Z zagranicy

Wcześniejsze wybory w Wielkiej Brytanii – Izba Gmin poparła wniosek premier May

8 czerwca odbędą się w Wielkiej Brytanii wcześniejsze wybory parlamentarne. Izba Gmin 522 głosami poparła wniosek premier Theresy May.

Przeciwko zagłosowało zaledwie 13 deputowanych tej izby brytyjskiego parlamentu.

Do przyjęcia wniosku szefowa rządu potrzebowała 2/3 głosów poparcia. Podczas poprzedzającej głosowanie debaty w Izbie Gmin premier May powiedziała, że „byłoby właściwe i odpowiedzialne” przeprowadzić wybory teraz w celu zapewnienia „pięciu lat stabilności i pewności” oraz pomóc Wielkiej Brytanii przygotować się do funkcjonowania poza Unią Europejską.

Źródło: BBC

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. MNShadow

  20 kwietnia 2017 at 13:17

  Ciekawe jest jak u nich działa demokracja. Rządy są gotów same zrobić wcześniejsze wybory, a u nas? Przez ostatnie lata nie było nawet o tym mowy. To co że ktoś wyrzucał kilku milionowe podpisów pod petycje itp. ważne że koryto dalej należy do nich. Widać różnicę. U nas jest tak że dopóki jest koryto to nie można go oddawać. Chociaż PiSiory kiedyś oddały swoje koryto ale to dlatego że już nie byli w stanie dalej rządzić w układzie PiS-Samoobrona-LPR. Swoją drogą Giertych to kanalia.

 2. Tommy Courtnage

  23 kwietnia 2017 at 08:55

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 3. Dorotha Hollard

  8 maja 2017 at 00:35

  coco palms brochure

 4. mp4 porn

  17 maja 2017 at 01:53

  That’s way the bestest answer so far!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra