Z zagranicy

Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci!

– Korea Północna zagroziła Izraelowi. Kim Dzong Un oskarżył żydowskie państwo o nielegalne posiadanie broni atomowej – poinformował serwis o2.pl Wszystko przez ostatnią wypowiedź izraelskiego ministra obrony, który w wywiadzie dla prasy nazwał Kim Dzong Una „szaleńcem, który dowodzi grupą radykałów”. Korea odpowiedziała komunikatem mówiącym, że Izrael „powinien dwa razy pomyśleć” o konsekwencjach agresywnej kampanii przeciw ich państwu. Koreańczycy zapowiadają także, że „ośmielając się uderzać w godność przywódcy Korei”, Żydzi muszą być gotowi ponieść karę. Co ciekawe, groźby wyrażone reżymu Kima wywołały spory aplauz polskich internautów (czytelnicy o2.pl i Wirtualnej Polski informującej o zdarzeniu przekierowując na stronę o2.pl).

MSZ Korei Północnej nazwał Izrael „jedynym państwem, które nielegalnie posiada broń atomową na Bliskim Wschodzie”. Co gorsza, „pod patronatem USA”. To proste i prawdziwe dla wielu stwierdzenie spowodowało, że pomimo totalitarnych rządów Kima, stosowanych w kraju tortur, skrajnych ograniczeń wolności, internauci przypomnieli, że naród koreański podzielony został przez zachodnią agresję militarno-dyplomatyczną; że to Stany Zjednoczone jako jedyne państwo użyły na cywilach broni atomowej; że to USA, a nie Korea Północna wywołały w ostatnich latach dziesiątki wojen i konfliktów zbrojnych; że Żydzi zbroją się po zęby także w broń atomową i bezprawnie mordują Palestyńczyków przy wsparciu USA itd.

Internauci są więc nieprzewidywalni. O2.pl zamieściło tekst o złym Kimie, a dostało dziesiątki komentarzy o tym, że prawdziwymi zamordystami totalitarnymi XXI wieku są Żydzi.

Jeden z wielu komentarzy:

„W sumie ma rację oni mieszają się wszędzie i destabilizują sytuację jak się i gdzie tylko się da. Mają broń atomową ale im nie wolno nic powiedzieć ponieważ te święte krowy za każdym razem zasłaniają się holo …coś tam. Pouczają i krytykują innych a sami są przykładem tego jak nie postępować .Korea Północna raczej krzywdy nikomu nie zrobi .W przeciwieństwie do tych tzw. wielkich obrońców wolności i demokracji. Szukających jedynie okazji do kolejnej inwazji i zniszczenia danego narodu..Dlaczego jak JerUSAlem przeprowadzało próby na 2 bombach -na szczęście bez ładunków media milczały. Czyżby robili to w celach pokojowych jak to JerUSAlem ma w zwyczaju.”

– Mi się zdaje ze decyzja co do Kima już zapadła…..obecnie trwa podkręcanie opinii światowej – napisał inny internauta i bardzo możliwe, że jest to politologiczna puenta do obecnych działań polityki prezydenta Trumpa.

Komentarz Prawy.pl:

Korea Północna jest powszechnie potępiana za drastyczne łamanie praw człowieka. Rwanda jest członkiem ONZ, jej przywódca (odpowiedzialny za tysiące ofiar wojen domowych) przyjmowany jest przez światowych przywódców z otwartymi rękami, w kraju za wyrażenie opozycyjnych poglądów idzie sie do więzienia, gdzie jedyną karmą może okazać się papka z opiłkami szkła. To pierwsze państwo totalitarne jest złe, bowiem tak mówią USA; drugie jest dobre, bowiem podczas ludobójstwa i mordowania się plemion Hutu i Tutsi Stany Zjednoczone poparły tych drugich i ich reżym wspierają do dzisiaj.

Robert Wyrostkiewicz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

74 komentarze

74 Komentarzy

 1. KatolikPolak

  1 maja 2017 at 15:06

  Jak powiedział że Izrael ma bombe A no to dni Kima są policzone bo Żydzi nie spoczną aż zmuszą Trumpa do słusznej wojny by powstrzymać Kima by ten nie zaatakował bombami A pokojowo żyjących USA, a na marginesie może Kim szykuje sie do takiego ataku moze i ma na tym punkcie obsesję, ale jeśli tak to juz nie zdąży jej zrealizować jak z pejsatymi ludem pokój miłującymi zadarł

 2. Przecław

  1 maja 2017 at 15:35

  Jakoś nikt nie zadaje sobie pytania kto podzielił Koreę i dlaczego. Myślę że te przyczyny dalej obowiązują i zarówno USA jak i Izrael nie dopuszczą do prawdziwego zjednoczenia Korei, z tych samych powodów jak nie dopuszczają do zjednoczenia Polski, bo polska wschodnia granica jest 500 kilometrów od Dniepru na wschód, o czym nie chcemy pamiętać. Z tych samych też powodów od setek lat gnębią Kurdów, nie dopuszczają do zjednoczenia ziem Kurdystanu i ogłoszenia niepodległości.

 3. wiesscar

  1 maja 2017 at 15:51

  Kim powiedzial prawde o Izraelu.
  Chodzi jednak o to ze KRLD moze majac bron A i srodki do jej przenoszenia uderzyc na USA lub Japonie lub Koreę Poludniowa.
  Zatem trzeba Kimom zabrac lub zniszczyc te bron A i rakiety do jej przenoszenia.

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:52

   Trzeba im zabrać? A komu dać? USA? Bezcennemu Izraelowi? Widzisz, tak to jest na tym świecie, że nie każdy wykonuje polecenia Usraela w podskokach… Nie uznaje ich uzurpacji do rządzenia światem… A tych krajów jest całkiem sporo…

   • klioes vel pislamista

    2 maja 2017 at 13:45

    Zastanawia mnie nie tylko po co bezcennemu Izraelowi broń jądrowa, ale – to nawet bardziej zastanawiające! – po co mu rakiety o zasięgu do 12tys.(słownie: do dwunastu tysięcy) km?

    • Robert B.

     2 maja 2017 at 16:27

     Po co? A małżeństwo Rozenbergów, które wykradło plany bomby jądrowej dla ZSRR, to kto to był? A taki Beria, który wtedy rządził ZSRR, to kto to był? A taki Rockefeller to kto to jest? Akurat on najbardziej się udziela w ruchach pacyfistycznych. „Jakie to wojny złe, jakie to zbrojenia złe. Trzeba się rozbroić. To takie humanitarne”. Gdyby głupie goje na to się zgodziły (choć szanse są nikłe, ale żydostwo nie ustaje w tych podszeptach), to daję sobie rękę uciąć, że żydostwo uzyskawszy raz TAKĄ przewagę nad ludzkością natychmiast by ją wykorzystało, żeby zadośćuczynić swoim religijnym prerogatywom. W dniu, w którym goje by się rozbroiły, nastąpiłby pokazowy atak z terenu Izraela, żeby pokazać, KTO rządzi światem.

   • mirek

    8 maja 2017 at 09:10

    nie ma, ze 4 może zostały Iran Rosja CHiny

 4. Paweł

  1 maja 2017 at 16:01

  Powiedział prawdę i najwyższy czas, żeby świat „cywilizowany” zajął się w odpowiedni sposób prymitywnym izraelem.

  • wiesscar

   1 maja 2017 at 16:38

   No ale co zrobisz. Beda zawodzic starsi bracia ze wokol Izraela morze muzulmanow i musza miec cos mocnego do odstraszania tych islamskich fanatykow.

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:54

   Do @Paweł:

   Świat się prędzej czy później nimi „zajmie”. Oni do tego zawsze doprowadzali i tym razem też doprowadzą…

  • panda

   3 maja 2017 at 18:34

   @Paweł. A znasz prawdę o Kimie? Której prawdy bardziej się boisz?

  • hansi

   20 maja 2017 at 07:29

   Świat „ZAJMUJE” się żydkami – i owszem – CYKLICZNIE.
   Od pogromu – do pogromu…
   Szkoda, że tak nieskutecznie 🙁 ..
   Za każdym razem ginie jednak niewinny lud, a przeżywa rothschildowa swołocz z worami złota i akcji ziemskich, i zaczyna bełtanie w cudzych krajach i głowach od początku – swoimi bankami i pożyczkami na procent…
   Nadchodzi nieuchronny czas kolejnej zagłady „żydów” (czyli chazarskiej swołoczy azjatyckiej..), nawet przewidziany we wszelkich proroctwach…
   Niestety – musi ten cyrk, kolejny raz przebrzmieć i wybrzmieć do końca..
   Szkoda, że tego już nie zobaczę, a umrę, jako niewolnik z czipem, albo parias, bez chipu, za to na marginesie życia, nękany przez psy i obrabowany z ciężko zapracowanej przez całe życie emerytury (bo bez chipa i „szczepień” jej nie dadzą…). Szkoda, że AKURAT POLSKA jest nowym miejscem osiedlenia się tej swołoczy :(, gdy im zapalą Izrael pod dupą, o czym, oni doskonale wiedzą i dlatego właśnie mamy narastająco w Polsce to, co mamy 🙁 ..
   Epatowanie nas narastająco, na każdym kroku żydostwem i „żydowską kulturą” 🙁 ..
   A tak bardzo chciałbym zobaczyć, jak wieszają Rothschildów, Rockefellerów, Warrenów, Morganów, Gatesów i innych Zuckerbergów, czy Sorosów, brytyjską „Rodzinę Królewską”, „Jacka” Vincenta Rostowskiego, Kwaśniewskiego, Michnika, Smolara, i całą resztę tej krypto-żydowskiej jemioły, pasożytującej na Polsce od 1944, z małymi przerwami na Gomułkę i Wilczka… Merkel, Hallande-a, Sarkozyego…; jest ich tysiące (na przeciw nas – 7 miliardów Gojów..).
   A my się teraz przyglądamy, jak krypto-żydy, typu Radziwiłł, czy inny Posobkiewicz, czy Brydak – MORDUJĄ NAM W BIAŁY DZIEŃ NASZE DZIECI…
   Nie ustając w robieniu polskiemu Gojowi goowna z mózgu na temat „szczepień”, czy Monsanto i GMO… Albo, że ustawiczne rozpylanie nam nad głowami Aluminium, Baru i Strontu, nie mówiąc już o truciu Fluorem, to „teorie spiskowe” 🙁 ..
   O przemyśle „rakowym”, który – na skutek trucia nas Glyphosatem we wszelkim żarciu i piciu i celowym zabranianiu i przemilczaniu rzeczy nam NIEZBĘDNYCH (jak Jod, D3, Selen, czy K2) rozkwita, jak nigdy i Panowie „Onkolodzy” budują coraz to nowe wille i dacze, na trupach swoich „pacjentów”…
   A Jerzego Ziębę – autorytatywnie obwołują szarlatanem i oszustem, pomimo, że reprezentuje on PRAWDZIWYCH lekarzy (a nie eugeniczną żydownię, jak Radziwiłł..), którzy mają 80% (osiemdziesiąt ponad) WYLECZEŃ raka, podczas, gdy Panowie Profesorowie polscy, a „onkologiczni” – mają 3% (TRZY procent) przypadków, gdzie pacjent NIE UMARŁ (przez najbliższy rok..), bo był tak odporny, że nie dał się zabić „chemioterapii” Panów Onkologów…
   Polski Goju.. Dni Twe policzone…
   Ojczyzna Twa NIE DO CIEBIE, nawozie historii, należy..
   Lecz do Rasy Panów z Narodu Wybranego, Amen…

 5. Myslacy

  1 maja 2017 at 17:16

  Niestety zydzi narazie jako najmadrzejsza nacja rozdaja karty, teraz korea za niedlugo palestyna, przyjdzie czas tez na iran…

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:53

   Najmądrzejsza nacja? Bo kto tak powiedział? Najmądrzejsza nacja, która do tej pory nie zrozumiała, co jest przyczyną nieustannej wszechobecnej nienawiści do nich, która od czasu do czasu kończy się różnymi wybuchami?

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:43

   pierdo..lisz bzdury ,najmądrzejsza nacja haha to oni rozdają nagrody nobla a Ty jako matoł powtarzasz te głupoty(Alfred Nobel-Zyd)

  • hansi

   20 maja 2017 at 07:42

   Tak, niestety.
   TO trzeba przyznać…
   Żydki są najSPRYTNIEJSZĄ „nacją” na naszej nieszczęśliwej Ziemi 🙁
   Nie można odmówić im talentów wszelkich.
   Szczególnie w manipulacji i wykorzystywaniu wszystkiego dookoła dla własnej wyłącznie korzyści 🙁
   I NIE MA, że to nasi koledzy dookoła itepe…
   To taka „krew” 🙁 ..
   Zero jakiejkolwiek moralności..]
   Za to podwójny zawsze język, jak ich Talmud 🙁 ..
   MOŻE i mają rację (w swoim arogancko powtarzanym credo..),
   że są „Narodem Wybranym” (do rządzenia światem)..
   Udowadniają to właśnie 🙁 ..
   W biały dzień i na naszych oczach.
   I z nasze pieniądze 😀 …
   I prawnuków naszych 😀 …
   To się spodoba „Tomkowi”, hej 😀

 6. Tomek

  1 maja 2017 at 17:45

  Po pierwsze, nie ma czegoś jak legalne czy nielagalne posiadanie broni jądrowej. Ani Izrael, ani Korea Północna nie podpisały przecież żadnego układu o nierozprzestrzenianiu tej broni. Różnica między Izraelem a Koreą północną natomiast jest taka, że ten pierwszy kraj nie ogłasza na okrągło że przypuści atak jądrowy na poszczególne sąsiednie kraje i nie rządzi nim nieobliczalny dyktator którego rodzina wymordowała tysiące własnych obywateli. Z tego właśnie powodu wisi izraelski program jądrowy, ale koreański już niekoniecznie.

  • Iwona

   2 maja 2017 at 00:54

   „Różnica między Izraelem a Koreą północną natomiast jest taka, że ten pierwszy kraj nie ogłasza na okrągło że przypuści atak jądrowy na poszczególne sąsiednie kraje …” – bo nie ma takiej potrzeby !!! nie widzisz tej roznicy ? czy Korea Pln okraza Izrael ? otworz oczy i zacznij myslec !

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:20

    Izrael ma wielu wrogów, którzy oficjalnie deklarują, że państwo żydowskie nie powinno istnieć – począwszy od Iranu, Syrii, Hezbollahu kontrolującego Liban, poprzez poszczególne kraje sunnickie. Mimo to Izrael nie przeprowadza raz po raz prób rakietowo-jądrowych, mówiąc że zmiecie z powierzchni ziemi Teheran, Bejrut czy Mekkę. Nie wiem, co mando tego twój komentarz dotyczący braku okrążania Izraela przez Koreę – chyba wiesz, gdzie leży jeden i drugi kraj?

    Co do myślenia, to popieram – tez chciałbym, żeby niektórzy tutaj zaczęli myśleć, bo póki co, jak widzą słowo „Izrael” to im się w głowie dziwna zapadka przestawia, że tak mocno odjeżdżają, iż nawet Kim Dzong Una zaczynają bronić.

  • hansi

   2 maja 2017 at 09:08

   Różnica jest taka, że Kim występuje z otwartą przyłbicą (abstrahując od naiwności tego wariata..), podczas, gdy USrael i rządzący nim syjoniści – nigdy nie działają WPROST, zawsze tworząc jakieś pozory, lub posługując się zawsze CUDZYMI rękami – Izrael – zawsze posługuje się USA, jak ogon, merdający psem.
   Zresztą – co tu komentować ? Jaki jest żyd i Izrael – każdy widzi 🙂 ..
   Podwójna moralność, podwójny język, podwójny kodeks (Talmud), a nad nim – Banksterka Rothschildowa…

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:29

    Kim występuje z otwartą przyłbicą? Ciekawe, co masz przez to na myśli? Komunistyczną propagandę piorącą mózgi mieszkańcom Korei (w stylu niuwsów o cudach dokonanych przez Kimów, o lądowaniu Koreańczyków na Słońcu? Bajki o demokracji i wolności w Korei puszczane do zagranicznych mediów? Ukryte morderstwa dokonywane przez reżim na swoich obywatelach w kraju i zagranicą. Czy może blefy o potężnej armii koreańskiej mającej zniszczyć USA?

    Rozumiem, że wam odbija na sam dźwięk słowa „Izrael”, ale czy nie widzicie, że brnąc w tak głupią argumentację broniącą Kima w sposób wyjątkowy się kompromitujecie?

    • hansi

     20 maja 2017 at 07:38

     Rozumiem, że TOBIE – puszczają zwieracze i dostajesz orgazmu, na sam dźwięk słowa „Izrael”, Żydolubku 🙂 …
     Jest tylko JEDNA alternatywa..
     Albo – jesteś po prostu odmóżdżonym od dziecka kretynem,
     albo trollem, który doskonale wie, co ma tutaj pisać i jaką propagandę uprawiać 🙂
     .. Niestety – robisz to słabieńko…
     Sądzę, że raczej to pierwsze…
     Że też masz jeszcze energię..
     I jaką ODPORNOŚĆ !.. 🙂
     Na wszelkie bodźce, zdolne normalnie myślącego człowieka skłonić do refleksji, myślenia i WNIOSKÓW 🙂 ..

  • Paweł

   2 maja 2017 at 09:10

   @Tomek

   Ten pierwszy kraj jest sztucznym tworem i okupuje ziemie należące do Palestyny. Mało tego, od swojego istnienia jest w ciągłym konflikcie z sąsiadami. Zwykli terroryści, których należy zniszczyć.

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:38

    No jest w takim samym stopniu sztucznym tworem jak np. Syria, czy Jordania powstała w wyniku decyzji zachodnich mocarstw dzielących wpływy. Albo Irak, sklecony z sunnitów, szyitów i Kurdów walczących ze sobą. Albo sami Palestyńczycy, co do których nie wiadomo, czy są to Żydzi, którzy przeszli na islam? Arabska ludność napływowa? Potomkowie aramejskich chrześcijan? Bo z Filistynami, od których wzięli nazwę, to etnicznie majà najmniej związku?

    Co do konfliktów z sąsiadami, to przynajmniej w przypadku trzech pierwszych wojen, tj 1948, 1956, czy 1967 to nie Izrael wszczynał konflikt, ale właśnie owi sąsiedzi.

  • Tomasz

   2 maja 2017 at 10:56

   Zacznij myśleć nie pisz banialuk,

   • hansi

    20 maja 2017 at 07:47

    „Zacznij myśleć, nie pisz banialuk” 🙂

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 16:30

   Do @Tomek:

   No ja wiem, jeżeli chodzi o Izrael, to ZAWSZE WSZYSTKO da się wytłumaczyć na ich korzyść… dla lemingów…

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:46

    Za to ja nie wiem, jak można bronić Kim Dzong Una. Ale może pomyliłem portale i trafiłem na portal Komunistycznej Partii Polski. Właśnie do takich patologii, Robercie, prowadzi wasza antyżydowska schizofrenia. Hasło „bij Żyda” i zero myślenia – a potem takie kuriozalne wpisy powstają.

    • hansi

     20 maja 2017 at 08:28

     TO TY – pomyliłeś portale 🙂
     proponuję portale ONET-u, Wirtualnej Polski i te pe 🙂

  • Edi

   4 maja 2017 at 12:14

   Po co takie pieprzenie człowieku ogłaszać morzna różne rzeczy nawet co minutę z tego nic nie wynika a co do wymordowania to ta druga strona czyli żydowska terz ma na sumieniu sporo trzeba sie bać imperializmu żydowskiego widzimy co się dzieje w Europie to dzięki nim mamy miliony nachodzców Korea nam nie zagraża a bombkę to mogą nawet żydzi posłać?

   • Tomek

    7 maja 2017 at 15:00

    Sprecyzuj Edi, czego to takiego strasznego się boisz? Izrael na nas bombę spuści?:) Serio? Imperializmu państwa izraelskiego niech się boją Arabowie, jakoś nie widzę związku z naszym krajem. Uchodźcy są winą Izraela? Owszem, Izraelowi na rękę jest Państwo Islamskie (które w dużej mierze „wygenerowało” problem uchodźców), ale żeby uważać, że to oni są przede wszystkim odpowiedzialni, to trzeba nie ogarniać rzeczywistości.

    A co do stosunku Korei do naszego kraju, to nie wiem, czy wiesz, kto stał za ostatnim atakiem hakerskim na polskie banki! Ano, hakerzy z Korei Północnej. Ale ty, jakby ci z rachunku bankowego w wyniku takiego ataku zniknęły pieniądze, pewnie pisałbyś o izraelskim zagrożeniu…

    • hansi

     20 maja 2017 at 07:51

     Człowieku.. Ty jesteś po prostu ślepcem, albo debilem 🙁
     Chyba nie ma dla Ciebie lekarstwa, ani ratunku 🙁

 7. Codreanu

  1 maja 2017 at 18:24

  Nie przepadam za Kimem ale podoba mi się że twardo atakuje Izrael. Tego samego bym oczekiwał od polskich przywódców. Kim dostał nagrodę im. Sukarno, Sukarno był pierwszym prezydentem Indonezji, popierał Palestynę i krytykował Izrael. Był nacjonalistą i socjalista, ale szanował różne wierzenia religijne, w tym katolicyzm. Trochę taki Baszar-Al-Assad.

 8. robert ksiazczyk

  1 maja 2017 at 18:49

  Mysle ze narracje Izraela kazdy zna. To taki kroliczek ktory kazdemu wmawia ze jest bezcenny i na mocy tegoz mandatu usprawiedliwia swoje ludobojcze akcje. Obluda Izraela w zestawieniu z narracja Kima kaze stawiac pytanie; Jak Izrael moze posiadac bron jadrowa wbrew prawu i jest to tolerowane? Izrael zasluguje na to by „odstraszac” a juz Korea PN. na to „nie zasluguje”? Jak widac, sa nadal rowni i „rowniejsi”.

 9. Młot

  1 maja 2017 at 18:55

  Prawda jest taka ze wszystkich komuchów ze wschodu trzeba wykastrowac i po sprawie i od tego jest Ameryka ktora dysponuje odpowiednimi srodkami,a jak sie zastanawiacie dlaczego to odsylam do roku kiedy kacapy wkroczyly do Polski jak pozniej mordowali nasza elite i naszych zołnierzy wykletych i oczywiscie odsylam do terazniejszych czasow ile komunisci morduja ludzi w ciagu roku.Dozo

  • goj

   1 maja 2017 at 22:23

   kacapy wkoroczyly do Polski,bo wczesneij czerwony ziuk pilsudki uratowal ich przed zaglada w 1919 i tak sie Polakom odwdzieczyli

   • Codreanu

    2 maja 2017 at 10:47

    Kult Ziuka był niemalże identyczny z obecnie panującym w Korei Północnej kultem Kimów.

    • Tomek

     7 maja 2017 at 15:13

     Serio?

     Kto w II RP publicznie by stwierdził, że Piłsudski to idiota, owszem, poszedłby siedzieć, maksymalnie na 5 lat (ustawa o ochronie imienia Józefa Piłsudskiego). W Korei taki ktoś nie przeżyłby kolejnych dni, a najpewniej też i jego rodzina (ewentualnie, rodzina na wiele lat trafiłaby do łagru). W II RP kult Piłsudskiego polegał na stawianiu mu pomników, na święcie narodowym nawiązującym do jego osoby, na narzucaniu chwalącej go narracji historycznej, czy na pochowaniu go na Wawelu. W Korei oficjalna propaganda nie tylko to czyni (ze znacznie większą intensywnością), ale uznaje de facto Kimów za bogów – dzieci w szkole uczą się nie tylko jego życiorysu, ale też są osobne przedmioty o genealogii Kima, o układzie jego wioski. Nieustannie mówi się o cudach towarzyszących narodzinom Kimów, czy też dokonanych przez samych Kimów za życia.

     Kumasz teraz jednak różnicę?

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:46

   debil,nic dodać nic ująć

 10. leonsnapp.wordpress.com

  2 maja 2017 at 01:16

  I drop a comment whenever I appreciate a article on a site or
  I have something to valuable to contribute to the discussion. Usually it
  is caused by the sincerness communicated in the article I browsed.
  And on this post Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci!
  – Prawy.pl. I was moved enough to create a thought :
  -P I do have 2 questions for you if it’s okay.
  Is it just me or do a few of these remarks appear like they are left
  by brain dead individuals? 😛 And, if you are writing on other online sites, I’d
  like to follow you. Would you list the complete urls of your community
  sites like your linkedin profile, Facebook page or twitter feed?

  • Do More Projecting On Us

   6 maja 2017 at 23:21

   Whose remarks appear to you like they’re left by brain dead individuals? Your own? Your tribesmen?
   What an idiotic creep projecting his own idiocy and fear of the world on us.
   In a bad English to boot.
   So hilarious.
   🙂

 11. hansi

  2 maja 2017 at 09:00

  Dołączam do „sporego aplauzu polskich internautów’ 😀 ..

 12. stary

  2 maja 2017 at 09:07

  Kim Dzong Un jest dla Chin czymś takim, jak Łukaszenka dla Rosji. Dlatego wypowiedzi Kima należy traktować jako nieformalne wypowiedzi Pekinu.
  Fakty są takie, że Korea Płn. leży ponad 10 tys. km od Polski. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy.

  • mlody

   2 maja 2017 at 11:41

   Nie do końca się z Tobą zgadzam. Ten konflikt polaryzuje mocarstwa, a my, Polacy, zawsze jesteśmy wikłani w jakieś konflikty „ za naszą i waszą wolność” w których przelewany najcenniejszą polską krew. Wówczas to w naszym kochanym kraju uaktywnia się sponsorowana z zagranicy oraz przygotowana w konspiracji V-kolumna i szarpie Polskę ile może, ile się da! Jak się wydaje, i na zaproszenie PO+PISu, rozwijamy w Polsce przy milczącej zgodzie rządzących antypolskich wyznawców OUN-UPA, zatem ukraiński szowinizm wymierzony polską nację, także RAŚ, wielbicieli wolnego miasta Gdańska, wyimaginowane roszczenia żydowskie.
   A tu potrzebna jest brzytwa, dokładnie tak jak na nabierający czyrak na dupie, raz przeciąć, wydusić złą krew, i utrzymać sterylnie miejsce aby się zagoiło. Ale do tego potrzeba elit myślących jedynie dla Polski, i to od pradziada.

   • stary

    3 maja 2017 at 12:02

    „Całego świata nie posprzątasz”.
    Dla Polski ważne jest to, żeby psychopaci mieszkali jak najdalej od nas.
    Jak powiedział Stefan Kiesielewski: Co robi mądry człowiek, gdy dwóch jego wrogów walczy ze sobą? – Pomaga słabszemu. A co robi bardzo mądry człowiek w tej samej sytuacji? – Nic, patrzy i śmieje się. „

    • hansi

     20 maja 2017 at 07:54

     Niestety – tych „psychopatów” przywiewa narastająco do Polski, która nam na naszych oczach i w biały dzień ZAWŁASZCZAJĄ, jak Palestynę, ogłaszając SWOJĄ (a nas wyniszczając..).

 13. Robert B.

  2 maja 2017 at 11:50

  A zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki „było konieczne”, a czasami daje się nawet usłyszeć, że „zbawienne”. Co z holokaustem? Czy holokaust nie był konieczny i zbawienny? Proszę pomyśleć, co by się działo, gdyby było ich w powojennej Polsce nie 300.000 a 3.000.000, na co zwracał Bogdan Kulas. Żydostwo za wszystko kiedyś znowu zapłaci.

  • Kadzidło

   2 maja 2017 at 21:35

   A skąd wiesz ilu ich już jest?
   Paszportów i obywatelstw nawydawali nasi zarządcy tyle że prawie każdy Żyd na świecie ma już obywatelstwo polskie i paszport polski w szufladzie.
   Wystarczy jak Duda z Kaczyńskim i Szydło dadzą im okraść ponownie Polaków na 65 miljardów dolarów plus odsetki to oni tu w ciągu 24 godzin przylecą tymi tanimi linjami z Izraela i reszty świata i założą nowe święte rodziny tworząc nową uprzywilejowaną szlachtę jerozolimską nad polskimi robotnikami w ich teraz własności na byłych naszych ziemiach. Ulice może pozostaną nasze.

   • Robert B.

    2 maja 2017 at 22:31

    Ja mówię o ich stanie liczebnym po II wojnie światowej. Z tego punktu widzenia o holokauście można powiedzieć to samo, co mówi się do tej pory (np. ta bezczelna Obama ostatnio to potwierdziła…) o bombardowaniu Hiroszimy i Nagasaki: „straszne, ALE konieczne”, a czasami wręcz „zbawienne”…

    Ja wiem, że oni sobie już szukają nowego kraju do pasożytowania. Projekt „Izrael” nie wyszedł z wielu względów. Między innymi z powodu ich „kodu kulturowego”, czyli pasożytnictwa.

   • moherowy beret

    7 maja 2017 at 23:09

    Oni już przyjeżdżają,w Izraelu w polskiej ambasadzie dostawał każdy kto mówił ,że miał przodków z Polski.Są już w Polsce i to sporo.Po buziach ich poznać.

 14. jacek

  2 maja 2017 at 18:40

  Umiłowany Przywódca kontra Bracia Starsi.Przygadał kocioł garnkowi.

 15. manicure

  3 maja 2017 at 22:47

  Hi to all, as I am genuinely eager of reading this web site’s post
  to be updated daily. It consists of good material.

 16. kArol

  4 maja 2017 at 20:02

  „mordowania się plemion Hutu i Tutsi Stany Zjednoczone poparły tych drugich” Święty Kościół Katolicki wspierał tych pierwszych, którzy maczetami w ciągu 100 dni wymordowali ok. 1 mln tych drugich. To kogo należało w końcu wspierać mordowanych czy mordujących ???

  • Fig

   5 maja 2017 at 07:40

   Jakieś dowody, że Kościół Katolicki rzekomo wspierał ludobójstwo w konflikcie Hutu-Tutsi? Czy mnóstwo katolików nie zostało okrutnie zamordowanych w tamtej rzezi? Czy ty, dobry człowieku, nie kłamiesz i nie oczerniasz Kościoła Katolickiego w komunistycznym stylu? Czy nie jesteś maniakalno-urojeniowym katolikofobem-oszczercą? A teraz dawaj wspomniane dowody.

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:52

   przygłupie to była wojna plemienna i nie było mordowanych i mordujących,dzisiejszy kacyk zamordował 6 mln ludzi ale że jest marionetką usa to go podejmuje nawet papa szatan bergolio,niech go strawi ogień piekielny

 17. kowalski

  5 maja 2017 at 00:12

  nie jestem pewny kto te komentarze pisze ale wali od nich onucami,zdecydowanie wole Zydow od zoltych,czesto ludozercow i tego obozu koncentracyjnego zwanego korea polnocno,tylko kretyn albo bezmozgowiec moze chwalic swiniaka kim dzo una,oby nas nigdy zolta rasa nie zalala,a jezeli Izrael morduje Palestyczykow to wiekszosci sa yo i tak przyszli albo obecni terorysci ktorzy beda pozniej zabijac bialych europejczykow,te wszystkie bluznierstwa na USA czy Izrael sa wynikiem zakompleksienia do potegi militarnej obu tych panstw ktore sa militarnie nie do pokonania przez reszte swiata,cieszmy sie ze takie kraje wogole sa i pilnuja porzadku seiatowego

  • amore z Dynowic

   5 maja 2017 at 04:28

   gdyby nie „zolci” sr….lbys dalej do wiaderka. POdziekuj swojemu narodowi wybranemu za tania chinszczyzne na polkach i za marna pensje, w Izraelu babcia klozetowa zarabia wiecej od Polaka „europejczyku” zas…ny.

   • Tomek

    7 maja 2017 at 15:20

    A to niby czemu? „Żółci” sedes wymyślili?:)

  • Robert B.

   5 maja 2017 at 13:12

   Do @Kowalski:

   Skończony dureń.

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:55

   kowalski pewnie nazwisko masz tak jak kwaśniewski polskie,baranie zakuty

   • Jacek

    7 maja 2017 at 15:22

    Za to z ciebie to taki Andy Smith jak cholera… Pewnie jakis Andriej bardziej

  • hansi

   20 maja 2017 at 08:03

   Boziu, aleś Ty głupi 😀 …
   No,ale problemu nie ma, jeśli mieszkasz w Polsce 🙂
   Nieszczęsny – będziesz miał, czegoś chciał 😀 …
   Czyli – Nowy Izrael dookoła 🙂
   I poczujesz się, jak Palestyńczyk 🙂
   We własnym kraju (jak Palestyńczycy..).
   JUŻ DZISIAJ – nie czujesz się jeszcze tak ? 🙂
   JESZCZE Cię nie mordują ? 🙂
   Ależ JUŻ TAK ! Pan Radziwiłł, Posobkiewicz, Brydak i spółka 🙂
   Mordują TWOJE DZIECI !.. I KAŻĄ karą 5 tysięcy złotych, jeśli się postawisz ! 🙂
   Mordują CIEBIE codziennie, SAM sobie, za własną kasę kupujesz TRUCIZNY 🙂
   Zabijają Cię „lekarze”, za TWOJA KASĘ, do których chodzisz 🙂
   Nie widzisz tego :)..
   Trzeba będzie dopiero, za parę lat, właśnie zabójczych dronów i konkretnych napadów czarnych mundurków na Twój dom, żebyś przejrzał na oczy 🙂
   I uświadomił sobie, że stałeś się Palestyńczykiem we własnym kraju 🙂
   Ale będzie już za późno 🙂
   JUŻ JEST za późno, bo oni siedzą już całymi dupskami na wszelkich strategicznych dla Polski stanowiskach i w żywe oczy się z nasz śmieją 🙂 ..
   Jesteś tutaj drugim „TOMKIEM” – którego, jak wszyscy widzą tutaj – nic nie jest w stanie uleczyć (szczególnie, jeśli to po prostu TROLL, płatny z naszych podatków)… ???

 18. D

  5 maja 2017 at 07:29

  Najważniejszą tu rzeczą jest, że Isrrael wydaje się prowadzić politykę historyczno-propagandową, zarówno wewnętrzną jak i globalną, która jest zniesławiająca i przynosząca straty Polsce i Polakom. Czy nie należą się za to Polsce i Polakom odszkodowania? Pamiętajmy o tym na przyszłość, nie zapominajmy. Bo obecna sytuacja nie będzie zawsze trwać, kiedyś się zmieni. NA PEWNO. Co do Amerykanów, mają oni powiedzenie: „To sukinsyny, ale nasze sukinsyny.”

 19. Mieczysław S.Kazimierzak

  7 maja 2017 at 05:57

  I tu pasuje :
  Wybór między dżumą a cholerą.

  • Fig

   7 maja 2017 at 11:29

   Amerykanie to jednak lepsze „nasze sukinsyny” niż Ruscy. Czy pamięta pan rządy Ruskich w Polsce, w czasach PRL-u, ten upadek cywilizacyjny? Do dziś się z niego nie podnieśliśmy.
   Za Zaborów też nas potwornie uciskali i ograniczali.
   Jednak najważniejsze jest to, co się dzieje obecnie. Wydają się nadchodzić czasy traumatycznych zmian.
   Amerykańska opieka może się u nas skończyć. Europa, w tym Niemcy, mogą przeć do sojuszu z Rosją.
   Europa może także upaść ekonomicznie i cywilizacyjnie.
   Co Polska powinna robić?

   • stary

    7 maja 2017 at 22:04

    dzieci

    • Fig

     8 maja 2017 at 02:25

     @ stary

     Pan też?

    • hansi

     20 maja 2017 at 08:16

     Hmmm !.. Zgoda.. ALE TO TEŻ – woda na młyn ŻYDOWSKI… Produkcja głupich (Fluor, Aluminium, „szczepienia”, Glyphosat i „Ministerstwo Oszwiate”) Gojów – Niewolników do harówy na trzy zmiany na „strefach” na Panów talmudycznych…
     No nic… Czas znowu, kolejny raz, DO PODZIEMIA 🙂 ..
     Ileż to tych powstań narodowo-wyzwoleńczych jeszcze czeka Polskę ? 🙂 …

   • hansi

    20 maja 2017 at 08:12

    A TERAZ – CO mamy ? 🙂 NIE UPADEK CYWILIZACYJNY ? 🙂
    W JAKIM kierunku steruje „nasze” Ministerstwo „Oszwiate” ? 🙂
    JAKI poziom reprezentują dzisiejsze matury 🙂 ?..
    „Wyższe Studia” (gotowania na gazie) ? 🙂
    Akademie Medyczne, które żydownia zamieniła na „Uniwersytety”, z których wychodzą kretyni, PRZYUCZENI jedynie, do zaledwie WYKONYWANIA PROCEDUR, narzuconych przez eugeniczną zydownię, mającą wytępić połowę Polaków, a pozostałych – uczynić chorymi i głupimi ?…
    JAK każe się (pod groźbą ODEBRANIA DZIECKA !..) wychowywać nasze dzieci ?
    JAK popiera się (najlepiej NIE – poprzez wpierdalanie się Państwa w Rodzinę !..,za pomocą „organizacji praw człowieka Sorosa”) RODZINĘ ?.. Za pomocą „500+” ??.. DEMORALIZUJĄC Polaków ?..
    Ruskie be, a Hamerykany cacy ?..
    Poza tym – Amerykanie nawet nie odróżniają „Poland” od „Holland”.
    Mówimy cały czas o IZRAELU, a nie o USA…

    Ponarzekalim 🙂 ..
    Teraz konkret: – CO Polska winna ZROBIĆ ?..
    Odsyłam do „Wesela” Wyspiańskiego…
    Róg próżno huka po lesie, a czapkę wiatr niesie…
    Ostał nam się ino sznur…
    ŻYD się śmieje…
    Ale I JEGO dni TEŻ są policzone…
    Szkoda, że tego już nie zobaczę, hej 🙁 ..

 20. Pingback: Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci! « Dziennik gajowego Maruchy

 21. Kasia

  20 maja 2017 at 23:53

  To do Korei południowej tej AMERYKAŃSKIEJ uciekaja z Korei Północnej tej komunistycznej,mówi to cos tym „fanom” boga Kim Dzong Un czyli kim un jest.
  Gdyby nie Izrael i ich broń atomowa.już dawno byłby tu islam.
  Od kiedy to madry człowiek popiera zdradziecki i ateistyczny komunizm.
  Jeżdżta do Korei Płn.,tam mnóstwo miejsca w więzieniach dla was,tak jak i obecnie w Rosji,gdybyś odważył się mówić o Bogu w domu czy pociągu.
  putin ,lipiec 2016,zakaz ewangelizacji
  .https://www.youtube.com/watch?v=hC-043mh6SQ

 22. KelChalkhic

  19 czerwca 2017 at 15:52

  Acheter Du Cialis En Pharmacie Priligy Tablet Next Day Metronidazole Or Flagyl

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra