Z zagranicy

Francja: Terroryści strzelają do policjantów. Co najmniej jedna ofiara

Strzelanina w okolicach Pól Elizejskich okazała się aktem terroru – tłumaczy mediom przedstawiciel paryskiej policji.

Jak podają agencje, zginął jeden policjant, a inny został ranny po wieczornej strzelaninie na Polach Elizejskich w centrum Paryża. Było co najmniej dwóch sprawców, jeden z nich został zabity – informuje paryska policja. Podczas strzelaniny w Paryżu zginął policjant, drugi funkcjonariusz został ranny. Jeden ze sprawców został zabity.

Nie znane są szczegóły incydentu.

To trzeci atak terrorystyczny w tym roku w Paryżu. Siedemnastego marca tego roku mężczyzna zaatakował żołnierzy patrolujących port lotniczy. Według komunikatu ministerstwa spraw wewnętrznych nikt poza napastnikiem nie ucierpiał. Wcześniej tego samego dnia mężczyzna postrzelił policjantkę w czasie kontroli.

Z kolei trzeciego lutego uzbrojony w nóż napastnik zaatakował żołnierza pełniącego służbę w okolicy Luwru. Wojskowy postrzelił napastnika, ale też sam został ranny.

W Paryżu, widać, terroryści czują się zupełnie swobodnie. Można by rzecz: dzień jak co dzień – terroryści strzelają sobie do policjantów.

 

TRANSMISJA LIVE: https://www.facebook.com/DailyMail/videos/2206380279421708/

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

604 komentarze

604 Komentarzy

 1. the general quote

  3 listopada 2017 at 17:55

  Keep working ,terrific job!

 2. Deference to post author, some superb information .

 3. S128

  19 listopada 2017 at 20:12

  Great post. I am facing a couple of these problems.

 4. friv 2018

  21 grudnia 2017 at 11:44

  so much good info on here, : D.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra