawne, że wspominasz o kościele posoborowym jak o czymś złym, ale nie przyjmujesz do wiadomości, że niedowartościowana Faustynka jest świętą kościoła posoborowego. Zero pokory, czy posłuszeństwa w owym dzienniczku. Nic nie podałem wyrwane z kontekstu, ale jeśli chcesz oryginalny artykuł to [proszę:] wpisz sobie w google: dzienniczek faustyny herezja (artykuł w Bibula.com) oraz fatima a prawosławni.

      Odnieś się proszę merytorycznie do tego wszystkiego, bo puste słowa nie robią na mnie wrażenia. Jeżeli źle wszystko odczytuję to wyjaśnij. Jak wyżej napisałem komunizm przyszedł do Rosji z zachodu i został utwierdzony i rozpowszechniony przez żydostwo. Czy Maryja o tym nie wiedziała? Może i Ją dosięgła poprawność polityczna?

    • Kasia

     24 kwietnia 2017 at 02:32

     Paweł,masz racje,
     nie majace poparcia w Biblii obrzydliwe „objawienia” pragnącej chwały dla siebie postaci podszyawjacej sie pod Matie matke Jezusa,która była pokorna służebnica a nie żądna chwały należnej tylko Bogu.

     • Alex Wolf

      24 kwietnia 2017 at 15:54

      Obrzydliwie to przez Ciebie szatan przemawia bo wie, że to właśnie Najświętsza Panienka zmiażdży mu łeb i będzie jego koniec. Maryja Panna jest Służebnicą Pańską i zawsze wstawia się za swoimi dziećmi u Pana Boga. Dlatego też szatan powodował i pwoduje rózne bunty i powstawanie sekt typu protestancka ariańska czy inne. Prawdziwy sługa Chrystusa jest Kontrewolucjonistą broniących niezmiennych Praw Bożych.

    • Alex Wolf

     24 kwietnia 2017 at 16:04

     Gratuluję wiarygodnych źródeł typu Bibuła pl. 😀 Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699). Niech nikt nie wątpi o dobroci Bożej; choćby grzechy jego były jak noc czarna, miłosierdzie Boże mocniejsze jest niż nędza nasza. Jednego trzeba, aby grzesznik uchylił choć trochę drzwi serca swego na promień łaski miłosierdzia Bożego, a resztę już Bóg dopełni (Dz. 1507).Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia Mojego, osłaniam je przez życie całe, jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im Sędzią, ale miłosiernym Zbawicielem (Dz. 1075)Zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu Moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie Moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą (Dz. 1521).Sekretarko Mojego miłosierdzia – mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny – pisz, mów duszom o tym wielkim miłosierdziu Moim, bo blisko jest dzień straszliwy, dzień Mojej sprawiedliwości (Dz. 965). Nie ustawaj w głoszeniu miłosierdzia Mojego (Dz. 1521). Mów światu całemu o niepojętym miłosierdziu Moim (Dz. 699). Niech pozna cała ludzkość niezgłębione miłosierdzie Moje. Jest to znak na czasy ostateczne, po nim nadejdzie dzień sprawiedliwy (Dz. 848). Napisz: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej (Dz. 1146). I to jest właśnie Dzienniczek św. siostry Faustyny.
     Wspomniałem o masonerii ale jakoś do tego się nie odnosisz czyżbyś był fartuszkowym? Znasz w ogóle daty historyczne? Kiedy były objawienia fatimskie a kiedy rewolucja bolszewicka w Rosji? Zamiast ironizować sprawdzaj fakty i wtedy pisz.

   • emil

    25 kwietnia 2017 at 19:39

    abp Polak jest „Glową Kosciola w Polsce”? ja uwazam ze owszem jest…. ale zgoła inną częścią ciała.

 6. kindys

  18 kwietnia 2017 at 23:55

  @mieszko
  Nie wiesz o co chodzi ? Widać ciężko rozumujesz , aż dziw że pisać umiesz .
  Internet i fora są dla myślących , dla tych którzy samodzielnie nie kojarzą i potrzebują gotowca pozostaje radio maryja i tv trwam

 7. as

  19 kwietnia 2017 at 00:08

  Macierewicz ma rację…

 8. obserwator

  19 kwietnia 2017 at 00:15

  kukiz to czlowiek wsi,moze cos maja na tego pijaka i cpuna ze tak im sluzy?,oni mu zrobili karyjere w polskich mediach,jako celebryta i gwiazda a to zwykly bolszewicki szmaciarz,ilu jeszcze takich jak kukiz jest na uslugach wrogich panstw Polsce???

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 01:12

   Kukiz przyflansowal w osobie gwiazdy estrady lat 90. Liroya narkomanow do Sejmu, by spelnili swe obietnice wyborcze: legalizacje maryhy i wolna uprawe konopi indyjskich nawet przez organizacje i stowarzyszenia itp czy cooosss Juz mieli wstepna zgode PISowcow, juz cpuny szykowaly bibulki i doniczki.Na szczescie, jeszcze sa trzezwi na ul.Wiejskiej i tych oszolomow poslow przekonali, zeby nie otwierac tej Puszki Pandorry ze wszystkimi mozliwymi plagami…W ostatniej chwili! Polsja mialaby sie stac mekka cpunstwa z calej Euro-Azji. To Kuiz wciagnal na kielecka chyba jedynke tego wulgarnego cpuna, do czego sam sie przyznawal , ze pali maryhe.

 9. gieptil

  19 kwietnia 2017 at 00:49

  Każdy kto szkodzi PiS robi dobrze dla Polski. Co to jest PiS? To nadziemna struktura kierowana przez antypolską strukturę podziemną. Czy ona banderowska, czy jaka inna? A jakie to ma znaczenie. To że PiS nie stawia pomników Bandery w Polsce wynika tylko z oporu milionów Polaków, którzy nie dali się przekonać do miłości do bandery. A przeciwnie nienawidzą go szczerze, więc PiS manewruje, niby że też jest przeciw kultowi Bandery. PiS tylko udaje, tam się Banderę kocha jako swojaka, a nienawidzi Polaków.
  Jasne jest że PiS celowo rozluźnił zasady wjazdu do Polski Ukraińców, aby mieć tutaj na miejscu w Polsce jak najwięcej SWOICH ludzi przeciw Polakom. Oczywiście że polskich patriotów nazwie się ruskimi agentami itp. współpracę z FSB też się dopisze i rezuny ruszą rżnąć, jak na Wołyniu. Marzenie pisowców – powtórzyć Wołyń razy 100. Pewnie że się z tym na razie nie zdradzą, akurat środowiska banderowskie znane były z dobrej konspiry i umiejętności ukrywania swoich prawdziwych intencji do końca. Potrafili w dzień przyjacielsko poimprezować z Polakami, aby przyjść w nocy i dokonać okrutnego mordu. I wziąć też zabitym Polakom dokumenty. Później na takich dokumentach tysiące banderowców przyjechało do Polski. I mamy PiS.

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 00:57

   Tobie cos dzis znowu zaszkodzilo?

   • gieptil

    19 kwietnia 2017 at 01:08

    Widzę że banderówa się wybudziła. To kiedy planujecie zrobić nam ten drugi Wołyń?

    • Danka

     19 kwietnia 2017 at 01:19

     Ciebie to chyba wybudzili z psychiatryka.

     • MNShadow

      20 kwietnia 2017 at 13:50

      Jakbyś pośledził jego wcześniejsze wypowiedzi to byś wiedział że to u niego norma. Ja nawet już jego wypowiedzi nie czytam bo nie ma sensu. Z resztą wiem co napisał. Że pisiory bee, banderowcy, zdrajcy, itd.
      Pytanie czy opłacony troll, czy tylko pożyteczny idiota. Ja obstawiam to pierwsze 😀

  • koteq

   19 kwietnia 2017 at 10:49

   „Każdy kto szkodzi PiS robi dobrze dla Polski. ”
   Niestety to nie tak działa.
   PiS jest zły to prawda ale 70% opozycji jest taka sama lub jeszcze gorsza.
   Pozostałe 30 % opozycji to patrioci: Braun, Michalkiewicz, Nowak itp.

  • miperl

   19 kwietnia 2017 at 13:23

   Popieram . Nawet Kukiz przejrzał i pomału uzmysławia sobie szkodliwe skutki pomyłki demokracji jaka jest PiS, oraz chorych powiązaniach Radia Maryja z administracją rządową . Mam zresztą małe wrażenie ze Misiewicza I Macierewicza łączy coś więcej niż tylko kontakty służbowe. Tylko czemu my musimy płacić za kurtyzanę pana ministra?

 10. Danka

  19 kwietnia 2017 at 00:55

  Nieladnie, Panie Kukiz, brzydko.I chce Pan likwidowac powiaty, zeby co? Jeszcze bardziej zdegradowac byle wojewodztwa, ktire staly sie biednymi, beznadziejnymi, smrodliwymi dziurami bez szans na jakis poziom zycia dla przecietnego mieszkanca, a dla
  mlodych tylko „wynocha stad”!? Przygotowania do Europy regionow pod batuta Berlina Tysiacletniej..? Zaluje, ze glosowalam na Pana.Wiecej tego nie zrobie.Czekam na nowa polska, patriotyczna partie,ktora nie dopusci do zadnej Europy pod butem Niemiec

  • Robert

   19 kwietnia 2017 at 18:24

   Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek deklarował a Pani że głosuje na Kukiza. Tymczasem on od początku chciał legalizacji marihuany.

 11. Danka

  19 kwietnia 2017 at 01:16

  Liroy spiewa kolysanke dla przyjaciol, czyli tez dla Pawla Kukiza, posluchajmy przed snem na dobranoc i slodki sen:
  https://youtu.be/87mMRv_NbC8

 12. Hania

  19 kwietnia 2017 at 07:47

  @ Danka

  Pani niewiele pojmuje, ale za to chętnie hejtuje na wszystkie tematy.
  Nie mam zamiaru po raz drugi wchodzić z panią w jałową dyskusję.
  Pan Gietpil już pani odpowiedział ( i to zdaje się, na równym poziomie)

  Ale wszystkim, którzy podobnie do pani przedkładają dobro partii ponad Dekalog.
  Od kiedy 6 Przykazanie musi być konsultowane z kimkolwiek?
  Nawet z eminencjami ( którzy chętnie bronią partii i zasad świeckości Sejmu)
  Pani nie rozumie słów, którymi chętnie szasta
  Bigotką mozna z powodzeniem nazwać panią Dankę, która do nieprzytomności broni niewłaściwego zachowania duchownych , tylko ze względu na kolor ich szat…

  Sł J.pol

  Bigoteria, dewocja, przesadna, manifestacyjna nadgorliwość w wypełnianiu zewnętrznych praktyk religijnych połączona z brakiem wewnętrznej religijności i rygoryzmem w stosunku do innych.

  Religijność proszę pani nie wyklucza rozumu.
  A 6 przykazanie wciąż obowiązuje.
  Nawet w Sejmie 🙂

 13. Danka

  19 kwietnia 2017 at 09:02

  Hania. I wszystko jasne.Od szat Prynasa Polski to niech Hania trxyma sie z daleka w swej obludnej lewackiej butnej agicie.Najpierw Hania napadala na ks.Prymasa, a tutaj maska opadla i Habia wziela sie za Radio Maryja, skad wywodzi sie poslanka Sobecka, ktora najbardxiej libbowala za uchwala o Objawieniach Maryjnych wbrew woli Zwierzchnika Kosciola w Polsce! I Hani sie jyz wszystko pofixowalo, bo ja nie jestem ani z PIS-u, ani z zadnej partii.Bronie Kosciola przed atakami lewakow im, Skug Kusego i nadgorliwych , ktorzy wypowiedzieli posluszenstwo Kosciolowi tym aktem. Hania na oltarzu siedzisz? Swietsza niz Prymas?

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 09:09

   Hania, zainteresowani :
   Dyskusja nt.decyzji Prymasa, zlamanej przez Kaczynskiego i poalanke Sobecka oraz PIS, co swiadczy, ze zbuntowali sie przeciw Kosciolowi.Hania potepia Prymasa, a tu, w tym temacie rzuca sie na RM i Tv Trwam oraz O.Rydzyka.
   http://prawy.pl/49252-prymas-nie-chcial-uchwaly-o-uczczeniu-objawien-fatimskich/

  • Paweł

   20 kwietnia 2017 at 00:09

   @Danka

   Ów prymas jest tyle wart co zdrajca Wyszyński. Chce pani bronić kościół przed atakami lewaków? Swój swojego atakuje?

 14. Danka

  19 kwietnia 2017 at 09:15

  Hania objawila kto za tym aktem nieposluszenstwa stoi. HANIA &Co jak niegdys za biznesowa sprzedaza helikoptera nienawistna wobec RM stacja tv.Byla to prowokacja, a rozmowy handlowe nagrywano z ukrytej kamery, pozniej objawione swiatu .

 15. Danka

  19 kwietnia 2017 at 09:21

  Glowa Kosciola katolickiego w Polsce jest ks.Prymas Wojciech Polak, nikt inny.

  • Paweł

   21 kwietnia 2017 at 16:49

   @Danka

   Sądziłem, że Pan Jezus, ale najwyraźniej ktoś się pod Niego podszywa.

 16. Hania

  19 kwietnia 2017 at 11:36

  „Hania potepia Prymasa, a tu, w tym temacie rzuca się na RM i Tv Trwam oraz O.Rydzyka”

  Och, to straszne!!!
  Szczególnie ostatnia część pani wypowiedzi.
  Jak można ” rzucać się na RM i Trwam”?!

  Pani Danko wymowna
  – na który krąg piekielny Dantego tym sobie zaslużyłam?

  „Przeze mnie droga w miasto utrapienia,

  Przeze mnie droga w wiekuiste męki,

  Przeze mnie droga w naród zatracenia.

  Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki”

 17. Danka

  19 kwietnia 2017 at 17:26

  Hania.POwinszowac.

 18. Danka

  19 kwietnia 2017 at 17:39

  Haniu, czy to jakies przeblyski pokory? Nie ja mam moc lokowania dusz potepionych w roznych kregach katuszy piekielnych;) Jestem „prochem i niczem” przed Boga obliczem, ale….to ” ja-proch bede z Panem gadal.” Adam Mickiewicz wieszcz.
  Im mniej nas, tym wiecej Boga.
  Niech ma Cie w swojej Opiece, bo bladzic-rzecz ludzka.
  A tu dedykacja muzyczna cos o kregach Dantego,jedna z moich ulubionych piosenek mistrza sp.Jacka Kaczmarskiego
  https://youtu.be/guMyd5c59WY

 19. Danka

  19 kwietnia 2017 at 17:43

  Kiedy zapisalam to wyzej,raczej po probie zapisania, pojawila sie informacja, ze zostalo zerwane polaczenie z serwerem.Jednak wyrzucilam te informacje w ramce i zniknela, a reszta dzialala prwidlowo;)

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 23:08

   Moce piekielne nie daly rady zerwac mych wiezow z tym tematem? I jak tu powatpiewac . 😉

 20. Zona

  19 kwietnia 2017 at 20:59

  Przeczytawszy na stronie Kukiza ten skandaliczny „list”, pozostaje mi się w pełni zgodzić z p. Braunem który sytuację obecną sytuację w rządzie a w szczególności MON umieszcza gdzieś pomiędzy Tworkami a Trybunałem Stanu… Swoją drogą dziwne że prokuratura nic nie robi z takim ewidentnym zastraszaniem posła RP przez urzędnika. Bo tylko tak można zakwalifikować bełkot o „FSB” czy „kampanii dezinformacji i nienawiści”. Że nie wspomnę o „antypolskich siłach” które są z treści wynika są ministrowi znane a jakoś nie biegnie z tą wiedzą do prokuratury. Ale po komentarzach widzę że w pełni to polskojęzycznej części mieszkańców tego kraju odpowiada. Jest wszak wróg którego nieubłagana palec PISu wskaże… Jak nie dziś to za x lat. I będzie nam się żyło „lepiej”. Z pianą i jadem…

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 23:11

   „Mieszkancow tego kraju”…..?

  • Danka

   19 kwietnia 2017 at 23:11

   „Mieszkancow tego kraju”…..?

   • okozaoko

    20 kwietnia 2017 at 22:35

    Pani się przestanie jąkać i Michalkiewicza poczyta. Może wtedy Pani zrozumie, choć wątpię…

 21. Danka

  20 kwietnia 2017 at 08:08

  „Przeczytawszy”?

 22. SITWY i gangi mają w żelaznym UŚCISKU Polskę

  20 kwietnia 2017 at 11:25

  Gangsterska mafia PiS absolutnie niczym się NIE różni od pro-pruskiego gangu PO w którym jest MNUSTWO żydów z polskim obywatelstwem udających „polaków”.
  Żydo-lewacki PiS to też skrzyknięci aktywiści NIE polskiej narodowości z polskim obywatelstwem zamieszkali w III RP, szczególnie żydzi i ukraincy, którym absolutnie NIE zależy na interesie WIEKSZOSCI polskich obywateli lecz małej grupki KRZYKACZY łączący ich wspólny interes, aby posiadać władzę, wzajemnie się popierać, tak aby czerpać z tego korzyści materialne KOSZTEM pozostałych polskich obywateli.
  Tak zwane GABINETY POLITYCZNE różnych urzędów państwowych czyli takich „Misiewiczów” tworzą połączoną siatkę agentów realizujących programy zbliżone dla celów spójności członków ZAKAMUFLOWANEJ sitwy, czyli jest to forma SKRZYKNIECIA się członków MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w III RP czyli siatkę trzymającą łączność miedzy sobą, aby się na wzajem popierać we wszystkich działaniach przynoszącą korzyść tej SITWIE.
  Gangi PiS i PO skupiają w swoich szeregach typów o podobnym charakterystycznym typie myślenia, gdzie najważniejsze jest, aby się na wzajem POPIERAĆ, tak aby każdy z członków tego gangu osiągał KOŻYSCI materialne nie patrząc na stratę pozostałego ogółu obywateli.
  Tacy „misiewicze” to łacznicy, którzy budują zależności urzędów państwowych w połączeniu ze SITWĄ gangsterów z mafii PiS.
  Oni tworzą faktyczną łacznikową sitwę miedzy gangsterami PiS, a wtym głównym mafiozą PiS, którzy mają zadanie sobie pomagać i załatwiać sprawy trzymania władzy w SWOIM żelaznym uścisku, tak sitwa z urzędów państwowych była pod ścisłym nadzorem PiS.
  Identyczny schemat organizowania zależności członków SITWY obowiązywał w gangu PO, SLD, PSL będących przy korycie władzy.
  Im nie chodzi o kożyść ogółu obywateli lub Państwa Polskiego jako instytucji lecz o PRYWATNY interes członków gangu-sitwy sprawującej władze w danym okresie czasu w żydo-mafijnej III RP.

  • Danka

   20 kwietnia 2017 at 19:40

   Czyli wszyscy WON? A kto wchodzi na ich miejsce wg Ciebie?
   Ps. Blagam:” Mnostwo,korzystac,korzysc…

 23. MNShadow

  20 kwietnia 2017 at 13:56

  Czytając wcześniejsze wypowiedzi mam wrażenie że kłócą się tutaj tylko trolle internetowe lub opłaceni hejterzy, tym bardziej że wiele nicków się powtarza. Dajcie sobie na luz bo to już nawet nie jest śmieszne.

  • Paweł

   21 kwietnia 2017 at 16:51

   Twoja opinia jest strasznie dla nas ważna.

 24. tomek

  22 kwietnia 2017 at 08:58

  Beton komunistyczny przemalowal sie na drmokratow i patriotow ale chyba sovieckich

 25. statystyczny

  22 kwietnia 2017 at 16:34

  TW kukiz to smiec sluzb wsi,widac ze zbrodniarze z ludowego wojska polskiego sa zagrozeni?,dlatego tak zaciekle atakuja najlepszego ministra w rzadzie PIS!!!!,ilu jest jeszcze takich spiochow z wsi jak kukiz w obecnym sejmie????

  • Paweł

   24 kwietnia 2017 at 07:37

   @statystyczny

   Dobry komentarz! Nie zaznaczyłeś, że to ironia, ale pozwól, że naprawię ten błąd:

   „dlatego tak zaciekle atakuja najlepszego ministra w rzadzie PIS!!!!”

   !!!IRONIA!!!

 26. Porsha Gubbins

  23 kwietnia 2017 at 09:29

  Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks However I am experiencing concern with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting an identical rss downside? Anyone who is aware of kindly respond. Thnkx

 27. w88 link

  28 kwietnia 2017 at 08:13

  This is a topic close to my heart cheers, where are your contact details though?

 28. buy local

  28 kwietnia 2017 at 17:06

  I went over this internet site and I think you have a lot of good info , saved to bookmarks (:.

 29. Tabung Pemadam api

  29 kwietnia 2017 at 09:41

  Hello, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just curious if you get a lot of spam remarks? If so how do you protect against it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it’s driving me crazy so any support is very much appreciated.

 30. Tabung Pemadam kebakaran

  29 kwietnia 2017 at 22:51

  Very interesting subject , appreciate it for putting up.

 31. Alat pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 03:44

  Very interesting points you have remarked, appreciate it for posting.

 32. Tabung Pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 09:05

  We stumbled over here different website and thought I might check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to exploring your web page yet again.

 33. princess elena of avalor Chicago

  30 kwietnia 2017 at 18:37

  This web site is mostly a walk-by way of for all of the information you needed about this and didn’t know who to ask. Glimpse right here, and also you’ll positively discover it.

 34. Alat pemadam kebakaran

  30 kwietnia 2017 at 22:36

  I’m not sure exactly why but this weblog is loading incredibly slow for me. Is anyone else having this problem or is it a problem on my end? I’ll check back later and see if the problem still exists.

 35. Alat pemadam api

  1 maja 2017 at 14:15

  The core of your writing whilst sounding reasonable initially, did not settle properly with me personally after some time. Somewhere throughout the paragraphs you were able to make me a believer but just for a very short while. I still have a problem with your leaps in assumptions and you might do well to help fill in all those gaps. In the event that you can accomplish that, I will certainly be fascinated.

 36. body transformation

  3 maja 2017 at 08:34

  Utterly written articles, Really enjoyed looking at.

 37. Dress your toddler to look as cute

  3 maja 2017 at 14:58

  I consider something genuinely special in this web site.

 38. Advertising sales positions

  3 maja 2017 at 22:08

  I like what you guys are up also. Such smart work and reporting! Carry on the excellent works guys I’ve incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website :).

 39. Friendship

  4 maja 2017 at 06:50

  I like this post, enjoyed this one thanks for putting up.

 40. versace sale uk

  5 maja 2017 at 06:52

  I’m still learning from you, while I’m making my way to the top as well. I definitely liked reading all that is written on your site.Keep the tips coming. I enjoyed it!

 41. house cleaning melbourne

  5 maja 2017 at 14:15

  Really informative and good anatomical structure of content, now that’s user genial (:.

 42. herbata ceylon

  6 maja 2017 at 13:03

  It is in point of fact a nice and useful piece of info. I¦m satisfied that you simply shared this useful info with us. Please stay us up to date like this. Thank you for sharing.

 43. Some truly nice stuff on this internet site, I like it.

 44. wózki dla lalek

  7 maja 2017 at 05:19

  Along with almost everything that seems to be developing within this specific subject material, many of your viewpoints tend to be somewhat refreshing. Having said that, I appologize, because I can not give credence to your entire plan, all be it refreshing none the less. It would seem to everyone that your remarks are not totally rationalized and in reality you are your self not fully convinced of your argument. In any event I did appreciate reading it.

 45. http://yanistyle.com

  7 maja 2017 at 12:56

  I used to be suggested this web site via my cousin. I’m no longer certain whether or not this post is written through him as no one else realize such designated approximately my trouble. You are incredible! Thank you!

 46. handbags cheap designer

  7 maja 2017 at 19:55

  I do accept as true with all of the ideas you have introduced to your post. They are very convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for beginners. May you please extend them a bit from subsequent time? Thank you for the post.

 47. yacht rental dubai

  10 maja 2017 at 14:49

  I haven¦t checked in here for a while since I thought it was getting boring, but the last several posts are great quality so I guess I will add you back to my everyday bloglist. You deserve it my friend 🙂

 48. dubai yacht rental

  10 maja 2017 at 20:54

  I’ve been absent for a while, but now I remember why I used to love this site. Thank you, I’ll try and check back more often. How frequently you update your web site?

 49. W888

  11 maja 2017 at 04:22

  This site is my intake, really great layout and perfect written content.

 50. Meditation Training

  11 maja 2017 at 12:18

  Hiya! I just wish to give a huge thumbs up for the nice information you will have right here on this post. I will likely be coming again to your blog for more soon.

 51. url

  11 maja 2017 at 19:30

  Wonderful beat ! I would like to apprentice at the same time as you amend your web site, how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered vivid transparent idea

 52. careers you can work from home

  14 maja 2017 at 08:55

  Very interesting subject , appreciate it for posting.

 53. best single cup coffee maker

  14 maja 2017 at 16:12

  Some truly superb content on this site, thank you for contribution. „Better shun the bait, than struggle in the snare.” by John Dryden.

 54. Tabung pemadam api

  15 maja 2017 at 00:29

  Just a smiling visitant here to share the love (:, btw great pattern. „Reading well is one of the great pleasures that solitude can afford you.” by Harold Bloom.

 55. home insurance through usaa

  15 maja 2017 at 06:54

  I think this is among the most important information for me. And i’m glad reading your article. But wanna remark on some general things, The web site style is wonderful, the articles is really great : D. Good job, cheers

 56. metlife house

  16 maja 2017 at 00:22

  Some really nice and utilitarian information on this website, besides I think the style and design has good features.

 57. mobsex

  16 maja 2017 at 05:46

  whoah this blog is great i love reading your articles. Keep up the good work! You know, a lot of people are looking around for this info, you can help them greatly.http://blog1.de/horheu/3793566/Really+Important+Things+You+May+Want+To+Learn+About+Cheap+Bulgaria+Holidays.html

 58. click

  16 maja 2017 at 06:28

  I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the superb works guys I¦ve incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my website 🙂

 59. IQ test

  19 maja 2017 at 00:45

  Hi there would you mind letting me know which hosting company you’re using? I’ve loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good web hosting provider at a honest price? Thanks a lot, I appreciate it!

 60. flat pack container house

  19 maja 2017 at 07:49

  Thank you for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research on this. We got a grab a book from our local library but I think I learned more from this post. I am very glad to see such fantastic info being shared freely out there.

 61. After all, what a great site and informative posts, I will upload inbound link – bookmark this web site? Regards, Reader.

 62. Blogging Crazy

  20 maja 2017 at 00:49

  magnificent points altogether, you just gained a new reader. What could you recommend about your submit that you just made some days in the past? Any certain?

 63. 3 credit reports free

  20 maja 2017 at 08:11

  But wanna input on few general things, The website layout is perfect, the subject matter is rattling excellent : D.

 64. קמגרה חוות דעת

  20 maja 2017 at 15:26

  Thank you for sharing superb informations. Your web site is so cool. I am impressed by the details that you¦ve on this blog. It reveals how nicely you understand this subject. Bookmarked this web page, will come back for extra articles. You, my friend, ROCK! I found simply the info I already searched all over the place and just could not come across. What a great web-site.

 65. progressive insurance

  20 maja 2017 at 23:14

  Rattling clean site, thankyou for this post.

 66. instant auto insurance quotes

  21 maja 2017 at 00:47

  Well I truly liked studying it. This article procured by you is very helpful for good planning.

 67. اختبار الذكاء

  22 maja 2017 at 01:48

  Does your blog have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to shoot you an email. I’ve got some recommendations for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it improve over time.

 68. Empresa Constructora

  24 maja 2017 at 04:53

  When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Cheers!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra