Z zagranicy

Kim straszy Żydów. Zobacz co na to polscy internauci!

– Korea Północna zagroziła Izraelowi. Kim Dzong Un oskarżył żydowskie państwo o nielegalne posiadanie broni atomowej – poinformował serwis o2.pl Wszystko przez ostatnią wypowiedź izraelskiego ministra obrony, który w wywiadzie dla prasy nazwał Kim Dzong Una „szaleńcem, który dowodzi grupą radykałów”. Korea odpowiedziała komunikatem mówiącym, że Izrael „powinien dwa razy pomyśleć” o konsekwencjach agresywnej kampanii przeciw ich państwu. Koreańczycy zapowiadają także, że „ośmielając się uderzać w godność przywódcy Korei”, Żydzi muszą być gotowi ponieść karę. Co ciekawe, groźby wyrażone reżymu Kima wywołały spory aplauz polskich internautów (czytelnicy o2.pl i Wirtualnej Polski informującej o zdarzeniu przekierowując na stronę o2.pl).

MSZ Korei Północnej nazwał Izrael „jedynym państwem, które nielegalnie posiada broń atomową na Bliskim Wschodzie”. Co gorsza, „pod patronatem USA”. To proste i prawdziwe dla wielu stwierdzenie spowodowało, że pomimo totalitarnych rządów Kima, stosowanych w kraju tortur, skrajnych ograniczeń wolności, internauci przypomnieli, że naród koreański podzielony został przez zachodnią agresję militarno-dyplomatyczną; że to Stany Zjednoczone jako jedyne państwo użyły na cywilach broni atomowej; że to USA, a nie Korea Północna wywołały w ostatnich latach dziesiątki wojen i konfliktów zbrojnych; że Żydzi zbroją się po zęby także w broń atomową i bezprawnie mordują Palestyńczyków przy wsparciu USA itd.

Internauci są więc nieprzewidywalni. O2.pl zamieściło tekst o złym Kimie, a dostało dziesiątki komentarzy o tym, że prawdziwymi zamordystami totalitarnymi XXI wieku są Żydzi.

Jeden z wielu komentarzy:

„W sumie ma rację oni mieszają się wszędzie i destabilizują sytuację jak się i gdzie tylko się da. Mają broń atomową ale im nie wolno nic powiedzieć ponieważ te święte krowy za każdym razem zasłaniają się holo …coś tam. Pouczają i krytykują innych a sami są przykładem tego jak nie postępować .Korea Północna raczej krzywdy nikomu nie zrobi .W przeciwieństwie do tych tzw. wielkich obrońców wolności i demokracji. Szukających jedynie okazji do kolejnej inwazji i zniszczenia danego narodu..Dlaczego jak JerUSAlem przeprowadzało próby na 2 bombach -na szczęście bez ładunków media milczały. Czyżby robili to w celach pokojowych jak to JerUSAlem ma w zwyczaju.”

– Mi się zdaje ze decyzja co do Kima już zapadła…..obecnie trwa podkręcanie opinii światowej – napisał inny internauta i bardzo możliwe, że jest to politologiczna puenta do obecnych działań polityki prezydenta Trumpa.

Komentarz Prawy.pl:

Korea Północna jest powszechnie potępiana za drastyczne łamanie praw człowieka. Rwanda jest członkiem ONZ, jej przywódca (odpowiedzialny za tysiące ofiar wojen domowych) przyjmowany jest przez światowych przywódców z otwartymi rękami, w kraju za wyrażenie opozycyjnych poglądów idzie sie do więzienia, gdzie jedyną karmą może okazać się papka z opiłkami szkła. To pierwsze państwo totalitarne jest złe, bowiem tak mówią USA; drugie jest dobre, bowiem podczas ludobójstwa i mordowania się plemion Hutu i Tutsi Stany Zjednoczone poparły tych drugich i ich reżym wspierają do dzisiaj.

Robert Wyrostkiewicz

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

81 komentarzy

81 Komentarzy

 1. KatolikPolak

  1 maja 2017 at 15:06

  Jak powiedział że Izrael ma bombe A no to dni Kima są policzone bo Żydzi nie spoczną aż zmuszą Trumpa do słusznej wojny by powstrzymać Kima by ten nie zaatakował bombami A pokojowo żyjących USA, a na marginesie może Kim szykuje sie do takiego ataku moze i ma na tym punkcie obsesję, ale jeśli tak to juz nie zdąży jej zrealizować jak z pejsatymi ludem pokój miłującymi zadarł

 2. Przecław

  1 maja 2017 at 15:35

  Jakoś nikt nie zadaje sobie pytania kto podzielił Koreę i dlaczego. Myślę że te przyczyny dalej obowiązują i zarówno USA jak i Izrael nie dopuszczą do prawdziwego zjednoczenia Korei, z tych samych powodów jak nie dopuszczają do zjednoczenia Polski, bo polska wschodnia granica jest 500 kilometrów od Dniepru na wschód, o czym nie chcemy pamiętać. Z tych samych też powodów od setek lat gnębią Kurdów, nie dopuszczają do zjednoczenia ziem Kurdystanu i ogłoszenia niepodległości.

 3. wiesscar

  1 maja 2017 at 15:51

  Kim powiedzial prawde o Izraelu.
  Chodzi jednak o to ze KRLD moze majac bron A i srodki do jej przenoszenia uderzyc na USA lub Japonie lub Koreę Poludniowa.
  Zatem trzeba Kimom zabrac lub zniszczyc te bron A i rakiety do jej przenoszenia.

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:52

   Trzeba im zabrać? A komu dać? USA? Bezcennemu Izraelowi? Widzisz, tak to jest na tym świecie, że nie każdy wykonuje polecenia Usraela w podskokach… Nie uznaje ich uzurpacji do rządzenia światem… A tych krajów jest całkiem sporo…

   • klioes vel pislamista

    2 maja 2017 at 13:45

    Zastanawia mnie nie tylko po co bezcennemu Izraelowi broń jądrowa, ale – to nawet bardziej zastanawiające! – po co mu rakiety o zasięgu do 12tys.(słownie: do dwunastu tysięcy) km?

    • Robert B.

     2 maja 2017 at 16:27

     Po co? A małżeństwo Rozenbergów, które wykradło plany bomby jądrowej dla ZSRR, to kto to był? A taki Beria, który wtedy rządził ZSRR, to kto to był? A taki Rockefeller to kto to jest? Akurat on najbardziej się udziela w ruchach pacyfistycznych. „Jakie to wojny złe, jakie to zbrojenia złe. Trzeba się rozbroić. To takie humanitarne”. Gdyby głupie goje na to się zgodziły (choć szanse są nikłe, ale żydostwo nie ustaje w tych podszeptach), to daję sobie rękę uciąć, że żydostwo uzyskawszy raz TAKĄ przewagę nad ludzkością natychmiast by ją wykorzystało, żeby zadośćuczynić swoim religijnym prerogatywom. W dniu, w którym goje by się rozbroiły, nastąpiłby pokazowy atak z terenu Izraela, żeby pokazać, KTO rządzi światem.

     • Tomek

      7 maja 2017 at 14:07

      Beria Żydem? Ciekawe:)

   • mirek

    8 maja 2017 at 09:10

    nie ma, ze 4 może zostały Iran Rosja CHiny

 4. Paweł

  1 maja 2017 at 16:01

  Powiedział prawdę i najwyższy czas, żeby świat „cywilizowany” zajął się w odpowiedni sposób prymitywnym izraelem.

  • wiesscar

   1 maja 2017 at 16:38

   No ale co zrobisz. Beda zawodzic starsi bracia ze wokol Izraela morze muzulmanow i musza miec cos mocnego do odstraszania tych islamskich fanatykow.

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:54

   Do @Paweł:

   Świat się prędzej czy później nimi „zajmie”. Oni do tego zawsze doprowadzali i tym razem też doprowadzą…

  • panda

   3 maja 2017 at 18:34

   @Paweł. A znasz prawdę o Kimie? Której prawdy bardziej się boisz?

 5. Myslacy

  1 maja 2017 at 17:16

  Niestety zydzi narazie jako najmadrzejsza nacja rozdaja karty, teraz korea za niedlugo palestyna, przyjdzie czas tez na iran…

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 11:53

   Najmądrzejsza nacja? Bo kto tak powiedział? Najmądrzejsza nacja, która do tej pory nie zrozumiała, co jest przyczyną nieustannej wszechobecnej nienawiści do nich, która od czasu do czasu kończy się różnymi wybuchami?

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:43

   pierdo..lisz bzdury ,najmądrzejsza nacja haha to oni rozdają nagrody nobla a Ty jako matoł powtarzasz te głupoty(Alfred Nobel-Zyd)

  • hansi

   20 maja 2017 at 07:42

   Tak, niestety.
   TO trzeba przyznać…
   Żydki są najSPRYTNIEJSZĄ „nacją” na naszej nieszczęśliwej Ziemi 🙁
   Nie można odmówić im talentów wszelkich.
   Szczególnie w manipulacji i wykorzystywaniu wszystkiego dookoła dla własnej wyłącznie korzyści 🙁
   I NIE MA, że to nasi koledzy dookoła itepe…
   To taka „krew” 🙁 ..
   Zero jakiejkolwiek moralności..]
   Za to podwójny zawsze język, jak ich Talmud 🙁 ..
   MOŻE i mają rację (w swoim arogancko powtarzanym credo..),
   że są „Narodem Wybranym” (do rządzenia światem)..
   Udowadniają to właśnie 🙁 ..
   W biały dzień i na naszych oczach.
   I z nasze pieniądze 😀 …
   I prawnuków naszych 😀 …
   To się spodoba „Tomkowi”, hej 😀

 6. Tomek

  1 maja 2017 at 17:45

  Po pierwsze, nie ma czegoś jak legalne czy nielagalne posiadanie broni jądrowej. Ani Izrael, ani Korea Północna nie podpisały przecież żadnego układu o nierozprzestrzenianiu tej broni. Różnica między Izraelem a Koreą północną natomiast jest taka, że ten pierwszy kraj nie ogłasza na okrągło że przypuści atak jądrowy na poszczególne sąsiednie kraje i nie rządzi nim nieobliczalny dyktator którego rodzina wymordowała tysiące własnych obywateli. Z tego właśnie powodu wisi izraelski program jądrowy, ale koreański już niekoniecznie.

  • Iwona

   2 maja 2017 at 00:54

   „Różnica między Izraelem a Koreą północną natomiast jest taka, że ten pierwszy kraj nie ogłasza na okrągło że przypuści atak jądrowy na poszczególne sąsiednie kraje …” – bo nie ma takiej potrzeby !!! nie widzisz tej roznicy ? czy Korea Pln okraza Izrael ? otworz oczy i zacznij myslec !

  • hansi

   2 maja 2017 at 09:08

   Różnica jest taka, że Kim występuje z otwartą przyłbicą (abstrahując od naiwności tego wariata..), podczas, gdy USrael i rządzący nim syjoniści – nigdy nie działają WPROST, zawsze tworząc jakieś pozory, lub posługując się zawsze CUDZYMI rękami – Izrael – zawsze posługuje się USA, jak ogon, merdający psem.
   Zresztą – co tu komentować ? Jaki jest żyd i Izrael – każdy widzi 🙂 ..
   Podwójna moralność, podwójny język, podwójny kodeks (Talmud), a nad nim – Banksterka Rothschildowa…

  • Paweł

   2 maja 2017 at 09:10

   @Tomek

   Ten pierwszy kraj jest sztucznym tworem i okupuje ziemie należące do Palestyny. Mało tego, od swojego istnienia jest w ciągłym konflikcie z sąsiadami. Zwykli terroryści, których należy zniszczyć.

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:38

    No jest w takim samym stopniu sztucznym tworem jak np. Syria, czy Jordania powstała w wyniku decyzji zachodnich mocarstw dzielących wpływy. Albo Irak, sklecony z sunnitów, szyitów i Kurdów walczących ze sobą. Albo sami Palestyńczycy, co do których nie wiadomo, czy są to Żydzi, którzy przeszli na islam? Arabska ludność napływowa? Potomkowie aramejskich chrześcijan? Bo z Filistynami, od których wzięli nazwę, to etnicznie majà najmniej związku?

    Co do konfliktów z sąsiadami, to przynajmniej w przypadku trzech pierwszych wojen, tj 1948, 1956, czy 1967 to nie Izrael wszczynał konflikt, ale właśnie owi sąsiedzi.

  • Tomasz

   2 maja 2017 at 10:56

   Zacznij myśleć nie pisz banialuk,

   • hansi

    20 maja 2017 at 07:47

    „Zacznij myśleć, nie pisz banialuk” 🙂

  • Robert B.

   2 maja 2017 at 16:30

   Do @Tomek:

   No ja wiem, jeżeli chodzi o Izrael, to ZAWSZE WSZYSTKO da się wytłumaczyć na ich korzyść… dla lemingów…

   • Tomek

    7 maja 2017 at 14:46

    Za to ja nie wiem, jak można bronić Kim Dzong Una. Ale może pomyliłem portale i trafiłem na portal Komunistycznej Partii Polski. Właśnie do takich patologii, Robercie, prowadzi wasza antyżydowska schizofrenia. Hasło „bij Żyda” i zero myślenia – a potem takie kuriozalne wpisy powstają.

    • hansi

     20 maja 2017 at 08:28

     TO TY – pomyliłeś portale 🙂
     proponuję portale ONET-u, Wirtualnej Polski i te pe 🙂

 7. Codreanu

  1 maja 2017 at 18:24

  Nie przepadam za Kimem ale podoba mi się że twardo atakuje Izrael. Tego samego bym oczekiwał od polskich przywódców. Kim dostał nagrodę im. Sukarno, Sukarno był pierwszym prezydentem Indonezji, popierał Palestynę i krytykował Izrael. Był nacjonalistą i socjalista, ale szanował różne wierzenia religijne, w tym katolicyzm. Trochę taki Baszar-Al-Assad.

 8. Młot

  1 maja 2017 at 18:55

  Prawda jest taka ze wszystkich komuchów ze wschodu trzeba wykastrowac i po sprawie i od tego jest Ameryka ktora dysponuje odpowiednimi srodkami,a jak sie zastanawiacie dlaczego to odsylam do roku kiedy kacapy wkroczyly do Polski jak pozniej mordowali nasza elite i naszych zołnierzy wykletych i oczywiscie odsylam do terazniejszych czasow ile komunisci morduja ludzi w ciagu roku.Dozo

  • goj

   1 maja 2017 at 22:23

   kacapy wkoroczyly do Polski,bo wczesneij czerwony ziuk pilsudki uratowal ich przed zaglada w 1919 i tak sie Polakom odwdzieczyli

   • Codreanu

    2 maja 2017 at 10:47

    Kult Ziuka był niemalże identyczny z obecnie panującym w Korei Północnej kultem Kimów.

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:46

   debil,nic dodać nic ująć

 9. hansi

  2 maja 2017 at 09:00

  Dołączam do „sporego aplauzu polskich internautów’ 😀 ..

 10. stary

  2 maja 2017 at 09:07

  Kim Dzong Un jest dla Chin czymś takim, jak Łukaszenka dla Rosji. Dlatego wypowiedzi Kima należy traktować jako nieformalne wypowiedzi Pekinu.
  Fakty są takie, że Korea Płn. leży ponad 10 tys. km od Polski. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy.

  • mlody

   2 maja 2017 at 11:41

   Nie do końca się z Tobą zgadzam. Ten konflikt polaryzuje mocarstwa, a my, Polacy, zawsze jesteśmy wikłani w jakieś konflikty „ za naszą i waszą wolność” w których przelewany najcenniejszą polską krew. Wówczas to w naszym kochanym kraju uaktywnia się sponsorowana z zagranicy oraz przygotowana w konspiracji V-kolumna i szarpie Polskę ile może, ile się da! Jak się wydaje, i na zaproszenie PO+PISu, rozwijamy w Polsce przy milczącej zgodzie rządzących antypolskich wyznawców OUN-UPA, zatem ukraiński szowinizm wymierzony polską nację, także RAŚ, wielbicieli wolnego miasta Gdańska, wyimaginowane roszczenia żydowskie.
   A tu potrzebna jest brzytwa, dokładnie tak jak na nabierający czyrak na dupie, raz przeciąć, wydusić złą krew, i utrzymać sterylnie miejsce aby się zagoiło. Ale do tego potrzeba elit myślących jedynie dla Polski, i to od pradziada.

   • stary

    3 maja 2017 at 12:02

    „Całego świata nie posprzątasz”.
    Dla Polski ważne jest to, żeby psychopaci mieszkali jak najdalej od nas.
    Jak powiedział Stefan Kiesielewski: Co robi mądry człowiek, gdy dwóch jego wrogów walczy ze sobą? – Pomaga słabszemu. A co robi bardzo mądry człowiek w tej samej sytuacji? – Nic, patrzy i śmieje się. „

    • hansi

     20 maja 2017 at 07:54

     Niestety – tych „psychopatów” przywiewa narastająco do Polski, która nam na naszych oczach i w biały dzień ZAWŁASZCZAJĄ, jak Palestynę, ogłaszając SWOJĄ (a nas wyniszczając..).

 11. Robert B.

  2 maja 2017 at 11:50

  A zrzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki „było konieczne”, a czasami daje się nawet usłyszeć, że „zbawienne”. Co z holokaustem? Czy holokaust nie był konieczny i zbawienny? Proszę pomyśleć, co by się działo, gdyby było ich w powojennej Polsce nie 300.000 a 3.000.000, na co zwracał Bogdan Kulas. Żydostwo za wszystko kiedyś znowu zapłaci.

  • Kadzidło

   2 maja 2017 at 21:35

   A skąd wiesz ilu ich już jest?
   Paszportów i obywatelstw nawydawali nasi zarządcy tyle że prawie każdy Żyd na świecie ma już obywatelstwo polskie i paszport polski w szufladzie.
   Wystarczy jak Duda z Kaczyńskim i Szydło dadzą im okraść ponownie Polaków na 65 miljardów dolarów plus odsetki to oni tu w ciągu 24 godzin przylecą tymi tanimi linjami z Izraela i reszty świata i założą nowe święte rodziny tworząc nową uprzywilejowaną szlachtę jerozolimską nad polskimi robotnikami w ich teraz własności na byłych naszych ziemiach. Ulice może pozostaną nasze.

   • Robert B.

    2 maja 2017 at 22:31

    Ja mówię o ich stanie liczebnym po II wojnie światowej. Z tego punktu widzenia o holokauście można powiedzieć to samo, co mówi się do tej pory (np. ta bezczelna Obama ostatnio to potwierdziła…) o bombardowaniu Hiroszimy i Nagasaki: „straszne, ALE konieczne”, a czasami wręcz „zbawienne”…

    Ja wiem, że oni sobie już szukają nowego kraju do pasożytowania. Projekt „Izrael” nie wyszedł z wielu względów. Między innymi z powodu ich „kodu kulturowego”, czyli pasożytnictwa.

   • moherowy beret

    7 maja 2017 at 23:09

    Oni już przyjeżdżają,w Izraelu w polskiej ambasadzie dostawał każdy kto mówił ,że miał przodków z Polski.Są już w Polsce i to sporo.Po buziach ich poznać.

 12. jacek

  2 maja 2017 at 18:40

  Umiłowany Przywódca kontra Bracia Starsi.Przygadał kocioł garnkowi.

 13. kowalski

  5 maja 2017 at 00:12

  nie jestem pewny kto te komentarze pisze ale wali od nich onucami,zdecydowanie wole Zydow od zoltych,czesto ludozercow i tego obozu koncentracyjnego zwanego korea polnocno,tylko kretyn albo bezmozgowiec moze chwalic swiniaka kim dzo una,oby nas nigdy zolta rasa nie zalala,a jezeli Izrael morduje Palestyczykow to wiekszosci sa yo i tak przyszli albo obecni terorysci ktorzy beda pozniej zabijac bialych europejczykow,te wszystkie bluznierstwa na USA czy Izrael sa wynikiem zakompleksienia do potegi militarnej obu tych panstw ktore sa militarnie nie do pokonania przez reszte swiata,cieszmy sie ze takie kraje wogole sa i pilnuja porzadku seiatowego

  • amore z Dynowic

   5 maja 2017 at 04:28

   gdyby nie „zolci” sr….lbys dalej do wiaderka. POdziekuj swojemu narodowi wybranemu za tania chinszczyzne na polkach i za marna pensje, w Izraelu babcia klozetowa zarabia wiecej od Polaka „europejczyku” zas…ny.

   • Tomek

    7 maja 2017 at 15:20

    A to niby czemu? „Żółci” sedes wymyślili?:)

  • Robert B.

   5 maja 2017 at 13:12

   Do @Kowalski:

   Skończony dureń.

  • Andysmith

   6 maja 2017 at 02:55

   kowalski pewnie nazwisko masz tak jak kwaśniewski polskie,baranie zakuty

 14. Mieczysław S.Kazimierzak

  7 maja 2017 at 05:57

  I tu pasuje :
  Wybór między dżumą a cholerą.

  • Fig

   7 maja 2017 at 11:29

   Amerykanie to jednak lepsze „nasze sukinsyny” niż Ruscy. Czy pamięta pan rządy Ruskich w Polsce, w czasach PRL-u, ten upadek cywilizacyjny? Do dziś się z niego nie podnieśliśmy.
   Za Zaborów też nas potwornie uciskali i ograniczali.
   Jednak najważniejsze jest to, co się dzieje obecnie. Wydają się nadchodzić czasy traumatycznych zmian.
   Amerykańska opieka może się u nas skończyć. Europa, w tym Niemcy, mogą przeć do sojuszu z Rosją.
   Europa może także upaść ekonomicznie i cywilizacyjnie.
   Co Polska powinna robić?

   • stary

    7 maja 2017 at 22:04

    dzieci

    • Fig

     8 maja 2017 at 02:25

     @ stary

     Pan też?

    • hansi

     20 maja 2017 at 08:16

     Hmmm !.. Zgoda.. ALE TO TEŻ – woda na młyn ŻYDOWSKI… Produkcja głupich (Fluor, Aluminium, „szczepienia”, Glyphosat i „Ministerstwo Oszwiate”) Gojów – Niewolników do harówy na trzy zmiany na „strefach” na Panów talmudycznych…
     No nic… Czas znowu, kolejny raz, DO PODZIEMIA 🙂 ..
     Ileż to tych powstań narodowo-wyzwoleńczych jeszcze czeka Polskę ? 🙂 …

 15. kevin

  31 lipca 2017 at 23:22

  voilà un petit test pour voir. En effet je veux absolument que mes liens s’indexent bordel. Ca fait trop là sinon mes amis.

 16. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 19:34

  Have you ever thought about including a little bit more than just your articles?

  I mean, what you say is important and everything.
  Nevertheless just imagine if you added some great images or video clips to give your posts more,
  „pop”! Your content is excellent but with pics and clips, this blog could definitely be one of the best in its niche.
  Great blog!

 17. non-public loan

  6 września 2017 at 01:48

  You can definitely see your expertise in the work you write.
  The world hopes for more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe.
  All the time follow your heart.

 18. things you need to go camping

  6 września 2017 at 10:54

  It’s going to be finish of mine day, however before end I am reading this impressive
  piece of writing to increase my experience.

 19. real estate license

  7 września 2017 at 17:59

  Hi there! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing months of
  hard work due to no backup. Do you have any methods to protect
  against hackers?

 20. car loan

  8 września 2017 at 01:52

  It’s perfect time to make some plans for the future and it is time to be happy.
  I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things or tips.
  Perhaps you could write next articles referring
  to this article. I desire to read even more things about it!

 21. best stocks

  8 września 2017 at 21:11

  Hey very nice web site!! Man .. Excellent .. Superb ..

  I will bookmark your web site and take the feeds additionally?

  I am satisfied to seek out numerous useful info right here
  within the publish, we need develop extra techniques in this regard,
  thank you for sharing. . . . . .

 22. pt.wikipedia.org

  9 września 2017 at 08:48

  I savour, cause I discovered exactly what I was taking a look for.
  You have ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day.
  Bye

 23. existing door

  9 września 2017 at 10:16

  Its like you read my mind! You seem to grasp a lot approximately this, such as you wrote the ebook
  in it or something. I feel that you just could do with some
  percent to pressure the message house a bit, but instead of that, that is excellent
  blog. A great read. I will definitely be back.

 24. Francesca

  9 września 2017 at 16:44

  First off I would like to say superb blog! I had a quick question which I’d like
  to ask if you don’t mind. I was curious to know how you center yourself and clear your head
  prior to writing. I’ve had a tough time clearing my mind in getting my ideas out.
  I truly do take pleasure in writing however it just
  seems like the first 10 to 15 minutes are usually wasted just trying to figure out how to begin. Any
  ideas or tips? Thank you!

 25. cbsebro.com

  10 września 2017 at 05:15

  Thank you for sharing your info. I really appreciate your efforts and
  I will be waiting for your further post thank you once again.

 26. personal loan

  10 września 2017 at 23:26

  Hi there! This is my 1st comment here so I just wanted
  to give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading through your
  blog posts. Can you recommend any other blogs/websites/forums that
  go over the same topics? Many thanks!

 27. getting education loans

  11 września 2017 at 03:06

  I’m no longer sure where you’re getting your information, however great topic.

  I needs to spend a while learning much more or understanding more.

  Thanks for fantastic info I was looking for this info for my mission.

 28. real estate listings

  11 września 2017 at 06:33

  This is a topic that is close to my heart… Cheers! Where are your contact details though?

 29. Amber

  12 września 2017 at 01:49

  Hello to all, how is all, I think every one is getting
  more from this website, and your views are fastidious for new visitors.

 30. nokia n95 guarantees

  14 września 2017 at 02:07

  Thanks for the auspicious writeup. It in truth used to be a
  amusement account it. Look complicated to more
  brought agreeable from you! However, how can we
  keep in touch?

 31. Lelio Vieira Carneiro Junior

  15 września 2017 at 12:45

  Hey! Quick question that’s entirely off topic.

  Do you know how to make your site mobile friendly?
  My website looks weird when viewing from my iphone 4.
  I’m trying to find a theme or plugin that might be able to
  fix this problem. If you have any suggestions, please share.
  Thanks!

 32. travel meetup groups

  15 września 2017 at 20:08

  Aw, this was a very good post. Taking a few minutes and actual effort
  to create a good article… but what can I say… I procrastinate a whole lot
  and don’t seem to get anything done.

 33. tourism life

  16 września 2017 at 09:31

  A fascinating discussion is worth comment. I believe that you need to publish more
  on this topic, it might not be a taboo subject
  but usually folks don’t speak about these topics. To the next!
  Many thanks!!

 34. royal dublin golf

  16 września 2017 at 11:00

  I am not sure where you are getting your info, but good topic.

  I needs to spend some time learning more or understanding more.

  Thanks for wonderful information I was looking for this info for my mission.

 35. dublin golf

  16 września 2017 at 13:21

  I visit everyday some web sites and sites to read articles, but this
  webpage gives quality based posts.

 36. best tips travelling

  17 września 2017 at 01:00

  I am not sure where you’re getting your information, but good topic.
  I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for great information I was looking for this info for my mission.

 37. killarney golf

  17 września 2017 at 21:27

  I visited various web sites but the audio feature for audio songs existing at this
  website is actually excellent.

 38. travel insurance

  20 września 2017 at 03:09

  We’re a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
  Your web site offered us with valuable information to work on. You’ve done an impressive job
  and our entire community will be thankful to you.

 39. Mario

  20 września 2017 at 03:30

  We were being under no circumstances extremely Wonderful at the “how plenty of jelly beans within the jar” activity. Just one thousand’s likely a Wonderful wager, still the accurate truth is It was outrageous crowded, within a Great path.

 40. traveling abroad

  20 września 2017 at 03:32

  It’s the best time to make a few plans for the longer term and it is time to be happy.
  I’ve learn this publish and if I may just I desire to suggest you few interesting things or tips.
  Perhaps you could write next articles referring to this
  article. I desire to read more things about it!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra