Z zagranicy

W 60 sekund zmienisz zdanie o życiu ludzkim. Obejrzyj ten niesamowity FILM:

Zapewne niebawem pojawią się głosy, że niepotrzebnie wstawiliśmy to do sieci, niemniej jednak każdy, kto właściwe rozumie sens ludzkiego życia, będzie umiał odczytać przesłanie tego materiału…

 

To żywe dziecko w worku owodniowym, z jakiegoś powodu wyjęte poza łono matki. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach nagrano ten materiał. Do tej pory obejrzano go 22 tysiące razy.

 

Być może to efekt tzw. późnej aborcji, ale wiele wskazuje na to, że dziecko straciło matkę w wyniku wypadku. Jednak, sądząc po rozmiarach, dziecko prawdopodobnie nie zdołało przeżyć.

 

 

 

 

To niezła lekcja medycyny, ale także czegoś więcej. Człowiek, który zamieścił filmik, Jim Anderson, pisze po prostu: „Nadal wspierasz aborcję?”

 

Przypomnijmy, z najnowszych danych przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia w Polsce wynika, że w 2012 roku dokonano aż 752 sztuczne poronienia. To znaczący wzrost z danymi z poprzednich lat. Wszystko w świetle obowiązującego w Polsce prawa, dopuszczającego zabicie dziecka w łonie matki, jeśli jest ono chore, jego urodzenie się może spowodować śmierć matki lub poczęcie nastąpiło w wyniku czynu zabronionego.

 

Michał Polak

na podstawie: lifesitenews.com

fot. youtube.com

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE.

Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Dżordżan

  13 lutego 2014 at 17:56

  Moim zdanie taka metoda uświadamiania ludzi jest lepsza niż zakazy.

  Obawiam się jednak, że ten film to „fake”

 2. wika

  14 lutego 2014 at 18:02

  Bardzo przykry film to nie „fejk” moje dziecko bylo nie duzo wieksze jak sie urodziło ale ma szczescie uratowano mu zycie byla tak malutka ze miescila sie na dloni przywolane wspomnienia lzy w oczach jak malenstwo broni sie od dotyku 🙁

 3. Majki

  14 lutego 2014 at 18:18

  Mocny film ale nic nie wnosi.

 4. annaleszczynska1209@

  14 lutego 2014 at 20:34

  popieram poprzedniczkę……słowa to jedno a fakty, które można zobaczyć to coś, co uświadamia do głębi… mną to wstrząsnęło…..
  być może nie jestem wyjątkiem…

 5. Lukrecja

  15 lutego 2014 at 11:41

  smutne, łzy cisną się same do oczu…..

 6. Magda

  15 lutego 2014 at 13:32

  Jeśli skończą się reklamy, aby wspomagać chore dzieci, jeśli dziecko dostanie rentę po śmierci ojca który nie miał przepracowanych 5 lat, jeśli wszystkie dzieci będą miały pełne brzuszki itd. itd.będę przeciwko aborcji. Ale do póki Państwo ma gdzieś takie dzieci to niech każda matka ma prawo wyboru czy chce aborcji czy nie.

 7. Igor

  18 lutego 2014 at 00:50

  Piekło na ziemi.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra