Z zagranicy

ESLI uważa, że Polska powinna wprowadzić nadzwyczajne prawa w kwestii zwrotu mienia Żydom

Kraje Europy Wschodniej, w szczególności Polska, nie wywiązały się ze swoich zobowiązań zwrotu własności odebranej Żydom w czasie II wojny światowej – wynika z raportu, który ma zostać w czwartek przedstawiony na konferencji Europejskiego Instytutu Dziedzictwa Shoah (ESLI).

Osiem lat temu rządy 46 krajów obiecały w tzw. Deklaracji Terezińskiej dać wynagrodzenie ofiarom masowych grabieży z lat po 1930 roku ze względu na zaawansowany wiek ocalałych z Holokaustu.

Raport, który ma być opublikowany podczas czwartkowej konferencji, oskarży Polskę o to, że jest „najbardziej wierutnym przykładem” niewywiązania się ze zobowiązań podjętych w wyżej wymienionym dokumencie. Jego twórcy wskazują na to, że Polska miała największą żydowską populację w Europie, z której 90 proc. nie przeżyło wojny. „Pośród wschodnioeuropejskich krajów Bośnia-Herzegowina i Polska są jedynymi krajami, które nie wprowadziły w życie rozwiązań prawnych mających na celu zwrot mienia zagrabionego zarówno w okresie Holokaustu, jak i komunizmu, a są one krajami, gdzie obydwa te rodzaje zawłaszczeń miały miejsce” stwierdzają twórcy raportu, do którego dotarł „Guardian”, zapominając najwyraźniej, że mienie żydowskie zabierali okupujący Polskę Niemcy, a później rosyjscy sowieci i ich namiestnicy. Dlaczego zatem to polskie społeczeństwo ma płacić za działania zaborców państwa polskiego, tego nie wyjaśniono. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że tego typu rozumowanie autorom raportu jest zdecydowanie obce. Stwierdzają bowiem: „Polska jest jedynym członkiem Unii Europejskiej (i byłym członkiem bloku komunistycznego), która nie przeprowadziła kompleksowej restytucji własności prywatnej w erze pokomunistycznej”.

Twórcy raportu ubolewają, że żyje obecnie 500 tys. ocalonych z Holokaustu, z czego połowa – w ubóstwie.

Raport wzywa Polskę do wdrożenia zobowiązań terezińskich i zwrotu mienia. Odnosząc się do stanowiska polskiego MSZ, w którym resort stwierdza, że restytucja majątków przebiega zgodnie z polskim prawem, twórcy dokumentu domagają się od Polski wprowadzenia specjalnych rozwiązań, które pomogłyby w przekazywaniu majątków Żydom. „Zwykłe prawa dotyczą zwykłych wydarzeń. Ale Holokaust był wydarzeniem nadzwyczajnym i nie ma sensu stosowania zwykłego prawa do sytuacji, w której tak wiele nie posiadającej spadkobierców własności nagle pojawiło się jako rezultat masowego mordowania milionów ludzi” stwierdzili.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

120 komentarzy

120 Komentarzy

 1. KatolikPolak

  25 kwietnia 2017 at 15:13

  mordowano polskich obywateli wyznania mojżeszowego i ich mienie jesli nie maja spadkobierców przechodzi na rzecz skarbu państwa ale jeżeli taka ma byc nowa moda to moze spokojnie poczekajmy az nam Rosja odda mienie i wypłaci odszkodowania za pomordowanych w tzw operacji polskiej oraz dzieła sztuki zagrabione w rozbiorach i po powstaniach a Ukraina odda ziemie na których stały polskie wsie wymordowane przez UPA oraz mienie należące do Polaków w mieście Lwów czyli de facto całe miasto.

  • Jacek

   25 kwietnia 2017 at 21:30

   Ale w ramach rozliczeń z komunizmem nie zapominajmy jednak też o ludziach, którzy go tworzyli. Jeśli np. współcześni Polacy albo Rosjanie mieliby komuś cokolwiek zwracać, to i współcześni Żydzi z Izraela niech coś dorzucą, bo wielu twórców komunizmu tam się schroniło.

   • Robert B.

    25 kwietnia 2017 at 22:50

    To są jakieś eufemizmy. Żydostwo, któremu przyświecał i przyświeca cel opanowania całego świata, komunizm wykoncypowało teoretycznie, sponsorowało, a następnie bezwzględnie realizowało wraz z jego całymi zbrodniami, które przez żydostwo zostały wyteoretyzowane już w fazie wymyślania tego zbrodniczego ustroju. To oni za tym stali, to oni z tego korzystali. Liczyli, że dzięki kamuflażowi nikt się nie domyśli, o co w tym wszystkim chodzi. Domyślono się… Domyślono się i zgotowano im holokaust. Holokaust to odwet za komunizm. I oni bardzo dobrze o tym wiedzą. Liczą jednak, że my przestaniemy to rozumieć i runiemy przed nimi na kolana. Mylą się i kiedyś, gdy warunki będą temu sprzyjały, znowu dostaną pięknym za nadobne.

    • prastarzec

     26 kwietnia 2017 at 02:07

     Amen

    • ice

     1 maja 2017 at 09:33

     100/100

    • hansi

     22 maja 2017 at 13:15

     Niestety – NAS – nikt o to nie pyta.. A „reprezentuje” nas sitwa, złożona z krypto – i nawet jawnych żydów, reprezentujących interesy NIE Polaków, lecz właśnie żydowni… A uzewnetrzni się to rychło, właśnie stworzeniem „prawnego” precedensu, sankcjonującego definitywne już zaoranie Polski pod zydowską Nową Ziemię Obiecaną – poprzez bezczelny rabunek 60 miliardów dolarów, na recz żydowskiej mafii holocaustycznej.. W tym artykule mowa o JAWNEJ JUŻ deklaracji i uroszczeniu, a jawny zamiarze tego monstrualnie bezczelnego rabunku POLAKÓW…

  • witek

   26 kwietnia 2017 at 14:09

   a,Litwa kiedy odda mienie Polakom?!

   • Danka

    28 kwietnia 2017 at 01:08

    Wlasnie, Witek! Litwa, czlonek UE powinna oddac mienie Polakom, z ktorego korzysta.Jednak to wszystko jest jakies niezrozumiale.Odszkodowania i rekompensaty powinna wyplacac Rosja, jako prawny nastepca ZSRR.Niemcy pochloneli gigantyczne zasoby ruchome Polakow, zwlaszcza z Warszawy cale pociagi po Powstaniu szly wyladowane do Rzeszy.Czytalam wspomnienia zmuszonego Powstanca do zabierania wszystkiego z mieszkan, lacznie z klamkami do drzwi, kranami itp i ladowania tego do ciezarowek niemieckich, z ktorych ladowano te dobra potem do pociagow odsylanych z lupami do Rzeszy.Zapomnialam o cennych obrazach.Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, poetka,zalila sie w liscie do prxyjaciol, ze stracila w Powstaniu fortune, ok.100 obrazow Juliusza i Wojciecha Kossakow, zostawionych jakiejs pani, ktora wypedzili z mieszkania.

  • Krak

   1 maja 2017 at 12:26

   100/100

 2. klioes vel pislamista

  25 kwietnia 2017 at 15:32

  No oczywiście, że nie należy stosować ZWYKŁEGO prawa dla NIEzwykłych ludzi!
  Dla nich, dla NADludzi powinno się stosować NADzwyczajne prawo!
  Prawo – dla gojów, NADprawo – dla Übermenschów; wszystko zgodnie z Talmudem…

  • Robert B.

   25 kwietnia 2017 at 15:34

   A potem… A potem jak miarka się przebiera i pojawia się konkurencyjny gatunek nadludzi, to zaczynają się szlochy, zgrzytanie zębów i ryki: „Raaatuuujcieee naaas!”. Pora z tego wyciągnąć wnioski.

   • klioes vel pislamista

    25 kwietnia 2017 at 16:15

    A potem… A potem następują wspominki:


    Siechter story
    czyli
    Zakrzywienie czasoprzestrzeni w religii holo

    Prawica w katolicki sposób
    Czepia się nawet świętych osób!
    W potwornym nienawiści tyglu
    Skrytykowała wywiad w Spieglu.
    O co chodziło? „Barbarzyństwo!” –
    Zwie Nadredaktor wypędzenia
    Niemców. Ma prawo, bo dzieciństwo
    Miał bez rodziców. Te wspomnienia
    Ofiarę barbarzyństwa bolą…
    I wszystkich, co wyznają holo!

    W katolski sposób wręcz prawica
    Hejtuje wywiad Siechterzyca!
    Cytaty: „Starych pozabijał…”
    „Zawsze się z prawdą przecież mijał…”
    „Spłodził rodziców sobie chyba.
    Koty szczekają, a psy kwiczą.”
    „Na mózg rzuciła mu się biba.”
    „Cóż, tamudyści tak pierniczą…”
    W cytatach jest, jak w oku solą,
    Niewiara w świętą wiarę w holo!

    Prawica w sposób katolicki
    Chrztu wodę lałaby na mycki…
    Zamiast ich uznać dostojeństwo,
    Swą podłość, święte zaś męczeństwo
    Z jej rąk, co nigdy nie ustało…
    I stąd to NIEPOROZUMIENIE !
    Bo nic rozumu nie zmieszało
    Nadredaktora! TO CIERPIENIE
    Jest wieczną Żydów w Polsce dolą!!!
    Na tym polega wiara w holo.

    Prawica w katolicki sposób
    Błędnie wytknęła, że „śmierć osób,
    Co były dziecka rodzicami
    Przed urodzeniem dziecka – mami”.
    Widać, jak wciąż nieoświeceni
    Są Polacy… Czym jest, nie wiedzą
    Zakrzywienie czasoprzestrzeni!
    A Niemcy wiedzą, tuż za miedzą…
    Polska z obozów swych swawolą
    Nie wróci – hola! …Wierzcie w holo!

    • Robert B.

     25 kwietnia 2017 at 16:26

     No to jest ich celem. Podstawienie religii katolickiej (i innych) holokaustyzmem. O ile w tzw. wolnym i demokratycznym świecie wśród tzw. ludzi przyzwoitych można nie wierzyć w Boga, o tyle w święty, bo żydowski, holokaust mają wierzyć i wierzący w Boga i weń nie wierzący. A holokaustyzm jak każda religia ma swojego boga. W holokaustyzmie jest nim „ciehpieeenieeee szithooooskie”, czyli po prostu żydostwo. Już oni wiedzą, o CO im w tym wszystkim chodzi. Ja na „cieeehpieeenieee sziiiithooooskieee” sram i szczam. Holokaustyzmu wyznawać nie mam najmniejszego zamiaru.

     • klioes vel pislamista

      25 kwietnia 2017 at 21:22

      Ja nie mam nic przeciwko czczeniu ofiar, ale WSZYSTKICH OFIAR WSZYSTKICH HOLOKAUSTOW! W tym holokaustu Slowian podczas IIWS, ktory pochlonal CONAJMNIEJ 10 razy wiecej ofiar niz ten zydowski.

     • Robert B.

      25 kwietnia 2017 at 21:53

      Do @Klioes vel pislamista:

      To, co mówisz, zostałoby odebrane przez tzw. środowiska jako „antysemityzm”… Już oni wiedzą, dlaczego…

     • klioes vel pislamista

      26 kwietnia 2017 at 11:17

      Zgadza sie. Zydzi czuja sie strasznie obrazeni, jesli bodaj wspomina sie o INNYCH holokaustach. A wiec znowu wychodzi ich RASIZM.

 3. Robert B.

  25 kwietnia 2017 at 15:33

  Nie ma żadnej „własności odebranej Żydom”. „Zwykłe prawa dotyczą zwykłych wydarzeń. Ale Holokaust był wydarzeniem nadzwyczajnym i nie ma sensu stosowania zwykłego prawa do sytuacji, w której tak wiele nie posiadającej spadkobierców własności nagle pojawiło się jako rezultat masowego mordowania milionów ludzi”. Typowa żydowska bezczelność. Holokaust był nadzwyczajny, ale dla nich. Nie dla mnie. Jeżeli ktoś nie legitymuje się testamentem albo nie jest spadkobiercą, to może WYPIERDALAĆ.

  Z drugiej strony my wiemy, o CO chodzi. Nie po to taką propagandę holokaustu uprawiają, żeby na tym nie zarobić. Tu chodzi przede wszystkim o zarobek. No i o zawrzeszczenie własnych zbrodni. Kiedy żydostwo będzie oddawać rosyjskiej szlachcie to, co im zrabowało podczas tzw. Rewolucji Bolszewickiej?

  • Egzorcysta

   27 kwietnia 2017 at 18:06

   Stosujac dokladnie takie samo prawo czy religie holokchaustu, smiem sadzic, ze Zydzi skoro oczekuja od innych, musza sie dokladnie tak samo zastosowac do praw jakie chca aby obowiazywaly.Wiec tym sposobem trzba od nich wymagac, by zwrocili to co zabrali Palestynczykom.I oddali Izrael ich prawowitej ludnosci.I sprawa druga Polacy i to trzeba im powtarzac 10 tysiecy razy ,im niczego nie odbrali, poniwaz w latach tamtych Polska nie istniala, nie miala zadnej wladzy,nad ich wlasnoscia.Te wladze mieli Niemcy, wiec jesli chodzi o lata 1939-1945 i w tym czasie cos komus odebrano musza sie zglosic do Niemcow.A od 1945-1989 do drugiego najezdzcy, czyli Rosjan i wykonawcow ich planu wobec Polski, V kolumny skladajacej sie z Zydokomunistow ktorzy zarzadali calym mieniem na terenie PRLu, nim dzielili i rozdawali nowym wlascicielom z mocy prawa jakie sobie sami ustanowili.Zaden Polak nie zostal nigdy wlascielem czegokolwiek zydowskiego, bez papiera od Zydow, ktorzy okupowali nasz kraj do 1989 roku.Mozemy dyskutowac tez o mieniu wypracowanym przez Polakow, odremontowanym ,odbudowanym, przez Polakow, ktore przeszlo jakims dziwnym sposobem na wlasnosc Zydow z SB i WSI w ramach tak zwanej prywatyzacji.I skoro sobie tak juz wszystko oddajemy, to nalezy zwrocic mienie sprywatyzowane przez pana Lewnadowskiego na rzecz Zydow.I ostani punkt,to Zydzi powinni w ramach odszkodowania za straty Polakow ,zaplacic za straty poniesone w zwiazku z przynaleznoscia do UE, w koncu przyczynili sie do nieisteninia polskiego przemyslu,kopaln i rolnictwa.O ile jest jakis problem z ostanim punktem, to trzba dodac, ze skoro w rzadzie „polskim” rzadza Zydzi to wlasnie tak nalezy postapic.Zydzi sami sie smiali ,ze po 2 wojnie swiatowej, Polakom odrabali glowe i postawili tam swoja, i ze jest jakas choroba psychiczna, zeby rece bily wlasna glowe.Peres tez czesto powtarzal chelpiac sie w knesecie ze Polska juz nalezy Zydom.I mysle ze teraz dopiero mamy calosc.Ale najwazniejsze jest zwrocic Palestynczykom wszystko skoro ma obowiazaywac taka zasada.Swoja droga Robert B ,ladnie powiedziales, pod czym tez sie podpisuje.Acha, i niech oddadza natychmiast kamienice ktore na lewych papierach rozdali sobie, w Warszawie i innych miastach, stosujac mafijne machloje.Czy kiedys tez w ten sposb zdobywali mienie?I Kamienice jak juz faktycznie naleza do nich i w papierach jest czysto to oddac ale zbombardowana, taka jaka Polacy zastali.

   • Kazimierz

    21 maja 2017 at 15:38

    Dopowiem na Twoje pytanie czy Żydzi „też w ten sposób zdobywali mienie?”>
    Tak, dokładnie tak. Zawsze szachrajstwem i oszustwem i nieuczciwymi metodami. Przez całą historię swego najazdu na Polskę. Kuluminacyjnie dostawali (odkupywali za grosze) majątki polskie po powstaniu styczniowym 1863 od władz carskich podczas gdy prawowici właściciele zostawali wywłaszczani i w najlepszym przypadku zsyłani z całymi rodzinami na Sybir. To były masowe procesy w całej Polsce pod zaborem rosyjskim. I masowe przejmowanie majątków między innymi przez żydów.

 4. sprzwiedliwy

  25 kwietnia 2017 at 15:35

  bezczelnosc zydowska nie ma granic…..wszystko tak jak i holocaus mialo swoje przyczyny….

  • Robert B.

   25 kwietnia 2017 at 15:39

   Holokaust miał swoje przyczyny. My to wiemy i oni to wiedzą. Coś takiego, co prześwituje przez to oświadczenie tego zasranego ESLI, jest jedną z nich…

   • klioes vel pislamista

    25 kwietnia 2017 at 16:24

    Sytuacja jest, mimo wszystko, trochę zabawna. Nie chodzi tylko o absurdalne, urojone roszczenia. W dodatku roszczenia kierowane do OFIAR!… (A gdyby tak Polacy i Rosjanie zaczęli rościć jako ofiary CzK/KGB, bo przecież na 450 komisarzy ludowych ZSRR ponad 350 było Żydami.)
    Chodzi o to, że w przeciwieństwie do takich wypranych ze świadomości historycznej Szwedów, czy Amerykanów, MY …WIEMY. WIEMY JAK BYŁO! I ONI też wiedzą, jak było…
    I najważniejsze: ONI WIEDZĄ, ŻE MY WIEMY i MY WIEMY, ŻE ONI WIEDZĄ!… Czy to nie zabawne?

    • Robert B.

     25 kwietnia 2017 at 16:31

     A ich to nie obchodzi, że kierują uroszczenia do ofiar. Ich obchodzi tylko to, czy się obłowią. W Talmudzie im stoi, że cały świat należy do nich, więc go zgodnie ze swoim religijnym hobby „odzyskują”.

     Z tymi Amerykanami nie jest aż tak źle. Wiem, bo byłem. Tam doły aż kipią od antysemityzmu. I to jakiego! Ludzie po prostu zdają sobie sprawę, co się dzieje, kto nimi rządzi, kto kraj przechwycił zgodnie ze swoim religijnym hobby. I to może kiedyś wybuchnąć, jak wybuchło w Niemczech. Tylko że teraz potencjalni Ulmowie powinni z tego wyciągnąć stosowne wnioski…

     Wiedzą TO też Niemcy… Na Niemcy żydostwu łapsk na pewno nie uda się położyć. A jak będą się starali położyć, to się przekonają, że nic z tego, że od 30′ lat XX wieku nic się nie zmieniło…

     • klioes vel pislamista

      26 kwietnia 2017 at 11:16

      W USA nie bylem. Ale pisze wlasnie z Niemiec. Niemcy maja wyprane mozgi. To, ze holosie powtorzy, to rzecz pewna. poniewaz poprzzednie holo bylo tylko OSTRZEZENIEM zze strony Opatrznosci… W osttaniej swej mowie do narodu wybranego Mojzesz powiedzial m.inn: „Niewielu was zostanie miedzy narodami…” Nic dodac, nic ujac.

     • Robert B.

      26 kwietnia 2017 at 13:06

      Do @Klioes vel pislamista:

      Ja nie patrzę na tę sprawę z religijnego punktu widzenia. Zwyczajny, przyziemny punkt widzenia wystarczy, by zrozumieć, co się stało, jakie były przyczyny tego, i co się stanie, gdy takie same przyczyny zajdą. W warunkach wojennych powtórzenie się holokaustu jest bardzo prawdopodobne. Nikt im tego, co wyprawiają, nie podaruje. Piję tu szczególnie do Arabów. Niektórzy Żydzi nawet przebąkują, że „następny holokaust zgotują nam Arabowie”. Z obfitości serca usta mówią. Dobrze wiedzą, co tam mają na sumieniu i że w ostatecznym rozrachunku im to się nie upiecze. Ta próba ograbienia Europy Wschodniej to próba ratowania własnej skóry. Chcą tu się ewakuować, jak tam zaczną się rozliczenia z nimi. A że religia każe im żyć dostatnio i wygodnie, pasożytować na gojach, to muszą mieć tutaj przygotowane komfortowe warunki. Gdyby im tu się udało „wrócić”, to zrobią to samo co w Palestynie. Ja nie ma co do tego żadnych wątpliwości. A potem… A potem… Będą jęki, stęki i ryki: „Raaatuuujcieee naaas!”…

    • klioes vel pislamista

     26 kwietnia 2017 at 15:53

     Byłem przed rokiem w Ziemi Świętej. Żydzi tłamszą Palestyńczyków okropnie. Spychają do gett, wydzierają ziemię, ograniczają swobodę przemieszczania się i …pomagają Palestyńczykom w wyniesieniu się do USA! Tymczasem GENETYCZNIE to Palestyńczycy są bardziej homogenicznie prawdziwymi Żydami, mieszkają na swojej ziemi, z nikim się nie mieszali i mają jednorodny odcień skóry. Mamy do czynienia z jawną czystką etniczną. Zresztą jej początkiem było mordowanie ludności arabskiej w 1948 roku i wyrzucanie Palestyńczyków z ich wiosek i miasteczek. Tylko dzięki opanowaniu mediów, uniwersytetów i wpływów na sztukę np. Hollywood, można tak sobie bezczelnie poczynać. Naprawdę współczuję Palestyńczykom i przewiduję ostatecznie katastrofę żydowstwa.
     A propos pieniędzy które chcą z nas wyszlamować, poznałem dlaczego ich tak potrzebują. Izrael, gdyby nie pomoc zewnętrzna, musiałby splajtować. To pustynia. A do tego na tej pustyni znajduje się jeden wielki plac budowy, domy dla Żydów z Rosji!
     Nawet poznałem pewną piękność w kibucu, piękność BLOND! Ale pieniędzy to oni potrzebują przede wszystkim na armię. 27 brygad pancernych plus lotnictwo plus flota… Nasza armia, pomijając sprawę izraelskiej przewagi nuklearnej, nie zdzierżyłaby w teoretycznej wojnie z Żydami nawet tygodnia! To wszystko jednak dużo kosztuje. To mocarstwo nie jest w stanie samo się na pustyni utrzymać.

     • Robert B.

      26 kwietnia 2017 at 17:21

      Izrael to państwo Żydów. Żydostwo to cywilizacyjny pasożyt. Co z tego wynika? Prosty sylogizm: Izrael to państwo-pasożyt. Niemcy powiedziały, że już won, to musieli się przyssać do kogoś innego. Wypadło na nas, ale już planują dalsze etapy. Tego jestem pewien. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to odbiorą znowu zapłatę pięknym za nadobne, z dołu i ryczałtowo, czyli tak jak kochają najbardziej. Pora dla gojów z tego wszystkiego wyciągnąć wnioski.

     • klioes vel pislamista

      27 kwietnia 2017 at 10:23

      PasoŻYD… 🙂

     • Robert B.

      30 kwietnia 2017 at 00:08

      Do @Klioes vel pislamista:

      No to już najkrócej powiedziane, jak tylko możliwie… Ale też trafnie…

     • klioes vel pislamista

      30 kwietnia 2017 at 20:44

      No to teraz dłużej też o gościach z bliskiego wschodu, ale innych:


      Nagrali w Uppsali

      Jeden nagrywał, a dwóch gwałciło.
      Facebook, transmisja… Wcale nie było
      Blokady… Po co? „Ubogacenie”
      W inną „kulturę” jest w Szwecji w cenie!

      Kiedy dziewczynkę „ubogacali”
      Przez trzy godziny ciągle się śmiali.
      Trzech lat (dla śmiechu) w tej demokracji
      Chce prokurator – bez deportacji!…

      *

      Ubogacenie skoro jest w cenie
      Komfort zapewnić musi więzienie.
      Potem zasiłki znów w obfitości
      Zapewnią Szwedzi dla miłych gości!

      A potem goście multikulturnie,
      Stwierdziwszy „Szwedzi to straszne durnie”,
      Zgwałcą ponownie i znów brutalnie!
      Chociaż zapewne już mniej medialnie…

    • royalhunt

     22 maja 2017 at 18:26

     To prawda, ale w ogóle nie jest to zabawne bo to świadczy o tym, jak słabe jest państwo Polskie, że uroszczeń żydowskich organizacji nie jest w stanie odeprzeć raz i na zawsze. Tak ważny temat w ogóle nie jest przez rządy „warszawskie” dyskutowany publicznie, tylko raz po raz dowiadujemy się o tym od jakichś żydków stojących na czele różnych organizacji, jak np. JWC, o tym, że są prowadzone negocjacje w tym temacie. A rządzący naszym krajem zachowują się tak jakby tematu w ogóle nie było. Tymczasem tu chodzi o kosmiczne kwoty w miliardach dolarów. Ta bierność kolejnych polskich rządów jest bardzo niepokojąca, bo gdyby ich stanowisko było zdecydowanie negatywne to powinni poinformować o tym opinię publiczną. Polscy obywatele powinni w tej sprawie napisać list otwarty do premiera i prezydenta, w którym będą domagać się jasnego i zdecydowanego stanowiska polskiego rządu w kwestii żydowskich uroszczeń. Brak takiego stanowiska powinien być odczytany jako próba „dogadania się” z wrogimi Polsce siłami ponad głowami jej obywateli i jako zagrażająca żywotnym interesom narodu poczytana jako zdrada stanu.

  • miperl

   28 kwietnia 2017 at 12:42

   Zgadzam sie miało główna to władza w rekach debili takich jak ty. Dlatego trzeba obalić Pis historia uczy jak się kończą rządy narodowe.

   • ice

    1 maja 2017 at 09:51

    niewygodnie w Polsce wynoś się do judaniemiec tam dostaniesz multikulti z nożem w prezencie od araba !!!

   • T

    2 maja 2017 at 00:51

    Nie\ smakuje Polski Chleb to jedź do Niemiec tam jest chore twoje lewicowe multi-kulti czyli wielokulturowość czyli raj dla ero-komunistów .

 5. sprzwiedliwy

  25 kwietnia 2017 at 15:37

  holocaust biznes rozwija skrzydla….a czy polacy wiedza ze panstwo polskie juz placu rente dla ocalalych z holocaustu lub udajacych ocalalych?????

  • Tomek

   25 kwietnia 2017 at 17:59

   Polacy, jeśli sięgną do owych rewelacji, na które się zapewne powołujesz z 2014 roku o niby 50 tys Żydach jakim Polska ma płacić renty czy emerytury I ZWERYFIKUJĄ TE INFORMACJE, to dowiedzą się, że to g….o prawda. Nieprawdziwa informacja podana przez jeden izraelski dziennik, podchwycona przez pare tabloidów w Polsce i mało wiarygodnego posła, powielana z ignorancją przez niektórych tu na forum. Tyle mogą sprawdzić „Polacy”, bo wymienieni przez ciebie w poście ” polacy ” mogą temu wyzwaniu nie sprostać – najpierw trzeba się po polsku czytać i pisać nauczyć, weryfikowanie przeczytanej treści to wyzwanie z nieco wyższej półki.

   • Danka

    25 kwietnia 2017 at 19:47

    Tonek 17:59
    Zmiany w Ustawie o obywatelstwie polskim wprowadzone przez Komorowskiego oraz zmiany w Ustawie o Kombatantach i Osobach Represjonowanych, wprowadzone za Tuska.Warto sie zapoznac dokladnie, poniewaz zbijasz argumenty bez dokladnych danych o faktach w rodz.dolaczenia do uprawnionych do otrzymywania dodatku do swiadczen emerytalno- rentowych / ok.100 euro/ osob z polskim obywatelstwem, ktore byly mieszkancami gett dla Zydow, zorganizowanych przez Niemcow na terenie- i tu jest pytanie czy II RP, czy ziem polskich pod okupacja niemieckich nazi?

    • Tomek

     26 kwietnia 2017 at 21:10

     Zapoznałem się z nimi dokładnie. I niczego takiego w tych ustawach nie ma. Który to artykuł, owej ustawy, twoim zdaniem o tym mówi? Podaj, skoro twierdzić, że to co napisałaś wynika z tej ustawa. Tak druga ustawa, którą zresztą podałaś, to właśnie jest ustawa o jakiej ja wspomniałem – ustawa, która jedynie pozwalała odebrać komuś, kto już dawno był do tego uprawnionym, świadczenie na rachunek zagranicą. I z tego paru ignorantów zrobiło wielkie halo, że nagle przyznajemy uprawnienia Żydom. Ta ustawa nie zmienia niczego w zakresie tego, kto ma kasę otrzymywać.

   • Danka

    25 kwietnia 2017 at 20:59

    • Tomek

     26 kwietnia 2017 at 21:27

     W tej ustawie przecież nie ma niczego, o czym ty napisałaś… Ustawa, którą podałaś nie zmienia żadnych zasad przyznawania uprawnień kombatanckich / do świadczeń. ŻADNYCH!!! A jak twierdzisz, że to niby ja jestem niedoinformowany, to pokaż mi łaskawie, który twoim zdaniem artykuł tej ustawy wprowadza to, co napisałaś.

     Obywatele polscy narodowości żydowskiej, którzy byli represjonowani (np. obozy), tak jak wszelcy inni obywatele polscy, otrzymywać mogą świadczenia bazie ustawy z 1991, która przyznaje zasiłki (a nie żadne odszkodowania!!!) dla osób w trudnej sytuacji, które były represjonowane. Ustawa, o której napisałaś, jedynie pozwala tym już uprawnionym otrzymywać świadczenia na rachunek zagraniczny, a nie tylko polski (art. 24a). Wg danych podawanych przez Urząd Kombatantów zagranicą (nie tylko w Izraelu) uprawnionych do takich zasiłków jest 7 tys. osób, a świadczenia pobiera 1 tysiąc.

     Nie powielaj więc ignoranckich, kopiowanych przez różne nierzetelne portale czy blogi informacji.

     • Egzorcysta

      27 kwietnia 2017 at 22:32

      Wiecej do podtematu, https://www.youtube.com/watch?v=_eHtOsPq8-c okazalo sie, ze juz jest dwa razy tylu chetnych, poniewaz wystraczy pojsc i chcec, podajac jednego swiadka ktory nie jest sprawdzany.
      Jak głosowali posłowie?

      Głosowało – 436 posłów.
      Za – 434.
      Przeciw – 2.
      Wstrzymało się – 0.
      Nie głosowali – 24.

      Ciekawym pytaniem jest: kto był przeciwny tej zdradzieckiej ustawie?

      Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).

      Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.

      Mi wystarczy ,ze „polski” sejm wymysla cos takiego, by widziec po „owocach”, ze to nie sa Polacy.Istota sprawy jest tez, to ze media na temat 500+ prawie kazdego dnia podgrzewa temat i dzieli Polakow i kreuje wrogow tej ustawy ,pokazujac rozne obrazki,a na temat przplywu pieniedzy tez Twoich, sie nie zajaknie,a nawet oplaca dezinformatorow, takich jak Ty ktorzy probuja demetowac informacje o wyplacaniu Zydom po 100 euro.I powtarzam nie jest istotne ile tylko chodzi o zasade, i talmudyczne zachowanie sie ustawodawcow i mediow.Ja nie jestem antysemita, ale mam alegrgie na rasizm,homofobie dlatego czepiam sie takich roznic.Prawo Kalego, czyli Talmud, w dzisiejszym cywilizowanym swiecie powinien byc tak samo zwalczany jak faszyzm, poniewaz reprezentuje identyczne 1:1 poglady jak nazizm.( tyle ze , role Nazistow przejeli Zydzi ,a role Zydow Palestynczycy )Hitlera „Mein Kampf”, jest w duzej czesci przpisana z Talmudu i starochniskich pogladow mistrza Tse.Mozna nawet powiedziec ze to plagiat.Niebawem jako ze od roku zakonczyl sie zakaz drukowania,powielania ,tlumaczenia tej ksiazki na kontynencie europejskim, bedziemy mogli z pewnoscia kupic nawet w jezyku polskim i porownac.Nieiwerny Tomaszu, 2×2 jest 4 ale nie mam na to siwadkow.
      Czy to glosowanie ,wystarczy Ci jako dowod, ze to nie jest „polski” rzad? Ile takich glosowan antypolskich jeszcze potrzbujesz, by Cie oswiecilo?

   • Paweł

    25 kwietnia 2017 at 22:34

    @Tomek

    50 tyś. żydów zdaje się być liczbą bardzo zaniżoną:

    „w sprawie miejsc odosobnienia, w których były osadzone osoby narodowości polskiej lub obywatele polscy innych narodowości. Na podstawie art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 24 stycznia 1991 r. o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego (Dz. U. z 2012r. poz. 400) zarządza się, co następuje:

    § 1. Rozporządzenie określa miejsca odosobnienia, w których warunki pobytu nie różniły się od warunków w obozach koncentracyjnych, a osoby w nich osadzone pozostawały w dyspozycji hitlerowskich władz bezpieczeństwa, a także więzień i obozów NKWD lub będących pod nadzorem NKWD, w których były osadzone osoby narodowości polskiej lub obywatele polscy innych narodowości, oraz obozy, o których mowa w art. 3 pkt 2 i w art. 4 ust. 1 pkt 1 lit. b i c oraz pkt 3 ustawy z dnia 24 stycznia 1991 r. o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego, zwanej dalej „ustawą””.

    Ustawa respektuje kilkaset obozów i podobozów (w tym zagraniczne) więc łatwo domyślić się, że liczba poszkodowanego żydostwa jest ogromna. Nieoficjalnie mówi się, że płacimy żydostwu ponad 200 mln. euro miesięcznie!

    Odnośnie zwrotu rzekomego majątku żydowskiego. Owi żydzi chcąc nie chcąc byli obywatelami Polski i cały ich majątek przeszedł na własność skarbu państwa. Mało tego. Należy domagać się od żydów ogromnych odszkodowań za zabijanie Polaków, kolaborację z okupantami, dezercję oraz utworzenie nielegalnej kolonii na terenie Palestyny.

    • Tomek

     26 kwietnia 2017 at 21:53

     No i na bazie owych przepisów (zacytowałeś prawidłową ustawę, tj. tą z 1991, w odróżnieniu od wypisujących bajki o przyznaniu odszkodowania Żydom przez Komorowskiego czy Tuska w 2014 – z co plus:) uprawnionych do otrzymania tych świadczeń zagranicą jest ok. 7000 osób (ZAGRANICĄ, nie tylko w Izraelu). Wg danych z 2014 roku, o świadczenia występowało 1000 osób z zagranicy. Dane pochodzą z Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, który podawał je w odpowiedzi na pytania gazet. Straszne więc to liczby. Przedstawiał je dyrektor Tomasz Lis (spokojnie, zbieżność nazwisk czysto przypadkowa, bo już widzę ten błysk nieufności w oczach:)))). Znajdziesz w necie, zresztą, możesz sam wystąpić też w trybie dostępu do informacji publicznej. Ale co tam, piszmy o 50 tys., czy o 16 milionach wszystkich Żydów, albo co tam, 16 miliardach:).

     Po drugie, świadczenia z owej ustawy z 1991 roku, to żadne „odszkodowania za Holokaust”. To zasiłki dla osób represjonowanych w określonej trudnej sytuacji majątkowej. Należą się wszystkim polskim obywatelom represjonowanym w czasie lub po II wojnie. Żadne to uprzywilejowanie.

     Co do natomiast mienia pożydowskiego, to się Tobą zgadzam. Co do odszkodowań za morderstwa Polaków za komuny, to oczywiście, tylko że płacić je powinny albo osoby, które tego dokonały, albo państwo, w imieniu którego to zostało dokonane. Ta druga opcja, czyli odszkodowania od Rosji (sukcesora ZSRR), jak zdajesz sobie sprawę, nie przejdą. Ze ściganiem natomiast konkretnych osób problem jest taki, że nie żyją, czy np. nie można ich ściągnąć z zagranicy. Weźmy taką prokurator Wolińską (Fajglę Mindla) – przecież ona pięknie wykorzystała właśnie to, co robi tu na forum ileś tam osób – powiedziała brytyjskiemu sądowi, że w Polsce jest antysemityzm i nie może liczyć na sprawiedliwy proces. I na tej bazie sąd brytyjski odmówił ekstradycji…

     • Paweł

      29 kwietnia 2017 at 11:06

      @Tomek

      Czy można znaleźć te dane na stronie Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych? W ciągu trzech lat wiele mogło się zmienić a z tego co widzę żadnych danych tam nie ma.

      „Po drugie, świadczenia z owej ustawy z 1991 roku, to żadne „odszkodowania za Holokaust”. To zasiłki dla osób represjonowanych w określonej trudnej sytuacji majątkowej. Należą się wszystkim polskim obywatelom represjonowanym w czasie lub po II wojnie. Żadne to uprzywilejowanie.”

      Osoby represjonowane to bardzo szerokie pojęcie. Tym bardziej, że płacimy je tym, którzy zdradzili Polskę i założyli nową ojczyznę.

    • Danka

     27 kwietnia 2017 at 23:17

     A Zydzi Cie wykpia, ze chces odszkodowania za kolonie w Palestynie.Moze zajmijmy sie sprawami stosumkow polsko-zydowskich.

     „/../Polski rząd zdecydował się przenieść obciążenie finansowe dla operacji bankowych potrzebnych do przesyłania pieniędzy na wnioskodawców za granicą oraz do zniesienia konieczności fizycznego adresu w Polsce.
     Rejak powiedział, że nie może powiedzieć, jak

     • Danka

      27 kwietnia 2017 at 23:27

      Zle sie zapisalo, bo? ;)?Proba ponowna i tekst wlasciwy.
      „/…/Jeśli rząd izraelski, w pewnym momencie w przyszłości, podejmie decyzję o wypłacie emerytur dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie Holokaustu, Rejak powiedział, że „byłoby to najbardziej cenione. Nie jako świadczenie wzajemne, ale jako hojny gest”

      Wersja w oryginale angielska:

      http://www.timesofisrael.com/for-first-time-poland-to-pay-pensions-to-survivors/#ixzz34Xq0BGzT

   • sprzwiedliwy

    26 kwietnia 2017 at 05:15

    • Tomek

     26 kwietnia 2017 at 22:04

     Oczywiście, że nie jest prawda. I tłumaczę to w iluś już postach, apelując, abyście nie kopiowali bzdur, które pojawiły się w 2014 roku na paru portalach i są teraz bez weryfikacji powtarzane, mimo, że temat od tamtego czasu okazał się bzdurą. Odnosząc się do podanego przez Pana linka:

     1) ustawa z 2014 W ŻADEN SPOSÓB nie zmienia zakresu uprawnionych do świadczeń. Umożliwia jedynie tym, co już byli uprawnieni otrzymywać świadczenia na rachunek zagraniczny, a nie tylko polski. Źródła? Niech Pan przeczyta ustawę (link do niego podała forumowiczka Danka) czy też ustawę z 1991 roku o osobach represjonowanych (którą zacytował forumowicz Paweł), która akurat określa, kto jest uprawniony. Względnie, niech Pan sięgnie do interpelacji poselskiej posła Wiplera i odpowiedzi na nią (szkoda, że jak sprawa się wyjaśniła, poseł Wipler już tego tak nie nagłośnił – bo on m.in. swoimi wpisami na facebooku zasiał dezinformację).

     2) osób zagranicą (nie tylko w Izraelu) uprawnionych do tych świadczeń jest 7000. Świadczenia przed nowelizacją pobierało 1000 osób, po 2014 więc co najwyżej mogło ich przybyć 6000. Źródło – dane z 2014 Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych podawane w odpowiedzi na zapytania mediów.

     3) owe świadczenie to nie są też żadne odszkodowania za Holokaust. To jest socjalny zasiłek dla OBYWATELI POLSKICH w ciężkiej sytuacji, które były w określony sposób represjonowane

     W świetle powyższego te 240 mln kopiowane bez weryfikacji na iluś tam blogach, wyliczone w oparciu o założenia z sufitu, to oczywista bzdura.

     • Danka

      28 kwietnia 2017 at 17:00

      To Pan Tomasz wprowadza w blad Czytelnikow. Pisalam kiedys na ten temat na innym portalu. Tak…i widze,ze sa jakies pozytki z dazenia do prawdy,a o dziwo, Pana argumentacje zbija GazWyb, ktora zapewne tak sie na ten temat rozpisywala,zeby podkreslic nie lada sukces.

      http://wyborcza.pl/1,97654,15950468,Wiecej_przywilejow_dla_kombatantow.html?disableRedirects=true

      Kombatanci-owszem pozostali ,jak bylo…..Chodzi ,Panie Tomaszu, O OSOBY REPRESJONOWANE i tu rozszerzono bardzo zakres uprawnionych z calego swiata, w tym Zydow, bo oni przebywali w gettach,a wszystkie uratowane przez Polakow dzieci zydowskie rowniez zostaly uznane za OSOBY REPRESJONOWANE.Szerzej pisze na dole tej dyskusji,a tu nalezy sie Polakom PRAWDA, chociazby z GazWyb, niestety tym razem.Prosze nie wprowadzac w blad Czytelnikow. Polacy zasluguja na prawdziwe informacje, zwlaszcza w temacie swiadczen, ktorych dla Polakow brakuje! Za Tuska w 2015 r 6,2 miliona Polakow wg GUS zylo ponizej progu przezycia!Teraz troche lepiej ,z powodu 500+,ale to nadal nedza i brak srodkow do zycia starszych ludzi!
      Za ukrywanie Zydow ,odbieranie sobie i rodzinie od ust ,zycie w ciaglym zagrozeniu i strachu, w stresie przez lata cale-placi nie IZRAEL,ale w tej ustawie widac dokladnie, ze ZA TO placi tym ludziom-bohaterom Polska-ofiara napasci i dewastacji ze strony Niemiec.
      Roszczenia zydowskie nadal sie nakrecaja?Nic dziwnego, skoro spoleczenstwo jest oszukiwane i nic nie wie na pewno. Dlaczego Izrael nie placi tym., ktorzy ratowali Zydow? same medale to niewielki rewanz za taki heroizm.

    • Danka

     27 kwietnia 2017 at 23:37

     Czy Izrael wyplaca dodatki do emerytur tym Polakom,ktorzy odbierali sobie i rodzinom od ust w ciezkich czasach okupacji z nieustannym strachem o zycie, bo chowali u ssiebie Zydow i ich zywili przez lata cale?
     Czy powstala taka inicjatywa?

 6. Danka

  25 kwietnia 2017 at 16:35

  Gomulka oddal Ameryce dla Zydow sporo kasy, wiec niech zwroca sie rowniez do Amerykanow. Krakow to najlepszy przyklad ,komu oddawane sa kamienice.

 7. qba

  25 kwietnia 2017 at 17:14

  Niech sie zydzi zwroca do swojego krajana rotschielda ktory zarobil na wojnie krocie finansujac niemcow.

  • Robert B.

   25 kwietnia 2017 at 17:52

   No tak, ale wtedy nie poszerzy się „żydowskie posiadanie”, jeżeli jeden Żyd drugiemu będzie płacił. W ten sposób nie spełnią swojego religijnego obowiązku przechwytywania mienia gojów… Czy można im to zrobić? Przecież oooniii tyyyleee przeeecieeehpieeeeeeeeeeeliiiii…

 8. Jacek

  25 kwietnia 2017 at 18:54

  Jeszcze do nie dawna Żydzi mieli b. wiele do powiedzenia w polityce i ekonomii światowej ale wraz z rozwojem kalifatu to już jest koniec. Coraz więcej Żydów opuszcza Francję, Szwecję czy Niemcy uciekając do Izraela czy US. Wraz z tym jak zagrożenie będzie rosło będzie malała. Z jakiej racji my mamy być cokolwiek winni ? Oni tu byli w Polsce gośćmi. Jak mają w dalszym ciągu pretensje to proszę bardzo, do Niemców. Niemcy też nie zwrócili Polsce majątku straconego przez nas w wyniku napaści w 1939 roku. I jeszcze mamy płacić Żydom. Rząd Polski powinien opublikować kwoty jakie Żydom Polska płaci. Dotychczas to jest tajne. Czy będziemy płacić Żydom do ich śmierci (teraz jest już b. ich mało), czy będziemy płacić ich dzieciom … i tak bez końca.

 9. Jinker5

  25 kwietnia 2017 at 19:16

  Żydzi żydów zabijali a nie Polacy Żydów!
  Polska to nie wasz Kanaan! Nie damy się naciągnąć!
  Won od Polski Syjonistyczni Satanistyczni zaklamani Żydzi!

 10. Adam

  25 kwietnia 2017 at 19:42

  Za minionych czasów w Radiu Maryja się o tym mówiło broniąc Polski przed nieuzasadnionymi uroszczeniami http://www.radiomaryja.pl/multimedia/felieton-myslac-ojczyzna-50/

  • Adam

   25 kwietnia 2017 at 19:50

   Obecnie kiedy koszerny PIS przejął władzę po koszernej PO pragmatyka programowa uległa znaczącej korekcie
   w celu urabiania mniej wartościowego narodu tubylczego ku …. https://www.youtube.com/watch?v=OciPbjGj46A

 11. enola

  25 kwietnia 2017 at 19:43

  Boże ty widzisz i nie grzmisz ..kiedy znów te bezecenstwa, chciwośc , kłamstwo ,brak bojażni tego ,,,narodu” znów wzbudzi Bozy gniew?!

 12. Faszysta

  25 kwietnia 2017 at 20:08

  Znaczy ESLI glosno zajelo stanowisko ktore Kwaku i p. Kornhauser cichaczem wprowadzaja w zycie.

 13. jok

  25 kwietnia 2017 at 20:31

  A czy dmuchanie sprawy „odszkodowań za mienie bezspadkowe” – którym to żądaniom, według dostępnie powszechnej wiedzy, władze nad Wisłą wciąż się opierają, co być może ma świadczyć o ich dzielności w chronieniu „interesu polskiego” – nie mają czegoś pokryć?

  Np. „zwrotu mienia spadkowego”, spadkobiercom, którzy według dokumentów powinni mieć 115 lat, a wyglądają na 70, przy b. liberalnej i „przyjaznej” weryfikacji dokumentów przez organy „zwracające”?
  Jeśli tu idzie OK, dla tzw. odzyskujących, to nie ma pośpiechu – pomimo oficjalnego sprawiania wrażenia, że pośpiech jest pożądany – w sprawie realizacji „odzysku bezspadkowego”

 14. stan

  25 kwietnia 2017 at 20:56

  „… żyje obecnie 500 tys. ocalonych z Holokaustu …”
  I Liczba ta ciągle rośnie. Przecież ocaleni mają dzieci, wnuki itd.

  • goj

   25 kwietnia 2017 at 23:00

   hahha dobre!

  • Egzorcysta

   28 kwietnia 2017 at 00:40

   Powiem lepiej, przed wojna oficjlne dane podaja, ze w Polsce zylo ok 3 milonow Zydow, w czasie wojny zginelo 6 milonow a po odszkodowania z powodu holokchaustu zglosilo sie 8 milonw ktorym odebrali sami sobie nieruchomosci.

 15. Jacek

  25 kwietnia 2017 at 21:23

  Jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał dlaczego przez ostatnie ćwierć wieku nie udało się uchwalić w Polsce ustawy reprywatyzacyjnej – jakiejkolwiek, takiej na jaką stać państwo polskie – to ma odpowiedź. ONI już nie mogą dłużej czekać, IM trzeba wypłacić odszkodowania już teraz. A Polacy swoje sprawy załatwią już sami później, z tego co zostanie.

 16. zydowstwodoizraelaprecz!!!!

  25 kwietnia 2017 at 21:37

  zydowstwo stworzylo marksizm, zydowstwo stworzylo komune, zydowstwo stworzzylo nwo, zydowstwo zalewa europe immigrantami, zydowstwo musi bec zniszczone!!!!

 17. Krystian

  25 kwietnia 2017 at 21:49

  To się w pale nie mieści, mogę im ewentualnie „zwrócić” koszerne wódki, które za młodu z kolegami pijałem.

 18. Danka

  25 kwietnia 2017 at 22:27

  Polakom , ktorzy uciekli przed wlaczeniem do ZSRR do Polski ” zza Buga” do dzis nie zwrocila III RP ani nie podpisala widocznie zadnych umow w sprawie zwrotu majatkow.Pozostawianie tych majatkow np.na Litwie na terenach przygranicznych z Polska przebiegalo czesto w bardzo dramatycznych okolicznosciach, po ukradkiem wyprzedawanych kosztownosciach za bezcen,majatku ruchomego itp, noca Polacy uciekali z domow do lasu przez towarzyszami sowieckimi a’la akcja typu Oblawa Augustowska, potem wracali.Rozwscieczeni towarzysze biegali po majatku szukajac wlasciciela, by ” ubit kak sabaku”, bo mial za choroszo, a tiepier bydiet ubityj.” Nie udalo im sie to,z tego powodu, ze ow majatek, dwor stal na wysokim wzgorzu, do ktorego wiodla tylko jedna droga.Pokonanie „prieklatoj drogi , jak wyzywali towarzysze, kiedy w blicie nie mogli napasc na majatek , bylo nie lada wyczynem, bo specjalnie w czasie tuz przed….zabrano stamtad kamienie…,aby miec czas prysnac od tylu w las. W nocy uciekli z dziecmi do bombardowanego Wilna, tam pozniej jako repatianci do Polski na tulaczke.Osiedli na Warmii , dostali pietro poniemieckiej kamienicy z lokatorami, co komunisci wycenili na 1/10 ich majatku na Litwie, co bylo bardzo zanizone i znusili do podpisania oswiadczenia, ze nigdy juz nie beda wysuwali roszczen.III RP uchwalila ustawe o zwrocie, rekompebsacie mienia zabuzanskiego, ale WYLACZNIE dla tych, ktorzy mieszkali w granicach II RP przed wojna, nie kilkanascie km id tej granicy.Umow z Litwa chyba tez nie bylo, bo tam im odmowili,proponujac postaranie sie o obywatelstwo, co nie bylo pewne.
  Jednak, jako Polacy, uznani zostali za repatriantow polskich i mieli stale po przyjezdzie polskie obywatelstwo.

 19. Danka

  25 kwietnia 2017 at 22:36

  Cd.Nieki obywatelstwo polskie w Polsce i nie dostali zwrotu ani rekompensaty, oprocz uciazliwego pietra w kiepskim stanie , co starsi ludzie musieli sami reperowac itp.i wyskuchiwac narzekan innych lokatorow.I teraz pirownajcie te fakty z roszczeniami, o jakich tu czytamy.

 20. Mirek

  25 kwietnia 2017 at 22:42

  Troche matematyki , 10 % zydow przezylo wojne po70 latach niech zyje ich wciaz 1% Co jest prawie niemozliwe ….to jest tych 500 tysiecy zyjacych w biedzie ? To do licha Ile ich bylo w polsce 500 tysiecy razy 100 to jest 50 milionow? Ktos tu robi z Nas durniow!

 21. Danka

  25 kwietnia 2017 at 22:43

  Errata: „Mieli obywatelstwo polskie w Polsce od razu po wojnie i nie dostali…”

 22. Danka

  25 kwietnia 2017 at 22:58

  I to byl ich wlasny rodowy majatek od wiekow, a nie po zamordowanych przez okupantow nieznajomych obywateli innego panstwa! Panstwa z milionami obywateli zyjacymi stale w biedzie! Wielu wegetuje, a pokazna grupa ok.2 milionow nie ma w ogole srodkow do zycia, tzw. pozbawieni prawa do zasilku np.na terenach strukturalnego bezrobocia dostaja ok.50 euro na miesiac! na wszystko, czyli 12,5 euro na tydzien!

 23. Andysmith

  26 kwietnia 2017 at 01:26

  skoro oni ich mordowali to niech płacą,Gomułka spłacił całe zadłużenie na podstawie umowy z USA i Wielką Brytania

  • Danka

   26 kwietnia 2017 at 01:57

   https://www.tygodnikprzeglad.pl/polska-juz-zaplacila/
   Rozdzial: Dlugie milczenie ministra.
   W 1960 r 40mln $, / cena papierosow np.25 centow wtedy, spodni jeansow 2-3 dol., warto sprawdzic „sile nabywcza”/.Umowa zawiera punkt, mowiacy o odsylaniu wszelkiich roszczen w przyszlosci do rzadu amerykanskiego.

 24. Maciek

  26 kwietnia 2017 at 03:00

  Hitler kiedys powiedzial:bedziecie mnie nienawidziec za kazdego zyda ktorego pozostawiem przy zyciu i dzis te slowa sie sprawdzaja

 25. George

  26 kwietnia 2017 at 08:17

  Ciekawe czy piece w Auschwitz są sprawne?

 26. Danka

  26 kwietnia 2017 at 11:04

  A ci prowokatorzy z ostatnich wpisow,to moga tak sobie pierd…..c tutaj? Nie ma mozliwosci tej agenturze wyczyscic tego shitu?

 27. Danka

  26 kwietnia 2017 at 11:06

  George, popros, zeby na tobie wyprobowali.

 28. agent07

  26 kwietnia 2017 at 11:44

  Niech żydzi najpierw zapłacą za wywołanie i finansowanie Rewolucji Bolszewickiej …Tuchaczewski ,Kaganowicz ,Beria ,Trocki i 80% NKWD jakiej bylo narodowości ? doprowadzili do holokaustu 50mln. Słowian ….plemię żmijowe chce kasy pokazać tym kriopijcom środkowy palec i tyle….!!!!!

  • kedyw

   26 kwietnia 2017 at 14:23

   Tak jest. Niech zwroca za majatki zrabowane Polakom na Kresach, za zamordowanych przez NKWD, UB itd, rowniez za ocalonych przez Polakow z hlokaustu, ktorym to potem odplacali za poswiecenie juz jako NKWD lub UB kula w leb – i to w najlepszym przypadku.

   • Danka

    27 kwietnia 2017 at 00:21

    Ci akurat z UB i NKWD to najczesciej przybyli z Sowiet Union, a nie byli ratowani w kraju.Tych uratowanych obstawialy komitety zydowskie, odbieraly niekiedy a sile dzieci zydowskie Polakom, w przypadkach, kiedy nawet nie bylo ku temu checi dziecka i zgody nowej rodziny, zbierali pamiatki po Zydach i budowali panstwo Izrael, wywozac tych ocalalych.Czesc Zydow przybyla do Palestyny z Armmia Andersa i zdezerterowala tam.

  • Zorro

   26 kwietnia 2017 at 14:49

   Trocki – pierwszy dowódca Armii Czerwonej, Kamieniew, Zinowiew, Swierdłow – decydował o zamordowaniu rodziny carskiej, Lenin (matka z domu Blank) – wódz bolszewików, Kaganowicz, Jagoda – szef NKWD, Frenkel – szef Gułagów itd…to tylko kilka przykładów……..

 29. Zuzanna

  26 kwietnia 2017 at 12:26

  Mądre słowa. No i w sumie temat dość na czasie.

 30. chango

  26 kwietnia 2017 at 14:56

  Związki wyznaniowe mogą kupować grunty. Trzeba to monitorować jakoś. Agentura w kościele jest obecna. Dobrze by było zrobić przegląd sprzedaży nieruchomości wstecz.. w całej Polsce.. i podliczyć to. Jak chcą odszkodowań to niech Niemcy wypłacą nam reparacje wojenne. A jak Niemcy nie będą chciały tego zrobić to niech Ci którzy robią kasę na śmierci idą do Niemców. Finito.

 31. wiesscar

  26 kwietnia 2017 at 17:08

  Zydzi za czyny zydokomuny wobec Slowian nie beda wyplacac Slowianom odszkodowan?

  • wiesscar

   26 kwietnia 2017 at 17:10

   Za mordy, za biede, za zmarnowane zycie obywateli demoludow.

 32. Wojciech

  27 kwietnia 2017 at 09:40

  Judzenie i hucpa to niezłą oręż dla ćwierć inteligentów.

 33. m

  27 kwietnia 2017 at 11:05

  Szykują nam holokaust gospodarczy.

 34. emgirant

  27 kwietnia 2017 at 18:17

  ot i mamy odpowiedz dlaczego istnieje antysemityzm! a i nie tylko dlatego.

 35. Egzorcysta

  27 kwietnia 2017 at 18:32

  Najgorsze jest to, ze oni wszelkie sowoje roszczenia ,zalatwiaja w Polsce nie z Polakami, tylko z Zydami ktorzy zostali zainstalowani w rzadzie „polskim”.I tym sposbem rzad jako ich wspolbratyncy, juz odgornie wie ze im chce dac, tylko nie ma z czego bo wczesniej sami rozkradli i zniszczyli.W sejmie nie ma nawet komu bronic polskiego interesu.Jak tworzone byly ustawy by placic Zydom 100 dol do emerytury, to tylko dwuch poslow bylo przciw.I tylu tez bedzie jak bedzie glosowanie za oddaniem Zydom reszty Polski.I dodac musze jeszcze jedna bardzo bardzo wazna sprawe.Polska juz zaplacila wszelkie roszczenia za pozostawione mienie.Po wojnie Zydzi emigrujacy do innych krajow otrzylami juz odszkodowania z tamtych krajow, ktore Polska tamtym krajom zwrocila.Zydzi podpisali dokumenty, ze wszelkie roszczenia zostaly wyplacone.
  Skad wiec wzial sie pomysl by znow miec roszczenia? I to jest bardzo wazne by Polacy wiedzieli.Pomysl ten podsunal im volksdeutsch Tusc ktory bedac jeszcze premierem, sam przez nikogo nieproszony, bez zadnej legitymacji nawet partyjnej,wybral sie do USA, ze swoim pomyslem, ze z Polakow mozna wydoic znow mase kasy i on tego dopilnuje, pod warunkiem ze Zydzi beda pilnowali jego kariery politycznej, czego jak widac pilnuja.Informacje o tym incydencie i Tuskowej wycieczce do USA do organizacji zydowskich byly omawiane jako duza niesubordynacja wobec rzadu i PO na stronach
  witryny sejmowej.Czyli ewidentna wina Tuska.Dlatego jest nietykalny i wieczny, podbnie jak Kaczynscy (Kalkstein) czy inni w rzadie „polskim” ktorzy nie moga doczekac sie wyplacenia tych zobowiazan bezpodstawnych, Zydom .Niech sobie Tusk sam placi za swoja kariere a nie sprzedaje za to Polske i Polakow.prosze wsluchac sie w slowa od 1:20 do 3:30.
  https://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo Gdyby nie Tusk, Polacy nie mieliby wielu problemow,a tego z pewnoscia wcale.Dlaczgo ABW czy sady nie zareagowaly, bo i ABW i sady to Zydzi.Oczywiscie nie ci na dole tylko ci co wydaja rozkazy i polecenia tym na dole.

 36. Danka

  27 kwietnia 2017 at 19:33

  A co z ustzwa Blidy o lokalach dla wyrzucanych z domow Polakow? Juz PIS to przeglosowal, ze obedzie sie bez lokali zastepczych? Kamienice i ulice. To mialy byc zmiany w ustawie o samorzadach bardzo grozne dla Polakow.

 37. Johnny

  27 kwietnia 2017 at 21:16

  Do tych roszczeń nie mna żadnej podstawy prawnej. Jest to zwyczajny szantaż, który udał się w stosunku do szwajcarskich banków, które w 1998 zgodziły się zapłacić Żydom za zagarnięte rzekomo konta ofiar holokaustu 3 mld $. Dlaczego się zgodziły? Bo USA zagroziły zablokowaniem ich działalności w Stanach, a tam zarabiały 10 mld $ rocznie. Prosty rachunek. Polska niestety nie zarabia. Też prosty rachunek, nie możemy ustąpić przed bezprawnym szantażem.
  Dla zainteresowanych kulisy tej operacji http://www.nacjonalista.pl/2011/01/12/jacek-kalabinski-tajemnice-szwajcarskich-kont/

 38. m

  28 kwietnia 2017 at 10:58

  „Przemysł holokaustu nie rezygnuje” – http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3924 (gdyby ktoś przeoczył)

 39. m

  28 kwietnia 2017 at 11:00

  „… ewentualna realizacja żydowskich roszczeń wobec Polski byłaby katastrofą nie tylko dla naszego państwa, ale również – co wydaje się nawet ważniejsze – dla naszego narodu.” – http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3924

 40. m

  28 kwietnia 2017 at 11:00

  „Do tego w żadnym wypadku nikomu dopuścić nie wolno, bo byłaby to najczarniejsza zdrada narodowa.” – http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3924

 41. cayt-london

  28 kwietnia 2017 at 12:07

  mienie bezspadkowe nalezy do panstwa tak jest w kazdym cywilizowanym kraju [ciekawe jak w izraelu] i holocaust industry nie ma tu zadnych praw to zwykli oszusci i zlodzieje

  • m

   28 kwietnia 2017 at 12:11

   Powiedziałbym: geszefciarze. Oni to wysysają z mlekiem matek.

 42. Krzysztof

  28 kwietnia 2017 at 12:52

  Zydzi maja pretensje do wszystkich,do calego swiata o to,ze sa nielubiani lub wrecz nienawidzeni.Zawsze pytaja dlaczego tak jest,ze tylu staje przeciw nim i to w calym swiecie.Tutaj mamy jeden z przykladow.Oto zydostwo wymyslilo sobie jak zlupic kolejny narod,po niemieckim,i to na potezne pieniadze.W gre wchodzi ok 70mld zlotych !!!Przecietny czlowiek wie ile to jest milion,powiedzmy dziesiec milionow.Powyzej tej kwoty,wszelkie sumy sa zupelnie abstrakcyjne.Rozum czlowieka nie potrafi ich pojac.Odwrotnie zupelnie rozum zydowski.Ci maja calkiem biegle opanowane nawet te najwieksze,az niewiarygodne kwoty.Wlasnie dlatego wymyslili sobie ,ze Polska jest im”winna 67 mld zlotych” !!! Co jest powodem ich roszczenia?Mienie pozostawione w Polsce przez Zydow.Ktos zapyta:a jakich Zydow?Czy chodzi o roszczenia rodzin,spadkobiercow? Alez NIE !!! Polacy maja „oddac Zydom”taka kwote za mienie pozostawione w Polsce przez Zydow.To tak jak by Polska zwrocila s8ie np.do USA z zadaniem aby USA zaplacily Polsce jakas gigantyczna kwote,powiedzmy 100 mld USD za mienie pozostawione w USA przez Polakow.Jakich Polakow?Ano-tych zmarlych bezpotomnie,bez spadkobuercow.tego samego zadaja Zydowscy zlodzieje,bo inaczej nie mozna ich nazwac.Jest to zadania kuriozalne,nie majace swojego precedensu w calej historii ludzkosci.Zyd potrafi byc az tak bezczelny.Potrafi tez sie pozniej dziwic-skad ta nienawisc do nich…

  • m

   28 kwietnia 2017 at 14:53

   Dolarów, nie złotych. 65 MILIARDÓW DOLARÓW.

   • Krzysztof

    28 kwietnia 2017 at 21:38

    Tak,oczywiscie.Chodzi o kwote 67 mld dolarow amerykanskich.Przepraszam za blad.

 43. Danka

  28 kwietnia 2017 at 17:10

  BARDZO CIEKAWE NEWSY NA TEN TEMAT:
  http://wyborcza.pl/1,97654,15950468,Wiecej_przywilejow_dla_kombatantow.html?disableRedirects=true
  „Ustawę o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw” Sejm przegłosował 14 marca.
  Na początku kwietnia podpisał ją prezydent. Większość zmian wejdzie w życie 18 maja 2014 roku.
  Wyjątkiem są przepisy dotyczące przekazywania świadczeń za granicę, które wejdą w życie w zależności od kraju, do którego mają być przesyłane – 18 października 2014 roku i 18 kwietnia 2015 roku./…/
  Oczywiscie, ze w swiat idzie po 100 euro minimum ! na „Osoby Represjonowane, ktorymi wg noweli sa:
  „/…/DZIAŁALNOŚĆ RÓWNORZĘDNA Z KOMBATANCKĄ /Osoby REPRESJONOWANE/
  Nowym przepisom podlegać będą też osoby, których działalność uważa się za równorzędną z działalnością kombatancką.
  (Danka:TO JEST EWENEMENT. PANSTWO POLSKIE PLACI DODATKI ZA POMOC ZYDOM, A NIE PANSTWO IZRAEL.PANSTWO POLSKIE PLACI ZA ZBRODNIE NIEMIECKIE ?ZA PRZEBYWANIE W GETTACH itp.)
  /…/dawanie schronienia osobom narodowości żydowskiej lub innym osobom, za których ukrywanie w latach 1939-45 ze względu na ich narodowość lub działalność na rzecz suwerenności i niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej groziła kara śmierci;/…/
  (Danka:A CO TO?Alianci tez w kolejce po dodatki?)
  * zaokrętowanie marynarzy polskich w charakterze członków załogi na statku bandery własnej lub bandery koalicyjnej przeznaczonym do działań wojennych w okresie wojny 1939-45;
  /…/Za represjonowane uważa się także osoby, które jako dzieci zostały odebrane rodzicom w celu poddania eksterminacji lub w celu przymusowego wynarodowienia./…/
  (CZYLI WSZYSCY URATOWANI ZYDZI jako dzieci PRZEZ POLAKOW ,OBECNIE ZYJACY na swiecie. Wystarczy dwoch swiadkow…?)
  /…/REPRESJONOWANI
  Represjami w rozumieniu ustawy są okresy przebywania:
  * z przyczyn politycznych, narodowościowych, religijnych i rasowych:
  * w hitlerowskich więzieniach, obozach koncentracyjnych i ośrodkach zagłady,
  * w innych miejscach odosobnienia, w których warunki pobytu nie różniły się od warunków w obozach koncentracyjnych, a osoby tam osadzone pozostawały w dyspozycji hitlerowskich władz bezpieczeństwa,* w innych miejscach odosobnienia, w których pobyt dzieci do lat 14 miał charakter eksterminacyjny, a osoby tam osadzone pozostawały w dyspozycji hitlerowskich władz bezpieczeństwa;
  * z przyczyn narodowościowych i rasowych w gettach;/…/
  Do ustawy wpisano, że ryczałt energetyczny będzie waloryzowany o wskaźnik wzrostu cen energii. Przy czym, gdy ceny energii spadną, ryczałt nie będzie obniżany.
  Taki ryczałt jest wypłacany każdemu kombatantowi i osobie represjonowanej wraz z emeryturą czy rentą.
  Od 1 marca 2014 r. wynosi 165,71 zł brutto/…./Oprócz ryczałtu kombatanci i ofiary represji, którzy są emerytami lub rencistami, otrzymują też inne comiesięczne dodatki: * dodatek kombatancki – 206,76 zł brutto;
  * dodatek kompensacyjny – 31,01 zł brutto.
  (Danka:Czyli mamy te ok. 100 euro, bo jeszcze waloryzacja dla kombatantow i OSOB REPRESJONOWANYCH, ktorych dopisano do ustawy)
  Dodatki są zwolnione od podatku dochodowego i podlegają co roku waloryzacji./…/”

 44. Danka

  28 kwietnia 2017 at 23:01

  Wszystkich zamurowalo, ze PO z Komorowskim i Tuskiem obdzielili jednak szczodrze wszystkich uznanych przez nich za uprawnionych do dodatku ok.100 euro, jako ofiary hitlerowcow i to z calego swiata ?

 45. kuzlak F.

  29 kwietnia 2017 at 22:59

  Wygląda na to, ze te żądania tego Europejskiego Instytutu Dziedzictwa Shoah (ESLI), to jakaś paranoja niczym – „mafijny szantaż” Kimże jest ten ESLT, że takie bezprawne stawia żądania?. No jeśli te majątki są to niech więc odbierają sami ich prawowitym właścicielom i nie wiadomo dlaczego tej „grabierzy” miałby się dopuszczać Polski Rząda. Po upadku tatalitaryzmu – resztka majątków jaka pozostała po II w.s. zwracana jest prawowitym włąscicieli, lub spodkobiercom a gdy takich nie ma – trudno pojąć, dlaczego mieli, by je zagrabić ci do których te majątki nie należą? Śmiać się więc tylko można z tych tak głupich argumentów, że 500 tyś Żydów ze względu na zaawansowany wiek ocalałych z Holokaustu nie ma z czego żyć, więc Polska miała by ich finansować. To jakieś, czysto „gangsterskie” żądania tej Instytucji i trudno pojąć, dlaczego nie jest tak nazywana, jak wynika to z jej żądań. Przypomnę, że w Polsce nie 500 tyś a kilka mln starców, żyjących w nędzy(nie zawsze emeryci)- nie ma z czego żyć a nawet nie kiedy mieszkać, ale nikt z nich, ani w ich imieniu nie ma takiej bezczelności stawiać takich nie uprawnionych a ohydnych żądań i „wara” wam od Polski!

 46. Robert_ksiazczyk

  29 kwietnia 2017 at 23:41

  ehe zydzi dostaniecie….tak jak Polacy Lwow i Kijow od Stalina….lwow..no meze by sie jakiesznalazly ale kijow to mozecie dostac tyly ile wlezie.

 47. Opozycyjny

  30 kwietnia 2017 at 12:19

  mają rację-z tym że właściwym adresatem wszystkich roszczeń za straty materialne i śmierć milionów Żydów są oczywiście współczesne Niemcy jako spadkobierca zobowiązań III Rzeszy-Niemcy sa tez winni odszkodowania wojenne za zniszczenia dokonane w Polsce i śmierć wybiórczo mordowanych Polaków,

 48. m

  1 maja 2017 at 21:38

  „Pośród wschodnioeuropejskich krajów Bośnia-Herzegowina i Polska są jedynymi krajami, które nie wprowadziły w życie rozwiązań prawnych mających na celu zwrot mienia zagrabionego zarówno w okresie Holokaustu, jak i komunizmu, a są one krajami, gdzie obydwa te rodzaje zawłaszczeń miały miejsce” – rozumiem, że ESLI zamierza zagrabić zagrabione.
  Tylko paso*ydy mogą być tak bezczelne.

  • Danka

   1 maja 2017 at 22:31

   Czolko m.Jutro wiecxorem zajrzyj w lesne tematy na portalu lesnym, tym Twoim.Pozdrawiam;)

   • m.

    2 maja 2017 at 02:37

    Danka, „Mordeczko” 😉 Ty moja… 😀
    ” m ” to nie ja; ja jezdem ’em z kropą’, czyli ” m. „.
    Pozdrawiam. 🙂 🙂

 49. grazyna

  2 maja 2017 at 14:56

  Spłacone mienie Żydowkie przez PZPR
  https://www.youtube.com/watch?v=fHywVWknElg

 50. manicure

  3 maja 2017 at 23:29

  I do agree with all of the ideas you have offered on your post.
  They’re very convincing and will definitely work. Nonetheless, the posts are too short for novices.
  Could you please lengthen them a little from next time?
  Thank you for the post.

 51. Jeffery Putz

  8 maja 2017 at 00:39

  web content

 52. Zen

  22 maja 2017 at 11:35

  To Polacy odbierali Żydom majątki w postaci m.in nieruchomości w czasie wojny…? Pierwszy raz o tym słyszę. A jak oni to mieli robić?

 53. Pingback: ESLI uważa, że Polska powinna wprowadzić nadzwyczajne prawa w kwestii zwrotu mienia Żydom – z lat od po 1930 roku!!! – zarówno w okresie holokaustu, jak i komunizmu!!! | forumemjot dla Polski

 54. JamGrearce

  4 czerwca 2017 at 19:18

  Listino Prezzi Cialis [url=http://cheapcial.com/order-cialis-online-usa.php]Order Cialis Online Usa[/url] Propecia Ebuddy Infertilidad Amoxicillin And Seasonique [url=http://cialcost.com/generic-cialis.php]Generic Cialis[/url] Zithromax Full Or Empty Stomach Viagra Online Tesco [url=http://viacheap.com]generic viagra[/url] Levitra Cialis Prezzo Types Of Propecia [url=http://cialcost.com/cheap-cialis-no-rx.php]Cheap Cialis No Rx[/url] Viagra Professionnel Inde Can Canines Have Amoxicillin When Nursing [url=http://propecia-online-buy.propecorder.com]Propecia Online Buy[/url] Toddlers Taking Amoxicillin Vendita Cialis Italia [url=http://dapoxetine-online.priliorder.com]Dapoxetine Online[/url] Dapoxetine Priligy

 55. JamGrearce

  10 czerwca 2017 at 08:22

  Erectile Dysfunction [url=http://order-generic-cialis.tadalaf.com]Order Generic Cialis[/url] Propecia Molestia Testicular Sleeping Medicine 20mg Buy Case [url=http://antabuse.ccrpdc.com/china-antabuse-online.php]China Antabuse Online[/url] Where Can I Buy Stendra Avana Virginia Viagra Shop [url=http://costofvia.com/buying-viagra-online.php]Buying Viagra Online[/url] Levitra Sirve Para La Mujer Viagra Rezept Apotheke [url=http://cheapcial.com/buy-cialis-online-cheap.php]Buy Cialis Online Cheap[/url] Cout Levitra 10 Mg Orodispersible Doxycycline In Mexico [url=http://how-to-get-kamagra.kamagpills.com]How To Get Kamagra[/url] Dosis Levitra Cialis Originale [url=http://leviplus.com/levitra-buy-online.php]Levitra Buy Online[/url] Levitra In Hamburg Where To Buy Secure Ordering Clobetasol No Physician Approval [url=http://by-cheap-viagra.viasample.com]By Cheap Viagra[/url] Acheter Viagra En Ligne Canada Dove Comprare Viagra Sicuro [url=http://can-i-buy-cialis-online.cial5mg.com]Can I Buy Cialis Online[/url] Sample Viagra Kamagra Effet [url=http://cialbuy.com]cialis[/url] Canadian Pharcharmy Online Viagra Amoxicillin Oral [url=http://levicost.com]cheapest generic levitra[/url] Celebrex Online Cheap Canadian Pharmacies Maxalt [url=http://cialusa.com]cialis[/url] Finasteride Acne Kamagra Effects [url=http://dprixe.com]cialis[/url] Se Puede Comprar Cialis Sin Receta

 56. JamGrearce

  15 czerwca 2017 at 07:09

  Zithromax 250 Mg Tablets [url=http://cheapcial.com/get-cheap-cialis-online.php]Get Cheap Cialis Online[/url] Breast Cancer Propecia Cialis 20mg Tunisie [url=http://cialusa.com]cheap cialis[/url] Amoxicillin Photosensitivity Kamagra Oral Jelly [url=http://cheapest-kamagra.kamagpills.com]Cheapest Kamagra[/url] Estrofem No Prescription Australia Goutichine [url=http://levicost.com]extra super levitra frumforum.co[/url] Amoxicillin Problems Lioresal En Ligne France [url=http://canadian-cheap-cialis.BuyCial.com]Canadian Cheap Cialis[/url] Order Levothyroxine No Prescription Cialis At Kmart Pharmacy [url=http://cheap-viagra-generic.viapill.com]Cheap Viagra Generic[/url] Mail Order Discount Cod Only Provera Medicine Amoxicillin Treat Abscess [url=http://genericvia.com/viagra-price.php]Viagra Price[/url] Viagra Rezeptfrei Wo Propecia Minox [url=http://viaprices.com]viagra[/url] Foro Compra Viagra Terazosin Overdose [url=http://brandcial.com/canadian-cheap-cialis.php]Canadian Cheap Cialis[/url] Propecia Prix Prix Propecia Pas Cher Janssen Cilag Priligy [url=http://leviplus.com/levitra-soft-tabs.php]Levitra Soft Tabs[/url] Find Isotretinoin Online Discount With Overnight Delivery Cheap Buy Emsam Patch [url=http://leviusa.com]over seas orders for vardenafil[/url] Typical Cost Of Amoxicillin Amoxicillin For Cats No Prescription [url=http://cialusa.com]cialis online pharmacy[/url] Buy Viagra Online With No Prescription Levitra Louer [url=http://cial40mg.com/cialis-on-line.php]Cialis On Line[/url] Tadalafil Expedited Dutasteride 0.5mg Direct Website Mastercard With Overnight Delivery [url=http://kamagra-jelly-usa.kamagpills.com]Kamagra Jelly Usa[/url] Cialis Without Prescription Overnight Antibiotics Cipro Side Effects [url=http://buylevitraeufast.com/best-online-levitra.php]Best Online Levitra[/url] Online Propecia Prescription Male Pattern Baldness Caffergot For Sale [url=http://staminamen.com/cialis-5mg.php]Cialis 5mg[/url] Propecia Testicular Shrinkage Cheap Propecia No Prescription [url=http://buy-generic-cialis-online.BuyCial.com]Buy Generic Cialis Online[/url] Comment Durer Plus Longtemps Propecia Farmaco [url=http://bestlevi.com/buy-levitra-online.php]Buy Levitra Online[/url] Propecia Pc 100 Mg Viagra Pfizer [url=http://leviprix.com/levitra-online-cheap.php]Levitra Online Cheap[/url] Cialis Compresse 20 Mg Order Medrol Dose Pack [url=http://order-kamagra-tablets.kamagpills.com]Order Kamagra Tablets[/url] Tadalafil Generico Italia Cialis A Domicilio [url=http://viagra-online-fast.via100mg.com]Viagra Online Fast[/url] Cephalexin Kidney Dog Comment Acheter Du Viagra [url=http://dapoxetine-drug.priliorder.com]Dapoxetine Drug[/url] Precio Cialis Generico 20 Mg Cialis et insuffisance cardiaque [url=http://costofvia.com/generic-viagra-cheap.php]Generic Viagra Cheap[/url] Deltasone Prescribing Information Buy Atomoxetine [url=http://cialusa.com]cialis[/url] Bentyl Muscle Spasms Internet Mastercard Accepted Without Perscription Keflex And Diarrhea [url=http://inderal.ccrpdc.com/propranolol-price.php]Propranolol Price[/url] Cialis Purchasing Cialis 5 Mg Lilly Deutschland Gmbh [url=http://levicost.com]length of levitra patent[/url] Discounts On Viagara Pharma Rx Online Levitra Dosage Instructions [url=http://bpdrugs.com/tadalafil-online.php]Tadalafil Online[/url] Viagra Rezeptfrei Direkt Kaufen Effetti Collaterali Di Propecia [url=http://etrobax.com]cialis[/url] Levitra Comprimes Amoxicillin And Breast Feeding [url=http://cialcheap.com/cialis-online.php]Cialis Online[/url] Cheap Cialis Amoxicillin Overdose Cats [url=http://brandcial.com/tadalafil-generic.php]Tadalafil Generic[/url] Buy Xenical Walgreens Clomid Allergie [url=http://brandcial.com/cheap-cialis-no-rx.php]Cheap Cialis No Rx[/url] Levitra Uk Generic Como Comprar Kamagra Online [url=http://tadalafil-online.tadalaf.com]Tadalafil Online[/url] Safest Place To Buy Viagra

 57. KelChalkhic

  16 czerwca 2017 at 12:54

  Propecia Side Effects Anxiety [url=http://viacheap.com]viagra[/url] Cephalexin For Std Cialis For Sale Usa [url=http://best-price-on-levitra.buylevi.com]Best Price On Levitra[/url] Cialis Generico Miglior Prezzo Compare Viagra Levitron Cialis [url=http://buy-real-viagra-online.via100mg.com]Buy Real Viagra Online[/url] Acheter Kamagra 100mg Viagra Da Banco [url=http://cial40mg.com/cheap-generic-cialis.php]Cheap Generic Cialis[/url] Meilleur Site Pour Commander Cialis Zentel 400mg [url=http://priligy-online-usa.priliorder.com]Priligy Online Usa[/url] Tadalista Vs Cialis Generic Zentel Canada Best Website [url=http://zithromax.ccrpdc.com/map.php]Buying Zithromax Online[/url] Cialis En Pharmacie Sans Ordonnance Best Generic Viagra Pills [url=http://kamagra-sildenafil.kamagpills.com]Kamagra Sildenafil[/url] buy accutane in usa

 58. JamGrearce

  21 czerwca 2017 at 07:02

  Zithromax Rash [url=http://cialis-online.ordercial.com]Cialis Online[/url] Bentyl Coligon Pharmacy Levofloxacin [url=http://newisotretinoin.com/accutane-stories.php]Accutane Stories[/url] Dog Antibiotics Amoxicillin Flagyl Amoxicillin For Dogs [url=http://prices-cialis.cialorder.com]Prices Cialis[/url] Healthy Man Radio Ad Acquisto Viagra Line Italia [url=http://bpdrugs.com/cialis-generic.php]Cialis Generic[/url] Buy Birth Control Online Fast Levitra Orodispersible 20 Mg [url=http://leviplus.com/buy-levitra-low-price.php]Buy Levitra Low Price[/url] Viagra Kaufen Pfizer Wellbutrin And Breast Growth [url=http://buylevitraeufast.com/vardenafil.php]Vardenafil[/url] Propecia Hair Side Effects Keflex For Dental Abscess [url=http://costofvia.com/generic-viagra-100mg.php]Generic Viagra 100mg[/url] Where Can I Get Cialis Cheaper Site Officiel Vente Cialis [url=http://levicost.com]levitra germany priligy[/url] Euromed Online Cytotec Pills For Sale [url=http://where-can-i-buy-priligy.priliorder.com]Where Can I Buy Priligy[/url] buy liquid accutane Soft Viagra For Sale In Canada [url=http://bestlevi.com/levitra-20mg-cost.php]Levitra 20mg Cost[/url] Viagra Stl Buy Online Propecia Analisis [url=http://purchasevia.com/generic-viagra-online.php]Generic Viagra Online[/url] Using Proscar For Hair Loss Propecia Finasteride Paxill Online Usa [url=http://levitra-20mg-cost.buylevi.com]Levitra 20mg Cost[/url] Usa Online Pharmacy Paroxetine Amoxicillin 120mg Kg [url=http://levipill.com/levitra-in-usa.php]Levitra In Usa[/url] Cialis Pas Cher Sur Internet Acheter Viagra Marseille [url=http://cial40mg.com/order-cialis.php]Order Cialis[/url] Amoxicillin Treat Abcess Vente Baclofen En Canada [url=http://levitra.purchasevia.com/levitra-buying.php]Levitra Buying[/url] Bactrim Ds Fors Sale Cialis Soft Review [url=http://tadalafil.cialorder.com]Tadalafil[/url] Provera Curretab Prescriptiondrugscanadanoprescription [url=http://kamagra.cialpills.com/cheapest-kamagra.php]Cheapest Kamagra[/url] Aacifemine Clomid Levitra Generique En Parapharmacie [url=http://buy-viagra-online-usa.viasample.com]Buy Viagra Online Usa[/url] Where To Buy Doryx Direct Pharmacy Cheapeast Cialis … Cheap…. 40mg [url=http://leviplus.com/buy-levitra-low-price.php]Buy Levitra Low Price[/url] Orlistat In Colorado Co Doctor Free Viagra Sample No Perscription [url=http://tadalafil-generic.cialorder.com]Tadalafil Generic[/url] Cytotec 200 Prix Tofranil [url=http://cialcheap.com/tadalafil-generic.php]Tadalafil Generic[/url] Otis Media Not Responsive To Amoxicillin Viagra 25mg Bestellen [url=http://order-viagra.viaforsale.com]Order Viagra[/url] Propecia Finasteride Exelon [url=http://cheap-viagra-tablets.viapill.com]Cheap Viagra Tablets[/url] Viagra Generic Now Priligy Tomar [url=http://buylevitraeufast.com/levitra-free-trial.php]Levitra Free Trial[/url] Pediatric Zithromax Dosing Primatene Tablets Discontinued [url=http://bpdrugs.com/cialis-buy.php]Cialis Buy[/url] Kamagra Oral Jelly Singapore Quentin [url=http://generic-cialis-usa.cial5mg.com]Generic Cialis Usa[/url] Cialis Dove Comprarlo Besser Als Viagra [url=http://cheap-viagra-100mg.viapill.com]Cheap Viagra 100mg[/url] Synthroid Cheapest Prices Suhagra 100 [url=http://buy-online-levitra.levitab.com]Buy Online Levitra[/url] Canadian Health Care Mall Propecia Treatment High Blood Pressure [url=http://leviplus.com/generic-levitra.php]Generic Levitra[/url] Viagra For Sale Overnight Rivenditori Levitra [url=http://buy-cialis-cheap.tadalaf.com]Buy Cialis Cheap[/url] Viagra Ritardante Generic Worldwide Amoxicilina France No Doctors Consult Mastercard [url=http://buying-cialis-online.BuyCial.com]Buying Cialis Online[/url] Viagra From Mexico Pharmacy Canadian Pharmacy Without Perscription [url=http://dprixe.com]viagra[/url] Peor Hora Para Tomar Propecia Priligy Australia Release Date [url=http://buylevitraeufast.com/levitra-tab.php]Levitra Tab[/url] What Is Amoxicillin Clav Used For Vet Keflex [url=http://dprixe.com]viagra prescription[/url] Propecia Sperm Motility Viagra Cincinnati [url=http://newisotretinoin.com/accutane-pharmacy.php]Accutane Pharmacy[/url] Amoxicillin Dentist Order Generic Isotretinoin [url=http://viasamples.com/by-cheap-viagra.php]By Cheap Viagra[/url] Cheap Valtrex Generic Cialis Uso Prolungato [url=http://cytotec.ccrpdc.com/buy-cytotec-online-usa.php]Buy Cytotec Online Usa[/url] Cialis Und Johanniskraut Wirkung Viagra Effets Secondaires [url=http://cialis-generic.BuyCial.com]Cialis Generic[/url] Original Cialis Lilly Cialis Yeux [url=http://levipill.com/levitra-buy.php]Levitra Buy[/url] Chewable Visgra Weight Loss Orlistat Medical Fl [url=http://cheapest-cialis-online.cial5mg.com]Cheapest Cialis Online[/url] Propecia What To Eat

 59. KelChalkhic

  22 czerwca 2017 at 10:48

  Clobetasol Skin Itching [url=http://online-viagra.viaforsale.com]Online Viagra[/url] Come Acquistare Viagra Viagra Versand An Packstation [url=http://viacheap.com]viagra prescription[/url] Cost Of Viagra Propecia Adverse Effects Swelling Of The Lips [url=http://staminamen.com/cheap-cialis.php]Cheap Cialis[/url] Viagra En Ligne Is Iti Illegal To Buy Drugs From Canada [url=http://cialcost.com/buy-cheap-cialis.php]Buy Cheap Cialis[/url] Supradyn If there are unencumbered assets you should take liens against them and if assets exist that have senior liens ask for junior liens. [url=http://fastmoney-25.com]loans direct[/url] Still want a payday loan Choosing a lender checklist Im sorry Im not a payday lender If you express the typical charges payday lenders make as APRs most work out as over.Propecia Composicion [url=http://cialis-online-buy.cialorder.com]Cialis Online Buy[/url] Generiques Medicament Cialis Xenical Prix Discount [url=http://newisotretinoin.com/accutane-generic.php]Accutane Generic[/url] Priligy Quand Prendre Exceso De Kamagra [url=http://levitra-generic-cheap.leviorder.com]Levitra Generic Cheap[/url] Cialis 10 Oder 20 Mg Click1market Reviews [url=http://buy-viagra.canadianvia.com]Buy Viagra[/url] Vyvanse Online Generic Viagra Canada [url=http://bestlevi.com/levitra-20mg-online.php]Levitra 20mg Online[/url] Viagra Prix Forum Zithromax Alcohol [url=http://levicost.com]generic levitra for sale in us[/url] Blue Mountain Canadian Pharmacy Viagra For Sale Without A Prescription [url=http://propecia-prices.propecorder.com]Propecia Prices[/url] Rx Elife Cialis Sin Receta Espana [url=http://bpdrugs.com/cialis-on-line.php]Cialis On Line[/url] KamagraРІВ® Rock It Man Erection Pills For Sale [url=http://viaprices.com]viagra[/url] Priligy Generic

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra