Z zagranicy

Brytyjski poseł Andrew Turner musiał złożyć mandat za prawdę o homosiach

Brytyjski poseł Andrew Turner musiał złożyć mandat, bo powiedział, że homoseksualizm jest „zły” i „groźny dla społeczeństwa”.

Jak donosi brytyjski dziennik „The Daily Telegraph” Andrew Turner, były już wiceprzewodniczący brytyjskiej Partii Konserwatywnej, został zmuszony do złożenia mandatu parlamentarzysty po tym jak wyszło na jaw, że podczas wizyty w szkole w Newport na wyspie Isle of Wight, rozmawiając z grupą uczniów, stwierdził, że w jego opinii homoseksualizm jest „zły” i „groźny dla społeczeństwa”. O to co myśli na temat gejów i lesbijek zapytała Turnera jedna z uczennic, i przy okazji działaczka LGBTQ Esther Poucher. A konkretnie chciała wiedzieć, czy polityk, który został wybrany z okręgu w Newport do parlamentu weźmie udział w pierwszym marszu „Gay Pride” na Isle of Wight. Turner odparł, że nie zamierza, bowiem uważa, że homoseksualizm jest „zły” i stanowi poważne zagrożenie dla społeczeństwa. Poucher natychmiast zwróciła się ze skargą do dyrekcji szkoły oraz Partii Konserwatywnej. Sprawa trafiła do mediów i Turner został zmuszony do złożenia mandatu posła. Przedstawiciel Torysów Gavin Williamson poinformował, że rozmawiał telefonicznie z Turnerem, który uznał swoją winę i złożył rezygnację.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. gok

  1 maja 2017 at 23:12

  hahhaha angielski kalifat islamski zboczencom juz niedlugo sam lby poodcina,a narazie glupota w pelnym natarciu

 2. Czesław

  2 maja 2017 at 06:02

  To i Brexit im nie pomoże, sami sobie założyli i zaciskają pętle na szyje. LGBT i umiłowanie Izraela to są podstawowe wartości który rządzi światem euroatlantyckim.

 3. JARO

  2 maja 2017 at 06:43

  podoba mi się to, że powiedział to co uważa o pedałach płci różnej, a następnie (co prawda pod wpływem) przyznał się do winy złożył rezygnację z zajmowanej funkcji; i słuszna jego racja – po co komu taki przedstawiciel w ichnim Sejmie czy Senacie, jak pod wpływem jakiejś tam sekty zboczeńców kapituluje; też nie chciałbym mieć za swojego przedstawiciela takiego mięczaka;

  • agawa

   3 maja 2017 at 11:13

   Chyba nie tyle uznał swoją winę, co potwierdził swoje stanowisko odnośnie tematu. Ale widzimy przy okazji, kto opanował rząd, przecież już nie tylko brytyjski niestety

 4. Polka

  2 maja 2017 at 11:32

  oto świat upada na naszych oczach !

  • klioes vel pislamista

   2 maja 2017 at 14:02

   10/10
   Bo skoro nie można wygłaszać WŁASNYCH opinii, w dodatku opinii zgodnych nie tylko z prawem stanowionym, ale i z PRAWDĄ… to co rządzi w takim świecie? Rządzi DIABEŁ, który z pewnością wiedzie ten świat do upadku.

 5. Kadzidło

  2 maja 2017 at 13:25

  A na jego miejsce zostanie wstawiony za pomocą takich Esterek nowy poseł tym razem już filoesterski.
  I tak małymi kroczkami całe parlameny, społeczeństwa i organizację zostają opanowywane na całym świecie.
  W Polsce mamy od siedemdziesięciu lat już tylko max 20% polityków czy decydentów Polaków.
  80% to niestety tylko polskojęzyczni, a to i to czasami słabo.

 6. SteveAnorn

  13 sierpnia 2017 at 19:47

 7. MiguelDiott

  27 sierpnia 2017 at 15:13

  http://men-med10.spmuz1.ru/penon/14355-apteki-kupit-tabletki-levitra-v-moskve.html Аптеки купить таблетки левитра в москве

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra